Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 0:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Szczerze powiedziawszy mieszkam w dosyć małej mieścinie ok.10 tys os , na niebie nie było chemitrailsów od bardzo dawna, ale mimo to ostatnio czasami czuję się sennie i apatycznie, po prostu nic mi się nie chce, nie wiem co może być powodem ; /
Polecam bieganie, a po nim naprzemienny prysznic ciepło lodowaty :D mnie świetnie energetyzuje :king:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 cze 2010, 19:59 
VIP Member
Awatar

Potwierdzam również u siebie takie objawy,nawet dziś sporo o tym myślałem a tu bum-znalazłem post na ten temat :D Wczoraj jadąc pociągiem przeglądałem jakiś magazyn zakupiony od pewnego bezdomnego na dworcu centralnym w Warszawie.Był tam artykuł o Syndromie chronicznego zmęczenia.Z artykułu można było wyczytać m.in.że jest to choroba stosunkowo niedawno zdiagnozowana w Europie Zachodniej i USA a zapadają na nią najczęściej ludzie w przedziale wiekowym 25-40lat.Objawy są zbliżone do depresji łączą w sobie dolegliwości fizyczne,uczucie przewlekłego zmęczenia(chorzy mają kłopoty z koncentracją czują jakby żyli we mgle) oraz zaburzenia neuropsychologiczne które w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do znacznego obniżenia IQ.Występują także zmiany emocjonalne powodujące stany zwątpienia,izolacji a nawet rozpaczy.Przyczyny występowania syndromu nie są jak dotąd znane medycynie,podejrzewa się predyspozycje genetyczne,jak i czynniki środowiskowe.
Jakby nie patrzeć zjawisko jest powszechnie występujące,a o samym zjawisku niewiele wiadomo.
Nie wiadomo również jak skutecznie mu przeciwdziałać.Podejrzewam chemtrails, ale być może powodu należy szukać gdzie indziej.
Pewne jest to że nie jest to normalne,kiedyś byłem znacznie żywszym człowiekiem a dziś w zasadzie mógłbym iść spać zaraz po obudzeniu.

Awatar użytkownika

Moim zdaniem nie należy szukać przyczyny na zewnątrz ale w sobie. Zdaje się że Icke wspominał że niestety w wielkim stopniu oddajemy swoją moc zewnętrznym czynnikom ;)

Miałem taki okres kiedy odczuwałem senność oraz brak energii czułem że organizm nie pracuje mi tak jak powinien,dlatego powiedziałem sobie że czas ruszyć dupke i zrobić coś dla siebie.
Tym sposobem "przypadkiem" trafiłem na treningi Tai Chi od tamtego czasu mineło troszke czasu a o senności,otępieniu i braku energii moge zapomnieć,poprostu poprawił mi sie przepływ Chi w ciele, nie mówiąc o innych korzyściach.
Nie ma co się oglądać i skupiać na zewnętrznych przeszkodach,tylko wziąść się za siebie, moc jest po naszej stronie :)

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

cOS SIE DZIEJE NA BANK. cOS Z LUDZMI WYRABIAJA BEZ ICH WIEDZY. ALE FAKT FAKTEM ZE JAK SIE TROCHE ZACZNIECIE RUSZAĆ TO WZMOCNICIE SWOJE POLE - E;dd.tRZEBA SIE TROCHE POPRZEBIJAC PRZEZ TE DZIWNE OPORY. ALE JAK SIE WKRECICIE TO SIE POZYTYWNE EFEKTY POJAWIA.cOŚ SIE JEDNAK DZIEJE. WIELE OSOB TO ODCZÓWA.

Awatar użytkownika

Tesa Candidie to można se w d..pe wsadzić kto jak kto,ale to u mnie odpada tak samo jak i pasożyty itp nie będę się na ten temat rozpisywać bo już na innym topie pisałam co ja z kolei piję.To jak się czuje zmieniło się dokładnie w tym dniu kiedy ludzi było full w parkach i samolociki opryskiwały już od rana,kilka innych osób także się źle zaczęło czuć po pobycie na świeżym powietrzu,w tym samym dniu i tak od tej pory niestety nie zmieniło się na lepsze.syndromu chronicznego zmęczenia też nie mam bo większość objawów do mnie nie pasuje,u mnie wszystko działa na wysokich obrotach jedynie mój organizm od momentu spacerku po chemitralsach odmawia mi posłuszeństwa,żałuję że wtedy wylazłam ale nie miałam wyjścia,teraz za to płacę.Ale generalnie polecam guaranę zamiast kawy zdrowsze i lepsze,obecnie stosuję aby nie zasnąć bo kawa za specjalnie mi nie pomaga mogę wypić i dalej iść spać,najdziwniejsze jest to że moja pamięć itp można powiedzieć,,szczytowa forma" nie mam z tym problemu,jedynie problem z ciągłą ochotą na sen po tym jednym dziwnym przypadku wyjścia i nagłym pogorszeniu.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Usypia nas i otępia ubranie bo jest w nim cynk,nikiel i ołów i cholera wie co jeszcze.... :zniesmaczony:

