Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 20:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 22 lis 2010, 8:04 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1508
Codex Alimentarius atakuje...
phpBB [video]


WYKOP!
http://www.wykop.pl/link/532749/codex-a ... s-atakuje/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 lis 2010, 8:04 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 22 lis 2010, 11:56 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Ten klip zrobił jakiś artysta...zajebisty klimat ma ten klip...bardzo orginalny

:spoko: :spoko: :spoko:

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 sty 2011, 14:14 
Skutki Codex Alimentarius:

z komentarzy na miziaforum.

http://miziaforum.wordpress.com/2011/01/05/ostatni-art-mizi-skad-pieniadze-wziasc-na-dziury-latanie/#comment-13798

PIERWSZY MAJA 2011 ROKU.

Pan Kowalski wybiera się do apteki po rumianek i witaminę C.
Ku wielkiemu zdziwieniu dowiaduje się ze witaminy i ziółka są tylko na receptę.
Wk... pan Kowalski idzie więc do lekarza do swojej rodzinnej poradni. Tam natrafia na wielki tłum czekający na wizytę u jedynego lekarza w mieście. 60% osób chce dostać tylko receptę na rumianek. Inni na witaminę bo żywność jest już z nich wysterylizowana i bezwartościowa...

Wtedy pan Kowalski zaczyna rozmyślać czy aby warto stać w kolejce przez 6 godzin aby chory syn mógł dostać rumianek czy nie łatwiej będzie jak uda się do apteki bez kolejki po coś syntetycznego, taniego ale nie wymagającego wysiłku i czasu...

pan Kowalski zadecydował... poleciał do pierwszej najbliższej apteki gdzie przed nim stała tylko jedna babcia, która kupowała lekarstwo na wątrobę bo uszkodziły ją tabletki na serce...

Następnie udał się do warzywniaka po herbatkę smakową z aspartamem i doszedł do wniosku że nie warto chodzić do lekarza jeśli wszystko można dostać w aptece i żabce...

Od tej pory pan Kowalski olał wszystkie witaminy i zioła na rzecz produktów masowych i łatwo dostępnych.

Takich ludzi jak pan Kowalski było sporo... po co więc brać profilaktycznie witaminy jak można dostać profilaktyczną szczepionkę przed sezonem grypowym...

cd podobno nastąpi...Na górę
   
 
 
Post: 02 lut 2011, 20:58 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
phpBB [video]


Celem publikacji jest ukazanie zagrożeń jakie towarzyszą rozpowszechnieniu się produktów GMO firmy Monsanto w Polsce. Polskich rolników może spotkać podobny los jak farmerów ze Stanów Zjednoczonych, Indii, Ameryki Południowej czy Afryki.

Francuska dziennikarka M.M Robin dotarła do tajnych dokumentów firmy, przemierzyła świat przeprowadzając wywiad z poszkodowanymi, rozmawiała z naukowcami, którzy krytycznie wypowiadali się o działaniach firmy. Na podstawie zebranych dokumentów napisała książkę Świat według Monsanto w Polsce wydana została w 2009 r, pod tą samą nazwa na dostępny jest film na YouTube . Problematyka genetycznie modyfikowanych upraw i żywności jest przedstawiona przez autorkę na tle długiej i bogatej w skandale historii firmy Monsanto w która posiadanie wchodzi 90% światowych GMO.F świetnie sobie radzi na polskim rynku rozpowszechniając się jak chwast . Film ukazał się w 2008 r.

phpBB [video]


W Europie Monsanto posiada 3 główne stacje handlowe w Wielkiej Brytani Francji i Polsce.W Polsce firma ta w latach 90 wykupiła szereg firm nasiennych. W 1998 poszerzyła swój zasób o stację hodowli rzepaku znajdującą się na Dolnym Śląsku.
Spółka Monsanto powstała w 1901 roku i przez większą część swojej historii czerpała zyski niemal wyłącznie z branży chemicznej. W 1935 r. Uzyskała monopol na produkcję nowej substancji polichlorowanych bifenyli (PCB).Wytwarzała je do 1977 r., kiedy oficjalnie zakazano ich produkcji ze względu na silną toksyczność i działanie rakotwórcze, PCB przyczyniają sie min. Do bezpłodności, uszkodzenia wątroby układu immunologicznego. Chociaż wycofano je z produkcji to nadal miliony ton PCB, krąży w środowisku.Cechy charakterystyczne PCB:
Są związkami lipofilowymi (lipofilowość rośnie wraz z ilością atomów chloru)
Są praktycznie substancjami niepalnymi
Posiadają bardzo niską prężność par (są praktycznie nielotne)
Są odporne na rozkład pod wpływem czynników fizycznych i chemicznych

