Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 kwie 2021, 11:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lut 2014, 10:48 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 19 lut 2014, 14:16
Posty: 5
Płeć: kobieta
Czynnik Rh minus posiada około 15% ludzkiej populacji. Mnie bardzo interesuje, czego istotnym dowodem może okazać się brak czynnika Rh plus. O osobach posiadających czynnik Rh minus obecnie wiadomo, że należą do rasy białej, mieszkają w Europie i nie można ich sklonować. Najwięcej, bo aż 30% czynnika Rh minus posiada ludność Kraju Basków. W rasach kolorowych także można odnaleźć ten czynnik, który jest rezultatem mieszania się ich z białymi ludźmi.
Nie interesowałam się tą sprawą do momentu, gdy dowiedziałam się, że czynnik krwi Rh minus pojawił się na naszej planecie mniej więcej 37 tysięcy lat temu. Dawid Icke napisał: „Jeden człowiek nie zmieni świata, ale może przekazać informację, która zmieni świat”. Ujawnienie informacji, o znaczeniu posiadania Rh minus, może celowo być ukrywane jako prawda bardzo niewygodna dla rządzących i przywódców duchowych. Jeśli nie mam racji, co takiego może się stać? Od tysięcy lat jesteśmy celowo ogłupiani, oszukiwani, dezinformowani, wprowadzani w błędny tok myślenia i degenerowani. Czyli byłaby to tylko kolejna teoria lub próba udzielenia odpowiedzi na odwieczne pytanie, które już wielu zadawało: „kim jesteśmy, skąd pochodzimy, dokąd zmierzamy”. Gdybym jednak rację miała choć w niewielkim procencie, może to spowodować ogromny przełom cywilizacyjny. Oczywiście sama zakładam, że mogę się mylić w wyciąganiu wniosków, ale jak wiadomo błędów w rozumowaniu nie popełniają tylko ci, którzy nie myślą.
Czynnik Rh może być niezwykle istotnym dowodem w sprawie związanej z wywiedzeniem swego rodowodu. Może stanowić dowód, że wiele informacji zawartych w Księdze Rodzaju i w Starym Testamencie jest nie do końca zgodnych z prawdą. Twórcy i fałszerze Starego Testamentu sądzili, że do prawdy już nikt nie dotrze, kłamstwa nie zostaną udowodnione, gdyż taka potrzeba i możliwość nigdy nie zaistnieje.
Z jakich przesłanek wyciągnęłam wnioski?. Od wielu lat staram się zrozumieć dlaczego na naszej planecie istnieje tak ogromna przepaść cywilizacyjna i nienawiść między ludźmi, także w obrębie jednej rasy. Co lub kto decyduje o przynależności do grupy, która podejmuje akty ludobójstwa? Aż dziwne, że tak się rozmnożyliśmy przy tylu podjętych próbach wyniszczenia całych populacji. Do niedawna sądziłam, że wszystkie wojny były wszczynane na tle religijnym i o bogactwa naturalne. Teraz wydaje mi się, że może brać w tym udział dodatkowy czynnik. W wojnie, której obecnie się spodziewamy, tej na Bliskim Wschodzie, o tym, kto ma przeżyć, może zdecydować to, jaki czynnik Rh posiadają zamieszkujący tam tubylcy. Max Kolonko powiedział, że ludzkość „posiada już nowy rodzaj broni masowego rażenia, broń genetyczną, (narzędzia służące do zabijania nazywa się bronią), które są w stanie usunąć z powierzchni ziemi wszystkich przedstawicieli konkretnej rasy, ludzi o określonych cechach rasowych. Każdy materiał genetyczny, każdej rasy jest nieco inny, właściwy dla niej. Naukowcy pracują nad wirusami, które mają atakować ściśle określony materiał genetyczny. Wirus atakowałby przedstawicieli jednej rasy. Można byłoby wybić np. wszystkich Murzynów w ciągu jednego miesiąca. Takie badania prowadziła RPA w latach 80. W laboratoriach „naukowcy” pracowali nad pociskiem etnicznym, nad bombą genetyczną. Pocisk etniczny to typ śmiertelnego wirusa, który zabija przedstawicieli określonej rasy, bądź zabija przedstawicieli ludzi, którzy mają określone cechy tej rasy, a więc zabija tylko ludzi o niebieskich oczach albo zabija ludzi, którzy mają cechy rasy czarnej, albo wręcz są czarnymi, czyli przedstawicieli rasy czarnej. W roku 1993 prace w RPA przerwano po upadku Apartheidu, ale tym, co zostało po tych pracach, zainteresował się wywiad izraelski, bo Izrael miał problem z Arabami. Arabowie chcą ich wysłać w Kosmos. Dlatego Żydzi chcą stworzyć śmiertelnego wirusa, który zlikwidowałby Arabów, ale okazało się, że materiał genetyczny Żydów i Arabów jest bardzo bliski, dlatego, że wywodzi się z tego samego rdzenia semickiego. Według zapisków biblijnych mieli wspólnego ojca Abrahama. Później określono, że nawet w tym rdzeniu są istotne różnice genetyczne pomiędzy Arabami rdzennymi etnicznymi, a Żydami arabskimi czyli sefardyjskimi i Żydami europejskimi Aszkenazi. Jeśli są różnice, tzn. że można stworzyć wirusa, który będzie atakował tylko i wyłącznie Arabów, a zostawi przy życiu Żydów. Żydzi zaczęli budować bombę etniczną i świat zaczął się bać. Inne kraje pracują nad pewnym typem patogenów, które atakowałyby określone grupy etniczne”. Są to informacje, które zawarł Max Kolonko w filmie Armageddon: Etniczny pocisk.
Wmawia się nam, że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami, bo pochodzimy od jednego przodka. Z tym, że według zapisków biblijnych, przodkami tymi byli Adam i Ewa, stworzeni z gliny bezpośrednio przez Boga siedem tysięcy lat temu, na naszej planecie, czemu i ja dawałam jakiś czas temu wiarę. Wyznawcy poglądu naukowego na tę sprawę uznają tzw. teorię ewolucji, upierają się i dowodzą, że tym wspólnym przodkiem jest małpa człekokształtna. Są jeszcze wyznawcy ewolucjonizmu postępowego, zakładający, że ich przodkami są małpy, ale te, które pochodziły z arki Noego. Stanisław Jerzy Lec napisał, że pochodzenie od Boga, czy też od małpy jest prywatną sprawą każdego człowieka i w zasadzie człowiek sam, czyli jego światopogląd, decyduje o tym, czyim jest potomkiem. Każdy z tych poglądów ma licznych zwolenników, stanowiąc jeszcze jeden podział i powód do gardzenia sobą wzajemnie, gdyż wyznawcy tzw. stworzenia przez Boga automatycznie odrzucają teorię ewolucji. Wyznawcy teorii ewolucji z faktu, że życie w obecnej formie jest wynikiem ewolucji, wyciągają wnioski, że nie ma Boga. Do tego głównie sprowadza się od XX wieku kwestia wiary. Człowiek wierzący, znaczy się – wierzy w Boga. Człowiek niewierzący – wierzy w ewolucję i dlatego nie wierzy w istnienie Boga. W zasadzie wszyscy zwolennicy przeciwstawnych poglądów uwikłani byli i są w zarzucanie sobie kłamstw. Ja do niedawna zaliczałam się do tych pierwszych, ale taki światopogląd nie pozwalał mi zrozumieć i odpowiedzieć sobie na wiele pytań, które pojawiały się u mnie jako osoby myślącej. Chodziłam na różne kursy, warsztaty, czytałam książki, szukałam odpowiedzi na te pytania, ale niczego sensownego nie ustaliłam.
Kilka lat temu zbadałam grupę krwi mojej córki. Ponieważ od ok. 18 lat jesteśmy wegetariankami, chodziło mi dodatkowo o tzw. odżywianie się zgodne z grupą krwi. Dla pewności chciałam wiedzieć, czy jedzenie dobre dla mnie jest też dobre również dla niej. Dodatkowo w badaniu krwi ustalono u córki czynnik Rh. Był ujemny. Nie miało to dla mnie wtedy żadnego znaczenia, nawet nie sprawdziłam swojego czynnika, mimo iż w książeczce zdrowia odnotowano badanie z 1974 roku, w którym był on podany. Interesowała mnie wtedy tylko zgodność grup krwi.
Tak jak napisałam na początku, dopiero gdy w Internecie przypadkiem natknęłam się na informację, że czynnik Rh minus pojawił się na naszej planecie mniej więcej 37 tysięcy lat temu, moje skojarzenia poszły w tym kierunku, że bardziej zaczęłam rozumieć, co dzieje się na Ziemi. Ponownie zaczęłam czytać Przekazy Melchizedeka, zawarte w Księdze Urantii, pod kątem zrozumienia, w jaki sposób doszło do powstania ras na naszej planecie. Przy okazji zrozumiałam, dlaczego w obecnych czasach w XXI wieku kolejny raz planuje się ludobójstwo na taką skalę, że przeżyć ma ok. 5 % populacji. Dlaczego Bóg po raz kolejny może dopuścić do takich zbrodni. A także, dlaczego przepaść cywilizacyjna między ludźmi w XXI wieku na naszej planecie jest taka, jak od epoki kamienia łupanego do lotów kosmicznych. Przekazy Melchizedeków, zawarte w Księdze Urantii, są dla mnie wiarygodne. Nadmieniam, że Machiventa Melchizedek był tym królem i kapłanem, który założył szkołę Mędrców Salemu w Kanaanie, właśnie on wyszedł na spotkanie Abrahamowi. Salem to dawna nazwa Jerozolimy. W Nowym Testamencie napisano, że Jezus jest królem i kapłanem na wzór Melchizedeka.
Dzięki Księdze Urantii zrozumiałam, przez kogo i dlaczego ludzkość jest celowo ogłupiana i oszukiwana. Kłamią naukowcy, przywódcy duchowi, politycy, prasa i telewizja, bo sami zostali ogłupieni. Planeta jest zakłamana, zdezorientowana, zdegenerowana i miotana buntem. Z przekazów Melchizedeka zacytuję tylko to, co jest mi potrzebne do mojego toku rozumowania, i co jest – moim zdaniem – związane z czynnikiem Rh, zarówno dodatnim, jak i ujemnym. Czynnik Rh jest to substancja, która występuje w ścianie krwinek czerwonych (erytrocytów) u 85% populacji. Posiadają tę substancję na naszej planecie małpy Rezusy i 85% mieszkańców naszej planety. Krew Rh minus nie ma tej substancji i ma zupełnie inny skład odpornościowy. Posiadający krew Rh minus są oporni na nowe szczepionki. Jezus miał grupę krwi AB Rh minus. Rh minus mają orientalni Żydzi Izraela, Baskowie w Hiszpanii i Francji i plemię Berberów w północnej Afryce (30% populacji). Rh minus nie występuje u tubylców Ameryk, Australii i Oceanii.
]
„Adam i Ewa to Materialny Syn i Córka przysłani na naszą planetę ok. 40 000 lat temu jako udoskonalacze biologiczni. Należeli oni do rasy fioletowej.
Najbardziej zaawansowane grupy ludzkie zawierają czynniki dziedziczne wywodzące się z czterech odrębnych źródeł. Andonowego, Sangikowego, Nodowego i Adamowego. Plazma życia materialnej klasy synostwa przedwcześnie połączona z należącym do klasy mieszanej, pochodzącej z pierwotnego projektu Nosicieli Życia uprzednio połączonego z tym, który pochodził od rozmnażających się istot przydzielonych do personelu Księcia Planetarnego (100 Anditów, którzy otrzymali nieśmiertelność).
Kain urodził się przed dotarciem do Eufratu. Był synem Ewy i Cano. Cano stanowił okazały przykład doskonałej budowy ciała i niepospolitego intelektu, który odziedziczył po swych odległych przodkach z personelu Księcia. Ewa, jej plazma życia materialnej klasy synostwa dopuściła ten depozyt życia do przedwczesnego połączenia z tym, który wtedy należał do klasy mieszanej pochodzącej z pierwotnego projektu Nosicieli Życia.
Abel był pierwszym dzieckiem Adama i Ewy po odstępstwie, urodzony już w drugim ogrodzie, młodszy o dwa lata od Kaina. Po zabójstwie Abla przez Kaina, gdy ten szczerze szukał wsparcia u swej matki i prosił Pana Boga, o pomoc duchową oraz przewodnictwo, zamieszkał w nim Dostrajacz. I ten Dostrajacz, żyjący w nim i chroniący go, dał Kainowi wyraźne cechy wyższości, pozwalające zaliczyć go do plemienia Adama, którego bardzo się bano. I poszedł do ziemi Nod na wschód od Edenu. Działał na rzecz pokoju między tą grupą Nodytów. Ożenił się z Remoną, a ich syn Henoch został przywódcą Nodytów Elamickich. Przez setki lat Elamici i Adamici żyli w pokoju.
Adamsom – pierwszy syn Adama i Ewy z pierwszego ogrodu. Założył drugie centrum rasy fioletowej na północ od drugiego Edenu.
Ewason – drugi syn Adama i Ewy z pierwszego ogrodu.
Set – najstarszy żyjący syn Adama i Ewy z drugiego ogrodu. Urodził się 129 lat po przybyciu swych rodziców na naszą planetę.
Adam i Ewa zapoczątkowali fioletową rasę człowieka. Dziewiątą rasę, jaka pojawiła się na Urantii. Mieli oczy niebieskie, a ludzi fioletowych charakteryzowały jasna karnacja skóry i jasny kolor włosów -jasny blond, ciemny blond i rudy. Ewa nie cierpiała bólów porodowych tak jak wczesne rasy ewolucyjne. Tylko rasy mieszane człowieka ewolucyjnego z Nodytami, a później z Adamitami, cierpiały dotkliwe bóle porodowe.
Dzieci Adamiczne były zazwyczaj zamieszkałe przez Dostrajacza, gdyż wszystkie posiadały możliwość życia wiecznego. Potomstwo Adama nie znało strachu, tak jak dzieci ewolucji. Narody Urantii przejawiają tak wiele strachu, bo ich przodkowie otrzymali zbyt mało plazmy Adamicznej. Komórki ciał Syna Materialnego i ich potomstwa są bardziej odporne na choroby, niż te, które należą do istot ewolucyjnych. Komórki ciał ras rodzimych są pokrewne wywołującym choroby mikroskopijnym i ultra mikroskopijnym organizmom żywym tej sfery.
Wyselekcjonowano 1682 wyższych typów kobiet, które zostały zapłodnione adamiczną plazmą życia. Zmarło 112 dzieci. Pozostało 1570 nadrzędnych mężczyzn i kobiet.
Adam i Ewa przyczynili się znacznie do szybszego powstania cywilizacji i do przyspieszenia biologicznego rozwoju gatunku ludzkiego.
Każda para z personelu Księcia spłodziła 1000 istot pośrednich. Co pół roku.
Synowie Boga, Adamici, żenili się z córkami ludzkimi Nodytów.
Kromanioński człowiek niebieski stanowi biologiczne podłoże współczesnych ras europejskich. Przetrwał on tylko jako wchłonięty przez masę późniejszych zdobywców jego ojczyzny. Rasa niebieska dała wiele silnych cech i sporo fizycznego wigoru białym rasom Europy, ale humor i wyobraźnia zmieszanych ludów europejskich pochodzą od Anditów (Adamitów). To andicko-niebieskie połączenie wydało północne rasy białe i spowodowało upadek cywilizacji Anditów. Wyższość tych północnych barbarzyńców jednak objawiła się sama i osiągnęła kulminację w dzisiejszej cywilizacji europejskiej.
Andonici (potomkowie Andona i Fonty) byli okrągłogłowi. Mieszkali w okolicy Dunaju i nigdy nie zostali zupełnie wyrugowani przez Anditów.
Potomkowie Adamsona (pierwszego syna Adama i Ewy z pierwszego ogrodu) – ludzie wysokiego wzrostu przybyli do Grecji w liczbie 385. Posiadali bardzo wartościowe cechy. Wysoce intelektualni i piękni. Druga żona Adamsona, Ratta, wywodziła się w prostej linii od czysto nodyckiego personelu Księcia. Nic dziwnego, że Grecy mają tradycje mitologiczne, mówiące o ich bezpośrednim pochodzeniu od bogów i istot nadludzkich. Ich kultura załamała się z powodu gwałtownie rozmnażających się miernych potomków, niewolników naddunajskich, których sprowadzili późniejsi Grecy.
Potomkowie Andona. Starożytni Hetyci wywodzą się bezpośrednio od gatunku adonicznego. Jasne skóry i szerokie głowy były charakterystyczne dla tej rasy, a także dla potomków Abrahama, co miało wpływ na charakterystyczny wygląd twarzy ich późniejszych pokoleń. Ich kultura i religia wywodziła się od Anditów, ale narzecze było Andoniczne.
Gdy osiągnięto wysoki stopień zmieszania z gatunkiem fioletowym, ludność porzucała polowania dla uprawy ziemi.
Adamici i Nodyci byli długogłowi. Andonici natomiast szerokogłowi. Rasy sangikowe (kolorowe) cechowały głowy średniej wielkości. Człowiek żółty i niebieski wykazywał tendencje do szerokogłowia. Rasy niebieskie po zmieszaniu się z gatunkiem andonicznym stawały się wyraźnie szerokogłowe. Drugorzędni sangicy (pomarańczowi, zieloni i indygo) natomiast byli średnio i długogłowi.
Europeidzi – andicka mieszanka gatunku nodycznego i adamicznego zmodyfikowana przez pierwszorzędną i drugorzędną (niewielką domieszkę sangikową) oraz intensywne krzyżowanie się z Andonitami.
Mongoloidzi – to pierwszy typ sangikowy, zawierający czerwoną, żółtą i niebieską rasę (Chińczycy oraz Indianie).
Negroidzi – to drugorzędny typ sangikowy (pomarańczowy, zielony i indygo) występujący w Afryce, Indiach oraz Indonezji.
Kultura nigdy nie rozwija się w ubóstwie. Wolny czas jest potrzebny do rozwoju cywilizacji. Jednostka posiadająca wartości moralne i duchowe może pracować nad charakterem podczas nieobecności bogactwa materialnego, ale cywilizacja kulturowa wywodzi się z tych warunków materialnego dobrobytu, które dają czas wolny połączony z ambicją.
Z początku życie było walką o byt, teraz o standard, potem będzie o jakość myślenia, i to jest nadchodzący ziemski cel ludzkiej egzystencji”. Słowa te zostały w formie przekazów podyktowane w latach trzydziestych XX wieku i zapisane w Księdze Urantii jako objawienie na nasze czasy. Zostały przekazane w zrozumiały sposób. Więc czas na jakość myślenia już nadszedł.
Wracając do spraw przedstawionych przez Maxa Kolonko w filmie Etniczny pocisk, i biorąc pod uwagę przekazy Melchizedeka, że: „Komórki ciał ras rodzimych są pokrewne wywołującym choroby mikroskopijnym i ultra mikroskopijnym organizmom żywym tej sfery”, to jeśli tzw. ludzkość, użyje tzw. broni etnicznej, która nie jest żadną bronią, tylko narzędziem do zabijania, bo w tym celu ją wynaleziono, to uśmierci ona posiadaczy czynnika Rh plus. Ich organizmy nie posiadają plazmy Adamicznej, związanej z Rh minus. Plazma Adamiczna mogła zniszczyć tę specyficzną substancję występującą w ściankach krwinek czerwonych. Plazma Adamiczna, wzmacniając układ immunologiczny, zwalczy śmiertelne wirusy, nawet po wtargnięciu do organizmu. Ci, którzy w Starym Testamencie wywiedli swój rodowód od Adama i Ewy, stworzonych z gliny siedem tysięcy lat temu, mogą niewiele mieć wspólnego z Adamem i Ewą – Materialnym Synem i Córką, którzy przybyli na naszą planetę około 40 000 lat temu, aby udoskonalać biologicznie rasy ewolucyjne. Mieszkali oni w Pierwszym Ogrodzie, położonym na półwyspie na morzu Śródziemnym. Ten Ogród został dla nich przygotowany, a później zatonął. W podobny sposób szczepi się dzikie drzewa.
Potomków biblijnego Adama i Ewy nie łączą z potomstwem Adamitów i Nodytów geny, więzy krwi, ani podobieństwo. Nie wywodzimy się z jednego pnia, jak nam się wmawia.

