Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 1:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Czy ktos z Was to czuje po prostu? Przyklad. Kiedy patrzylam sie w ekran tv podczas tragedii 11 wrzesnia 2001 roku w USA i slyszalam komentarze o porwanych samolotach, o ataku terrorystow itp, od razu WIEDZIALAM, CZULAM,ze to jest zaplanowane przez kogo innego. Ze to klamstwo i,ze Bush maczal w tym palce. Byla to moja opinia, drastyczna bo jak mozna uwierzyc ,ze ktos kto powinien chronic zabija-i wlasnie dlatego,ze to jest nie do wiary zdecydowano wykonac taki krok. Pytalam siebie skad ja mam te pewnosc,ze to klamstwa? To samo zdarza mi sie kiedy slysze czyjas wypowiedz ( to moge zrozumiec bo jezyk ciala, ton glosu itp) ale np. kiedy ogloszono swinska grype, zanim zaczeto nagonke na szczepienia-tak samo wiedzialam,ze to bzdura,ze to hipnoza w jakims celu. Wiem kiedy ktos klamie, ale juz najbardziej jasne dla mnie sa wszelkie ruchy na skale swiatowa: technologia: wspanialy wynalazek, ktory pozwoli Ci teraz cieszyc sie tym czy tamtym-a ja widze druga strone medalu, czyli : mozesz teraz byc bardziej kontrolowany, latwej Cie bedzie namierzyc, mozna miec dostep do Twoich danych i Twoich urzadzen i mozliwa tez jest manipulacja na nich...czy to jest schiza? staram sie nie rozkminiac w sobie tych tematow, po prostu ide za glosem intuicji i cenie sobie wolnosc- zadne "blyskotki i hity" mnie nie ruszaja. Czulam Prawde kiedy szukano Obamy(dla mnie stworzonego dla potrzeb "misji") by moc sobie bezkarnie bombardowac, czulam falsz kiedy raptem tylu przywodcow oglosilo swoja obecnosc na pogrzebie Prezydenta Kaczynskiego i jego malzonki, am wrazenie,ze ktoregos dnia cos sie wydarzy bo planeta tego nie wytrzyma, ze sality pospadaja albo co i wroci swiat do naturalnego porzadku....za szybko, za stresujaco, za nieludzko i za bezkarnie.
A moze to tylko moje marzenie? ;)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 paź 2011, 18:07 
VIP Member
Awatar

Mam tak, ze zanim cos zostanie powiedziane na glos, czuje to... Nazywam to intuicja, glosem wewnetrznym. I... staram sie go sluchac. Gdyz... dawno zauwazylam juz, ze lekcewazac to "czucie" dokonywalam zlych wyborow.

Tak a propos nowosci, blyskotek i tego, co ma do zaoferowania swiat otaczajacy nas... jestem tym po prostu znudzona. Nowosci techniczne, luksusowe rzeczy... co z tego, skoro wiem, ze jak juz to mam to i tak mnie to nie cieszy? Zawsze patrzylam na ludzi, rzeczy, zjawiska inaczej... To, co dostrzegaja nasze oczy jest tylko pieknym opakowaniem. Co po pieknym opakowaniu, jezeli zawartosci wartosciowej brak?

Jestem osoba kochajaca prostote... :) uwielbiam zycie na wsi... przebywanie wsrod natury... Jezeli chodzi o technologie, korzystam z tego, co niezbedne.
Jezeli chodzi o informacje w TV... rzadko ogladam TV, stoi raczej i sie kurzy... a jesli mi sie zdarzy... patrze na to z duza doza dystansu... Nie lykam wszystkiego, jak bocian zaby.

I mysle, ze tak jest lepiej...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

intuicja - czysta transmisja Indygo przez organiczny portal - twoje ciało - aktywnego pola nieskończoności :)

Im mniej myśli, zakłóceń ciągów myślowych z różnie wykalibrowanymi ładunkami emocjonalnymi, tym czystszy ten kanał jest i posiada mniej zniekształceń

intuicja jest jak powiewająca jedwabista firanka kołysząca się na lekkim wietrze spokojnej letniej nocy przy otwartym oknie, zza którego dobiega gruchanie i łaskotanie nocnych owadów i zwierzątek :)

pozdrawiam

Każdy czuje prawdę,
tylko nie każdy chce ją znać.

Czujemy tylko prawdę,
reszta to iluzja.

Czujemy iluzje - żyjemy w iluzji.

Proste.

Tak, to prawda,ze im mniej zasmiecania tym wiekszy odbior wewnetrzny. Ja TV nie ogladam od wielu lat, nie czytam o tragediach i katastofach, ktore zajmuja 90% informacji codziennych. Rozumiem jak chca nami manipulowac wpedzajac w strach i myslenie o smierci bo latwiej wtedy dotrzec do takiej osoby. Kiedys pogoda byla normalnoscia. Dzisiaj? Zobaczcie w jaki sposob podaja wiadomosci o upale lub mrozie...normalnie koniec swiata :D A propos-macie do polecenia jakas stronke z normalnymi wiadomosciami? ;)

rinata pisze:
A propos-macie do polecenia jakas stronke z normalnymi wiadomosciami? ;)

Na stronie Korwina masz dużo suchych faktów.
Czasem tylko wtrącą jakiś kapitalistyczny podtekst.

Dzieks ;)

Toe Negro PhD pisze:
intuicja jest jak powiewająca jedwabista firanka kołysząca się na lekkim wietrze spokojnej letniej nocy przy otwartym oknie, zza którego dobiega gruchanie i łaskotanie nocnych owadów i zwierzątek :)

pozdrawiam

Ale z pewnością jest szybsza niż myśl, to czuję teraz,
serce się śmieje , nie smuci się miną, w jakimś grymasie.
A myśli lecą sobie. Z prędkością światła, to już wiemy.
A z i intuicją ? Jej źródło ciągle bije, ale poza czasem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]