Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 11:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
W związku z tym że, jestem dumnym posiadaczem i czytelnikiem nowej książki David'a Icke, chciałbym żeby Ci którzy zapoznali się z książkami David'a, wrzucali tu swoje ulubione cytaty, stworzymy sobie małą, podręczną bibliotekę, która choć trochę pozwoli zwerbalizować myśli, których często nie potrafimy wyrazić w sposób płynny.

"Wolność jest prawem wszystkich ludzi do wyrażania siebie, swoich myśli i wizji swego stylu życia: z dala od narzucania czegokolwiek przez innych. Wolność ma umożliwiać celebrowanie swej wyjątkowości bez zasad, regulacji, kpin i pogardy ze strony ludzi chcących narzucać swoje pomysły na życie całej reszcie.
Dopóki nie zaczniemy szanować prawa naszego i innych ludzi do bycia odmiennymi, dokonywania własnych wyborów i świadomego tworzenia własnej rzeczywistości wolnej od ograniczeń i nacisków, pozostaniemy w więzieniu, które sami sobie zbudowaliśmy.
Wciąż będziemy jednocześnie strażnikami i więźniami. A garstka ludzi z wyjątkowo nieprzyjemnym planem pracy wciąż będzie rządzić światem. Wybór, jak zwykle jest w naszych rękach. Możemy zaakceptować więzienie lub wyjść ku wolności. A wolność jest tylko jedną myśl stąd."

David Icke "Wolność. Przewodnik Dla Robotów"

Pozdrawiam serdecznie :uścisk:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 maja 2010, 13:18 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

A ja jej nie mam, za to mam 4 inne w języku angielskim 8-) Czy cytaty z innych jego książek też się liczą? :hi hi:

~~V

Jak najbardziej, wszystkie ulubione cytaty David'a Icke, byle po polsku :spoko:

Pozdrawiam serdecznie :uścisk:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

.•*¨*•.

"Nie zatrzyma się tyranii tyranią. Nie powstrzyma się przemocy przemocą.
Nienawiści nie wyeliminuje się nienawiścią. W ten sposób się ją podwaja.

Tyranie możecie zakończyć, dając wolność wszystkim; przemoc powstrzymacie pacyfizmem; nienawiść miłością; dogmaty wyeliminujecie wolnością wypowiedzi (...)"

(DI"Przewodnik dla robotów"- str. 23)

Awatar użytkownika

Nikt nie panikuje, gdy zachodzi słońce. Wiemy, że nad ranem pojawi się ponowanie.
Nikt nie panikuje, gdy jesienią spadają liście, gdyż wiemy, że znów nadejdzie wiosna.
Gdybyśmy o tym nie wiedzieli, prawdopodobne próbowalibyśmy przyczepiać liście z powrotem do drzew przy pomocy kleju i zamalowywać je z powrotem na zielono.

Po przeczytaniu poczułem się jak chłopak od mieszania zielonej farby. :wacko:

The best way of removing negativity is to laugh and be joyous.
"Najlepsza droga do wyeliminowania negatywnosci jest smiech i bycie radosnym"
David Icke

The Earth needs rebels!

" Ziemia potrzebuje buntownikow"
David Icke

The reason most people don't express their individuality and actually deny it, is not fear of what prime ministers think of us or the head of the federal reserve, It's what their families and their friends down at the bar are going to think of them.
David Icke
"Powodem dla ktorego wiekszosc ludzi nie okazuje swojej indywidualnosci i wrecz ja neguje, nie jest strach przed premierem czy tez szefem Rezerw Federalnych i tym co oni sobie o nas pomysla, ale przed tym co pomysli sobie rodzina czy przyjaciele w barze"

Nie wiem dokladnie z ktorej z ksiazek pochodza te cytaty.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]