Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Czy uważasz że David Icke ma rację co do fizycznej obecności reptoidów na naszej planecie?
Tak 47%  47%  [ 7 ]
Nie 27%  27%  [ 4 ]
Nie Wiem 27%  27%  [ 4 ]
Liczba głosów : 15
Autor Wiadomość
"Gady są zdolne do zmiany kształtu i uwaga tu się robi jeszcze mroczniej, one żyją tak naprawdę w innej gęstości, tak zwanej czwartej gęstości, czyli w czymś, co można nazwać pięciowymiarową rzeczywistością. Ludzie mogą nie być nawet w stanie pojąć, czym są te cztery wymiary plus czas. Nasze mózgi nie są w stanie wyobrazić sobie takiego stanu. "

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 lis 2013, 17:14 
VIP Member
Awatar

Nie głosowałem bo nie wiem o jaką rzeczywistość chodzi. Czy tu i teraz czy czasy wcześniejsze. Moim zdaniem prawdopodobieństwo jest większe w związku z obecnością gadów w przeszłości aniżeli teraz. Nie mogę wykluczyć ich obecności ani potwierdzić bo nie widziałem go. Figurki itd. mogą być potwierdzeniem inwazji gadoidalnych stworów jak i zarazem pewnego rodzaju symbolem.

Sprawy typu shapeshifting są jak dla mnie mało wiarygodne. Ostatnio siostra popatrzyła mi w oczy, byłem wtedy bardzo zamyślony i stwierdziła, że z moją źrenicą jest coś nie tak. Sam w lustrze widziałem, że była owalna i mniejsza niż z prawego oka. Później jeszcze raz przyjrzała się i widziała jak to nazwała- kocią. Nie zna tematyki reptilian więc nazwała ją kocią.

Więc nie wiem jak jest. To, że czegoś nie widziałem nie może oznaczać, że mam pozwolenie na to aby o tym mówić. Jeśli widziałem to mówić mogę ale oznajmiać jako prawdę ludziom którzy doświadczyli tego samego co ja, bo jeśli powiem tym którzy nie mają możliwości zbadać mojej prawdy przyczyniam się do manipulacji wtedy kiedy zmuszam innych do przyjmowania tego co mówię przez wiarę a nie poprzez doświadczenie.

Intendant of the Building * 8th Degree

Odp na pytanie: nie wiem. Nie wiem czy oni bywają jedynie po "drugiej stronie" czy również widać ich pod postacią Jaszczurek czy innych Stworzonek po "naszej" stronie.

Nicci,
wyobrazić sobie 4 wymiary+czas (albo i bez czasu), z obecnej rzeczywistości można sobie tak:

Wyobraźmy sobie, że narysowany na kartce papieru robaczek to żywa istota.
Ma on w takim momencie 2 wymiary. Długość i szerokość. Żyje sobie, porusza się i takie tam.
Jednak ze względu na to, że jego "ciało" ma tylko dwa wymiary, nie jest w stanie np podnieść głowy i sprawdzić kto jego świat-kartkę trzyma w rękach. Zdaje sobie sprawę, że coś lub ktoś może znajdować się poza kartką, ale jest to irracjonalne dla jego zmysłów.
My, jako Istoty trójwymiarowe, możemy giąć kartkę, drzeć, dorysowywać linie, mamy również wgląd w cały świat robaczka 2D z góry.
A teraz można sobie podłożyć nas pod robaczka i zobaczymy jakie mniej więcej możliwości mamy przy dodatkowym wymiarze :) Swoją drogą, bardzo fajna rzecz.

bash1 pisze:

Nicci,
wyobrazić sobie 4 wymiary+czas (albo i bez czasu), z obecnej rzeczywistości można sobie tak:

Wyobraźmy sobie, że narysowany na kartce papieru robaczek to żywa istota.
Ma on w takim momencie 2 wymiary. Długość i szerokość. Żyje sobie, porusza się i takie tam.
Jednak ze względu na to, że jego "ciało" ma tylko dwa wymiary, nie jest w stanie np podnieść głowy i sprawdzić kto jego świat-kartkę trzyma w rękach. Zdaje sobie sprawę, że coś lub ktoś może znajdować się poza kartką, ale jest to irracjonalne dla jego zmysłów.
My, jako Istoty trójwymiarowe, możemy giąć kartkę, drzeć, dorysowywać linie, mamy również wgląd w cały świat robaczka 2D z góry.
A teraz można sobie podłożyć nas pod robaczka i zobaczymy jakie mniej więcej możliwości mamy przy dodatkowym wymiarze :) Swoją drogą, bardzo fajna rzecz.

Wklejając ten cytat nie chodził mi o to jak można sobie wyobrazić 4 wymiar, ale mimo wszystko dzięki za wytłumaczenie. Na youtube jest o tym fajna "kreskówka", która to przedstawia w podobny sposób co Ty.

Ogólnie to chodziło mi, że reptyle są z czwartego wymiaru, my jesteśmy z trzeciego. Przesłanie jest chyba oczywiste.

ok ;) ale i tak chciałam to napisać, tak żeby co niektórym trochę rozjaśnić :) Sorry.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]