Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 cze 2020, 1:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Temat postu jest określony i nie zamierzam tu rozwijać innych tym bardziej zupełnie niepotrzebnych.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 cze 2016, 21:48 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

To nie rzucaj słów na wiatr ,że potrzebujesz psychologa i chętnie byś skorzystał...Jesteś nowy wiec można wybaczyć, ale nie krzycz więcej czy psycholog jest na sali bo nigdy nie wiesz kto się odezwie...

Rozumiem że to nie miejsce na żarty słowne.Mam nadzieję że inni odebrali to lepiej Jako nowy przyjąłem do wiadomości.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Po co Ci psycholog?
Do czego miałby Ci być potrzebny?

Chodziło chyba o wychwytywanie takich ludzi przed próbą podjęcia ewentualnej współpracy.

Generalnie nie będę dużo mówić. Nadmienie tylko, że przerabiałem ten etap i opisywałem go w kilku miejscach na forum. Rozbiło się o chęci i ludzi. Którzy po prostu nie chcieli być "wolni" ani nic robić, wygodnie było im tak jak teraz. Zresztą opisywałem to wielokrotnie np tu Zresztą możesz sprobować się skontaktować z tym człowiekiem, bo też coś chce zrobić ale po pół roku pracy nie ruszył jeszcze z niczym konkretnym.

Ok, ja bym zrobił to w ten sposób.

Krok 1.

Ściagasz program Scribus (jest darmowy).

Krok 2. Wchodzisz na https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 4C7B682D5D.
Jest to 8 częściowy kurs obsługi tego programu. Co prawda po angielsku, ale jakoś może dasz radę. Możesz też wejść na https://www.youtube.com/results?search_query=scribus+pl i poszukać tutoriali w naszym języku, to też jest ok.

Generalnie Sribus to program do DTP. Pozwala tworzyć profesjonalny skład a tym samym publikacje gotowe do druku. Jak się człowke nauczy, to może to być o wiele bardziej efektywne narzędzie niż taki Word.

3. Robisz jakiś podstawowy szablon i piszesz kilka artykułów.

4. Pytasz czy ktoś nie miał by chęci napisać jakiegoś ?

5. Jeśli nikogo nie znajdujesz, szukasz dobrych i merytorycznych artykułów na innych portalach i pytasz ich autorów czy możesz użyć ich tekstów w gazetce którą zamierzasz kolportować.

6. Składasz gazetkę i publikujesz.

7. Drukujesz np 100 sztuk i wrzucasz do sieci.

8. Robisz fotkę i wrzucasz na forum, mówisz - "Patrzecie mam 1 numer i sam wydrukowałem 100 sztuk"
Ludzie lubią fotki i lubią widzięc, że coś się dzieje, to ich motywuje do pracy.

6. Zakładasz prostą stronę internetową, nawet darmową. Z linkiem do pobrania tej gazetki.
Umieszczasz na niej informacje, że każdy może ją sciągnać i wydrukować w ilości X i kolportować gdzie chce.
I piszesz, że po to to jest, że ma to być drukowane i roznoszone samodzielnie jak ulotki przez każdego.

7. Sam idziesz i roznosisz gazetki w miejscach publicznych. Zostawiasz na dworcu, w parku na ławce w aptece, na przystanku, uczelni innych ciekawych miejscach.

8. W gazetce umieszczasz adres internetowy strony.

9. Instalujesz kilka skyptów które zapewniają statystyki, po jakimś czasie sprawdzasz ile strona ma odwiedzin (powiem nam to jak skuteczecznie materiał się rozkolportował) oraz ile było pobrań gazetki do samodzielnego druku.

10. Obserwujesz pierwsze efekty, Powtarzasz lub modyfikujesz plan i wprowadzasz poprawki.

Póki co, to jedyna opcja jeśli chodzi o maksymalny zasięg i zaangazowanie społecznem oraz minimalizacje kosztów. Ale to tak jest zawsze, im mamy więcej kasy tym możemy mniej liczyć na ludzi.
Im mamy kasy mniej lub nawet zero tym obywatelska rola społeczności jest większa.

Dbasz by całość nie przekraczała 10-15 stron. fotografie były czarmnobiałe i dobrze wychodziły na domowych drukarkach. By bylo ich genieralnie mało.

Reszta to dogranie detali, ale taki plan z zerowym dochodem jest chyba najlepszy.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

levibc pisze:
Z ta konsolidacją mediów też bym uważał. Dla mnei wiele z nich to oportuniści którzy pierdolą 3 po 3 a inni to są chorzy psychicznie ludzie. Uważaj z kim współpracujesz. Nic nie sugeruje, po prostu pewnie rzeczy robi się na własną odpowiedzianość i wyciąga wnioski. Co do NTV, polecam wątek w odpowiednim dziale na tym forum.

