Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 lip 2020, 10:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam Was, mam ogromną prośbę aby ktoś przeczytał moje skromne wypociny. Ktoś kto ma pojęcie o czakrach, intuicji, o tym jak to ćwiczyć itp. aaaa... i ktoś kto przede wszystkim wierzy w takie rzeczy ;)
Może zacznę od początku.
Od jakiegoś czasu (zapewne jak każdy, bo to dość normalne jak zdarza się 2 3 razy, ale nie 10 na miesiąc) mam przebłyski w pamięci. Siedzę z kolegą i patrze na niego i w pewnym momencie przelatuje myśl że ja juz to widziałam, że ja już tam byłam, i to dotyczyło tej konkretnej sytuacji. Albo że idę jakąś ulicą i nagle zdaję sobie sprawę, że ja już tędy szłam. (jestem pewna że każdy tak ma, ale nie tak często jak ja). To jest pierwsza dziwna sytuacja. Druga jest dość przykra mianowicie: od dwóch dni śniły mi się cmentarze, kości, trup. Przed chwilą dowiedziałam się że zmarło dziecko byłej znajomej.
Kolejny powód dla którego tu piszę:
Moja mam pracuje na tzw. nocne zmiany-wraca około 24 do domu, a ja już wtedy śpię. Nie jest to stała pora o której wraca-różnie. Raz o 24, a drugi raz o 2 w nocy. Zawsze kiedy podjeżdza pod blok i zbliża się do domu ja się budzę . Nie jest tak że słyszę że idzie, czy coś w tym rodzaju. Po prostu tak jakby mam intuicję, łączę się z nią telepatycznie? Nie wiem jak to nazwać. Ostatnio nawet nie mogłam usnąć bo między oczami, jak później przeczytałam, czakra dała o sobie znać. Mrowienie nie dało spokoju, nie wiem co się działo.

Wymieniłam kilka z tych sytuacji które mi się przydażyły, które upewniły mnie w tym, że trzeba do kogoś się zwrócić z tego forum. Chciałabym nadmienić że pochodzę z cygańskiej rodziny, a wiadomo że te wróżki i inne czarodziejki które rzucają uroki na np. dzieci to cyganichy ;) moja ciocia bardzo się tym interesuje. Stawia tarota itp, zawsze się sprawdza on w przyszłości.
Piszę do Was z nadzieją, że ktoś mi podpowie o co w tym wszystkim chodzi, i czy jeżeli mam jakieś zdolności to czy je jakoś ćwiczyć? Dziękuje za każdą odpowiedź :)
Pozdrawiam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 paź 2015, 15:50 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jeżeli masz takie zdolności to zapewne same w sobie narosną,nie musisz z tym absolutnie walczyć ,czy to tłumić.
Pierwsze Twoje zdania dotyczą zjawiska "deja-vu",u mnie też to dość często się zdarza,tyle,że w moim przypadku od bardzo długiego czasu mam jakąś wewnętrzną pewność,że skoro się to pojawiło to oznacza,że w moim konkretnym przypadku wszystko co się do tej pory wydarzyło miało zaistnieć.Czasem bywa to naprawdę przykre.No ale każda droga przez życie jest inna.Jedni mają piękno róż,przeplatane z zapachem,a inni same z nich kolce.To doświadczenie,dla każdego jest inne.
Zostaw te zdolności,puść,niech nie będą zapytaniem połączonym z jakąś formą obawy-same się rozwiną,a być może sprawią,że posiądziesz zdolnośc pomocy innym.
Bo w życiu tutaj o to chodzi.
Nie żądaj za to zapłaty,od kogokolwiek.Zostanie Ci to zwrócone,z nawiązką.W ten sposób uczynisz duży krok ku swojemu rozwojowi.
Pozdrawiam
:pocieszacz:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

U mnie tak samo każde to tzw. Deja vu się sprawdza. Jestem ciekawa czy da się to jakos kontrolować i rozwijac do innych umiejętności-podobnych.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

"deja-vu" w sensie :już przeżyte/juz wydarzone.To forma przebłysku,może Nadświadomości,forma utwierdzenia,że dana sytuacja już miała miejsce,już się wydarzyła.Można to odebrać,czy sobie tłumaczyć jako rodzaj sprzężenia danej chwili odbioru tego wrażenia z czymś co już miało miejsce,ale nie miało się o tym pojęcia,świadomości.Jest to pewien rodzaj zaskoczenia w sensie jak opisalaś:
pysznamucha pisze:
...Siedzę z kolegą i patrze na niego i w pewnym momencie przelatuje myśl że ja juz to widziałam, że ja już tam byłam, i to dotyczyło tej konkretnej sytuacji. Albo że idę jakąś ulicą i nagle zdaję sobie sprawę, że ja już tędy szłam...

