Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 20:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 sty 2011, 9:28 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

ploicja robi mu wjazd na chate ;| faszysci

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

biedny pan Icke...módlmy się za jego zdrowie :puknijsie: lol

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Spoko.. niedługo nas to czeka, dostaniemy status terrorystów którzy stanowią zagrożenie dla państwa i pozamiatane :twisted:

milita pisze:
biedny pan Icke...módlmy się za jego zdrowie :puknijsie: lol

No dokładnie bo niestety choruje na pewną odmianę artretyzmu, przez która ma paraliż dłoni i nawalają mu stawy.
Nie wspomnę o problemach majątkowych które mogą sprawić że znajdzie się na bruku.

Poza tym to wolałbym aby w tym temacie umieszczać swoje przemyślenia co do działalności jego przez te wszystkie lata, zamiast umieszczać głupawe komentarze.

Prosiłbym o podawanie tutaj tych spraw które wg was pomylił lub podał niewłaściwie. No i te sprawy w których miał rację. Można dyskutować swobodnie.

[googlev]-6334005121196324215[/googlev]

wykład z 1996 roku !

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

David Icke ma byc w Kijowie na Ukrainie.To ciekawe że jedzie do tego zacofane kraju i był u naszych sąsiadów czechów a jakoś nie może zajrzeć tutaj.

http://www.prisonplanet.pl/

Dzień Dobry (polskie ALOHA)

Jak widać i ja trafiłem w to miejsce na stronie.
Przyznam iż twórczość Davida Icke raczej była poza moim uświadomieniem (a jeśli coś kiedyś przypadkiem przeczytałem to raczej bez zapamiętania nazwiska autora.

Kilka dni temu dotarł do mnie pierwszy poważny sygnał iż należy zapoznać się z twórczością człowieka, którego zdjęcie widzę gdy zaglądam tutaj na stronę.
Lecz informacja o jaszczurach była dla mnie tak absurdalna iż odpuściłem sobie po prostu.

Ale dzisiaj gdy przeglądałem wcześniejsze numery NEXUS-a chcąc odnaleźć kilka cytatów, które od dłuższego czasu mam zamiar umieścić na stronie - trafiłem na bardzo ciekawy artykuł (który być może kiedyś nawet czytałem – lecz tego raczej nie pamiętam) i ale gdy postanowiłem zapoznać z nim innych okazało się iż autorem jest właśnie David Icke.
Jest on w 1(69) numerze dwumiesięcznika NEXUS styczeń-luty 2010 od str.49 pt. Oszołomione stado i jak się okazuje jest to pierwszy rozdział książki „I am me; I am free! The Robots' Guide to Freedom (Wolność – przewodnik dla robotów).
Kto podobnie jak ja jeszcze nie zna twórczości Davida polecam choćby ten artykuł (rozdział).
Okazuje się iż jest to pierwsza książka tego autora wydana w języku polskim i dostępna w prowadzonej przez Agencję Nolpress sprzedaży wysyłkowej (www.nexus.media.pl tel/fax 0-85 6535511) podaję namiary dla tych których być może ta książka zainteresuje.
Ja mam zamiar jutro zamówić dla siebie egzemplarz bo to co przeczytałem uważam za bardzo interesujące.

Jak widać na wszystko jest czas i miejsce, bo każdy jest inny i ze swoją prędkością porusza się po tym świecie.

Czuję też iż nadszedł czas aby uruchomić potężne moce do ochrony, wsparcia i przewodnictwa dla Davida Icke.

Pozdrawiam
Zbyszek

Awatar użytkownika

phpBB [video]

