Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 02 cze 2020, 19:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21 kwie 2018, 13:22 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 kwie 2018, 11:35
Posty: 15
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gliwice
Uduchowienie, połączenie ze światłem, Matrix…
Co to jest Matrix? Szkoła lub więzienie, w zależności od wybranej perspektywy. Z jednej strony jest to międzywymiarowy system nauczania przyspieszający tempo ewolucji duchowej, dostarczając katalitycznych doświadczeń w odpowiedzi na twoje myśli, emocje i skład duchowy.

Z drugiej strony wiele z tych doświadczeń manifestuje się jako siły drapieżne, które sprzyjają twoim słabościom. Oczywiście jedynym sposobem uniknięcia manipulacji tymi siłami jest odkrywanie, integracja i przekształcanie swoich słabości w mocne strony, a tym samym pośrednie osiągnięcie wyższego celu ustalonego przez duchowego opiekuna, który ma pomóc w przejściu na wyższy poziom duchowy.
Niemniej jednak, te drapieżne siły przejmują wolną wolę człowieka i narzucają swój własny porządek, który ma na celu stworzenie takiej tożsamości aby się utrzymać, karmiąc się energią pozyskiwaną z emocji, destabilizując wpływy wolnej woli. Dusza człowieka zamykana jest tym samym na bodźce zewnętrzne tworząc z osoby farmę dla wyższych jaźni.

W istocie ich międzywymiarowa manipulacja może być określana jako „Matrix Control System”. Są to bodźce składające się z sytuacji powodujące silne przeżycia, które osłabiają duchowo słabych i wzmacniają duchowo silnych, zgodnie z ich wyborem, by stać się ofiarami(farmami) lub wojownikami.

Międzywymiarowi Predatorzy:

Poza poziomem indywidualnej ewolucji duchowej człowieka są poziomy zajęte przez bardziej wyrafinowane formy życia, w tym wrogie istoty z możliwością przekraczania przestrzeni i czasu liniowego, czytania myśli, manipulowania emocjami, lalkarzami nieświadomych jednostek ingerujących w naszą tożsamość poprzez projekcję do naszej rzeczywistości fizycznej .

Wymagają one emocjonalnej, eterycznej energii niezbędnej do utrzymania siebie. Ludzie od dawna są ich głównym źródłem żywności. Żywią się energiami, które są w rezonansie z własnymi wibracjami duszy: negatywnymi emocjami, cierpieniami psychicznymi i perwersyjnymi energiami seksualnymi.

Będąc chciwiej, a nie tylko zbierając naturalnie występujące energie emitowane przez tych, którzy swobodnie wybrali się do niższych zachowań wibracyjnych, drapieżniki dążą do wywołania ignorancji, cierpienia i przewrotności w jak największej liczbie osób, aby zmaksymalizować zbiory energii. Choć nie technicznie jest to naruszenie wolnej woli (ponieważ mogą one jedynie wzmacniać to, co mają już w nas utajone negatywne tendencje), ich silne dojenie energii za pośrednictwem systemu kontroli macierzy stanowi nierównowagę, ponieważ zachęca do ignorancji i niewolnictwa zamiast do świadomości i wolność.
Zwalczanie świadomości:

Ponieważ wrogie siły hiper wymiarowe mają szczególny interes w systemie sterowania matrycą, osiągają niezwykłe sposoby, aby zniweczyć jakiekolwiek destabilizujące czynniki, które mogłyby zakłócić ich dostawę żywności. Każdy, kto rozpocznie proces budzenia i odzyskiwania osobistej siły i wolności, jest natychmiast ukierunkowany. Celem jest przywrócenie go do snu, pozbawienie władzy, kontroli nad sobą lub utratę wiary w samą siebię.