Podam ci prosty i otwarty przykład Claude mOnet nie ufa mnie a ja za cholere nie ufam jemu. Można powiedzieć, że się tolerujemy. Ale nie wspieram tego co robi np propagowanie KESHE i innych tego typu bzdur i nie wiem jakie idą za tym intencje

Też za cholerę nie ufam Claude mOnet i mam ku temu mocne powody. Jesteś nowy to Ci powiem (i innym nowicjuszom), bo temat był tu głośny, nie wracałbym i nie odgrzebywał starych spraw, ale niestety ciągle jest aktualny. I nie trzeba szukać daleko, jakiegoś KESHE, na polskim podwórku mieliśmy własnego 'KESHE', a właściwie ciągle mamy, bo dalej działa niesławny Adamski. A temat ciągle jest aktualny [w internecie], bo na stronie Claude mOnet ( http://teoriachaosu.com.pl/?p=427 ) oszust jest dalej promowany, jest link do jego strony, są [chyba] same pozytywne komentarze.

A że Jerzy Andreasik vel Jerzy Adamski jest oszustem to nie mam co do tego wątpliwości, mam dowód w postaci tego jego urządzenia "wolnej energii" i wykazałem to tutaj swego czasu:
generator-soniczny-adamskiego-to-oszustwo-t13214.html

Co do ntv to ten materiał mówi sam za siebie, nie wymaga komentarza:
phpBB [video]

Co do Porozmawiajmy TV, to poczytaj tu w archiwum chata o superżołnierzach. :D

Co do "Prawda2 (uwaga! strona chyba ma problem z wirusami!)", to strona ma raczej problem z adminem, który najwyższe noty daje wielbicielom Stalina i w ogóle to osobny temat, był wałkowany...

Żeby nie było, że same negatywy, to podam też w mojej ocenie wartościowe serwisy, znaczy tylko przykłady, nie będę wymieniał wszystkich, bo na pewno bym kogoś pominął:
https://forum.wybudzeni.com/ - niestety mało się tam dzieje, nie mogą chłopaki złapać wiatru w żagle, gdyż przeróżni agenci wpływu (chociażby wymienieni powyżej) szkodzący świadomie, bądź nie (na jedno wychodzi) zawładnęli sceną alternatywną, zagospodarowali antysystemowców przy pomocy "antysystemowców". Admina tego forum można spotkać na p2 i niedawno też tu się pojawił. Wcześniej chłopaki działali w takim projekcie otwórzumysł (OU), który się rozsypał. Proponuję zwrócić się też do nich, jeśli jeszcze nie odechciało Ci się działać w tej materii, :uśmiech: po tym wszystkim, co zostało tu napisane.
jest blog naszego forumowego kolegi:
https://ripsonar.wordpress.com/
Jest parę innych blogów i to forum oczywiście i tyle - cała polska alternatywa, opozycja dla systemu.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

@Mirku

Może oświecisz nas co Ty robisz? To, że się popełnia błędy to normalne jak coś się robi... Nie popełnia błedów tylko ten, co nic nie robi (czyli no-namy nie popełniają błędów, to fakt!)...

Tak się składa, że serwisy, które podałem tworzą ludzie, którzy coś robią konkretnego aby budzić ludzi do walki z systemem, który nas zniewala (i to nie od roku tylko od wielu lat!). Tak jak Alex Jones, nawet jeśli jest po drugiej stronie (na co nie ma dowodów, tylko mętne poszlaki!) - nikt nie uświadomił tylu ludzi co on. Alexa Jonesa spotkałem osobiście, i jest bardzo spoko kolesiem. Agentów na prawdę łatwo wyczuć np. Charlie Veitch...

Zapraszałem do audycji wszystkie osoby, które miały coś ciekawego do powiedzenia, także LightWorkerów, czy człowieka od wklęsłej Ziemi. Problemem jest raczej to, że większość ciekawych osób nie chce występować publicznie, więc zapraszam praktycznie wszystkich, którzy chcą. Czy jak zapraszam jakiegoś gościa, to oznacza, że wszystko akceptuje co mówi? Obudź się chłopie...

Ps. Mnie p. Adamski/Andreasik nie oszukał, nikt nie przysłał mi informacji nawet o swoim pozwie do sądu przeciwko niemu (skoro oszust, dlaczego nikt nie podał go do sądu???). Pan "Adamski" przysłał mi urządzenie do HHO, czy działa nie wiem, z braku wiedzy i czasu nie testowałem - ale według nauki 100% urządzeń HHO nie ma prawa działać. Case F*cking Close...