,

Cytuj:
U mnie tak samo każde to tzw. Deja vu się sprawdza

To pojęcie ma to do siebie,że nie jest wyznacznikiem czegoś co się sprawdza jak wyrocznia,jest tylko chwilowym potwierdzeniem faktu,przywołania do świadomości pewnych/pewnego zdarzenia,odtworzenia.Może z Kroniki Akashy?

Więc tego się nie da kontrolować,to rodzaj pewnej formy potwierdzenia danego faktu,jaki się zsynchronizował w danej chwili i odnośnie danego wydarzenia.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

pysznamucha pisze:
Kolejny powód dla którego tu piszę:
Moja mam pracuje na tzw. nocne zmiany-wraca około 24 do domu, a ja już wtedy śpię. Nie jest to stała pora o której wraca-różnie. Raz o 24, a drugi raz o 2 w nocy. Zawsze kiedy podjeżdza pod blok i zbliża się do domu ja się budzę . Nie jest tak że słyszę że idzie, czy coś w tym rodzaju. Po prostu tak jakby mam intuicję, łączę się z nią telepatycznie?

Tak można to tak nazwać telepatycznie. Fachowo nazywa się to pole morficzne, czy też pole morfogenetyczne, a także rezonans morficzny. Ogromne zasługi w tej dziedzinie ma biolog Rupert Sheldrake. Badał on psy i udowodnił istnienie telepatii właśnie między psem i jego właścicielem.
Także jest to naukowo udowodnione, chociaż nie mówi się o tym za wiele, jak ze wszystkim, co wykracza poza zabetonowane ramy [tak zwanej] nauki głównego nurtu.

Przeprowadzano eksperymenty w nieprzenikliwej dla fal elektromagnetycznych klatce Faradaya. W dwóch takich klatkach umieszczono ludzi, którzy wcześniej medytowali razem i nawiązywali w ten sposób swoisty rodzaj więzi. Potem jednemu świecono w oczy światłem, a u drugiego badano reakcje na bodźce i odkryto, że reaguje w momencie traktowania światłem jego "partnera".

Także każdy ma taką zdolność, tylko jakby "uśpioną". Z tego co piszesz u ciebie jest ona rozwinięta bardziej. Tak jak ze zmysłami np. wzrokiem, albo słuchem - jedni mają lepszy, inni gorszy, a są też całkowicie ślepi, głusi.

Między innymi tutaj można o tym poczytać:
http://www.focus.pl/czlowiek/nowy-zmysl-4185?strona=1

Wszystko, wszyscy jesteśmy połączeni, jest tylko jedna świadomość - wyraz ten nie ma zresztą nawet liczby mnogiej. Świadomość nie jest zjawiskiem wtórnym pojawiającym się w organizmach żywych, ludziach - ale pierwotnym, leży u podstaw, to my się pojawiamy w niej jakby. Ale to takie moje filozofie. :)

Też miewam "deja-vu". Nie wiem czym to jest dokładnie.

Kiedyś w wieku bardzo młodzieńczym miałem coś takiego, że usłyszałem nazwę pewnego miasteczka, a właściwie zobaczyłem na mapie. Bardzo mnie ona jakoś... nie wiem jak to nazwać... zaciekawiła, spodobała się, zaintrygowała. Na pewno utkwiła w pamięci. Nigdy tam nie byłem, ani nikogo stamtąd nie znałem - wcześniej nawet nie słyszałem o nim.

Kilkanaście lat później na drugim końcu świata, jak to się mówi, spotkałem dziewczynę z tego miasta. Dziś jest moją żoną i mieszkamy sobie w tym miasteczku. :tak:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]