Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 0:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30 gru 2010, 14:51 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 02 paź 2010, 16:28
Posty: 35
Tłumaczenie Ola Gordon

‘Is Mental Illness the Jewish Disease?’

http://thisiszionism.blogspot.com/2008/03/evidence-that-jews-are-carriers-of.html

Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/29/czy-choroba-umyslowa-to-zydowska-przypadlosc/

Lekarz twierdzi, że Żydzi są nosicielami schizo…

Tego nie było w internecie…

Tego nie ma w internecie. Ale jest w Psychiatric News, opublikowane przez American Psychiatric Association . Data publikacji: 25.10.1972. Sprawdź w lokalnej bibliotece.

Dowód na to, że Żydzi są nosicielami schizofrenii znajduje się w pracy przygotowanej dla American Journal of Psychiatry autorstwa dr Arnolda A Hutschneckera, nowojorskiego psychiatry, który leczył prezydenta Nixona.

W pracy pt. Mental Illness: The Jewish Disease [Choroba umysłowa: żydowska przypadłość] dr Hutschnecker powiedział, że choć wszyscy Żydzi nie są chorzy umysłowo, to choroba umysłowa jest wysoce zaraźliwa i Żydzi są głównym źródłem tej infekcji.

Dr Hutschnecker powiedział, że każdy Żyd rodzi się z zarodkiem schizofrenii i to ten fakt jest przyczyną prześladowań Żydów na całym świecie.

‘Świat bardziej współczułby Żydom, gdyby wiedział, że oni nie są odpowiedzialni za tę chorobę,’ powiedział dr Hutschnecker. ‘Schizofrenia jest faktem, który w Żydach wywołuje kompulsywne pragnienie prześladowań.”

Dr Hutschnecker zwrócił uwagę na to, że choroba umysłowa specyficzna dla Żydów objawia się ich brakiem zdolności odróżnienia dobra od zła. Powiedział, że choć żydowskie prawo kanoniczne uznaje cnoty cierpliwości, pokory i uczciwości, to Żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi.

‘Podczas gdy Żydzi atakują nie-żydowskich Amerykanów za rasizm, Izrael jest najbardziej rasistowskim krajem na świecie,’ powiedział.

Żydzi, jak mówi, ujawniają swoją chorobę umysłową przez paranoję. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale umyślnie stwarza sytuacje, które prześladowanie uczynią rzeczywistością.
Powiedział również, że wszystko czego potrzebuje ktoś by dojrzeć żydowską paranoję w akcji to wejść do nowojorskiego metra. Dziewięć razy na dziesięć, ten który cię wypycha będzie Żydem.

‘Żyd ma nadzieję, że weźmiesz na nim odwet w naturze, i kiedy to ma miejsce, jest przekonany, że jesteś antysemitą.’

Podczas II wojny światowej, jak mówi dr Hutschnecker, żydowscy przywódcy w USA i Anglii wiedzieli o okropnej zbrodni nazistów wobec Żydów. Ale kiedy urzędnicy Departamentu Stanu chcieli wypowiadać się przeciwko niej, zostali uciszeni przez zorganizowane żydostwo. To ono chciało kontynuacji zbrodni by wywołać sympatię świata.

Żydowską potrzebę prześladowań porównał z rodzajem szaleństwa, kiedy cierpiący okalecza się. Powiedział, że ci którzy się okaleczają robią to, gdyż chcą sympatii wobec siebie. Ale, dodał, tacy ludzie ujawniają swoje szaleństwo oszpecaniem się w taki sposób, że wywołują wstręt raczej niż sympatię.

Zwrócił uwagę, że zachorowalność na chorobę umysłową wzrosła w USA w bezpośredniej proporcji do wzrostu populacji żydowskiej.

‘Wielka migracja żydowska do USA rozpoczęła się pod koniec XIX wieku. W 1900 roku było 1.058.135 Żydów; w 1970 roku 5.868.555; wzrost o 454.8%. W 1900 roku było 62.112 pacjentów w publicznych szpitalach psychiatrycznych w USA; w 1970 roku 339.027, wzrost o 445.7%. W tym samym okresie amerykańska populacja wzrosła z 76.212.368 do 203.211.926, wzrost o 166.6%. Przed przybyciem Żydów z Europy, USA była narodem zdrowym pod względem umysłowym. Ale to już nie jest prawdą.’

Dr Hutschnecker uzasadnił swoje twierdzenie, że USA nie była już zdrowym psychicznie narodem, cytując dr Dawida Rozentala, szefa laboratorium psychologii w Narodowym Instytucie Zdrowia Psychicznego, który ostatnio oszacował, że ponad 60.000 osób w USA cierpi na jakąś formę zaburzeń schizofrenicznych. Biorąc pod uwagę to, że dr Rozental jest Żydem, Żydzi wydają się być przewrotnie dumni z szerzenia choroby umysłowej.