Powyższe właściwości sprawiają, że PCB są trwałe i łatwo rozprzestrzeniają się w środowisku. Najwyższe ich stężenie znajduje się w organizmach na końcu łańcucha pokarmowego. Najwięcej PCB organizm ludzki pobiera wraz z żywnością (ok 97) najbardziej skażone są surowce i produkty pochodzenia morskiego oraz ryby słodkowodne. W żywności pochodzenia zwierzęcego najwięcej PCB znajduje się w produktach bogatych w tłuszcz (tłuste ryby, wątroby, tkanka tłuszczowa). Pochodzenie ryb ma również znaczenie – ryby ze zbiorników zamkniętych bądź z ograniczoną wymianą wody zawierają więcej PCB (np. Z Morza Bałtyckiego).
Każdy z nas posiada PCB w ilościach znacząco podnoszących ryzyko nowotworów. Szokujące jest to, że według ujawnionych niedawno tajnych dokumentów wewnętrznych, już w 1937 r. Firma miała pierwsze naukowe dowody szkodliwości PCB, a przez kolejne 40 lat nie informowała o tym swoich pracowników, ludności mieszkającej w pobliżu fabryk i użytkowników PCB,beztrosko odprowadzając toksyczne odpady do cieków wodnych i składowała je pod gołym niebem w pobliżu terenów mieszkalnych jak to miało miejsce w Anniston (Alabma). Mieszkańcy Anniston mieli ogromną ilość PCB we krwi ,rekordziści posiadali 100 i więcej ppm (ang. Parts per million) PCB, przy normie wynoszącej zaledwie 2 ppm. Korporację uznano winną :
Zaniedbania, zaniechania, oszustwa,działania na szkodę ludzi i mienia publicznego. Uznano, że postępowanie Monsanto przekraczało w sposób ekstremalny wszelkie granice przyzwoitości i może być potraktowane jako okrutne i absolutnie nie do przyjęcia cywilizowanym świecie. Na drodze ugody sądowej Monsanto zgodziła się wypłacić 700 mln USD na cele funduszu odszkodowawczego dla ofiar PCB i oczyszczenie miasta. Przy dochodach rocznych 7,5 miliarda nawet 700 mln grzywny to pestka przy dochodach rocznych rzędu 7,5 miliardów..
W 1945 r. Monsanto wprowadziło do produkcji DDT - chlorowany węglowodór służący do zwalczania owadów. Dziś wiemy, że DDT jest silnie toksyczne, wywołuje raka, akumuluje się w tkance tłuszczowej zwierząt i ludzi. Pod koniec lat sześćdziesiątych DDT zostało zabronione w krajach rozwiniętych, w wielu krajach trzeciego świata jest używane do dziś! Wszyscy mamy DDT w swoich ciałach.
Kolejną grupą poszkodowanych przez Monsanto są weterani wojny wietnamskiej, którzy znaleźli się w strefie oprysków za pomocą słynnego Agent Orange – herbicydu używanego do niszczenia dżungli. Jak się okazało zawierał on super-toksyczne dioksyny, powodujące podobne skutki co PCB, przy wielokrotnie niższych stężeniach. W 1987r. Cierpiący na raka i uszkodzenia wątroby weterani wojenni otrzymali 180 mln dolarów odszkodowania od producentów Agenta Orange, ale już 500.000 wietnamskich dzieci, które urodziły się zdeformowane w wyniku kontaktu matek z dioksynami, odszkodowania dotąd nie dostało.W 1985 r. Monsanto rozpoczęło sprzedaż Aspartamu,słodziku podejrzewanego o powodowanie nowotworów mózgu, później zakazanego w Stanach Zjednoczonych.1986 – Monsanto wydało 50 tys. dolarów, by nie dopuścić do uchwalenia w Kalifornii prawa zakazującego wprowadzania rakotwórczych chemikaliów do źródeł wody pitnej. 1990 – Monsanto wydało 405 tys. Dolarów na zablokowanie kolejnej inicjatywy prawnej, zmierzającej do ograniczenia stosowania pestycydów, w tym produkowanego przez Monsanto rakotwórczego alachloru. 1997 – wyszło na jaw, że Monsanto sprzedało 6,000 ton odpadów skażonych kadmem firmom produkującym nawozy.
19 maja 2001r. Monsanto ujawniło, że genetycznie modyfikowana soja RoundUp Ready zawiera "nieoczekiwane fragmenty genetyczne" RoundUp Ready – gen uodparniający rośliny na herbicyd RoundUp Oczywiście firma zapewniła, że nie ma powodów do paniki. Znaleziony materiał genetyczny dostał się w trakcie tworzenia odmiany i był tam zanim uzyskała zezwolenie w 1992 r. W Stanach Zjednoczonych i w 1996 r. W Wielkiej Brytanii. Kolejny wynalazek Monsanto- toPosilac (BST/rBGH)-zmodyfikowany genetycznie bydlęcy hormon wzrostu zwiększający produkcję mleka.Niestety, okazało się, że zwiększa również ryzyko zachorowania na raka piersi, okrężnicy i prostaty u pijących to mleko.
BST nie został dopuszczony do użytku w Kanadzie i niektórych krajach Unii Europejskiej. Z dniem 1.01.2000r. wycofany z użycia w krajach UE. Podobnym wynalazkiem RoundUp Ready – gen uodparniający rośliny na herbicyd RoundUp, również produkowany przez Monsanto. Stosowany na masową skalę w kukurydzy, soi, rzepaku, bawełnie i burakach cukrowych.

