Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 gru 2019, 14:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam,
W filmiku około 1:40:06:
UFO ? Oni już tu są ! - program z 24.02.2012 r.
phpBB [video]

Jest przedstawione, że wg Credo Mutwy, Król Chitauri wygląda podobnie jak Darth Maul ze SW. Chitauri utożsamiani są z Reptilianami.
Czy ktoś ma więcej informacji na ten temat?

Reszta tematów w filmiku:
"- pierwszy w historii Polski wywiad z księdzem na temat UFO i piktogramów- materiał ze studia w Wylatowie z 2006 r.
- Waldemar Czarnetzki opowiada o wydarzeniach w Wylatowie w 2010 roku
- ciąg dalszy prezentacji na żywo Krzysztofa Rogali o reptiliańskiej agendzie"

-- 07 lis 2013, 18:35 --

nie zgadza mi się. Raz Credo Mutwa mówi, że Chitauri (Reptilianie) wyglądają jak jaszczury (obrazek na ścianie). Potem mówi, że Umbabe Samahongo (króli Chitauri) wygląda jak Darth Maul z rogami(to jak Darth czy jak jaszczurka z łuskami?).
David Icke twierdzi, że to jaszczuropodobne humanoidy. Jakieś dziwne te informacje. Może to zupełnie inne gatunki? Oba "negatywne" ale inne?
Ktoś coś więcej wie na ich temat?
Ktoś w ogóle pisał kiedyś o Reptilianach (konkretnie o Jaszczurach) czy tylko Icke?

-- 14 gru 2013, 14:45 --

Bashar nt Reptilian:
Bashar - O Reptylianach i David'zie Icke (napisy PL)

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 wrz 2013, 14:49 
VIP Member
Awatar

Posłuchajcie opowieści pani Renaty Engel od mniej więcej 31:11 ;)

phpBB [video]

_Devi_,

...czyli że co? Czyli że hm.. że Istorami różnego pochodzenia jesteśmy (również) na poziomie energetycznym, a potem wcielamy się w ciało 3D, które wygląda dla każdego tak samo? W sensie, że Człowiek jako pojemnik jest ultra uniwersalny i różne Istoty mogą się w niego wcielić? Tak o tym nigdy jeszcze nie myślałam... sądziłam, że podział jest na poziomie 3D, 4D itd, ale nie, że jest w formie energetycznej a w 3D jest jakaś uniwersalna forma.
Myślałam, że jak Reptilianin wejdzie w ciało, to ma ciało jaszczurze, a nie że nic się nie zmienia, sądziłam że przebywają w 4D i tylko wcielają się na chwilę.
I to nie tylko w takim wypadku Reptilian się tyczy, tylko otwiera się cała gama nowych możliwości, bo przecież wyższe D są pełne różnych Ras. Z racji tego, że ciało powoduje amnezję, możemy być tutaj naprawdę maksymalnie wymieszani niekoniecznie wiedząc o tym. Ekstra :)
Tylko jak w takim wypadku wygląda Człowiek, czy w ogóle istnieje coś takiego? Bo przecież ''Człowiekiem'' jest się około 80 lat, po czym znowu zmieniamy formę. Sądzicie, że są takie Istoty, które są Ludźmi, czy ''Człowiek'' jest jedynie narzędziem do funkcjonowania w 3D?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

bash 1 napisał:
Cytuj:
W sensie, że Człowiek jako pojemnik jest ultra uniwersalny i różne Istoty mogą się w niego wcielić? Tak o tym nigdy jeszcze nie myślałam... sądziłam, że podział jest na poziomie 3D, 4D itd, ale nie, że jest w formie energetycznej a w 3D jest jakaś uniwersalna forma.

Kluczową sprawą jest zrozumieć, kim jest człowiek, czy to tylko forma materialna naszych ciał fizycznych, czy też więcej - także poza 3D w formie energetycznej jesteśmy ludźmi? Niekiedy, podczas sesji medium ze zmarłymi ludźmi mówią oni, że inne byty energetyczne pytają ich....czy są ludźmi? Bycie człowiekiem wydaje się być więc nie tyle znaną nam formą biologiczną, co istotą energetyczną znaną pośród innych form energetycznych jako człowiek. Tak jak występuje wiele form biologicznego życia, tak wg przekazów występuje wiele form energetycznych. Stąd nie każda istota w formie człowieka (human).... jest człowiekiem z wymiaru energetycznego ( Trechlebov - pojęcie twary).
Zastanówmy się nad tymi kierowanymi do Żydów słowami i dlaczego te słowa zostały do nich skierowane jako...zasada - ,,Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego, albowiem jest on tobą". Po pierwsze, druga część zdania jest odcinana, a jest ona ważna gdyż potwierdza, że na najwyższym poziomie wszyscy jesteśmy jednym - energetyczną emanacją źródła.
Pytanie jest jednak -co oznacza pojęcie ...bliźni, czy jest to każdy w formie nam podobnej, czy też chodzi o bliźnich Żydów bo do nich były kierowane te słowa?
Istnieje m.in. pogląd, że bliźni to tylko mężczyźni - Żydzi, którzy się obrzezają (stąd blizna).
Odpowiedź jest niejednoznaczna, osobiście jej nie znalazłem, jak też dotąd zastanawiam się nad przyczyną tego przekazu.
http://biblia.wiara.pl/slownik/67ea4.Sl ... owo/Blizni
http://sjp.pl/bli%BCni

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]