Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 lis 2017, 0:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Jaki jest Twój stosunek do Reptilian?
Jestem pewien(na) tego, że istnieją i mają nad nami władzę! 15%  15%  [ 5 ]
Prawdopodobnie istnieją. Niektóre dowody są prawie że niepodważalne. 38%  38%  [ 13 ]
Jestem w tej sprawie neutralny(a). Może istnieją, a może nie. 29%  29%  [ 10 ]
Teoria z Reptilianami to dziwna sprawa. Jestem sceptyczny co do tego. 18%  18%  [ 6 ]
Reptilianie? Pff... Są ciekawsze tematy. Nie wierzę, że istnieją. 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 34
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad istnieniem Reptilian. Czytając to forum, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że racja bytu tych gadów to rzecz oczywista, lecz ukryta, bardzo dobrze ukryta.
Na ten moment mogę powiedzieć, że jestem pośrodku. Nie jestem absolutnie przekonany o ich istnieniu, bo niepowtarzalnych dowodów na to jeszcze nie znalazłem, ale też nie mogę powiedzieć, że to temat wyssany z palca, bo przewija się w kulturach od bardzo dawna.
Dodaję ankietę, która (mam nadzieję), dobrze zobrazuję stosunek użytkowników tego forum do Reptilian.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 paź 2015, 19:50 
VIP Member
Awatar

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Od dłuższego czasu śledzę forum z anonima, no ale postanowiłem się wypowiedzieć. Do samej postaci Davida Icke'a podchodzę z dozą sceptycyzmu, jego rewelacje to głównie sprawy obce mojemu światu, a przynajmniej mojej percepcji, ale reptilianie mogą stanowić tu wyjątek... "mogą". Bo nie wiem nic o reptilianach poza tym, co Icke chce, byśmy myśleli, że o nich wiemy. Niemniej doświadczenie sprzed paru lat i pewna niefortunna znajomość z dalekiej przeszłości każą mi sądzić, że nie wszyscy wśród nas są ludźmi, a jeśli nawet są, to niektórzy mają nieludzkie zdolności :tak: Tak się tylko zastanawiam, czy jeśli chcemy przekonać się o istnieniu czegoś, to podświadomość sama nam tego nie udowadnia empirycznie i czy to, co wtedy widzimy/słyszymy nie jest tylko złudą. Dopóki nie mogę czegoś obserwować w warunkach kontrolowanych trudno mówić mi o jakichś przekonaniach na ten temat.

Może to pomoże w zrozumieniu :
https://treborok.wordpress.com/hydra-czesc-1/

dla mnie David Icke to manipulator ,mimo ,że porusza fundamentalne treści to jednak grzęźnie w ruchu typu new age :evil: ,dalej nie trzeba pisać ,kto ma zdrową intuicję i dystans to wyciągnie sam wnioski !

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Kiedy pierwszy raz czytałam książkę Icke'a, którą podsunął mi kolega, pierwszym wrażeniem, jakie odniosłam była myśl, że on chyba używa tego pojęcia "reptilian" by uniknąć oskarżenia o antysemityzm i jakoś "zamaskować" swój przekaz, bo zwracał uwagę czytelnikow na wplywowe zydowskie rodziny. Jak jednak wiemy i tak go nie uniknął. Ale im bardziej zagłębiałam się w tę książkę, tym więcej było argumentów Icke'a na to, że reptilianie faktycznie istnieją, czyli on naprawdę lansuje tę tezę...

Dla mnie ta kwestia jest bardzo surrealistyczna. Owszem, Icke pisze wiele o otwartości umysłu itp. ale to nie może być równoznaczne z bezkrytycznym przyjmowaniem najbardziej absurdalnych tez tylko dlatego, że są one "alternatywne".

Moim zdaniem owszem, istnieje ta cała piramida władzy, są w to zamieszane rody, może nawet są satanistami kultywującymi tradycje babilońskie. Ale nie znaczy to od razu, że są autentycznie reptilianami. W babilonie i nie tylko przedstawiano różne istoty jako gady/węże, bo tak się ludziom kojarzyły te zwierzęta - wstrętne, pokrętne, syczące - istne wcielenie zła :P i dlatego ja osobiście to odbieram jako metaforę opętania, satanistycznych kultów, wyobrażeń złych demonicznych istot itd.

Aha, nie zaznaczyłam w ankiecie nic, bo moja odpowiedź w krótkim podsumowaniu brzmiałaby: wierzę, że reptilianie są metaforą na jakieś tajemne kulty, złe byty czczone przez elity.

Intimate Secretary * 6th Degree

Wg mnie ta teoria spiskowa to fikcja.Są na tym świecie ludzie dobrej i złej woli.Nikogo bym nie wyróżniał i nie naznaczał jakimiś wyssanymi z palca obliczami.Chyba ze jest to metafora i przez reptilianów Icke rozumie ludzi złej woli którzy zawierzyli nie Bogu tylko szatanowi.

Sama osoba Icke'a również wydaje mi się podejrzana. Fajnie, że poruszył Ziemię - rozpoczął coś na większa skalę, zapoczątkował te fundamentalną zmianę w sposobie postrzegania istoty istnienia u wielu osób itd., ale kiedy oglądam jego wykłady, czytam to, co napisał, to myślę sobie: "jaki prawem ten człowiek nadal żyje, skoro głosi tak niekorzystne dla pewnych ludzi, czy istot treści?". Przecież pan David mówi już o tym od blisko 20 lat. Co to byłby za problem zabić tę jedną jednostkę? Co to dla NICH jest? Przecież można upozorować śmierć. To jest dla mnie niezrozumiałe. Gdyby rzeczywiście było prawdą to, co przekazuje swoich słuchaczom, fanom, to byłby ogromną kulą u nogi dla tych, przeciwko którym walczy.
Co myślicie?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Co myślicie?

Po prostu jest chroniony przez jakieś istoty, sam o tym mówił.

theR0R pisze:
Sama osoba Icke'a również wydaje mi się podejrzana. Fajnie, że poruszył Ziemię - rozpoczął coś na większa skalę, zapoczątkował te fundamentalną zmianę w sposobie postrzegania istoty istnienia u wielu osób itd., ale kiedy oglądam jego wykłady, czytam to, co napisał, to myślę sobie: "jaki prawem ten człowiek nadal żyje, skoro głosi tak niekorzystne dla pewnych ludzi, czy istot treści?". Przecież pan David mówi już o tym od blisko 20 lat. Co to byłby za problem zabić tę jedną jednostkę? Co to dla NICH jest? Przecież można upozorować śmierć. To jest dla mnie niezrozumiałe. Gdyby rzeczywiście było prawdą to, co przekazuje swoich słuchaczom, fanom, to byłby ogromną kulą u nogi dla tych, przeciwko którym walczy.
Co myślicie?

Bo nie uzywa słowa "żydzi"?

Awatar użytkownika

Dlaczego w ankiecie nie ma takiego wariantu odpowiedzi :

Jestem pewien(na) tego, że istnieją
i NIE mają nad nami władzy,
jeśli im na to NIE POZWOLIMY!