W efekcie rolnicy muszą obecnie stosować większe dawki herbicydów, co oznacza większą chemizację i wyższe koszty upraw (oraz większe zyski Monsanto).
Rosyjska Akademia Nauk Medycznych i Technicznych przygotowała raport mówiący o “tajemniczych zgonach” w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z zawartymi w nim informacjami te tajemnicze i jeszcze niezidentyfikowane choroby płuc odpowiedzialne za masowe zgony rozpoczęły się wiosną 2008 roku w rolniczym stanie USA Iowa,
Iowa jest jednym z największych regionów produkcji kukurydzy na świecie ze
zbiorami ponad 2 mld buszli (1 US bushel = 35.24 litrów) tego ziarna hodowlanego i obejmuje prawie 32 mln ha użytków rolnych, z których ponad 99% to genetycznie zmodyfikowane odmiany stworzone przez amerykańskiego giganta rolniczego Monsanto pod nazwą handlową MON 863.
Jeden z rosyjskich naukowców ostrzegł, że świat stoi na krawędzi katastrofy ekologicznej o “biblijnych wymiarach”. Ta katastrofa już się rozpoczęła, gdyż na całkowitą liczbę zgonów 2.5 mln Amerykanów, ponad 2 mln z nich to choroby płuc, co stanowi wzrost o 40% w okresie od początku 2008 do marca 2010.Prawie każdy z tych “nagłych i niewyjaśnionych zgonów” powiązany jest z chorobami płuc, zdiagnozowanymi jako typ grypy lub zapalenia płuc po to, by nie wywołać paniki. Rosyjscy naukowcy twierdzą również, że masowe szczepionki w USA w ubiegłym roku przeciwko rzekomej epidemii świńskiej grypy H1N1 były “bardzo nieudolną próbą” powstrzymania tej tajemniczej choroby płuc poprzez zaaplikowanie ludziom “poprawki” DNA do zmodyfikowanej kukurydzy, co się nie udało. Powyższy skrót historii firmy Monsanto ma na celu pokazanie, że firma wyrządziła więcej szkód niż pożytku, świadomie narażała życie i zdrowie ludzi ,wprowadzała ich w błąd, niejednokrotnie posuwała się do fałszowania wyników badań nad szkodliwością substancji jak i metod stosowanych przez korporację.
Celem Monsanto nie jest pomoc rolnikom,zredukowanie głodu na świecie, lecz podbicie świata swoimi patentami co skutkuje monopolizacją żywności i czerpanie z tego przeogromnych korzyści finansowych. Firma ta kontroluje rynek USA, Urugwaju, Argentyny i Brazylii, w tych krajach nasiona GMO są opatentowane własnością firmy. Amerykański rolnik podpisuje umowę licencjacką w której zobowiązuje się umieścić dodatkową opłatę za użycie „własności intelektualnej", dodatkowo zobowiązuje się kupować wyroby agrochemiczne wyłącznie od danego koncernu, a także zobowiązuje się do całorocznego zakupu nowego ziarna siewnego – nie wolno mu zostawić sobie części zbiorów na przyszłoroczny siew – bo to ziarno jest opatentowane! Gdy zaś zdarzy się, że transgeniczna roślina wyrośnie na polu przypadkiem (na przykład z ziaren przywianych z wiatrem), kontrolerzy Monsanto wkraczają do akcji i domagają się w sądzie niebagatelnych odszkodowań za kradzież własności intelektualnej.Warto wiedzieć, że w latach 1998 – 2004 firma prowadziła rocznie średnio po 500 spraw sądowych przeciwko rolnikom, zaś w samym roku 2005 koncern zarobił ponad 15 mln USD tytułem odszkodowań od rolników! Żaden hodowca nie jest bezpieczny przed tym gwałtownym atakiem. Do dziś Monstanto wytoczyło 90 procesów przeciwko amerykańskim farmerom. (147 farmerów i 39 małych firm musiało walczyć o życie, by zapobiec płaceniu dodatkowych kosztów sądowych, wypłat dla adwokatów i w niektórych wypadkach, kosztów poniesionych przez Monsanto podczas prowadzenia śledztwa w posiadłościach farmerów).
Z kolei w Paragwaju czy Brazylii uprawy soi GM stały się faktem dokonanym, mimo oficjalnych zakazów. Na tym etapie, chcąc zachęcić rolników, koncern nie domagał się opłat licencyjnych. Z czasem, rządom tych krajów nie pozostało nic innego niż zalegalizować istniejące uprawy GMO, mam nie odparte wrażenie, że ten właśnie scenariusz jest obecnie odgrywany w Polsce. Ledwie jednak zalegalizowano uprawy GMO, Monsanto upomniała się o swoje – opłata patentowa jest teraz inkasowana w punktach skupu ziarna GM. Tylko z tego tytułu w roku 2004 Monsanto zarobiła w Brazylii około 160 mln USD. W Indiach sytuacja przedstawia się jeszcze tragiczniej. Ustawodawstwo w Indiach nie zezwala na patentowanie roślin, opłata licencyjna jest ukryta w cenie ziarna GM, które jest około czterokrotnie droższe od tradycyjnych odmian. Tysiące drobnych rolników skuszonych reklamą rzekomych nadzwyczajnych zysków kupiło ziarna transgeniczne na kredyt, wielu przypłaciło to bankructwem, wielu szukało ucieczki w samobójstwie. Obecnie w Indiach nie ma już ziarna tradycyjnego.
Czy chcemy, aby kontrolowano i nas? U podstaw legalizacji upraw i żywności GMO w USA leży wieloletni umiejętny lobbing, karuzela stanowisk pomiędzy instytucjami rządowymi i Monsanto i bezwarunkowe poparcie rządu USA dla biotechnologii, jako niezwykle dochodowej i konkurencyjnej gałęzi amerykańskiego przemysłu.
M.M. Robin krok po kroku opisuje, jak korzystając z pomocy usłużnych naukowców i doradztwa prawnego podmiotów związanych z Monsanto, rząd amerykański ukuł zaskakującą regułę „zasadniczej równoważności". To dziwaczne sformułowanie opiera się na nie popartym dowodami założeniu, że „w większości przypadków składniki żywności wytworzonej z roślin modyfikowanych genetycznie - białka, tłuszcze, węglowodany - będą takie same, lub zasadniczo równoważne tym, które można napotkać w innego rodzaju pokarmie". Ta dość karkołomna konstrukcja logiczna była brzemienna w skutki - dzięki temu uznano, że nie trzeba wykonywać badań bezpieczeństwa żywności GM, bo jest ona „zasadniczo równoważna" tradycyjnej żywności. Pozwala to firmom biotechnologicznym na unikanie testów toksykologicznych wymaganych przez Ustawę o żywności, lekach i kosmetykach, a także znakowania wyrobów zawierających GMO. Pozwala to amerykańskiej Agencji do Spraw Żywności i Leków (FDA) dopuszczać do obrotu GMO bez badań bezpieczeństwa, a jedynie na podstawie dokumentacji dostarczonej przez firmę biotechnologiczną. Niezorientowany konsument w Europie, w Polsce - żyje w przeświadczeniu pełnego bezpieczeństwa GMO, bo przecież certyfikat wydała słynna amerykańska FDA.
Mamy możliwość powiedzenia nie nim będzie za późno.W Polsce prawie w każdym województwie jest chociaż jedna firma sprzedająca produkty z Monsanto, w samym kujawsko-pomorskim jest 6 firm oferujących ich nasiona, zboże, pasze, nawozy i środki ochrony roślin. Analitycy Banku Gospodarki Żywnościowej podsumowali, że druga połowa 2010 r. przyniosła gwałtowne wzrosty cen nie tylko surowców rolnych, lecz również żywności. Podwyżki były widoczne zwłaszcza w cenie mąki, chleba, jak i większości produktów przetwórstwa wtórnego zbóż. Mosanto, który przejął pół setki firm nasienniczych, dyktuje dziś swe prawo w 46 krajach świata, kontrolując 90% rynku genetycznie zmodyfikowanych ziaren. Źródeł tej hegemonii szukać należy w zdumiewającej synergii między interesami firmy a polityką administracji USA.