Dr Hutschnecker powiedział, że wyraz ‘schizofrenia’ przypisał chorobie umsłowej dr Eugen Blueler, szwajcarski psychiatra, w 1911 roku. Wcześniej znana była jako ‘dementia praecox,’ termin używany przez jej odkrywcę, dr Emila Kraepelina, jak mówi dr Hutschnecker, tej samej chorobie nazwę ‘neurosis’ nadał dr Siegmund Freud.

„Objawy schizofrenii zostały uznane niemal równocześnie przez Bleulera, Kraepelina i Freuda w czasie, gdy Żydzi przenosili się do zamożnej klasy średniej,” powiedział dr Hutschnecker. „Wcześniej byli ignorowani jako jednostki społeczne i rasowe przez lekarzy z tamtej epoki. Stali się klinicznie istotni, gdy zaczęli mieszać się z nie-Żydami.”

Dr Hutschnecker powiedział, że badania dr Jacquesa S Gotlieba z Wayne State University wykazują, że schozofrenia wywoływana jest przez deformację białka alfa-dwa-globuliny, która u schizofreników jest w kształcie korkociągu. Zdeformowane białko powstaje na skutek wirusa, jak twierdzi dr Hutschnecker, który przenoszą Żydzi na nie-Żydów z którymi wchodzą w kontakt. Powiedział, że ponieważ ci którzy są potomkami narodów z zachodniej Europy nie wytworzyli odporności na wirus, są szczególnie podatni na tę chorobę.

‘Nie mam żadnych wątpliwości,’ powiedział, ‘że Żydzi zainfekowali naród amerykański schizofrenią. Żydzi są nosicielami choroby i osiągnie ona epidemiczne proporcje, jeśli nauka nie odkryje szczepionki zwalczającej ją.’

W ramach studiów nad świętą Biblią i Talmudem Żyd uczy się, że zbrodnie przeciwko Gojom, takie jak ludobójstwo, masowe morderstwa, wykorzystywanie dzieci itp. są uważane za święte usługi wobec Boga. Biblia i Talmud, święte księgi nienawiści, zobowiązują niewinną młodzież żydowską do nienawiści, do mordowania, do oszustwa, do wypędzania, do okradania nie-Żydów w imię Boga. To pozwala nie tylko na ich skrzywienie struktury umysłowej, ale zamienia duszę na ropiejącą deformację duchową.

Oni mieszkają i pracują razem z nie-Żydami w społecznościach na całym świecie, lubią ich gojowskich sąsiadów, korzystają z ich kultury, a nawet czasem zakochują się w Goju przeciwnej płci. Jednak ze względu na surowe prawa i ograniczenia (w oparciu o czystość rasową) nakładane na nich, są oni zmuszeni do dorastania i rozwijania się w świecie, w którym uczą się umiejętności wykonania jednego rozkazu i prowadzenia podwójnego życia. Dylematem z jakim zmierza się zwykły Żyd jest to, że musi przestrzegać rabinackiej interpretacji prawa Bożego. Oni uczyli młode umysły narodu żydowskiego by gardzić, ujarzmiać, lekceważyć, a nawet nienawidzić nie-Żydów świata. Nieprzestrzeganie powyższych świętych poleceń skutkuje, jak się ich uczy, surową karą ze strony Boga. To musi naturalnie skutkować aberracją umysłową wśród społeczności żydowskiej. Odrażający przykład – pacjentami tej poważnej choroby psychicznej, która spotyka Żydów, są w Ameryce neo-konserwatyści, którzy wydają się cieszyć z prowadzenia wojen na Bliskim Wschodzie.

To było w internecie…

Rozwiązanie zagadki schizofrenii

Maria Tsepilovan – Koordynator badań klinicznych, Mount Sinai School of Medicine

Mój przyjaciel Piotr był sportową gwiazdą naszej szkoły. Nie tylko mógł zdobywać punkty, ale był „A” studentem, który mógł wygrać debatę z prawie każdym, w tym z nauczycielami. Piotr ukończył szkołę z bardzo dobrym wynikiem i rozpoczął studia na wydziale prawa w Ivy League University. Podczas drugiego roku Peter zaczął się zmieniać. Przestał spotykać się z przyjaciółmi, jego oceny pogorszyły się i spędzał więcej czasu sam w swoim pokoju.

Któregoś dnia pod koniec roku szkolnego Piotr był w szpitalu i wkrótce potem zdiagnozowano u niego schizofrenię. Nigdy już nie był taki jak dawniej. Nie mogłam z nim sensownie porozmawiać, skakał z tematu na temat i nie wiedziałam o czym mówił. Był również paranoidalny. Piotr upierał się, by w każdym publicznym miejscu siedzieć plecami przy ścianie, żeby nikt nie mógł skraść się za nim z tyłu. Myślał, że FBI monitoruje każdy jego ruch.

Życie Piotra zmieniło się na zawsze. Dlaczego on? Dlaczego teraz?

Schizofrenia jest ciężkim, chronicznym zaburzeniem pracy mózgu, trwającym co najmniej 6 miesięcy i charakteryzuje się co najmniej miesiącem występujących symptomów takich jak halucynacje i przywidzenia, zaburzenia mowy i negatywny afekt (brak emocji). Choroba może wystąpić bez ostrzeżenia i ogólnie najpierw ujawnia się w późnych latach dorastania lub wczesnych dorosłości.

