Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 8:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 lut 2013, 14:00 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Wiadomość archiwalna [rok 2006], ale myślę ze ciekawa i większośc z Was o tym nie słyszała.
Nie jest mojego autorstwa -i nie znam nawet źródła skąd to mam.
Co mogę od siebie dodać - tekst kończył się formą nadziei ..a co z tego wynikło potem-czyli teraz -chyba jasne.Myślę ,że temat brył geometrycznych nie jest tak do końca przez wielu doceniany.
W cytowanym tekście jest wzmianka o Piramidzie egipskiej ...nie wiem czy komukolwiek udało się w takiej piramidzie umieścić naszą teraźniejszą "żywność" GMO - po 15 minutach stan atomowy takiej żywnosci jest neutralizowany. No ale ..na to potrzeba jakiegoś sztabu naukowców ...i na pewno nieskorumpowanych.A potem odważnego wśród nich który by oświadzył opinii publicznej.
:uśmiech:
Ok - nie marudzę ... wklejam:

-=-=-=-=-
autor - Kiriłł Butusow:

Kilka lat temu, na kolejnym seminarium ufologicznym w Rydze, Moskwiczanin - Igor Lebiediew poznał
ryskiego ex-pracownika hitlerowskiego laboratorium specjalnego przeznaczenia Willi Guta, którego szefem był SS-Hauptsturmfuhrer Erich von Moltke, od którego dowiedział się wielu zajmujących rzeczy. Spotkanie to może stać się bodźcem do rozwiązania wielu medycznych problemów. Została ona opisana na łamach rosyjskiego czasopisma "NLO" nr 24/2004.

Czarna Szamballa

W tym spec-laboratorium Willi Guta zajmował się studiowaniem dawnych mistycznych dzieł i wyciąganiem z nich informacji, które byłyby przydatne dla Trzeciej Rzeszy. SS-Hauptsturmführer Erich von Moltke nie brał udziału w działaniach wojennych czy zbrodniach wojennych, a miał całkiem pokojowe zajęcie - wypróbowywanie na ludziach działania dziwnej, otrzymanej właśnie z Tybetu aparatury.

Okultyzm miał wielkie poważanie wśród wodzów III Rzeszy, i środków finansowych na otrzymanie tą drogą die Wunderwaffe - cudownej broni - Fuhrer nie żałował. Jeszcze w roku 1935 do Tybetu pojechała duża ekspedycja w celu poszukania legendarnych klasztorów, które miały związek z "czarną" Szamballą. Sądząc po doniesieniach prasowych, skończyła się ona na niczym.
Ale - jak się okazuje - ta oficjalna informacja była tylko przykrywką mającą na celu zamaskowanie
oszałamiającego sukcesu niemieckiej ekspedycji. Jeszcze przed jej rozpoczęciem, w Berlinie mieszkał
Niemiec pochodzenia tybetańskiego, który zgodził się wziąć udział w tej akcji, którą przeprowadzono
jednocześnie z oficjalną ekspedycją.

Pod legendą kandydata do zakonu udało mu się przeniknąć do takiego, ukrytego nawet przed Tybetańczykami, klasztoru. (Prawdopodobnie starożytnej religii Bon - uwaga tłum.). W klasztorze tym przechowywano aparaturę, którą jakoby jeszcze w IV wieku przekazana mnichom przez Kosmicznych Nauczycieli przede wszystkim do łączności z nimi, a także w celu harmonizowania ludzkiego organizmu, przedłużenia jego życia, a nawet odmłodzenia ciała. Wyglądała ona jak złożona bryła geometryczna, do wnętrza której mieścił się człowiek.

Egipski ślad?

Zapewne wielu słyszało o dziwnych efektach osiąganych przy użyciu brył geometrycznych, którymi
posługiwano się w Egipcie do leczenia ludzi. W wielu krajach, w tym także i w Rosji, wykonywano różne interesujące doświadczenia z piramidami, które były dokładnymi modelami Wielkiej Piramidy (Piramidy Cheopsa, Hufu), w których wnętrzu ludzie zostali wyleczeni od wielu chorób. Piramida miała wpływ na energię kiełkowania umieszczonych w niej ziaren i miała wpływ na świeżość umieszczonych w niej produktów żywnościowych.

Bardzo ciekawe rezultaty osiągnięto na Węgrzech, gdzie w celu leczenia niektórych schorzeń posługiwano się kopią korony faraonów. Okazuje się, że ona także była urządzeniem wykorzystującym kosmiczną energię, którą jest nasycona przestrzeń wokółziemska. Po seansie, długim na 10-20 minut, u pacjentów znikały nieuleczalne schorzenia.

Radziecki ślad?

Energetyczna bryła geometryczna schowana w klasztorze tybetańskim posiadała jeszcze inne dziwne
właściwości. Przy jej pomocy przenajświętszym lamom udawało się przedłużać życie do 300 lat. Maszyna ta była ukryta przez 15 wieków w skarbcu klasztornym. Fałszywemu nowicjuszowi udało się przeniknąć do skarbca i wykonać rysunki techniczne tej bryły. Dokładne badania właściwości tego znaleziska w laboratorium Willego Guta wykazało, że ma ona właściwości zharmonizowania pracy wszystkich organów ludzkiego organizmu. Ale szefa laboratorium wcale nie interesowały lecznicze właściwości bryły, ale możliwość przerobienia jej na okultystyczną tajną broń masowej zagłady. Pewne rezultaty osiągnięto, ale praca nad tą bronią szła powoli i nie skończyła się przed końcem wojny.