Pokaż Uwagi moderatoraNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 lut 2014, 10:48 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 20 lut 2014, 17:47 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
ciekawe, czy da się w jakiś sposób przekazać czynik RH minus osobom z RH plus?
czy to jest wykonalne w organizmie danej jednostki (nie mówię o przeniesieniu tego czynnika przez prokreacje).
Bo wówczas osoby z RH plus otrzymałyby cenną "sczepionkę" na te omówione wyżej, potencjalne bronie biologiczne.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 lut 2014, 23:41 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
W zasadzie, nie ma czegoś takiego jak "posiadanie czynnika Rh minus", to jakiś duży skrót myślowy albo lekkie pomieszanie. Jeśli już w tym temacie się poruszamy to możemy mówić o układzie Rh. Wynika to z tego, że antygenów Rh jest wiele, ale w związku z tym, że antygen D jest najbardziej immunogenny (najsilniej ze wszystkich stymuluje produkcje przeciwciał), jest też najczęściej brany pod uwagę np. w przypadku transfuzji krwi lub ryzyka konfliktu serologicznego. Tym bardziej nie logiczne jest "przekazanie czynnika Rh minus". Osoba, której erytrocyty zawierają antygen D określana jest jako Rh(+), natomiast o osobach Rh(-) mówimy wtedy, gdy erytrocyty znajdujące się we krwi pozbawione są tychże cząsteczek. Antygen D to pewne białko wbudowane w błonę komórkową (pełnią rolę w transporcie substancji) i jest on dziedziczony jako cecha autosomalna dominująca, czyli wystarczy jedna wersja genu przekazana od jednego rodzica aby cecha ta ujawniła się. U osób Rh(+) można by co najwyżej pokusić się o wyciszenie ekspresji genu RHD odpowiedzialnego za kodowanie tego białka, nie istnieje natomiast sposób "przekazania" czegoś, czego de facto nie ma (czyli "przekazania Rh minus") - Rh(-) jest następstwem "ubytku" genu w parze chromosomów (tzw. delecji).

