Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 paź 2017, 19:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Czynnik Rh- charakterystyczny dla reptilian

Czy spotkaliscie sie w opracowaniach Icka z ta teoria?
Czy moze dysponujecie innymi matarialami ktore by wskazywaly na ta zaleznosc?

Osobiscie sie spotkalem z ta teoria oraz paroma artykulami w necie ale szczeze mowiac to dla mnie za malo stad bylbym wdzieczny za spostrzezenia, przemyslenia, uwagi oraz linki do artykulow z ktorymi sie wczesniej zapoznaliscie.

dziekuje

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 mar 2011, 16:49 
VIP Member
Awatar

Administrator
Administrator

Osobiście nigdy o tym nie słyszałem i nie widzę logicznych przesłanek przypisywania tego obcej rasie, ale spotkałem się z z teorią i to nie jeden raz że czynnik RH w ogóle dotyczy całego gatunku ludzkiego jest niejako dowodem na ingerencję Obcych w nasz gatunek, czyli jest to czynnik typowo ludzki w sensie przynależności.

Cytuj:
Przeciętny rozkład występowania czynnika Rh u ludności wynosi 85% Rh-dodatnich i 15% Rh-ujemnych. Jednak w pewnych grupach etnicznych, np. u Berberów z Afryki północnej, odsetek osób Rh-ujemnych sięga 30%.

Spotkałem się też z teorią że ten czynnik jest stosunkowo nowy.

http://www.paranormalne.eu/forum/index.php?showtopic=4370

Cytuj:
Dopiero od kilku tysięcy lat ludzie nie mogą krzyżować się ze zwierzętami
Na czarnym obelisku asyryjskiego króla widzimy potwory trzymane przez ludzi na łańcuchach

Raelianie chcą sklonować człowieka wbrew opinii świata naukowego i kościelnego, wbrew zakazom rządowym. Twierdzą, że nie ma w tym nic złego, bo przecież my, ludzie, jesteśmy wynikiem eksperymentów genetycznych przeprowadzanych na Ziemi przez bogów - Obcych z kosmosu.
Raelianizm to nowy ruch religijny łączący w sobie elementy chrześcijańskie, hinduistyczne i ufologiczne. Jego członkowie wierzą, że życie na Ziemi zostało przyniesione przez istoty z kosmosu, które stworzyły człowieka za pomocą inżynierii genetycznej.
Ta niegroźna z pozoru wiara, jak to zwykle w przypadku nowych ruchów religijnych bywa, nabiera cech złowieszczych, gdy jej wyznawcy pragną przejąć sprawy w swoje ręce i niecodziennymi ideami uszczęśliwić ludzkość. Oto bowiem raelianie zamierzają wzorem swych "kosmicznych" przodków sklonować człowieka. Grupa posiada obecnie dwa zespoły badawcze prowadzące eksperymenty mające na celu uczynienie z klonowania technologii przyszłości. Jeden z tych zespołów, "Clonaid", działa w Stanach Zjednoczonych, a jego pracom bacznie przygląda się amerykański Urząd ds. Leków i Żywności, który już raz przeszkodził raelianom w klonowaniu dziecka zmarłego na chorobę serca. Główna genetyczka "Clonaidu", doktor Brigitte Boissellier, twierdzi, że nie łamie boskich przykazań i w końcu raelianie sklonują człowieka - jest przecież wiele krajów, gdzie ta działalność nie jest zakazana.