Kiedy pojawia się osobisty impuls do wolności, ruch staje się równy i przeciwny, przyciągając do celu różne, negatywnie synchroniczne możliwości angażowania się w doświadczenia obniżające napięcie, aby zrównoważyć impuls do wolności. Obejmują one sytuacje, które mają na celu wywołanie lęku, agresji, rozproszenia, cierpienia, wątpliwości, depresji, pobłażania w niższych impulsach i zachowania samoobsługowego.

Czasami zjawisko to wynika z prawa bezwładności (prawa okultystyczno-karmiczne), a czasami istnieje umyślna i aktywna amplifikacja tego impulsu przeciwpożarowego przez negatywne siły hipoteczne, aby rozbroić zagrożenie, zanim uzyska więcej mocy.

Inne sposoby tłumienia obejmują sabotowanie i rozpraszanie ukierunkowanej osoby przez osoby wokół niego, które są otwarte na bezpośrednią manipulację. Każdy, kto nie jest w pełni świadomy w obecnej chwili, może być marionetką, dopóki nie skupi się na czymś innym. Utrata uwagi jest wystarczająca, aby podświadomie wszczepione impulsy powodowały żałosne słowa lub działania.

Większość ludzi na tym świecie nie ma żadnego wpływu w kwestii świadomości lub uwagi, a zamiast tego żyje w półświadomym stanie snu, które sprawia, że są bardzo podatni na to, że są narażeni na wpływy zewnętrzne. Niektórzy rodzą się z niewystarczającym poziomem zindywidualizowanej świadomości, aby kiedykolwiek doświadczyć jasnej chwili, i to ci tworzą pierwszorzędną klasę dla międzywymiarowych aktorów, reszta funkcjonuje aktywnie tylko w części, kiedy nie jesteśmy skoncentrowani. Ze względu na mnóstwo ludzi, którzy śpią w duchu, nie ma problemu ze znalezieniem szachów do manewru na miejsce wokół celu.

Większy obraz:

Chociaż nie zawsze możemy być źródłem niesprawiedliwości wobec nas, jesteśmy przyczyną wejścia w nasze życie. Matrix, nawet ze wszystkimi jego nierównowagami i korupcją przez te jednostki wolnorynkowe, które przekroczyły swoje miejsce w przyrodzie, jest nadal programem nauczania całkowicie odpowiadającym na naszą ignorancję i słabość. Może to być wybór drapieżnika do ataku, ale naszym wyborem jest zaakceptowanie ataku i podporządkowanie się nim.

System Kontroli Matrycy może nas pokonać poprzez elementy wewnątrz nas, które odpowiadają jego niskim wibracji. Jeśli zignorujemy naszą intuicję, dostrzegamy ślepotę w naszej świadomości lub angażujemy się w niemiłe uczucia i zachowania, to są drogi, przez które mamy do czynienia. Ataki służą do identyfikacji własnych słabości, dając tym samym punkt wyjścia do podjęcia następnego kroku na drodze do duchowego przebudzenia.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 kwie 2018, 13:22 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 29 kwie 2018, 10:31 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 29 kwie 2018, 8:56
Posty: 1
Płeć: kobieta
Witam wszystkich użytkowników forum.

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego żyjemy w świecie, w którym nic nie jest takim, jakim powinno być z założenia? Że żyjemy w świecie, w którym religia wcale nie uczy moralności, prawo wcale nie strzeże sprawiedliwości, polityka wcale nie rozstrzyga kwestii gospodarczych czy społecznych, medycyna wcale nie leczy, edukacja wcale nie uczy, państwo wcale nie pilnuje, policja wcale nie zwalcza przestępczości, media wcale nie przekazują informacji, prawda wcale nie jest prawdziwa?

