Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 kwie 2017, 11:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

różnie ludziska biorą. Jedni 2 dni po tabletce na czczo następnie tydzień przerwy i znów 2 dni, znów inny schemat mówi o tym żeby łykać co 7 i 21 tak jak jest cykl rozmnażania robaków, inni znów pięć tabletek pod rząd. Jak widać duża rozpiętość dawkowania.

Zentel ma ledwie kilku procentową wchlanialność tak więc poprostu przelatuje przez jelita i jest wydalny tak więc jest bezpieczny

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 mar 2017, 7:34 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree

kiszka pisze:
różnie ludziska biorą. Jedni 2 dni po tabletce na czczo następnie tydzień przerwy i znów 2 dni, znów inny schemat mówi o tym żeby łykać co 7 i 21 tak jak jest cykl rozmnażania robaków, inni znów pięć tabletek pod rząd. Jak widać duża rozpiętość dawkowania.

Zentel ma ledwie kilku procentową wchlanialność tak więc poprostu przelatuje przez jelita i jest wydalny tak więc jest bezpieczny

A mozna gdzieś go kupić bez recepty?
Lekarz mi przepisał 1 tabletke 400 mg i nie chciał wiecej musiałem iśc do kolejnego ale to mam tylko 2 tabletki .Nie chcę mi się latać po 10 lekarzach aby miec 10 tabletek :P

Intimate Secretary * 6th Degree

A coż to za wspaniałomyślny opiekuńczy lekarz dał Ci tylko 1 tabletkę? Nagle się w nim troska o pacjenta obudziła?
Trzeba było go cisnąć albo powiedzieć że cała rodzina szykuje się na kuracje i potrzeba Ci hurtowo :) .

Jak bedziesz kupowal to popytaj o tzw. import równoległy, chodzi o to, że są firmy ktore kupuja np. Zentel za granicą gdzie jest tanszy, przepakowują i sprzedają - wychodzi troche taniej niż "oryginalny" Polski, a to jest to samo. Zapytaj, porównaj ceny.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Ja zakupiłem ostatnio 2 tabletki w pewnej aptece w Częstochowie bez recepty w cenie 18.20/tabletka, ale nie wiem czy jest jakiś sens bawić się z 2 tabletkami. Muszę przemyśleć strategię.

I iiiii w związku z tym myśleniem wpadłem na pewne forum dyskusyjne, gdzie przeczytałem parę postów nt. internetowej apteki zagranicznej. W temacie parę pozytywnych opinii, głębszego researchu nie robiłem. Tak czy siak daję link do tematu:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,86962,15 ... p153064674

i do apteki:
http://www.chinesemedicine-th.com/pl/ro ... 30_tablets

Suma cen produktów (brutto): 262,94 zł
Dostawa (brutto): 82,61 zł
Suma (netto) 328,35 zł

Przy cenie 18.20 za tabletkę wyszłoby za te 30 tabletek 546zł, a tutaj z wysyłka rzekomo 328,35 zł. Prędzej czy później sprawdzę na własnej skórze czy to scam czy nie. Co prawda tłumaczenie z translatora ale jasnowidzem nie jestem, prędzej pogodynką i jak dla mnie prognozy dobre :D

Ktoś testował na własnej skórze/portfelu? ;)

Edit: Dobra, jest tylko jeden problem:
5. Nie wymaga zgody Prezesa Urzędu przywóz z zagranicy produktu leczniczego na własne potrzeby lecznicze w liczbie nieprzekraczającej pięciu najmniejszych opakowań.

za 5 op. z wysyłka wychodzi 87,44 zł... ;), chyba że celnicy aż tacy dokładni nie będą... ale to już troche loteria. Tak czy siak 30 tabletek nie jest ilością wskazującą na chęć wprowadzenia tych tabletek do obrotu :ninja:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

To ja jestem sprawcą tej dyskusji na temat odrobaczania. Owszem w części przypadków odrobaczanie jest konieczne i za chwilkę napiszę jak zrobić je taniej a jak nie należy przeprowadzać odrobaczania.
Problem polega na tym, że czasem pasożyty są potrzebne, a nawet w określonych sytuacjach bezwzględnie konieczne.
Jeżeli chodzi o obniżenie kosztów to najlepiej kupić albendazol u weterynarza. Jest on w postaci zawiesiny z określoną dawką na ml. łatwo więc obliczyć. Jest znacznie tańszy jeżeli kogoś nie stać na zentel.