Potwory są we wszystkich religiach

Skąd raelianie wzięli pomysł, że ludzie są produktem inżynierii genetycznej? Zapewne z mitów, szeroko rozpowszechnionych w wielu kulturach. Wierzą oni bowiem, że znane nam z legend centaury, hipocentaury, cyklopy, sfinksy, syreny itp. to nie, jak utrzymuje oficjalna archeologia, wyłącznie wytwory ludzkiej wyobraźni, lecz istoty, które istniały naprawdę. Bo przecież - jak mówi Rael, przywódca sekty, nazywający się ambasadorem kosmitów na Ziemi - ludzka fantazja, aby coś stworzyć, potrzebuje bodźców. Tym bardziej, jeśli właśnie wychodzi z epoki kamiennej. Skąd bowiem przyszedłby im do mało rozwiniętych mózgów pomysł, że mogą istnieć takie hybrydy? Z pewnością widzieli je na własne oczy...
Święte księgi i legendy prawie wszystkich ludów Ziemi opowiadają o dziwnych istotach, mieszańcach, potworach nie będących produktami ewolucji. Możemy o nich przeczytać w Biblii, a także w księgach żydowskich, perskich, arabskich, greckich, hinduskich, egipskich i tybetańskich.
Dowiadujemy się z nich, że na Ziemi żyli niegdyś tytani lub inne monstra ludzko-zwierzęce, gromadzące się często w stadach czy też zbrojnych hordach. Najczęściej były to istoty dwupłciowe, rozmnażające się nie tylko w ramach swego gatunku, lecz współżyjące płciowo z kim tylko się dało. Powstały jako eksperymenty genetyczne kosmitów, niejako na marginesie prac mających na celu stworzenie człowieka, czyli istoty przeznaczonej do tego, by być inteligentnym sługą "bogów" (taki człowiek, według sumeryjskich tekstów, był określany mianem "Adamu".) Stare przekazy twierdzą też, że eksperyment w końcu wyrwał się spod kontroli "bogów".
Człowiek - produkt inżynierii genetycznej?
O istniejących w przeszłości hybrydach pisali nawet wiarygodni historycy - ich kroniki są dla archeologów podstawowymi źródłami wiedzy o dawnych czasach (oczywiście z wyjątkiem fragmentów, które zaprzeczają naszej współczesnej wiedzy o historii i biologii). Jednym z nich był żyjący kilka tysięcy lat temu Maneton - naczelny kapłan i pisarz Egiptu. Jako "wtajemniczony" napisał kronikę Egiptu, w której wymienia wszystkich bogów, a później królów rządzących tym krajem.
Według Manetona, bogowie rządzili 13900 lat, a faraonowie (półbogowie) dalszych 11000 lat. Bogowie stworzyli wiele potworów i hybryd. Były to kobiety i mężczyźni o podwójnej naturze, ludzie z dwoma głowami, z nogami kóz i rogami na głowie, z końskimi kopytami. Tworzono ludzi-konie, ludzi-byki i wiele innych dziwacznych istot, np. chimery - z głową węża, ciałem lwa, skrzydłami orła i ogonem skorpiona.
Wszystkie te monstra znane są również Euzebiuszowi, biskupowi Cezarei /zm. 339 r. po Chr./ który był kronikarzem wczesnochrześcijańskim. Pisał: "Były tam inne potwory, z których część była stworzona sama i wyposażona w formy dające życie. I spłodzili ludzi, z podwójnymi skrzydłami (...) z czterema skrzydłami i dwoma obliczami (...), jak też inne potwory o głowach końskich i ciałach ludzkich z ogonami rybimi. Do tego smokopodobne monstra i mnóstwo istot różnego rodzaju i różnie uformowanych, których wizerunki przechowywali w świątyni Belosa".

Grzech pierworodny - jabłko czy seks? (IMG:http://www.gwiazdy.com.pl/30_01/img/6-4.jpg)

Egipscy bogowie bardzo często byli przedstawiani jako ludzie ze zwierzęcymi głowami.

Żydowskie legendy opowiadają o aniołach, buntujących się przeciwko swemu panu, który postanawia stworzyć człowieka. Ten bowiem może zyskać władzę nad całą Ziemią i na dodatek jeszcze posiada zdolność rozmnażania się. Anioły natomiast nie mogą rozmnażać się między sobą. Samael, największy pośród nich, zbiera więc swoje hufce i opuszcza się na Ziemię. W ten sposób dochodzi do spotkania Samaela i Ewy i zapłodnienia jej:
"Spojrzała na niego i spostrzegła, że jego oblicze nie jest podobne do ziemskiego lecz do niebiańskiego".
Po tej historii, która skończyła się wygnaniem z raju, powstały dwa rody: Kaina i Abla. Potomkowie Kaina mieli za nic prawa moralne i współżyli zarówno z ludźmi, jak i zwierzętami. Ich rozwiązłość i lubieżność opisane są w historii Sodomy i Gomory, miast zniszczonych przez bogów.
Biblia natomiast opowiada o upadłych aniołach, które współżyły z "ludzkimi córkami", czego owocem byli giganci. Żydowskie legendy podają nawet ich nazwy. Byli więc Emici - co znaczy potworni, Refaim - osłabiający, Awwim - niszczyciele oraz Nefilim - psujący. W sumeryjskich podaniach Nefilim byli przez pewien czas władcami na Ziemi, półboskimi królami, którzy zbudowali potęgę Sumeru.