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam wszystkich rozkminiaczy i poszukiwaczy!
Moim zdaniem DI może czuć się bezpieczny ponieważ, jego sztandarowy przekaz o jaszczurkach(osobiście nie wykluczam ich istnienia) straszy, i jest tak nie wiarygodny, że szerszej masy raczej nie przekona. I dlatego elity mogą czuć się bezpiecznie. Jak macie wątpliwości to wystarczy sobie wyobrazić przeprowadzenie ulicznej ankiety o reptilach. Chyba wszyscy mamy przed oczami te głupkowate miny przechodniów...
Z prac DI zapoznałem się z paroma wykładami i "Największym Sekretem". Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jednak to nie wątek o jaczurkach najbardziej przyciągał moją uwagę. Interesowała mnie historia Bractwa Babliońskiego, jak powstało, jak się transformowało itd.
Otóż daleki jestem od osądzania czy reptilianie istnieją czy nie. Jednak jest coś w DI czego nie rozumiem. Często odwołując się od mitologii np. Sumeru, przytacza historię powstanie Ludzkości z różnych starożytnych mitów i ksiąg. Uważam to za bardzo interesujące. Jednak, mam z tym problem bo nie wykluczam możliwości że mitologia Sumeru ma tyle wspólnego z rzeczywistością co oficjalna wersja 9/11. Jeśli chodzi o jaszczurki to powiem jasno: Nie wykluczam ich istnienia, ale NIE WIERZĘ W TO ŻE BRALI UDZIAŁ PRZY TWORZENIU CZŁOWIEKA. Dowód na to jest prosty; to MY chodzimy po ziemi i obcujemy z Boskim Stworzeniem, a te całe Annunaki co to niby nas stworzyli nie mają nawet energii żeby zmaterializować się w naszej rzeczywistości i jak pisze DI muszą ją czerpać z krwi nie winnych.

Podsumowując... w imię szamańskiej dewizy "prawdziwy wojownik wierzy we wszystko i w nic nie wierzy" Nie wykluczam istnienia Reptilian. Jednak stanowczo neguje jakiekolwiek teorie na temat tego że niby ja jestem jakąś kosmiczną hybrydą. Widząc jacy ludzie potrafią być piękni, odważni, bohaterscy i kochający jestem pewien że słowa z Biblii, iż zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boże są prawdą, która najbardziej boli jaszczurki, dlatego tak bardzo chcą ją przekręcić ;] Możliwe że oni są po prostu sklejką odrażających ludzkich myślokształtów, zmaterializowanych dzięki Boskiej Mocy naszych umysłów(czyli istnieją)

Administrator
Administrator

Nie ...ich nie ma i nigdy nie było...nie ma tematu. Icke to dezinformator i kłamca i oszust New Age. Obcych nie ma, nie ma gadów, są tylko szaraki i nic innego...choć te to pewnie też wymysł New Age i demony. Skończcie te bezsensowne dyskusje bo i tak nikt z was nie potrafi zadać sobie odrobiny trudu aby samemu poszukać informacji u innych badaczy. Skoro stać was tylko na tyle po tych wszystkich latach to znaczy że nie stać was na NIC i zamykam temat.

To jeden z przykładów:

Cytuj:
Według średniowiecznego manuskryptu w 1608-ym gadzi obcy wylądowali na brzegach Genui i Nicei powodując panikę i strach pośród mieszkańców.
Manuskrypt zatytułował tą wiadomość:

"Przerażenie, krzyki i znaki z morza w Genui.
W miesiącu kwietniu 1608-go posłańcy duchowych potępieńców
pojawili się przepowiadając nadejście tragicznej inwazji..."
"Rzymianie składali ofiary widząc przybywających bogów..."
"...Straszliwe istoty z ramionami pokrytymi łuską,
z wężami owiniętymi wokół ich ramion
wynurzyły się z morza skrzecząc i krzycząc..."
"...W mieście Nicei padało krwią..."
"...Rydwany ognia widziano na niebie
które były ciągnięte przez przerażające stworzenia..."
"...Niektóre miały ciała mężczyzny, niektóre miały ciała kobiety
i miały głowy ukształtowane jak u SMOKÓW..."

Szkoda ,że zamykasz tak arcy ważny temat .Problem jest nie w tym co się działo w przeszłości ,ale w tym jak to rzutuje na postrzeganie ludzi w przyszłości !David Icke proponuje na zakończenie swojego wystąpienia na Wembley "tańczenie" .A Ty Adminie też tak postulujesz?
tak zwani inni badacze są potrzebni nam aby określić jacy jesteśmy głupi ,ale niekoniecznie im się to udaje!
:twisted:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wiele słów. Nie znam opracowania w tym temacie, lepszego niż opracowanie DI w pewnej publikacji. Wiesz jakiej.?, Czy tak tylko sobie interpolujesz fakty. Opowiedz o czym mówisz,-klikasz. To nic osobistego. Niemniej
mam nieodparte wrażenie, że nie masz pojęcia na jaki temat masz pretensję.

Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 5:24 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 1 raz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Szkoda ,że zamykasz tak arcy ważny temat .Problem jest nie w tym co się działo w przeszłości ,ale w tym jak to rzutuje na postrzeganie ludzi w przyszłości !David Icke proponuje na zakończenie swojego wystąpienia na Wembley "tańczenie" .A Ty Adminie też tak postulujesz?
tak zwani inni badacze są potrzebni nam aby określić jacy jesteśmy głupi, ale niekoniecznie im się to udaje!
:twisted:

To nie jest arcy ważny temat. To arcy lenistwo lub ignorancja. Zaczynamy powielać ten sam schemat.
Przecież było już o tym tyle razy mowa... Takich tematów jak ten zostało już zamkniętych kilka.
Szczególnie widać to po jednym wątku. Jak tylko zaczyna się dyskusja na temat Reptilian jako czymś wymyślonym przez D.Icka. To już na starcie nie ma o czym rozmawiać. Bo z takiego poziomu, szkoda na to czasu. I wiadomo, że od takiej osoby lub osób prowadzących wątek nic ciekawego się nikt nie dowie. Zaniży to tylko poziom merytoryczyny tematu i stworzy więcej dezinformacji.

Ja wiem, że ciąglę przychodzą na forum osoby nowe. Ale na litość boską.
To forum zgromadziło setki materiałów odnosnie gadów, zarówno materiały tyczące się przeszłości jak i też czasów współczesnych. Mamy kupe Książek i materiałów nie tylko ufologicznych. Ja np zaczynałem od strony historii sztuki. A materiałów nie przetłumaczonych na Polski język jest 100 razy więcej.

Cytuj:
tak zwani inni badacze są potrzebni nam aby określić jacy jesteśmy głupi ,ale niekoniecznie im się to udaje! :twisted:

No to jest poziom dyskusji który ma kogoś zainteresować na głębszym poziomie ?
Ja bym chciał by ktoś wyszedł z poziomu dyskusji, oni istnieją i co można z tym zrobić i że ma pewien pomysł. A nie czy oni istnieją i czemu David ich wymyślił.

Cytuj:
!David Icke proponuje na zakończenie swojego wystąpienia na Wembley "tańczenie" .A Ty Adminie też tak postulujesz?