Odrobaczanie po zmianie diety i sposobu odżywiania jest wskazane ale odrobaczanie bez wprowadzenia sensownej diety oraz bez pozbycia się niewłaściwych nawyków niema sensu.
Komuś nie służą zboża, je słodycze, stosuje złe tłuszcze, obżera się śmieciami to odrobaczanie jest bezcelowe.

Trzeba podejść do tego kompleksowo. Tzn. wprowadzamy dietę właściwą dla nas, jemy powoli, rozdrabniamy dokładnie pokarmy, zakwaszamy treść pokarmową jeżeli wystąpi taka potrzeba, rezygnujemy ze śmieciowego jedzenia, mleka, słodyczy, zbóż i dopiero wówczas się odrobaczamy.

Czasem warto skorzystać z pomocy specjalisty. Można znaleść w sieci namiary na dobrych lekarzy specjalizujących się w odrobaczaniu. Szczególnie odrobaczając dziecko lepiej skorzystać z pomocy specjalisty niż robić to samodzielnie. Do tego trzeba podejść kompleksowo jak już pisałem, a skoro dziecko ma dużo pasożytów to popełniamy jakiś błąd ewentualnie dziecko ma problemy zdrowotne które mają niekorzystny wpływ na metabolizm.
Podam taki przykład.
Pewna osoba mimo właściwej diety miała problemy z trawieniem i pasozytami. Odrobaczanie przynosiło krótkotrwałe efekty ale stałej poprawy nie było. Okazało się, że człowiek ten miał niedoczynność tarczycy i nadnerczy. Po osiągnięciu równowagi hormonalnej skończyły się problemy z pasożytami przy okazji spadła waga i zniknął brzuch, a środowisko stało się nieprzyjazne dla wszystkich nieproszonych gości, który się wynieśli.
Zmierzam do tego, że czasem trzeba szukać pierwotnej przyczyny nawracających pasożytów.

Inny przykład to dziecko odrobaczane czosnkiem kiszonym. Znam taki przypadek kiedy specyfik ten bardzo dokładnie rozwalił system immunologiczny dziecka i pojawiły się bardzo poważne komplikacje zdrowotne.
Czosnek ma właściwości bakteriobójcze jak inne cebule ale ten jest wyjątkowo skuteczny. Większość układu immunologicznego to jelita więc równowaga i właściwy skład flory bakteryjnej jest podstawą zdrowia. Często dziecko leczone było antybiotykami a dodatkowe zniszczenie resztek pożytecznych bakterii czosnkiem jest wielkim błędem.
Słyszę od ludzi, że czosnek to naturalny antybiotyk. Jasne, że naturalny ale penicylina też jest w 100% naturalna bo nikt jeszcze nie zrobił syntetycznej.
Zastanówcie się nad tym zanim zaczniecie podawać dzieciom czosnek.
Zachowajcie rozwagę.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

To ja jestem sprawcą tej dyskusji na temat odrobaczania. Owszem w części przypadków odrobaczanie jest konieczne i za chwilkę napiszę jak zrobić je taniej a jak nie należy przeprowadzać odrobaczania.
Problem polega na tym, że czasem pasożyty są potrzebne, a nawet w określonych sytuacjach bezwzględnie konieczne.
Jeżeli chodzi o obniżenie kosztów to najlepiej kupić albendazol u weterynarza. Jest on w postaci zawiesiny z określoną dawką na ml. łatwo więc obliczyć. Jest znacznie tańszy jeżeli kogoś nie stać na zentel.

