Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2018, 7:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Właśnie obejrzałem ten film i mam mieszane uczucia. Ogólnie film ciekawy jak się na niego spojrzy jako na "film". Jest w barwny sposób przedstawiona nienawiść Polaka do Polaka, jest ciekawa akcja i interesujące wątki. Ale gdzieś w głębi film ten śmierdzi żydowską propagandą.
Jak wiemy żydzi rządzą tym światem, w USA są potęgą i od jakiegoś czasu biorą się za nasz kraj wywożąc stąd swój kapitał, jednocześnie robiąc z nas niewolników. Od tej strony film ten zdecydowanie mi się nie podoba. Ma on pokazać jakie te żydki biedne i pokrzywdzone, ten "holokaust" i teraz jeszcze to.

To takie moje luźne przemyślenia na świeżo. Ciekaw jestem waszych opini :bużki:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 kwie 2013, 0:31 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

skądś się wzięła nagonka na szczthurów więc chyba prawda z tą propagandą :)
Pozdrawiam

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

R I P pisze:
Właśnie obejrzałem ten film i mam mieszane uczucia. Ogólnie film ciekawy jak się na niego spojrzy jako na "film". Jest w barwny sposób przedstawiona nienawiść Polaka do Polaka, jest ciekawa akcja i interesujące wątki. Ale gdzieś w głębi film ten śmierdzi żydowską propagandą.
Jak wiemy żydzi rządzą tym światem, w USA są potęgą i od jakiegoś czasu biorą się za nasz kraj wywożąc stąd swój kapitał, jednocześnie robiąc z nas niewolników. Od tej strony film ten zdecydowanie mi się nie podoba. Ma on pokazać jakie te żydki biedne i pokrzywdzone, ten "holokaust" i teraz jeszcze to.

Oto tlumaczenie postu ktorym dziele sie dzisiaj z kolegami"

Przedwczoraj ogladalem polski film Poklosie; wyswietlany w Nowym Jorku. Ta fikcyjna historia jest prawdopodobnie oparta o Jedwabne. Polscy bracia odkrywaja ze ich rodzice, wraz z innymi chlopami, zamordowali, za zgoda Niemcow, wszystkich zydowskich wspolmieszkancow wioski (26 rodzin, 120 osob).

Jeden z braci nie chcial ujawniac niezaprzeczalnych dowodow zbrodni. Bal sie ze oczerni to Polske w oczach opinji swiatowej. Drugi brat sie z nim nie zgadzal, uwazal ze ujawnienie zbrodni jest ich obowiazkiem moralnym.

Tydzien temu stanelem przed podobnym delemated, po znalezieniu trzech skrajnie rasistowskich oszczersw na polskich partalach. W koncu przetlumaczylem je na angielski i umiescilem na swoim portalu uniwersyteckim:

http://pages.csam.montclair.edu/~kowals ... cism3.html

Czy demaskujac zbrodnie (dokonane lub planowane) pomagamy zbrodniarzom?

Ludwik Kowalski

http://ludkow.info/byt

-- 05 lis 2013, 23:46 --

R I P pisze:

Oto tlumaczenie postu ktorym dziele sie dzisiaj z kolegami"

Przedwczoraj ogladalem polski film Poklosie; wyswietlany w Nowym Jorku. Ta fikcyjna historia jest prawdopodobnie oparta o Jedwabne. Polscy bracia odkrywaja ze ich rodzice, wraz z innymi chlopami, zamordowali, za zgoda Niemcow, wszystkich zydowskich wspolmieszkancow wioski (26 rodzin, 120 osob).

Jeden z braci nie chcial ujawniac niezaprzeczalnych dowodow zbrodni. Bal sie ze oczerni to Polske w oczach opinji swiatowej. Drugi brat sie z nim nie zgadzal, uwazal ze ujawnienie zbrodni jest ich obowiazkiem moralnym.

Tydzien temu stanelem przed podobnym delemated, po znalezieniu trzech skrajnie rasistowskich oszczersw na polskich partalach. W koncu przetlumaczylem je na angielski i umiescilem na swoim portalu uniwersyteckim:

http://pages.csam.montclair.edu/~kowals ... cism3.html

Czy demaskujac zbrodnie (dokonane lub planowane) pomagamy zbrodniarzom?

Ludwik Kowalski

http://ludkow.info/byt

Wcześniejszy wątek o tym filmie od dar66 został przez admina wrzucony do kosza. Niktu

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ciężko przechodzi mi to przez gardło ale być może Hitler miał "dobre" zamiary i wiedział co robi z Żydami ale źle się do tego zabrał ?

Awatar użytkownika

PKarol pisze:
Hitler również miał Żydowskie pochodzenie.

Tym bardziej dziwi, że chciał swoich wykończyć.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Gdyby ktoś miał wątpliwości. W języku polskim istnieją pewne wyrażenia, których pień etymologiczny jest tajony. Polacy, goje mają być głupi i nic nie wiedzieć, nie rozumieć. Manipulacja nami idzie pełną parą.
A więc przypomnijmy jakie to wyrazy, jakie jest ich znaczenie i skąd pochodzą.
Każdy z nas je zna - judzić/łudzić/wyłudzić.... Pierwsze z nich oznacza podburzać, drugie oznacza oszukać,dawać nieuzasadnioną nadzieję,wprowadzać w błąd, a trzecie oznacza dokładnie inteligentnie....okraść (to wyjudzenie, obecnie znane jako wyłudzenie). Wszystkie one wywodzą się z wyrazu jude - czyli Żyd. Jest jeszcze słowo ...łudząco podobny....czyli podobny do Żyda, nasz człowiek. Otóż Żydzi postanowili wtopić się lecz nasi przodkowie potrafili ich identyfikować po cechach wyglądu fizycznego. Stąd judzące (łudzące) podobieństwo.
Nie tylko "Pokłosie".....Trzeba zacząć się bronić.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]