Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 sie 2019, 6:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jak ktoś głęboko interesuje się naturą otaczającej nas rzeczywistości, dlaczego ją tak postrzegamy i kto nią kieruje, To polecam przesłuchać creepypaste Życie w maszynie... bardzo zmusza do ciekawych przemyśleń.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lis 2015, 19:57 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Screen/podkład pochodzi z gry "Black&White"

Zupełnie niedocenianej,zupełnie olanej,a po prostu CUDOWNEJ.

Na jej podstawie każdy rodzic może ocenić swojego dzieciaka,co w nim drzemie i do czego swoim wychowaniem go doprowadził,jakie ma reakcje i za czym optuje.

Cytuj:
Nietypowa strategia, w której wcielamy się w bóstwo wpływające na losy plemienia. W tej grze stworzonej przez autora Populousa kontrolujemy też potężnego chowańca. Podczas zabawy musimy rzucać czary i wchodzić w interakcję z otoczeniem, aby pokonać przeciwne frakcje. Cechą charakterystyczną gry jest to, że wygląd królestwa i chowańca jest określany na podstawie podejmowanych decyzji – możemy prowadzić rządy dobre lub wykreować tyrana.

...

Black and White to dzieło legendarnej już postaci komputerowego świata – Petera Molyneux. Gatunkowo gra stanowi połączenie najlepszych elementów strategii i cRPG. Akcja przenosi nas do świata zwanego Edenem, tj. wyspy położonej z dala od jakiejkolwiek cywilizacji, posiadającej różnorodnie ukształtowaną powierzchnię, pełną łańcuchów górskich, zalesionych terenów nizinnych. Zamieszkała jest ona przez ludzi, którzy żyją w ścisłej harmonii i równowadze z naturą. Jednak równowagę tę zakłóca pojawienie się licznych bogów, którzy swoją obecnością i potrzebami wywołują wśród plemion dążenie do indywidualności oraz odmiennych celów. Z tego powodu żyjący dawniej w harmonii ludzie zaczynają toczyć ze sobą wojny, palić wioski oraz niszczyć plony, tylko po to by zaspokoić żądze władzy bogów
...

źródło/poczytaj dalej:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=32

Ile ja się tego swego czasu poinstalowałem ludkom,efekty mniej niż średnie,rodzicom by nawet psycholog nie pomógł.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

klesk88 pisze:
creepypaste Życie w maszynie... bardzo zmusza do ciekawych przemyśleń.

Zmusza, zmusza..., podobnie jak film fabularny z 1999 roku "13 piętro". Jak ktoś nie widział, to polecam.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

13 piętro słabo pamiętam, ale Incepcja daje do myślenia w remiksie z wyświechtanym już mocno Matrixem rzecz jasna. A do tego trzeba by to jeszcze skompilować z Awatarem.

A żeby lepiej zrozumieć zaistniałe relacje polecam też nieśmiało bo to nie wyjaśnia kluczowych kwestii jak Kim jesteśmy, gdzie i jaką to ma konstrukcję DOKŁADNIE. Mimo to warto zobaczyć i przemyśleć co się porobiło na przykładzie "Oni żyją" potocznie Okulary prawdy i "W sieci zła" bez skojarzeń religijnych bo to inna bajka. No i obejrzeć Wszystkie serie SG "Gwiezdne wrota" i do tego mieć procesorek na prawdę świetny. A przede wszystkim wszystko co się niby wie ze szkoły, niby wie z neta co do Konstrukcji i istoty rzeczy wstępnie wywalić w śmietnik bo jest strasznie pogmatwane jak nie niedorzeczne. To jak wadliwy fundament błędnych przekonań na jakim ktoś chciał by budować coś trwałego i prawdziwego. Nie zrozumie wtedy i tylko wyrządzi sobie krzywdę. :drinkuje:

Klesk88 :) Nie wnikając w 100% autentyczność opowieści. Rzadko zdarza się żeby jakiś filmik, ba megaprodukcja nawet tak mnie wzruszył. Obejrzałam to niemal płacząc choć twarda ze mnie dziewczynka. Bo jak zacząć? :pisze: Ile jeszcze dogmatów religii zwanej wiedzą i nauką trzeba pokonać, by nie wołać niczym wiatr na pustyni? ... :bangheadwall:

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Mirek pisze:
klesk88 pisze:
creepypaste Życie w maszynie... bardzo zmusza do ciekawych przemyśleń.

Zmusza, zmusza..., podobnie jak film fabularny z 1999 roku "13 piętro". Jak ktoś nie widział, to polecam.

Nie widziałem tego filmu wcześniej, więc go obejrzałem. Rzeczywiście daje do myślenia. Starałem się wymyśleć gdzie mógłby być koniec naszego świata. wymyśliłem, że na obydwu biegunach na które powiadają, że wstępu nie ma.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]