http://www.prisonplanet.pl/

ZBW pisze:
... Ale dzisiaj gdy przeglądałem wcześniejsze numery NEXUS-a chcąc odnaleźć kilka cytatów, które od dłuższego czasu mam zamiar umieścić na stronie - trafiłem na bardzo ciekawy artykuł (który być może kiedyś nawet czytałem – lecz tego raczej nie pamiętam) i ale gdy postanowiłem zapoznać z nim innych okazało się iż autorem jest właśnie David Icke.
Jest on w 1(69) numerze dwumiesięcznika NEXUS styczeń-luty 2010 od str.49 pt. Oszołomione stado i jak się okazuje jest to pierwszy rozdział książki "I am me; I am free! The Robots' Guide to Freedom (Wolność – przewodnik dla robotów).
Kto podobnie jak ja jeszcze nie zna twórczości Davida polecam choćby ten artykuł (rozdział).
Okazuje się iż jest to pierwsza książka tego autora wydana w języku polskim i dostępna w prowadzonej przez Agencję Nolpress sprzedaży wysyłkowej (www.nexus.media.pl tel/fax 0-85 6535511) podaję namiary dla tych których być może ta książka zainteresuje.
Ja mam zamiar jutro zamówić dla siebie egzemplarz bo to co przeczytałem uważam za bardzo interesujące. ...

Temat:
http://davidicke.pl/forum/i-am-me-i-am-free-icka-w-polsce-t965.html
Mruga

Provost and Judge * 7th Degree

Cytuj:
No dokładnie bo niestety choruje na pewną odmianę artretyzmu, przez która ma paraliż dłoni i nawalają mu stawy.
Nie wspomnę o problemach majątkowych które mogą sprawić że znajdzie się na bruku.

Pan David Icke powinien zastanowić się nad przyczyną duchową tego co napisałeś...

Awatar użytkownika

@Spirit: zupełnie jakbym słyszał słynnego astro-psychologa (byłego znajomego Icke'a) Dr. Louisa Turi'ego;) Gdzieś na necie jest jego dość obfity wywód na temat Icke'a i tego jak zupełnie nie stosuje w swoim życiu codziennym zasad, o których tak trąbi...

http://www.drturi.com/david-ickes-lost-spirit-2/

kngrssnd pisze:
@Spirit: zupełnie jakbym słyszał słynnego astro-psychologa (byłego znajomego Icke'a) Dr. Louisa Turi'ego;) Gdzieś na necie jest jego dość obfity wywód na temat Icke'a i tego jak zupełnie nie stosuje w swoim życiu codziennym zasad, o których tak trąbi...

..

Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 12:14 przez Spirit, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

a skad wszyscy wiedza co Icke robi/stosuje a co nie.. ja widzialem na zdjeciach z Davidem ze ma np dzialo oronowe w ogrodku - i co nie stosuje? gowno wiecie co robi, bo nikt u niego nie siedzi i nie patrzy..
ja sam mam artretyzm nadgarstka lewej dloni i wiem jakie to uciazliwe - i lepiej powiedz co masz na mysli
Cytuj:
Jeśli chodzi o paraliż dłoni to przyczyna jest bardzo prosta i logiczna.

bo bedzie problem..

a co do tego doktorka od 7 bolesci - ktos kto pisze takie bzdury nie jest wiarygodny
Cytuj:
All I can hope is to bring some sense by explaining how the Cosmic Code ( the stars/God’s will) afflict people and the public at large. Human are nothing more than unconscious peons where now and then a “Talking Head” lead them into the deep and deceptive Neptunian waters. All I can do is to watch the eternal dance of those stars interacting with the human psyche and try my best to repair the psychological damage inflicted to all the victims aiming for their own mental salvavtion.

Nie będzie problemu, nie strasz mi tutaj Spirita, który tak czy siak wnosi coś nowego w te dyskusje... ma swój pogląd i to się ceni. A co do Davida... to jest to jedna z nielicznych osób które mówią o tym bajzlu w sposób tak rzeczowy i przyswajalny, bardzo go cenię.

Grand Elect Mason * 14th Degree

kngrssnd pisze:

tak, to lubimy
fajne lustro - "on" też jest niedoskonały
ego może pompować dalej balon (nie)doskonałości

Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie będzie problemu, nie strasz mi tutaj Spirita, który tak czy siak wnosi coś nowego w te dyskusje... ma swój pogląd i to się ceni.

za poglady nie "karam", ale jesli ktos obraza czlowieka, to sie wk..rwiam..

Cytuj:
Jeśli chodzi o paraliż dłoni to przyczyna jest bardzo prosta i logiczna. O bólach w stawach jeszcze pomyśle.

gdzie tu widzisz "wnoszenie czegos nowego"

Cytuj:
za poglady nie "karam", ale jesli ktos obraza czlowieka, to sie wk..rwiam..

