Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 4:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
Obrazek
Globalne Duchowe Przebudzenie Ludzkości
Wywiad z Davidem Ickiem dla kanału http://prisonplanet.tv przeprowadzony 12 listopada 2009 roku.

Obrazek
http://www.prisonplanet.com/david-icke-the-global-spiritual-awakening-of-humanity.html

phpBB [video]

lista odtwarzania: http://www.youtube.com/view_play_list?p=EB092435199E8282

lub do obejrzenia w całości:

Tłumaczenie: Mikołaj Rozbicki

Do pobrania RS :
http://rapidshare.com/files/340425904/David_Icke_-_The_Global_Spiritual_Awakening_Of_Humanity.part1.rar

http://rapidshare.com/files/340434349/David_Icke_-_The_Global_Spiritual_Awakening_Of_Humanity.part2.rar

http://rapidshare.com/files/340447382/David_Icke_-_The_Global_Spiritual_Awakening_Of_Humanity.part3.rar

http://rapidshare.com/files/340450410/David_Icke_-_The_Global_Spiritual_Awakening_Of_Humanity.part4.rar

napisy PL
http://rapidshare.com/files/340479035/Global_Spiritual_Awakening_Of_Humanity_NapisyPL.rar

Do pobrania Przeklej - wtopione napisy:
http://www.przeklej.pl/plik/david-icke-the-global-spiritual-awakening-of-humanity-pl-avi-0008ep41l1062j6

Do pobrania Stagevu :
też się zrobi

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 sty 2010, 20:49 
VIP Member
Awatar

Grand Elect Mason * 14th Degree

ściągam 8-)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

dobrze że się przeklej robi :D
bo u mnie RS to w ogóle nie chodzi :x

(server przeklej.pl) (+ napisy .txt)
http://www.przeklej.pl/folder/david-icke-the-global-spiritual-awakening-of-h-32410869

Polecam, jak ktoś nie czytał "Nowy wspaniały świat" - powieść Aldousa Huxleya napisana w 1932

Założenia Republiki:
Idee utopii ujęte zostały w trzech słowach przewodnich Republiki:

* Wspólność - czego wyrazem jest zasada "każdy jest dla każdego".

* Identyczność - upodobań i poglądów, a w niższych warstwach klasowego społeczeństwa Republiki także wyglądu, będąca efektem klonowania.

* Stabilność - wypływająca z zachowania wspólności i identyczności, osiągana ustawiczną kontrolą i tępieniem zachowań odbiegających od ustalonych norm.

Aby powyższe zasady wcielić w życie stosowano różne metody, najważniejszą z nich było warunkowanie genetyczne i psychologiczne całego społeczeństwa. Zgodnie z twierdzeniem: "Wszelkie warunkowanie zmierza do jednej rzeczy: do sprawienia, by ludzie polubili swe nieuniknione przeznaczenie społeczne".

Brzmi jakby znajomo ;)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Huxleya to w sumie wszystko można polecić tak z ręką na sercu...
Bardzo na temat też oczywiście 1984 Orwella, no i mój absolutnie ulubiony autor Hermann Hesse - naprawdę warto poczytać!

...Ale to nie temat literatura...

Ostatnio zmieniony 25 sty 2010, 14:49 przez NarajanaJane, łącznie zmieniany 1 raz

Jakby coś :) -> "BRAND NEW WORLD" (Nowy Wspaniały Świat)

http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_brand_new_world_-_lektor_i_napisy_pl_video.html

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Jak zwykle David świetnie. Myślę że to już wiemy, materiał raczej jest dla początkujących, tych którzy się chcieli obudzić. Swoją drogą, na spotkaniu można byłoby własnie użyć tego materiału.

Awatar użytkownika

Andromedan pisze:
Jak zwykle David świetnie. Myślę że to już wiemy, materiał raczej jest dla początkujących, tych którzy się chcieli obudzić. Swoją drogą, na spotkaniu można byłoby własnie użyć tego materiału.

