Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 sty 2018, 22:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Jaki jest Twój stosunek do Reptilian?
Jestem pewien(na) tego, że istnieją i mają nad nami władzę! 15%  15%  [ 5 ]
Prawdopodobnie istnieją. Niektóre dowody są prawie że niepodważalne. 38%  38%  [ 13 ]
Jestem w tej sprawie neutralny(a). Może istnieją, a może nie. 29%  29%  [ 10 ]
Teoria z Reptilianami to dziwna sprawa. Jestem sceptyczny co do tego. 18%  18%  [ 6 ]
Reptilianie? Pff... Są ciekawsze tematy. Nie wierzę, że istnieją. 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 34
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Mirek
Cieszę się, że mnie zrozumiałeś.
Problemem WTC nie jest to, że został celowo zdetonowany, tylko to, że nawet w coś tak bajecznie wydawałoby się wiarygodnego, ludzie nie chcą i nie potrafią uwierzyć.
To jest strasznie, cholernie złe, że zwykły mieszkaniec tej planety, a nawet naszej Polski musi walczyć o przetrwanie w tym nieznośnym do życia kraju, a przy tym samym zaniedbując jakieś takie wyższy sprawy jak szukanie prawdy w całym tym systemie czy rozmyślanie o życiu (ale w takiej opcji bez religii ) itd. No ale nie ma się co dziwić tym starszym ludziom, którzy za komuny łączyli koniec z końcem, a teraz do tego mają mieszanie w głowie przez religię i papieżka. Jeśli oni sami nie chcą poznać prawdy lub chociaż wyjść z tej czarnej bezsensownej nicości, to na nic działanie ludzi, których marzeniem jest budzenie społeczeństwa.

Krzysztof Rogala
Takie sprawy są niepojęte przez ludzi (o których mówisz). Ja wciąż mam taki mętlik, bo nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Będę musiał dużo się nauczyć, żeby chociaż ten mały wstęp tematu załapać (ale i o to pewnie też trudno).
Tak się jeszcze zastanawiam - nie boi się Pan czasem tego wszystkiego?

Przypomniałem sobie odnośnie takich relacji gadzio-ludzkich. Czy uważacie, że strach przed nimi (kimkolwiek są) jest jakoś racjonalnie uzasadniony? Z jednej strony są tymi "potworami", które na nas żerują itd., ale z drugiej strony skoro jesteśmy tylko ludźmi, a oni są setki pięter nad nami, to czy czasem bezsensem jest strach przed nimi?
Wymyśliłem to sobie tak: oni są w tej sytuacji ludźmi, a my małymi robaczkami. Taki mały robaczek z racji swojego ograniczenia, nie dostrzeże i nie pozna kim są ludzie (oni), bo go to przerasta, więc tym samym, ten mały robaczek nie boi się człowieka.

Trochę dziwnie wszystko poskładałem, ale może jakoś to zrozumiecie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 paź 2015, 16:58 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Oni są, a my nie jesteśmy robaczkami. Jako ludzie, jesteśmy- powinniśmy być rasą istot dumnych . Duma z jestestwa, zwyczajnego bycia tu i teraz. To "ich" roz.. a..

Administrator
Administrator

Zapomniałem o najważniejszym Bogowie Edenu - Williama Bramleya. I tak prawe mówiąc powinieneś zacząć od tej książki zamiast od Największego Sekretu. Książka już jest nie do kupienia chyba że używana na Allegro. To trzeba przeczytać koniecznie. Wyjaśnia i udowadnia istnienie "czynnika trzeciego"

do pobrania:
http://redmuluc.davidicke.pl/pdf/William_Bramley_Bogowie_Edenu.pdf

Administrator
Administrator

Cryptologicon pisze:
Panie Krzysztofie.. Jak to pasji już nie ma ? To ja, stary Ch... Mam pasję, a Pan nie! Słabo w to wierzę...

Nie nie ma już pasji. Dlatego jak przyjdzie czas to zrezygnuję z prowadzenia di.pl. Przez te wszystkie lata nigdy nie zrobiłem jednego, nie sprzedałem się i nie sprzedam się też Davidowi Ickowi. Robiłem błedy, wkurzałem się, byłem niesprawiedliwy i stronniczy i czasem szedłem w złą stronę z poglądami. Nie mniej nigdy nie sprzedałem się Kultowi Dionizosa w mediach alternatywnych czy internecie. Co teraz mamy ? Powitania jesieni, wiosny, zimy, lata Zloty, spotkania. Wiedza stała się PRODUKTEM. Tutaj tego nie ma na tym forum. Wiedza nie jest produktem, a o to chodzi naszym gadzim okupantom aby wiedza została zdefragmentwoana spakowana i sprzedana. Nie sprzedałem się dla sławy, jak większość alternatywnych pustaków, nie założyłem firmy, nie sprzedaję usług ani nie pomagam za kasę w tzm w chorym poczuciu "wymiany ku..wa energii. Kasa w przeliczeniu na energię, Czy ja wyglądam na cholerną elektrownię ? Wszystko co robię to totalna antykariera, usunąłem wszystkie swoje wykłady z YT, zlikwidowałem konto na Facebooku pomimo ogromnej czytelności. Nie ma mnie w audycjach. Nie sprzedałem się na sympozjach i publicznych wykładach, dla okultystycznego uwielbienia, nie ma mojej gęby na każdym profilu, awatarze, loginie każdym kuźwa możliwym koncie i portalu społecznościowym. Nie jestem próżnym tępym pustakiem który się kreuje z socjologa, politologa, dziennikarza na guru, ufologa, przebudzonego autora, znawcę, eksperta i nie obiecuję nikomu Nowej Polski. Nie piszę artykułów w gazetach aby się popularyzować, nie nagrywam programów, videoblogów, alternewsów. Nie uczestniczę w spędach, spotkaniach, zlotach. Nie współpracuję żadnym alternatywnym mainstreamem. Jestem anonimowy jak tylko jest to możliwe a jedyne co zrobiłem to zrezygnowałem z nicku. Mimo wszystko nadal to nie przekonuje ludzi o moich dobrych intencjach. Mówię prawdę nawet jak to się sponsorowi nie podoba, dlatego pisano na mnie donosy do wydawnictwa, bo nie chciałem choćby z tego co tutaj jest zrobić totalnego bagna...albo jak to ostatnio usłyszałem "kreatywna nieświadomość w coachingu", albo "coaching kwantowy" co to k..wa ma być ?