No to prawda. Był mały koncet, 4 minutowy pod koniec 9 i pół godzinnego spotkania. Warto to dodać. Aha ! I jeszcze co było bezpośrednio po nim i jak naprawdę się to spotkanie skończyło. Nic nie będę mówić. Poniżej jest link by każdy sam mógł sobie wyrobić opinie. Każdy będzie mógł sobie postulować jak mu pasuje.

--------------------------------------------------
https://youtu.be/6yUcjSAYuZE?t=55m41s

Administrator
Administrator

theR0R pisze:
Przecież pan David mówi już o tym od blisko 20 lat. Co to byłby za problem zabić tę jedną jednostkę? Co to dla NICH jest? Przecież można upozorować śmierć. To jest dla mnie niezrozumiałe. Gdyby rzeczywiście było prawdą to, co przekazuje swoich słuchaczom, fanom, to byłby ogromną kulą u nogi dla tych, przeciwko którym walczy.
Co myślicie?

Nie jest to prawdą. Bo David Icke nie przekazuje NICZEGO CO NIE BYŁO BY TAJNE LUB NIEWIADOME.

TUTAJ W TYM LINKU MASZ DOWÓD KTÓRY NAZYWA SIĘ BIBLIOGRAFIĄ !

David Icke, jest badaczem i poszukiwaczem tzw Truthseeker'em. Nie jest bardziej niebezpieczny niż Ty czy Ja czy choćby @Angelarge...co do @leviego to nie jestem pewien gdzie i ile sobie nagrabił bo musieli zamknąć radio :drugged:

...ale na poważnie. Jedyne za co mógłby Icke zostać zlikwidowany to za walkę z pedofilią w Szkockim Parlamencie a co poleciały głowy bo on to ujawnił i zaszkodził wielu bardzo wpływowym ludziom. Fakt jest genialnym erudytą, publicznie nazwał Tony'ego Blair'a i Georga Busha mordercami...no cóż sporo w USA i UK tak mówi...i cały Bliski Wschód, nic nowego. To co mówi o polityce, większość wie i mówi podobnie. Jedynie co więcej dodaje to o sieci tajnych stowarzyszeń, rodzinach elit które swoje pochodzenie wywodzą...no właśnie od kogo ? od tajemniczych potomków bogów, kwestia tylko jak oni Ci bogowie wyglądali. Wiliam Bramley nazywa ich Nadzorcami. Icke ubzdurał sobie...co nie jest specjalną nowością że mają coś wspólnego z gadami i powiedział to publicznie. Pech że trafił na OGRANICZONE społeczeństwo bo wyszedł z tym do WSZYSTKICH LUDZI.

Czym się różni to co mówił David Icke w 1999 (data publikacji Największego Sekretu) od tego co mówił Charlesa Fort w 1941 roku ? CZYM PYTAM ?

Cytuj:
"Myślę, że jesteśmy własnością. Właściwie powinienem powiedzieć, że należymy do czegoś; że w zamierzchłych czasach nasza planeta była ziemią niczyją że eksploatowały ją i kolonizowały inne światy walcząc ze sobą objęcie jej w posiadanie i teraz jest czyjąś własnością. To coś posiada tę planetę na własność, pozostali zaś mają się trzymać od niej z daleka. Przypuszczam że mimo wszystko jesteśmy użyteczni, że pomiędzy walczącymi stronami doszło do porozumienia i że obecnie coś ma do nas legalne prawo, które nabyło w drodze przemocy bądź płacąc za nas naszym poprzednim, bardziej prymitywnym właścicielom czymś analogicznym do szklanych paciorków, że wszystko to jest wiadome od wieków pewnym grupom ludzi żyjącym pośród nas w postaci sekt lub zakonów, których członkowie pełnią rolę przewodników stada w odniesieniu do pozostałej części ludzkiej populacji albo też ważniejszych niewolników lub nadzorców kierujących nami zgodnie z otrzymywanymi Skądś instrukcji, za którymi kryje się nasza tajemnicza użyteczność

Najpierw ustalmy, czy jesteśmy czyjąś własnością, a potem z jakiego powodu"

Gdzie David Icke popełnił zbrodnię za którą miałby zostać zamordowany ? Dziś się takich ludzi nie morduje, tylko ośmiesza i niszczy bo jest to znacznie skuteczniejsze. Co zresztą widać nawet w powyższych wpisach ludzi którzy nie zadali sobie odrobiny trudu aby zgłębić temat. Wygodniej jest zepchnąć trudny temat na bok i uważać że wszystko jest w porządku bo to tylko dezinformacja.

Czyżby ? BO WŁAŚNIE TAK KOŃCZĄ LUDZIE którzy poszli dalej w temacie lub pracowali w tajnych projektach. Takich ludzi właśnie się zabija, lub badaczy którzy zaszli za daleko...ZA DALEKO.
Bo David Icke drogie lemingi młode to tylko PRZEDSZKOLE dla małych dzieci którego nawet nie potraficie u PODSTAW przetrawić.

http://davidicke.pl/forum/morderstwa-badaczy-ufo-t14393.html#p187696

Dlatego bądźcie tak mili i przestańcie mi pieprzyć że uwierzylibyście i byłby bardziej wiarygodny gdyby go zabili. Tych ludzi w artykule powyżej zabili...wielu mówiło otwarcie o gadach przed Davidem Ickiem...i co UWIERZYLIŚCIE IM ? Nie rozśmieszajcie mnie taką żałosną retoryką. Poczytajcie artykuły Karli Turner, Barbary Barhtolic, Eve Lorgen, Jamesa Bartleya.

Zamordowano Phil Schneidera...mówił o gadach...i co jest wiarygodny, nadal wszyscy mówią że to dezinformator, zlikwidowano potem jego przyjaciela Ron Rummel,a i co ? I nic...wydał tylko sześć numerów "Alien Digest" bo pisał o gadach w nich typu i relacji Łowca/Zwierzyna (w odniesieniu do relacji pomiędzy obcymi a ludźmi) a tego ufolodzy bardzo bardzo nie lubią...

Cytuj:
"Ufologia nie jest bezpieczną dziedziną – hobbystycznym zajęciem dla zabicia czasu, jak wielu by sobie życzyło. Istnieje niebezpieczeństwo, prawdzie niebezpieczeństwo, wsadzenia nosa tam, gdzie pewne siły nie chcą abyś zaglądał. Wiele ze zgonów przytoczonych powyżej jest wysoce podejrzanych. Niektóre z nich wyglądają na nic innego, jak morderstwa."

Proszę bardzo w tym materiale Karla Turner w 1995 wspomina o ludziach z gadzimi oczami...
niech zgadnę ...w 1995 zanim Icke o tym napisał.

phpBB [video]

Dlatego Icke wybrał inną drogę, od podstaw zaledwie aby prostym językiem trafić do wszystkich, ale tak jak mówiłem to zaledwie przedszkole. Najśmieszniejsze jest to że najwięcej ludzi hejtujących jest emocjonalnie na poziomie gimbusów...gdzie nawet tego informacyjnego przedszkola nie ukończyli. Uważają że lekcja religii im wystarczy.

I na koniec...