Bożena33 pisze:
Krew Rh minus nie ma tej substancji i ma zupełnie inny skład odpornościowy.

Tak, ale dopiero w momencie kontaktu krwi osoby Rh(-) z krwią osoby Rh(+) np. w czasie transfuzji krwi lub podczas porodu gdy matka jest Rh(-) a dziecko Rh(+). I nie zupełnie inny skład, tylko po prostu organizm zaczyna produkcję swoistych przeciwciał anty-D. Przeciwciała anty-D wraz z antygenem D tworzą kompleks i w wyniku tego niszczą krwinki osoby Rh(+).Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2014, 0:16 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
hm, ciekawe.
Czy dobrze rozumiem, że jeśli którykolwiek z rodzico ma Rh + to dziecko na pewno nie będzie miało RH - ?
Kod:
czyli wystarczy jedna wersja genu przekazana od jednego rodzica aby cecha ta ujawniła się.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2014, 1:11 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
Nie można powiedzieć, że na pewno, ale że prawdopodobnie. Zapewne pamiętasz, że w dziedziczeniu pewną rolę odgrywają allele czyli wersje danego genu, które mogą być dominujące lub recesywne.

W dużym skrócie: obecność antygenu Rh (umownie określa się allel jako duże "D") jest cechą dominującą, brak antygenu (allel określany jako małe "d") to cecha recesywna, stąd też występowanie tylko jednego allelu D wystarcza aby ta cecha ujawniła się: genotyp DD daje Rh(+), genotyp Dd daje Rh(+), genotyp dd daje Rh(−).

Jak wiadomo dostajemy po jednym allelu od matki i jednym od ojca. Stąd mamy kilka możliwych wersji:
- gdy oboje rodziców mają genotyp DD [każde jest Rh(+)] - powstaną genotypy DD ---> dziecko zawsze będzie Rh(+)
- gdy jedno z rodziców ma genotyp DD a drugie Dd [każde jest Rh(+)] - powstaną genotypy DD lub Dd ---> dziecko zawsze będzie Rh(+)
- gdy jedno z rodziców ma genotyp DD [jest Rh(+)] a drugie dd [jest Rh(-)] - powstanie genotyp Dd ---> dziecko zawsze będzie Rh(+)
Ale:
- gdy oboje rodziców mają genotyp Dd [każde jest Rh(+)] - powstaną genotypy DD, Dd ---> dziecko Rh(+) lub genotyp dd ---> dziecko Rh(-).
- gdy jedno z rodziców ma genotyp Dd [jest Rh(+)] a drugie dd [jest Rh(-)] - powstanie genotyp Dd ---> dziecko Rh(+) lub genotyp dd ---> dziecko Rh(-).
Allel d jest genem niemym i genotyp dd nie koduje żadnego antygenu, stąd jeśli od obojga rodziców dziecko dostanie dwa allele "d", będzie Rh(-) mimo iż oboje rodziców lub jedno z nich jest Rh(+).