Odrobaczanie po zmianie diety i sposobu odżywiania jest wskazane ale odrobaczanie bez wprowadzenia sensownej diety oraz bez pozbycia się niewłaściwych nawyków niema sensu.
Komuś nie służą zboża, je słodycze, stosuje złe tłuszcze, obżera się śmieciami to odrobaczanie jest bezcelowe.

Trzeba podejść do tego kompleksowo. Tzn. wprowadzamy dietę właściwą dla nas, jemy powoli, rozdrabniamy dokładnie pokarmy, zakwaszamy treść pokarmową jeżeli wystąpi taka potrzeba, rezygnujemy ze śmieciowego jedzenia, mleka, słodyczy, zbóż i dopiero wówczas się odrobaczamy.

Czasem warto skorzystać z pomocy specjalisty. Można znaleść w sieci namiary na dobrych lekarzy specjalizujących się w odrobaczaniu. Szczególnie odrobaczając dziecko lepiej skorzystać z pomocy specjalisty niż robić to samodzielnie. Do tego trzeba podejść kompleksowo jak już pisałem, a skoro dziecko ma dużo pasożytów to popełniamy jakiś błąd ewentualnie dziecko ma problemy zdrowotne które mają niekorzystny wpływ na metabolizm.
Podam taki przykład.
Pewna osoba mimo właściwej diety miała problemy z trawieniem i pasozytami. Odrobaczanie przynosiło krótkotrwałe efekty ale stałej poprawy nie było. Okazało się, że człowiek ten miał niedoczynność tarczycy i nadnerczy. Po osiągnięciu równowagi hormonalnej skończyły się problemy z pasożytami przy okazji spadła waga i zniknął brzuch, a środowisko stało się nieprzyjazne dla wszystkich nieproszonych gości, który się wynieśli.
Zmierzam do tego, że czasem trzeba szukać pierwotnej przyczyny nawracających pasożytów.

Inny przykład to dziecko odrobaczane czosnkiem kiszonym. Znam taki przypadek kiedy specyfik ten bardzo dokładnie rozwalił system immunologiczny dziecka i pojawiły się bardzo poważne komplikacje zdrowotne.
Czosnek ma właściwości bakteriobójcze jak inne cebule ale ten jest wyjątkowo skuteczny. Większość układu immunologicznego to jelita więc równowaga i właściwy skład flory bakteryjnej jest podstawą zdrowia. Często dziecko leczone było antybiotykami a dodatkowe zniszczenie resztek pożytecznych bakterii czosnkiem jest wielkim błędem.
Słyszę od ludzi, że czosnek to naturalny antybiotyk. Jasne, że naturalny ale penicylina też jest w 100% naturalna bo nikt jeszcze nie zrobił syntetycznej.
Zastanówcie się nad tym zanim zaczniecie podawać dzieciom czosnek.
Zachowajcie rozwagę.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jak mnie cieszy kiedy widzę że ludzie otwierają oczy na to co się dzieje z ich organizmem, a nie bezwzględnie ufają lekarzom (syndrom białego fartucha). Kiedyś ślepo wykonywałam polecenia lekarzy, brałam stertę leków, wizyta za wizytą, leżenie na oddziale i co.. i nic... było tylko gorzej i gorzej, a miałam już AZS, astmę, RZS, wypadały mi włosy, łamały paznokcie, nie mogłam spać, pracować, cieszyć się życiem...jednak przez przypadek natrafiłam na badanie żywej kropli krwi (www.badaniezywejkroplikrwi.pl) i wszystko się wyjaśniło.. zarobaczenie organizmu, zagrzybienie, zakwaszenie. Po półtora roku kuracji oczyszczających, odrobaczających, odgrzybiających, aktywności fizycznej, ćwieczeniach, diecie bez cukru i białej mąki i wsparcia bliskiej osoby mogę z czystym sercem przyznać, że jestem zdrowa.. więc każde hasło: 'Zaprzyjaźnij się ze swoją chorobą, traktuj ją jak przyjaciółkę' nie mieści mi się w głowie! Kochani trzeba samemu zadbać o nasze zdrowie, przede wszystkim zmienić żywienie na bio i eko, wprowadzić świeżo wyciskane soki, dostarczyć organizmowi witamin i minerałów, ruszać się i nastawić się pozytywnie! Oto klucz do sukcesu.

