Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 30 mar 2017, 5:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witajcie.

Miałem przyjemność nie tylko uczestniczyć w prelekcji Davida Icke'a w Czechasz pod szyldem World Wide Wake Up Tour ale i mieć pozwolenie na nagranie owej konferencji.
Obrazek

Aktualnie trwają rozmowy o pozwolenie na umieszczenie całości wykładu w polskiej wersji językowej.
A dodam że jest to istna bomba informacyjna. Przeszło 10 godzin prelekcji. Tak, tak, dobrze czytacie... przeszło 10 godzin!:)

Dlatego zwracam się do was z prośba o pomoc w tłumaczeniu tak niebywałego materiału.

Każda pomoc się liczy. jeżeli ktoś miałby chęć wesprzeć mnie proszę dać znać. Podam szczegóły.

Mam też tłumaczy którzy odpłatnie realizują dla mnie tłumaczenia. Jeżeli ktoś nie zna angielskiego a chciałby dodać od siebie cegiełkę wsparcia w postaci datku finansowego przyczyniając się tym samym również do szybszej realizacji tłumaczeń proszę o kontakt priv lub bezpośrednio nr konta: BZWBK 57 1090 1753 0000 0001 2066 2508 Tytułem. Ripsonar News, konferencja David Icke.

W tej chwili przeprowadziłem już przeszło 12 wywiadów i nagrałem 8 wykładów, które finansuje z prywatnych środków, i czekają na tłumaczenia m.in z: Fritzem Springmeyerem, Georgem Greenem, Haraldem Kautz Vella, Ole Dammegard, Kevin Annett, Kerry Cassidy i wielu wielu innych.

Bez waszej pomocy niestety sam nie daje sobie rady, ale na pewno tak czy inaczej będę to robił:)

Parę zdjęć z owej konferencji Davida Icke'a.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam

Ripsonar

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 paź 2016, 13:15 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Są gdzieś te Twoje wywiady w necie do zobaczenia? Na youtube?

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Claude mOnet pisze:

WKRÓTCE będą Mruga ZAPRASZAMY DO ZRZUTKI SZCZEGÓŁY TUTAJ

post205427.html#p205427

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witajcie.

Na początek bardzo dziękuję za odzew i przede wszystkim wpłatę pierwszych datków. Wiedzcie, że to na pewno pomoże, a przede wszystkim umacnia mnie w przekonaniu, że moja praca nie idzie na marne, a dodatkowo, że chcecie te informacje poznać. Środki już przeznaczyłem na rozpoczęcie tłumaczenia. Bardzo dziękuję darczyńcom.

A jak już o tym mowa.

Mam zgodę na opublikowanie maksymalnie 50% wykładu - ale spokojnie, to i tak lekko patrząc 5 godz.:) Jeden mały szkopuł w tym, że mam pewne wytyczne jak ma być montowany materiał. A mianowicie nie będzie to ciągła prezentacja a wycinki materiału. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo w ten sposób postaram się skompilować najważniejsze kwestie jakie David porusza. I każdy powinien być zadowolony.

Claude mOnet pisze:

Mój kanał YouTube, Facebook i Blog znajdziesz wpisujesz mój nick.

Lada dzień będę wrzucał wykłady i wywiady w jęz. angielskim. (są to unikatowe wykłady, które nie znajdziecie nigdzie indziej)

Ale wróćmy do tematu, albo na priv bo nie o tym przecież mamy rozmawiać.

Ave

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witajcie. Uzbierałem już 250 zł. za co serdecznie Wam dziękuję.

1 godzina tłumaczenia to 4 zł/ 1 min wideo (240 zł) a tłumaczenie razem ze scaleniem to koszt 300 zł ( 5 zł/1 min) więc już mamy jedną godzinę tłumaczenia sfinansowaną z Waszych środków. Ja sam oczywiście sukcesywnie działałam z napisami a zlecenie zewnętrznych tłumaczeń na pewno przyśpieszy ten proces. Zaznaczam oczywiście, że tłumaczenia są najbardziej pomocne więc dla chętnych proszę o kontakt na priv. Ale najważniejsze, że mam Wasz odzew, a to jest największy motywator do działania:)

Tak czy inaczej godzinę tłumaczenia już mam i rozpocząłem już aktualnie robienie napisów. Postaram się pierwszą cześć prelekcji umieścić w listopadzie.

P.S -Jak zauważyliście zacząłem umieszczać inne materiały wideo ze znanymi osobistościami ze świata powiedzmy informacji alternatywnych. Jeżeli ktoś chciałbym pomóc w ich tłumaczeniu, by przyśpieszyć zrobienie napisów (zaznaczam, ze do napisów tłumaczenie musi być dokładne) lub wesprzeć owy projekt finansowo (w tytule Ripsonar News + Imię i Nazwisko wykładu - bo jest to dla mnie bardzo ważne) zapraszam.
Zaznaczam, że owe materiały z napisami PL umieściłbym nie wcześniej niż połowa grudnia, ponieważ mam za dużo projektów bym temu podołał w tak krótkim czasie.