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2014, 12:48 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
ok, kumam.
To teraz pytanie zsadnicze - ską się wzięła grupa Rh (-) ?
Bo wynika z wszystkich powyższych info, że antygen Rh jest standardem dla istoty ludzkiej, a jego brak to wynik....? czego?
Bo gdyby to dotyczyły jednej "wady genetycznej", jednej istoty - to jak w przypadku licznych zaburzeń, odstępstw od normy np jednego soobnika- zamknęłoby się to w jakimś jednym klanie, jedej linii pokoleniowej.
A RH (-) występuje w sporej ilosći przypadków, jest rozsiane po całej planecie, w różnych kluturach (z dominacją kilku wybranych).
Więc jaki mógłby być biologiczny początek - bo to trochę wygląa faktycznie, jakby "ludzki" standard został zmieszany, lub zmieniony jakiś czas temu (skoro do zaistnienia RH (_) potrzeba co najmniej dwóch małych "dd".
Chyba, żę zbadano, że jakiś inny czynnik, poza wyżej wymienionym, może wywołać brak antygenu Rh?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2014, 21:45 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 19 lut 2014, 14:16
Posty: 5
Płeć: kobieta
Wmawia się nam, że nasi pierwsi rodzice byli doskonali, a my, czyli ich potomstwo, w wyniku grzechu pierworodnego staczamy się coraz bardziej, degenerujemy, chorujemy i w końcu umieramy. Jest odwrotnie. Idziemy w górę do doskonałości, bo mieszkamy na planecie ewolucyjnej. Doskonali i nieśmiertelni byli Materialni Rodzice z Pierwszego Ogrodu i ich dzieci z Pierwszego Ogrodu w liczbie 162. Błędny tok rozumowania wynika z kłamstw, którymi byliśmy i jesteśmy karmieni od 200 000 lat, gdyż to wtedy właśnie nasz Książę Planetarny i 60% jego personelu przyłączyła się do buntu. Mylimy się w ocenach, bo nie bierzemy pod uwagę, że na planecie żyją dwa odrębne gatunki istot, które mylnie określamy jedną nazwą, rodzajem ludzkim, bo chodzimy na dwóch nogach, mamy po dwie ręce i jednej głowie. Oprócz wyglądu i koloru skóry, najbardziej różni te istoty to, czego nie widać. Wnętrze, światopogląd, iloraz inteligencji, a on może w dużej mierze zależeć od składu krwi, odporności układu immunologicznego, genów, duszy i zamieszkującego tylko normalne i etyczne umysły Dostrajacza. Plazma adamiczna miała uszlachetnić i wzmocnić układ immunologiczny wszystkich ras. Ale skorzystała z tego uszlachetnienia tylko rasa niebieska zamieszkująca Europę i Nodyci. W związku z tym można domniemywać, że osoby z Rh minus są zdrowsze. Jeśli zachoruje nawet na raka osoba z Rh minus, i chce wyzdrowieć, to wyzdrowieje. Znam kobietę, która trzy razy miała raka, wyleczyła się i żyje. Ja nie choruję. Od dziecka uważana jestem za okaz zdrowia.
Medycyna jest obecnie na takim poziomie, że potrafi uratować dzieci z tzw. konfliktu serologicznego, gdy matka ma grupę krwi Rh minus, ojciec Rh plus, a dziecko po ojcu dziedziczy właśnie ten czynnik. Wtedy, gdy ciało matki wytwarza antygeny przeciwko własnemu dziecku. Dawniej organizm matki po prostu zabijał lub uszkadzał płód i był on niezdolny do dalszej egzystencji. Ale w dawnych czasach mogło nie dochodzić do tego typu konfliktów, bo kobiety z Rh minus nie wychodziły za mąż za mężczyzn z grupą krwi Rh plus. Nie dochodziło do mezaliansów, bo rodzice kierując się rozumem, wybierali córce męża w trosce o przyszłość rodu. Przekazy Melchizedeka mówią, w jakiej formie odbywało się przekazywanie plazmy Adamicznej. Według projektu miało odbywać się poprzez wybieranie z ras ewolucyjnych najlepszych kobiet, co stanowiło dla nich zaszczyt. Miały być one zapładniane adamiczną plazmą życia przez męskie potomstwo Adamitów. Nie ma wzmianek o tym, że kobiety z plemienia Adamitów miały zajmować się rodzeniem dzieci mężczyznom z ras ewolucyjnych. Opisany został jeden przypadek, kiedy Ewa z Nodytą Cano urodziła Kaina. Później to przekazywanie plazmy przeszło w zwyczaj prawa pierwszej nocy i dotrwało do czasów prawie nam współczesnych. Z prawa pierwszej nocy korzystał tylko dziedzic. Stąd czynnik Rh minus mógł być przekazany potomstwu kobiet chłopskiego pochodzenia, a gdy ludność ze wsi zaczęła przemieszczać się do miast, pojawił się u mieszczan. Rewolucja seksualna i upadek obyczajów w drugiej połowie XX wieku, mogły przyczynić się do wzrostu urodzeń dzieci z Rh minus, ale powszechnie stosowana aborcja jako kontrola urodzeń, skutecznie niweczyła także rodzenie dzieci z Rh plus.
Wyjaśnienie dokładniejsze znajduje się w dalszej części na mojej stronie zapraszam do lektury. PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 lut 2014, 22:42 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
Myślę, że za bardzo zawiesiłaś się na jednym przekazie, nie biorąc pod uwagę wielu innych koncepcji dotyczących prapoczątków cywilizacji tej plnanety.

Druga sprawa - ogromne nadużycie, jesli chodzi o ten mit "bardziej zdrowych" ludz z Rh (-).
Tak się składa, że mam Rh (+) i NIE CHORUJĘ.
I tak samo jak Twoja znajoma z rakiem - są dziesiątki osób z Rh (+), którzy mieli raka i bez oparacji i chemioterpaii wyleczyli się z niego całkowicie i szybko.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lut 2014, 0:02 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
Indi pisze:
ok, kumam.
To teraz pytanie zsadnicze - ską się wzięła grupa Rh (-) ?
Bo wynika z wszystkich powyższych info, że antygen Rh jest standardem dla istoty ludzkiej, a jego brak to wynik....? czego?
Bo gdyby to dotyczyły jednej "wady genetycznej", jednej istoty - to jak w przypadku licznych zaburzeń, odstępstw od normy np jednego soobnika- zamknęłoby się to w jakimś jednym klanie, jedej linii pokoleniowej.
A RH (-) występuje w sporej ilosći przypadków, jest rozsiane po całej planecie, w różnych kluturach (z dominacją kilku wybranych).
Więc jaki mógłby być biologiczny początek - bo to trochę wygląa faktycznie, jakby "ludzki" standard został zmieszany, lub zmieniony jakiś czas temu (skoro do zaistnienia RH (_) potrzeba co najmniej dwóch małych "dd".
Chyba, żę zbadano, że jakiś inny czynnik, poza wyżej wymienionym, może wywołać brak antygenu Rh?


Grupa Rh(-) "pojawiła się" jako mutacja (http://pl.wikipedia.org/wiki/Delecja), możliwe że w wyniku krzyżowania się różnych gatunków Homo, najprawdopodobniej jako pozostałość po Neandertalczykach - głównie sugeruje się, że mogło dochodzić do krzyżowania się H. neanderthalensis i H. sapiens, dlatego przede wszystkim dotyczy ona Europy. Nad konkretnymi przyczynami wystąpienia tej mutacji można spekulować.

Warto też zdawać sobie sprawę, że antygenów w układzie Rh, poza słynnym D, jest ok. 50 (http://en.wikipedia.org/wiki/Rh_blood_group_system#Rh_system_antigens) i dziedziczenie ich jest ciut bardziej skomplikowane niż ten prosty schemat powyżej (są one sprzężone ze sobą), jednak nie chcę się tu wdawać w szczegóły, trzeba zagłębić się w genetykę po prostu. Funkcją tych antygenów najprawdopodobniej jest m. in. udział w transporcie przezbłonowym, a ich budowa sugeruje, że są kanałami jonowymi, lecz to nadal sprawa otwarta i wymaga dalszych badań.

Pytasz, czy jakiś inny czynnik może wywoływać brak antygenu Rh. Tak i nie. Jest to również związane z genami. U niektórych ludzi możemy zaobserwować pewną zmianę w układzie Rh, tzw. słaby antygen D. Charakteryzuje się to tym, że u tych osób gen lub fragmenty genu są obecne, ale nie zachodzi ekspresja białka (antygenu D) lub białko to jest niekompletne (nie posiada pewnych fragmentów tzw. epitopów). Czyli osoba taka posiada gen odpowiedzialny za syntezę tego białka, ale białko to nie jest syntezowane i nie występuje na erytrocytach, lub występuje w szczątkowej postaci, przez co osoby te w badaniu są określane jako Rh(-). Ekspresja antygenu D może ulec zmniejszeniu również w czasie niektórych chorób np. białaczki, niedokrwistości immunohemolitycznej - u tych chorych okresowo również nie wykrywano antygenu D.