Awatar użytkownika

fajnie napisane Bożena. Amen

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam po raz pierwszy :) Śledzę intensywnie wpisy na forum ale chciałabym poznać Wasze zdanie na temat, który dotyczy zdrowia mojego 4,5 letniego syna. Otóż syn, praktycznie od urodzenia, ma stwierdzoną alergię. Męczy go katar, kaszel, ciągły zły stan skóry. Od czego zacząć... odrobaczania? zakwaszenia organizmu? Jak dobrze zabrać się za to żeby pomóc dziecku? Bow1, greg2015 bardzo Was proszę o opinie.

Odnośnie zakwaszenia to powinny wystarczyć te informacje:
- http://bow1.pl/viewtopic.php?f=5&t=50&p=309#p309
- betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313-1530.html#p208863
Zacznij od zmiany diety (jeśli jest zła) a później możesz wprowadzić odrobaczanie, chelatację, ZKT, minerały i witaminy które uznasz za stosowne. Zapoznaj się jeszcze z:
- alergia-roztocza-naturalne-sposoby-odczulania-t15752.html#p206409
- "Czym jest bariera krew mózg"
https://www.youtube.com/watch?v=lxojVj2BmK4

Grand Elect Mason * 14th Degree

Polecam najpierw diagnostykę aparatami Diacom lub Bicom, biorezonans.
Jestem w trakcie postępowania z córką, rewelacja.
Do tego witaminy, a było nieciekawie niedawno, nagła sprawa:

Dwa razy w ciągu miesiąca w szpitalu.
Utrata przytomności, drgawki , erka .
EEG i tomograf idealne.
Brak powodów... Niby.

Bicom 2000 wykrył:
1. Bardzo silne odddziaływanie California encephalitis virus, poza skalą !
Wirus kalifornijskiego zapalenia mózgu..
Usadowiły się w głowie.. Bariera pokonana.
Objawy: silna gorączka, drgawki, utrata przytomności.
Gość pyta czy byliśmy ostatnio za granicą lub odwiedziny kogoś..? Nie..
Jest winny, tzn. wirus, skąd się przypałętał nie wiem.

2. 3 szczepy boreliozy, niegroźne
3. Bakteria paciorkowiec, .
4. Lamblia
5. Grzyb Fusarium
6. Przywra płucna - jaja. (koty)
7. Jeszcze jeden wirus, max na skali.

Po 2 zabiegach - 4 godz. wirusy zdechły.
Z pozostałymi, szczególnie grzybem i borelią będzie dłuższa jazda.
Wspomaganie: wit.C z MSM, EDTA, jakieś zioła, ale będzie problem z podaniem dziecku.
Smak i itd. Mruga