Koniec Sodomy i Gomory

Prawie w każdej starożytnej księdze czytamy, że potwory te zostały stworzone przez jakiegoś "pana", który, niezadowolony z wyglądu i zachowania swych podopiecznych, postanawia ich unicestwić. Do tego celu używa niezwykłej broni:
"Z przestworzy zjawił się Lhas, a z dołu Lham Ayin i buchnęły płomienie i ogień z iskrami i pozabijali oni formy istot o dwóch twarzach, ludzi-konie, ludzi o psich głowach i rybich ciałach". (księgi Tybetu). W świętych pismach prawie całego świata czytamy o potopie, który "najwyższy" zesłał na te obrzydliwości, aby je zniszczyć i zacząć wszystko od nowa.
Wizerunki ludzkich hybryd można obejrzeć w paryskim Luwrze, w muzeum w Kairze i w Kalkucie, w Muzeum Archeologicznym w Ankarze, Muzeum Delfickim w Grecji, w Metropolitan Museum w Nowym Jorku. Wiele z tych niezwykłych istot przedstawiono jako monstra zakute w łańcuchy, prowadzone na krótkich smyczach albo pilnowane przez strażników. W British Museum na czarnym obelisku asyryjskiego króla Salamanasara II (fot. obok) rzucają się w oczy stwory o ludzkich głowach z nogami i stopami zwierząt, trzymane na grubych łańcuchach. Wyryty na płycie tekst mówi o "zwierzętach człekopodobnych prowadzonych do niewoli".
Wielka pomyłka natury?

W świetle dzisiejszych odkryć i doświadczeń genetycznych wiemy, że tworzenie takich hybryd jest możliwe. Z tym, że byłyby one bezpłodne, jak muły, krzyżówki osła z koniem. Cóż więc zrobić z opowieściami mówiącymi o krzyżowaniu się w przeszłości obcych gatunków?
Otóż niedawno odkryto, że dopiero kilka tysięcy lat temu w ludzkiej krwi pojawił się nowy składnik, czynnik Rh, który uniemożliwia nam płodzenie potomstwa ze zwierzętami. Można zatem przyjąć hipotezę, że kiedyś zdarzały się akty sodomii, które owocowały hybrydami zdolnymi do rozmnażania się. Być może takich osobników było nawet sporo, ale w końcu wyginęły, gdy, w wyniku pojawienia się czynnika Rh, ustał dopływ "świeżej krwi". Zwłaszcza że ludzie, czując do nich odrazę, polowali na "potwory" z wyjątkową zaciekłością.
Jak było naprawdę, jeszcze nie wiadomo. Nie znaleziono do tej pory bezpośredniego przodka człowieka, więc trudno udowodnić, że hipoteza o ingerencji kosmitów w kod genetyczny na przykład neandertalczyka jest fałszywa - choć wcale nie musi być ona prawdziwa. Nie wiadomo, kto niegdyś mieszał w puli genetycznej ziemskich istot - kosmici czy ewolucja. Ale że był kiedyś w tej materii wielki bałagan, to niemal pewne...

Warto zapoznać się tez z tym tekstem:

http://ufoforum.w.interia.pl/biuletyn/artykuly/wziecia_lek_rasowy.htm

Cytuj:
fragment [...]
Właśnie te neonazistowskie grupy mają obsesję na punkcie pozaziemskich różnić w składzie krwi wśród ludzkiej populacji. Wielu sądzi, że "gwiezdne nasienie" naszą potomkowie rasy Celtyckiej - Baskowie, Irlandczycy, Walijczycy i Bretończycy - a jedną z cech, które wyznaczają ich pozaziemskie pochodzenie jest negatywny czynnik Rh w grupie krwi. Migracje Celtów były rezultatem "rasowej pamięci chromosomalnej" zaimplantowanej przez ich przodków. W niektórych pozycjach neonazistowskiej literatury sugeruje się, że inne niższe rasy były rezultatem genetycznych eksperymentów obcych - skutkiem krzyżówek "czystych" Arian ze zwierzętami i innymi formami życia.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Bardzo ciekawe.
Ciekawe tez ilu tu mamy procentowo RH- kosmitów na forum...

Zdecydowanie mania Hitlera i reszty genetycznych fanatyków
miała jakieś podstawy, biorąc pod uwagę, że mieli kontakty z obcymi.

Alex Colier wspominał iż w 1930 Niemcy np z Giza Inteligence.