http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,UOKiK-nawet-jedna-trzecia-odziezy-moze-byc-wadliwa,wid,12397966,wiadomosc.html

http://www.prisonplanet.pl/

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

A ja wam powiem ,ze jak tak bedziecie sobie wzmacniać negatywnie świadomość o tym całym chemicznym świństwie(fuor, chemi itd),to już jesteście przegrani.Co z tego,ze nas trują? To MY jesteśmy kreatorami,równierz swiadomości odnośnie jedzenia oddziałującego na nasz organizm,otoczenia,powietrza .Można uznać co jest zdrowe i od czego chorujemy,co nam szkodzi a co pomaga.A coś mi sie mocno zdaje,ze trują nam głównie świadomośc,bo kto mi udowodni,ze cala afera np. z chemitrailsami,nie jest zręcznie manipulowana.

Moja dewiza to -wiem ze ropylają syf,ze trują konserwantami ,sztucznym świństwem gdziekolwiek spojrze...ale co z tego,mój organizm jest ponadto i póki umysł nie przyzwoli ,to nie choruje i już. :spoko:

...a senny i leniwy byłem odkąd pamiętam i były to bardzo dobre oznaki dobrej formy fizycznej,a wiem co mówie,bo przez ponad 20lat byłem zawodowym sportowcem,teraz 'tylko' amatorskim ale poziom wydolności fizycznej nawet sie nie zmienił za bardzo ( a może przez to codzienne katowanie organizmu mam takie podejście do sprawy):P

Awatar użytkownika

polecam film -siła spokoju
oraz książkę-droga miłującego pokój wojownika-dan millman
film super, książka jest rewelacyjna i uzupełnia film,który przedstawia nieco połowę i czasem jes sprzeczny z ksiazka.
tematyka zen więc polecam gorąco.
a no i na faktach;) jak poszukacie autora w google to zrozumiecie;p

saJms pisze:
Pomóc może - nie trening siłowy (bo to tylko usypia, gdy jesteś zmęczony), ale... głebokie oddechy.

Bierzemy głęboki wdech;
trzymamy jedną sekundę;
wydychamy powietrze - ok. 3-4 sekundy... i tak kilka razy (po 20x gwarantuje orzeźwienie) 8-)
trening tez pobudza krążenie krwi i dotlenianie mózgu

tesa pisze:
:hejka: Typowe objawy Candida. Pijcie miksturke pana Jozefa Sloneckiego. 100% gwarancji. Ja pije ja juz dwa lata i teraz:
czuje sie tak dobrze, ze nie pamietam ze bylo juz bardzo zle. :tak:
mnie energetyzował codzienny sok z warzyw zamiast kolacji.Koledzy w robocie łazili ospali po kawę a ja nie bo rzuciłem i widziałem ze jest ze mną lepiej niż z nimi,a teraz nie pije soków z warzyw bo drogie przerzuciłem się na owoce do południa i pije chińskie zioła-gynostemma,ale w robocie dopada mnie senność,przeczytałem że to mogą być te zioła,ale wiem że to jeszcze niechęć do bycia niewolnikiem do przymusowego budowania tego systemu,że to jeszcze to,co dochodzi do moich uszu że wszyscy na około dymaliby po 12 godz.bo kasa to ich Bóg i ja tez muszę dymać po 10 bo inaczej będę zbędny,to mnie osłabia bo nie mogę zrobić z tym tego co bym chciał!!!

Awatar użytkownika

Widzę, że w tym temacie jestem outsiderem. Pomyślałem więc, że się powtórzę;

Dobre jedzenie ( ja np dieta wysokobiałkowa oparta na mięsie ryb i drobiu ), dobry sen, duża aktywność sportowa, jakieś witaminy, marichuana i jak naj mniej stresu. To mój przepis na dobre samopoczucie.