Nie wiem czy zauważyliście ale świat alternatywny, media alternatywne zamieniły się w ALTERNATYWNY SHOW BIZNES a jeśli wziąć pod uwagę mechanizmy działania show biznesu...to Kult Dionizosa tez też się tam wpasuje. Nigdy nie widziałem takiego samouwielbienia, takiego uwielbienia jak teraz wobec "topowych" pseudo gwiazd alternatywnego showbiznesu. Kult ciała, kult kasy, kult ekstazy jak tu sobie zrobić dobrze na wszelkie sposoby. Oderwanie od rzeczywistości, metoda kija i marchewki.
Promocja, promocja, promocja... są jeszcze wolne miejsca daj ku..wa stówkę tylko. Bezczelność niektórych gnojków nie zna granic... nie wysyłajcie mi waszych cholernych "zaproszeń"

Cytuj:
Kultem który sprawiał, że przeplatała się religia i życie kulturalne Greków był kult Dionizosa – boga ekstazy, rozkoszy i wina. Dionizyjska ekstaza oznacza osiągnięcie spontaniczności i wolności nieosiągalnej istotom ludzkim. A więc stan upojenia w pewnym sensie przybliżał ich do boga. Ku czci Dionizosa w Atenach organizowane były w ciągu roku cztery święta: Małe inaczej zwane wiejskimi obchodzono w grudniu i wiązały się one z niesieniem w trakcie procesji przy wtórze pieśni fallusa, co nawiązywało do archaicznego obrządku. Następnie można wymienić Dionizje jesienne, w czasie których zbierano winogrona. Kolejne były Lenaje w styczniu, których głównych elementem było wytłaczanie wina.Dionizos postrzegany był jako bóg płodności i śmierci ponieważ te dwa procesy są nierozerwalnie złączone z życiem przyrody. Ostatnim ze świąt były Wielkie Dionizje inaczej zwane miejskimi na przełomie marca i kwietnia. Odbywały się za dnia pod gołym niebem, w teatrze poświęconym Dionizosowi, mieszczącym się u podnóża południowego stoku Akropolu.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Bogowie Edenu to lektura obowiązkowa i jest jeszcze możliwość kupienia nowej. http://www.nexus.media.pl/?100,%E2%80%9Ebogowie-edenu%E2%80%9D

Tak to już jest, że osoby które sieją prawdę są wyśmiewane lub eliminowane, a ludzie są go­towi uwie­rzyć we wszys­tko, tyl­ko nie w prawdę.

Dzięki za podanie książki. Poczytam ją sobie w wolnych chwilach.
Ponawiam pytanie do Krzysztof Rogala:
Nie boi się Pan tej całej wiedzy? A raczej tego, co ona przedstawia?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

theR0R pisze:

Nie do mnie to pytanie, zle tez sie wypowiem. Ja czuje lek. I chyba kazdy czuje lek. Ale bardziej przeraza mnie niewiedza.
Czy mozna sie bac czegos, czego nie wie sie, ze istnieje? - moze sie ktos zapytac.
Mozna, bo ten lek jest w nas caly czas, tylko nie zdajemy sobie z niego sprawy. To jest jak taka drzaga, ktora gniecie od rana do wieczora i nawet w nocy nie daje spac. Ona przejawia sie w niezadowoleniu ze swojego zycia, jalowosci, braku ochoty, zyciu tak oby tylko dozyc do smierci. Robieniu unikow, niepokojach, depresiji, chorobach...
To jak taki robal zjada czlowieka od srodka.
Ja bardziej boje sie niewiedzy...

