Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 cze 2017, 10:09

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Witajcie,

"przypadkiem" trafiłem na YT na takie wideo:
phpBB [video]

Ponieważ jakość jest dość słaba, zarzucam link do oryginalnej strony, skąd autor wziął info i zdjęcia :tak:
http://ispank.me/world/214-stonehenge-construction-in-1954.html

Przyznam, że jest to intrygujące - zwłaszcza, że na jednym ze zdjęć, poza różnymi zakapturzonymi mnichami, są KSIEŻA! Jakby na poświęceniu miejsca, czy coś tego typu :shock:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wszystko jest na podanej wyżej stronce. Wiadomo, że megalitów (chyba) nie odlano w żadnej betoniarni :mrgreen: Ale intryguje mnie, KTO i PO CO zlecił wzniesienie całej konstrukcji z taką precyzją jeśli chodzi o przesilenia, słońce, gwiazdy itp. Ktoś z góry zaplanował ułożenie megalitów. Jak zobaczyłem tam księży, to od razu pomyślałem, że to w celu oznaczenia/wzmocnienia jakiegoś portalu lub ważnego miejsca dla Reptilian itp. :twisted:

Rzeczywiście zadziwia dobrze zachowany stan całej budowli, nic się nie zwaliło od "tysięcy" lat. I co najciekawsze, próbowałem znaleźć jakieś starsze zdjęcia, ryciny sprzed 1954 roku... i nic. :shock:

Sprawa wydaje się GRUBA, ciekaw jestem Waszej opiniii, może macie jakieś materiały? Materiał wydaje się na pierwszy rzut oka trudny do podważenia. Ale z pewnością nie było to bezcelowe, jeśli jesr prawdziwe...
Pozdrawiam :hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 lis 2012, 18:44 
VIP Member
Awatar

Chyba tylko dlatego jeszcze zaglądam na to forum, bo mało które oferuje mi tyle ubawu i szczerego rozbawienia. Dzięki UlotneMyśli1 za humor jaki mam w tej chwili !

Pierwsze dobrze znane wzmianki o Stonehenge można znaleźć w pismach ze star.Rzymu, gdy ówczesne wojska okupacyjne interesowały się tą budowlą. Sam osobiście widziałem w British Museum reprodukcje prac jednego z rzymskich legionistów ( spec od ówczesnej geodezji ), który świetnie opłacony ( zachowały się coś jakby dzisiejsze faktury - właśnie one są wystawione w gablotach plus tłumaczenia z rękopisów/raportów ) wykonał "wizję lokalną" dla skrupulatnie na ówczesne czasy prowadzonego kronikarstwa i historiografii. W tym samym muzeum* można było ujrzeć masę reprodukcji z różnych okresów od starożytności, poprzez średniowieczne drzeworyty, linoryty po piękne renesansowe ryciny i nawet małą wystawę malarstwa impresjonistów i naturalistów z XIX w ( głównie lokalnych ).

Do tego wszystkiego pocztówki z XIX wieku, spora seria z lat 20-tych ( jedne z pierwszych pocztówek w Anglii z fotografiami zamiast rycin to właśnie Stonehenge ! ), plakaty i różne najróżniejsze zapiski znanych postaci, które odwiedzały miejsce. Sam spędziłem sporo czasu w Wiltshire** i miałem w miejscowych muzeach ( Avebury i nie tylko ) okazję zobaczyć wiele różnych przykładów sprzed stuleci i tysiącleci, które chyba tylko w jakiejść kosmicznej groteskowej operze można uznać za globalną mistyfikację.

Z pewnością to George Bush i Rotchchildowie je podłożyli i zahipnotyzowali tysiące ludzi pamiętających ten krąg sprzed roku 1954. No przecież na tym forum inne wyjaśnienia kończą się usunięciem konta.

Radzę doczytać i dowiedzieć się więcej co powyższy film faktycznie przedstawia. To misz-masz nagrań i sprytny montaż niczego innego jak operacji przywracania utraconej świetności zdewastowanemu kręgowi. Żadna tajemnica, że "miejscowi" przez milenia wykradali kamienie i te po prostu wróciły na swoje miejsce.

*akurat byłem tego dnia na dwóch sporych tematycznych wystawach ( o tabu i o megalitach właśnie - specjalnie się po to tam wybrałem )

** pod namiotem w dniu równonocy wiosennej, połączone ze zwiedzaniem Doliny Białych Koni, Woodhenge, Avebury i uczestnictwem w małym lokalnym "święcie".

PS Super strona źródłowa ISpankMe ! Podoba mi się !

Obrazek

PS. w 3 minuty można znaleźć setki zdjęć nawet z XIX w. Wystarczy wpisać Stonehenge history photos lub pictures lub inne kombinacje. Już wklejałem to wcześniej i lekko to zaofftopuje. Oto "teledysk",który wykonałem samodzielnie z samodzielnie wykonanych fotografii ( które z przyjemnością udostępnię na życzenie ) na miejscu. Oczywiście to tylko muzyczny klip.

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Nie ma za co :mrgreen:

Wałęsa powiedział kiedyś, że jak już nie może być gorzej, to chociaż może być śmieszniej. :lol:

Rzeczywiście wygląda na to, że Stonehenge było rekonstruowane - i to przez wiele dekad, stąd olbrzymie rozbieżności w różnych ujęciach, przewodnikach itp.

http://www.ufos-aliens.co.uk/cosmicstonehenge.htm

Komputerowe rekonstrukcje pokazują, że faktycznie część głazów gdzieśzostała rozkradziona...

Dalszego uśmiechu na twarzy :hejka:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Stonehenge-wielkie oszustwo współczesnej Anglii
phpBB [video]

Cytuj:
analiza fotograficzno- materiałowa artefaktów związanych z jedną z największych atrakcji Wielkiej Brytanii- Stonehedge.
Geolog prof. Dawidenko rzuca nowe światło na historię Stonehedge, obala większość mitów związanych z tych miejscem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]