Naukowcy przez dziesiątki lat poszukiwali przyczyn schizofrenii. Była pewna kontrowersja nt. co bardziej wpływa na jej rozwój: genetyka czy środowisko. Osiągnięto wstępne hipotezy: choroba jest zarówno genetyczna jak i środowiskowa. Oznacza to, że przeprowadzono wystarczające badania na to, że istnieją specyficzne geny, które czynią człowieka bardziej podatnym na zachorowania na schizofrenię i niektóre czynniki środowiskowe, które mogą spowodować jej rozwój.

Co to za geny odpowiadają za schizofrenię i jakie czynniki środowiskowe powodują wystąpienie choroby?

Czynniki środowiskowe, w tym przypadku, mogą oznaczać stresor każdego typu, który człowiek napotyka w życiu płodowym lub w ciągu całego życia (np. zerwanie relacji, mieszane sygnały od rodziców, stres w pracy, itp.).

Genetyczna część jest trudniejsza. Różnice genetyczne między ludźmi, nie mówiąc już o Amerykanach o różnym pochodzeniu, tworzą trudności w izolowaniu poszczególnych genów odpowiedzialnych za zaburzenia. Po latach badań genetycznych, naukowcy zidentyfikowali wiele genów w ludzkim organizmie, potencjalnie związanych z początkiem schizofrenii. Niektórzy badacze z Johns Hopkins University zaczęli kwestionować te ustalenia, twierdząc, że mogli wskazać kluczowe miejsca na konkretnych chromosomach, które są przyczyną choroby.

Z problemem różnorodności genetycznej w rozważanej populacji, naukowcy z Johns Hopkins postanowili zawęzić pulę genetyczną swoich badań. Szukali grupy osób podobnych genetycznie, grupy, która pochodziła od jednego przodka, a następnie, od pokoleń, trwała we własnej kulturze. Hopkins wysunął hipotezę, że zebranie takich osób ułatwiłoby badaczom porównać DNA i zlokalizować geny, które są podobne u osób z rozpoznaniem schizofrenii.

W 1996 r. z dotacją z Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, Johns Hopkins rozpoczął rekrutację Żydów aszkenazyjskich, u których rozpoznano schizofrenię. Żydzi nie są bardziej narażeni na rozwój tej choroby, schizofrenia występuje u około 1% światowej populacji, i nie wydaje się być widoczna w jednej grupie. Powodem dlaczego to badanie jest ukierunkowane szczególnie na Żydów wywodzi się z tradycji żydowskiej małżeństw w ramach tej samej grupy. To sprawia genetyczny szlak łatwiejszy do zbadania. Po dziesięciu latach badań, zespół Johns Hopkins zebrał grupę ponad 1.000 takich osób do badań i wyniki wstępne opublikowano w American Journal of Human Genetics.”

Co to oznacza dla nas? Każdy może zachorować na schizofrenię. Wiemy, że jest ona częściowo genetyczna. Jeżeli uda nam się wykryć jej obecność w początkowej fazie, możemy lepiej określić, jakie można podjąć środki ostrożności, by złagodzić objawy gdy się pojawią, czy zapobiec im w ogóle. Możemy opracować leki lepiej dostosowane do chorych osobników. Ostatecznie, lepsze zrozumienie przyczyn schizofrenii pozwoli zbadać ogromną różnicę wśród Piotrów tego świata, którzy teraz stają w obliczu cierpienia i szoku, kiedy w wieku 20 lat, nagle zachorują na schizofrenię.

Johns Hopkins podjął współpracę z Mount Sinai School of Medicine, aby kontynuować te obiecujące badania. Obecnie rekrutują osoby w rejonie Nowego Jorku, u których rozpoznano schizofrenię i są Żydami aszkenazyjskimi. Przekazujcie tę wiadomość. I poświęćmy chwilę by cieszyć się tym co mamy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 gru 2010, 14:51 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 30 gru 2010, 14:55 
Schizofrenia nie ma nic wspólnego z genami czy żydami. Aktualnie to choroba cywilizacyjna, uleczalna bez leków. Zapraszam na stronę.http://www.uzdrowionaschizofrenia.pl/.

phpBB [video]


I wszystko na ten temat.

Cytuj:
Przedstawiciele medycyny konwencjonalnej, mówiąc o przyczynach tzw. chorób psychicznych twierdzą, że są one nieznane. Poszukują genu odpowiedzialnego za ich powstawanie, mówią o dziedziczeniu skłonności. Nie znając przyczyn, lekarze psychiatrzy skupiają się na usuwaniu, a właściwie tłumieniu objawów, stosując terapie lekowe, których zadaniem jest blokujące oddziaływanie na centralny system nerwowy. Pacjent zostaje nimi znieczulony w różnym stopniu, zależnie od jego odporności i możliwości chemiczno - biologicznych organizmu, a także od siły destrukcji jaka ma miejsce w konkretnym przypadku.