Obrazek

To coś pojawiło się w Abydos w okresie Egiptu predynastycznego mniej więcej w tym samym okresie powstała gadzia figurka z Ubaid. Przedmiot pochodzi z prywatnej kolekcji niedostępny w muzeum. Jest tam trochę więcej ciekawych rzeczy wkrótce o tym napisze.

Dlatego nie podziewam się jakiejkolwiek sensownej dyskusji w temacie Reptiliańskiej Agendy bo ten temat najzwyczajniej was przerasta bo jedyne na co was stać to wypisywanie farmazonów że Icke je wymyślił aby zbić kasę bo to dezinformator NewAge. Nawet gdyby taki prawdziwy dezinformator narobił wam na głowę to byście piali zachwytu, a już na pewno byście go nie rozpoznali...mało tego będziecie go reklamować i sypać kasą na jego zloty czy słuchać audycji.

Proszę bardzo ...dyskutujcie, nie zamykam tematu. Jak ktoś napisał w stylu onetowo fejsbukowych geniuszy.

"Co o tym sądzicie ?"...bo ja tak sądzę jak napisałem powyżej...Słucham...

Cytuj:
Dziś się takich ludzi nie morduje, tylko ośmiesza i niszczy bo jest to znacznie skuteczniejsze.

Ciekawe bo w samym 2015 roku w usa zamordowano koło 10 lekarzy głośny mówiących o szkodliwości szczepionek.

Administrator
Administrator

skulldragl pisze:
Ciekawe bo w samym 2015 roku w usa zamordowano koło 10 lekarzy głośny mówiących o szkodliwości szczepionek.

To akurat nie ma nic wspólnego z tym tematem, dla kasy zawsze się mordowało.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Przez dziesiątki lat uzbierało się naprawdę masę świadectw słownych obserwacji ufo, przypuszczałem, że wraz z nastaniem ery powszechnej cyfryzacji którą mamy już od kilku lat, wszechobecne aparaty w komórkach, gopro itp, musi pojawić się wysyp dobrej jakości nagrań i zdjęć których wcześniej nie było technicznej możliwości zrobić, np pilot samolotu czy przypadkowy turysta, czy rolnik, zrobił film lub fotkę statku, który w czasach np prl piloci opisywali ze szczegółami , do tego ludzie mają kamery na domach, aby uchronić się przed bandytami, często ukryte, często na odosobnieniu.

Być może ja źle szukam, ale nic obezwładniającego się nie pojawia jeśli chodzi o materiały wizualne. Mam na myśli to, że relacje słowne lub pisane choć układają się w logiczną całość nie przekonają nigdy wielu ludzi, szczególnie z nastaniem technicznych możliwości o jakich piszę.

oczywiście mógłby mi ktoś zarzucić, że mijam się z tematem, ale to samo mogę powiedzieć o sfilmowaniu nie ufo, ale istot.

Administrator
Administrator

tomi4m20 pisze:
Być może ja źle szukam, ale nic obezwładniającego się nie pojawia jeśli chodzi o materiały wizualne. Mam na myśli to, że relacje słowne lub pisane choć układają się w logiczną całość nie przekonają nigdy wielu ludzi, szczególnie z nastaniem technicznych możliwości o jakich piszę.
oczywiście mógłby mi ktoś zarzucić, że mijam się z tematem, ale to samo mogę powiedzieć o sfilmowaniu nie ufo, ale istot.

Nie spodziewaj się że to nastąpi. Bo po pierwsze Obcy nie działają nigdy przypadkowo i raczej domowa kamera tego nie zarejestruje z prostej przyczyny, Oni kontrolują środowisko podczas wzięcia i nie pozwolą sobie na tego typu wpadki.

Po drugie ściśle kontrolują zachowania wziętych, tzn kontrolują ich umysłowo, emocjonalnie, psychicznie, fizycznie i jeśli by nawet przygotował taką pułapkę z kamerą natychmiast by mu ją kazali wyłączyć i zrobiłby to nawet nie wiedząc kiedy.

Po trzecie - kontrolują także badaczy UFO i jeżeli takie nagrania się pojawia to druga zapora w postaci kontrolera "badacza ufo, czy terapeuty" który jak tylko się dowie to zatrzymuje je dla siebie.

Po czwarte osoby wzięte są ponownie wzięte przez grupy obcych współpracujących z wojskiem lub same wojsko, ono także kontroluje teren i nigdy ale to NIGDY nie powoli sobie na przypadkowe nagrania okolicznych czy domowych kamer. Sprzęt do wykrywania wszelkich ukrytych kamer i mikrofonów można kupić na Allegro już za 50 zł i nie wątpię że Obcy czy wojsko mają lepszy sprzęt, nie tylko do wykrywania ale i unieruchamiania...skoro z ludźmi to potrafią to raczej z prymitywną kamerką na pewno.

Po piąte...ludzie tak naprawdę nie chcą o tym wiedzieć, osoby wzięte w 90% to ukrywają i jeżeli myślisz że ktoś to wrzuci na Facebooka aby się pochwalić...to jesteś łagodnie mówiąc bardzo naiwny.

Po szóste sam fakt stosowania soczewek szklanych powoduje że nie można nagrać wielu aspektów związanych z UFO, ich statki maskują się w podczerwieni a nikt nie robi zdjęć w tym widmie...za wyjątkiem maniaków jak Joe Escamillia czy Trevor Jones.

Po siódme...od czego mamy dezinformacyjne bagno ufologiczne w postaci toksycznych ezoterycznych i ufologicznych środowisk, w pierwszej kolejności kontrolowane przez wywiad czy też osób które ostatecznie ośmieszą takie osoby które np mają styczność z gadami... to ostatnia zapora.

I co mamy na końcu tego łańcuszka...wielkie gówno a nie dowody.

Proste ?

Na tym polega sensowna dyskusja w temacie "Czy wierzysz w ich istnienie"
Jakoś w w tym rzekomo "arcy ważnym temacie" nie widzę tej arcyważnej dyskusji kiedy zamiast bezsensownych dywagacji w stylu "czy wierzysz w świętego mikołaja" przechodzimy do konkretów. :?

I na sam koniec...piałem o tym "Dlaczego ICH nie widzimy" Ostatni filtr naszej percepcji.
Dla przypomnienia:

Cytuj:
"Szkiełko i OKO" czyli dlaczego ICH nie widzimy...

Kiedyś w temacie Reptilian napisał mi tak jeden z forumowiczów
„Panowie, ja muszę się trzymać mojego "szkiełka i oka" z powodów osobistych, że się tak wyrażę, inaczej mam do wyboru obłęd. Myślę, że instrumenty i predyspozycje pewne ku temu mam, by filtrować niektóre sprawy przez analogię i własny rozum bo już w szkole podstawowej "zdiagnozowano" mi wstępnie aspołeczność, [...]” Potem była dyskusja na temat tego wywiadu Davida Icka u Ventury… który zaatakował go pytaniem..”pokaż mi natychmiast Reptilian”…TERAZ !!! Czyli Ventura to betonowy kloc, który nie uwierzy dopóki nie zobaczy?!?!