Czy zastanawialiście się, dlaczego coś, co powinno być oczywistym wnioskiem wynikającym z obserwacji niemal nigdy nie ma miejsca, a ludzie, zajęci zakładaniem rodzin, karierą, edukacją i rozrywką przeżywają życie w ledwie świadomym śnie, używając wszystkich możliwych środków i mechanizmów obronnych, by odepchnąć od świadomości perspektywę własnej śmiertelności oraz w większości nie poszukują odpowiedzi na tak ważne pytania, jak: dlaczego tak właściwie żyję? Jak to jest, że mamy czas, by ukończyć dwa kierunki studiów, pracować po 12 godzin dziennie, zakładać rodziny, podróżować, oglądać seriale i spędzać weekendy w galeriach handlowych, ale nie znajdujemy czasu na zastanowienie się nad tym, jaki jest cel naszego istnienia?

Jak to możliwe, że System sprawia, że dobrowolnie wyrzekamy się wolności? Jak to możliwe, że już w szkole podstawowej dzieci są uczone, że wolno im jeść, pić i załatwiać potrzeby fizjologiczne o określonych godzinach? I że tylko przypadkowo pokrywa się to z ideą więzienia? Jak to jest, że szef może wymagać od nas określonego ubioru, że musimy zakrywać tatuaże, jeśli takie będzie czyjeś widzimisię, że musimy ubierać buty na obcasie, spodnie o nogawkach określonej długości, bluzki o rękawach określonej długości, krawat lub makijaż? Oraz w jaki sposób System gładko wiąże wszelkie formy sprzeciwu z brakiem szacunku, brakiem powagi lub brakiem odpowiedzialności. Nie ubrałeś garnituru na egzamin na uczelni? Jest to brak szacunku. Nie założyłeś białej koszuli na apel szkolny? Co za brak szacunku! Pytanie: wobec kogo? Wobec szefa? Wobec nauczycielki? Wobec Polski, czy samego Boga? Jak to możliwe, że szef może obrazić się na ciebie, jeśli ubierzesz rękaw krótszy o 10 centymetrów? Czy to nie jest absurdalne?

Jak to jest, że możesz być z siebie zadowolony tylko, jeśli uzyskasz aprobatę innych? I że jest to w ciebie wdrukowywane od urodzenia tak przez twoją rodzinę, jak przez edukację? Jak to jest, że nigdy nie będziesz wystarczająco dobry? Że istnieją sposoby do obśmiania cię w brutalny sposób dosłownie za wszystko, poczynając od niemodnego koloru lakieru na paznokciach, a kończąc na tym, że masz ojca, który nadużywa alkoholu?

Dlaczego telewizja, radio, prasa, internet i muzyka rażąco obniżyły swoją jakość przez ostatnie dziesięć lat? I jak to możliwe, że przeszło to bez większego sprzeciwu? Dlaczego istnieją tzw. programy paradokumentalne, kabarety, gazety typu Fakt? Dlaczego w tym samym czasie pojawiły się w internecie memy, które reprezentują dokładnie te same mechanizmy, co programy paradokumentalne, mianowicie targetują jednocześnie tych, którzy biorą rzeczy na poważnie/których śmieszy humor w stylu poślizgnięcia się na skórce od banana, jak i tych, którzy dostrzegają "ukryty komizm" wynikający z ignorancji tych pierwszych, przez co ich ego jest połechtane i zaczynają postrzegać się jako kogoś lepszego i bardziej inteligentnego od tzw. "przeciętnego odbiorcy". W ten sposób można łatwo manipulować obydwiema grupami i zminimalizować ryzyko sprzeciwu, ponieważ można zawsze odwołać się do preferencji "przeciętnego odbiorcy", a ci, których zjawisko śmieszy i którzy popadli w intelektualizację nie będą się sprzeciwiać, ponieważ w pierwszym wypadku mają się za uprzywilejowanych i odpowiada im taki stan rzeczy, a w drugim przypadku mają zablokowany dostęp do własnych emocji i zwyczajnie nie wykrzesają w sobie iskry niezbędnej jako katalizator zaistnienia emocji niezbędnej do słusznego sprzeciwu! Bo co innego robią najbardziej błyskotliwe memy, jeśli nie nawołują do intelektualizacji? Jeśli nie skupiają się na depresji, bezsensie istnienia, bezemocjonalności i nihilizmie?