Jedno jest pewne - z każdą grupą krwi można się oświecić.
Jest to więc tylko dodatkowy element do zainteresowania umysłu,
choć nie powiem - ciekawy.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Coś w tym jest. Sam mam A Rh -

Z racji innych genetycznych powiązań mam wielkie współczucie dla wszystkiego co żyje. Z drugiej całkowita obojętność, wręcz sztuczna, od dzieciaka nie bałem się zastrzyków, bólu, takich rzeczy. Gdybym widział, że najbliżsi są zagrożeni, szczególnie kobiety i dzieci, zabijałbym agresorów bez współczucia i mrugnięcia okiem (cecha gadów, taki jest ich genetyczny kodeks zachowania)

Kiedyś przy zabawie w wieku 6 lat przeciąłem sobie skórę na dłoni, ale tylko skórę, nic głębiej. Podwijałem ją palcami i patrzyłem "co jest w środku". Powiedziałem wtedy: "Coś jak kurczak (taki jak na obiad), ale z czerwonymi kropkami" tak to wyglądało naprawdę.

Wszyscy jesteśmy wielką mieszanką genów, niektóre z nich proszą o uzdrowienie miłością. Tak to widzę.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Na tej stronce są ciekawe fotki posiadaczy odczynnika Rh minus.Wśród nich m.in.takie perełki jak Bush senior,Obama,Rockefeller a nawet Adolf czy królowa Elżbieta II :język:

http://www.rhesusnegative.net/work/

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Hakun pisze:
Ciekawe tez ilu tu mamy procentowo RH- kosmitów na forum...

...hehe ja mam 0Rh- i was wszystkich plusowcy opierdziele na obiad :mniam: :język:
Hakun pisze:
Zdecydowanie mania Hitlera i reszty genetycznych fanatykówmiała jakieś podstawy, biorąc pod uwagę, że mieli kontakty z obcymi.
Zgadzam się z tobą. Jestem nawet zdania że podbój świata miał tak naprawdę drugorzędne znaczenie. Podstawą było oczyścić kod genetyczny w jednym, dwóch pokoleniach poprzez eksterminację "brudnych ras - złe DNA", chorych psychicznie, itp. itd.. Spotkałem się kilkakrotnie z teorią iż chodziło o kod genetyczny Ariów - Marsjan, którzy z jakiegoś powodu musieli przybyć na ziemię.
Coś w tym jest, trzeba by zbadać temet głębiej może to być ważna częśc układanki repty-ludzie.

Ten wątek należy przenieść do działu Paleoastronautyka, Historia,
skąd pomysł, że to się nadaje do działu Religie?

Awatar użytkownika

Redimix pisze:
Ten wątek należy przenieść do działu Paleoastronautyka, Historia,
skąd pomysł, że to się nadaje do działu Religie?

bo kierowalem sie nie religią a Iluminati

a chyba tutaj na forum Davida Icka zgodnie z jego teoriami wiekszosc (chyba) użytkownikow uwaza ze iluminaci sa ukrytymi reptilianami

NO CHYBA ZE POMYLILEM FORUM :mrgreen:

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Też mam 0Rh- , przynajmniej zasypiam z świadomością, że jestem po właściwej stronie barykady.

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

REDIMIX - Wątek przeniesiony.

AQUABART - Gady to jeden z elementów układanki.

Nie każdy gad jest iluminati, w ujęciu etatu,
i nie każdy pionek systemu ma gadzie geny.

Temat wartościowy, rozwijamy, czegoś się dowiemy więcej.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Dołączam do grona Rh- ujemnych ( mam A1Rh minus) i wszystkich pozdrawiam.
Nadmieniam, że nie czuję się reptilianem :))
Przesyłam światełko dla wszystkich :))))

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Lucyfer to także niosący światło :)
Mamy tu takich którzy u każdego odpowiednią przeszłość stwierdzą.

Prometeusz także ogień - światło - przyniósł.
Może faktycznie ktokolwiek tu coś wnosi to diabeł.

Awatar użytkownika

No to mnie zdekonspirowałeś :)) Przestaję się od teraz ukrywać.
Ale tak w ogóle to gdzieś czytałam na forum, ze ponoć ich już od ub. roku u nas nie ma...no chyba ,że takie hybrydy jak ja...
pozdrawiam :))

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

ma, nie ma - zawsze byli i będą.
Wszyscy ludzie mają geny gadów - także.
Nie tylko - można ten potencjał wzmacniać lub nie.

Poszukiwanie diabłów lucyferów i kosmitów jest tu przezabawne.
Zamiast iść do lustra i zaakceptować stan faktyczny, prowadzone są krucjaty.