Ostatnio zmieniony 22 lut 2014, 11:04 przez Lilly, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lut 2014, 10:53 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 19 lut 2014, 14:16
Posty: 5
Płeć: kobieta
Moje spostrzeżenia idą w tym kierunku, że osoby z Rh minus są obywatelami o podwójnym obywatelstwie. Nie upieram się i nie twierdzę, że mam rację w 100%. Ale jako osoba szukająca odpowiedzi na podstawowe pytanie jakie człowiek myślący na tej planecie sobie zadaje "kim jesteśmy skąd pochodzimy, dokąd zmierzamy? , skoro jesteśmy oszukiwani, zwłaszcza przez wszystkich przywódców duchowych, to odpowiedzi na to ważne pytanie należy szukać samodzielnie. Z tego co ustaliłam, wynika, że czynnik Rh minus jest pochodną przekazywania potomstwu tzw plazmy Adamicznej. Rh minus może mieć dziecko, którego oboje rodzice mają Rh plus, co moim zdaniem może być spowodowane posiadaniem przez matkę i ojca zarówno genów adamicznych jak i plazmy adamicznej. Skoro nie prowadzi się odpowiednich badań, różnie można sobie wszystko tłumaczyć. Osoby posiadające Rh plus też mogą być zdrowe, etyczne, ale to wynika z tego, że o to zdrowie świadomie dbają. PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lut 2014, 15:19 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
Lilly - przekazujesz sporo wiedzy, dzięki Ci za to, szczególnie za cierpliwość wobec laików, bo to temat bardziej skomplikowany niż artykuły na Onecie :)

Bożena - to cenne, że poszukujesz. Wielu z nas to robi - bez tego nie ma rozwoju.
Ale ostrożnie - napisałaś: "z tego co ustaliłam..." - ok, w jaki sposób ustaliłaś? Z ilu źródeł czerpałaś? Jesli tylko z Urantii, to Przepraszam Cię, ale to żadne ustalenia.
Chyba, że masz tez inne kanały, albo ludzi, którzy badali ten temat.
Bo jedno chanelingowe źródło nie może być absolutnie żadną wyrocznią. Absolutnie.

Druga sprawa - mam wrażenie, że nie czytałaś tego co napisała Lilly na temat przekazywania określonego Rh potomstwu.
Już nie wspomnę o tym, że to twój trzeci post i w kazdym robisz przekierowanie do swojej strony, zamiast rozmawiac tutaj, na forum.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lut 2014, 16:07 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]


phpBB [video]


Dużo tego w internecie. Te filmiki są przykładowe.
Często autorzy uważają, że czynnik Rh- jest związany z manipulacją genetyczną dokonaną na oryginalnych ludziach przez Annunaki. Stworzeni na obraz i podobieństwo boga... Czynnik Rh- byłby wskazaniem na tzw. królewską/reptiliańską krew. Podobno cała angielska rodzina królewska od Eli poczynając ma Rh-...

Ludziom, którzy chcieliby wywlekać i palić na stosie innych ludzi, którzy mają krew Rh- radzę przemyśleć sprawę... :haha: Z drugiej strony przestrzegałbym tych, którzy mają Rh- (a sam mam) przed zbytnim wywyższaniem się.

Mądry komentarz z pod drugiego filmiku zacytuję:

Cytuj:
Vincent Daligues Patawaran1 year ago

Not all Reptilians are evil. The Reptilians/Illuminati/Reptilian human hybrids who have negative blood type that are ruling our planet now are of negative polarity/ego based entities corrupted by power. Most Reptilians in the Universe are benevolent beings. Many of the people that are exposing the Dark Side of the Reptilians on this planet are actually Reptilian human hybrid themselves that have RH negative blood.tłumaczenie:
Nie wszyscy reptilianie są źli. Hybrydy ludzko/iluminacko/reptiliańskie, które mają krew Rh- i które rządzą obecnie naszą planetą są negatywnie spolaryzowanymi/ bazującymi na ego istotami skorumpowanymi przez władzę. Większość reptilian we wszechświecie jest miłymi/dobrymi bytami. Wielu ludzi którzy wyciągają na światło dzienne mroczną stronę reptilian sami są faktycznie hybrydami reptiliańko-ludzkimi, mającymi krew Rh-.To tak z legend dotyczących czynnika Rh krążących po sieci. Ile w tym prawdy, trudno mi powiedzieć. Kiedyś się zagłębiłem w temat bo mam Rh- i powiem że myślę, że coś w tym jest, szczególnie jeśli chodzi o podwyższone zdolności intuicyjne. Jak coś jeszcze znajdę to tu dorzucę, bądź odpowiem następnym postem.

Pozdrawiam

EDIT - to że ludzie z Rh- nie chorują to totalna bzdura. Całe moje dzieciństwo to angina za anginą i to takie cięższe przypadki, temperatury po 41.5 C. Dopiero kiedy zacząłem używać mocy umysłu, tworzyć swe zdrowie intencją to się poprawiło, właściwie całkowicie. :hura: "Jestem zdrowy i czuję się dobrze." to tak na poziomie umysłu/afirmacji.

EDIT2 - Filmik przedstawiający teorię, dlaczego w kraju Basków jest najwyższy procent ludzi z krwią Rh-:

phpBB [video]


Podobno Saint Grail - Święty Grall - Święta Krew przyniesiona "w sobie" przez Marię Magdalenę do kraju Basków - Francja to też Rh-

Ciekawy jest też motyw symbolu Lwa, przedstawiony w tym filmiku. David Icke też go używa, (starczy przewinąć stronę forum do góry), nie jest to motyw lokalny dla tego forum, jest to też symbol używany przez niego np. na okładkach książek. Jak i w przemówieniach. "Rise like lions..."

Obrazek

Ciekawe połączenie no nie? Czyżby David to Merowing? Kto wie? Badając historię choćby języka angielskiego można dowiedzieć się, że mnóstwo "angielskich" wyrazów pochodzi z francuskiego. Ich asymilacja nastąpiła podczas długoletniej francuskiej okupacji Anglii przez Francuzów. Stąd Anglicy tak nie lubią Francuzów, jakby ktoś pytał.

EDIT3

phpBB [video]


"Filmik" (właściwie to napisy) bardzo skupiony na faktach. Stąd bardzo go cenię. Tłumaczy między innymi "konflikt serologiczny" - matka mająca Rh- może zaatakować płód swoim układem odpornościowym, jeśli ma on grupę krwi Rh+. Rzecz niespotykana w świecie przyrody, jedynie występująca w krzyżówkach MIĘDZYGATUNKOWYCH jak u mułów - krzyżówce między koniem a osłem. Stawia to pytanie - czyimi krzyżówkami jesteśmy, skoro tak to wygląda?

Inne pytania stawiane w tym filmie są też podstawowe dla tego tematu.

EDIT4 - fragment tego samego filmu z EDIT3:

Obrazek

To jest dobre:

Tłumaczenie

Poszukiwałem, bez rezultatu, naukowego dowodu, że krew Rh- jest naturalnym ziemskim przejawem (ewolucji - mój dopisek, wynika z poprzenich wypowiedzi w filmie). Zamiast tego znalazłem dowód, że czynnik Rh- nie wyewoluował na Ziemi w wyniku naturalnego następstwa zdarzeń.

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.


Ostatnio zmieniony 23 lut 2014, 0:04 przez thozo, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 lut 2014, 21:04 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
U zwierząt (np. u kotów) odpowiednikiem konfliktu serologicznego jest konflikt immunologiczny (izoerytroliza), który w konsekwencji prowadzi do zniszczenia i hemolizy erytrocytów, dalej do niedokrwistości, czyli podobnie jak u nas.

Dodatkowo u ludzi oprócz konfliktu w układzie Rh może dochodzić także do niezgodności w grupie AB0 oraz mniej znanym ale ważnym układzie Kell (dochodzi do choroby hemolitycznej u noworodka), plus wiele innych układów, jednak nie niosą one ze sobą takiego niebezpieczeństwa w związku z czym nie mają aż tak dużego znaczenia, są najczęściej pomijane.

http://en.wikipedia.org/wiki/Human_blood_group_systems#Blood_group_systems.

