Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 21:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 sie 2010, 13:16 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

http://www.blip.tv/file/4017434

tu jest calosc audycji, wyglada na to ze David odchodzi z tego co robi, szkoda, ale trzba go zrozumiec,
mowi o tym, ze nie ma czasu na nic, poza tym co robil do tej pory przez 20 lat, potrzebuje odpoczynku.
dobrze ze szybko nie mowia, wiec jestem w stanie zrozumiec slowa, ale dobrze by bylo zeby ktos mogl to przetlumaczyc

// no troche cos nie tak zrozumialem, nie chodzi o odpoczynek, a o problemi jakie ma, chca go wykonczyc finansowo

Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, 20:23 przez paranoid, łącznie zmieniany 1 raz

moje tlumaczenie ze sluchu tego odcinka

Jestesmy tu
„Life & kicking” ???
Witam w jednym z moich oczywiście najnowszych i najbardziej popularnych miesięcznych cykli, kolejnej części z Davidem Icke
Wielu z was sugerowało mi, ze już dostało książkę „ludzka raso powstań z kolan lew już nie śpi”
Słyszałam od wielu z was na facebook, ze przeczytaliście książkę i jesteście poekscytowani tym czego się z niej dowiedzieliście, i że jest to znakomite.
Jeśli jeszcze nie słyszeliście o książce, mam ją dostępną na liście w tej chwili i można ją kupić online.
Jest to bez dwóch zdań niewątpliwie, jedna z najlepszych kompozycji wszystkiego, co kiedykolwiek widziałam, i pewnie nie jestem zaskoczona, że David Icke zebrał to w całość.
Dzien dobry David
Czesc Meria
Jak się masz dzisiaj?
Zaznawałem lepszych okresów, bywało lepiej.
O nie, Co się dzieje?
Wiesz, czasami. Czasami jesteś zdumiony. Dwie osoby weszły do mojego życia kilka lat temu. I te dwie osoby, dosłownie wyraziły swoje oddanie i wsparcie dla mnie i mojej pracy,
Bo to jest bardzo ważne, tak, tak to bardzo ważne. Te dwie osoby stały się największym wyzwaniem mojego życia, największym wyzwaniem dla mojej pracy, zdrowia i finansów. Zakończyło się to w sądzie obydwoma osobami.
I wiesz, czasami ty po prostu patrzysz na świat, widzisz co się dzieje. Ja ostatnio skupiałem w sobotę na wykorzystywanych dzieciach, wykorzystywanych dzieciach. Ludziach którym dzieci zostały ukradzione przez państwo, rodzicach, ludziach robiących satanistyczne rytuały i całą resztę innych rzeczy.
I widzisz to, widzisz co się dzieje na świecie, i jak ważne jest aby zdobyć te informacje dla ludzi, żeby wiedzieli co się naprawdę dzieje, w przeciwieństwie do tego co nam mówią że się dzieje.
I poświęcasz życie, Meria, aby to robić, to już 20 lat, ciągłego skupiania się na tym. Nie ma nic innego zasadniczo w moim życiu. Wstaję rano, zajmuje się tym cały dzień, zajmuje się wieczorami. podróżuję po całym świecie. To moja pasja, prawdziwa pasja w tym co robię. Wtedy widzisz ludzi którzy twierdzą że są uduchowieni, którzy twierdzą że chcą świata miłości, życzliwości i pokoju.
I wszystko co mogą robić to próbować wykorzystać twój wysiłek , twoje ksiązki, i to co robisz, co mówisz , wszystko, I jedyny wkład jaki mogą wnieść dla świata, to próba wykorzystania tego dla ich własnych korzyści finansowych.
Racja
Kogoś kto jest, wiesz ja mam żądań, ja nie oczekuję aplauzu, ja to robie, bo w to wierze, z pasja, z coraz większą pasją każdego dnia. I wiesz kiedy patrzę na to, na ludzi którzy działają na przekór tego co robię, na przekór stabilizacji świata, no wiesz , zabierają moje akta, zabierają moje przemówienia, to jest naprawdę prawie nieprawdopodobne.
Gdyż nie potrafię pojąć mentalności, która jest zdolna do tego, ale przytrafiło mi się to dwukrotnie, dwa razy starano się to zrobić
I ja jestem po prostu, w tej chwili, dzisiaj, jutro wstanę i znów się podniosę, ale dzisiaj po postu całkowicie wyłączony przez parę godzin, bo nie mogę zrozumieć mentalności, która może tak postępować. Zwłaszcza że mentalność promowała siebie jako, no wiesz
W złotym świetle
Pokazała się z wierzchu w złotym świetle, złoto pokazując światu
Coż, przede wszystkim jest dużo naciągaczy. Wiesz, większość NewAges i Lovelighters jest możliwie w ciemnościach .I myślę ze najtrudniejsze dla takich jak ty, wiesz, oddaje się swojej pasji codziennie, i pewnością nie wzbogacę się na tym, rani dodatkowo, kiedy ktoś kto deklaruje dozgonne oddanie tobie, później po cichu za plecami próbuje cię zrujnować.
Sama byłam w takiej sytuacji, i to nie jest, to zabiera twoja dusze do kawałka piekła na chwile.
To właśnie się dzieje ze mną dzisiaj, tak właśnie się czuje w tej chwili, ale jak powiedziałem, wiesz jestem pan równowagi …to mnie wzmocni I jutro rano podniosę się i znowu wrócę do równowagi. Ale w tej chwili to jest bardzo bolesne pojmując istotę, rozpoznawać
Racja,
Ja byłam w podobnej samej sytuacji David, kiedy bliscy mi ludzie, mówiący jak bardzo chcieliby wspierać moją pracę, wiesz, niezależnie jak, którzy za moimi plecami po cichu chcieli skopiować moja prace, itd. Itd.
Wiesz może dlatego ze jestem kobieta, mam nadzieję że to nie zabrzmi seksistowsko,
zaczęłam naprawdę płakać kiedy zorientowałam się ze ktoś kogo kochałam i komu ufałam robił cos po cichu za moimi plecami. Myślę, ze mogę podzielić się z tobą przesłaniem jakie dostałam wtedy od ducha. I przesłanie była bardzo jasne David. Zapytał mnie dlaczego płaczesz, odpowiedziałam bo ci ludzie mówili ze mnie kochają, a nikt mnie nie kocha, było mi bardzo przykro. I duch powiedział ktoś cię kocha jest nawet jak nie rozumiesz, oni nie przyszli stad skąd i ty przybyłaś. I następne stwierdzenie, które zatrzymałam na całe życie.
Nie jesteś tu aby zdobywać przyjaciół, jesteś tu po to aby robić fale . I na tym poprzestałam.