Jak to jest, że z jednej strony trzeba się dzielić, pomagać sobie nawzajem, być dobrym człowiekiem i tak dalej, a z drugiej strony raczej nie należy lub nie wolno? Jak to jest, że z jednej strony nie wolno oszukiwać, kraść, być niemiłym dla innych i stawiać pieniędzy wyżej niż rodzinę i przyjaciół, ale z drugiej strony raczej trzeba lub należy? Jak to jest, że idealny człowiek obecnych czasów jest błyskotliwy, cwany, odporny psychicznie, niewrażliwy, nieempatyczny, potrafiący się podlizać, pnący się po szczeblach kariery nie zważając na nic i na nikogo, manipulujący i nieszczery? I że tylko przypadkowo pokrywa się to z opisem psychopatii?

Jak to jest, że kluczowe informacje z kraju i ze świata są negatywne? Że codziennie możemy dowiedzieć się o gwałtach, morderstwach, atakach terrorystycznych, oszustwach, manipulacjach w świecie politycznym, bezmyślności, bezsensie i okrucieństwie? Dlaczego w wiadomościach nie ma pozytywnych informacji, a jeśli są, to będą nieszkodliwe albo przez sam ich charakter, albo przez zneutralizowanie ich w inny sposób? Dlaczego żyjemy w świecie, w którym takie wydarzenia są chlebem powszednim? I czy to przypadkiem nie jest patokracja? Kto nami rządzi, jeśli nie osoby bez krzty empatii?

Dlaczego kreatywność jest tępiona wszystkimi możliwymi sposobami? Dlaczego w szkołach nagradzane jest przeciętne myślenie, przewidywalne wnioskowanie i posłuszeństwo? Dlaczego dorośli się nie buntują, nawet, jeśli się buntują? Dlaczego w serialach, filmach czy innych materiałach nie występuje bohater, który jest dorosły, kreatywny i zbuntowany? Ponieważ nie istnieją zbuntowani dorośli, nawet, jeśli istnieją.

Ponieważ sprzeciw i bunt to domena niedojrzałości i młodości. Dorosły, poważny człowiek nie zajmuje się takimi bzdurami, ponieważ jest już wystarczająco dojrzały, by posłusznie podążać jedną z wyznaczonych przez System ścieżek.

Jak to możliwe, że depresja uznawana jest za chorobę, skoro jest to normalna reakcja na okrucieństwo tego świata? Dlaczego wrażliwość, dobroć, szczerość i pomoc często są utożsamiane ze słabością? Dlaczego pilnuje się, by psychologii nie nauczać w szkołach i dostęp do niej można uzyskać tylko przez własny wkład lub jeśli samemu uda się na studia psychologiczne? Dlaczego tak bardzo pilnuje się, by imidż psychopaty był utożsamiany z wariatem, który lata z piłą motorową i zabija ludzi? Dlaczego nikt nie mówi o tej znacznie powszechniejszej, lecz o wiele lepiej zakamuflowanej formie psychopatii, która jest domeną tych, którzy nami rządzą? Są chirurgami, lekarzami, wykładowcami, dziennikarzami, politykami, aktorami, piosenkarzami, sędziami, wojskowymi, prawnikami. Nie są degeneratami, świrusami, którzy pod wpływem impulsu dźgną kogoś na przystanku.