Ps2. Sidbull - widzisz jak to jest w świadku polskich teoretyków spiskowych, jak w polskiej polityce...

Awatar użytkownika

Claude mOnet pisze:
Sidbull - widzisz jak to jest w świadku polskich teoretyków spiskowych, jak w polskiej polityce...

No niestety takie to środowisko jak widać. Ja na samym początku dostałem kubeł zimnej wody na głowę, nikt mnie nie ostrzegł - to ja teraz ostrzegam kolegę Sidbulla, żeby wiedział z kim, z czym ma do czynienia, by potem także nie powiedział, że nikt go nie przestrzegł.

Claude mOnet pisze:
@Mirku

Może oświecisz nas co Ty robisz? To, że się popełnia błędy to normalne jak coś się robi... Nie popełnia błedów tylko ten, co nic nie robi (czyli no-namy nie popełniają błędów, to fakt!)..

Robię co mogę, informuję ludzi gdzie mogę. Z bardziej praktycznych rzeczy, to eksperymentuje ciągle w miarę możliwości z urządzeniami - incydent z Adamskim mnie nie zniechęcił.

Błędy się popełnia oczywiście, ale należy z nich wyciągać wnioski, naprawiać..., usuwać.
To ktoś chce się zajmować taką trudną i wymagającą dziedziną jak tropienie, obnażanie spisków, a nie potrafi zwykłego oszusta rozpoznać? I jeszcze go broni? To co ludzie nie znający się na tematyce wolnej energii (np. dziewczyny/kobiety) mają potem myśleć, jak mają rozpoznać kto kłamie?
Wykazałem jasno, że gość twierdzi, że rozbija wodę i z tego jest energia, a tymczasem każe dodawać do wody benzynę, która niby ma być katalizatorem, a faktycznie to jej opary się spalają. To trudno rozpoznać, że to oszustwo i zdjąć ze swojej strony link, by inni się nie nabierali i przez to zniechęcali do tematyki, do środowiska alternatywnego? Albo napisać w wątku w którym broniło się oszusta, że jednak byłem w błędzie. Nie chodzi o jakieś przeprosiny, tylko o zwykłą deficytową w obecnych czasach prawdę.

Jak środowisko ma się skonsolidować, jak jeden drugiego oszukuje?

Claude mOnet pisze:
Zapraszałem do audycji wszystkie osoby, które miały coś ciekawego do powiedzenia, także LightWorkerów, czy człowieka od wklęsłej Ziemi. Problemem jest raczej to, że większość ciekawych osób nie chce występować publicznie, więc zapraszam praktycznie wszystkich, którzy chcą. Czy jak zapraszam jakiegoś gościa, to oznacza, że wszystko akceptuje co mówi? Obudź się chłopie...

Nie chodzi o akceptowanie wszystkiego co mówi. Po prostu pewnych ludzi się nie zaprasza - pedofili, morderców, zawodowych kłamców typu politycy, czy zwykłych oszustów jak wspominany ekspert od HHO. Inną sprawą są błędy - każdy popełnia błędy, ale nie każdy tkwi w nich potem, jak go inni próbują uświadomić, że jest w błędzie.

Przecież światową konspirację tworzą mistrzowie kłamstwa, oszustwa, manipulacji. To jak można ich dekonspirować, jak nie potrafi się rozpoznać zwykłego drobnego oszusta.
Ja zrobiłem wówczas taki błąd kupując ten wynalazek (mimo że mi nie pasowało..., że nie mogłem uwierzyć, że coś takiego może działać...), że zaufałem ludziom ze środowiska, którzy go promowali, bo naiwnie myślałem, że tacy poszukiwacze prawdy przecież by nie kłamali i nie promowali oszusta. :D

I na koniec jeszcze jedna kwestia, nawet jak pomysłodawca tego pisma ma uczciwe zamiary, to nawet jak mimo tylu ogromnych przeszkód udało by mu się uruchomić ten projekt, to na pewno będą chcieli się pod niego podpiąć różnej maści agenci, dezinformatorzy, oszuści, ludzie łasi na pieniądze... Trzeba by mieć ogromną wiedzę i doświadczenie, a także intuicję by takich rozpoznać. Będą skłócać, mącić potem i starać się rozpieprzyć projekt, jak to zrobili z wieloma innymi - tu niektórzy mogą o tym opowiedzieć i opowiadają, trzeba tylko słuchać, czytać.

Przeczytałem posty postaram się odpowiedzieć jak najszybciej. Dziś mecze więc nic nie obiecuję, a chcę odpowiedzieć na kilka kwestii jak najdokładniej.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Może oświecisz nas co Ty robisz? To, że się popełnia błędy to normalne jak coś się robi... Nie popełnia błedów tylko ten, co nic nie robi (czyli no-namy nie popełniają błędów, to fakt!)...

