Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 18:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Małowiedzący pisze:
Tylko ze nie spalem :)
Slyszalem kiedys na temat paralizu sennego. ale to odpada...10 lat mnie nie mogl przesladowac i po przeprowadzce zniknac Poza tym paraliz senny nie stuka w drzwi od pokoju :)
Duzo by opowiadac-moze za duzo :?

Oj Paraliż senny , sam tego doznałem w kwietniu . Jednej nocy przydarzyło mi się to dwukrotnie , paraliż , drgawki w nogach , przerażający pulsujący dźwięk w uszach , no i te uczucie czyjejś obecności , nawet widziałem ją kontem oka ... za drugim razem pochyliła się nade mną i paraliż ustąpił , ale byłem tak wykończony ,że minuta nie minęła i zasnąłem .

Najdziwniejsze było w tym to ,że mieszkałem w internacie , podczas paraliżu starałem się wydać jakiś odgłos (krzyczeć) , kolega miał łóżko 2m od mojego i nie spał , jak mi po pierwszym paraliżu opowiadał , to nic nie było słychać;/

Straszne przeżycie , długo to przeżywałem i nie wiedziałem co mi się przytrafiło , bałem się kogoś zapytać .
Wiecie , ludzie okrzyknęliby mnie od razu wariatem:P :hi hi:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 sie 2010, 22:27 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

jak przeczytałem to mnie zatkało...mojej teściowej coś z tego klimatu się przydarzyło, teraz czasu nie mam ale wróce i napisze coś o tym. Może to być nic a może rzeczywiście coś jest w tym ...dzięki za temat, reptusie rozwalają moją wyobraźnie...dzięki

@DANQQ

Czytałem kiedyś na temat paraliżu sennego...To odpada
Po pierwsze nie spałem a po drugie jest wiele faktów które są ściśle powiązane i jednogłośnie przekraślające opcje paraliżu sennego...Paraliż senny -nie pasożyt Nie przenosi się na inne osoby :tak:
Wiem, ciężko to zrozumieć-innaczej nie mogę

Nieszczęśliwa miłość jest jak smród wokół łajna...Krąży przez dłuższy czas w psychice Są gwałtowniejsze stany w rzeczywistości Czucie czyjegoś spojrzenia-nie przeszywające -ROZDZIERAJĄCE CIAŁO Drgawki obejmujące całe ciało-tylko i wyłącznie ze strachu Co pozostaje?Miłość do stwórcy która jest wszechpotężną siłą!!! :tak:

Takich dziwnych zdarzeń jak opisywane w tym temacie, ludzie mają dosyć dużo. Najlepszym sygnałem, że coś się dzieje, jest to, że nagle zatłoczona ulica pustoszeje, nie ma ludzi, samochodów, zapada martwa cisza, żadnego szumu, śpiewu ptaków itp. Chociaż nie jest to regułą.

Czasami spotkania z dziwnymi ludźmi mogą się skończyć z korzyścią dla uczestnika. Jeden z czołowych sinologów starszego pokolenia - nazwiska nie pamiętam - spotkał na mieście dwóch dziwnych facetów, odbyła się jakaś krótka rozmowa i na końcu pytanie czy czegoś sobie życzy. Zażyczył sobie znać język chiński. No i szast-prast, od tego momentu znał biegle chiński w mowie i piśmie :)

Natomiast nie wiadomo jak kończą się pewne spotkania z tymi z czarnymi oczyma. Są to nieraz dorośli ale najczęściej dzieci. Nieraz niczego nie chcą ale przeważnie natarczywie proszą aby ich wpuścić do samochodu czy mieszkania. Nie mogą tego zrobić na siłę, muszą dostać zgodę (coś jak w legendach o wampirach). Znamy wiele relacji tych którzy odmówili, nieraz z trudem. Nie ma ani jednej relacji osoby która się ugięła i wpuściła takich...

Awatar użytkownika

@Małowiedzący

Wiesz , w moim przypadku , to były objawy paraliżu sennego ... podobno jak ktoś tego doznaje to na jednym razie się nie kończy;/ gdyby to nie było aż tak przeraźliwe;p

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Wyspa pisze:
Domyślam się że nie doczekam się tego widea z Hanną Smoktunowicz ;)

Podaję adres youtube : chciałes filmik ze Smoktunowicz podczas jej ostatniego dziennika telewizyjnego - jej twarz zaczęła się zmieniać .. Kamerzysta byl tak zszokowany że zapomniał wyłaczyć kamerę ale w następnej sekwencji - zrobił to.. dlatego obraz nagle sie urywa ...

phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Popatrz sobie na jej oczy. Jak pięknie zmienia sobie kolory tęczówek :lol:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

na trych filmikach niczego nie widzę :/

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Ja również niczego niezwykłego nie byłem w stanie dostrzec. Dlatego możliwe są 2 rozwiązania: Albo ja mam "nieuzbrojone" oczy albo niektórzy na tym forum mają omamy :)

Intendant of the Building * 8th Degree

też niczego nie widzę w tych filmikach :) Ale chętnie przeczytam ostatnią historię Irbisa :D
Prawda czy nie, fajnie sobie poczytać :)

Awatar użytkownika

No to żeś mordo odgrzebał Mruga
MRozbicki pisze:
Mowie ze nie no to mi powiedzial ze własnie zaczęła sie zmieniać na twarzy .. Poszukałem w youtube i znalazłem ... Na szczescie skopiowalem to na twardym dysku i zachwoałem bo już ten link nie istnieje. Chyba ktos wykasował ...
myślę, że byłoby trzeba zobaczyć ten oryginalny plik to raz, a dwa, że tej suce nie raz się gęba wykrzywiała :język: A ja do tematu (skoro już się wypowiadam) dodam tyle, ze jeśli macie zwierzaka, kota, psa, czy nie wiem fretkę, to zaufajcie jego "instynktowi" i oczywiście jeśli nie jest to szczekająca na wszystko pi.da, to cienie przestaną być cieniami, a syczenie kota przestanie być bezsensowne. W szczególności koty są taką przejściówką między gęstościami, a psy (oczywiście dobrze wychowane) bezbłędnie wyczuwają intencje, a raczej charaktery więc i osobowości.
Taki przykład z życia, mam teraz pieska który jest niezwykle spoufalały mimo swego stereotypu, ale nie raz mieliśmy sytuacje, w której ni stąd ni zowąd, zaczynał wykazywać niepokój i strach. I zawsze, ale to zawsze wtedy spotykaliśmy jakąś "dziwną" personę na swojej drodze pojawiającą się w "maśle" z za zakrętu.
Nie wiem jak to działa, ale również kiedy miałem kota "syberyjczyka" to te same "cienie" co i mnie zwracały jego uwagę, lub odwrotnie, ale najbardziej niepokojące były sytuacje kiedy po kilku chwilach warczenia, syczenia i wymownej obrony rzucał się na "nie wiadomo co". Sorry za tyle""" niedopowiedzeń :) ale inaczej tego streścić nie umiem.

"No to żeś mordo odgrzebał"

:hi hi:

Temat jest bardzo dobry. Zdecydowanie bardziej wolę czytać wypowiedzi "przeciętnego Kowalskiego", który nazywa rzeczy po swojemu, niż pseudonaukowe wystąpienia znawców tematu.

Nawet jeżeli Irbis nie mówiłby prawdy, to i tak ma obszerną wiedzę, żeby skonstruować takie historie, więc jestem na tak :D
I jestem bardzo ciekawa, czy w końcu dowiedział się po co ci "woskowi" go prześladowali.

Nooo i oczywiście historie Pozostałych, zamieszczone w komentarzach. Myślę, że tego na tym forum powinno być znacznie więcej. Takie relacje są bardziej wiarygodne, kiedy ktoś po swojemu opisze coś w komentarzu, niż opowieści porywanych masowo Amerykanów :język:

Master Mason * 3rd Degree

No i nie wytrzymałam...:)) Dwa tematy o ludziach, których znam osobiście, w jednym czasie....
Bash1
tak się składa, że znam doskonale Irbisa, i zapewniam cię, że on mówi prawdę. To człowiek organicznie niezdolny do kłamstwa. I nie, nie poznał celu tych spotkań. Swego czasu dyskutowaliśmy na ten temat i wyszło nam, że po prostu Irbis, jako że od dziecka ma różne "dziwne przygody", jest niejako dostrojony do ichnich wibracji. No, tak ma, że ich rozpoznaje i już. Nie tylko zresztą reptilian. Ale od tamtego czasu nie miał już żadnych reptiliańskich randek :))
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów

kotka_klotka,
Zawsze zostawiam sobie jakiś % na to, że historia może być nieprawdziwa, szczególnie kiedy nie widzę Autora :)

Hmm...wynika z tego, że Im to wcale nie przeszkadza. Po tym co czytam o Reptilianach, spodziewałabym się, że zaraz go uciszą, uprowadzą, przetestują czy coś w tym rodzaju. Skoro dali mu spokój, to byłaby nawet dobra wiadomość... :D

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

(...)

bash1 pisze:
Hmm...wynika z tego, że Im to wcale nie przeszkadza. Po tym co czytam o Reptilianach, spodziewałabym się, że zaraz go uciszą, uprowadzą, przetestują czy coś w tym rodzaju.