Ciekaw jestem co Hitler i sp. z o.o. odkryli w swoich badaniach,
co wiedzieli i skąd to wiedzieli - tak turystycznie - z czystej ciekawości.

Bardzo ciekawa - choć pokręcona jest ta przestrzeń.

Awatar użytkownika

Wiesz...może lepiej nie zastanawiać się nad tym, co odkryli - ogrom zła mógłby nas przytłoczyć, a może i coś by nam się udzieliło...szkoda tracić energii na drązenie tych tematów.
pozdrawiam :))

thozo pisze:
Gdybym widział, że najbliżsi są zagrożeni, szczególnie kobiety i dzieci, zabijałbym agresorów bez współczucia i mrugnięcia okiem (cecha gadów, taki jest ich genetyczny kodeks zachowania)

Ja rowniez nie wahalabym sie zrobic wszystkiego, aby bronic tych, ktorych kocham, a jednak moja grupa krwi to A Rh+... ;) Nie sadze, aby ta determinacja miala cokolwiek wspolnego z tym, jaka grupe krwi mamy lub czy jestesmy Rh-negatywni czy pozytywni.

Awatar użytkownika

moja grupa krwi to B+,charakteryzuje mnie raczej słowiańska uroda, łagodność, ufność, empatia, bezpośredniość i sympatia do wszystkiego co zyje. Wpewnych aspektach zycia pozostaję jednak bezkompromisowa, nie zadawalam się półśrodkami... Na tle otaczającego mnie świata, to raczej ja prezentuję się jakbym była z innej planety :bezradny:

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Moja prof.od anatomii omawiając czynnik RH we krwi człowieka zwykła mawiać,że wychodzi na to, iż ujemni są od boga a dodatni od małpy;) Z tej prostej przyczyny,że wszystkie naczelne czynnik Rh(rhezus) posiadają tzn są rh+ Zakładając, więc teorie ewolucji wszyscy ludzie powinni być rh+ a nie są. Dodać można,że do dziś nie udało się naukowcom sklonować krwi rh-Ponoć ludzi bez tego czynnika cechuje pewna wspólna grupa cech fizjologicznych tj. wolniejsze tętno, niższe ciśnienie krwi często dodatkowy kręg ogonowy, zielone lub brązowe oczy.Psychicznie są bardziej mentalni i rozwinięci niż dodatni. Tak naprawdę to myślę,że to bardzo ciekawe pytanie dlaczego niektórzy ludzie nie posiadają czynnika rh w swojej krwi i może odpowiedz na na nie rzuciła by nieco światła na pochodzenie człowieka.
może jeszcze dodam,że
"Czynnik Rh jest substancją obecną w ścianie krwinek czerwonych u 85% ludzi. Nazwa pochodzi od składnika krwi, który w 1939 r. wykryli Philip Levine i R. E. Stetson."

Awatar użytkownika

Ciekawe jaki jest wpływ reinkarnacji na grupy krwi, tj. czy ktoś kto ma dany czynnik (np. rh-), miał ten czynnik we wcześniejszej inkarnacji? i czy będzie miał ją w przyszłości? Czy też ściśle zależy to od biologicznych rodziców i zależności od ich grup krwi?

A propo czynnika Rh-/RH+ zastanawiam się prywatnie czy czynniki powodujące
zakrzepy krwi które są znajdowane w niektórych z rozpylanych nad nami
smug chemicznych są wycelowane w osobniki z grupą Rh+ i mogą być one znacznie
bardziej podatne na te czynniki zakrzepowe od osobników z grupą ujemną.

Ale to tylko dywagacja na którą nie ma obecnie żadnych dowodów, teoria.
Przydałaby się nam tutaj opinia specjalistów i badania działania czynników
zawartych w smugach chemicznych na wszystkich grupach krwi.

Lilith czy byłabyś w stanie przeprowadzić podobne badania,
lub namówić na nie kogoś kto zajmuje się podobnymi sprawami
zawodowo? Lista czynników chorobotwórczych zawartych
w smugach chemicznych jest ogólnie dostępna.

Dostrzegam też pewne podobieństwo pomiędzy obecnym procesem zatruwania
mas oraz opisywanymi przez Williama Bramleya w książce "Bogowie Edenu"
wydarzeniami podczas epidemii Czarnej Śmierci i wcześniejszych podobnych
wydarzeniach. Stary program kontroli wzrostu populacji w nowym wydaniu.
.