Jako terapeuta naturalny od ponad dziesięciu lat towarzyszę ludziom z diagnozami psychiatrycznymi, wspieram ich oraz pomagam w powrocie do równowagi i oburza mnie fakt braku zrozumienia i nazwania istoty problemu przez świat medycyny.

Niemal w każdym z poznanych przeze mnie przypadków człowiek przechodził przez zbyt stresujące dla niego sytuacje życiowe, z którymi nie potrafił sobie samodzielnie dać rady lub też lęk, bezradność, zwątpienie w poprawę losu towarzyszyły mu przez długie okresy życia, towarzyszył mu lęk, bezradność i zwątpienie w możliwość poprawy. Za każdym razem ludziom brakowało poczucia bezpieczeństwa, czuli się samotni, niekochani, nieakceptowani, gorsi, słabsi i bezsilni wobec problemów ich życia. Przeżywali potężne wewnętrzne konflikty, które miały swoje uzasadnienie w ich rzeczywistości. Za każdym razem funkcjonowali w roli ofiary. Potrafiłam to rozpoznać, gdyż sama przechodziłam przez różne trudne sytuacje w moim życiu. W moim przypadku otrzymałam jednak tak dużo miłości i wsparcia od rodziny i przyjaciół, że mogłam się uporać z bólem i niezwykłymi doświadczeniami, które przyniosły mi mądrość i zrozumienie. Dziś wiem z całą pewnością, że otaczająca nas rzeczywistość pełna jest zjawisk i energii, których zintegrowany na poziomie logicznego umysłu człowiek nie jest w stanie dostrzec, choć mają one wpływ i na jego życie, ponieważ dzieje się to na poziomie nieuświadomionym. Kierujący się logicznym umysłem, lewopółkulowo – zorientowani ludzie, nie korzystają z dostępu do intuicyjnego odbioru rzeczywistości, dając pierwszeństwo umysłowi. Dekodują tylko niewielką część otaczającego ich świata.

Co dzieje się z człowiekiem, który na poziomie swego logicznego umysłu nie znajduje rozwiązania dla swojego kryzysu, a umysł podpowiada mu kontynuację danej sytuacji lub jej nasilenie? Co robi człowiek, który czuje ból nie do zniesienia...? Co robi człowiek, który pragnie miłości, bezpieczeństwa...? To zależy od indywidualnego wyboru. Może, by poczuć ulgę zacznie pić albo znajdzie chwilowe ukojenie w narkotykach, a może zwróci się w modlitwie do Boga albo skonstruowany przez niego świat wewnętrznych przekonań rozpadnie się, a do jego wnętrza zaczną mieć dostęp energie z niewidocznej dla logicznego umysłu przestrzeni, przestrzeni astralnej, w której dominują energie uczuć niechcianych, myślokształty istniejące jako oderwane twory ludzi, energie osób zmarłych, które przywiązane emocjonalnie do spraw życia ziemskiego nie odeszły do innych obszarów duchowych. Jeśli ma przyjaciela, kogoś komu może zaufać i opowiedzieć o tym, co przeżywa, nie zostanie wyśmiany i nazwany wariatem, ma szansę na powrót do równowagi. Jeśli nie, nie rozumiejąc siebie, zdany jest na leki, znieczulacze i świadomość umysłowej nieporadności. Tak naprawdę zostaje sam z uczuciem bezradności wobec zjawisk, których nie pojmuje, które dręczą go i przerażają.

W każdym z poznanych przeze mnie przypadków, a było ich wiele, brakowało ludziom wiary w ich możliwości zmiany sytuacji, mieli bardzo niskie poczucie własnej wartości, czuli, że dana sytuacja ich przerasta, nie rozumieli, co tak naprawdę się z nimi dzieje.

Najważniejszym elementem w procesie powracania do równowagi w każdym przypadku, było zdanie sobie sprawy przez te osoby, że to co przeżywają, nie jest chorobą mózgu! Jest wynikiem ich sposobu życia, poglądów o sobie i otaczającym ich świecie, że są władni je zmieniać, zbudować nowego siebie i że nie są w tej drodze sami. Przywrócone poczucie mocy i szacunek do siebie potrafią czynić cuda, których nie przyniosą leki psychotropowe, utrzymujące w stanie znieczulenia i stagnacji.

By zbudować zdrową, silną osobowość, trzeba jednak choć odrobinę woli, determinacji i odwagi do przeżycia bólu i lęku, od którego chcemy uciec w nieobecność. Przeżycia tych trudnych uczuć w obecności kogoś, komu ufamy.... przyjaciela, może terapeuty. Odwagi do ujawnienia siebie, swego świata wewnętrznego. Jeśli brak nam wiary w siebie, ktoś, kto w nas wierzy, jest nieocenionym wsparciem. Ważne jest by się odważyć, zaufać!

