Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2020, 18:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 kwie 2011, 10:45 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Does QEII have an ancient Jewish tie?

http://akisinclair-livni.blogspot.com/2009/06/does-qeii-has-ancient-jewish-tie.html

Adi Sinclair-Livni – 11.06.2009, tłumaczenie Ola Gordon

Czy królowa Elżbieta II ma dawne żydowskie powiązania? Odpowiedź na to pytanie może być analizowana poprzez zrozumienie sposobu w jaki została ukoronowana. Koronacja brytyjskiej monarchini objawia prawdziwe pochodzenie Windsorów i ich poprzedników. Na koronację Elżbiety II 2 czerwca 1953, wszystkie regalia ceremonialne, korony, berła, szaty, jabłko [orb] i bransolety, przywieziono z Tower of London i przechowywane przez noc w Komnacie Jerozolimskiej w Westminster Abbey.

Obrazek

Komnata ta jest miejscem gdzie spotkali się uczeni w celu przetłumaczenia ‘autoryzowanej wersji’ King James Biblii pod nadzorem Sir Francis Bacona i Roberta Fludda, wielkiego mistrza Zakon Syjonu. Brytyjska rodzina królewska nadal posiada do niej prawa autorskie! Wnętrze Komnaty Jerozolimskiej jest wyłożona panelami z drewna cedrowego, przywiezionego z Libanu, ponieważ mówi się, że tego drewna użyto do budowy Świątyni Salomona. Znajdujący się w komnacie gobelin przedstawia Sąd Salomona. Opactwo Westminster, ‘chrześcijańska katedra’, jest w istocie pogańską świątynią. Nawet podłoga wykonana jest z czarnych i białych kwadratów jak świątynia masońska.

Na początku ceremonii koronacji, królowa siedziała na tronie koronacyjnym, w którym umieszczony jest Kamień Przeznaczenia [koronacyjny], ukradziony w 1246 ze Scone Abby w Szkocji przez Edwarda I. Kamień dotarł do Irlandii z Izraela przez Egipt i znany jest jako Kolumna / Poduszka Jakuba.

Obrazek
Kamień Przeznaczenia

Obrazek
Kamień Przeznaczenia w tronie koronacyjnym

Myślę, że choć główny wątek jest poprawny, warto dowiedzieć się więcej o szczegółach koronacji i jej prawdziwym znaczeniu. Arcybiskup Canterbury zwrócił się ku północy, południu, wschodowi i zachodowi (cztery punkty pogańskiego / gojowskiego krzyża), a zgromadzeni wykrzyknęli: „Boże chroń królową”. Było to symboliczne ze sceny w Starym Testamencie opisującej koronowanie ‘Saula’ na króla Izraela, kiedy ludzie krzyczeli „Boże chroń króla”.

Ten okrzyk można znaleźć osiem razy w Starym Testamencie, gdy koronowano królów Izraela. Królowa siedziała na tronie koronacyjnym trzymając egipskie symbole, dwa berła. Na końcu jednego berła jest krzyż maltański, a drugiego gołębica. Później trzyma również jabłko z krzyżem maltańskim, takim samym jakiego używają Holendrzy.

Obrazek
od lewej: jabłko, korona, dwa berła: z gołębicą i krzyżem maltańskim

Królowa Elżbieta jest postrzegana jako symboliczna następczyni legendarnej założycielki Babilonu, królowej Semiramis, której symbolem była „gołębica”. Podczas koronacji królowa została również namaszczona olejem, według starożytnej tradycji aryjskiej, sięgającej tysięcy lat. Słowo ‘Chrystus’ oznacza ‘namaszczony’, a także ‘król’. Olej koronacyjny był ta samą mieszanką, jak na starożytnym Bliskim Wschodzie. Przywieziono go w złotym naczyniu zwanym ampułą, wykonanym w kształcie gołębicy.

Obrazek
ampuła koronacyjna

Jest to symboliczny tłuszcz messeh używany w Egipcie przez Królewski Dwór Smoka. Namaszczenie podczas koronacji ma podnieść monarchę do rangi Najwyższego Kapłana, w tym przypadku, Najwyższej Kapłanki Kościoła Anglii, jak również głowy państwa.