Tak, aż dziwne, że go natychmiast nie zeżarli....
Może nie wzięli ostrej musztardy.... :mrgreen:

bash1 pisze:
Skoro dali mu spokój, to byłaby nawet dobra wiadomość... :D

Bash1, widzę czego szukasz.
W ŻYCIU jest bardzo mało czarno- białych sytuacji i holyłódu.
Odnośnie takich spotkań mogę powiedzieć tylko jedno - zależy kto kogo TAK NAPRAWDĘ spotyka.

Jak lubisz opisy spontanicznych spotkań, to masz smaczek.
Czytaj od postu thozo z 4 maja:
http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245-3330.html

:hejka:

MaksK,
A no tak, racja! Ludzie przecież z musztardą smakują najlepiej. :lol:

"Bash1, widzę czego szukasz.",
nie do końca. Raczej próbuję sklasyfikować Reptilian, dowiedzieć się czegoś więcej i znaleźć dowód na to(lub udowodnić sobie), że są też tacy, którzy dają sobie spokój z ludźmi /albo raczej dają ludziom spokój.

"Odnośnie takich spotkań mogę powiedzieć tylko jedno - zależy kto kogo TAK NAPRAWDĘ spotyka.",

Racja.

"Jak lubisz opisy spontanicznych spotkań, to masz smaczek."

Dzięki, poczytam :D

Ludzi, którzy spotykali reptyli jest naprawdę mnóstwo. Ja na szczęście nie miałam "przyjemności". O życiu i przygodach Irbisa bez jego zgody raczej nie będę publicznie się wypowiadać, mam nadzieję, że zrozumiesz :). Gadom parę lat temu skończył się kontrakt na eksploatację Ziemi i ludzi, ewentualnie przegrali wojnę i stracili dostęp do ziemskich zasobów. Nie wiem, jaka jest prawda, ale niewątpliwie od właśnie paru lat, ich nie widać. Szarych zresztą też... I to jest dobra wiadomość... A wracając do tego, dlaczego niektórym ludziom dawali spokój... rzekłabym, że wielu dawali spokój. Gdyby mieli upupiać wszystkich, którzy ich zobaczyli albo poczuli, to mieliby naprawdę duuużo roboty. I nie wszyscy nadawali się do kontroli, albo byli nieistotni dla nich z jakiegoś powodu... Tych motywów zostawiania w spokoju może być całe mnóstwo i niekoniecznie zrozumiałych dla nas.

Jasne, skoro mówisz że później i tak nic się nie działo... :hi hi:

No tak, tak jak niekoniecznie zrozumiałe jest podwędzenie koszyka w supermarkecie dla nawiązania kontaktu :D

Lekko odchodząc od tematu, natchnęła mnie jakiś czas temu taka myśl.

A co jeśli gady są "malutkimi" stworzeniami i zwyczajnie się boją?
Już wyjaśniam o co chodzi.

Zakładając, że teorie o reptilianach są prawdziwe, mają oni nad nami wielką władzę nie tylko fizyczną.

Ale zastanawiał się ktoś nad tym, że nad nimi jest jeszcze coś znacznie silniejszego? Coś czego oni się panicznie boją?

To tak jakby porównać mrówki które władają nad jakimiś mniejszymi stworzeniami ale nie mają szans w starciu z człowiekiem....
Może gady to jakaś rasa/okaz który gdzieś kiedyś się zbuntował i uciekł żeby robić swoje ale ma świadomość tego, że jest ktoś/coś znacznie większego co może ich unieszkodliwić w każdej chwili...

jej, no wiadomo kto jest nad nimi... archonci.... oni sterują nawet reptilianami, i tak, gady się ich boją... całkiem słusznie, zresztą....

kotka_klotka pisze:
jej, no wiadomo kto jest nad nimi... archonci.... oni sterują nawet reptilianami, i tak, gady się ich boją... całkiem słusznie, zresztą....

A skąd masz tą informację ? Po pierwsze gdzie jest napisane że się boją i kto to napisał "całkiem słusznie"? Po drugie gdzie i kto napisał że sterują Reptilianami skoro Archonci nie istnieją i to gnostycka bujda Lasha ? No ale o tym nie możesz wiedzieć bo nie zrobiłem filmu Heisera o tych kłamstwach.

Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala pisze:
kotka_klotka pisze:

A skąd masz tą informację ? Po pierwsze gdzie jest napisane że się boją i kto to napisał "całkiem słusznie"? Po drugie gdzie i kto napisał że sterują Reptilianami skoro Archonci nie istnieją i to gnostycka bujda Lasha ? No ale o tym nie możesz wiedzieć bo nie zrobiłem filmu Heisera o tych kłamstwach.

ja szanuję pracę Heisera, bez wątpienia geniusz ale dlaczego Icke i Bartley stale mówią o Archontach?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]