Mylisz popełnianie błędów z nagminną dezinformacją która przeczy zdrowemu rozsadkowi.
A ty się uczysz na błędach ? Póki co zachowujes się jak byś ich nie popełniał. A serwisy które podałeś w większości wypadków prowadzą ludzie którzy trzepią innych z kasy, tłoczą im do głowy bezsensowne i toksyczne teorie, część z nich jest chora psychicznie a inni to po prostu pozyteczni idioci.

Cytuj:

I uwarzasz, że to jest ok ? Z mojego puntku widzenia to roznoszenie coraz większego syfu.
Spraszanie każdego i słuchanie każdego. Po co słuchać wariatów, ludzi psychicznie chorych, albo którzy mienią się super naukowcami a nie umieją prostej tabliczki mnożenia i mają kłopoty z podstawowymi pojęciami. Którym sypie się konsystencja logiczna w każym zdaniu ? W ogóle po cholere spraszać ludzi z których opinią fundamentalnie się nie zgadzamy ? Tego nie rozumiem... to jakaś nowa forma poprawności politycznej ? Albo źle rozumiana tolerancja ? Po co wałkować po raz 10 brednie o płaskiej ziemi... skoro wiadomo, że to kosmiczne brednie.

Może po to by zapchać czas antentowy ? A może by wykreować sobie bohatera na który potem będzie można ciągnąć kase za wykłady ?

Kto powiedział, że robienie czegokolwiek jest lepsze niż nie robienie nic ? To jest właśnie toksyczny paradygmat. Lepiej spraszać morderdów i pedofilów by ci mogli się wypowiedzieć w mediach alternatywnych niż zostawić tych ludzi w spokoju ? To jest chore. To jest szkodzenie a ludzie jednak ufają autorytetom a bądz co bądz razem z swoim RFN jakimś tam jesteś.

it's easy to believe when you don't understand.
A na tym się to wszystko opiera, brzmi mądrze więc to musi być prawda.

No ale mówi to człowiek który również propaguje idee międzynarodowego oszusta i krętacza Keshego.
I jeszcze bezczelnie od pół roku piejesz z zachwytu, nad jego konstrukcjami które sam tworzysz i rzekomo ci to działa. Adamskiego też propagujesz.

Więc może według ciebie taka postawa jest ok. Potem się dziwisz, że ci ludzie nie ufają. Już wiesz dlaczego.

Awatar użytkownika

2 na jednego czyli tzw. "banda łysego", aby zdyskredytować moją osobę. Śmieszy mnie to, bo prawda i ci którzy stoją po jej stronie broni się sama...

Ps. Co do Keshe to znam osobiście ludzi którym health-peny pomogły (jeśli wiecie w ogóle co to jest), więc to wy nie macie pojęcia o rzeczach które są na wyciągnięcie ręki... Psy szczekają, karawana jedzie dalej...

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

A czujesz się zdyskredytowany ? To nie żadna dyskredytacja tylko opinia, ja tam odpowiadam za siebie.
Fajnie, że płaska ziemia, Pan Adamski i Keshe bronią się sami. To dobrze, podobami się ta koncepcja.

A co do health-pena. To miedz...miedz jest antyspetyczna. Czyli zabija bakterie, grzyby i niektóre wirusy.
To ogólnie zdrowy metal jeśli nie przekracza bezpiecznej dawki.To fakt znany od dawna, w przemyśle medycznym wiele narzędzi i elementów w szpitalach jest wykonanych z miedzi, klamki, poręcze łóżek czy stojaki na sprzet, czyli wszystkie tzw powierzchnie dotykowe ktore mogą przenoiśc materiał biologiczny.

Z tego samego powodu ceni się w budownictwie rury wykonane z miedzi które zapobiegają gromadzeniu się materiału biologicznego. W ogóle woda z rur miedzianych na zupełnie inny smak, jest słodsza.