Jestem głęboko przekonana, że każdy człowiek (nie tylko Paweł, mój mąż), którego mózg nie został uszkodzony w drodze wypadku czy chemicznego zniszczenia lub innych czynników powodujących nieodwracalne zmiany, może powrócić do równowagi, rozwiązać dręczące go konflikty i cieszyć się udanym życiem. Miałam to szczęście, być pomocną kilku osobom i cieszyć się ich nową równowagą życia bez leków. Było to możliwe, gdyż otworzyły się one na realność powrotu do zdrowia i wprowadziły konieczne zmiany. Raduje mnie także fakt, iż następni idą ich śladem. Jest to powód, dla którego piszę te słowa w nadziei, że przeczytają je inni, gotowi do wewnętrznej przemiany.

Elżbieta Tomaszewska

elajula@gmail.comNa górę
   
 
 
Post: 30 gru 2010, 15:51 
acidek303 pisze:

‘Świat bardziej współczułby Żydom, gdyby wiedział, że oni nie są odpowiedzialni za tę chorobę,’ powiedział dr Hutschnecker. ‘Schizofrenia jest faktem, który w Żydach wywołuje kompulsywne pragnienie prześladowań.”Żydzi, jak mówi, ujawniają swoją chorobę umysłową przez paranoję. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale umyślnie stwarza sytuacje, które prześladowanie uczynią rzeczywistością.
Powiedział również, że wszystko czego potrzebuje ktoś by dojrzeć żydowską paranoję w akcji to wejść do nowojorskiego metra. Dziewięć razy na dziesięć, ten który cię wypycha będzie Żydem.

‘Żyd ma nadzieję, że weźmiesz na nim odwet w naturze, i kiedy to ma miejsce, jest przekonany, że jesteś antysemitą.’acidek303 czyli paradoksalnie to Ty i Tobie podobni, wklejając wszędzie nieprzychylne Żydom artykuły wykonujesz dla nich swietną robotę, nakręcasz ich paranoję, która oni się żywią. Myślę, że są Ci dozgonnie wdzięczni - jako goj świetnie spełniasz swoje zadanie. :mrgreen:Na górę
   
 
 
Post: 30 gru 2010, 17:07 
Moim skromnym zdaniem autor wątku ma zbyt małą wiedzę na temat którym poróbuje nas zainteresować.

Proponuję aby zapoznał się choćby z zawartością książki Eugene Maurey: JAK UWOLNIĆ OD DUCHA OSOBĘ OPĘTANĄ ... EGZORCYZMY
W dosyć przystępny sposób autor wyjaśnia w niej zarówno przyczyny jak i proste sposoby neutralizacji problemów czy choroby).

Dajesz przykład iż ktoś kto był cały czas zdrowy - nagle wpada w tarapaty. I jeszcze sugerujesz, że przyczyną jest ... no właśnie jakaś określona narodowość (zupełny idiotyzm) - takie sugestie świadczą o całkowitym braku wiedzy i zrozumienia zagadnienia.
Ograniczanie się do jednej narodowości czy rasy jest absurdem.

To tak jakbyś próbować sugerować iż tylko (osobnicy o nazwisku np.: Dampel) są bardziej podatni na zachorowanie na grypę (bo te geny), lub to, że za ich przyczyną inni mają jakieś problemy.

Uzupełnij człowieku trochę swoją wiedzę zanim zabierzesz się za poważne tematy.

Pozdrawiam
ZbyszekNa górę
   
 
 
Post: 06 mar 2011, 23:19 
Schizofrenik to złamany prorok
http://taraka.pl/schizofrenik_prorok

Warto przeczytać, jest też o Żydach w tym kontekście schizofrenii.Na górę
   
 
 
Post: 07 mar 2011, 10:17 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 9:50
Posty: 486
Płeć: mężczyzna
Red
nie neguje matarialu przez Ciebie przedstawionego
ale proponuje spojrzec na to zagadnienie z szerszej perspektywy
zwlaszcza w rozszezeniu o prawo karmy

faktem jest ze zydzi sa obarczeni w nieporownywalnie wiekszym stopniu niz inne nacje WLASNIE CHOROBAMI GENETYCZNYMI:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroby_genetyczne_w_populacji_%C5%BByd%C3%B3w_Aszkenazyjskich

zaś spojrzenie na "genetyke" z punktu reikarnacji uwidacznia ewidetne powiazanie tego zagadnienia (genetyki) z prawem przyczyny i skutku
wiadomo ze KAZDY wybiera konkretny biokombinezon, cechy, rodzine, itd,itp
wiadomo tez ze W DUZEJ MIERZE REINKARNUJEMY W TYCH SAMYCH SPOLECZNOSCIACH ORAZ W OKRESLONYM KREGU INNYCH ISTOT Z WSPOLKARMICZNYMI DOSWIADCZENIAMI w celu wspolnej pracy nad wyzwoleniem sie z cyklu karmicznego

stad sie biora tzw "choroby genetyczne" ktore zostaly ZAPROJEKTOWANE PRZEZ NAS SAMYCH aby w odpowiednim momencie je uruchomic i zeby program zaczal dzialac w konkretnym celu

do tego dochodzi duzy wplyw pola morfogenetycznego na nasza matryce - pola ktore w okreslonych strukturach ma szczegolne oddzialywanie