To broń obosieczna...on potrzebuje kogoś kto mu powie podobnie...pokaż mi tych co wyburzyli WTC....chce ich widzieć natychmiast...gdzie są ? ...ciekawe czy Ventura by załatwił mi spotkanie z szefem CIA najlepiej ...pstryk w 5 minut...

Moja odpowiedź dla ludzi pokroju Ventury...czyli takich których ich własny samochód jest od nich inteligentniejszy..."Chce zobaczyć Reptilianina..."już ci odpowiadam Ventura....

...a co masz im do zaoferowania ? bo nawet elity płacą słony haracz za ten przywilej...

wiesz co je przyciąga ?....na pewno nie widok twojej głupiej gęby Ventura... bo nie masz nic im do zaoferowania... nawet głupi goryl w zoo nie ruszy tyłka póki banana nie zobaczy...nagle między wymiarowe inteligentne istoty mają pokazać się jakiemuś nic nie znaczącemu dla nich pajacowi ...?

One ci się pokażą...ale pod kilkoma warunkami...po pierwsze, musisz im coś zaoferować...czyli ofiary z ludzi w krwawym rytuale...to istoty demoniczne i nie pokazują się dla zabawy jakimś przygłupom bez znaczenia dla nich... Po drugie...są miejsca gdzie można wejść do ich świata, np Góry Księżycowe, Góry Smocze...może na początek pojedź do Kanady do Doliny Bezgłowego Człowieka....no cóż...pewnie potem nawet nikt się nie dowie że jesteś martwy...

Możesz też się "zapisać" do Masonerii lub klubu Bohemian Grove..to jak wejdziesz w odpowiednie stopnie wtajemniczenia to czegoś się dowiesz...albo zapytaj swojego kumpla Arnolda...takim jak ty oni się nie pokazują bo jesteś dla nich po prostu nikim...zwykłym zerem...nie stanowisz dla nich jakiegokolwiek zagrożenia...owcy nie wysyła się informacji o wilkach...

Icke to typowy flegmatyczny Brytol...i przegrał w walce z amerykańską tresowaną małpą..po prostu...Chcesz zobaczyć Reptilian?...naucz się okultyzmu i satanizmu bo to ich "język"...a nie szczekaninie kolejnego przemądrzałego tępego osiłka...głupszego od własnego samochodu...

Dowody macie przed oczami...ale tylko garstka je potrafi zobaczyć.

Smsa też nie widać...a jest, internetu też nie widać a jest...i banalne..powietrza tez nie widać a jest...o obcych nawet nie wspomnę...nasze oczy widzą w ułamku 0,00004 % widma czyli nawet 99,96% z tej wartości jest poza naszym zakresem panie Ventura....moja dywagacja na ten temat poniżej w linku

Szkiełko i OKO to bardzo dobra metoda sam o niej mówię na swoich wykładach...ale mamy "problem" z oczami ..i to dosłownie zakres 400 nm czyli procentowo ze skali widma 1 metra to 0.00004 procenta !!!
Wynik gorzej niż słaby...ale i tak jak dla ludzi zbyt dobry ! (bylibyśmy wtedy jak Supermen). Będziemy "ciąć nasze oko" Połowę życia przesypiamy czyli dzielimy wynik na pół, nie widzimy w pełnym kącie sferycznym bo drugą połowę zajmuje ziemia pod stopami...dzielimy na pół...nie widzimy wokół całej głowy powiedzmy z tyłu bo tam jakoś nie mamy oczu...czyli znów na pół...mało tego nie widzimy tego co po bokach i nad nami bo mamy ograniczony kąt widzenia na jakieś 95stopni sferycznie...no ostrożnie znów podzielimy na dwa bo nie chce mi się liczyć...Pozostaje kwestia tego że nadal mówimy o całym dostępie do widma czyli że widzimy w nieskończoność w naszym kącie sferycznym, czyli chodzi mi o zasięg ludzkiego oka...no będę wyrozumiały i powiedzmy że ustalimy granice do horyzontu...powiedzmy że na morzu...8-10 mil bywa że 20 mil czyli średnio dam 16 km, aby rozpoznać twarz obcego w zaroślach pobliskich czy UFO na polu no ...niech będzie 100 m (jak ktoś nie ma wady wzroku) czyli jakieś 0.625 procenta ...hm...trzeba podzielić te żałosne 0.0000025 % jakie nam zostały przez 0.625 % to nasz wynik spadnie do 0.000000015625 % Naprawdę Widzialnego Obcego przed naszym nosem... No...wynik z pełnego dostępnego zakresu widma 400nm spadł nam o 99.96 procenta

To tyle na temat "Szkiełka i Oka"...tzn samego Oka...bo jak ktoś ma wadę wzroku i potrzebuje szkiełka to jeszcze gorzej jest . Mam nadzieję że rzuciłem nieco "światła" na głupie pytanie "Dlaczego ich nie widzimy"...a czym mamy ich widzieć ? jak jesteśmy ślepi ? Najgorzej jak ktoś widzi tylko czubek własnego nosa w swoim zadufaniu to wynik spada do zera...(pomijalne wartości bliżej nosa w milimetrach)

Na swoich wykładach mówię o podejściu do tematu jakie mam:

Posługuje się posterem z filmu Rubicon. Bardzo mi się podobał ze względu na fantastyczne podejście do spraw analizy wywiadowczej. Ekipa pracowała bez użycia jakichkolwiek komputerów opierając się jedynie na własnych umysłach analitycznych. Spodobał mi się szczególnie jeden fragment który pasuje do moich poszukiwań. Jeden z wątków dotyczy poszukiwania pewnego groźnego i nieuchwytnego terrorysty Kateba, żadna ze służb wywiadowczych nie posiada jego zdjęcia, nie wiedzą ani jak wygląda ani jakiej jest rasy dokładnie ani ile ma lat. Pewnego dnia do tej agencji przychodzą przedstawiciele NSA, CIA, FBI i Wywiadu Wojskowego, każdy z nich ustalił swoją wersję Kateba i tego co planuje, każda Agencja zlokalizowała go w innym miejscu na świecie otrzymując sprzeczne dane. Każdy jest pewien że ma rację. Zostawiają im na stole tonę dokumentów przez które musieliby przekopywać się przez rok...a wiedzą że mają jedynie 24 godziny do ataku...tego akurat są pewni. Szef ich patrzy na wzajemne kłótnie i widzi że nadmiarowa ilość danych jest celowym działaniem...nie zdążą z tym na czas. Każe im wyrzucić wszystkie papiery i przywiesza małą tablicę gdzie każe im na małych karteczkach samoprzylepnych przywiesić tylko to czego są pewni na 100% lub prawie pewni. Raptem 20 karteczek może niej się znalazło...kiedy potem spojrzeli na ten niewielki ułamek informacji...przeanalizowali i bardzo szybko ustalili jego profil i miejsce pobytu.