Dla Ciebie ta niewiedza, której teraz jesteś świadomie pozbawiony, jest straszna. Straszna pod tym względem, że nie wyobrażasz sobie siebie, jako osoby, która tej wiedzy nie posiada i żyje w ogłupiałym społeczeństwie. Ale gdy weźmiemy za przykład zwykłego człowieka, to brak tej wiedzy nie jest straszny. Nie jest straszny, bo on nie jest świadomy tego, jaki naprawdę jest świat. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Administrator
Administrator

theR0R pisze:
Dzięki za podanie książki. Poczytam ją sobie w wolnych chwilach.
Ponawiam pytanie do Krzysztof Rogala:

Wiedzy nie na należy się bać tylko ją gromadzić. Nie nie boję się wiedzy.
Boję się o rożne sprawy, niekoniecznie muszą dotyczyć tej tematyki.
Cz się ICH boję...byłbym głupcem gdybym się nie bał i gdybyście się Wy sami ich nie bali.
To potężne istoty i tylko głupiec to zlekceważy. Ja wiem że naokoło wam trąbią "fachowcy" od rozwoju duchowego żeby pozbyć się strachu, ale to złe podejście i bardzo niebezpieczne. To część nas samych, cześć naszej psychiki i systemu przetrwania. Strach należy opanować i to jest znacznie trudniejsze ale skuteczniejsze. Ponadto My nie sprzedajemy wam niczego niezwykłego, żadnej tajemnej wiedzy, żadnych tajemnic. Nikt nie pracuje na forum w czarnych projektach, nikt nie pracuje z Obcymi, nie mamy dostępu do jakiś kosmicznych technologii. Wiedza ta jest wszędzie dokoła i każdy z was mógłby zrobić dokładnie to samo. Jestem zwykłym człowiekiem i nie mam żadnych specjalnych zdolności których byście Wy nie mieli. Jestem amatorem i zawsze nim będę, to jedyny "tytuł" jak sam sobie nadaje. Totalny amator i żaden ze mnie specjalista i znawca od czegokolwiek. Tak samo jak Wy boję się o pracę, zdrowie, kasę, przyszłość.

Jedyne co jest inne na tym forum to "poziom koncentracji" tego co jest bardziej wartościowe informacyjnie od reszty, mniej łapiemy się na dezinformację i szybko się uczymy. Staramy się iść za intuicją nie za religią, wiarą, wskazówkami guru czy poradami jakiś ezo-oszołomów. Wiem że mógłbym zacząć badać różne przypadki ale zrozumiałem i odczułem bardzo szybko jak bardzo niebezpieczna jest to granica, balansujemy na tej granicy. Przekazujemy wiedzę o tym co jest w ciemnej jaskini abyście wiedzieli co zrobić i czego się spodziewać kiedy trzeba będzie do niej wejść i nie ukrywam że sam tego nie wiem co zrobię. Niczego wam nie obiecywałem prócz prawdy którą chcemy poznać. Reszta zależy od Was. Im większa nasza siła tym większe nasze zniewolenie, to paradoks i prawda.
Jesteśmy od Nich silniejsi tylko większość z Nas o tym nie wie że mamy potencjał zniszczyć to całe zniewolenie w jeden dzień.

ale najpierw musimy być "autentyczni" nie "Przebudzeni"
i o tym strachu pięknie mówi Tsarion

phpBB [video]
"

Awatar użytkownika

"Nie nie ma już pasji. Dlatego jak przyjdzie czas to zrezygnuję z prowadzenia di.pl. Przez te wszystkie lata nigdy nie zrobiłem jednego, nie sprzedałem się i nie sprzedam się też Davidowi Ickowi."
I świtnie, chociaż uważam, że akurat DI, to jest jednak "górna półka, górnej półki" Jak zapewne zauważyłeś, czy też raczej Byłeś łaskaw zauważyć także jestem nonkomformistą. Czy to źle? Udzielam się na forum mniej, ale przecież próbuję cokolwiek przekazać. Pewnie, że trollownia się namnaża i to w postępie logarytmicznym, ale zaobserwuj także, że takie 'osoby', są coraz częściej najzwyczajniej ignorowane Bywa już tak, że troll z trollem polemizuje. Cieszy mnie to bardzo. Tak, więc więcej wiary w ludzi Panie Krzysztofie. Róbmy swoje. Jakkolwiek patetycznie by to nie zabrzmiało : "świat bez forum DI nie będzie już taki sam. " Osobiście mam tak, że wstaję i od samego rana sprawdzam nowe posty. Myślisz, że sam tak mam? No proszę Cię... Tego forum nie da się zamknąć.

Administrator
Administrator

Cryptologicon pisze:
Róbmy swoje. Jakkolwiek patetycznie by to nie zabrzmiało : "świat bez forum DI nie będzie już taki sam. " Osobiście mam tak, że wstaję i od samego rana sprawdzam nowe posty. Myślisz, że sam tak mam? No proszę Cię... Tego forum nie da się zamknąć.

Też mam taką nadzieję, nie mniej sytuacja życiowa może nie do tego zmusić aby się wycofać co w 90% procentach już zrobiłem. Mieliśmy pewne plany związane z odpłatnym internetowym magazynem ale to nie ode mnie już zależy. Nagrane wykłady nauczyły mnie że ludzie są bardzo bardzo ograniczeni jednak, a wykłady tego nie zmienią. Można mówić setki razy że NIbiru nie istnieje i Sitchin kłamie a całe środowisko ezoteryczne powtórzy setki tysięcy razy że istnieje, to robota bez końca. New Age w aktualnym wydaniu zmieniło im mózgi w różową galaretę. Podam tylko przykład ośmieszania tej tematyki...weźmy np ten temat z którego najbardziej wszyscy drwią, zmiana oczu, czyli "hosting"
temat którego NIKT NA ŻADNYM FORUM ezoterycznym, ufologicznym, duchowym nigdy był w stanie zbadać dalej... dlaczego ? My poszliśmy W TYM TEMACIE dalej. I mogę was zapewnić że w środowiskach alternatywnych jest ich pełno.

cytat z jednego z artykułów, bardzo ważny:

Cytuj:
Nauczyłam się, że te istoty nie lubią być rozpoznawane, jako to, czym naprawdę są. To jest doświadczenie odbierające im moc. Dlatego dostrzeganie tego takim, jakim jest, wydaje się być jedną z najłatwiejszych dróg do wyjścia ponad ich zdolności by manipulować nasze życia. Jedną z rzeczy, która zdumiała mnie najbardziej jest wymiarowy aspekt tego wszystkiego. Zostaliśmy uwarunkowani by widzieć i postrzegać fenomen obcych i UFO w sposób, który jest właściwie bardzo mylny i ograniczający.

