Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2017, 10:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Sprzeczka w temacie , który wszyscy postrzegają podobnie...aby nie mówić "tak samo".Znajome.

Przegraliśmy , to oczywiste . Dobro musi odejść , aby śmierć zaczęła wymuszać prawdę.Śmierć i prawda mają bardzo dobre relacje.

Edycja:

vindpust pisze:
No bo co sie stanie jak pozwole lekowi odejsc?
Bede myslala, ze mi wszystko wolno.

"On nikogo nie słucha".Zmusza do "widzenia" człowieka silnego ,a do kapitulacji człowieka słabego.Nabieraj sił.

Punkt Mu pisze:
Z samych rozmyślań nic nie ma poza tą małpą w środku głowy która wysysa energię do działania.

Być moze tylko zniechęca do działania.Jednak mamy nadal możliwość "wybudowy" silnych mięśni , żelaznej kondycji , janego umysłu, wyrazistej percepcji czy zbioru informacji.To kwestia priorytetów.

Punkt Mu pisze:
Aczkolwiek n-razy ślubowałem cztery ślubowania " że uwolnię niezliczone istoty"

Wszyscy chcemy być "gwiazdami" w taki bądź inny sposób.Często ten , kto chce uwolnić , czyni krzywdę , a ten kto może , nie kiwa palcem.

Mirek pisze:
Tylko wyjątkowe jednostki zdają sobie sprawę, że coś tu nie gra delikatnie mówiąc, że ludzkość jest kontrolowana, zarządzana i manipulowana przez niewidzialne dla niej siły. Ale nawet te jednostki nie są w stanie się zjednoczyć, gdyż działa potężna machina dezinformacji i trudno im znaleźć wspólne pole do działania, brak pomysłów co można by zrobić, wokół jakiej idei się zjednoczyć.

Nie tylko wyjątkowe , każdy ,kto ma oczy i uczucia wie o tym.Łatwiej Nam działać i wygrywać w pojedynkę.Największe postępy zawsze robiłeś samemu.

Największą siłę i moc Twoich mięśni nadają "włókna" głębokie ,"ukryte" ,wyselekcjonowane.

Mirek pisze:
Osobiście nie dostrzegłem dowodów na istnienie, ani oznak działania tu przyjaznych potężnych sił.

Czy jesteś , aż tak silny , aby ich widok nie uczynił Cię szaleńcem ?
Czy jesteś , aż tak silny , aby ich wpływ nie uczynił Cię "rozluźnionym"?
Czy jesteś , aż tak szybki , aby ich widok nie uczynił Cię wolniejszym ?
Czy jesteś , aż tak czujny , aby ich widok nie uczynił Cię ospałym ?

Wiele kwesti być może ma sens.

angelrage pisze:
wyrżnięto ich bo nie mieli szans w starciu technologią najeźdźców.

Być może wyrżnięto ich , bo stawiali opór zmianie , która wbrew "domysłom" mogła wyjść im na dobre...za chwilę być może będziemy w tej samej sytuacji.
Postawisz opór najeźdźcy , który obali Cię nie technologia , ale zwyrodnieniem ?...czas pokaże.

angelrage pisze:
Zresztą- były w tym świecie bardziej zaawansowane ludzkie cywilizacje- i co? Zostały zdmuchnięte z powierzchni ziemi- zresetowane

Wiesz dobrze , że to nie ludzie byli zaawansowani. Ludzie zaawansowani zostali ,tamte umysły były znacznie bardziej upadłe niż te ,które widzimy aktualnie. Powszechna nastrojowość była dnem,przekleństwem.Tak jak teraz.

vindpust pisze:
Dopoki walczy sie to jest sie czescia matrixa. Tu raczej trzeba zakonczyc ta walke, w ktora zostalismy wciagnieci. Tu potrzeba kapitulacji.

Siły , aby być silnym potrzeba walki,wytrwałości i rozsądku.Jednak trzeba staranie dobierać wroga , aby zwycięstwo było zwycięstwem.Często jest to wiedza , wysportowane ciało i niezachwiane dążenie do celu bedące "efektem" jasnego umysłu.

Utrzymanie diety jest walką czy kapitulacją ? Nie uleganie napalonemu samcowi było dla Ciebie walką czy kapitulacją ? odrabianie pracy domowej to walka czy kapitulacja ? aby iśc za chwilkę pobiegać musisz zawalczyć czy się poddać ?

theR0R pisze:
Moje pytanie brzmi: czy my, jako rasa ludzka, chodzi mi tutaj o naszą fizyczną egzystencje i wszystko to, co nienamacalne, czyli naszą świadomość i duszę, jesteśmy na tyle silni, aby kiedyś, w przyszłości, może i za 1000 lat wygrać z tym całym złem wszechświata - Reptilianie, obce agendy, demony, duchy, szatan, nadzorcy.

Nie ma mowy!!!!!...ale to tylko moje zdanie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 paź 2017, 20:06 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Mirek pisze:
Zarządcy wiedząc, że niektórzy będą o to postulować - nazwali to utopią i wmówili ludziom, że tak się nie da, bo ludzie są z natury źli.
.......
Być może pierwotna zbrodnia-zło, która zapoczątkowała ten piekielny krąg, jest tym co nam uczynili kiedyś i co w symbolice i religiach nazywane jest grzechem pierworodnym (ale to tylko takie moje spekulacje).

A no właśnie czy to nie jet kwestia kluczowa, bez rozpoznania której budowanie normalnego świata mija się z celem.
Z "bug-iem" w umyśle, zapewne znów sami wygenerujemy kolejne zdegenerowane elyty.

Cytuj:
Współpracując i dzieląc się informacjami, wiedzą, odkryciami ....
.... i żeby wszystkim zapewnić bezwarunkowy dochód podstawowy (mówi się o tym od lat, obecnie np. Finlandia eksperymentuje). Ludzkość trwoni ogromny potencjał, mnóstwo energii idzie na szkodzenie sobie, na niszczenie, czyli na bezsensowne zbrojenia, wojny, czy choćby nawet na ochronę mienia, chronienie siebie przed samym sobą...
Nie ma konieczności pozbywać się pieniądza .....

IMHO kwestia wtórna .
Cytuj:
- to czy to nie jest czasem to niesławne New Age, czy nie jest to wprowadzaniem jednej wspólnej dla .....

Nie mylmy wiedzy czy informacji, z ich manipulacyjnym wykorzystywaniem do tworzenia ... religii.

Dopisane

Cytuj:
Dobro musi odejść , aby śmierć zaczęła wymuszać prawdę.Śmierć i prawda mają bardzo dobre relacje.

Jak dla mnie dobro to prawda, zrozumienie i mądrość.
A zło to kłamstwo i ignorancja, więc co i gdzie musi odejść i czyją drogą, nie jest takie pewne :)
@vindpust
Nie daj się tym malkontentom zagnać w kozi róg.
Filozofuj ile wlezie, to jest sposób na wzrost własnej świadomości.
No ale jak ja to często robiłem, nie "publikuj" zawsze swoich hmm przemyśleń.
Bo zauważyłem, że często mają największą wartość dla mnie samego :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]