Takie mam podejście do tematu Obcych, eliminujemy nadmiar informacji skupiając się tylko na tym co jest pewne lub niemal pewne...dlatego skupiamy się na coraz węższym gronie badaczy. Mamy pewne wyznaczniki którymi należy podążać i to dobre ślady bo powtarzają się wszędzie. Nagas, Nahash, Can, Wadjet, Seraphis, Chronubis, Nous, Anox, Glycon, Jahwe=(Baal), Abraxas, Horus, Agathodaimon, Mitra, Zeus, Isis=Izyda, Ashoret...mogę tak jeszcze długo wymieniać wężowe (gadzie) bóstwa. Bo pierwowzorem wszystkich naszych BOGÓW jest GAD...To chce wam powiedzieć przez te wszystkie lata.

jako posumowanie:

Oczywiście że podawanie i badanie faktów przechyli tę szalę. Bo właśnie z tych powodów prawdziwi ufolodzy są mordowani, zatruwani i atakowani. Ludzie którzy byli MILBAmi którzy udzielali wywiadów już nie żyją...wszyscy. Reszta musi się ukrywać goniona jak zwierzę przez psy. Obcy programując ludzi w systemach Milab mówią jedno "NIE MOŻESZ NIKOMU O TYM POWIEDZIEĆ" a za niesubordynacje karzą ich okrutnymi torturami...Dlaczego cholerne słowo jest tak dla nich ważne ? Powinni wiedzieć że ludzkość jest o wiele bardziej tępa skoro nie wierzy osobnikom własnego gatunku. Musimy dorosnąć do ICH poziomu i to szybko. Ludzie mają moc i potrafią ją wykorzystać a INFORMACJA JEST KLUCZEM. Druga sprawa nie warto nauczać ...bo kogo ? po co ? Ryzykować życie za bandę idiotów wokoło ? To tak nie funkcjonuje bo skoro ja mogłem zdobyć te informacje każdy może to zrobić. Z tego co wiem to funkcjonuje to tak "Każdy tę walkę musi stoczyć sam..." Łatwiej pisać niż zrobić.

Cytuj:
Ludzie którzy byli MILBAmi którzy udzielali wywiadów już nie żyją...wszyscy.

A stewart swerdlow?

Administrator
Administrator

skulldragl pisze:
Cytuj:
Ludzie którzy byli MILBAmi którzy udzielali wywiadów już nie żyją...wszyscy.

A stewart swerdlow?

Też już o tym pisałem ponad rok temu...powtórzę wyjątkowo, nie ma sensu nikogo ostrzegać bo i po co.
Jest grupa ludzi robiąca na nim niezłą kasę i masa frajerów do obskubania...to i jest nachalna promocja.
Dałem sobie spokój z tym.

wystarczy spojrzeć na jego cennik idący w tysiące dolarów czasem a jego "usługi".
To doskonale prosperujący biznes przynoszący mu ogromne dochody.

http://www.expansions.com/product-category/personal-consultations-reports/

Cytuj:
Swierdlow pojawił się w latach 90-tych tuż po wyjściu z więzienia federalnego gdzie odsiadywał wyrok za oszustwa finansowe i kradzież pieniędzy kilkaset tysięcy dolarów...(tak konkretnie za to co napisałem bez teorii spiskowych siedział 33 miesiące w pierdlu bo był złodziejem)

http://dangerousminds.net/comments/mind_control_time_travel_nazi_goldis_the_montauk_project_the_weirdest_consp
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread364816/pg1

W tym wywiadzie SS przyznaje się on sam się nie zdeprogramował tylko zrobił to Preston Nichols (w śmierdzącej przyczepie kempingowej w stosie śmieci i zgniłych puszek).PN był jedynym źródłem informacji w 1992roku o Projekcie Montauk i nikt wcześniej o nim nie słyszał przed 1992 roku. Na pewnej konferencji w latach 90-tych SS przyznał się organizatorowi Deanowi Stonierowi (zmarł w tajemniczych okolicznościach, podejrzewano żonę SS )...do trochę innej historii, jako że na początku "historia" SS była zupełnie inna. Wspominał że spędził jakiś czas w szpitalu dla chorych psychicznie z powodu ciężkiej choroby. Mówił też Stonierowi że sam zamordował setki bezdomnych dzieci z ulicy w ramach jakiegoś projektu "nie był pewien czy to "Montauk" nawiasem mówiąc temat spopularyzowany przez scjentologa Petera Moona. Okazuje się że Swierdlow jest "ostatnim" z MontaukBoys homoseksualnych niewolników...reszta została wymordowana min w ramach "okazywania posłuszeństwa" wzajemnie byli do tego zmuszani. SS twierdzi że zna 12-16 języków...jakoś tego nie widać. Ludzie którzy znają SS razem z jego "tajemniczą żoną" (Janet test jego fikcyjną żoną, kontrolerem. Poznali się w więzieniu, jest agentem CIA oraz pracuje na rzecz obcych tzw "inteligencji giza" Ponoć jest jeszcze bardziej niebezpieczna niż Swierdłow), która pojawiła się nagle po jego wyjściu z więzienia że są drapieżnymi bezwzględnymi oszustami.

http://forum.culteducation.com/read.php?12,63260,page=1

Na tych czterech stronach są bardzo "ciekawe" relacje...nazwane przez polskich zwolenników SS dezinformacją, jest tam opisane że buduje swój kult, sektę, używa metod zastraszania i jego dewiacje seksualne podczas zabiegów "deprogramowania" oraz niszczenie związków.
Dodatkowo sprzedał własną siostrę Sarę (Sarah Stanga) alias Valerie Swerdlow. Sprzedał zniszczył własną siostrę której był programistą, prowadziła własny blog przez, trzy miesiące około 2012 roku potem nagle przepadła, nazywa go czarnym magiem i potworem (choć trudno rozdzielić ich intencje)

ale to nic...na materiale który sam nagrałem w 2010 SS twierdzi że był przez 29 lat ślepy ! i inne brednie które sami oceńcie.

https://vimeo.com/16538631

To ja się pytam ? Jak można wysłać ślepego na misje w czasie aby zabić Jezusa który jak wiemy nigdy nie istniał (kontynuacja kultu Mitry itp...) Moim zdaniem...SS nigdy nie był uczestnikiem programu Montauk...wbrew temu co sam twierdzi bo on jest jedynym źródłem informacji o swojej przeszłości. Tylko zadaje pytanie...I odpowiadam SS jest tak samo dla mnie godny zaufania jak SS w czasie II wojny światowej.

a tutaj artykuł o dziennikarskim śledztwie o projekcie Montauk z GEAR magazine, Listopad 2001,
http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_3.doc

Cokolwiek się wydarzyło, Swierdlow ani Nichols nie wie o tym nic ani, jestem o tym przekonany że ten projekt Montauk to całkowita fikcja, pamięć osłonowa lub sztuczne wspomnienia. Nic się kupy nie trzyma...jak choćby bredzenie o "antygrawitacji" co z punktu teorii elektrycznej jest absurdem. Wszystko co mogło mieć miejsce w relacjach SS jest najwyraźniej fałszywą pamięcią. Szkoda czasu na zajmowanie się takimi ludźmi jak Stewart Swerdlow. To tylko kolejne bagno dla ludzi szukających prawdy.

Nie musicie mi wierzyć i nie obchodzi mnie to. Z zasady nie zaufałbym takim ludziom jak SS a jest w związki z nim zbyt wiele mrocznych pytań i wątpliwości.