Wyraźna poprawa, wzrost energii, dobre prognozy.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Serdeczne dzięki za wszystkie informacje. Zastanawiałam się właśnie jakiego typu badania zrobić młodemu żeby było wiadomo co ma i z czym walczyć. Przyjrzę się tego typu diagnostyce. Koniecznie muszę się wziąć sprawę w swoje ręce, bo na lekarzach i ich cudownych kolejnych lekach już dawno polegliśmy.
Czy możecie mi podpowiedzieć jeszcze w dwóch kwestiach...? Jaki ocet jabłkowy jest najlepszy do stosowania? Możecie polecić jakiś konkretny? Wiem, że można zrobić samemu ale pewnie jest jakiś sensowny do kupienia. Ma być klarowny czy mętny?
Czy można/ktoś stosował/ podawać dziecku wodę utlenioną?
Mamy z mężem wielki plan na wprowadzenie zmian u młodego i w diecie oczywiście (chociaż z tym to będzie chyba gorzej niż z podawaniem ziół :) do tego walka z babciami :) i właśnie w podawaniu... i tutaj trzeba dobrze się zastanowić czego. Póki co nie ogarniamy do końca czasu podawania pewnych rzeczy... młody polubił nawet olej z czarnuszki, mamy jeszcze z pestek dyni (młoda z kolei go uwielbia), doszedł do tego ocet jabłkowy, nawadnianie woda+sól... niby nie dużo, bo pewnie coś jeszcze dojdzie, ale gubię się w kolejności i czasie podawania. Potrzebuję plan lekcji normalnie ;)
Greg życzę zdrowia córce, szczęście, że tata ma łeb na karku :)

Cytuj:
Czy można/ktoś stosował/ podawać dziecku wodę utlenioną?

Najlepiej w formie inhalacji:

Cytuj:
-”W niektórych krajach nebulizatory sprzedawane sa tylko na receptę, a to z tego względu, że inhalowana mgiełka dociera bezpośrednio do układu krwionośnego, wiec jest to przestroga, z jak poważną strategią mamy do czynienia.
Przy pomocy nebulizatora osiągamy prawie taki sam rezultat co w przypadku INIEKCJI, gdyż substancje lecznicze przenikają bezpośrednio do układu krwionośnego.
Zatem urządzenie, które pozwala zmienić lek w aerozolową mgiełkę, ma w sobie potencjał, by ratować ludzkie życie..
(…) ”

betaina-hcl-wszechstronnym-lekiem-t13313-1110.html?hilit=nebulizator%20inhalacje#p204216

Wszelkie kłopoty z płucami i inne, koszt nebulizatora około 100 zł.
Bez ograniczeń wieku.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Nebulizator mamy. Młody miał robione inhalacje, lekami niestety. Spróbujemy z WU.
Czy ktoś z Was jest mi w stanie podpowiedzieć w kwestii octu jabłkowego? Jaki najlepszy? Powinien być mętny, klarowny? Mam póki co zwykły marketowy ale to chyba nie jest najlepszy wybór.

-- 13 kwie 2017, 9:46 --

Greg orientujesz się czy aparaty Mora są równie skuteczne co Bicom czy Diacom? Akurat w moich okolicach mam dwa miejsca, w których posiadają właśnie Mora.

Cytuj:
Młody miał robione inhalacje, lekami niestety.

Gdybyś mogła nie nazywać sterydów ''lekami'' byłoby sympatyczniej Mruga

Nie tylko WU, też sodą, magnezem, glutationem, jodem..

Kupowałem mętny taki:
http://www.rossmann.pl/Produkt/enerBiO- ... 18917,6585

Teraz zrobię swój, z buraków też.

Wzielem 1 pastylkę 400 mg zentelu i w sumie nie widzę żadnych skutków .Nic ze mnie nie wylazło itp a sądząc po moim odżywianiu powinno być tego sporo

Awatar użytkownika

kevin19x pisze:
Wzielem 1 pastylkę 400 mg zentelu i w sumie nie widzę żadnych skutków .Nic ze mnie nie wylazło itp a sądząc po moim odżywianiu powinno być tego sporo

Co Ci po jednej pastylce - to za mało. Trzeba więcej pobrać. Minimum te 3 sztuki

Awatar użytkownika

Cytuj:
KURACJA PRZECIWPASOŻYTNICZA RAZEM Z OCZYSZCZANIEM WĄTROBY
wg SIEMIONOWEJ (część pierwsza i druga) ORAZ HULDY CLARK (część druga i trzecia)
z uwzględnieniem uwag MAŁACHOWA

całość

http://cyo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=288&Itemid=2

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]