Największe koncerny na świecie pochodzą głownie z Ameryki Północnej a także z zachodniej części Europy. Założycielami ich są kraje wysokorozwinięte. Głównie będą to Stany Zjednoczone, Niemcy, Francja oraz Japonia. Czy polacy zdają sobie sprawę co ich czeka w przyszłości? Codex Alimentarius jest międzyrządowym ciałem ze 170 krajami członkowskimi. Komisja koordynuje prace prowadzone przez międzynarodowe organizacje rządowe i pozarządowe (INGO), dotyczące standardów i wytycznych żywieniowych. Większość organizacji biorących udział w posiedzeniach Codexu reprezentuje interesy korporacji międzynarodowych. Codex stał się najważniejszym ciałem ustanawiającym międzynarodowe standardy dla handlu żywnością. Przebył długą drogę od swych pierwotnie ustalonych celów, koncentrujących się wokół ochrony konsumentów poprzez zapewnienie że żywność będzie wolna od zanieczyszczeń. Obecnie daje oficjalne pozwolenie na wprowadzenie do handlu wszystkiego. Od pestycydów poprzez dodatki chemiczne, organizmy modyfikowane genetycznie, po substancje zawierające metale ciężkie. Dzieje się to pod wpływem działania lobby przemysłu biotechnologicznego (GMO), farmaceutycznego, medycznego (ograniczenie konkurencji ze strony coraz bardziej popularnych i skutecznych terapii naturalnych), chemicznego (pestycydy i dodatki chemiczne) i spożywczego (obniżenie standardów żywności zwykłej i ekologicznej, napromieniowanie, dodatki chemiczne).
''Nowy Porządek Świata '' te słowa zostały użyte po raz pierwszy przez Gordona Browna. Tony Blaira i Hitler również używali tego sformułowania, z których ten ostatni był finansowany przez przemysł farmaceutyczny. Zaliczano do nich trzy wielkie firmy bayer, basf i hoechst- szefowie tych koncernów zostali skazani jako zbrodniarze wojenni, lecz minęło 10 lat od ich skazania a dwóch z nich znów kierują firmami farmaceutycznymi hoechst i basf .