Masz tu garść badań - są one dość młode bo mają ją raptem 10 lat. Opisują bakteriobójcze działanie
stopów miedzi.

https://www.sciencedaily.com/releases/2 ... 074835.htm
http://www.coppertouchsurfaces.org/anti ... index.html
http://www.coppertouchsurfaces.org/pres ... 10701.html

Od tysiecy lat wiadomo też, że miedz jest przyjazna dla zdrowia. Biżuteria miedzian była uznawana za leczniczą.
To fakt, który zna chyba każda kultura na świecie. Od Egiptu przez Indie Tybet i obie Ameryki.
To są znane fakty nawet w naszej medycyne ludowej, tak samo wiedza, że woda z miedzianych rur jest zdrowa.
Wszystko to jest znane od pieprzonych 5-6 tyś lat a Metaloterapia to jedna z gałęzi Ajurwedy.
Jony miedzi mogą być absorbowane przez skórę razem potem. Już nie mówiąc o innych odziaływaniach metalu na zdrowie. Kolejną gałęzią jest wiedza na temat odziaływań potenciałów elektrycznych różnych metali i ich wpływu na zdrowie. Bo to też się bada. Ajurweda również ma tu wiele do powiedzenia.

Teraz widzisz czym się różni dobre naukowe badania którą można połączyć z wiedzą która ma kilka tyś lat.
A te całe Gansy to pieprzenie głupot i dokładanie teorii do czegoś co wie nawet moja babcia. I to nie jest żadna plazma ani inny kretynizm. Do tego polecam też zobaczyć jaką miedz pełni rolę w organizmie a następnie sięgnąć do dobrej starożytej medycyny a nie wzorować się na psychopatach którzy obwołują się mesjaszami.

Ergo, możesz sobie nawet lizać te metalowe elementy i na jedno wyjdzie.

Dalej uważasz, że nie mam o tym pojęcia o rzeczach które są na wyciągnięcie ręki ?

To co jeszcze mi chcesz opowiedzieć ? O sprezynkach Free Energy które polaryzuje się miernikiem elektrycznym ? Tak jak od pół roku probujesz wszystkich przekonać ? Albo twoje rozkminy patentów Tesli ? Gdzie nie odrózniasz, prądu stałego od przemiennego ?

Dlatego właśnie nie uznaje w większości mediów alterantywnych. Pieprzenie głupot, wszystkiego o wszystkim i jak leci.

Dlatego jak twoja Karawana przejezdza, ja wyjeżdżam z miasta. Droga wolna.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

sidbull-nie musisz czytać tego powyżej,bo to ma mało wspólnego z Twoim zamiarem,chęciami.
Ot,takie wstawki... .jakby PW nie działało 8-)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

@sidbull - Bo widzisz...kiedyś miałem podobny pomysł co ty i chciałem go właśnie wykonać mniej więcej tak jak opisałem.

Dokładnie było to 3 lata temu... miałem wtedy więcej siły i entuzjazmu na pewne działania. Niestety plików już nie ma. Ale propozycje artykułów ktore mogły by się tam znaleźć wydają się nadal aktualne.

http://davidicke.pl/forum/post158484.html?hilit=cytryna#p158484

Zakładając temat liczyłem na ( niewielki ) zryw, ludzie sfrustrowani sytuacją czekają tylko na impuls by zaskoczyć i działać. Tu przy 2000 odsłon doznałem sromotnej klapy tak niskiej frekwencji nie brałem pod uwagę wcale ! levibc miał lepszą 3 lata temu. Podziwiam ludzi którzy od lat trzymają serwisy i radia dla takiej publiki. Podziwiam ich wytrwałość, cierpliwość i spokój z jakim załatwiają sprawy. Ja z reguły omijam ludzi którzy podcinają mi skrzydła i wtłaczają we mnie
niechęć. Levibc dziękuję za rady techniczne, chybione gdzyż w sprawach programowych sam mógłbym kogoś czegoś nauczyć i zanim założyłem temat, sprawdzałem czy będę w stanie coś na regalu złożyć do druku, ale dzięki przyda się innym. Dziękuję za ostrzeżenia co do Claude mOnet
słyszałem tą żałosną audycję, ale kim ja jestem żeby kogoś oceniać i wydawać wyroki. Każdy ma swój rozum. Ludzie największe pieniądze robią, na ludzkiej głupocie. Pokusa zarobku zawsze jest, a po latach działania bez skutku można to jakoś wytłumaczyć. Ja odbieram go jako radiowca z doświadczeniem którego pomoc byłaby przydatna tym bardziej w takiej próżni
organizacyjnej. A że pie.... takie głupoty na antenie że aż skasowałem audycję to inna sprawa. Ale kto nie popełnia błędów ? Staram się być uprzejmy dla ludzi bo to czasem wraca. Z braku chęci ruszenia pośladkami koledzy z różnych forów skaczą sobie do gardeł. I przy narastającej frustracji wcale się nie dziwię. Podoba mi się Levibc bo jak stary lew próbuje doradzić nie zniechęcać, ale przedstawić realia jak Kolonko, mówi jak jest. ( to też żarcik) żeby jasne było.
Generalnie dostałem kubeł zimnej wody na łeb, ale nie podcięło mi skrzydeł.
Na co dzień otoczony jestem ludźmi z którymi nie pogadam na takie tematy wcale, więc osamotniony jestem nie od dziś.
Claude mOnet odpowiedział na post niemal od razu więc gość w porównaniu do wielu z was ma jaja i chce działać czy jam mam go za to potępiać, tylko dlatego że nie zgadzam się z nim w jakimś temacie?
Może gra nie czysto może nie, a może otaczają go tacy ludzie którzy to powodują. Jednak coś robi.
Lubię działanie nienawidzę grzebać w postach kto co i kiedy napisał to mnie męczy chcę przeć do przodu. Działać z rozpędu zanim dopadną mnie wątpliwości.
Kiedyś obierałem różne opcje, byłem za tym, za tamtym szukałem uczciwości, ale wiem że wszyscy kłamią, kłamstwem przesiąknięte jest wszystko na wylot. Kłamią moi idole kłamią, chodzące cnoty. Kłamią wszyscy dusi mnie to że czasem sytuacja zmusza mnie do kłamstwa.
Ale trzeba się pogodzić z tym, że żyjemy w zakłamanym świecie i skupić się na walce z tym.
Każda działalność pchająca ten wózek do przodu jest ważna.
Na tą chwilę zamykam temat, poukładam sobie trochę swój falstart. Przekłuję szpilką swoje ambicje i popuszczę trochę powietrza.
Następie popiszę trochę prywatnie levibcem i mOnetem muszę niestety zmienić taktykę.
Nie sprawdzałem błędów, literówek , nie poruszyłem też wszystkich tematów, jestem skonany po pracy, wybaczcie
Pozdrawiam