Też tak pomyślałem oglądając na YT part 3, ale dalej myślący "normals" zacznie gwizdać - mur świadomości jest potężny. Wiem coś o tym bo czasem próbuję zahaczyć o coś w rozmowach ze starszymi i zaraz tworzy się gęste milczenie oznaczające: "znów jakieś mroczne wizje maniakalne przemycasz"...

Marzy mi się projekcja, ale wiem że nie jest to takie proste - lud chce być ciemny, bo to mniej boli(( :bangheadwall:

Parafrazując słowa Rockefellera z wywiadu Jonesa z Aaronem Russo:

"co się martwisz o tych, którzy niczego nie chcą wiedzieć" - ich sprawa. Przyjdzie czas i na nich, taki little surprise :ninja: :so:

Awatar użytkownika

timewave pisze:
Parafrazując słowa Rockefellera z wywiadu Jonesa z Aaronem Russo:

"co się martwisz o tych, którzy niczego nie chcą wiedzieć" - ich sprawa. Przyjdzie czas i na nich, taki little surprise :ninja: :so:

I to jest własnie wzięcie odpowiedzialności to co David Icke podkreśla zawsze. Słowa Rockefellera dokładnie obrazują jak to jest w kosmosie. Wszechświat jest wolny całkowicie od zasad, a skoro Rockefellerowie i cała rodzinka i krewni o tym wiedzą (zapewne przekazy od obcych) to korzystają z tego. Czyli wychodzi tu na to, że jeżeli powstanie linia oporu, to wtedy dopiero można mówić o walce białych koszulek, z ciemnymi koszulkami (obrazowanie Plejadian). A tak ci o to osobnicy, serwują co raz to więcej swoich asów tu na Ziemi.
Pamiętajcie, że oprócz NWO i tego co głosi David jest jeszcze kosmos. Oczywiście to wykraczanie poza temat "Ziemski" ale wszystko jest układanką, jedno zależne od drugiego, informacja od informacji.
David świetnie mówi, jest urodzonym mówcą. Zastanawiam się co się rodzi w głowie przeciętnego słuchacza, który jeszcze się nie obudził, a słyszy, ogląda Davida (nawet przypadkiem). Czy dalej David ma takie przebicie ? Wielu innych pionierów się rodzi. To świetna perspektywa :)

Andromedan pisze:
Wszechświat jest wolny całkowicie od zasad, a skoro Rockefellerowie i cała rodzinka i krewni o tym wiedzą (zapewne przekazy od obcych) to korzystają z tego.

Jest to klamstwo, w ktore uwierzyli a ktore chca teraz i nam sprzedac. Jezeli to kupisz to staniesz sie taki jak oni. Jest to najwieksze oszustwo jakie nam serwuja -" Czyn swoja wole", bo nic innego sie nie liczy.
Nie ma dobra i zla, nikt nie ma prawa oceniac twojego dzialania bo jest to przeciez elementem procesu ucznia sie. Relatywizm moralny jest plaga naszych czasow.
Prawdziwa religia elit jest niczym nieograniczny HUMANIZM, o czym mowil chciazby W. Cooper...

phpBB [video]

Zgadza m się z Masonem33

Brak zasad (tzw. swawola) czyli "hulaj dusza piekła nie ma" (róbta co chceta) ;) wywodzi się z doktryn opartych
o lucyferianizm dlatego nie mogę się zgodzić, że zasad nie ma.

Są i są bardzo precyzyjne, jasne i klarowne, albo się ich przestrzega albo nie i ponosi tego konsekwencje.

Obecnie zresztą przechodzimy właśnie doświadczenie jak to jest jak się zasad nie przestrzega, samemu sobie stając się "bogiem" bez osądu i bez kata i sami sobie robimy piekło na ziemi choć podobno paradoksalnie według pionków lucka piekła przecież nie ma :ninja: :wacko:

Dziwne jest to, że ci którzy krzyczą, że piekła nie ma najbardziej narzekają na zastany stan rzeczy i otaczającą rzeczywistość i złorzeczą wbrew swojej opinii.

