Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 7:53

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Uwaga najnowsza książka Davida Icka
"Ludzka Raso powstań z kolan - Przebudzenie Lwa"

Obrazek

JUŻ W LISTOPADZIE !!!

http://www.illuminatio.pl/ksiazki/ludzka-raso-powstan-z-kolan/

Po bestsellerowym 'Największym Sekrecie' autorstwa Davida Icke'a – najbardziej kontrowersyjnego brytyjskiego autora, mówcy i badacza światowej konspiracji wydawnictwo Illuminatio ma zaszczyt przedstawić Państwu jedną z jego najnowszych, bestsellerowych, przetłumaczonych na wiele języków publikacji pt. „Ludzka raso - powstań z kolan.” Ta obszerna, blisko dwukrotnie przewyższająca swą objętością „Największy Sekret”, bogato ilustrowana, okraszona dodatkową dużą, kolorową galerią ezoterycznych ilustracji autorstwa Neila Hague'a pozycja wydawnicza stanowi swoistą esencję informacji zawartych dotąd we wszystkich anglojęzycznych publikacjach Icke'a napisanych w ciągu lat od premiery 'Największego Sekretu' w 1998 roku, pozycji nieobecnych na polskim rynku wydawniczym.
Książka ta, poprzedzona krótkim autobiograficznym wstępem, stanowi idealną wręcz pozycję zarówno dla osób już zaznajomionych z dorobkiem badawczym Icke'a oraz dla nowych w tej tematyce czytelników jako kompendium wiedzy której publikowania nie podejmą się w poważny sposób żadne media z tzw. głównego nurtu informacyjnego.

Książka w przystępny, skoncentrowany i nieskrępowany terrorem politycznej poprawności sposób obejmuje bardzo szeroki wachlarz zagadnień takich jak alternatywna w stosunku do oficjalnie obowiązującej historia ludzkości oraz przyczyny jej aktualnego, fizycznego i duchowego upadku, nowe naukowe informacje o naturze rzeczywistości w której żyjemy, mechanizmy działania ludzkiego mózgu oraz opis tego jak nasza świadomość oraz jej stan bezpośrednio wpływają na jej kształtowanie się wokół nas. Obszernie opisano w niej także kulisy złowrogiej konspiracji mającej za zadanie zniewolić ludzkość wraz z całym szeregiem metod i narzędzi stworzonych w dążeniu do tego celu takich jak - kreacja pustego pieniądza w systemie bankowym, spekulacje finansowe, wywoływanie kryzysów oraz historia osób za nimi stojących, manipulacje polityczne w celu stworzenia kolejnych po Unii Europejskiej bloków politycznych dla dalszego zniewolenia populacji, cele oraz historyczne tło dla jednego z głównych narzędzi manipulacji jakim jest tzw. ruch politycznego Syjonizmu i jego niepoślednią rolę w konspiracji, mechanizm działania i cele 'kolorowych rewolucji', rozmiar oszustwa w sprawie ludzkiego wpływu na zmiany klimatyczne czyli słynne 'Globalne Ocieplenie', co jest szczególnie ważne dla polskiego czytelnika w obliczu możliwego przyjęcia przez Polskę niszczycielskiego pakietu klimatycznego, kulisy światowego terroryzmu, manipulacji medialnych, wydarzeń z zamachu na WTC i Pentagon 11 Września 2001 roku, mechanizmów działania ruchów New Age, roli i rozmiarów satanizmu, kontroli umysłu i pedofilii wśród światowych elit politycznych i finansowych oraz wiele innych, równie kontrowersyjnych dla przeciętnego czytelnika tematów. Icke wiele miejsca poświęca także spopularyzowanemu przez siebie, mocno kontrowersyjnym dla tak wielu tematowi zakulisowych źródeł tej, nieludzkiej, pasożytniczej konspiracji występującym głównie w postaci min. obcej, przybierającej gadoidalny wygląd rasy pozaziemskich i międzywymiarowych w swej naturze istot oraz śladom ich bytności w naszej historii, kulturze, językach i rzeczywistości nawiązując również do pradawnych przyczyn i źródeł ich pochodzenia.

Książka zawiera również apel do przebudzenia i wzięcia bezpośredniej odpowiedzialności za rzeczywistość wokół nas oraz opis metod wyzwolenia się z oków tej duchowej i przez to także fizycznej niewoli krępującej nasz niezmierzony twórczy potencjał od tylu tysięcy lat.

Czas by rasa ludzka powstała z kolan i wzięła za siebie i swe czyny odpowiedzialność.