Tak złapałem sens większość
Wiem że tak
Większość ludzi, z którymi bezpośrednio się stykam na całym świecie, naprawdę lubi organizować spotkania dyskusyjne i tego typu rzeczy, ale tu masz sytuację, której się nie spodziewałem i jej doświadczyłem, poniosłem wszystkie koszty z góry, poniosłem koszty dojazdu, pobytu, przemawiałem 9 godzin do setek ludzi, a organizatorzy tego eventu nigdy nie zapłacili mi nawet centa, nawet nie zwrócili moich wydatków. I również jeśli spojrzysz na ta sytuacje, myślisz sobie, jak, jak można tak postąpić, głosząc coś innego. masz racje jest niezliczona liczba oszustw i skarg w środowisku uduchowionych i także ruchu teorii które się rozrastają. Ale też są fantastyczni wspaniali ludzie, badacze i inni, organizatorzy którzy są szczerze duchowo oddani, i kiedy ich potrzebujesz, i kiedy spotykasz ludzi takich jak ja spotkałem na placu (Trafalgar ????) w ostatnia sobotę, którzy stracili swoje dzieci, bo zostały skradzione przez państwo, z tajemniczych powodów, co jest teraz epidemia na świecie zwłaszcza w Brytanii i USA. Kiedy widzisz ludzi, którzy sa wykorzystywani przez kręgi satanistyczne, wykorzystywani przez sławnych ludzi, których postrzegasz jako fizyczne, emocjonalne i mentalne bestie, to daje ci sile aby wstać następnego dnia rano i wrócić do równowagi.
I to pozwala mi odciąć się od oszustów i fałszerzy którzy mówią co innego i postępują inaczej.
Więc wiesz, po jakimś czasie zorientowałeś się ze to po prostu sa reptylianie w owczej skórze, którzy mogą stwarzać pozory na co wielu ludzi się nabiera, wierz mi, wielu dziennikarzy tak robi, ale powiem ci , po czynach ty ich faktycznie rozpoznasz na koniec.
Jeżeli ktokolwiek , to znaczy David ma bardzo drogie wydatki związane z procesem sadowym, to co ja widzę co się tobie przytrafiło David, to torpedowy atak sił ciemności,
A siły ciemności zwykle to robią poprzez ludzi tobie bliskich maskując się.
Jeżeli ktokolwiek ze słuchających chciałby wesprzeć finansowo Davida w jego kosztach prawnych, wejdźcie na davidicke.com albo z mojej strony możecie się zalinkowac aby zacząć ratować posłańca, mowie o tym, ze żyjemy w takim świecie obecnie, gdzie każdy chce zastrzelić posłańca. Taki rodzaj ataku to czysta zawiść, i my wszyscy musimy trzymać się razem, i ty dobrze wiesz David, ze ja w 100% czuwam nad twoja dusza, a ja nie robie tego w stosunku do wielu ludzi na planecie, ponieważ wielu z nich nawet nie ma duszy.
Tak, to znaczy, ja nie chciałbym aby ludzie dawali mi pieniądze, w sensie, wiesz, ze ja mogę załatwić koszty procesu w sytuacji o której mowie, i która zaraz tego będzie wymagać.
Ale nawet bardziej istotne jest ze w 2002 było dużo akcji wymierzonych przeciw mnie mnie, znowu zwykłe rzeczy, zwykłe przyczyny. I ciągnie się to od 2002 do chwili obecnej i prawdopodobnie proces zbliża się do końca w 2011, i mój kanadyjski prawnik oszacował ze przygotowanie i sam proces będą kosztować prawdopodobnie i pomiędzy 170 a 200. tys dolarów. I sytuacja której teraz stawiam czoło, jeżeli się urzeczywistni , to nie będę mógł sfinansować procesu i to będzie koniec bo wszystko strace i wiele rzeczy wyniknie z tego. Wiec patrzysz na ta sytuacje i dołuje cie tylko przez kilka godzin teraz, ale jutro znów się podniosę. ale również wszystko co możesz zrobić na koniec, jak dobrze wiesz, to pokładanie wiary, w to że to co prowadzi zadziwiająco, dla mnie to już 20 lat, co opisałem w nowej książce, to świadomość niewiarygodnie zsynchronizowanie wskazująca drogę, co upewnia mnie, że co najgorsze nie odchodzę w przeszłość, bo jeśli tak to moje dzieło będzie w poważnym kłopocie.