Miley Cyrus
phpBB [video]

"Demonina" Jolie
phpBB [video]

Nicki Minaj
phpBB [video]

Rihanna
phpBB [video]

klasyczne przypadki "przejęcia" czyli hostingu.

http://davidicke.pl/forum/james-bartley-obca-agenda-wojna-i-kontrwywiad-czesc-1-t9948.html
http://davidicke.pl/forum/eve-lorgen-reptilianski-hosting-a-kluby-striptizerskie-t14857.html
http://davidicke.pl/forum/eve-lorgen-reptilianski-hosting-a-kluby-striptizerskie-t14857.html

A TERAZ z czystym sumieniem powiedzcie sobie...tak naprawdę to nie istnieje. tego nie ma, to fikcja, to bajka...wszystko jest w porządku...David Icke kłamie...poczujecie się lepiej ? To dobrze :) ...ciekawe na jak długo. 5, 10 lat...50 całe życie aż ludzki gatunek przestanie istnieć i pewnego dnia...

phpBB [video]

bo tak naprawdę to tylko od Was zależy kiedy założycie takie okulary, tylko nawet nie musimy ich mieć, jak mówił David Icke "Wystarczy że się otworzymy na taką możliwość" Bo to tylko UWARUNKOWANIE

phpBB [video]

Co do tej zmiany oczu, to przypomnialo mi sie, ze wiele lat temu na wlasne oczy widzialam jak mojej kolezance na chcwile zmienily sie oczy na takie jakby kocie, blyszczace.

Administrator
Administrator

vindpust pisze:
Co do tej zmiany oczu, to przypomnialo mi sie, ze wiele lat temu na wlasne oczy widzialam jak mojej kolezance na chcwile zmienily sie oczy na takie jakby kocie, blyszczace.

O oczach tego typu można powiedzieć jedno...są absolutnie, całkowicie realne. Są faktem.
Oczywiście spontaniczne włączenie "gadzich genów" nie jest jednoznaczne z tym że jest to hybryda,
takie oczy świadczą o aktywacji puli genetycznej, niezbędnej do "pozyskania" przez Obcy byt,do tego jednak potrzebny jest rytuał, jest to jak otwarcie "interfejsu" w człowieku.

To fragment programu telewizyjnego z Francji.
Obrazek

jennifer les yeux de feline
phpBB [video]

To z kolei fragment kroniki niemieckiej podpisywanie kapitulacji Niemiec przez Wilhema Keitla...
aby udowodnić wam że nie jest wymysł YT...

Obrazek
Reptilian Eyes: Nazi Wilhelm Keitel
phpBB [video]

Tak...to jest naprawdę REALNE.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala pisze:
O oczach tego typu można powiedzieć jedno...są absolutnie, całkowicie realne. Są faktem.

To jest bardzo interesujące, trzeba będzie się przyjrzeć temu bliżej. Do tej pory omijałem ten temat, jako zbyt nieprawdopodobny, jednak zdaje się, że kolejny raz trzeba będzie przesunąć granice tego co 'niemożliwe'. Myślałem że to jakiś efekt padania światła, albo że jakaś obróbka cyfrowa. Ale skoro występuje to w oficjalnych teledyskach i innych nagraniach (bo domyślam się, że sprawdziłeś to Krzysztof - rzecz jasna). Takich dowodów nie można zlekceważyć i zamieść pod dywan - czymkolwiek to jest. Jeszcze jak do tego dołoży się to co oni mówią: o odczuwaniu czyjejś obecności itd... A do tego jeszcze liczne przypadki opętania przez "demony", jakie odnotowywane były od wieków zdaje się... - wszystko to tworzy nieciekawy obraz. :shock:

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

No dobra...skoro już o tym mówimy. Też coś opowiem.

Idę ulicą ze sklepu i spotykam sąsiada. On też najwidoczniej szedł do domu z pracy. Idziemy i on mówi: choć pójdźmy sobie na słoneczko pogadać. Od strony której szliśmy budynek rzucał mocny cień wiec stwierdziłem, że czemu nie. Był to jeden z tych wyjątkowo gorących Majowych dni. Więc wyszliśmy na kawałek nasłonecznionej zieleni.

Gadamy sobie o kraju polityce i w ogóle, jak to sąsiedzi. Patrze....i coś przykuło moją uwagę, jego źrenice są pionowe. Pomyślałem sobie, co jest ? Może to jakieś złudzenie. Chodziłem po półokręgu ciągle z nim rozmawiając by odwrócić go do słońca tyłem. Ciągle to samo, pionowe źrenice niezależnie od kąta na który na nie patrzyłem. Z początku myślałem, że to właśnie efekt światła słonecznego, po prostu jest za mocne i źrenice zwężyły mu się bardzo mocno . Ale nie, to nic nie dało.