Błona komórkowa erytrocytu upstrzona różnymi grupami antygenów:

Obrazek

Obrazek


Żeby tego było mało inne komórki krwi (i nie tylko krwi, ale każda komórka) również charakteryzują się występowaniem antygenów (specyficznych dla każdego rodzaju). I tak np. na trombocytach (płytkach krwi, uczestniczą w procesie krzepnięcia) mamy tzw. antygeny płytek - HPA, które także mogą różnić się między matką i dzieckiem, i analogicznie, dochodzi do zwalczania obcych dla matki antygenów na komórkach dziecka, co dalej wiąże się z rozwinięciem choroby zwanej alloimmunologiczna małopłytkowość u płodu lub noworodka (konflikt płytkowy).

Co ciekawe, najczęstszą przyczyną poronień nawykowych u kobiet stanowią właśnie czynniki immunologiczne - organizm matki zaczyna produkować przeciwciała skierowane przeciwko np. DNA dziecka, lub przeciwko antygenom łożyskowym, co wiąże się z problemami z zagnieżdżeniem zarodka, upośledzeniem produkcji hormonów łożyskowych; albo odwrotnie, kobieta nie wytwarza przeciwciał blokujących, które hamują reakcje odrzucenia zarodka, tak aby organizm matki "nie wykrywał" organizmu dziecka - u kobiet z poronieniami nawykowymi nie wykrywa się tych "korzystnych" przeciwciał; dalej są też przeciwciała przeciwplemnikowe, które mogą występować zarówno u kobiety jak i u mężczyzny. Ogólnie jest cała gama tych mechanizmów odrzuceniowych.

Także, tych elementów biorących udział w "odrzuceniu" zarodka i płodu jest naprawdę sporo, już nie mówiąc o metabolizmie komórki. Stąd też nie wiem trochę czemu akurat antygen D miałby być akurat tym decydującym w tej kwestii, lub stanowiący o jakichś innych cechach naszego organizmu czy wyjątkowości (stan zdrowia, inteligencja itp.), czy nawet ingerencji z zewnątrz. Poza tym co ze zmiennością cząsteczek MHC należących do układu zgodności tkankowej?

Bożena33 pisze:
Medycyna jest obecnie na takim poziomie, że potrafi uratować dzieci z tzw. konfliktu serologicznego, gdy matka ma grupę krwi Rh minus, ojciec Rh plus, a dziecko po ojcu dziedziczy właśnie ten czynnik. Wtedy, gdy ciało matki wytwarza antygeny przeciwko własnemu dziecku.

Organizm matki nie wytwarza antygenów przeciwko własnemu dziecku. To krwinki dziecka posiadają antygeny. Antygenem może być każda substancja/związek zdolna do wywołania reakcji immunologicznej z wytworzeniem przeciwciał. Układ immunologiczny matki wytwarza właśnie swoiste przeciwciała, skierowane przeciwko tym antygenom. To dość istotna różnica.

Mam jeszcze pytanie, skąd ta informacja (pojawia się zarówno w filmiku jak i w pierwszym poście), że osoby Rh(-) nie można sklonować? W jaki sposób miałoby to działać?

@Indi tematy okołoczłowiekowe to już moje zboczenie zawodowe, także żaden problem :) i owszem bardziej skomplikowane, ale też adekwatnie bardziej fascynujące, bo dotyczą bezpośrednio nas.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 0:57 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Lilly odpowiedz przy całej swojej wiedzy, co będzie z płodem matki Rh-, która drugi raz jest w ciąży z płodem Rh+? To właśnie nazywa się "konflikt serologiczny". W razie wątpliwości drogie Panie - proszę spytać zaprzyjaźnionego ginekologa - powinien wiedzieć.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 9:20 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
@thozo, oczywiście jest tak jak mówisz, konflikt serologiczny o którym pisaliśmy już wcześniej w temacie, było omówione (rozpad krwinek ---> niedokrwistość ---> poronienie/obumarcie płodu). Mnie chodzi o to, iż istnieje całe mnóstwo innych czynników, oprócz Rh, które mogą spowodować, że matka "odrzuci" swoje dziecko. I dlatego nie rozumiem dlaczego akurat ten czynnik, posiadanie lub nie tego białka (a w zasadzie glikoproteiny) miało by być tak kluczowe? Co z innymi, których jest przecież olbrzymia ilość? Spójrz proszę na tabelkę zalinkowaną w poprzednim poście, a dotyczącą tylko układów grup krwi.

Powtórzę: układ immunologiczny matki może odrzucić zarodek/płód z innych powodów niż grupa krwi. W przypadku konfliktu serologicznego na dzień dzisiejszy możemy podać immunoglobulinę anty-D i dziecko rodzi się zdrowe, a w przypadku "tych innych" (np. zespół antyfosfolipidowy) mamy poważne leczenie niepłodności lub poronień, które nie zawsze przynosi pożądany skutek. Co więcej, ilość donoszonych ciąż jest ułamkiem wszystkich zapłodnień do jakich dochodzi, często kobieta nawet nie wie, że jest w ciąży i że poroniła.

http://en.wikipedia.org/wiki/Immune_tolerance_in_pregnancy#Insufficient_toleranceNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 11:21 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Ponieważ mówimy o historii ludzkości, czyli jak krew była przekazywana przez pokolenia, a właśnie czynnik Rh jest najpewniej dziedziczony. Inne czynniki, o których piszesz niewiele mają wspólnego z liniami dziedziczenia, bądź też nie są tak PEWNE jak dziedziczenie czynnika Rh.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 11:37 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 05 lut 2014, 20:23
Posty: 406
Płeć: kobieta
A co powiedziec o odrzucaniu przez cialo kobiety potomka meskiego, ktory zostal poczety z konkretnym mezczyzna?

Tak, tak tez bywa.

Ze organizm odrzuca wszystkie plody plci meskiej i tylko z danym mezczyzna. Inny partner i przychodzi na swiat syn. Nie ma konfliktu serologicznego.

Moze Lilly cos w zwiazku z tym napisze.


Co do odrzucania plodu itd. to pisalam juz. Co druga ciaza koncy w ten sposob, czesto zanim kobieta wie, ze byla w ciazy. 1/3 ciazy do konca 12. tygodnia ciazy konczy sie takze poronieniem.
Dalej rowniez zdarza sie, ze organizm odrzuci plod/dziecko.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 14:28 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
@thozo, ciekawi mnie co to znaczy, że "czynnik Rh jest najpewniej dziedziczony"? Dlaczego, przykładowo, układ Kell, który jest drugim po Rh przyczynkiem do wystąpienia konfliktu serologicznego "jest mniej pewny"? Czynnik Rh jest przykładem polimorfizmu, podobnie jak np. z dziedziczeniem różnych wariantów hemoglobiny np. hemoglobiny S (HbS), która również przyczynia się do niedokrwistości, tylko trochę innej. Ta zmienność występowania w populacji różnych wersji może wiązać się z pewnym przystosowaniem - dana wersja genu może być szkodliwa w danych warunkach środowiska, wywołując chorobę, lecz przy zmianie warunków może okazać się korzystna np. osoby z HbS w rejonach objętych malarią są bardziej chronione przed atakiem pasożyta i rozwojem choroby, mimo iż nadal są zagrożone niedokrwistością. Dodatkową ochronę może stanowić też inny antygen grup krwi tzw. antygen Duffy - brak ekspresji tego antygenu na erytrocytach uniemożliwia związanie i wniknięcie zarodźca malarii do wnętrza komórki ---> efekt ten sam. Być może również istnieje/istniała jakaś korzyść w przypadku Rh(-)?

Myślę, że po prostu czynnik Rh jak i układ AB0 są tematem dość rozpowszechnionym, najczęściej o nich słyszymy bo mają największe znaczenie w transfuzji krwi, co nie zmienia faktu, że inne są mniej ważne:

http://dolinabiotechnologiczna.pl/nowosci/zidentyfikowano-dwie-nowe-grupy-krwi/

No i nadal nie wiem czemu osoby Rh(-) nie mogą zostać sklonowane...

@Alraune, konflikt serologiczny sam w sobie nie powoduje stricte odrzucenia płodu lecz problem z dalszym rozwojem (rozpad erytrocytów ---> niedokrwistość ----> zahamowanie rozwoju ---> poronienie), no i na dzień dzisiejszy dość łatwo można temu zapobiec. Natomiast przyczyn odrzucenia zarodka może być naprawdę wiele - genetyczne, immunologiczne, hormonalne czy środowiskowe - w tym stan psychiczny kobiety - i to już na starcie, kiedy organizm kobiety atakuje plemniki, lub nie dopuszcza do zagnieżdżenia zarodka. Wydaje mi się, że trudno wyizolować jedną pewną przyczynę, jeden gen czy substancję odpowiedzialną, gdyż w tak skomplikowanych organizmach jak nasze bardzo wiele rzeczy jest ze sobą sprzężonych (choćby i to, że jedno białko pełni wiele funkcji, a ile z nich jest jeszcze nie poznanych?).Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 15:05 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Lilly znów odbiegasz od tematu, zaczynam podejrzewać, że znów chcesz rozmyć coś co jest tak proste lawiną specjalistycznych faktów... Znów, ponieważ pamiętam nasze dyskusje w temacie szczepionek, widzę podobny wzór.

