Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 12:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
A jeszcze założyłem temat, bo sprawa ciekawa. Nic tu nie trzeba dużo tłumaczyć, wszystko jest na filmikach.
Jakby co, sam to znalazłem i skompilowałem chronologicznie, więc chyba premiera.

Tutaj nagranie z roku 2008:

phpBB [video]

Tutaj z roku 2010:

phpBB [video]

Tutaj z 2011:

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 16 kwie 2011, 16:34 przez Wosiu, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 kwie 2011, 15:33 
VIP Member
Awatar

Po pierwsze, moderatorzy - nie życzę sobie zmieniania mi tytułu wątku jak to ktoś zrobił, poprzedni tytuł był dobry.

Po drugie nie wstawiać mi tu głupich filmików, było konkretnie o istotach z Fresno. Jak ktoś chce, może wstawiać filmiki czy zdjęcia o podobnych w wymowie rzeczach. Np. sugerowałbym poszukac (sam nie mogę znaleźć) serię zdjęć którą jeden facet wykonał komórką z okna, jak wieczorem bardzo wysoka i chuda istota idzie ulicą i na przestrzeni kilkudziesięciu metrów wydłuża się, osiąga wysokość 2-3 piętra i przełazi przez kilkupiętrowy budynek...

Po trzecie, Cottontail, tez mi się tak wydaje, albo to coś międzywymiarowego. Co do wątpliwości kogoś, że cienie padają w stronę słoneczną, cóż, tam po prostu przy kamerze jest lampa oświetlająca podwórze. Stwierdzeń o chodzeniu o kulach nie komentuję, przecież wystarczy dobrze się przyjrzeć, jak te istoty się poruszają.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Wosiu pisze:
Po pierwsze, moderatorzy - nie życzę sobie zmieniania mi tytułu wątku jak to ktoś zrobił, poprzedni tytuł był dobry.

Nazwę tematu to ktoś nawet ze dwa razy zmieniał jeśli dobrze pamiętam. Nie wiem po co moderator się wtrąca w taki sposób i narzuca swój punkt widzenia.

Wosiu pisze:
Po trzecie, Cottontail, tez mi się tak wydaje, albo to coś międzywymiarowego. Co do wątpliwości kogoś, że cienie padają w stronę słoneczną, cóż, tam po prostu przy kamerze jest lampa oświetlająca podwórze. Stwierdzeń o chodzeniu o kulach nie komentuję, przecież wystarczy dobrze się przyjrzeć, jak te istoty się poruszają.

Mi też właśnie kojarzy się z międzywymiarowym czymś, pamiętam teksty o latających stworzeniach na dużych wysokościach, rodsy wszyscy znamy, do tego były jeszcze takie małe "chochliki", które wychodziły tylko na zdjęciach, ale nie mogę przypomnieć sobie gdzie to widziałem. W świetle ostatnio odtajnionych tekstów z FBI, które mówią o tym, że "obcy" żyją na Ziemi, tylko w równoległym świecie, takie zjawiska stają się jeszcze ciekawsze.

Awatar użytkownika

Cottontail pisze:
Cthulhu pisze:
do tego były jeszcze takie małe "chochliki", które wychodziły tylko na zdjęciach, ale nie mogę przypomnieć sobie gdzie to widziałem.

Jak sobie przypomnisz, daj znac, bo mnie to zaciekawilo :)

http://alien-ufo-research.com/alien_pictures/
Na samym dole - Accidental Alien Snap Shot-Chile

Można by poszukać więcej informacji na ten temat. I nie wiem czy nie było jeszcze jakichś podobnych zdjęć.

To też nie jest normalne:

phpBB [video]

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jakis rodzaj teleportacji? :) Mam pomysl - stworzmy fundusz pomocy dla ludzi z Meksyku i innych regionow Ameryki Lacinskiej gdzie najczesciej dochodzi do obserwacji UFO, aby mogli sobie kupic lepsze kamery i komorki bo zawsze filmuja dywanem i g*wno widac...