Pomyślałem sobie...może to jednak jakieś dziwne złudzenie.... Przecież nie powiem mu tego na głos.
Gadamy sobie dalej, on nagle mówi, a co się tak pocisz ? A ja mówię no stoimy na słońcu ja pije sok, jestem ubrany prawie w 100% na ciemny kolor, miałem wtedy czarnego T-shirta i Jeansy. No to trochę się pocę, dziś jest ciepły dzień.

A on mówi, zobacz a ja prawie w ogóle i się uśmiecha :mrgreen: . I dopiero wtedy rzuciło mi się oczy, że miał on grube bawełniane spodnie, i sweter. No i faktycznie, normalny człowiek powinien się w tym dosłownie zagotować nawet stojąc w cieniu. Sobie pomyślałem no to po prostu fantastycznie, nie dość, że pionowe źrenice to jeszcze jest zmiennocieplny :drugged:

Więc pojawiły się tu dwa elementy drugi niejako utwierdzał ten pierwszy. Z tego co wiem on raczej nie zdawał sobie tego świadomie sprawy, może podświadomie, Wiem że był dość mocno zdenerwowany i podirytowany jakimiś sprawami w urzędzie i może to był wyzwalacz. Agresja i silne emocje to zawsze może być jakiś trigger.

Administrator
Administrator

Dziękuję za te relacje, bo to wiele bardzo daje i mam nadzieję przekona innych.

Wracając do tych filmów...dlaczego np Angelina Jolie ? kończyła z takimi oczami gada?
Bo jest częścią systemów kontroli umysłów Mk-Ultra, Talent, Milab...wszystko jedno.
Duncan "zaprojektował" ten tatuaż smoka...ale nie wiadomo skąd ...nagle posiada go Jolie
Angelina Jolie jest członkiem Rady Stosunków Zagranicznych (CFR) oraz agentem CIA

Obrazek

Pani z tatuażem ratowniczka świata razem z kumplami z CFR...

Obrazek

No cóż, jestem skłonny uwierzyć w wiele rzeczy, no ale w te oczy niestety choćbym chciał to nie mogę. No i co mam zrobić? Kurde przecież to wszystko można podrobić, bo to tylko piksele na ekranie.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Pixele,soczewki kontaktowe,no może.Gdyby Ci przyszło widzieć na własne oczy to byś miał ciepło w gaciach.Sorry,ale już sama świadomość tego by spowodowała odpowiednie reakcje fizyczne.
Zderzenie światów.Prawdziwe.

Awatar użytkownika

skulldragl pisze:
No cóż, jestem skłonny uwierzyć w wiele rzeczy, no ale w te oczy niestety choćbym chciał to nie mogę.

Doskonale cię rozumiem, wiem jak to jest z doświadczenia.
skulldragl pisze:
No i co mam zrobić?

Pozostaje ci tylko sprawdzić samemu, zbadać temat, bo nikomu nie uwierzysz po prostu. Czy światem rządzą istoty ludzkie, czy nie ludzkie [dosłownie i w przenośni]. Oczywiście jak chcesz wiedzieć, mieć jak to się mówi pewność. Jeśli w ogóle można mieć jakąkolwiek pewność w dzisiejszych czasach.
skulldragl pisze:
Kurde przecież to wszystko można podrobić, bo to tylko piksele na ekranie.

A jeżeli występuje to zjawisko w oficjalnych teledyskach, materiałach archiwalnych? Oczywiście też mógłby ktoś je podrobić, chociaż co do starych materiałów to mijało by się z jakimkolwiek celem. Bo we współczesnych, kiedy media są dla nich tak potężnym narzędziem wpływu i manipulacji, to mógłby ktoś powiedzieć, że ma to może związek z jakąś formą programowania podświadomości. Ale w archiwalnych hitlerowców? Wówczas nie było tv albo odgrywała marginalną rolę.
Pozostają jeszcze zeznania ludzi, w tym tu na forum, w tym wątku. Na pewno nie jest to normalne zjawisko takie oczy. Czy istnieje alternatywne wyjaśnienie? Dlaczego jest to temat przemilczany w takim razie? Czyż nie jest zakazany, okultystyczny (ukryty, tajemny)?

Co do Angeliny Jolie, to może tłumaczyło by to czemu amputowała sobie piersi z tak durnego powodu (by zapobiec nowotworowi, czyli czemuś co nie istnieje w danej chwili, a jest tylko statystyką) - nijak mi to nie pasowało. Bogata, ładna, uzdolniona, wydawało by się niegłupia. Chociaż mogłaby też być jakąś ich ofiarą/niewolnikiem.

Tatuaż podobny, jednak nieco inny, różnice są dość wyraźne gołym okiem - smok Jolie ma proporcjonalnie większą głowę, inaczej rozstawione kończyny. Smok jest częstym motywem tatuaży.

Ciekawe to wszystko, no i trudny temat, skomplikowany i niewiarygodny. Trzeba podejść bez uprzedzeń - czemu by to nie mogło być prawdą?