Kiedy to miało miejsce, arcybiskup Canterbury powiedział:

„Jak królowie, kapłani i prorocy byli namaszczeni: i jak Salomon był namaszczony przez kapłana Sadoka i proroka Natana, więc i ty bądź namaszczoną, błogosławioną i poświęconą królową nad narodami, które Pan, Bóg twój dał ci we władanie i do rządzenia …

Korona używana w ceremonii sięga do czasów Edwarda Wyznawcy. Był królem Anglii, który zbudował oryginalne Opactwo Westminsteru w 1065, a później [obecne] zostało rozpoczęte przez kierowanego przez Templariuszy Henryka III. Edward zmarł w 1066, w tym samym roku, w którym Wilhelm Zdobywca i jego zwolennicy St Clair dokonali inwazji na Anglię i wygrali bitwę pod Hastings na polecenie Czarnej Szlachty Weneckiej.

Korona ma 12 klejnotów wraz z dwoma krzyżami maltańskimi. W opisanym przez Lewitę Exodusie słyszymy o pancerzu Aarona, mającym 12 kamieni. Te same kamienie, w tej samej kolejności, pojawiają się w brytyjskiej koronie. Arcybiskup umieścił swoje dłonie w dłoniach królowej, aby oddać hołd nowej głowie Kościoła i ucałował jej prawą dłoń. Potem powiedział:

„Pan Wszechmogący … ustanawia swój tron ​​w sprawiedliwości, że może on stać na zawsze, jak słońce przed nim i jako wierny świadek w niebie.”

Jest to niemal powtórzenie słów używanych w przymierzu Boga z Dawidem w Starym Testamencie. „Pan Wszechmogący” to dawniej El Szaddaj lub Iszkur, syn Marduka, o którym twierdzono, że był synem Zgromadzenia Anunnaki, Enki, który, jak mówią Teksty Sumeryjskie przetłumaczone przez Zecharia Sitchina, był tym, który stworzył hybrydy ludzkich Anunnaków z Ninkharsag.

Oryginalny film z koronacji
phpBB [video]


Genealogia Królowej Elżbiety II

przypisy z tej strony:

Rdz 49:10 - Nie zostanie odjęte berło od Judy ani laska pasterska spośród kolan jego, aż przyjdzie ten, do którego ono należy, i zdobędzie posłuch u narodów!

Rdz 38:28-30 – Kiedy zaczęła rodzić, [jedno z dzieci] wyciągnęło rączkę; położna, zawiązawszy na tej rączce czerwoną tasiemkę, rzekła: „Ten urodzi się pierwszy”. Ale cofnęło ono rączkę i wyszedł z łona jego brat. Wtedy [położna] powiedziała: „Dlaczego przedarłeś się przez to przejście?” Dano mu więc imię Peres. Gdy po nim urodził się jego brat, na którego rączce była czerwona tasiemka, nazwano go Zerach.

Sm 7:15-16 - Lecz nie cofnę od niego mojej życzliwości, jak ją cofnąłem od Saula, twego poprzednika, którego opuściłem. Przede Mną dom twój i twoje królestwo będzie trwać na wieki. Twój tron będzie utwierdzony na wieki”.

Iż 17:1 - Wyrok na Damaszek: Oto Damaszek przestanie być miastem, stanie się stosem gruzów.

1 Km 28:5-7 – A spośród wszystkich synów moich – albowiem Pan dał mi wielu synów – wybrał Salomona, syna mego, aby zasiadł na tronie królestwa Pańskiego – nad Izraelem. I rzekł do mnie: „Salomon, syn twój, on to zbuduje mój dom i moje dziedzińce, albowiem wybrałem go sobie na syna, a Ja będę mu ojcem. Królewską jego władzę utwierdzę na wieki, jeśli podobnie jak dzisiaj będzie trwał w pełnieniu moich poleceń i nakazów”

2 Km 13:5 - Zebrał więc Dawid cały lud Izraela od Szichoru egipskiego aż do Wejścia do Chamat, aby sprowadzić Arkę Bożą z Kiriat-Jearim.