Ciekawe tez ze dla meksykancow smieszne ludki to zawsze duende, czyli skrzaty, a nigdy ufoki...

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Cottontail pisze:
Jakis rodzaj teleportacji? :)

Trudno powiedzieć, ale czemu nie.

Cytuj:
Ciekawe tez ze dla meksykancow smieszne ludki to zawsze duende, czyli skrzaty, a nigdy ufoki...

Ciągle operują starszymi skojarzeniami i pojęciami. W sumie już pisałem tutaj, że współczesne ufoki to dawne elfy, skrzaty, gobliny itp., współczesne chupacabry to dawne strzygi itp.itd.itp. Wszystko już było, tylko inaczej pojmowane i nazywane, stosownie do danych czasów, nihil novi sub sole...

No i dżiny (ang. jinn, djinn, popularnie genie). U nas pojęcie dżin kojarzy się tylko z bajkami i Dżinem z Lampy z "Opowieści Tysiąca i Jednej Nocy", tymczasem u muzułmanów dżiny to istoty jak najbardziej realne, jest tam wiele współczesnych książek o dżinach opisujących ich genezę, naturę, przejawianie się, relacje z ludźmi i nawet tożsamość ze zjawiskiem UFO.

Tutaj jeden filmik, gdzie konstatuje się, że to dżin po lewej stronie szosy przemieszcza się do wypadku (dymiący samochód):

phpBB [video]

Tutaj dżin zarejestrowany w domu:

phpBB [video]

Mimo, że to mgnienie i niewyraźny kształt, odczuwam jakby to było coś podobnego do tych z Fresno.

Tutaj, jak ktoś chce się dowiedzieć coś więcej o teorii Dżiny-UFO itp:

http://www.thejinn.net/

W odnośnikach jest tam mnóstwo ciekawych materiałów, w tym książka o dżinach po angielsku online.

Ostatnio zmieniony 09 lip 2011, 17:50 przez Wosiu, łącznie zmieniany 1 raz

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cottontail pisze:
Cthulhu pisze:
do tego były jeszcze takie małe "chochliki", które wychodziły tylko na zdjęciach, ale nie mogę przypomnieć sobie gdzie to widziałem.

Jak sobie przypomnisz, daj znac, bo mnie to zaciekawilo :)

Nie no chochlika nie znalazlem ale babajaga jest
phpBB [video]

Też dziwne, z Brazylii:

phpBB [video]

Tutaj prawie niewidzialny "człowieczek" sobie chodzi w zoo w Meksyku (koło tego kamienia na środku):

phpBB [video]

Wosiu pisze:
Jak ktoś chce, może wstawiać filmiki czy zdjęcia o podobnych w wymowie rzeczach. Np. sugerowałbym poszukac (sam nie mogę znaleźć) serię zdjęć którą jeden facet wykonał komórką z okna, jak wieczorem bardzo wysoka i chuda istota idzie ulicą i na przestrzeni kilkudziesięciu metrów wydłuża się, osiąga wysokość 2-3 piętra i przełazi przez kilkupiętrowy budynek....

Znalazłem to:

Obrazek

Grand Elect Mason * 14th Degree

Wosiu,
podaj źródło tych zdjęć - wygląda dość znajomo
może to fake opartych na pewnych przekazach?
w każdym bądź razie warto to sprawdzić

Pierwotne źródło pozostaje nieznane, teraz to ktoś dał na Godlikeproductions.com i napisał jedynie, ze wziął to z innego forum.

Ostatnio zmieniony 11 sie 2011, 8:59 przez Wosiu, łącznie zmieniany 1 raz

zastanawiałem się skąd znam te postacie
i oto redmuluc mi przypomniał o Abydos
kolejny "przypadek" :shock:
Obrazek

Mi z kolei ta postać do złudzenia przypomina tą umieszczoną na szwajcarskim banknocie
http://kantorbolek.pl/waluty/szwajcaria ... aria4a.jpg

znowu ten cholerny "przypadek" 8-)
Obrazek
i to w czasie gdy frank stał się cenny jak złoto

Ten jest podobny do tych z Fresno

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]