Cytuj:
przez ZBW » 30 gru 2010, 18:07
Moim skromnym zdaniem autor wątku ma zbyt małą wiedzę na temat którym poróbuje nas zainteresować.


kiedy do cholery Ty i tobie podobni sciemniacze w tych tematach zaczniecie dostrzegac ZE KTOS KTO CYTUJE POWTARZAM JESZCE RAZ ZEBY DO TEPYCH LBOW DOTARLO - CYTUJE czyjes wypowiedzi poprzez wklejanie ich na forum NIE ODPOWIADA ZA TRESC WKLEJONYCH/ZACYTOWANYCH ARTYKUŁÓW

wiec TY ZBW i inni dajcie sobie na luz i czytajcie z uwaga tego typu watki w ktorych najczesciej jak widac zabierajac glos - potepiacie zalozycieciala watku za jego rzekome poglady i wiedze ktore nie maja nic wspolnego z zacytowanym/wklejonym artykulem

Mason
Cytuj:
czyli paradoksalnie to Ty i Tobie podobni, wklejając wszędzie nieprzychylne Żydom artykuły wykonujesz dla nich swietną robotę, nakręcasz ich paranoję, która oni się żywią. Myślę, że są Ci dozgonnie wdzięczni - jako goj świetnie spełniasz swoje zadanie.

oczywiscie - czyli analogiczna robote WY robicie ciagle przywolujac egregor SZATANA/LUCYFERA i nim straszac wszystkich co sie nie modla do waszego krwiozerczego bozka jahwe (notabene ktory wlasnie jest SZATANEM :mrgreen: )

z innej strony patrzac - to co mamy siasc i Udac ze nic sie nie dzieje zeby takim jak wy NIE SPRAWIAC PRZYKROSCI ZE SMIEMY POKAZYWAC PALCEM PRAWDZIWE-REALNE ZLO NA TYM SWIECIE?

_________________
Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 mar 2011, 21:32 
Dzień Dobry (ponownie)

Kilka słów dla wyjaśnienia:
wtrąciłem swoją opinie co do postawionych tez autora wątku bo uważam iż się myli (dodam iż w w/w moim wpisie brak jest cytatów) – pytam więc użytkownika aquabart (intuicja podpowiada mi iż być może Twoje motywy są inne niż te które nam prezentujesz – mam takie odczucie i wolno mi o tym chyba napisać? - to tak na marginesie) gdzie tu widzisz ściemnianie.

Przecież jak zauważysz ja nie cytuję Marksa gdy ktoś pisze o jabłkach np.

Cytaty same przychodzą mi do głowy gdy zapoznaję się z aktualną myślą jaka pojawia się w wpisach innych z tej prostej przyczyny iż przeczytałem kilka bibliotek i mam z czego wybierać (w przeciwieństwie do niektórych, których być może interesuje coś przyjemniejszego niż mnie) – i brak mi zielonego pojęcia czym się tak podniecasz.

Mogę to wszystko napisać swoimi słowami – ale uważam iż skoro inni bardzo trafnie coś opisali to warto to pokazać innym – GDY natomiast coś odczuwam inaczej to o tym piszę i się podpisuję zarówno pod swoimi przemyśleniami jak i pod tym co cytuję.

Zrozum też że ja nie mam nic do ukrycia. (jeśli chodzą Ci takie myśli po głowie)

A gadanie że ktoś nie odpowiada za cudze cytaty to też jest dla mnie dziwne – odpowiada się za wszystko co się robi i mówi.

Ja widzę tu (i w innych miejscach również) taką tendencję: temat żydów nie ma zamiaru zejść z pierwszych stron gazet (tak jakby chciał zamęczyć wszystkich) – tak jakby gdy zniknie to znikną żydzi I MOŻE O TO WŁAŚNIE CHODZI że komuś potrzebne jest cały czas oczernianie żydów aby istnieli – chociaż jakby się tak zastanowić to brak tu jest prawdziwych żydów – są tylko tacy co jakiś czas udają Żydów, w inny czas Polaków i długo by wymieniać.
To są przebierańcy ale nie żydzi to jest moja opinia.

Dodam na podstawie swoich obserwacji iż w Polsce oczernia się Żydów, a w innych miejscach czy krajach Polaków (wczoraj oglądając jakiś film usłyszałem dowcip o Polakach typu jak kiedyś opowiadało się o milicjantach) – pomyślałem od razu; iż scenarzystę i reżysera po prostu 'pogięło'.
Co mogę dodać prymitywy i to samo z tym gadaniem o żydach, murzynach, etc – powiedzmy to sobie wprost to jest gadanie prymitywne.
Można być prymitywem do końca świata, a też w końcu można coś zrozumieć – WIĘC ZROZUM WRESZCIE CZŁOWIEKU – problem tkwi w Tobie a nie we mnie.