phpBB [video]


Jeżeli w Polsce weszłoby 300 norm, które ustalił codex to mielibyśmy "jeden wielki obóz koncentracyjny" a nie wolne państwo. Codex przewiduje że nielegalne jest to co zdrowe. Z początkiem 2010 roku nielegalna będzie sprzedaż większości naturalnych witamin i lekarstw, wiele z nich zostało już zabronionych. Odmienna jest sytuacja na rynku sztucznych substancji jakimi są leki. Tu obowiązuje prawo: "Co nie jest dozwolone jest zabronione" - znane także jako kodeks napoleoński.
Zapisy Codexu i powiązane z nimi Dyrektywy Unii Europejskiej zmieniają tą sytuację w żywności. Całe kategorie żywności (w tym właśnie substancje odżywcze i zioła) będą traktowane jak produkty farmaceutyczne. Obowiązywać będzie lista pozytywna (substancji dozwolonych). Wszystko co znajdzie się poza tą listą będzie zabronione. Na listę pozytywną w UE zostały dopuszczone niektóre formy minerałów i witamin, oraz część ziół. Pozostałe są tymczasowo dopuszczone do stosowania, natomiast od 1 stycznia 2010 roku stały się nielegalne. Podobna sytuacja miała miejsce w USA i Kanadzie. Tam mimo protestów mieszkańców, policja wraz ze służbami farmaceutycznymi robiła naloty na apteki i sklepy konfiskując preparaty (np. witaminowe) i nakładając kary. Na liście pozytywnej nie znalazło się np. Żelazo.