Awatar użytkownika

oko to soczewka. Kamera to soczewka. Światło ma różne kąty padania, a kamera różnie wychwytuje. Gdybyśmy skupili się na innej anomalii, znaleźlibyśmy ją. Wtedy wystarczyłoby do czegoś to dopasować. Nie mówię, że nie wierzę w Reptilian. Według mnie siedzi może jeden ostatni dobrze ukryty i rządzi innymi, bo strach się go nie posłuchać. Wie, że jest ostatni i dlatego stara się zniszczyć ludzkość. Może stąd te chemtrails, GMO, brak witamin, medycyna akademicka, trucie chorych na raka chemią, fala zabójczych dla "niewiernych psów" islamistów, ogłupianie przez leki, media, restrykcyjny system edukacji nie uczącej nas jak żyć, co jak jeść, jaka natura jest bogata w lecznicze elementy (np. w zioła, ogórki morskie itp) a chemiczne leki nie?

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
oko to soczewka. Kamera to soczewka.

Niestety nasze widzenie jest równie "dobre" jak kreta a ten przynajmniej ma świetny węch i słuch...czego też nie mamy. Myślę ze Krzysztof mi wybaczy ale po raz kolejny przytoczę Mruga

Cytuj:
Krzysztof Rogala: Szkiełko i OKO to bardzo dobra metoda sam o niej mówię na swoich wykładach...ale mamy "problem" z oczami ..i to dosłownie zakres 400 nm czyli procentowo ze skali widma 1 metra to 0.00004 procenta !!!
Wynik gorzej niż słaby...ale i tak jak dla ludzi zbyt dobry ! (bylibyśmy wtedy jak Supermen). Będziemy "ciąć nasze oko"
Połowę życia przesypiamy czyli dzielimy wynik na pół, nie widzimy w pełnym kącie sferycznym bo drugą połowę zajmuje ziemia pod stopami...dzielimy na pół...nie widzimy wokół całej głowy powiedzmy z tyłu bo tam jakoś nie mamy oczu...czyli znów na pół...mało tego nie widzimy tego co po bokach i nad nami bo mamy ograniczony kąt widzenia na jakieś 95stopni sferycznie...no ostrożnie znów podzielimy na dwa bo nie chce mi się liczyć...Pozostaje kwestia tego że nadal mówimy o całym dostępie do widma czyli że widzimy w nieskończoność w naszym kącie sferycznym, czyli chodzi mi o zasięg ludzkiego oka...no będę wyrozumiały i powiedzmy że ustalimy granice do horyzontu...powiedzmy że na morzu...8-10 mil bywa że 20 mil czyli średnio dam 16 km, aby rozpoznać twarz obcego w zaroślach pobliskich czy UFO na polu no ...niech będzie 100 m (jak ktoś nie ma wady wzroku) czyli jakieś 0.625 procenta ...hm...trzeba podzielić te żałosne 0.0000025 % jakie nam zostały przez 0.625 % to nasz wynik spadnie do 0.000000015625 % Naprawdę Widzialnego Obcego przed naszym nosem... No...wynik z pełnego dostępnego zakresu widma 400nm spadł nam o 99.96 procenta

Uświadomienie sobie własnych ograniczeń jest dla wielu podstawową barierą dla jakichkolwiek dalszych poszukiwań i chęci zagłębiania wiedzy. Po zatym nie robimy tutaj kazań z ambony i nie oczekujemy "wyznań wiary" ale chociarz chęci zapoznania się z tym czy innym tematem- nie na odpiernicz ale konkretnie, i w tym forum służy pomocą.

prawda jest jednak taka ze 99 % z tych wszytkich "niewierzących" albo kpiących z tematu - nie raczyła zapoznać się nawet 5 % informacji jakie są dostępne- co widać po wypowiedziach wielu forumowiczów na przestrzeni lat- PO PROSTU DO CHOLERY NIE CZYTACIE- macie podsunięte pod nosek materiały, ksiązki, zeznania róznych osob, do tego doświadczenia innych forumowiczów. Niektórzy po prostu nie mogą przekroczyć progu lenistwa i "pojemności umysłu" na temat świata- a ta jest często wielkości pudełka po tiktakach i zmniejsza się masowo coraz bardziej- już nawet nie mieszczą się w niej podstawowe zdolności poznawczo językowe i umiejętność policzenia do 10 bez kalkulatora...taka prawda.

Z drugiej strony mamy bandę łykających każdą informacyjną owsiankę o smaku "ezoteryka+obcy+czannelingi", o zgrozo niech ktos o otwartym umysle, ale zdolny do logicznego myśłenia trafi najpierw na taką papkę...potem raczej bedzie miał już zakodowane- ufo i obcy to jakies bzdury nawiedzonych.

Cytuj:
theR0R: Będę musiał dużo się nauczyć, żeby chociaż ten mały wstęp tematu załapać (ale i o to pewnie też trudno).

Gdyby chodziarz co 100 osoba - dotykająca tematów wykraczających poza 11/9 i wojny ziemskich imperiów- miała takie podejście..."wiem że nie wiem/nie znam tematu - ale spróbuję zglebić temat" :tak:

Niestety większość działa w trybie "nic nie wiem, nie chcę wiedzieć, ale się wypowiem"

równie dobrze, można by opowiadać osobie z epoki średniowiecza o takim zjawisku jak samochód - pewnie by taki słuchacz temat wyśmiał albo na czary zwalił- bo jak to ? blaszana karoca jedzie sama z siebie i nie ciągną ją żadne konie ? :lol: no a te konie co niby mają być w srodku... to niemozliwe, co one robią? pchają auto? no i musiały by być małe ale zrazem silne..to albo bzdury albo czary...