Awatar użytkownika

Ja mam 0 (-) po mamusi, zielonookiej "reptalianki"...jednak właśnie przechodzę na wegetarianizm, więc niestety nie posmakuję waszych gnatków. :mniam:

Awatar użytkownika

Redimix niestety to co proponujesz jest bardzo trudne do wykonania badania pod tym kontem wymagały by sporych nakładów.Słyszałam już jednak podobne teorie jak twoja,że być może pewne związki chemiczne inaczej oddziałują na na rh-
Szczerze mówiąc dziwne jest też to,że obecność czynnika bądź jego brak jest znany od 1939r a tak niewiele zrobiła oficjalna nauka by poznać ten fenomen. Odnosi się wręcz wrażenie,że jest to temat celowo pomijany i bagatelizowany co dziwne bo krew 0rh- jest uniwersalnym dawcą tz. może być zatem przetoczona każdemu bez względu na grupę krwi jaką posiada. Prywatnie sądzę,że szczegółowe badania jakie pewnie prowadzono(braku czynnika rh) już dawno doprowadziły do do odkrycia, iż ten co tworzył na obraz i podobieństwo, był tak naprawdę jednak z krwi i kości. Dlatego postanowiono zataić prawdziwe pochodzenie tej mutacji niewiadomego pochodzenia-jak zwykli brak czynnika nazywać oficjalni naukowcy. z tego co wiem jedna z popularyzowanych teorii przez pewne kręgi ufologów zachodnich mówi,że wszystkimi rh- interesuje się ufo. Oczywiście to bardzo nie potwierdzone dane, ale warto wspomnieć. Jego obecność a właściwie nieobecność tłumaczy też tą dziwną dbałość jaką wykazywały się wielkie rody o tzw czystość swojej krwi.

Jeśli chodzi o wpływ identycznych związków chemicznych na poszczególne
grupy krwi to np. profesjonalni kulturyści i sportowcy ustalają swoją dietę
i dobierają odżywki na podstawie grupy krwi i stąd moje skojarzenia i teoria.
Np. pewne grupy krwi mogą bezpiecznie pić kawę która dla reszty jest szkodliwa.

Owe teorie ufologiczne potwierdza min. Credo Mutwa, będzie nieco o tym
w planowanym do tłumaczenia wywiadzie radiowym [najpierw jednak
poprawię napisy do cześci drugiej Reptilian Agenda].

Wg. niego jeśli interesuje się tobą UFO to musisz mieć jakichś arystokratycznych
przodków i twoja krew musi zawierać składniki których czasem potrzebują
do przeżycia reptilianie, innymi słowy musisz mieć w sobie domieszkę
gadziej krwi. Czyżby chodziło właśnie o to? Jak się zdaje również pozytywnie
do nas nastawione grupy obcych również bardziej się interesują "ujemnymi".
Radzi on sprawdzenie swojej genealogii pod kątem arystokracji lub szlachectwa
wśród przodków w przypadku takiego zainteresowania.
Tyle jego wnioski, przydałyby się jakieś oficjalne badania tych związków.

Ludzie uważani za gorszych mogą skończyć tak jak bydło i trzoda okaleczane przez nich
dla celów spożywczych czyli dokładnie tak jak w artykule Drapieżcy - Ludzkie Żniwa
którego treść pokrywa się ze słowami Phila Schneidera na temat spożywania przez
niektóre rasy negatywnych obcych wydzielin z ludzkich gruczołów dokrewnych.
[Był nawet film SF z motywem zbierania przez obcych ludzkich wydzielin które służą
im za pożywienie i jednocześnie są dla nich czymś jak ich odpowiednik kokainy
z tym, że wg. Schneidera chodzi o adrenalinę a w filmie o endorfiny.]
Więcej szczegółów o Ludzkich Żniwach będzie w prezentacji Butcha Witkowskiego ale
właśnie dodatkowe zbiory adrenaliny są powodem dla którego zabijają te osoby żywcem.
Działania proste i praktyczne a nie jak niektórzy chcieliby wierzyć ich eksperymenty naukowe.
.