Ave

Awatar użytkownika

No niestety przykro mi się to widzi, bo jak kiedyś widywałem przetłumaczone materiały wielogodzinne to nie było takich akcji jak dziś i wydawało się ze to inicjowało się niezależnie. Dziś trzeba w specjalistyczny sposób o tym przypominać gdzie w grę wchodzi finansowanie, bo w ostatnich czasach nie było na to chętnych (co na forum w dziale tłumaczenia dokładnie widać) tak jak za dawnych czasów... jak widzę że za 250zł da się tylko 1h materiału przetłumaczyć to dla mnie to utopia w porównaniu z tym że czeka ponad 20h do przetłumaczenia, a ciekawych materiałów godnych uwagi jest jeszcze multum.... No ale żyjemy w takim społeczeństwie, w takim państwie edukacyjnym że tylko nieliczni mogą dekodować za pomocą swojej percepcji te materiały bez przetłumaczenia niestety... sam gdybym mógł to bym poświęcił sporo swojego czasu z życia wziętego by się tym zająć wyrzekając się wielu rzeczy... ale jest jak jest i dlatego wpłaciłem ponad połowę tej sumy jaką podał Ripsonar, i gdybym zarabiał więcej i znał angielski to dużo bardziej poświęcił bym się temu projektowi.
Cały czas zachęcam do pomocy, bo tego typu materiały powinny być dostępne dla każdego, a nie tylko dla tych co lepiej dekodują informacje w innym języku.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

klesk88 pisze:
No niestety przykro mi się to widzi, bo jak kiedyś widywałem przetłumaczone materiały wielogodzinne to nie było takich akcji jak dziś i wydawało się ze to inicjowało się niezależnie. Dziś trzeba w specjalistyczny sposób o tym przypominać gdzie w grę wchodzi finansowanie, bo w ostatnich czasach nie było na to chętnych (co na forum w dziale tłumaczenia dokładnie widać) tak jak za dawnych czasów... jak widzę że za 250zł da się tylko 1h materiału przetłumaczyć to dla mnie to utopia w porównaniu z tym że czeka ponad 20h do przetłumaczenia, a ciekawych materiałów godnych uwagi jest jeszcze multum.... No ale żyjemy w takim społeczeństwie, w takim państwie edukacyjnym że tylko nieliczni mogą dekodować za pomocą swojej percepcji te materiały bez przetłumaczenia niestety... sam gdybym mógł to bym poświęcił sporo swojego czasu z życia wziętego by się tym zająć wyrzekając się wielu rzeczy... ale jest jak jest i dlatego wpłaciłem ponad połowę tej sumy jaką podał Ripsonar, i gdybym zarabiał więcej i znał angielski to dużo bardziej poświęcił bym się temu projektowi.
Cały czas zachęcam do pomocy, bo tego typu materiały powinny być dostępne dla każdego, a nie tylko dla tych co lepiej dekodują informacje w innym języku.

Ależ nie jest tak źle. Więcej optymizmu. Ja i tak jestem miło zaskoczony że dofinansowanie zadziałało. To mi pomaga, ale to nie znaczy że zamierzam kończyć w którejkolwiek części tego projektu:)

Oczywiście ponawiam apel, że chodzi o pomoc w tłumaczeniach, a więc dla znających angielski takie tłumaczenie to pikuś, choć przyznaje, absorbujący kupę czasu. Ale coś za coś.
(wystarczy mi sam czysty, bez żadnych urozmaiceń czasowych dokładny tekst w wordzie - to wszystko. Ewentualnie odstęp enterem od wypowiedzi innej osoby jaka by się pojawiła - tyle, )

Podkreślam, dla chcących pomocy nicki umieszczę w materiale. Ja np. aby zdobyć ten materiał wydałem o wiele większe pieniądze niż ktoś mógł pomyśleć, albo nawet o tym nie pomyśleliście, ale dla mnie to nie istotne, bo wierzę, że takie działanie przyniesie korzyści. I dla mnie to jest najważniejsze. Przepis na to jest prosty: trochę altruizmu, szczypta optymizmu, minimum odwagi i garść konsekwencji i gotowe:)

Pamiętajcie. Nie robimy to tylko dla siebie, ale by zwiększyć wiedzę społeczną uświadamiając, a przynajmniej zwiększając obraz rzeczywistości (i możliwości) otaczającego nas świata, którą normalnymi środkami komunikacji nie usłyszymy.

Troche pomocy i damy radę.

Ave

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Informuję, że już zrobiłem 10% materiału. Myślę, ze przed świętami grudniowymi uda mi się już przygotować wiekszą część materiału.

Chyba, ze chcecie, abym wrzucał w częściach (które zdołałem zrobić). CZekam na opinie w tej kwestii.

Ave

A czy David Icke zająknął się trochę w swoich wykładach o geoinżynierii ?Z tego co pamiętam to na Wembley nie było ani słowa!Może skleroza jakaś mnie ogarnęła :twisted:
tak tylko pytam,bo są materiały np. z:
http://www.morgellons-research.org/morgellons/
i audycje z Cliffordem Carnicomem ,które moim zdaniem zawierają tyle cennego materiału ,że warto by było zapłacić za ich tłumaczenie!
No ale lepiej jest przecież dekodować ustawicznie to co już dawno zostało zdekodowane ,z czegoś trzeba żyć :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witajcie. Przygotowuje 1 część, ale jescze sie nie wyroiłem na dzisiaj tak jak obiecywałem. Wybaczcie. Postaram się jednak do Sylwestra to umieścić by nie byc gołosłownym. Pozdrawiam serdecznie.
Ave

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

David Icke in Prague Vol 1 1/2 (napisy pl)
phpBB [video]

Zapraszma. Kolejna część już w połowie stycznia.

PS jest to okrojona wersja, zgodnie z ustaleniami Davida Icke'a. Całość będzie opisana niebawem.

Ave

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]