Niestety mentalność większości ludzi od czasów średniowiecza jedynie minimalnie się zmieniła- a niektórzy dalej pierd głupoty o płaskiej ziemi, klepią paciorki do bozi(w wersji KK albo kozojebców) nie mając zielonego pojęcia co robią.

no i potem mamy dyskusje i tłumaczenie każdemu z osobna, żeby może się zachęcił do poczytania czegoś zanim coś napisze- to jest męczące, k...wsko męczące... w pewnym momencie wyrozumiałość i tłumaczenie sobie "bo przyjdzie czas aby zrozumiał" " każdy ma swój poziom" itd itp - przestają być brane pod uwagę- a wiecie dlaczego ? ( przynajmniej takie moje wnioski i doświadczenia bezpośrednie w tej kwesti)

Bo to nie jest zabawa, beztroska gra,ale dla miliardów istot boleśnie poważna i mająca daleko idące konsekwencje rozgrywka, mająca o wiele większy zasięg niż nasze fizyczne życie tutaj.

Cytuj:
Mirek: Ciekawe to wszystko, no i trudny temat, skomplikowany i niewiarygodny. Trzeba podejść bez uprzedzeń - czemu by to nie mogło być prawdą?

Dokładnie tak- "dlaczego by to nie miało być prawdą?"- to bardzo dobra konfiguracja umysłu i ogólnie wnętrza Mruga w dodatku z dobrym "firewalem" wynikającym ze zdolności łączenia spójnych elementów/danych w całość- a to jest absolutnie konieczne bo im dalej brniesz w pewne obszary tym bardziej złożona dezinformacja niestety. Jak się tym będziesz bardzo mocno interesował, badał itd- a tym bardziej nagłaśniał, to otrzymasz "nagrodę bonusową" dla swoich starań- i nie mam tu na myśli tego ze ktoś będzie się naśmiewał itp.

ps nie wierzę w gady i obce byty- w to że słońce świeci też nie wierzę.

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ten temat, to jest jeden z lepszych jakie tu czytałem na forum (przynajmniej dotychczas co odkryłem). Dyskusja na bardzo wysokim poziomie, w sam raz dla tych opornych ludzi co wypierają prawdę zamiast chcieć płynnie połączyć fakty. Niestety przykre jest to że znam osoby co nawet mimo polecenia im tego tematu kiedy mają pewne wątpliwości co do autentyczności Icke'a , to po przeczytaniu cały czas jeszcze mają te mocno zakorzenione wątpliwości, że np David Icke to żyd (a wtedy to nie ma co już takiemu ufać), że ma jakieś implanty (ciekawe skąd ktoś to może wiedzieć i mieć podejrzenia), marnie wygląda itp. No kurde Icke może nie był pierwszy co mówił o pewnych sprawach, ale jako pierwszy najlepiej skompletował w swoich książkach na zasadzie badań wiele faktów. Co do wielu ukrytych przed ludźmi konspiracji to on był i jest prawdziwą rewolucją informacyjną. Więc jak ktoś taki nie jest autentyczny to kto może być?...... no i zastanawiam się skąd u pewnych ludzi biorą się takie twarde przekonania co do braku autentycznosci Icke'a, np że jest żydem Jakie i skąd informacje mają na nich taki wpływ, w świecie gdzie trwa wojna informacyjna.
Jedyne co mnie zastanawia u Icke'a to to czemu ktoś kim kieruje intuicja serca siła z najwyższego źródła (co też może uleczać) cierpi na reumatyzm, bóle krzyża itp, a o tym pisze, Czyżby wieczne ataki energetyczne złych sił ???

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Bo jest częścią systemów kontroli umysłów Mk-Ultra, Talent, Milab...wszystko jedno.
Duncan "zaprojektował" ten tatuaż smoka...ale nie wiadomo skąd ...nagle posiada go Jolie
Angelina Jolie jest członkiem Rady Stosunków Zagranicznych (CFR) oraz agentem CIA

W sumie zabawne. Przypomniała mi się taka mała dygresja odbiegająca lekko od tematu.
Chodzi mi o jej rolę w filmie "SALT" Polecam obejrzeć go wszystkim by poznać lepiej kontekst.
Cytuj:
Oficer CIA, Evelyn Salt złożyła przysięgę służby dla ojczyzny. Jej lojalność została jednak wystawiona na próbę, kiedy jeden ze zdrajców oskarżył ją o bycie rosyjskim szpiegiem. Aby uniknąć aresztowania, Salt musi uciekać wykorzystując swoje umiejętności i lata doświadczeń. Jej wysiłki zmierzające do udowodnienia własnej niewinności wzbudzają jednak sporo wątpliwości co do motywów jej działania. Rozpoczyna się polowanie, które ma na celu aresztowanie agentki i poznanie jej prawdziwej tożsamości. Ciągle bez odpowiedzi pozostaje pytanie: „Kim jest Salt?”

Obrazek

Fabuła zachacza o tematyke programowani i kontroli umysłów, szkolenia uspionych agentów.
Przez scenariusz deliaktnie przedziera się motyw (Dissociative Identity Disorder) - nie jest to pokazane w prost, ale polecam się przyjrzeć. Generalnie polecam objerzeć cały film pod tym kątem.
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Uznałem że dobrze będzie to w tym temacie wkleić.