Awatar użytkownika

Redimix -wydzielina =sekrecja=sekret jak się okazuje pilnie strzeżony od tysięcy lat.Powinniśmy dla własnego dobra założyć,że kosmos jak najbardziej może być miejscem brutalnych zachowań gdzie jedni wykorzystują drugich jak ma to miejsce na ziemi.
Moje powyższe posty mogą sugerować,że przychylam się do teorii o wyższości rh - nad plusikami. Tak nie jest! Sadzę natomiast,że minusy są inne co nie znaczy ,że lepsze. Myślę,że może faktycznie początkowo rh ujemni zostali zostawieni na ziemi w celu reprezentowania swoich przodków(rody rządzące) ale jak wiadomo człowiek czy rh ujemny czy dodatni ma skłonność do rozsiewania swoich genów przy nadarzających się rozlicznych okazjach :D i tak minus trafił pod strzechy. Czy jest to na rękę edenowym bogom tego nie wiemy? Słyszałam również,że dla żydów ma duże znaczenie brak czynnika rh. Każdego kto nie posiada uważają za swego!? Pomijając te ich poglądy widać,że nieobca jest im wiedza, którą często na zachodzie się bagatelizuje. Brak czynnika rh we krwi powoduje inne wiązanie miedzi co może nadawać jej w pewnych warunkach błękitny kolor! A przypowieść o błękitnej krwi wszyscy znamy. Powinniśmy mieć jednak świadomość,że ktoś kiedyś mógł tą przypowieść ukłuć dla własnych potrzeb;)

Awatar użytkownika

Lilith pisze:
Myślę,że może faktycznie początkowo rh ujemni zostali zostawieni na ziemi w celu reprezentowania swoich przodków(rody rządzące) ale jak wiadomo człowiek czy rh ujemny czy dodatni ma skłonność do rozsiewania swoich genów przy nadarzających się rozlicznych okazjach :D i tak minus trafił pod strzechy.

Do tego dochodzi tzw. ekspresja genów. Oczywiście abstrahując od tego czy Rh- ma coś wspólnego z gadami, żydami, rządzeniem, bo tego nie wiem.

Nie w każdym pokoleniu ujawniają się geny + lub -, przed chwilą zadzwoniłem do mamy by się dowiedzieć.

mama: O +
tato: A +

Matka mówi, że mój - jest po babci, która miała A -, dziadek O +

Mój starszy brat też ma A-, a młodszy: nieoznaczono.

Pozdrawiam

EDIT: dla jasności ja mam A Rh -.

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Administrator
Administrator

Dla jasności ja mam AB Rh+ dosyć rzadką i najmłodszą grupę, ale przy przetaczaniu pasuje mi każda grupa...najrzadsza jest AB Rh- z tego co wiem. Mogę być jedynie biorcą krwi bo na dawcę to się nadaję tylko i wyłącznie dla swojej grupy, co jest samo w sobie już dosyć dziwaczne. 8-)

Fellow Craft * 2nd Degree

Na pewno chodzi w tym wszystkim o reptilian...jak zwykle :załamka:

Przepraszam, jestem otwarty na wszystko, po prostu całe to bum wokół jaszczurek czasem mnie przerasta :twisted: ...nie żeby cokolwiek mnie to obchodziło :P

Nie wiem co dokładnie może stać za całą tą sprawą z RH (może to forma przejścia i gotowości na łapanie większej ilości światła przez ciało witalne?), ale w większość z zarzucanych tu teorii szczerze wątpię.

RH jako znak od Boga z krwi i kości, który kiedyśtam stworzył człowieka do (wstaw cokolwiek)?

x3 hehe

Oczywiście każde z nas ma prawo do własnego zdania, być może ktoś pomógł w umieszczeniu nas tutaj, ale takie rzeczy jak tajemnice życia zawsze pozostaną tajemnicami, nawet dla tych sztucznych 'bogów'.

Możemy nauczyć się mechanik, jakie kierują stworzeniem ('oni' też mogą), ale ich istoty i tajemnic nie zgłębimy nigdy, ponieważ jako część linii życia nigdy nie wyjdziemy poza nią na tyle, żeby ją 'zrozumieć', bo i co tu rozumieć, kiedy można po prostu wiedzieć.

Jeśli reptilianie czy inne szaraki faktycznie eksperymentują z naszym Rh, żeby skumać coś, czego do tej pory nie zrozumieli, nie zazdroszczę im inteligencji, próżna ślepota kieruje podobnymi istotami, a już na pewno nie 'boskość'.

Temat ciekawy, dzięki za kilka ciekawych przemyśleń.

Pokój!

Ostatnio zmieniony 22 mar 2011, 11:46 przez Mr. Wejlos, łącznie zmieniany 1 raz

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Lilith pisze:
Ponoć ludzi bez tego czynnika cechuje pewna wspólna grupa cech fizjologicznych tj. wolniejsze tętno, niższe ciśnienie krwi często dodatkowy kręg ogonowy, zielone lub brązowe oczy.Psychicznie są bardziej mentalni i rozwinięci niż dodatni.