phpBB [video]

phpBB [video]


Bezwartościowe dopuszczalne dawki witamin i minerałów

Dla dopuszczonych form witamin i minerałów określono wstępnie górne dozwolone dawki (GDD) możliwe do stosowania w suplementach diety. Nie mająca podstaw naukowych metoda określania dawek, powoduje, że dawki te zostały ustalone na skandalicznie niskim poziomie. Dla przykładu: w 200 g steku z polędwicy zjadasz około 7,2 mg cynku, ponad 3 razy więcej niż maksymalny poziom cynku wyznaczony dla suplementów diety, jedna duża marchewka (70g) zawiera zwykle 7,2 mg beta-karotenu, tj. 3,6 raza więcej niż GDD beta-karotenu dla suplementów diety, jeden orzech brazylijski (5g) zawiera przeciętnie 96 mcg selenu, ponad 3 razy więcej niż GDD selenu dla suplementów diety. Ustalenie GDD na takich poziomach skutecznie wyeliminuje z rynku coraz popularniejsze preparaty odżywcze, a tym samym zlikwiduje problematyczną konkurencję dla patentowanych leków, przeznaczonych do leczenia chorób powstających m.in. w wyniku coraz powszechniejszego niedoboru witamin i minerałów w diecie.
Wielkie amerykańskie koncerny biotechnologiczne zapewniły sobie przychylność kolejnych administracji w celu uznania GMO za bezpieczne i promowania ich na rynkach światowych. Wielu urzędników FDA dopuszczających GMO na rynek wcześniej lub później pracowało dla producentów dopuszczanych odmian roślin. Obecnie na świecie dostępnych jest dziesiątki a może setki badań wykazujących, że GMO wywołują wiele katastrofalnych skutków dla ekosystemów i konsumentów - w tym mogą być przyczyną bezpłodności, o czym świadczą ostatnie badania zlecone przez austriacki rząd.
Kontrola żywności i leków znajdzie się w rękach najważniejszych rządów i wielkich korporacji, zagłodzą miliony. Przeciwnicy codexu Alimentarius twierdzą, że nie nie można wyobrazić sobie bardziej nieograniczonej władzy niż decydowanie o tym co będziemy jedli. Powołując się na szacunki ekspertów także tych związanych z ONZ alarmują, że przestrzeganie przepisów doprowadzi do śmierci 3mld ludzi, 1 mld po prostu umrze z głodu, nie będąc w stanie zdobyć żywności niezbędnej do przetrwania. Przyczyną śmierci 2mld będą choroby normalnie nie zbyt groźne, jednak zabójcze dla organizmów osłabionych niedożywieniem albo skutkami jakie niesie za sobą spożywanie wyłącznie modyfikowanej, bezwartościowej żywności z dużą ilością konserwantów i chemii. Zaplanowana zbrodnia przeciwnicy codexu są przekonani, że twórcy codex alimentarius doskonale zdają sobie sprawę ze skutków jakie ze sobą niesie nie są jednak zgodni co do tego czy miliardy osób traktowane są jako efekt uboczny czy też jest to zaplanowana zbrodnia. Niektórzy uważają, że jest to metoda na ograniczenie światowej populacji o co od lat zabiega ONZ promując jednak bardziej humanitarne sposoby.

phpBB [video]


http://www.focus.pl/spolecznosc/publikacje/nc/1/strona-listy/1/

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 cze 2011, 21:48 
oczy ze zdumienia przecieram ze pani doktor z SGGW taki wyklad daje przed komisja senacka !! brawa za slowa prawdy !!

phpBB [video]Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group