Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 1:14

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Hej!

Mi się wydaje, że w wiekszości wypadków za ten syndrom zmęczenia odpowiedzialne jest zbyt długie spędzanie czasu przy komputerze i samo życie w mieście.. Nie mówiąc o rozmawianiu wiele godzin przez telefony komórkowe.

Mądra dieta i suplementy może pomóc także. Tak, jak ktoś napisał przyczyn jest wiele.
Sam nie czuję się idealnie i nadal jestem na tropie i eliminowaniu tego co mnie zamula. Daleka droga za mną, a pewnie jeszcze dalsza przedemną..

Duży jakościowy skok daje napewno (jestem tego przykładem) całkowite odstawienie cukru z paszy.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 kwie 2014, 11:42 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Hah, a wiecie co mnie pobudza?
Oglądanie TV, a w szczególności polityków.

Ten szczyt hipokryzji, obłudy, głupoty i naiwności doprowadza mój organizm do takiego stanu, jakbym miał zaraz wyjść na ring i tego jednego euroentuzjaste z drugim "mocno pobić"(chciałem użyć mocniejszych słów, ale w obecnym świecie wolności słowa się jednak obawiam).

Taki zastrzyk adrenaliny i już można ruszać do roboty! I już kawa nie jest potrzeba :D

Jednak zalecam dawkować ostrożnie ten suplement, gdyż może nam doszczętnie zryć banię :)

Awatar użytkownika

Mądra dieta , w połowie surowa ( wykluczyc cukier , soję , kukurydzę ,biała mąkę, konserwy, garmażerkę, , kupne napoje ) , uzupełnić Vit D3, do tego komplet naturalnych vitamin i minerałów np. Alveo lub coś podobnego , przez 3 miesiąće ,
vitaminę D3 w dawkach stosownych do wykazanego w badaniach poziomu
w większości przypadków pomaga , o ile stan zdrowia jest dobry

mozna dołozyć wieczorem , ćwiczenia odechowe ( pranayamy ) relaksację i ćwiczenia uszczelniające aurę

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

A ja dorzucę coś nowego do wątku. Spadek energetyczny może nie być powiązany z dietą, ale z celowym działaniem. To nowy wampiryzm energetyczny.

Tekst pochodzi ze strony: http://whitedevas.eu/?p=167

Zmiana częstotliwości (klimatycznej ?) Nie daj się!

Od pewnego czasu zaobserwowałem interesujące zjawisko spadku "częstotliwości środowiska". Bardzo trudno jest to opisać słowami, jednakże spróbuję wyjaśnić na czym zjawisko polega.

Osoby wrażliwsze energetycznie mogą czuć się coraz bardziej zmęczone, nawet rano po obudzeniu. Jeżeli wstajesz rano i jesteś słaby, a położyłeś się wcześnie – nie martw się, ponieważ jesteś jednym z kilku milionów ludzi z podobnym kłopotem. Początkowo myślałem, że to po prostu zmęczenie jesienne, do czasu kiedy postanowiłem przetestować zagadnienie energetycznie.

Po odcięciu się na 24h od świata zewnętrznego (energetyczne odcięcie) stwierdziłem, że zjawisko zanikło w moim przypadku. Zacząłem eksperymentować z kilkoma częstotliwościami energetycznymi i własną dostępnością energetyczną. Jednoznacznie stwierdziłem, że zjawisko to nie ma nic wspólnego z porą roku.

Natomiast okazało się, że ma wiele wspólnego z otaczającym nas środowiskiem. Ponieważ mój dom i jego otoczenie jest zupełnie wolne od wszelkich agresji energetycznych niskiej częstotliwości, oraz odpowiednio zabezpieczone, postanowiłem poszukać przyczyny zaistniałej sytuacji. Udałem się na spacer po wiosce i polach. Analiza wykazała, że istnieją miejsca "zagęszczenia" energetycznego niskiej częstotliwości blisko gospodarstw ludzkich oraz miejscami na polach uprawnych.

Co ciekawe ta częstotliwość jest zupełnie nowa i wygląda bardzo podejrzanie, ponieważ jej kombinacja z otwartą energetyką ludzką daje w rezultacie efekt "wampiryzmu energetycznego" na masową skalę.

Aby sprawdzić moją teorię udałem się 100km poza granicę kraju do Czeskiej Republiki wysoko w góry. Efekt był zupełnie taki sam, nic się nie zmieniło. Czasem nawet wystąpił efekt jakby "wejścia w maź" podczas schodzenia i analizy pola energetycznego.

Postanowiłem sprawdzić własne spostrzeżenia za pomocą innego żywego organizmu wrażliwego energetycznie. Tym razem w roli agenta 007 wystąpił mój rudy kotek Pafnucy. Posadzony za każdym razem w polu niskiej częstotliwości natychmiast nastroszył grzbiet i "wymaszerował" poza zasięg pola, pomimo faktu, że ja wciąż w nim przebywałem (z reguły kociak zawsze do mnie ciągnie – gdzie ja, tam i on).

Pragnę zauważyć, że zwierzaczek zupełnie inaczej reaguje na niski astral niż na tę nową częstotliwość. Śmiem twierdzić, że uaktywniono pewne mechanizmy, zwane bronią psychotroniczną. Proponuję, analizuj swój stan emocjonalny i fizyczny co rano, koniecznie naucz się izolować energetycznie od środowiska.

Na tę chwilę ta umiejętność staje się niezbędna. Według mnie otacza nas coraz intensywniej nowy pasożyt energoinformacyjny, stworzony celowo aby osłabić populację. Czas zadbać o własne bezpieczeństwo. Tym którzy do tej pory "leniuchowali" proponuję nadrabiać zaległości i to szybko. Nie daj się !

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]