Od jakich 2 lat czuje się wspaniale, jestem na szczycie fizycznym i mentalnym...
Ważne jest pobudzenie testosteronu i hormonu wzrostu ( jest kilka sposobów np; ćwiczenia typu martwy ciąg i mięcho )

szkoda że tylko ja się dobrze czuje
Życze wszystkim dobrego samopoczucia ...kończe bo lece na siłke :tak:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Postprzez Vendetta » 17 cze 2010, 09:44
po raz pierwszy zaczęłam się czuć źle po wyjeździe do uk... w ciągu zaledwie kilku tygodni pobytu tam stałam się apatyczna, co zwalalam na nowy styl życia... w pl spalam maks 6 h i miałam energię na wszystko... tu umieram powoli

do ogolnego narzekania i ja sie dolacze

potwierdzam to co Vendetta napisala - szczyt mojej formy (kazdej) osiagnalem prze wyjazdami zarobkowymi za granice a potem juz bylo na leb i szyje wpierw 2x zafajdane USA a potem prawie 2lata w cholernej szkocji
gdzie po sloncu Kaliforni (kocham slonce) trafilem w iscie angielska, zwsze mroczna pogode (tfu - niepogode)

do tego fluor w wodzie, i wszelkiego innego rodzaju pozostale syfy i gowna w zarciu, kosmetykach w otoczeniu nawet ludzie jak by jakos tez bardziej toksyczni

po powrocie do kraju ciezko mi sie obudzic z tego letargu i to samo co Wy: otepienie, niemoc, ociezalosc, sennosc

ale walcze i sie nie poddaje

lato sprzyja zmianie diety oraz calkowitej reaktywacji
boje sie tylko jesieni i zimy....

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Awatar użytkownika

Gdybym to ja zgłosił ten problem, można by to zrzucić na wiek, ale widzę, że cała rzesza młodych ludzi odczuwa podobnie! Pominę tutaj może samą skłonność do zasypiania, bo tę mam już od bardzo dawna, natomiast w tym zjawisku jest charakterystyczne coś innego - jest to jakby paraliż woli.

Odczuwam to w ten sposób, że fizycznie czuję się normalnie, niekoniecznie chce mi się spać, ciśnienie w normie, natomiast odczuwam jakiś nieokreślony, wewnętrzny opór przed zrobieniem czegokolwiek, nawet prostych spraw domowych jak sprzątanie czy gotowanie. Po prostu, sama myśl o wykonaniu tych czynności jest męcząca. Dobre rady typu: ćwiczenia czy bieganie może były dobre kiedyś, ale w tym przypadku nie mają zastosowania, gdyż nie chodzi o aspekt zdrowia fizycznego. Sprawa ma charakter neuro-psychiczny i na razie nie wiemy, czym może być wywołana - chemtrailsami, zmianami w promieniowaniu słonecznym czy kosmicznym, HAARP-em - tutaj możliwości są różne. Nie znając przyczyny, nie wiemy, jak temu zapobiegać i czy w ogóle można się przed tym uchronić.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Odczułem przed chwilą niesamowite, wręcz fascynujące doświadczenie związane z obserwacją dwóch zupełnie odmiennych stanów świadomości zaprezentowanych tuż obok siebie. Ogromna dysproporcja rozwojowa. Ta rażąca niewspółmierność na naszym forum mnie powala!! Można to zaobserwować w niejednym temacie. i To jest też pewien "problem", ponieważ podobnie było z Hakunem i atakami na niego przez wiele osób..

Przeczytajcie post Solaris a następnie wypowiedz voich'a :)

Czy ktos to widzi oprocz mnie czy ześwirowałem i Wszystko Jest W porządQ ?

Awatar użytkownika

detro pisze:
Czy ktos to widzi oprocz mnie czy ześwirowałem i Wszystko Jest W porządQ ?

Widzę to samo i nie ześwirowaliśmy, tylko osobnik prezentujący się w awatarze w postawie bokserskiej, z zaciśniętymi pięściami trafił tutaj przez pomyłkę.

