Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 3:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Czy ktoś z was wie jakie mogą być efekty, stosowania wielu środków medycyny niekonwencjonalnej na raz...
Stosuje:
Urynoterapie
Woda Utleniona
Srebro Koloidalne
Zapper
Lewatywa

przymierzam się do

MO
oczyszczanie metoda Dr Georga Ashkara

Czy ktoś jest w tym temacie zaznajomiony ?

To tak jak z "głodem wiedzy " wszystko na RAZ
Jestem ciekaw gdzie to zaprowadzi ..... :język:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 gru 2010, 14:33 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Wszystko na raz to raczej odradzam. Oczyszczałam sie wodą utlenioną. Stosowałam kiedyś urynoterapię. Oczyszczałam i oczyszczam sie energia, ale nie odważyłabym się połączyc tylu metod razem, bo mozna tego nie wytrzymac. Moze na początek wystarczy 1 zastosowac i zobaczyc jakie beda efekty.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Witam.
Ja stosuję MO i staram się zdrowo odżywiać, unikam przetworzonego jedzenia (na ile jest to możliwe), słodyczy, mąki. W sytuacji krytycznej zdecydowałabym się na metodę NIA dr Ashkara. Pozostałe środki uważam za zbędne. Tym bardziej stosowanie wszystkiego na raz może nie wyjść Ci na dobre. Zdrowie masz tylko jedno, jak je teraz zniszczysz przez eksperymenty, to potem możesz mieć problem z jego odzyskaniem.
Jak mówił Paracelsus: wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę. Tak więc, myślę, że metody dochodzenia do zdrowia też można przedawkować.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Jest takie przysłowie... "Co za dużo to niezdrowo"

Urynoterapia - płukanie gardła,jak zaczyna bolec,można przepłukiwać nos,można stosować do lewatyw.
Lewatywa - raz na jakiś czas, w zależności od samopoczucia.Zwykle stosuję własny mocz.
Zapper- mam najprostszy zapper i czasem z niego korzystam,ale nie nałogowo.
Woda utleniona - do płukania zębów,piłem też kiedyś,ale nie chcę za dużo mieszać,bo jak ktoś przytomnie stwierdził - Co za dużo to niezdrowo :twisted:

Polecam wytępić pasożyty - piołun,mielony gożdzik,nalewka na orzechach włoskich ( ja mam na nafcie) tzw.triada (wg Małachowa,polecana też przez H.Clark) BARDZO SKUTECZNA :tak:
A potem oczyszczanie wątroby .
Robiłem trzy razy,a na wiosnę zrobię kolejną serię.
To chyba wszystko,co robię w tym zakresie.
Aha,jem teraz minerały Schindele.
A korzystająć z sugestii forumowicza,kupię Chlorellę i do tego Spirulinę :spox:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]