Jak sprawić, by ludzie nie interesowali się duchowością? Wprowadzić fałszywy dualizm, pozostawiający wybór ALBO pomiędzy wiarą w Boga zgodną z jedną z dostępnych religii, ALBO pomiędzy nauką, intelektualizacją i deterministycznym podejściem. Jednak żaden z tych dualizmów nie zapełni pustki iluzorycznego istnienia. Obraz Boga prezentowany przez czołowe religie jest zniekształcony i przedstawia go jako tyrana, sędziego i kogoś, kto wymaga oddawania mu czci. Jeżeli tak by było, to Bóg nie różniłby się niczym od Hitlera czy Stalina. Istnieją istoty, które mają wielki interes w tym, by ludzie mieli w świadomości tylko taki obraz Boga. Z kolei sucha nauka może udzielić odpowiedzi na pytania natury fizycznej czy biologicznej, ale nijak nie da się z niej wykrzesać odpowiedzi na naprawdę ważne pytania, czyli: jaki jest sens naszego istnienia? Dlaczego żyjemy? Co również pozostawia ludzi uwięzionych w niezaspokojeniu transcendentalnych potrzeb.

Dlaczego ignorancją jest na przykład nie oglądanie wiadomości lub nie wiedzenie, jaka jest różnica pomiędzy umową-zleceniem a umową o pracę, ale już nie popadanie w trwający całe życie eskapizm i robienie wszystkiego, by nie zaprzątać sobie głowy tym, dlaczego się istnieje? Dlaczego to wstyd nie wiedzieć jakiejś prozaicznej informacji, a całkiem normalnym jest nie szukanie odpowiedzi na wyżej wspomniane pytanie?Właśnie tym jest Matrix. Jest zaprzeczeniem logiki, jest zaprzeczeniem prawdy, jest stworzony na gruncie ignorancji, niewolnictwa i nieświadomości. Jest więzieniem umysłu, a jego mechanizmy skupiają się na oszukaniu umysłu w taki sposób, by utrzymać ludzi w stanie jak największego otępienia, ignorancji i cierpienia. Negatywne energie generowane przez negatywne emocje odżywiają bardziej zaawansowane od nas istoty w ten sam sposób, w który rośliny i zwierzęta odżywiają nas. Karmią się one smutkiem, zazdrością, pogardą, wstydem, poczuciem winy, cierpieniem fizycznym i psychologicznym, zboczonymi energiami seksualnymi i nienawiścią. Człowiek wcale nie znajduje się na szczycie łańcucha pokarmowego.

Jednakże, Matrix oprócz tego, że jest więzieniem, jest także szkołą, ponieważ jest również częścią całej Kreacji, nie może być inaczej i także wewnątrz Matrixu jest możliwe uczenie się. Uczenie się daje Wiedzę, dzięki której możliwym staje się przekraczanie limitów Systemu Kontroli. Wiedza jest najlepszą obroną. O ile nie można bronić się przed czymś, o czego istnieniu nie ma się żadnego pojęcia, o tyle jeżeli ma się wiedzę, można rozwinąć różne linie obrony.

Czym naprawdę jest Matrix, doświadczyłam "na własnej skórze". W momencie, kiedy zaczniesz stanowić dla Systemu istotne zagrożenie (a do tego wbrew pozorom nie potrzeba wiele, czasami wystarczy być szczęśliwym i kreatywnym), zaczyna się istne szaleństwo. Schizofrenia fix. Paranoja instant. Przedmioty w twoim mieszkaniu poprzestawiane, a brak jakichkolwiek śladów włamania. Obce osoby na ulicy przystające tylko po to, by wgapić się w ciebie nienawistnie. Obcy ludzie na ulicy krzyczący na ciebie bez powodu. "Błędy w Matrixie" w stylu samo-napełniających-się szklanek, przewieszonych kluczy, które wisiały na innym haku, ale kiedy obróciłeś się sekundę później, wisiały dwa haki obok. Ludzie powtarzający twoje myśli, z użyciem dokładnie tych samych słów, w dokładnie takiej samej kolejności. Hackowanie snów i wprowadzanie do nich treści o charakterze erotycznym lub elementów nasyconych przemocą czy agresją. Komunikowanie się z tobą we śnie. Porwania w eterze, kiedy doświadczasz "wyrwania" z własnego ciała i szybując poza swój pokój widzisz siebie, jak śpisz w łóżku. Dziwne bóle pojawiające się w różnych miejscach ciała. Przedmioty same spadają z półek. Technologia świruje, trzy automaty pod rząd odmawiają wydania ci biletu, podczas gdy wydają je innym osobom. Samochody śledzące się, kiedy wyjdziesz do miasta zrobić zakupy.