A kto tutaj kogoś obraża?

Jeśli chodzi o Davida Icka to miał On swoją dość sporą cegiełkę w budowaniu mojego obrazu Świata. Ale autorytetem moim to On nie jest. W wielu sprawach się wg. mnie myli i takie jest moje zdanie.

Fellow Craft * 2nd Degree

moglby mnie ktos oswiecic o co chodzi z tym artretyzmem??
co jest w jego chorobie proste i logiczne?

nochyba pisze:
moglby mnie ktos oswiecic o co chodzi z tym artretyzmem??

Podobno z artretyzmem Pan David Icke ma problem od dawna. Gdzieś o tym czytałem.
nochyba pisze:
co jest w jego chorobie proste i logiczne?

Miałem na myśli paraliż dłoni. Dokładniej przyczynę tego paraliżu.
Wg. mnie każda choroba ma swoją przyczynę. Coś jest nie tak w życiu i trzeba to zmienić. Np. mnie po wypiciu alkoholu zawsze bolał brzuch. Organizm aż wołał: "to są skutki picia wódki!!! :winko: ". Idąc dalej coś jest na rzeczy, że Pan David Icke ma takie problemy. Po głębszym namyśle nie będę tutaj pisał co to wg. mnie znaczy bo wytykanie innym błędów na forum publicznym też nie jest zdrowe.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Wg. mnie każda choroba ma swoją przyczynę. Coś jest nie tak w życiu i trzeba to zmienić. Np. mnie po wypiciu alkoholu zawsze bolał brzuch. Organizm aż wołał: "to są skutki picia wódki!!! :winko: ". Idąc dalej coś jest na rzeczy, że Pan David Icke ma takie problemy. Po głębszym namyśle nie będę tutaj pisał co to wg. mnie znaczy bo wytykanie innym błędów na forum publicznym też nie jest zdrowe.

czyli w skrocie masz na mysli, ze meczyl konia,
a czy wiesz, ze jak byl mlody to mial kontuzje, ktore sa najczestrzymi powodami artretyzmu,
moglbys przynajmniej odwazyc sie to powiedziec - tu nie bija

jakos oskarzycielsko to zabrzmialo, z ta logicznoscia tej choroby

kazde schorzenie jest oczywiscie sygnalem, ze organizm nie znajduje sie w stanie rownowagi, ale twoja wypowiedz zabrzmiala dla mnie tak jakby bylo to cos zasluzonego-to jest oczywiscie tylko moja interpretacja twoich slow, byc moze mylna..

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Przecież on był piłkarze ale kontuzja spowodowała że kariera piłkarska się zakończyła .

Spirit najlepiej napisać od wódy :język: A Pan David ma już taki wiek że zaczyna tam coś boleć i tu :tak:

Pozdrawiam

to idiotyczne uwagi - sorry za szczerość
i strata czasu - no ale może potrzebne jest...

może ma to od tego może od tamtego
może jest taki może siaki

jak się tak będziecie DI przyglądać
nic innego w nim nie zobaczycie jak siebie samych
po co się wysilać? lustro w przedpokoju jest bliżej Mruga

wykonał jakąś pracę - można wykorzystać dla siebie
jak ktos chce, jak nie chce nie musi

to tak jak kupowanie bułek u Pani Zosi w sklepie
liczy się czy dobre bułki sprzedaje
a nie czy i ewentualnie komu d... daje

każdego można zdebunkować - choć w istocie jest to debunkowanie siebie

Fanalityk pisze:
czyli w skrocie masz na mysli, ze meczyl konia,

imraj pisze:
Spirit najlepiej napisać od wódy

To już Wasze interpretacje. Ja swojej nie przedstawiłem i nie przedstawię. Z resztą nie potrzebnie to pisałem i przyznaje się do błędu. Tamtego posta już wykropkowałem.
Warto jedynie zauważyć, że każda choroba i życiowe niepowodzenie jest konsekwencją karmy danej osoby.