Może przeczytasz tytuł tego tematu:


Tytuł: Re: "Czynnik rh w historii ludzkości"

Nie wiem czym jest układ Kell, nie wiem o czym piszesz, zapewne możesz tak ciągnąć miesiącami - biologia, genetyka to tak obszerne dziedziny wiedzy, a wyraźnie jesteś kształcona w tym kierunku, co wzbudza należny szacunek. Że się chciało nauczyć itd. :spoko:

Tylko, że mówimy tu o czynniku Rh. Jego dziedziczenie jest tak PEWNE, że w sądach używano go do ustalania ojcostwa przed nastaniem ery badań DNA. Wg zasad jakie podałaś:

Lilly pisze:
Nie można powiedzieć, że na pewno, ale że prawdopodobnie. Zapewne pamiętasz, że w dziedziczeniu pewną rolę odgrywają allele czyli wersje danego genu, które mogą być dominujące lub recesywne.

W dużym skrócie: obecność antygenu Rh (umownie określa się allel jako duże "D") jest cechą dominującą, brak antygenu (allel określany jako małe "d") to cecha recesywna, stąd też występowanie tylko jednego allelu D wystarcza aby ta cecha ujawniła się: genotyp DD daje Rh(+), genotyp Dd daje Rh(+), genotyp dd daje Rh(−).

Jak wiadomo dostajemy po jednym allelu od matki i jednym od ojca. Stąd mamy kilka możliwych wersji:
- gdy oboje rodziców mają genotyp DD [każde jest Rh(+)] - powstaną genotypy DD ---> dziecko zawsze będzie Rh(+)
- gdy jedno z rodziców ma genotyp DD a drugie Dd [każde jest Rh(+)] - powstaną genotypy DD lub Dd ---> dziecko zawsze będzie Rh(+)
- gdy jedno z rodziców ma genotyp DD [jest Rh(+)] a drugie dd [jest Rh(-)] - powstanie genotyp Dd ---> dziecko zawsze będzie Rh(+)
Ale:
- gdy oboje rodziców mają genotyp Dd [każde jest Rh(+)] - powstaną genotypy DD, Dd ---> dziecko Rh(+) lub genotyp dd ---> dziecko Rh(-).
- gdy jedno z rodziców ma genotyp Dd [jest Rh(+)] a drugie dd [jest Rh(-)] - powstanie genotyp Dd ---> dziecko Rh(+) lub genotyp dd ---> dziecko Rh(-).
Allel d jest genem niemym i genotyp dd nie koduje żadnego antygenu, stąd jeśli od obojga rodziców dziecko dostanie dwa allele "d", będzie Rh(-) mimo iż oboje rodziców lub jedno z nich jest Rh(+).

Obrazek


Natomiast jak dziedziczone są cechy o których piszesz PO PROSTU NIE WIEM i mam do tego prawo. Tylko głupiec może twierdzić, że zna się na wszystkim.

Na mój prosty rozum - to dziwne, że istoty biologiczne podobno jednego gatunku jakim są ludzie mają problemy z rozrodem, kiedy dochodzi do konfliktu serologicznego, o który cię spytałem. Musiałaś potwierdzić, bo takie są fakty. Druga ciąża matki Rh- noszącej płód Rh+ będzie ciążą bardzo problematyczną i istnieje wielkie prawdopodobieństwo poronienia. Dla mnie to bardzo ciekawa anomalia, warta głębszego badania, zwłaszcza w świetle starożytnych "legend" o stworzeniu człowieka.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 15:39 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
OK, nie rozmywam już. I o ile zgłębianie info o człowieku nauczyło mnie, że nie ma rzeczy niezależnych od siebie, jednoczynnikowych i jednopłaszczyznowych (niestety albo i stety), gdyż w przeciwnym wypadku wpadamy w mitologiczny determinizm, to faktycznie może lepiej aby temat kręcił się wokół plazmy adamicznej, niemożności sklonowania ludzi Rh(-) i prostych faktów z Księgi Urantii.

Pozdrawiam :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 15:53 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Lilly pisze:

Grupa Rh(-) "pojawiła się" jako mutacja (http://pl.wikipedia.org/wiki/Delecja), możliwe że w wyniku krzyżowania się różnych gatunków Homo, najprawdopodobniej jako pozostałość po Neandertalczykach - głównie sugeruje się, że mogło dochodzić do krzyżowania się H. neanderthalensis i H. sapiens, dlatego przede wszystkim dotyczy ona Europy. Nad konkretnymi przyczynami wystąpienia tej mutacji można spekulować.I właśnie tu jesteśmy - możemy spekulować, czyli NIE WIEMY. Więc sobie spekulujmy.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 16:01 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
Lily niby przez białe rękawiczki niby inteligentnie i kulturalnie , ale jednak...nie ma to jak zdewaluowanie czyjegoś stanowiska.
Cytuj:
gdyż w przeciwnym wypadku wpadamy w mitologiczny determinizm


Albo wpadamy w "zatunelowanie" czyli zafiksowanie się na swojej dziedzinie, która jest zinfiltrowana od samego początku ponieważ to właśnie w The Rockefeller Institute for Medical Research doszło do odkrycia Rh-.

@Thozo znalazłam forum społeczności Rh-, ale chyba nie przeszłam pozytywnej weryfikacji :? , a bez zalogowania niestety nie można czytać treści tam zawartych.
This network was created to provide a centralized source of information for Rh negative individuals.
With more than 7000 members sharing their experiences, and thoughts on living life as an Rh negative, this is a great place to ask questions and get answers.


We do not necessarily sanction or endorse every viewpoint presented on this website. We are not medical doctors, we don't know everything, and we don't pretend to understand everything- but we certainly do want you to take an active part in this network by sharing your experiences, watching, listening, reading, and finally, making up your own mind about the information you find here.

So, join our network, make yourself at home here and find out more about your blood type- you may be pleasantly surprised at how much we all have in common.

http://rhnegativeblood.ning.com/


Ostatnio zmieniony 23 lut 2014, 17:17 przez Tańcząca z wilkami, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 16:23 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2012, 18:13
Posty: 178
Lokalizacja: 3miasto
Płeć: kobieta
@Tańcząca z wilkami, był to przytyk do determinizmu genetycznego , albo raczej do popularnego postrzegania tegoż szczególnie w mediach głównego nurtu, które lubią straszyć nagłówkami w stylu "naukowcy odkryli gen na...". Taki mem, z którym się nie zgadzam (że jedno zdarzenie warunkuje jedna przyczyna). Zafiksować można się na wszystkim. Ale w sumie niech będzie jak twierdzisz :spoko: :)

@thozo, w poprzednim poście wyszłam od tego, że skoro inne układy grup krwi a raczej ich częściowy brak mogą pełnić korzystną rolę dla organizmu (antygen Duffy ---> malaria), to być może i czynnik Rh również w jakiś sposób był/jest korzystny... Nie wiem, spekuluję, starając się brać różne wątki pod uwagę. No, albo jak kto woli rozmywam i odbiegam od tematu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 16:42 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2009, 21:44
Posty: 588
@Lily
Cytuj:
Ale w sumie niech będzie jak twierdzisz :spoko: :)


Jakbym słyszała nowomowę korporacyjną. Myślą jedno, drugie piszą. Mi nie zależy na tym,żeby ktoś się ze mną zgadzał ani na tym ,żeby ktoś się ze mną nie zgadzał.
Cytuj:
"naukowcy odkryli gen na...". Taki mem, z którym się nie zgadzam (że jedno zdarzenie warunkuje jedna przyczyna).

No tutaj mamy podobnie także uważam ,że genetyczny determinizm jest bardzo mocno w mediach promowany.

@ all
A wiecie co mnie jeszcze zastanawia ,że np. rdzenni mieszkańcy naszej planety to jest : Aborygeni , Indianie ,
Afrykanie czyli Ci co nie posiadają czynnika Rh-, albo mają go w bardzo małym procencie zostali kompletnie zdziesiątkowani...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 16:47 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 12 lis 2013, 11:27
Posty: 29
Płeć: kobieta
[quote="thozo"]Lilly odpowiedz przy całej swojej wiedzy, co będzie z płodem matki Rh-, która drugi raz jest w ciąży z płodem Rh+? To właśnie nazywa się "konflikt serologiczny".