Zachęcam do samodzielnego i krytycznego myślenia.

Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga, na którym opisuję manipulacje Systemu Kontroli, a także dzielę się wiedzą ezoteryczną.

https://theevilmagician.blogspot.com/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 maja 2018, 5:55 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 kwie 2018, 11:35
Posty: 15
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gliwice
Witaj droga kn_. Właśnie walka z matrixem jest bardzo istotna a w zasadzie lepiej nie mówić o walce, a raczej o radzeniu sobie w takiej sytuacji. Chętnie porozmawiam o tym jak sobie w takiej sytuacji radzić. Najważniejsza wszak wiedza, którą nabywasz z biegiem lat. To właśnie ona pomaga Ci przetrwać ;] Właśnie wrzuciłem nowy temat opisujący całą sytuację "The Trap of Combative Dualism".Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 maja 2018, 9:08 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 405
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Żyjemy w świecie dualizmu. Prawie każdą rzecz czy uczucie można wykorzystać na dwa przeciwstawne sposoby. Ogólnie jest to wybór między dobrem a złem. Poprzednie cywilizacje wybrały albo zostały naprowadzone na złą drogę i doprowadziły się do samozniszczenia poprzez negatywne myślenie i negatywne wykorzystanie technologii.
My też idziemy w tą stronę albo jesteśmy na nią sterowani. Siły ciemności chcące tu rządzić tak nas prowadzą ,znowu siły jasnej strony mocy chcą aby odbudować tutaj Raj ,który kiedyś mógł na ziemi istnieć. My się rodzimy ,umieramy i znowu rodzimy i cały czas bierzemy udział w tej walce o fizyczną planetę Ziemię.
Szatanem nazwaliśmy zło. Szatan jest królem nienawiści ,kłamstwa, oszustwa itd. i wszyscy ludzie którzy tak się zachowują ,taką mają mentalność ,tak odnoszą się do innych są satanistami ,nie ważne do jakiej religii należą i na jakim są stanowisku. Szatan chce przeciągnąć na swoją stronę jak najwięcej ludzi a jasna strona mocy chce temu zapobiegać bo to zawsze kończy się źle dla ogółu cywilizacji. Zawsze kończy się katastrofą i resetem cywilizacji. Wszystko zaczyna się od nowa co jest oczywiście na rękę siłom ciemności.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 12 sie 2018, 11:15 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 21 kwie 2018, 11:35
Posty: 15
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gliwice
Fałszywe dychotomie – Najłatwiejszym sposobem, aby wymusić na kimś podjęcie złej decyzji, jest przedstawienie mu fałszywej alternatywy. Musimy uważać na fałszywe dychotomie, opozycje, które tylko pozornie są sobie przeciwstawne. Impostorzy korzystają z tej metody w celu ukrycia swej prawdziwych zamiarów i do kształtowania opinii publicznej. Przykłady: obcy vs paranoiczne kręgi wojskowe, nordycy/szaraki vs reptilianie (jaszczury), dobrzy reptilianie vs źli reptiliańscy renegaci itp. Jeżeli prawdą jest, że szaraki, niektórzy nordycy, wojsko i reptilianie rzeczywiście działają razem, zjednoczeni we wspólnym, negatywnym celu, istnienie wyżej wymienionych i podobnych dychotomii nabiera sensu. Jeżeli ludzie błędnie uznają którąś z tych grup za “dobrych” na podstawie ich pozornej opozycji wobec “złych”, pułapka zadziała zgodnie z planem. Z tego powodu należy dokładnie analizować w tym kontekście wszelkie pojawiające się alternatywy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group