Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 gru 2019, 11:24

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Nie wiem czy ktoś pamięta ten genialny serial. To są jedyne linki jakie mi się udało odszukać bo serial znika w zastraszającym tempie, niemal o nim zapomniano. Ja pamiętam i mi szczęka opadał po pierwszym odcinku, 1996 to był dobry rok, potem coś się porobiło...

Cytuj:
Opis serialu:
Historia 20-stego stulecia to kłamstwo. Obcy przybyli do nas 1940 roku. Od tej pory ukrywają się i wykorzystują nas, ale społeczeństwo o tym nie wie. W serialu podążamy tropem Johna Loengarda i Kim Sayers, którzy chcą udowodnić, że Obcy istnieją. Oprócz tego muszą stanąć oko w oko z tajemniczą agencją Majestic-12, która chce utrzymać obecność kosmitów w tajemnicy.

Obrazek

Nie będę kopiował wszystkich linków, są tutaj:

http://peb.pl/fantastyka/741389-rapidshare-dark-skies-mroczne-niebo-1996-a.html

No i co tam mamy..na samym początku podpisanie układu z obcymi w 1947 przez Eisenhowera, gdzie jak się okazuje zostali oszukani podczas paktu. Statek odleciał ostrzeliwany przez armię...wtedy się zaczęło, czarne projekty, np wysłanie atomówek na księżyc aby rozwalić gigantyczne statki matki w kształcie Trójkąta przez kosmonautów z tajnego oddziału "Czarne Skrzydło" na długo przed pierwszym lotem na księżyc.
Zachęcam do oglądania bo warto. :tak: Archiwum X wysiada :D

Serial w języku angielskim, był całe wieki temu na Polsacie, po czym po kliku odcinkach został zdjęty.
podobno miał lecieć na TV5, był z polskim lektorem, jak ktoś ma te nagrania to proszę o udostępnienie lub wysyłkę.
Obrazek

To jest dobre... :o
Obrazek

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 wrz 2010, 20:05 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

aha ! Toż to ten serial, oglądałem go jadąc na fali Z archiwum x..
jesli dobrze pamiętam (i jesli to ten serial) to tam taki motyw był że obcy mieli takie
żywe ochydne pasozyty które po dostaniu do organizmu przejmowały kontrole nad żywicielem,
tez był spaśny ale krótko leciał rzeczywiście.

Awatar użytkownika

Także ostatnio myślałem o tym serialu ale nie pamiętałem jego nazwy. Chętnie sobie go przypomnę dawniej oglądałem go właśnie na polsacie i było tam dużo ciekawych motywów, poza tym do bardzo fajne SF było :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Sublime Master Elect * 11th Degree

Był niezły :!: -w Polsce były wszystkie odcinki może 2-3 zachowały mi się na VHS , ciekawe że ten motyw z pasożytami był potem ciągnięty w serialu stargate i w jeszcze takim jednym filmie z Donaldem Sutherland(tytuł mi umknął)

----

A pamiętacie serial Gwiezdna Eskadra ,niezła obsada(nawet David Duchovny) i sam wątek- korporacje ziemskie w tajemnicy zaatakowały obcych (dla zysku) wmawiając ludzkości ,że to oni zaatakowali - ostatecznie okazali się zaawansowaną cywilizacją , która nas stworzyła :język:

Scalono .....!

Awatar użytkownika

@Red
Cytuj:
podobno miał lecieć na TV5, był z polskim lektorem, jak ktoś ma te nagrania to proszę o udostępnienie lub wysyłkę.

przecież ten serial jest dostepny w sieci, chocby sezon 1 z lektorem pl mozna darmowo ściągnąć, sam tego nie widziałem więc ściagam

http://www.topwarez.pl/seriale-tv-rip-f31/185086-mroczne-niebo-dark-skies-1996-1997-sezon-1-pl.html

żeby nie czekać przez limity z hotfile można sobie pobierać swobodnie wszystko dzięki programowi jdownloader

Awatar użytkownika

Widziało się i faktycznie z tego co pamiętam niektóre odcinki były pouczające, można tak powiedzieć.

Pamiętam ten serial. Faktycznie Archiwum to przy tym pikuś Mruga
Przeszukałam troszkę neta. Liczyłam że będzie online, w dodatku po naszemu. Przeliczyłam się :lol:
Niedawno całkiem szukałam również Gwiezdnej eskadry. Też brak. A z wielkim zamiłowaniem oglądałam. Z tego co pamiętam jeden sezon był. Duchovny grał androida. Były też bio androidy, co się zwały tanki badajże. Mieli z lekka przesrane u ludzkich rasistów.
Podobna nędza jest ze Strefą mroku, którą za szczeniaka pasjami oglądałam. Co nie co na tubce wisi. Te najbardziej leciwe. Hyhyhy
A pamiętacie Millennium? Ten serial też wymiatał. Mroczny był dosyć i z przejmującym muzycznym intro na dzień dobry. Robili go Ci sami ludzie co Gwiezdną Eskadrę. Gościnnie grywali aktorzy z Eskadry.
http://www.serialowe.pl/filmy/serial/ogladaj/online/DVDRip/XviD/Millennium-serial-online

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Da się obecnie gdzieś ten serial zobaczyć na necie ? Póki co zauważyłem że na cda są 3 odcinki
Swoją drogą ciekaw też jestem gdzie mógłbym zobaczyć Millennium/ Organizacja śmierci.
Jak macie jakieś ciekawe źródła to podajcie.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

http://www.efilmy.tv/serial,1047,Mroczne-niebo-Dark-Skies-1996,sezon-1,odcinek-4.html
Jest kiepska jakość, ale da się oglądać no i jest lektor.
Nie sprawdzałem, czy wszystkie działają, tylko 4 bo trzy są na CDA w dobrej jakości.

Awatar użytkownika

Po pierwsze wielkie dzięki za podesłanie mi linku do odpowiedniego miejsca w sieci gdzie mogłem ten serial zobaczyć. Po obejrzeniu potwierdzam że jeśli chodzi o sprawy UF0 to jest dużo lepszy od Archiwum X, przynajmniej tu złamali schemat i dużo ciekawiej pokazali tajne organizacje mające kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi, nie to co w X-Files FBI.... Ogranizacją pod kontrola rządu musi sabotować zapędy kogoś kto jest w tej organizacji by nie doszedł za daleko a zwłaszcza temat UF0. X-Files w porównaniu z Dark skies to wyglądało jak podchodzenie psa do jeża gdzie przez 9.... a sorki już 10 sezonów... w tym miedzy 9 a 10 było 14 lat przerwy (a bo i te same schematy ciągle się zapętlają) ledwo co pokazali taki głębszy pułap tajności co jest w Dark Skies, a i tak to za mało by mnie zaskoczyć w porównaniu z tym co do tej pory się dowiedziałem jeśli chodzi o materiały tu na forum.... jedyne nad czym przeważali to nad mroczniejszym klimatem.... ale i tak liczy ostateczny efekt. Co tu dużo powiedzieć Dark Skies to bardzo dobry serial jeśli chodzi o UF0... szkoda tylko że wyszedł jeden sezon... a i tak poruszyli w nim tematy bardzo bliskie (nawet trochę symbolicznie) co do tego co tu jest na forum.... a który to był rok jak ten serial wyszedł 1996... 3 lata młodszy od X-Files ale to nieważne skoro już wtedy jak na tamte czasy dużo dalej sie posunęli w kwestii głębszego pokazania tego co dla X-Files mogło być za abstrakcyjne.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]