Jestem takim płodem...jakoś przeżyłam i w brzuchu matki, i na tym okrutnym świecie... :lol: W zamierzchłych, komunistycznych latach sześćdziesiątych, lekarze już wiedzieli jak utrzymać taką ciążę. Niestety, trzeciej ciąży mama już nie donosiła, mimo lekarskich wysiłków i jej determinacji...
Nie znam się na genetyce, ale sprawa Rh- zawsze mnie intrygowała, dlatego z zaciekawieniem śledzę ten wątek a zwłaszcza wpisy Lilly :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 17:56 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Czytając ten tekst to czuję się jakbym był na stronie jakiejś sekty. Nasuwa mi się tyle pytań, że nawet nie chce mi się podejmować tu dyskusji. Wydaje mi się, że autorka uwierzyła w to co chciała uwierzyć i próbuje znaleźć więcej takich naiwnych.

Może jednak coś spytam.

Jak to się ma do siebie.

Cytuj:
Odkrycia grup krwi dokonał austriacki uczony Karl Landsteiner w 1901roku


Bożena33 pisze:
Jezus miał grupę krwi AB Rh minus.I jeszcze to:

Cytuj:
Abel był pierwszym dzieckiem Adama i Ewy po odstępstwie, urodzony już w drugim ogrodzie, młodszy o dwa lata od Kaina


Z kim synowie Adama i Ewy mieli dzieci?

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 lut 2014, 21:50 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 cze 2010, 22:52
Posty: 1712
Płeć: kobieta
homorek, trafne powórnania i pytania. tez mnie to ... zaskoczyło swoją "pewnością" wypowiedzi, ale zmilczałam :)

Lilly - ja Ci nadal bardzo dziękuję za wiedzę. Pisz to co sądzisz - ja osobiście biorę info z różnych źródeł, aby mieć różne dane i dopiero potem (albo w trakcie) wyciągam jakieś wnioski.
Każda cegiełka tworzy układankę- czym więcej danych, tym można bardziej obiektywnie rozpatrywać zagadnienie, na "sucho", bez emocji.

Co do tematu krwi w ogóle - myślę, że dużo mitów powstało m.in. dlatego, że niestety nie jesteśmy specjalnie wedukowani w tym zakresie. A szkoda, bo chyba ten temat i to dosyć dogłębnie, powinien być wałkowany w szkołach, a nie na specjalistycznych studiach.
Ale też rozumiem, że większości ludzi taka wiedza nie jest potrzebna do życia.
Niemniej - dla mnie to ciekawe :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2014, 9:58 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 19 lut 2014, 14:16
Posty: 5
Płeć: kobieta
Jestem osobą wykształconą i wyedukowaną. Od kilkudziesięciu lat usiłuję znaleźć odpowiedź na pytanie, po co urodziłam się i po co muszę żyć na tej planecie. Odpowiedź tę w końcu znalazłam, ale nie nadaje się ona do rozpowszechniania w internecie. Przy okazji aby sobie samej odpowiedzieć, musiałam wcześniej zrozumieć, co się na tej planecie odbywa. Przeczytałam wiele książek, ale tytułów nie podaję, byłam na wielu kursach, zadawałam wiele pytań, szukałam prawdziwej religii. Miałam kiedyś mnóstwo problemów. W rezultacie moich poszukiwań wiele razy zmieniałam światopogląd. Znalazłam w jednej z książek bardzo mądrą myśl z którą trudno się nie zgodzić. " Na naszej planecie żyje około 95% ludzi, którzy tworzą problemy i 5% takich, którzy potrafią je rozwiązywać. Po tym jakiej wagi problemy potrafi się rozwiązywać można rozpoznać w jakim stopniu światopogląd jest prawidłowy. Jeśli nie potrafisz rozwiązywać problemów, a raczej je piętrzysz to znaczy, że światopogląd należałoby zmienić."
Światopogląd moim zdaniem jest prawidłowy wtedy, gdy potrafimy otrzymywać tylko wiarygodne informacje na temat Boga, ludzi i sytuacji. Jeśli tego nie potrafimy, skazani jesteśmy na podpieranie swych wypowiedzi, tym co ktoś powiedział, lub napisał. A chodzi o to, żebyśmy sami coś sensownego ustalili i przekazali innym. Aby nasz światopogląd był taki, żeby nam i innym lżej się żyło na tej planecie, żeby nie piętrzyć problemów, nie oskarżać fałszywie Boga i innych za nasze nieudane życie.

Synowie Adama i Ewy z Pierwszego Ogrodu około 40 000lat temu mieli rozmnażać się między sobą. Nie należy ich mylić z biblijnym Adamem i Ewą, którzy pojawili się rzekomo 7000 lat temu. Potomstwo Ewy z Nodytą Cano miało dzieci z Nodytami.
PozdrawiamNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2014, 12:49 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Tańcząca z wilkami pisze:
@Thozo znalazłam forum społeczności Rh-, ale chyba nie przeszłam pozytywnej weryfikacji :? , a bez zalogowania niestety nie można czytać treści tam zawartych.
This network was created to provide a centralized source of information for Rh negative individuals.
With more than 7000 members sharing their experiences, and thoughts on living life as an Rh negative, this is a great place to ask questions and get answers.


We do not necessarily sanction or endorse every viewpoint presented on this website. We are not medical doctors, we don't know everything, and we don't pretend to understand everything- but we certainly do want you to take an active part in this network by sharing your experiences, watching, listening, reading, and finally, making up your own mind about the information you find here.

So, join our network, make yourself at home here and find out more about your blood type- you may be pleasantly surprised at how much we all have in common.

http://rhnegativeblood.ning.com/


Tańcząca dzięki za adres. Spróbowałem się zapisać, ale ostrożnie, trochę pościemniałem z danymi, kto wie czyja i po co ta strona. Aż tak bardzo nie interesuję się tematem, by wciągnąć się w jakieś dziwne towarzystwa... Czekam na autoryzację przez administrację - czyli ktoś to sprawdza, człowiek, nie jest to z automatu. Mówisz, że twoje zgłoszenie odrzucili - prawdę im pisałaś?

Takie mają logo:

Obrazek

Kiedyś natknąłem się na YT na filmiki, w których były podane twierdzenia, fakty teorie w wewnątrz tej strony.

Jak coś jeszcze znajdę w temacie Rh- to tutaj wkleję. To co w sobotę przedstawiłem to raczej takie na szybko pierwsze lepsze jakie znalazłem. Oprócz tego jednego z samymi napisami - ten jest mocny i widziałem go wcześniej.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 lut 2014, 13:36 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Bożena33 pisze:
Jestem osobą wykształconą i wyedukowaną.


Przepraszam innych tu podających ciekawe informacje na temat grupy krwi, ale muszę się odnieś do kolejnych wypocin tej Pani.

Kobieto! Wydaje mi się ,że masz jakieś problemy ze swoją psychiką i przez nadmiar wiedzy zabrnęłaś w ślepy zaułek. Pierwszy raz udało mi się przeczytać tyle bredni łączących w jeden tekst badania naukowe, archeologiczne i wiarę człowieka. Nie mam nic do twojej wiary, ale nie próbuj tego wszystkiego wmawiać innym, ponieważ zakrawa to już na działalność sekty.

Ja w odróżnieniu od ciebie nigdy bym nie napisał, że jestem wykształcony i wyedukowany. W ten sposób chcesz być ważniejsza od Boga, a więc jest to sprzeczne z zasadami wiary. Chyba, że należy zwracać się do ciebie "bogini".

W przeciwieństwie do ciebie jestem osobą niewykształconą i ciągle się edukuję. Etap edukacji zakończy się razem z moim życiem, ale nadal będę ubogi w wiedzę, którą chciałbym posiąść. Wszelkie kursy piorące ludziom mózgi olewam ciepłym moczem. Priorytetem jest u mnie samodzielne myślenie.

Bożena33 pisze:
Od kilkudziesięciu lat usiłuję znaleźć odpowiedź na pytanie, po co urodziłam się i po co muszę żyć na tej planecie. Odpowiedź tę w końcu znalazłam, ale nie nadaje się ona do rozpowszechniania w internecie


Nie wysilaj się. Ja już to wiem. Jesteś wysłanniczką Boga. Długo na taki moment czekałem.
:hura: :hura:

.

.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group