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Po prostu to już było, kilka lat temu. Wtedy każdy miał więcej energii i pomysłów i optymizmu, ludzi było więcej i działań również. Spóźniłeś się o jakieś 5-6 lat. Teraz większość jest sceptyczna bo widzą, że kolejna osoba "robi to samo"

I to co każdy "ideowiec" zaczyna rozumieć po kilku latach działalności i nie mówię tu nie tylko o środowisku anyNWO, to może być nawet młodzieżówka polityczna. Jak sprawić by tym co nie chcą się chciało, a ci co nie rozumieją by zrozumieli, to taki święty Graal.

Jak ludzie nie chcą to...nic się nie zrobi. Oraz: Jak nie ma kasy, to również mało można. Przerabiałem to w RBC, przerabiał to Stop Nwo Poznań, stopnwo.pl, zagrozenia.org, czasprzebudzenia, prawda2 ... i setki innych mniejszych i wiekszych prywatnych inicjatyw. Nawet poteżne People's Voice załamało się i nie wiadomo czy wróci. Były już gazetki wlepki teledyski filmy tlumaczenia rozdawanie plyt radia telewizje portale spoleczniciowe i newsowe, blogi i vlogi...

I kto to w ogóle powiedział: "Nie oceniaj ?"
Wtedy zawsze zły pieniądz wyprze dobry i właśnie to dzieje się w mediach alternatywnych. Mamy ezoteryczne doktryny o nieocenianiu, własnych prawdach. Na tym się właśnie żeruje. Można ludzim na podstawie takiego modelu sprzedać każdą bzdure. Przyzwyczaja to ludzi do lenistwa intelektualnego, nawet jeśli można coś obalić w kilka sekund wpisując kilka haseł do wyszukiwarki, dalej rozprzestrzenia się to jak rak. Własna prawda...pfff.

Potem już jest tylko lepiej. Warsztaty rysowania mandal za 500 zł kursy świadomości, samoświadomości, medytacji, dwupunktu, trzy punktu, dotyku kwantowego, reiki poziom I II II potem Tachinowe Reiki i Super nowa mega metoda Izraelskiej radiestezji. Oszaleć można, jeden wielki alternatywny bazar.

Szkoda gadać... powtarzałem to już ...wiele razy, w różnych wątkach, w przypadku różnych inicjatyw, różnych ludzi. Dużo tego było...

Mam wrażenie, że obecnie każdy bardziej skupia się na sobie. I wykorzystuje to wiedzę jak umie dla własnych potrzeb. Bo tak naprawdę, wiedzy się nie rozdaje, wiedzę się bierze - robi to ten kto chce.
Tego się też nauczyłem.

Awatar użytkownika

sidbull pisze:
kim ja jestem żeby kogoś oceniać i wydawać wyroki.