Czas by ten uśpiony lew jakim jest ludzkość wreszcie się obudził.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 wrz 2014, 12:00 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Czy wielkość książki będzie formatu Największego Sekretu?

skulldragl pisze:
Czy wielkość książki będzie formatu Największego Sekretu?

Formatu tak, będzie jednak nieco grubsza o zdaje się około 100 stron ale to wszystko zależy od składu i od tego czy wydawca zdecyduje się na kolorowe wkładki wewnątrz.

W listopadzie premiera I tomu a drugi kiedy?

Na podanym wyżej linku do wydawnictwa dostępny jest fragment omawianej książki Davida Icke`a.

Zachęcam do jego przeczytania i dzielenia się tym z innymi.

Mam pewnego znajomego, starego pryka który wciąż powtarza w życiu lekcję pobraną z wojska. Brzmi ona "nie pytają, nie odpowiadaj". Ale przecież wszyscy, kórzy znają trochę Już Davida... to wiedzą czym jest wojsko? Mnie na szczęście ten zaszczytny obowiązek ominął i mimo wszystkich innych okoliczności zamierzam pozostać sobą... i poraz kolejny perfidnie i bez "wazeliny" do braci prowadzących wyjdę przed szereg.

Przeczytałem ten fragment i podzielę się bardzo krótko wrażeniami. Od ponad roku zastanawiam się
w jaki sposób przekonać innych ludzi do Davida Icke`a (DI). I jak zrobić to tak aby wywołać w ludziach pierwsze pozytywne wrażenie, które bez reszty decyduje zawsze i wszędzie o wszystkim co potem...
Tym samym pójść pod prąd i pomieszać szyki manipulatorom i wszelkiej maści kolejnych po nich powtarzaczy z umysłem nie rzadko uniwersyteckim uszytym na miarę wioskowego głupka...
Mówię tutaj o ludziach nie miejących dotychczas styczności z jego osobą. Szczególnie tych osób, których poglądy na życie wydają się nie być sprzeczne z głoszonymi przez DI tezami. Uważam, że książka "Ludzka Raso powstań z kolan" jest dobrym jeśli nie najlepszym pierwszym krokiem do rozpoczęcia tej znajomości...a kiedy doszedłem do tematu intuicji i jej związku ze świadomością poza umysłem... to musiałem wstać i przejść się dwa razy. W takim razie stety niestety stało się to co miało się stać. Niech to będzie mój mały wkład w celu podniesienia zaintererowania i sprzedaży tej książki na polskim rynku wydawniczym.
Zapraszam czytelników na udanie się w podróż poza czasem, przestrzenią i światem fizycznym.

Ale już wcześniej wspomniałem, że nie będzie ... łatwo więc to jeszcze nie koniec. :mrgreen:

Nie wiem czy to dobry pomysł wydawnictwa aby robić obniżkę książki już na początku jej wydania?

Nie jest to zgodne z cyklem życia produktu, gdzie sprzedaż w momencie premiery jest najwyższa, potem
spada po równi pochyłem i dopiero na końcu odgrzewa się kotlety robiąc promocje. A najbardziej zainteresowani i tak wiedzą, że warto niezależnie od podanej ceny pieniądza papierowego. No ale oczywiście zrobicie jak najlepiej chcecie ale swoje trzy grosze musiałem wcisnąć bo nie byłbym sobą.
Pozdrawiam Niktu.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Mam nadzieję, że w przypadku tomu 2 znalazły się pieniądze dla korektora, bo z tomem 1 nie jest najlepiej pod tym względem ;)

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Imperium Drako atakuje.

Swierdłow: Niebieska krew, realna krew
David Icke: Ludzka raso powstań z kolan:

- część I tropienie lwa.

https://www.youtube.com/watch?v=9lm3I4Pg-iU&index=3&list=PLDEE7326A7C600D4C

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

David Icke doskonale opisuje temat słodkiej - słonej wody(nieocenione wsparcie Credo Mutwy).Z tej perspektywy inaczej widać zniszczenie (zubożony uran)największego zbiornika słodkiej wody w Afryce(wojna w Libii-Kadafi zapewnił wodę dla Afryki).A także temat -dlaczego zapasy słodkiej wody na planecie są pod powierzchnią czyli większosć musiała powstać przed ingerencją .

Awatar użytkownika

Po świetnym ''Przewodniku dla robotów'' i dość ciężkim ''Największym sekrecie'', do tej książki podszedłem z dystansem jednak okazała się naprawdę świetna! Czyta się lekko, właściwie się ją pochłania. Teraz czas na ''Iluzje percepcji'', panowie robicie świetną robotę, oby tak dalej! ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]