Awatar użytkownika

hmmm trafiłem tu przez pomyłkę według ciebie ?....

pokazujesz na jakim jestes poziomie i pokazujesz ze moze ty jestes pomyłką , te forum nie jest do obrazania innych...WYPRASZAM SOBIE

mod powinien reagowac

Awatar użytkownika

Detro nie myśl tyle tylko wrzuć jakieś mięcho na ruszt :zęby:

Pozdrawiam

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Każdy człowiek przechodzi w życiu etapy...a odnośnie tematu jeszcze jedna myśl-"biorąc się z życiem za bary"można przegiąć szale na swoją stronę-np.w pracy jestem zmuszony "chwilowo"podjąć rywalizacje i dymać na pełnych obrotach(albowiem pali mi się odwłok) i...wytwarzając większe pokłady energii,zwiększam jakby jej naturalną produkcje,mam więcej sił...tylko nie piszcie-"do czasu".Sypiam po 6 godzin dziennie ale przeczytałem że powinno się spać od 8 do 10 na dobę-być może w związku z tym co dzisiaj się przeciw nam robi.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do otępiania ; dzisiaj nad Warszawą i okolicami miedzy11 a 14 miałem okazję oglądać rzeź umysłów za pomocą chemtrailsów , takiego oprysku przez tak dużą liczbe samolotów w tak krótkim okresie nigdy nie widziałem ,oczywiście ciekawiła mnie reakcja ludzi już nie tyle czy zabierają głos ,dopytują się ale czy w ogóle podnoszą głowę ,niestety nie jest źle jest tragicznie .CO MUSI SIĘ WYDARZYĆ ABY SIĘ OCKNĘLI ZE STANU MEEE, BEEEE ?

Awatar użytkownika

To jest dokładnie to o czym ja wcześniej pisałam, ale widać lepiej dalej się omamiać,wtedy po smugach wiele osób w tym ja strasznie się źle czuliśmy dzisiaj też był zmasowany atak więc starałam się chronić w domu ale nie da się pozamykać wszystkich okien mimo że nad blokiem rozchodzą się mleczne obłoczki.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

yogen8 pisze:
takiego oprysku przez tak dużą liczbe samolotów w tak krótkim okresie nigdy nie widziałem

hm ciekawe bo znowu ktoś pisze że w jego mieście były największe opryski
jakie dotychczas widział, u mnie podobnie dziś w małej mieścinie Gniezno był prawdziwy bum..

Awatar użytkownika

dzisiejszy dzień to istna masakra bo ja też nigdy nie widziałam aż takiego nasilenia jak dzisiaj,u mnie zawsze objawy po takich opryskach są takie że wracam do domu i czuję się chora chociaż nie mam gorączki to ciało pali,skóra pali chociaż zawsze nawet latem nosze dłuższe rękawy i nie wystawiam się na słońce,człowiek nagle opada z sił,jest zamroczony i senny.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

No co Wy? przebudzeni i dacie sie uspic? przyjda ciezkie czasy i bedziecie najbardziej potrzebni, to Wy zasniecie zmeczeni. Wiecie co sie dzieje i co? Nic. Wezcie zdrowie we wlasne rece. Zdrowe jedzenie, miksturka, detox..... :bangheadwall:

Awatar użytkownika

voich pisze:
hmmm trafiłem tu przez pomyłkę według ciebie ?....

pokazujesz na jakim jestes poziomie i pokazujesz ze moze ty jestes pomyłką , te forum nie jest do obrazania innych...WYPRASZAM SOBIE

mod powinien reagowac

Czy wskazywanie komuś jego pomyłki musi być zaraz obrazą? Człowiek jest istotą omylną, a to forum nie jest dla bokserów i mięśniaków - w każdym razie, wizerunek zaciśniętych pięści pasuje do niego jak (nomen-omen) pięść do nosa.

Cytuj:
dzisiejszy dzień to istna masakra

Na moim Zacofie to samo. Ostatnio niebo było czyste, wiec jak dziś zobaczyłam, że sieką smugami, od razu zwróciłam uwagę. Niebo przypominało pole zryte przez pług w pionie i poziomie. Do Kielc dziś jechałam w tą i z powrotem, też to samo.
Może oni te opryski synchronicznie robią nad całym krajem :roll:
Co do permanentnego zmęczenia, ostatnie dwa tygodnie to istna masakra była. Co prawda mało sypiałam ale mimo wszytko nie powinnam się czuć aż tak fatalnie. I jeszcze to niechciejstwo. Miałam ochotę jedynie zwinąć się w kłębek i spać jak najdłużej. I faktycznie nie jesteśmy osamotnieni w przykrym samopoczuciu, bo i współpracownicy i nasi pacjenci przez ostatnie tygodnie wyjątkowo często żalili się na identyczne przypadłości :evil:

Awatar użytkownika

wychodzi na to że jednak synchronicznie jak powiedziałaś,bo zbiegów okoliczności jak na wczorajszy dzień jest za dużo,wszędzie praktycznie był horror u mnie koło Białegostoku nawet w okolicznych wsiach ludzie widzieli smugi,gdzie zazwyczaj takie miejsca zostawiali w spokoju,a potem każdy chodzi przygaszony jakby wiadro wody wylali to już zaczyna być masowe bo wielu ludzi którzy zawsze byli rześcy,energiczni nagle stają się otępieni i senni,oby tylko na tym się skończyło.Kto zdrowy temu nic nie będzie,ale szczególnie osoby chore i starsze mogą tego nie wytrzymać,ale zapewne nikt nie zwróci uwagi że w określonych dniach jest więcej zachorowań i śmierci niż w innych.Walczyć można ja np staram się brać naturalną guaranę daje to jakiegoś kopa,ale z tym co się wczoraj na niebie wyrabiało nie da się walczyć,było tego stanowczo za dużo.Może ludzie umierać nie chcą więc teraz stosują zmasowane ataki wszędzie.Jak niebo tak jak dzisiaj u mnie jest czyste i oprócz chmurek pięknych naturalnych nie ma póki co chemitralsów to i człowiek się inaczej czuję,zobaczymy jak będzie później.Jedyne co można robić to pracować nad odpornością organizmu aby stanowił tarcze ochronną od tego co znajduje się w powietrzu,ale człowiek oddychać musi więc nie da się tego uniknąć,ew można kto jest w stanie przenosić się na tereny wiejskie gdzie tych oprysków jest o wiele mniej.

Nie jestem w stanie odpowiedziec na pytanie jednoznacznie-sam niedawno sie uwolnilem od uspienia i otepienia spowodowanego narkotykiem...Mysle ze jednak cos jest na rzeczy-obserujac ludzi A moze to jest uwarunkowane moja osoba i za tym idacym rozwojem?Po czesci tak ale widze ze ludzie coraz widoczniej "glupieja"

Odbieram to jako bezczelną manipulację pogodą, którą musimy niestety odczuwać na swojej własnej skórze każdego dnia ... :(

Easy_Rider pisze:
natomiast w tym zjawisku jest charakterystyczne coś innego - jest to jakby paraliż woli.
.....................natomiast odczuwam jakiś nieokreślony, wewnętrzny opór przed zrobieniem czegokolwiek, nawet prostych spraw domowych jak sprzątanie czy gotowanie. Po prostu, sama myśl o wykonaniu tych czynności jest męcząca. Dobre rady typu: ćwiczenia czy bieganie może były dobre kiedyś, ale w tym przypadku nie mają zastosowania, gdyż nie chodzi o aspekt zdrowia fizycznego. Sprawa ma charakter neuro-psychiczny i na razie nie wiemy, czym może być wywołana - chemtrailsami, zmianami w promieniowaniu słonecznym czy kosmicznym, HAARP-em - tutaj możliwości są różne. Nie znając przyczyny, nie wiemy, jak temu zapobiegać i czy w ogóle można się przed tym uchronić.

Podpisuję się pod tym obiema rękoma, to coś wpływa na wolę......dokładnie też to tak odczuwam, choć myślę, iż trochę mniej wiosen od Easy przeżyłam..........ale faktycznie niestety kiedyś było inaczej............jak wraca się pamięcią do tych aktywnych lat, to nie chce się wierzyć, że jest się tym samym stworzeniem, skąd się takie, za przeproszeniem, cholerstwo bierze.......... trzeba nie lada wysiłku, świadomego wniknięcia w ten stan, aby przeżyć kolejny dzień.......
nie wiem czy każdego to dotyka, ja musiałam się potrudzić z tym ładnych kilka miesięcy intensywnie, a i potrafi powrócić ten stan jeszcze .......

Sprawa myślę wielowarstwowa, może w tej niedogodności jest też metoda, bo zmusza do zejścia w te obszary wewnętrzne, do których z reguły dobrowolnie się nie schodzi.......ja przynajmniej wybieram tę drogę zamiast narzekania.

Coraz więcej zatem konfrontacji z ciemną stroną, strachem, bezruchem, sensem życia.........

Co myślicie o napojach energetycznych? W marketach są tego ogromne ilości i w coraz niższej cenie. Utrzymywanie organizmu w ciągłym stanie pobudzenia prowadzi do jego przemęczenia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]