Moim zdaniem to i tak facet trzyma się świetnie jak na taki reżim pracy. Jego "trasy", użeranie się na lotniskach, podróże, powtarzanie setki razy tej samej historii, na scenie, z zaangażowaniem itd. itd. To wykończyłoby i konia pociągowego. Facet ma 60 lat. Owszem są i tacy co w tym wieku zdobywają Mt. Everest. Znałem młodszego ode mnie o 2 lata ( na stanowisku kier. ), który umarł na zawał, mimo że nie pił, nie palił i chodził na siłownię :) . Po prostu padł na glebę w pracy i adios muchachos.

Ja go podziwiam za tyle dekad wytrwałości i tytanicznej pracy. Nie wątpię, że zasługuje na więcej wypoczynku i wolnego czasu. Życzę mu tyle zdrowia ile tylko mogę z całego serca.

Spirit pisze:
Warto jedynie zauważyć, że każda choroba i życiowe niepowodzenie jest konsekwencją karmy danej osoby.

Masz rację i nie ma co temu zaprzeczać, wielu nas choruje i często to wynik zatrucia chemicznego środowiska czy indukowania chorób sztucznymi metodami. Przeleci samolot coś rozpyli...i co ? Karma ?. Tak Icke jest chory, ja też mam to i owo...i co ? I nic jesteśmy l Icke tym bardziej też nie, jednak robi dobrą robotę, nie jesteśmy doskonali, jesteśmy ludźmi..ale to na zniszczenie tego traktujemy jako jako słabość naszego człowieczeństwa jest wszystko nastawione. To cena człowieczeństwa. Po prostu. Jednak tak do końca nie jest bo kiedy dojdziemy do sedna sprawy to choroby nie powinny nawet istnieć. To wtedy jak to jest z tą karmą ? Smugi chemiczne, GMO..wliczają nam też do "listy karmicznych plag" ?

To ciekawy problem prawda ?

Tak Red,
to bardzo ciekawy problem
tak jak historia tej planety, z której wynika (dla mnie pewnik), że skutek w postaci jakości naszej cywilizacji wynika z "miliona" przyczyn; w wielu tych przyczynach "każdy z nas" mógł maczać palce, toteż teraz spotyka się ze skutkami - choroby, manipulacje, chemy itd.
to trudno rozkminić, szczególnie na liniowy sposób postrzegania
ale proponuję przyjąć jedną zasadę: wszystko co "mnie" spotyka wynika z przyczyny "tkwiącej we mnie"

jeśli dobre w moim zyciu wynika ze mnie, a zło z "innych" - dalej tkwimy w inercyjnym tańcu, w którym nie ma Mocy, Mocy do kreowania rzeczywistości
i wtedy właśnie jest przestrzeń do działania innych kreatorów

tyle off topu ode mnie, o karmie można gadać latami
najlepiej ją zrozumieć na przykładzie swoim i swoich bliskich - bez znieczulenia :ninja:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Karma - bardzo ciekawy, jednakże nie wszystko to jest tylko naszą karmą...

część ludzi - istot - bierze na siebie nie tylko swoją karmę,
po to żeby mieć sposobność zaistnienia w konkretnych okolicznościach.

inna część dostaje po głowie - bo za mocno świeci...

wielu lamów buddyjskich i praktyków - chorowało i choruje jak Twierdzą te źródła
ponieważ, biorą bardzo dużo ze swoich uczniów, i jeśli ich uczniowie nie praktykują
wówczas - oni mniej zdrowi są, bo i tak ich ciągną swoją energią...

to właśnie jest aspekt - pracy z ludźmi - wspólny umysł się tworzy, i ciągnie się więcej
niż samemu by się wygenerowało, dlatego cokolwiek wydaje nam się że jest za darmo
nie jest...
pieniądze to najtańsza waluta...

wiele osób kosztem swojego zdrowia, czasu, energii, życia - testuje technologie,
przechowuje je latami, pozwala utrzymać ciągłość linii, to dużo kosztuje
czy ktoś zadaje sobie pytanie ILE TO PRACY przez kilka tysięcy lat stale mieć kogoś
kto obiecuje sobie poświęcić swoje życie dla kontynuowania tradycji i zachowania nauk...