W maju 1945 roku, na teren, gdzie znajdowało się laboratorium, wkroczyła Armia Czerwona. Erich von
Moltke zdołał ukryć się na poddaszu sąsiedniego budynku, skąd widział, jak czerwonoarmiści wynosili całe wyposażenie w tym działający model tybetańskiej energetycznej bryły. Niemiec znał rosyjski i dowiedział się z rozmów żołnierzy, iż sprzęt ten jest przewożony na rozkaz samego Ławrientija Pawłowicza Berii (1899-1953).

Powróciwszy do Moskwy, Igor Lebiediew zaczął szukać tych urządzeń, które przewieziono do ZSRR. Było to w roku 1995, i wielu badaczy pracujących w sekretnych laboratoriach, w tej liczbie i w labach podległych Ławrientijowi Berii, zaczęli spotykać się ze swymi kolegami, zaś inni nawet występowali na różnych konferencjach i udzielali wywiadów dziennikarzom. Przez półtora roku Lebiediewowi udało się natrafić na ślad sprzętu z laboratorium von Moltkego. Ślad ów wiódł do Archangielskiej filii AN ZSRR. Tak zatem Igor pojechał na Północ.

W roku 1945, Ławrientij Beria - doświadczony organizator różnych naukowych badań - był całkowicie i bez reszty zajęty programem konstruowania broni jądrowej dla ZSRR.
No, ale szef radzieckich służb specjalnych potrafił myśleć i pracować perspektywicznie. Znalazł czas na
zainteresowanie się także sprzętem z niemieckiego laboratorium. Rozpracowanie jego przeznaczenia polecił on dwóm uczonym - A. Szubinowi i W. Liedogorowowi, których odsunął od ekipy budującej bombę A. Na strychu jednego z archangielskich domów dano im jedno pomieszczenie i fizycy przystąpili do badań. Nie figurowało ono w jakichkolwiek planach naukowych instytutu, a za rezultaty obaj uczeni odpowiadali tylko przed Berią. Po jego rozstrzelaniu (w 1953 roku - przyp. tłum) badania nad tajemniczą bryłą z Tybetu wcale się nie skończyły...

Odkrycie w Archangielsku

O oto, co opowiedział Igor Lebiediew o swej podróży do Archangielska:
Nie będę pana zanudzać dokładnymi opisami założeń teoretycznych, na podstawie których stworzono
tybetańską energetyzującą bryłę geometryczną - "maszynę zdrowia". Wygląda ona jak połączone ze sobą dwie swastyki: romańska i hinduska. Przemilczę to, z jakiego materiału została ona zrobiona. Kiedy wszedłem do laboratorium, to poraziła mnie w ciemnościach wielkość kopii tej konstrukcji, którą wykonano w tybetańskim monastyrze. Odprowadzono od niej cienkie kable, które połączono z jakimiś przyrządami.
Trudno mi opisać uczucia, które mną miotały, kiedy wszedłem do środka bryły przez otwór o skomplikowanym kształcie. Oddychanie stało się łatwiejsze, ciało napełniła siła, pojawiło się wrażenie zlewania się z całym kosmosem.

I to były nie tylko subiektywne odczucia. Przyjechałem do Archangielska zimą i się przeziębiłem. Kiedy
po 20 minutach wyszedłem z bryły, ustały wszystkie bóle żołądka, gardła i głowy, znikła gorączka i
zaczynająca się angina...
Kiedy opowiedziałem fizykom o tym, co mi się przydarzyło, oni się nie zdziwili. Obaj wypróbowywali
niejednokrotnie na sobie działanie tybetańskiej bryły. Liedogorow dzięki niej wyleczył się z raka, zaś
Szubin wyleczył się z arteriosklerozy i skutków napromieniowania promieniami jonizującymi. (Innymi słowy wyszedł z choroby popromiennej - przyp. tłum.)

W tym czasie fizycy przerwali swe badania nad polami emitowanymi przez bryłę. Teraz pałeczkę w sztafecie badań przejmie Moskwa.
Mnie najbardziej interesuje oddziaływanie bryły na ludzki organizm. Sądzę, że w niej dochodzi do pełnej harmonizacji na poziomie DNA. Ale żeby to dokładnie i dogłębnie zbadać, należałoby zbudować taką samą bryłę, jak ta z Archangielska i poddać dokładnym badaniom medycznym ochotników, którzy do niej wejdą.
Tak zatem wojenna zdobycz poniemiecka została po ponad pół wieku przewieziona do Moskwy. Jeżeli to, co powiedział Igor Lebiediew dojdzie do skutku, to tą konstrukcję będzie można wykorzystać do przywracania zdrowia ludziom poszkodowanym przez promieniowanie, albo mieszkających w rejonach klęsk ekologicznych, a jest ich w Rosji niemało...

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 lut 2013, 14:00 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 27 lut 2013, 22:27 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 15 kwie 2012, 12:07
Posty: 91
Lokalizacja: Europa
Płeć: mężczyzna
Takie rzeczy tylko w Rosji :czytaj:

_________________
Fachowe diagnozy, usuwanie podczepów, wzmacnianie oraz Oczyszczanie EnergetyczneNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group