Nie chodzi o to, żeby oceniać człowieka. Nikt tu nie ocenia nikogo jako człowieka, a jedynie jego działalność, a do tego każdy ma prawo, tak samo jak oceniamy przykładowo rządzących. Bo czemu ich nie mielibyśmy oceniać? A skoro ich możemy, to czemu nie mielibyśmy prawa oceniać prawdziwej opozycji do systemu (nie tej sejmowej pseudo-opozycji), środowiska anty-NWO?
Podam Ci przykład:
Ktoś nawołuje do rewolucji przeciw systemowi, bo ten zniewala ludzi, co jest prawdą. Z tym, że Ty wiesz, że taka rewolucja tylko pogorszy jeszcze sytuację, zginie wiele ludzi, będzie mnóstwo rannych po "obu stronach", a tak naprawdę tylko po jednej stronie - ludzi zniewolonych i manipulowanych przez system, jakim są też, czy raczej przede wszystkim policjanci, żołnierze... Wielu trafi do więzień, będzie prześladowanych. To jak uważasz - mamy prawo oceniać takiego nawołującego do rewolucji, czy nie? Mówię o przypadku, gdy jesteśmy głęboko przekonani, że taka rewolta w tym akurat momencie nie ma kompletnie żadnego sensu i przyniesie więcej szkód niż pożytku, o ile w ogóle jakiś pożytek z niej będzie.
sidbull pisze:
Claude mOnet odpowiedział na post niemal od razu więc gość w porównaniu do wielu z was ma jaja i chce działać czy jam mam go za to potępiać, tylko dlatego że nie zgadzam się z nim w jakimś temacie?
Może gra nie czysto może nie, a może otaczają go tacy ludzie którzy to powodują. Jednak coś robi.

Jak już levibc słusznie zauważył, mam podobne zdanie - czasem lepiej nic nie robić, niż siać przykładowo dezinformacje. Jak w medycynie, ratownictwie: po pierwsze nie szkodzić (primum non nocere).
To dla Ciebie nie jest ważne, czy ktoś gra czysto, czy nie, czy ma w otoczeniu 'złych ludzi' i jest podatny na ich wpływ, czy nie? Bo dla mnie to kwestia zasadnicza, gdy dobieram sobie ludzi do współpracy. Czy to jest argumentem, że ktoś odpowiedział na post od razu? A może jest agentem, płatnym trollem, który przesiaduje przed komputerem i reaguje od razu na takie akcje, bo takie ma zadanie, za to mu płacą? Nie piszę teraz tego w odniesieniu do Claude mOnet (nie znam, nie wiem co nim/Tobą kieruje, że zaprasza(sz) kolesi od płaskiej, czy też wklęsłej Ziemi; co miałem do niego/Ciebie, to już napisałem), żeby było jasne, a ogólnie, to taki przykład.

sidbull pisze:
Lubię działanie nienawidzę grzebać w postach kto co i kiedy napisał to mnie męczy chcę przeć do przodu. Działać z rozpędu zanim dopadną mnie wątpliwości.

To jak chcesz (czy raczej chciałeś) sobie dobrać ludzi do współpracy? Wiesz co by było gdyby zespół składał się z przypadkowych ludzi, kto pierwszy to lepszy? Kto szybciej odpowie, więcej i ładniej pisze? :uśmiech:

sidbull pisze:
Kiedyś obierałem różne opcje, byłem za tym, za tamtym szukałem uczciwości, ale wiem że wszyscy kłamią, kłamstwem przesiąknięte jest wszystko na wylot. Kłamią moi idole kłamią, chodzące cnoty. Kłamią wszyscy dusi mnie to że czasem sytuacja zmusza mnie do kłamstwa.

Tak, wszyscy kłamią, czasem sytuacja zmusza każdego do kłamstwa, chociażby nawet z tego powodu, że większość ludzi nie jest w stanie znieść, przyjąć, zaakceptować prawdy. W pracy też różne sytuacje nas do tego zmuszają. Ale to nie to samo, jak w przypadku gdy jakiś pasjonat danej tematyki, "poszukiwacz prawdy", aktywista, "anty-systemowiec"... z premedytacją kłamie dla jakichś osobistych korzyści, zysków!

Master Mason * 3rd Degree

"Zakładając temat liczyłem na ( niewielki ) zryw, ludzie sfrustrowani sytuacją czekają tylko na impuls by zaskoczyć i działać. "
Nikt nie czeka na żaden impuls do działania. Od tego jest facebook by para szła w gwizdek, a następnego dnia każdy grzecznie wstawał do swojej codziennej walki o chleb. :)

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Poszukiwaczka pisze:
"Zakładając temat liczyłem na ( niewielki ) zryw, ludzie sfrustrowani sytuacją czekają tylko na impuls by zaskoczyć i działać. "
Nikt nie czeka na żaden impuls do działania. Od tego jest facebook by para szła w gwizdek, a następnego dnia każdy grzecznie wstawał do swojej codziennej walki o chleb. :)