Przecież każdy wie w Polsce jeśli nie świadomie to podprogowo (bo każdy ma całą wiedzę) wie kim jest Kwaśniewski (raz udaje tego innym razem kogoś innego) i to że on jednoosobowo zadecydował o wysłaniu wojska polskiego do Iraku też powszechnie wiadomo – ale też każdy wie że reszta się temu przyglądała, a część zainfekowana antyrozumem pojechała tam i strzela do ludzi.

Zrozum człowieku, że jeśli jesteś nawet gońcem w UB to jesteś UB, a jeśli nawet sprzątasz w fabryce bomb to tak jakbyś te bomby spuszczał komuś na głowę osobiście - takie jest moje zdanie.
Więc jak usiłuję Ci to wytłumaczyć, nawet jeśli nie jest to wszystko takie jednoznaczne to pozostaje problem moralny.

A co do Ciebie to ja do Ciebie nic nie mam (a Ty mi chcesz cały czas coś włożyć do mojej głowy) i mieć nie będę z tej przyczyny iż jest to poza moimi zainteresowaniami i w moim Interesie.

A czy jesteś z lewicy, czy z prawicy czy z CIA, czy z ABW, czy w ogóle brak Ci powiązań z kimkolwiek to zrozum człowieku jest to poza moimi zainteresowaniami – lecz jeśli będziesz chciał utopić kota, a ja będę obok to użyję wszystkich możliwych sił i środków aby Ciebie powstrzymać .
Więc bez urazy.

Czy mnie zrozumiałeś??? Jeśli nawet nie, to doceń choćby to że tyle napisałem.

Pozdrawiam
ZbyszekNa górę
   
 
 
Post: 09 mar 2011, 22:28 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 9:50
Posty: 486
Płeć: mężczyzna
Dzień Dobry - Namaste

Kilka słów dla wyjaśnienia:
wtrąciłem swoją opinie co do posta użytkownika ZBW bo uważam iż się myli – pytam więc użytkownika ZBW (intuicja podpowiada mi iż być może Twoje motywy są inne niż te które nam prezentujesz – mam takie odczucie i wolno mi o tym chyba napisać? - to tak na marginesie) gdzie tu stawianie tez przez założyciela wątku???.

Przecież jak zauważysz post napisany przez acidek303 » 30 gru 2010, 15:51

JEST WYŁACZNIE I W CAŁOŚCI CYTATEM:

Cytuj:
Tłumaczenie Ola Gordon

‘Is Mental Illness the Jewish Disease?’

http://thisiszionism.blogspot.com/2008/ ... rs-of.html

Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/20 ... zypadlosc/


natomisat co do:
Cytuj:
ZBW napisal
Cytaty same przychodzą mi do głowy gdy zapoznaję się z aktualną myślą jaka pojawia się w wpisach innych z tej prostej przyczyny iż przeczytałem kilka bibliotek i mam z czego wybierać (w przeciwieństwie do niektórych, których być może interesuje coś przyjemniejszego niż mnie) – i brak mi zielonego pojęcia czym się tak podniecasz.


a)to ze przeczytaleś pare bibliotek to znaczy ze chyba nie tego co trzeba aby sie orientowac w obecnej sytuacji geopolitycznej

b) ja sie niczym nie podniecam a to ze bardziej ekspresywnie niz mam to w zwyczaju wyrazilem swoja opinie nie znaczy ze moj umysl jest wzburzony.

Zrozum też że ja nie mam nic do ukrycia. (jeśli chodzą Ci takie myśli po głowie)

A gadanie że ktoś stawia jakies tezy jesli ich w rzeczywistosci nie ma, moze być objawem pewnego rodzaju zaburzeń umyslu ktory dopatruje sie czegos czego fizycznie nie ma.


Ja widzę tu (i w innych miejscach również) taką tendencję: temat żydów ma zejść z pierwszych stron gazet (gdyz męczy wszystkich "zainteresowanych" :mrgreen: ) – tak jakby gdy zniknie to znikną żydzi i problem syjonizmu I MOŻE O TO WŁAŚNIE CHODZI że komuś potrzebne jest cały zaciemnianie faktow aby istnieli w cieniu i robili swoje – chociaż jakby się tak zastanowić to brak tu jest prawdziwych żydów – są tylko tacy co jakiś czas udają żydów aby zgodnie wykonywać robote "hasbarowcow" i szabes-gojóww


Cytuj:
To są przebierańcy ale nie żydzi to jest moja opinia.

jesli mowa o żydach to nie wiem skad masz taka kuriozalna moim zdaniem wiedze
bylbyś łaskaw podzielic sie zódłem na podstawie ktorego masz tą zadziwiającą opinie?Dodam na podstawie swoich obserwacji iż w Polsce i na świecie Żydzi oczerniają Polakow,
Cytuj:
(wczoraj oglądając jakiś film usłyszałem dowcip o Polakach typu jak kiedyś opowiadało się o milicjantach) – pomyślałem od razu; iż scenarzystę i reżysera po prostu 'pogięło'.
Co mogę dodać prymitywy i to samo z tym gadaniem o żydach, murzynach, etc – powiedzmy to sobie wprost to jest gadanie prymitywne.

tu sie wyjątkowo z Tobą zgodze :mrgreen:

Można być prymitywem do końca świata, a też w końcu można coś zrozumieć – WIĘC ZROZUM WRESZCIE CZŁOWIEKU – problem tkwi w Tobie a nie we mnie skoro twierdzisz ze żydow nie ma lub są oni tylko przebierańcami a fakty i dokumenty swiadczą coś ZUPEŁNIE PRZECIWNEGO.