Awatar użytkownika

Źle to ująłem, więc sprostuję.
Brak zasad tzn, możesz naginać czyjąś wolę. Przez to są uprowadzenia Ziemian min. O to mi chodziło. Wszystko to jeden wielki eksperyment, nauka.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

redmuluc pisze:
"Wszelkie warunkowanie zmierza do jednej rzeczy: do sprawienia, by ludzie polubili swe nieuniknione przeznaczenie społeczne".

Brzmi jakby znajomo ;)

Powiem Wam że gdyby nie świadomość karmy
i procesów zachodzących w nas i w okół nas
to takie mieszanie narodami - musi być świetną zabawą.

Polecam film Wag the dog :)
http://www.filmweb.pl/f48/Fakty+i+akty,1997
Obrazek
Piękna komedia oddająca dosłownie absurd i lekkość prania mózgów...
Ilekroć oglądam ten film - jest równie zabawny w odbiorze...

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Dałem kopię tematu na prawda2: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=10656 a nich się Bimi powkurza :mrgreen:

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Awatar użytkownika

strasznie dużo wyświetleń jest na prawda2 - niby zero odpowiedzi na Twoje posty, ale - Przebudzenie Ludzości - ponad 500 wyświetleń, a Charlie i Koniec Strachu - ponad 200

Awatar użytkownika

No bo David mimo, że wolniej nawija ma lepszego gadanego niż Charlie :P
Poza tym pozycja ma jak na razie dobrą ocenę 4,71 nawet Bimi co ma alergie na Davida dał mu w tym wypadku 3 (co jest normalnie świętem) :D
Materiał jest dość dobry David nie wyskakuje ze zbyt trudnymi tematami, a raczej koncentruje się na tym co więcej ludzi może bez problemu zrozumieć, dlatego materiał może być dobrze odebrany u większej liczby osób :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Widocznie przebudzenie według Charliego, który przedstawia je niby od serca a czyta z kartki :roll:
robi mniejsze wrażenie od przemowy / przekazu np. od Davida czy Luka, który przynajmniej wykazuje ekspresję w tym co mówi a nie jakieś smętne odczyty o rewolucji z miłości czy też dziwnej "miłości do rewolucji".
Ględzenie w kółko o "miłości" moża przyrównać do zagłaskania kotka na śmierć, mdli już od takiej "miłości".
Nasz premier też działa dla naszego dobra "z miłością" a efekty / skutki widać, że jakoś... ich nie widać.

Parafrazując afirmację Clintona o gospodarce (choć ten przykład jest najmniej szczęśliwy) można by powiedzieć:
"czyny głupcze, czyny".

Chciałbym jednak się mylić co do intencji Charliego ale intuicja jakoś od razu mnie "kopnęła" już na samym początku jego przekazów. Podejrzanie za szybko leci z tym programem. Czerwone światełko było.
Wygląda to na "robotę na siłę".

Zupełnie inaczej odbieram bardziej spontaniczną polską wersję "WWQ".

Awatar użytkownika

Tak jak już było wspominane - dobry materiał na startera w zamkniętym kinie w miasteczku na początek))

Ajkowskiego mam na myśli rzecz jasna..

Zajarzyć łuk)

Ważne!
:geek:

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Czy tylko ja widzę te niepokojące znaki na czole Icke, czy mnie fantazja już ponosi?Diabelskie ramiona z odwróconym krzyżem.Chyba że to tylko jakiś zabieg graficzny, sam już nie wiem.
edit, A widziałeś u kogoś takie czerwone zmarszczki?I w ten sposób się układające?Nigdy czegoś takiego nie widziałem u osób starszych.Nie wiem czy to nie jakiś graficzny fake, ale to nie jest normalne.

Ostatnio zmieniony 24 sty 2014, 19:20 przez nowykiller227, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Każdy widzi to co chce widzieć ja widzę zmarszczki. :)
A sam materiał dla mnie merytorycznie rewelacja.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]