Zgadzam się. I powtórzę się, ale moim zdaniem większość ludzi żyje w takim transie oraz nieświadomości, iż w rezultacie tego nie są oni sfrustrowani, ponieważ nie mają oni czasu na takie dogłębne analizy oraz rozważania. Niezadowolenie może u nich natomiast jedynie wywołać to, że nie obejrzą oni "Tańca z Gwiazdami", "Warsawshore" lub meczu, czy też nie wejdą na "Fejsbuka". Mam takie subiektywne odczucie, że w "alternatywie" doszło do jakiegoś zastoju oraz dziadostwa. Kłócimy się między sobą o jakieś pierdy, dochodzi między nami do podziałów i co? Kto wygrywa bitwy? Tak się czasami zastanawiam, czy warto dalej w to brnąć. Próby uświadamiania ludzi "lemingów", to jak walenie głową w mur. Trzymając się nawet teorii, że 3% populacji danej społeczności może zapoczątkować ewolucję świadomości, to nawet trudno znaleźć te początkowe 3%. Zobaczmy ma gołe fakty: liczby. Za mało nas jest. Większość społeczeństwa oczekuje rzeczy łatwych, lekkich oraz przyjemnych, które nie wymagają wysiłku. Przegrywamy i z każdym rokiem jest coraz gorzej.

Pozdrawiam,
ZORRO

Tak właśnie ZORRO zgadzam się w 100%. Poszukiwaczko walka o chleb to jest w Afryce, gdzie dzieciaki umierają na ulicach, o której walce o chleb mówisz ? mieszkasz w Europie ? Nie wyolbrzymiajmy, bo jeśli walką nazywasz masowe zapożyczenie się bo trzeba kupić 50 calowy tv lub nowego smartfona, a na kredyt a na chleb brakuje to nie jest walka a realizacja programu danego nam przez naszych bogatych "bogów" Jesteśmy wykorzystywani, ale nie walczymy o chleb, bo tak naprawdę nie walczymy o nic, nawet o swoje prawa. Nie bierz tego jako atak na Twoją osobę szanuję Ciebie i serdecznie pozdrawiam . Mam inny pomysł, nie wiem czy już był, skoro gazeta to jest coś nieosiągalnego, na ten moment można by wydać książkę pracę zbiorową. Podzielić ją na rozdziały i do każdego przypisać parę osób żeby zajęli się tylko wąskim wycinkiem wydanie książki nie jest nieosiągalne. Ale nikomu się nie chce i mnie samemu też się nie chce, podchodzić do tak obszernego tematu, tym bardziej że nie mam wiedzy jaka jest na tym forum rozsiana po członkach, ani też zacięcia historyka. Myślę dalej mam czas.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ale nikomu się nie chce i mnie samemu też się nie chce, podchodzić do tak obszernego tematu, tym bardziej że nie mam wiedzy jaka jest na tym forum rozsiana po członkach, ani też zacięcia historyka. Myślę dalej mam czas.

To zacznij od małych rzeczy, najlepiej od tego na czym się najlepiej znasz. Może doprowadzi cię do czegoś innego. Świata to co prawda nie uzdrowi, ale może zauważysz i wymyślisz coś ciekawego. A może zaczniesz rozpowrzechniać albo zajmować się czymś na co nikt inny nie miał odwagi czasu i wiary. Co może okazać się ważne chociaż dla kilku osób. To wcale nie musi być duże i ciężkie. Bo kto powiedział, że ważne rzeczy są muszą być złożone i skomplikowane ?

Może starczy opisać na forum to co wiesz w swojej dziedzinie ? Zawsze to dobry początek.

sidbull, a to ciekawe, że nie zgadzasz się ze mną, a zgadzasz się z Zorro, który zgadza się ze mną i wyraził dokładnie to samo, o co mi chodziło tyle, że innymi słowami :lol: zasadniczo nie wiem, czy wykładać swoją myśl jeszcze jaśniej, bo jak można nie zrozumieć tak prostego przekazu, jak w moim poprzednim poście. :)

Ha ha :-) być może był tak prosty że zacząłem szukać drugiego dna (zmęczenie?).
Nie ważne... na razie zmykam z forum, fajnie się rozmawia, ale nic poza tym. Mój ogień jeszcze się nie wypalił więc podziałam ,na innych forach, lub na własną rękę. Jak się wypalę to wrócę, nie będę wtedy odstawał od grupy. (żart), a na poważnie, niedługo urlop więcej czasu na kreatywne myślenie. Pozdrawiam dużo słońca życzę bo całą zimę na nie czekaliśmy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]