Prawda, My będziemy wysyłać ci dobra energie dla tej sprawy, bo wiesz coś co się przydarza jednemu z nas, przytrafia się nam wszystkim, wiec graj dalej David.
Nie mam innego wyjścia, nie można od tego uciec, tak jak mówiłem jutro rano, jest cos do czego możesz wstawać, bo wiesz, nie możesz od tego uciec, ponieważ to co się przydarza, jest ponad osobistymi sprawami, to dużo, dużo większe niż sprawy osobiste, dużo większe niż od tego co się trafia jednej osobie, w jej czy jego życiu.
To jest misja ponad to co zdarza ci się osobiście.
Dokładnie
I ty wiesz, co musi się stać, co duchy robią na tej planecie, ludzie powinni wiedzieć, zapoznać się.
W każdym razie przejdźmy do
To jest bardzo przyjemna misja muszę ci powiedzieć
Niewątpliwie, musze ci powiedzieć, że każdy mówi mi o tej książce, ze to jest bardzo fascynujące, wielu ludzi w końcu dostało egzemplarze, przeczytało, ja przesyłam wszystkie videa które ty dajesz, i ludzie naprawdę się tym fascynują, i wiesz dostaje miłe komplementy, z których wynika ze Meria Heller jest szczęściarą, mogąc cie gościć w programie raz w miesiącu. Oni sa tym tez podekscytowani.
Ja raz jeszcze przeczytałam twoja książkę, jak ci powiedziałam zabrało mi kilka miesięcy aby przez to przejść pierwszy raz, nie, ja wybrałam dokładnie, o czym dziś będziemy mówić, w rozdziale trzecim jeśli otworzymy przeczytamy tam zdanie
Jeżeli chcesz ludziom powiedzieć prawdę, spraw aby się śmiali, w przeciwnym razie zabija cie. W końcu to prawda. Ja staram się rozśmieszać ludzi na tyle na ile mogę.
Powód dlaczego rzeczywiście użyłem tego cytatu, użyłem tego kontekstu w trzecim rozdziale, to że kiedy zaczynałem mówić o tym 20 lat temu, mowie o tych wszystkich latach, przeszedłem przez niewyobrażalne poziomy prawdziwego „zabijania” w Brytanii, nie mogłem przejść ulica nie oglądając się za siebie jak większość ludzi, nie mogłem wejść do baru, i jeżeli ktoś wymieniał moje nazwisko w telewizji, wszyscy się śmiali, drwili
I te rzeczy, ta trauma, przechodzisz przez to, całkiem możliwe ze przechodzę przez to w tej chwili, z drugiej strony, wychodzisz z tego mocniejszy niż wchodziłeś, przy odrobinie szczęścia. to jest jak walka o ogień , i czas pokazuje, ze wszystko w moim życiu wygląda jak układanka. Byłem znanym prezenterem w telewizji BBC, poważanym i te wszystkie rzeczy, i wszystkie te rzeczy związane z medialnymi śmieciami, i wtedy nagle

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Klio :bużki:
Bou :roza:
Ale On ma lekcje.. :?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Bez urazy - będzie Ajk drugim Wałęsą, bo pewien jestem ludzie pójdą w jakiejś pokaźnej liczbie (a to jest często marginalizowana przez system Wartość).
Ale błagam! Nie ważmy równo WTC z Katastrofą smoleńską.
Jest ryzyko że historia pozwoli "obszczać" im bezkarnie cały temat bo kilka nitek z pęku było trefnych (...)
Uściski 4 All

NarajanaJane pisze:
Ale błagam! Nie ważmy równo WTC z Katastrofą smoleńską.

szczerze mowiac nie wiem o co chodzi.
nie mam zdania na temat DI, natomiast mam zdanie na temat WTC i Smolenska, ale nie wiem jak to sie ma do tematu

może te niepowodzenia sprowadziło na Niego chęć obudzenia kundalini i ta sprawa z niemoralnością albo raczej z jej wychwalaniem

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]