Jr 2:28-30 - Czy Jechoniasz jest naczyniem wyrzuconym, potłuczonym naczyniem, którego nikt nie chce?
Dlaczego wypędzono go i jego potomstwo i porzucono w kraju, którego nie znają? Ziemio, ziemio, ziemio! Słuchaj słowa Pańskiego! To mówi Pan: „Zapiszcie tego człowieka jako pozbawionego potomstwa, jako męża, który nie zażyje szczęścia w swych dniach, ponieważ żadnemu z jego potomków
nie uda się zasiąść na tronie Dawida ani panować nad Judeą”.

Ez 17:22-24 - Tak mówi Pan Bóg: Ja także wezmę wierzchołek z wysokiego cedru i zasadzę, z najwyższych jego pędów ułamię gałązkę i zasadzę ją na górze wyniosłej i wysokiej. Na wysokiej górze izraelskiej ją zasadzę. Ona wypuści gałązki i wyda owoc i stanie się cedrem wspaniałym. Wszystko ptactwo pod nim zamieszka, wszystkie istoty skrzydlate zamieszkają w cieniu jego gałęzi. I wszystkie drzewa polne poznają, że Ja jestem Pan, który poniża drzewo wysokie, który drzewo niskie wywyższa,
który sprawia, że drzewo zielone usycha, który zieloność daje drzewu suchemu. Ja, Pan, rzekłem i to uczynię”.

Ez 21:25-27 - Potem nakreśl drogę, którą pójdzie miecz do Rabba Ammonitów, ku Judzie, do samej Jerozolimy. Albowiem król babiloński stanął na rozdrożu, na początku obydwu dróg, aby się pytać wyroczni; potrząsa strzałami, zapytuje posążki bóstw i przypatruje się wątrobie. W jego prawej ręce jest odpowiedź: „Jerozolima” – aby dać rozkaz do walki, wydać okrzyk bojowy, ustawić tarany naprzeciwko bram, usypać wały i wznieść szańce.


http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/18/czy-krolowa-elzbieta-ii-ma-dawne-zydowskie-powiazania/#more-9335

Cytuj:
Krzesło koronacyjne Anglii
17 Kwiecień 2011

ENGLAND’S CORONATION CHAIR

http://www.asis.com/users/stag/stone.html

tłumaczenie Ola Gordon

Krzesło koronacyjne Anglii było ciągle używane podczas koronacji władców Anglii od 1296 AD, od kiedy Edward I wykonał je na swoją koronację. Krzesło skonstruowano specjalnie po to, by umieścić w nim kamień koronacyjny, przywieziony przez Edwarda ze Szkocji. Przebywało tam od przywiezienia go przez Fergusa z Irlandii w 500 AD. Jego najwcześniejsze wykorzystanie jako kamienia koronacyjnego miało miejsce w Irlandii w 583 pne, kiedy Eochaide Heremon został koronowany na króla Irlandii po ślubie z Tephi, córką Sedecjasza, króla Judy, podbitej przez Nabuchodonozora w 586 pne.

Wszyscy królowie Izraela, całego państwa, wtedy królestwa Judy, byli koronowani stojąc na, lub obok tego kamienia. (Zobacz historię obalenia królowej Atalii w 2 Kronikach 11:14).

Po przybyciu Jeremiasza z kamieniem do Irlandii, 583 pne, był ponownie używany w koronacjach monarchów Izraela. Eochaide i Tea Tephi byli całkowitym spełnieniem polecenia Jakuba, że Juda powinna rządzić narodami dwunastu plemion. Eochaide był potomkiem rodu Zarah z Judy, podczas gdy Tea Tephi była z rodu Peresa z Judy.