Słynny raper na oczach pasażerów samolotu zamienił się w gada
Cytuj:
Dziesiątki pasażerów samolotu linii United Airlines twierdzi, że widziało, jak Jay-Z, raper, producent muzyczny i biznesmen – zamienił się na ich oczach w gada.

Nie da się z tej strony gdzie jest info kopiować tekstu by wkleić więc wklejam link do całego artykułu.
https://newsbook.pl/2017/11/01/slynny-r ... ie-w-gada/

Czy ktoś ma wiarygodne zródło na potwierdzenie tej informacji? w dzisiejszych czasach każdy ma telefon i nikt nie nagrał tego ani zdjęcia nie zrobił bardzo podejrzane.

Awatar użytkownika

Nie ma wiarygodnego źródła na potwierdzenie tej informacji i bardzo mało prawdopodobne, by się pojawiło coś takiego. Zakładając teoretycznie (bo to zapewne fake, psyop), że coś takiego miało miejsce, to wyobraź sobie siebie w takiej sytuacji. Siedzisz w samolocie wysoko w chmurach i widzisz coś takiego - nagrałbyś to, zrobił zdjęcie? Szczerze wątpię. Byłbyś w takim szoku i strachu, że nawet nie pomyślałbyś o tym.
Za to potem jakbyś ochłonął i wyszedł z samolotu, poczuł się bezpiecznie, to byś poczuł potrzebę podzielenia się tą informacją i chęć odkrycia co to było, które byłyby silniejsze niż strachem przed ośmieszeniem.

Poza tym, nawet jakby ktoś zrobił, to czy uwierzyłbyś, że nie jest spreparowane? Przy dzisiejszej technologii? Poza tym jeśli byłaby to prawda i Twitter usuwa komentarze, to usunąłby to zdjęcie. Jeśli byłaby to prawda i komuś udałoby się to uwiecznić, to jak znalazłbyś to zdjęcie?

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dla mnie dezinfo - choć brak zdjęć niekoniecznie musi byc argumentem

gdyby była to jednie awaria zmiany postrzegania sensorycznego u odbiorców( dla nich bułka z masłem) - inicjowanego przez technologię lub silę umysłu obcej istoty wtedy nikt by nic nie nagrał, w sensie nic niezwyczajnego.

Mirek pisze:
Nie ma wiarygodnego źródła na potwierdzenie tej informacji i bardzo mało prawdopodobne, by się pojawiło coś takiego. Zakładając teoretycznie (bo to zapewne fake, psyop), że coś takiego miało miejsce, to wyobraź sobie siebie w takiej sytuacji. Siedzisz w samolocie wysoko w chmurach i widzisz coś takiego - nagrałbyś to, zrobił zdjęcie? Szczerze wątpię. Byłbyś w takim szoku i strachu, że nawet nie pomyślałbyś o tym.
Za to potem jakbyś ochłonął i wyszedł z samolotu, poczuł się bezpiecznie, to byś poczuł potrzebę podzielenia się tą informacją i chęć odkrycia co to było, które byłyby silniejsze niż strachem przed ośmieszeniem.

Poza tym, nawet jakby ktoś zrobił, to czy uwierzyłbyś, że nie jest spreparowane? Przy dzisiejszej technologii? Poza tym jeśli byłaby to prawda i Twitter usuwa komentarze, to usunąłby to zdjęcie. Jeśli byłaby to prawda i komuś udałoby się to uwiecznić, to jak znalazłbyś to zdjęcie?

Nie wiem co bym zrobił nie byłem w takiej sytuacji jednak wiele razy czytałem niestworzone rzeczy i być może chciałbym nagrać takie coś, aby mieć dowód co do wrzucenia na Twiterze to raz jak coś wrzucisz do internetu to nie ginie inni by pewnie zdjęcie lub filmik ściągnęli na dysk i na 100% wcześniej czy później pojawiałoby się w sieci.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

nawet jak takie coś zmienia sobie kształt,czy odtwarza swoje oblicze to zapamiętajcie sobie jedno-NIE WOLNO IM straszyć,przerażać,i zrobic wszystko by to się nie utrwaliło.To nie Fake moim skromnym zdaniem-coś się odmieniło-współtwórcy tej rzeczywistości chcą być niewidoczni,niezłe jaja..nawet opryski spełzły na niczym

No tak moze nie do końca-masa z nich wcielając się [oopss,za coo??] chce się podnieść,jakkolwiek to można zrozumieć,ale to od Nas zależy czy zarobią czapę czy coś z tego wyjdzie dalej..

Tak sobie czytam tu Wasze wypowiedzi i się zastanawiam nad przerażeniem-no co by się stanęło jakby komuś z tu obecnych taki zmiennokształtny z postaci ludzkiej nagle się zaczął przeobrażać w coś strasznistego i na tym Forum wspomnianego,utrwalanego i dla większości totalnie niepojętego!
Łaał,mam wrażenie że trzeba było zacząć jak w moim przypadku-zobaczyć postać ludzką,kobiecą i bez ...pępka.
[ładna cholera była]
Wrażenia do snów jak znalazł..a do przemyśleń? "a zdawałomisię" Smutny

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]