Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 0:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Witam! Jako że jest to mój pierwszy post, na wstępie w skrócie nakreślę jak do niego "doszło" ;) .
Otóż przyglądałem się temu forum od dłuższego czasu regularnie odświeżając "aktywne wątki".
Widziałem tu mnóstwo niezmiernie motywujących oraz otwierających oczy tematów i wypowiedzi.
Niestety widziałem również męczący chitchat i brak dystansu... Za pierwsze wielce dziękuję ;) .
Niezwykle rzadko udzielam się na forach i w szeroko pojętej "społeczności internetowej", jednak jestem przekonany że historia którą tu przedstawię jest tego warta.

Od kiedy pamiętam, zawsze ogarniałem że coś jest tu TOTALNIE nie tak.
Około 6-7 lat temu gdy nosiłem jeszcze miano: "nie chodzącego na lekcje, zbuntowanego ucznia elitarnego dwujęzycznego gimnazjum" (czy coś koło tego :) ), miałem okazję bardzo "brutalnie" przebudzić się z matrix'a.
Podczas snu którego chwilowo nie pamiętam, stało się coś (wtedy dla mnie) niezwykłego, ale i dziwnie znajomego.
Wszystkie moje "zmysły" wyostrzyły się, a ja mógłbym przysiąc że jestem obudzony/to nie jest sen (później rozpoznałem to jako OOBE). Znajdowałem się w jakimś gigantycznym pomieszczeniu i choć panował tam półmrok, a ja widziałem co dzieje się tylko w moim bliskim otoczeniu, po prostu czułem że jest ogromne.
Leżałem na czymś w rodzaju wielkiej indyjskiej poduchy, lekko przechylonej żeby można było się wygodnie oprzeć. Po mojej lewej stała swego rodzaju szafeczka, a na niej jakby szklane butle w dziwacznych kształtach. Przed mną w odległości kilku metrów, w obie strony przechodziło mnóstwo człekokształtnych istot, jak na ulicy albo bazarze. Po prawej widziałem wydawałoby się niekończący się rząd takich indyjskich poduch. W oddali widziałem na nich istoty prowadzące konwersacje. Czułem się w miarę przyjemnie, nie czułem się w żaden sposób zagrożony. Po prawej stronie poduchy na której byłem, leżała bokiem kobieta odwrócona do mnie tyłem. Była cała czarna. Czarne włosy, czarna długa suknia. Praktycznie całe jej ciało pokrywała nieprzenikliwa czerń, nie mogłem dostrzec nic poza nią. Prowadziłem z tą istotą długą rozmowę której treści niestety nie pamiętam. Końcówki tej rozmowy nie zapomnę jednak do końca życia.
Ona powiedziała: "ale nie mogę dać ci czegoś co nie jest prawdziwe."
Ja spytałem: "co nie jest prawdziwe?"
Wtedy w mgnieniu oka odwróciła się i ukazała mi swoją "twarz", a konkretnie 3 koła niebieskiego światła w miejscach gdzie powinny znajdować się oczy i usta. Te 3 koła wciągnęły mnie "do środka", zacząłem lecieć przez tunel tego samego niebieskiego światła ( 8-) ). Lecąc tak z nieopisywalną prędkością co chwile zmieniając kierunek, zacząłem być świadomy swojego ciała leżącego w łóżku. Byłem jednak kompletnie sparaliżowany i ciągle leciałem przez ten tunel. Po chwili wizja ustała a ja otworzyłem oczy, leżałem w swoim pokoju na wyrze, na plecach, jednak ku mojemu zdziwieniu dalej nie mogłem się poruszyć. Po kilku sekundach odzyskałem kontrole nad swoim ciałem i zerwałem się jak wściekły na równe nogi. Cały czas czułem dosłownie każdą część mojego ciała podobnie jak gdy leciałem przez tunel. Tego uczucia nie da się opisać. Spojrzałem na swoje ręce które były całe w poziome czerwone i blade "paski". Pobiegłem do łazienki i w lustrze zobaczyłem że lecą mi łzy, kompletnie bezwarunkowo. Po jakichś 15 minutach wszystko wróciło do normy, nie mogłem jednak dojść do siebie po tym wydarzeniu przez jakieś 2-3 tygodnie.
Wyobraź sobie że jesteś w innym świecie który wydaje się być bardziej realny niż ten fizyczny. Zadajesz pytanie: "co nie jest prawdziwe?", po czym budzisz się we własnym łóżku :shock: .
Ogromu wpływu tego wydarzenia na to kim jestem teraz, nie muszę chyba wyjaśniać. ;)
Nie spotkałem się do tej pory z historią o przebudzeniu tak szybkim i potężnym jak moje, a wy?
Jeśli ktoś może mi pomóc lepiej zrozumieć to zdarzenie, będę bardzo wdzięczny ;)
Pozdrawiam!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 sie 2010, 19:55 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

dla mnie to wygląda na klasyczny świadomy sen. Jeżeli nie - to prosze napisać co sprawia, że jest to oobe czy jakies obudzenie się z matrixa...bo ekspertem nie jestem.
pozdrawiam....

Przypuszczam, że miałeś jakąś formę "rozbudzenia" szyszynki... czyli mistycznego trzeciego oka. Objawy fizyczne to prawdopodobnie skutek przedostania się do krwi jakiejś dodatkowej porcji hormonów szyszynki.

phpBB [video]

Interesująca relacja, wygląda na OBE dające kopa i tzw. przebudzenie a raczej powinienem napisać przypomnienie sobie.

Można przeczytać tonę makulatury a i tak dopiero doświadczenie które jest przenoszone w dół do naszej ego-świadomości da powyższe i podobne rezultaty. To jest po prostu inne odczuwanie, innych sfer, światów niefizycznych, energii, wibracji (drgań). Dotknięcie nieznanego, przebłysk wieczności (prawdy) a to może zadziałać różnie albo twórczo albo destruktywnie (niestety i tak się zdarza). Nie jest to łatwe i nie jest przeznaczone dla początkującego dlatego powinno być udziałem już gotowych na to.

Nie muszę dodawać, że jest to przytępiane i tłumione non-stop na co dzień i nieprzypadkowo. :ninja:

Żeby nie popadać w zbytnią euforię co może właśnie "rozanielić", cytat:

Nie bez powodu chiński mędrzec mawiał:
"Zanim spotka cię spodziewane oświecenie będzie rąbał drewno, po oświeceniu... też będzie rąbał drewno".

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]