Przecież każdy wie w Polsce jeśli nie świadomie to podprogowo (bo każdy ma całą wiedzę) wie kim jest Kwaśniewski - CZYLI IZZAKIEM STOLZMANEM i udaje tylko Polaka a na pewno nie udaje innym razem kogoś innego) i to że NIE on jednoosobowo zadecydował o wysłaniu wojska polskiego do Iraku tylko KAHAŁ ŻYDOWSKI też powszechnie wiadomo – ale też każdy wie że reszta się temu przyglądała, a część zainfekowana antyrozumem pojechała tam i strzela do ludzi LUB TWIERDZI ZE ZYDOW NIE MA

Zrozum człowieku, że jeśli jesteś nawet gońcem w UB to jesteś UB LUB JAKIEJKOLWIEK INNEJ AGENTURZE, takie jest moje zdanie.
Więc jak usiłuję Ci to wytłumaczyć, nawet jeśli nie jest to wszystko takie jednoznaczne to pozostaje problem moralny.

A co do Ciebie, to ja do Ciebie nic nie mam (a Ty mi chcesz cały czas coś włożyć do mojej głowy) i mieć nie będę z tej przyczyny iż jest to poza moimi zainteresowaniami i POZA MOJA SWIADOMOŚCIĄ.

A czy jesteś z "HASBARY", czy sayanim, czy szabesgojem, czy zakręconym czlowieczkiem ale użytecznym dla syjonistow to zrozum człowieku jest to poza moimi zainteresowaniami – lecz jeśli będziesz chciał dalej zaciemniac tematy o zydach i syjonistach a ja będę na forum to użyję wszystkich możliwych sił i środków aby Ciebie powstrzymać .
Więc bez urazy.

Czy mnie zrozumiałeś??? Jeśli nawet nie, to doceń choćby to że tyle napisałem.

Pozdrawiam

Bartek

_________________
Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2011, 10:23 
Dzień Dobry (takie polskie ALOHA)

Spróbuję jeszcze coś wytłumaczyć użytkownikowi aquabart: - choć intuicja podpowiada mi iż to raczej strata czasu.

Po pierwsze jak widzisz nawet w takim wpisie kierowanym do Ciebie umieściłem informacje dla innych (więc raczej mniej istotne jest czy Ty coś zechcesz zrozumieć bo brak u Ciebie takiej chęci czy możliwości – informacja jaką mam ochotę się podzielić poszła w świat i często właśnie dzięki takim wpisom jak Twój – to tak dla wyjaśnienia – choć wiem iż zdajesz już sobie z tego doskonale sprawę.

Po drugie (właściwie to co teraz napiszę powinno być na pierwszym miejscu), mianowicie mam wystarczającą ilość zdrowego rozsądku aby omijać z daleka tematy związane z tzw. wątkiem syjonistycznym czy podobnymi (mimo iż uważam iż ich siła wbrew temu co myślą inni znacznie osłabła) – w myśl zasady iż jeśli paplasz się w gównie to się pobrudzisz.

Ale wyobraź sobie człowieku iż robiąc prawdziwą magię (jeśli jesteś w stanie pojąć o czym mówię) – wyszło na to iż powinienem wtrącić się do prymitywnej dyskusji jaka toczyła się w wątku: Kwestia żydowska – dyskusja ogólna (uwierz mi iż dopiero teraz dotarło do mnie iż to Ty otworzyłeś ten wątek), który znajduje się obecnie na 2 stronie w dziale Hydepark.
Tutaj zamieściłem kilka wpisów (pierwszy znajduje się na str.9 i łatwo go odszukać – polecam wszystkim moje wpisy umieszczone przynajmniej w tym wątku bo zapewniam jest to ciekawa lektura) z pozostałych wpisów, które jak już wcześniej wspomniałem przejrzałem szybko, zwróciłem uwagę na wpis z 31 października 2010, 19:40 Naród żydowski został wymyślony znajdujący się na str7- umieszczony właśnie przez Ciebie użytkowniku aquabart ).

A skoro gdy ostatnio zwróciłem uwagę innych na ten wpis usiłowałeś pomniejszyć natychmiast jego znaczenie – to dla mnie jest co najmniej zastanawiające.

Polecam uwadze mój wpis i kolejne które za chwilę zamieszczę w wątku: Odzyskiwania- wg. metody Bruce'a Moena (dział: Otwarty Umysł/Nowe Horyzonty)

Mógłbym jeszcze sporo napisać lecz mi się po prostu nie chce.
I oczywiście bez urazy.

Pozdrawiam
ZbyszekNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group