Ród Zarah, jako pierworodny, panował w Egipcie po śmierci Józefa. Nie rządzący książęta rodziny wyemigrowali w ciągu następnych 150 lat, zakładając miasta-państwa: Troję, Ateny, Miltetus i inne wzdłuż północnego M Śródziemnego. Następnie, około 150 lat przed Exodusem, kiedy król Górnego (południowego) Egiptu pokonał władców Hyksosów (Zarahici), rodzina panująca uciekła pozostawiając ród Peresa z Judy w Egipcie

O tym „pierwszym” Exodusie z Egiptu pisał historyk Diodor. Brutus z Troi wyjechał w 1103 pne i założył Nową Troję, przemianowaną później na Londyn. Milezjanie wyemigrowali na zachód i założyli osiedla w Hiszpanii, a następnie w Irlandii.

Wraz z pojawieniem się Tea Tephi i jej późniejszym małżeństwem z milezjańskim królem Eochaidem, połączono dwa rody Zarah i Peresa. Z tego pierwszego małżeństwa pochodzili wszyscy królowie i królowe Europy północno-zachodniej.

Zauważmy, że trzykrotne przeniesienie kamienia jest wypełnieniem proroctwa Ezekiela, w odniesieniu do trzech przewrotów, o których mowa w rozdziale 21, wersety 25-27. Jednak, ponieważ kamień przeniesiono z powrotem do Szkocji, niektórzy odrzucają to proroctwo. Ten błąd jest dlatego, że kamień zrównano z tronem Dawida. Kamień jest tylko symbolem tronu. Prawdziwy tron jest nadal u królowej Elżbiety. Pozostanie w Brytanii aż do powrotu Jezusa, zgodnie z proroctwem; „aż przyjdzie ten, który ma do niego prawo.”

Ostatnim potomkiem rodu Zarah / Peresa z Judy jest królowa Elżbieta II. Jej też przypadło być obecnym spełnieniem proroctwa Natana dla króla Dawida w 2 Samuelu 7:10-17. W tym fragmencie, Dawid ma obiecane, że będzie miał bezpośredniego potomka rodu rządzącego ludem Izraela na zawsze. Psalm 89 potwierdza, że ​​to będzie tak długo, jak długo można widzieć na niebie słońce i księżyc.


http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/17/krzeslo-koronacyjne-anglii/#more-9327

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 23 kwie 2011, 10:45 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 04 maja 2011, 10:23 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 15:29
Posty: 219
http://fun.noshit.pl/lubie/50150 :)

_________________
wszystko co nowe to dawno zapomniane stareNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 maja 2016, 18:50 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Podobno Władimir Putin widział jak królowa Elżbieta II przemienia się w reptiliankę
Obrazek

Ostatnio w sieci pojawiła się dość interesująca plotka, zgodnie z którą Władimir Putin w rozmowie ze swoimi bliskimi współpracownikami przyznał, że królowa brytyjska Elżbieta II, jest w rzeczywistości zmiennokształtną reptilianką. Rzekomo przed dwoma laty widział on jej przemianę na własne oczy.

Całość zdarzenia miała mieć miejsce podczas obchodów 70 rocznicy lądowania w Normandii. Wtedy to, Putin był ostro krytykowany ponieważ nie pomógł monarchini wejść po schodach i zasadniczo trzymał się od niej z daleka. Zgodnie z rzekomymi słowami Putina na chwilę przed tym zdarzeniem był on świadkiem przemiany królowej w jej jaszczurzą postać z podłużną posępną twarzą i szarozieloną skórą. Zdaniem polityka miało to być ostrzeżenie skierowane do niego.
...dalej:
http://innemedium.pl/wiadomosc/podobno- ... eptilianke

,
Cytuj:
Królowa Elżbieta to Drako w ludzkiej skórze.

,
Ja bym tam nie chciał tego widzieć,nawet "podobno".bo takie niby plotki się roznoszą szybciej niż błyskawica.Plotki tego typu są po to by nie móc uwierzyć,no bo jak?Jak nie dotrze do większości.
Shapeshifting ma starucha opanowany do perfekcji,zresztą nie ona jedna-potomstwo również.
No dobra-nastęþna plotka. :)
,
mi się skojarzyło jakoś:
wezowie-rodzaju-jaszczury-iluminaci-faryzeusze-cz-1-7-t2941.html

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group