Co ciekawe ....http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_1.doc w tym dokumencie opisującym używanie dzieci w wieku 10-16 lat nie ma ani słowem o seksualnych aspektach ...co więcej jak niby dzieci w tym wieku mają być rozwinięte seksualnie aby ich użyć do podróży w czasie ...pytam ? Mało tego Nichols pisze że używane wyłącznie typu aryjskiego blondyni o niebieskich oczach...to ja pytam ponownie jak ciemny żyd Swierdlow miał im "genetycznie pomóc ? :lol: Same sprzeczne informacje."

Cennik Swierdłowa:

Cytuj:
Skanowanie ciała 395$,Osobiste konsultacje 159$ mailowo, 120 Minut przez telefon lub na skypie za $494, za 90 min 395$, za 60 min 296$ za 30 min tylko 152$ ...Dalej 8 Osobistych afirmacji + $116 Add 3 Częstotliwosci Aktywacyjne + $143 Add Personalized Complex Healing Archetype (regular $296) + $242 Get the Total Package $593 - Overall Savings: $195 itp...Skanowanie energetyczne domu 206$...Pakiet Mentoringu 795$.... (5) 30 minutes Consultations PLUS 1 FREE = (6) 30 Minute Consultations ONLY $755.00 (5) 60 minutes Consultations PLUS 1 FREE = (6) 60 Minute Consultations ONLY $1475.00 (5) 90 minutes Consultations PLUS 1 FREE = (6) 90 Minute Consultations ONLY $1970.00 (5) 2-Hours Consultations PLUS 1 FREE = (6) 2-Hours Consultations ONLY $2465.00 to by było na tyle bo nie chce mi się dalej pisać. to jest nalepsze All WOW! Packages must be used within 18 months of purchase. Member Discounts Apply! WOW Mentoring With Stewart and/or Janet (WOW1) 900 minutes ONLY $3653 (WOW2) 1440 minutes = 24 Hours! ONLY $5876

cennik z http://www.expansions.com/product/sale-mentoring-package/

Panie Rogala,
pana wiedza mnie czasami przerasta.

Odnośnie tematu, to fakt, trochę bezsensowny się teraz okazał, bo ja jako osoba nieposiadająca wystarczającej wiedzy do polemiki, nie mam za bardzo możliwości dyskutowania na temat z tematu tego tematu. Rozumiem też pana złość, no bo w sumie ile można tłumaczyć debilom, żeby trochę poczytali i się dowiedzieli co nieco na temat, który ich interesuje.

Chyba za bardzo płytko myślałem, sądząc, że temat gadów jest taki łatwy i prosty. Ale skoro temat istnieje, to będę czytał wasze wypowiedzi i dowiem się więcej.

Administrator
Administrator

theR0R pisze:
Panie Rogala,
pana wiedza mnie czasami przerasta.

Odnośnie tematu, to fakt, trochę bezsensowny się teraz okazał, bo ja jako osoba nieposiadająca wystarczającej wiedzy do polemiki, nie mam za bardzo możliwości dyskutowania na temat z tematu tego tematu. Rozumiem też pana złość, no bo w sumie ile można tłumaczyć debilom, żeby trochę poczytali i się dowiedzieli co nieco na temat, który ich interesuje.

Chyba za bardzo płytko myślałem, sądząc, że temat gadów jest taki łatwy i prosty. Ale skoro temat istnieje, to będę czytał wasze wypowiedzi i dowiem się więcej.

Żadnym debilom...nie pisałem tak o Tobie :) , mam na myli raczej tych co bezmyślnie, bez zbadania tematu nazywają Icka dezinformatorem NewAge bo "on wymyślił sobie gady". Może faktycznie za długo już człowiek męczy ten temat i fakt że ciągłe zaczynanie od nowa jest frustrujące. Historia ciągle się powtarza niestety jak bumerang. Jedynie bezsensowne dla mnie to jest pytanie ludzi..."czy wierzysz w Reptilian"wierzyć można w "świętego mikołaja" i "zajączka wielkanocnego" To nie jest kwestia wiary tylko uporządkowania faktów, które Nas przerastają bo poruszamy się po niebezpiecznym gruncie. Łatwo wszystko wyśmiać, ale po to przetłumaczyliśmy już trzy książki aby dać tło do tego problemu. Dlatego jako jedyni mamy dział MILAB który o tym mówi jak złożony jest to problem http://davidicke.pl/forum/milab-uprowadzenia-f78.html. Ludzie tego już nie są w stanie kupić...samo istnienie Gadów już ich przerasta, dlatego stosuje się najprostszą technikę ośmieszenia...bo jest to coś co naprawdę ludzi w głębi po prostu przeraża...więc się śmieją.
Po co szukać dalej ? Icke to dezinforamtor i problem z głowy, prawda jakie to proste ? Szkoda że to nie jest takie proste, bo wolę aby to wszystko było fikcją i bajką, jakbyśmy nie mieli innych problemów.

Przy okazji, szykuje się naprawdę dobry film w tym temacie.

phpBB [video]

Dla Ciebie, Panie Rogala, jest to temat banalny, ale dla większości niestety są to rzeczy, w które uwierzyć nie sposób, no bo jak? Przecież to wydaje się tak poplątane i bez sensu, że niemożliwe, żeby to była prawda.
Sam mam czasami takie przebłyski - "a może jednak to nieprawda i tylko tracę czas na czytanie tych bzdur". Staram się jednak akceptować to, że to nie temat dla zbicia kasy (dla niektórych na pewno) lecz coś głębszego.

Co do filmu, to fajnie się prezentuje. Może będę mógł go komuś pokazać, i ta osoba zainteresuje się tematem.

No i jeszcze muszę dodać, że to prawda, że łatwiej byłoby w to nie uwierzyć. Po co się męczyć i szukać odpowiedzi, skoro "odpowiedź" widzimy już od dawna, a jest to zwykłe olanie tematu.

Administrator
Administrator

theR0R pisze:
Dla Ciebie, Panie Rogala, jest to temat banalny,

I tu się mylisz bo dopiero po 25 latach poszukiwań, właśnie teraz ledwo co zaczynam to ogarniać i widzieć skalę dezinformacji i zamętu a także faktu jaki to jest niebezpieczny temat. Nie to nie jest banalny temat, to temat który potrafi spalić i narazić na niebezpieczeństwo bliskich.

Ci co mówią głośno nie wiedzą nic, Ci co wiedzą będą milczeć. Ten kto ma odwagę mówić prawdę, ma kłopoty. Oszołomy bijące pianę wokół tego są tylko zasłoną dymną.

Skoro po dopiero 25 latach człowiek, którego to interesuje, powoli odkrywa prawdę, to raczej wątpliwe szanse, że dojdzie do uświadomienia społeczeństwa, o którym tak wszyscy trąbią.

Szkoda, że ludzi nie interesuje ich los. Szkoda, ze ludzie są zamknięci na nową wiedzę.

A u Pana jak było z tymi początkami? Już za komuny było jakieś zainteresowanie czy dopiero po przejściu na "wspaniały" kapitalizm?

Administrator
Administrator

theR0R pisze:
Skoro po dopiero 25 latach człowiek, którego to interesuje, powoli odkrywa prawdę, to raczej wątpliwe szanse, że dojdzie do uświadomienia społeczeństwa, o którym tak wszyscy trąbią.