dodatkowo w w kwestii chorób - karmy - są jeszcze po prostu okoliczności
w których możemy się znajdować, które po prostu z innej puli pozwalają generować
całokształt wydarzeń- innymi słowy można mieć pecha :)

z innej jeszcze strony - osoby oświecone - są jak wszystko
jeśli ludzie chorują - oni także chorują
nie odcinają się od tego
są całością - są w całości

to nie jogin siedzący w jaskini i oddychający jedynie dla siebie
po to żeby przedłużyć swoje życie - odseparowuje się od świata
żyje dla siebie - dla swojej praktyki
nie dla świata...

jak żyje w kontakcie ze światem - to wszystko co jest w świecie
jest w nim, nie jest oddzielny i odseparowany od czegokolwiek

podsumowując,
warto uszanować pracę, KAŻDEGO kto coś robi, bo to ciężka praca
i mam tu na myśli rozwój, pogłębianie i poszerzanie świadomości.

KAŻDY uczeń słuchacz, pacjent - to dla osoby z nim pracującej
jest dodatkowa karma do dźwigania - ciągnie i ochrania go
tak już jest - część tego bierze na siebie czy chce czy nie...

chce być super zdrowy - to na roli niech sobie pracuje, tylko on i marchew...
wśród ludzi pracując całym sobą - niech nie liczy raczej na nieskazitelne zdrowie...

PS
większość krzykaczy i maruderów nie ma pojęcia ile pracy energii i poświęceń
kosztuje prowadzenie tego forum, ile swoich środków czasu, energii
w tym samym czasie można leżeć i nic nie robić, lub zrobić komercyjną prostą
robotę i cieszyć się wszelakimi dobrami materialnymi...

gdzieś na forum słyszałem, że były uwagi do Redmuluca, w kwestii mniejszych niż
na poziomie super bogaczy wpływów finansowych, tak to po prostu nazwę...
(mniej zgrabnie to było ukierunkowane na jego zobowiązania finansowe)
jeśli by zobaczyli CI ludzie i uszanowali ile to kosztuje energii, i swojego poświęcenia
życia prywatnego, zdrowia, przestrzeni socjalnej na pomieszczenie uporządkowanie
i pilnowanie tych materiałów - raczej by tak nie mówili.
Gruby nietakt.

W złości i rozgoryczeniu - różne wychodzą z nas aspekty
to właśnie jest strategia kacyków alias władców tego systemu
żeby wciągnąć - zaangażować, uwikłać umysły w proces rozmyślania.

Puki co proponuję zobaczyć jak możemy takich ludzi jak David Icke
Redmuluc i inni pracujący nie dla swoich jedynie widzi misie - odciążyć
jak każdy wyniesie kubeczek - to szybciej i łatwiej oczyścimy tę latrynę...

Hakun pisze:
Puki co proponuję zobaczyć jak możemy takich ludzi jak David Icke
Redmuluc i inni pracujący nie dla swoich jedynie widzi misie - odciążyć
jak każdy wyniesie kubeczek - to szybciej i łatwiej oczyścimy tę latrynę...

Wartościowy temat . Niestety , system jest "wycentrowany" własnie na nich.

Każdy informator wg.mnie musi zrobić co swoje i odpuścić. Koszty są ogromne , a rezultaty często nieproporcjonalne , choć minimalne są bezcenne , ale nie kosztem życia-świadomości.

Umysł informatora,nauczyciela nie ma szans na ognisko "uważności" tu i teraz co jest fundamentem ewolucji świadomości. Wieczna energetyczna współzależność informator - słuchacz to aktualny "problem" dla wielu.

Często agresywny słuchacz-krytykant "pogorsza" sprawę i angażuje emocjonalnie informatora , a to bezcenny prezent .

Rozpoczyna się wieczna "zacięta płyta" ...umysł klei się do "wymiany emocji" i jest kuku dla informatora po całości...wszystko zaczyna się w umyśle,on jest najważniejszy w tej sytuacji. Fizyczne choroby są następstwem. ( większość ,nie wszystkie )

Wydaje mi się , że tu na tej planecie w obecnej sytuacji nie ma szans , aby odciążyć informatorów. Ewentualnie w grę wchodzi przejęcie pałeczki i kontynuowanie sztafety.

Tak czy inaczej...przej...ne .

Nie ma sensu nawet wypowiadać się na temat dolegliwości współczesnych informatorów. To co oni przyjmują w zamian za pomoc jest poza jakąkolwiek oceną.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]