Posiadam wszystkie te cechy a jestem też szczęsliwą posiadaczką "plusa". W przeciwieństwie do mojej drugiej połówki, która jest "minusowcem" i nie posiada kilku z wymienionych cech. Nie ma to jak teorie :P
Małpki uwielbiam i jak najbardziej widzę w nich swoich współbraci na tej planecie, tak jak i we wszystkich innych zwierzakach :kotek:

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

Mr. Wejlos pisze:
Na pewno chodzi w tym wszystkim o reptilian...jak zwykle :załamka:

Przepraszam, jestem otwarty na wszystko, po prostu całe to bum wokół jaszczurek czasem mnie przerasta :twisted: ...nie żeby cokolwiek mnie to obchodziło :P

Możemy nauczyć się mechanik, jakie kierują stworzeniem ('oni' też mogą), ale ich istoty i tajemnic nie zgłębimy nigdy, ponieważ jako część linii życia nigdy nie wyjdziemy poza nią na tyle, żeby ją 'zrozumieć', bo i co tu rozumieć, kiedy można po prostu wiedzieć.

Jeśli reptilianie czy inne szaraki faktycznie eksperymentują z naszym Rh, żeby skumać coś, czego do tej pory nie zrozumieli, nie zazdroszczę im inteligencji, próżna ślepota kieruje podobnymi istotami, a już na pewno nie 'boskość'.

To forum pod nazwą davidicke.pl więc wszystko będzie tu rozpatrywane pod kątem gadów,
jak się nie podoba to się wyrejestruj. Po to została ta strona założona by o nich mówić
bo na żadnej innej nie ma takiej możliwości. Będziemy o tym mówić coraz częściej.

Istota i "tajemnica" stworzenia została wyjaśniona przez Dana Wintera i Gregga Bradena
włącznie z fizyką tzw. duszy. Chyba, że nie zrozumiałeś o co chodzi z fraktalami, kompresją
oraz samoosadzaniem i samoorganizacją świadomośc oraz tzw. "świętą geometrią".

Reptilianie i Szaraki są jedną i tą samą rasą i wcale na nas nie eksperymentują,
eksperymenty genetyczne dotyczą znikomej części populacji. Większość ludzi
stanowi dla nich źródło pożywienia i nic poza tym. Cokolwiek robią ma na celu
manipulację i kontrolę nad ludźmi i do tego wykorzystują całą swoją wiedzę.
Jedyne co ich obchodzi to powiększanie swojej władzy, a wiedza czy badania
są jedynie środkiem dla jej powiększania a nie celem samym w sobie.

Pozwól, że ja będę kierował się swoimi obserwacjami, a sam kieruj się tym, czym zechcesz, przyjacielu :)

To forum podoba mi się z wielu powodów, ostatnim z nich jest hypowanie się teorią gadów, choć jak zwykle jestem otwarty na każdą teorię, nawet tę wykraczającą poza wszelką logikę, mniej lub bardziej.

Uwierz mi, że swoje na temat istoty wszelakiej wiem i na pewno nie potrzebuję do tego opisów spod innych nazwisk, niż moje....jak to się mówi, każda próba opisania niezmierzalnego kończy się błędem, nawet jeśli przez całą historię świata będziemy się czarować, że tak nie jest.

Jesteśmy tu żeby czuć, nie badać.

Ciekawi mnie, skąd wiesz tyle o gadach/szarakach itp.?

Poza teoriami, których poprzeć się nie da, na czym budujesz całą wiedzę na te tematy? Bierzesz pod uwagę, że to wszystko, na czym jak mówisz opiera się to forum (nie zauważyłem, przepraszam), może być równie dobrze.. ee, nieprawdą? :)

Ja tam wolę myśleć głową, nie 'faktami' i moim skromnym zdaniem za dużo czasu tracicie tu na pisanie o takich pierdołach, choć powtarzam, temat był ciekawy, przynajmniej dopóki nie pojawiają się 'wszystko tłumaczący' reptilianie :)

Mimo wszystko możecie mieć rację. Po prostu polecam korzystanie także z własnej wyobraźni.

Ideę rozumiem i potwierdzam, po prostu pewne rzeczy widzę troszeczkę inaczej.

By the way, jesteś bardzo niemiły z tym wyrejestrowywaniem itp. :spoko: hehe

Pokój.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]