Szkoda, że ludzi nie interesuje ich los. Szkoda, ze ludzie są zamknięci na nową wiedzę.

A u Pana jak było z tymi początkami? Już za komuny było jakieś zainteresowanie czy dopiero po przejściu na "wspaniały" kapitalizm?

Książkę można by o tym napisać :) To było całe życie we mnie, ciekawość świata.

Zaczynałem od Świata Młodych, Młodego Technika :) Skrzydlata Polska kiedyś sporo pisała o UFO

http://davidicke.pl/forum/skrzydlata-polska-artykuly-o-ufo-lata-80-90te-moje-archiwum-t14888.html

wszystko co wpadło w ręce...programy Sonda, Kwant w TV. Nieznany Świat pojawił się w latach 90tych dopiero i mam je od pierwszego numeru i kupowałem wiele lat, teraz to szajs i szkoda kasy. Potem magazyn UFO, Czas UFO, Wizje Peryferyjne. Książki i jeszcze raz książki: Mostowicz, Znicz, Dąniken...klasyka. Komputery to ZX Spectrum, Atari, Commodore...masakryczny Elwro80 Junior :język: Lista Przebojów Programu Trzeciego i masa genialne dobrej muzyki :) Wtedy człowiek miał jeszcze do tego serce, teraz już nie. Ta strona powstała z tej pasji, ale już tej pasji nie ma.

No i polecam ten temat aby odetchnąć...
http://davidicke.pl/forum/nie-spiesz-sie-nie-gon-zaczekaj-na-swoja-dusze-t9209.html
tak było :)

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

theR0R pisze:
dla większości niestety są to rzeczy, w które uwierzyć nie sposób, no bo jak? Przecież to wydaje się tak poplątane i bez sensu, że niemożliwe, żeby to była prawda

Całkowicie ciebie rozumiem.
Dlatego nie powinno się brać od razu za rzeczy najtrudniejsze, rzucać na głęboką wodę.

Trzeba stopniowo zdobywać wiedzę i budować zrozumienie. Trzeba wychodzić od rzeczy, co do których masz pewność i stopniowo to pogłębiać, poszerzać horyzonty.

Np. wiesz, że WTC zostało wysadzone, bo nie jesteś idiotą i nie kupujesz oficjalnej bajeczki o tym, że wieżowiec [WTC nr 7] zapala się od fruwających papierów i zawala w wyniku pożaru i/lub drgań wywołanych zawaleniem pozostałych dwóch. Skoro ty to wiesz, to rządy państw też muszą to wiedzieć. Skoro tak, to wszystko co mówią w mediach jest kłamstwem. Dalej dochodzisz do wniosku, że wszystko co uczą w szkole jest mniej lub bardziej zakłamane (może z wyjątkiem matematyki do pewnego stopnia zaawansowania). I tak po nitce do kłębka. Bierzesz na warsztat kolejne tematy, odkrywasz kolejne kłamstwa, kolejne poziomy Matrixa.

theR0R pisze:

Niestety, ale też jestem sceptyczny co do tego uświadomienia, przebudzenia.
Ludzi nie da się uświadomić poprzez samo mówienie im prawdy, o ile nie mają w sobie pragnienia jej poznania. To jest warunek konieczny, ale nie wystarczający. Ktoś musi mieć otwarty umysł, jego zaprogramowanie musi "szwankować", albo osłabnąć... A i wówczas jest masa pułapek, typu New Age bullshit itp... w które można wpaść, lub po prostu się zniechęcić, że prawdy i tak nie dowiesz się. Jest nawet takie powiedzenie i większość ludzi jest o tym przekonana, że albo nie ma prawdy, albo jest, ale nie dostępna dla zwykłego zjadacza chleba (i w sumie tak jest).

A tak w ogóle, to ludzi nie interesuje prawda, tylko "co z ja z tego będą miał". Wręcz wolą nie wiedzieć, a tych co mówią im prawdę... wiadomo jak traktują.

A co do tytułowego pytania: "Czy wierzysz w ich istnienie?", to jak wspomniał Krzysztof, nie jest kwestia wiary tylko uporządkowania faktów, które Nas przerastają. Chociaż zanim pojawi się wiedza, zwykle jest wiara, tzn. coś musi być wiarygodne (inaczej: wysoce prawdopodobne), aby człowiek uznał, że jest sens zgłębić temat. No i musi być ciekawość. Osobiście jestem na etapie tego porządkowania faktów i im dalej w las tym więcej drzew. Nie mniej jednak, musi istnieć jakiś czynnik, który spaja tą całą konspirację, sprawia że tak doskonale to funkcjonuje przez wieki, czy nawet tysiące lat i na ile znając naturę ludzką - bardzo mało prawdopodobne, by był to czynnik ludzki (ludzie by się pokłócili, podzielili, nie utrzymali tego w sekrecie...). Jestem daleki od określenia, stwierdzenia i toczenia sporów, czy to reptylianie, szaraki, bądź jeszcze jakieś inne istoty fizyczne, bądź nie, ale jestem coraz bardziej przekonany, że na czubku tej piramidy jest czynnik nieludzki (dosłownie i w przenośni). Inni uważają, że to jakieś demony, szatan, czy jakiś inny "bóg". Być może w każdym jest trochę prawdy.

Innym argumentem, za tym że zarządcy nie są ludźmi są te wszystkie okultystyczne, satanistyczne rytuały oraz starożytne teksty i artefakty archeologiczne (nawet jeśli większość jest zmanipulowana, na pewno nie wszystko). Gdyby nic za tym się nie kryło inteligentni ludzie, jakimi niewątpliwie muszą być zarządcy, nie oddawali by się takim rytuałom.

Do tego niszczenie tej pięknej planety, też jest argumentem za nieludzkimi władcami.

Administrator
Administrator

...a fakty które Nas przestają w zderzeniu z naszym niewolniczym życiem wyglądają tak...

phpBB [video]

To mniej więcej taki skok w zrozumieniu tego co na otacza jak różnica pomiędzy skromnym życiem kobiety która zarabia na życie sprzątając mieszkania a życiem jako Królowa kosmicznej rasy i władca planety.

...a tak wygląda walka z wrogiem który przerasta nasze wyobrażenie...gdzie trzeba użyć technologi i taktyki która przerasta nasze wyobrażenie...

phpBB [video]

a tak wyglądać ma walka z naszym wrogiem na poziomie mentalnym...

phpBB [video]

w wielkim skrócie tym są właśnie żołnierze MILAB, pytanie tylko kto ma z kim walczyć, kiedy i dlaczego...

Czyli taką przepaść muszą ogarnąć ludzie aby zrozumieć ten temat...albo jeszcze większą
bo nasza rzeczywistość przypomina bardziej połączenie filmów Stargate + Supernatural

To takie moje zwizualizowanie aktualnej sytuacji...i nikt nie musi mi wierzyć, sami to zbadajcie.

Awatar użytkownika

Panie Krzysztofie.. Jak to pasji już nie ma ? To ja, stary Ch... Mam pasję, a Pan nie! Słabo w to wierzę...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]