Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 5:12

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Ów Cobra jest jakimś członkiem ruchu oporu wobec reptilian, kabalistów itp. tutaj na ziemi. Ruch ów z tego co udało mi się wychwycić z wywiadów z nim tworzą różne rasy galaktyczne w tym ludzie tacy jak my z tzw. planety X. Dłuższy czas podchodziłem do tego Cobry jak i całego tego ruchu oporu sceptycznie, ale wywiady których udziela w radiach sa niesamowicie ciekawe, informacje które przekazuje sa niesamowicie ciekawe, ma duża wiedze z różnych dziedzin, a co najciekawsze w każdym z wywiadów ma zmieniony głos. Informacje których udziela pokrywają się z tymi które jak dotąd miałem styczność m.in. z książek davida icka czy kopalni wiedzy jaką jest to forum właśnie. Jakiś czas temu załamany informacjami na temat morgellons i nanotechnoligii, postanowiłem zadać pytanie na ten temat temu Cobrze poprzez nijaką Alexandrę Meadors która prowadzi jakieś radio. Moje prymitywne tłumaczenie:
Cytuj:
Alexandra: Wracając do tematu – morgellons, wirusów w smugach chemicznych, 90% smug chemicznych have been brought to a halt by intervention (?). Co myślisz o nano technologii która jest rozpylana i na którą jesteśmy narażeni. Większość z nas lub wszyscy mamy je w swoich ciałach. Czy zgodzić się z tym i co możemy zrobić?

Cobra: Nanotechnologia jest ekstremalnie niebezpieczna. Jeśli galaktyczna federacja by nie interweniowała, ludzkość by już nie istniała Kabaliści stworzyli bardzo niebezpieczną technologię nano cząsteczek która się sama reprodukuje i powiela i która mogłaby zżerać każdy żywy organizm. Zostało to uniemożliwione. Kabaliści nadal są w stanie wynaleźć pewne technologie, pewne prymitywne formy nano technologii. Nie zostały kompletnie usunięte. Nie używaj żadnych kremów, czy sprejów przeciwsłonecznych które mogą mieć nano cząsteczki. Edukuj się sam. Przekonaj się które produkty mają nano technologie w sobie i nie używaj ich. Są bardzo niebezpieczne.

Wywiad ten udzielony był 25 czerwca 2013, a tu można go posłuchać: http://www.bbsradio.com/archive_display ... Connection
Transkrypt wywiadu dostępny tutaj: http://galacticconnection.com/all-inter ... e-25-2013/
Zacząłem nawet ten wywiad tłumaczyć żeby tutaj wrzucić, ale to strasznie dużo roboty.

Tutaj jest strona tego całego Cobry: http://2012portal.blogspot.com/
A tutaj najświeższy wywiad w którym mówi o reptilianach, planecie nibiru, co się pokrywa z tym co już wiemy od Michael Heiser czyli że nibiru to dezinformacja, o nowym papieżu franciszku i watykanie https://soundcloud.com/project-next

Informacje są przynajmniej dla mnie niesamowicie wartościowe i ciekawi mnie wasze zdanie na temat tego całego Cobry.

A tutaj jest jeszcze strona http://prepareforchange.net/ powiązana chyba z tym ruchem oporu i mająca przygotowywać ludzi do nadchodzących zmian, można się zaangażować i z tego co widać powstała jakaś grupa wsparcia we Wrocławiu.

Ostatnio zmieniony 30 lip 2013, 13:38 przez skurg, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lip 2013, 9:59 
VIP Member
Awatar

Kurczę ja już się wszędzie wypowiadam, ale co tam podzielę się moją opinią.

Zaznaczam że to jest tylko moje zdanie i nie mam na to żadnych dowodów.

Cytuj:
eśli galaktyczna federacja by nie interweniowała, ludzkość by już nie istniała

Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura, mamy się bać że mogło być już po nas czy może wielbić galaktyczną federację (a później zapłacić co łaska bo parę Władysławów Jagiełło się przyda na waciki?)

Jak chcą zniszczyć ludzkość to są prostsze szybsze i skuteczniejsze sposoby, nie trzeba do tego wymyślać nanotechnologii. Powiedzcie mi kto takie coś wymyśla ?

Cytuj:
Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura, mamy się bać że mogło być już po nas czy może wielbić galaktyczną federację (a później zapłacić co łaska bo parę Władysławów Jagiełło się przyda na waciki?)

Jeśli wziąć pod uwagę tę konkretną kwestię tzn. morgellons disease to proponuję obejrzeć to:

phpBB [video]

Cytuj:
Jak chcą zniszczyć ludzkość to są prostsze szybsze i skuteczniejsze sposoby, nie trzeba do tego wymyślać nanotechnologii. Powiedzcie mi kto takie coś wymyśla ?

W powyższym materiale jest zawarta odpowiedź jak można byłoby zniszczyć ludzkość i wszystko co żywe na tej planecie za pomocą nanotechnologii, ale nie w sensie dosłownym czyli fizycznej eksterminacji.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]