Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 1:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Zmieniłem nieco temat, żeby zachęcić Was do podzielenia się waszymi odczuciami

Tak w ramach protestu przeciwko ostatniej tendencji pisania tematów o ciężkim ładunku energetycznym (jak rozwalać jakieś tam forum :język: ) oraz ciężkich sporów i spięć pomiędzy kilkoma forumowiczami - chciałbym odwrócić tę tendencję i zapodać coś ciepłego i kojącego.

Dlaczego teraz? Cóż, może uznacie to za głupie, ale naprawdę czuję podskórnie, że zbliża się czas niepokojów, czas testu dla nas wszystkich jako istot przerabiających ważną lekcję w łańcuchu naszych wcieleń. Czuję, że już blisko jest burzy, która ma oczyścić powietrze, usunąć wszelkie brudy i nie załatwione problemy ludzkości i całej planety. Czuję, że zbliża się czas, gdy każdy z nas może bardziej zajmować się egzystencją, zmaganiem z życiem i jego nowymi wyzwaniami na skalę globalną niż internetem, do którego zresztą możemy mieć ograniczany dostęp nie mówiąc już o pisaniu długich postów....Wyobrażacie sobie jakie to może być uczucie - egzystencja bez tego forum...? :cry:

Tak czuję podskórnie i dlatego nie chciałbym, żeby czas zbliżający się do tego momentu wypełniony był kłótniami, sporami i jałowymi starciami o mało istotne sprawy. Nie ważne kiedy i z jakiego powodu powstała taka tendencja. Nie istotne to. Ważne by zrozumieć to co jest naprawdę ważne i istotne dla nas wszystkich.

Bo nie wiem ile mamy czasu. Wolę więc napisać to co we mnie tkwi, wyrazić to póki można jeszcze

Dlatego właśnie postanowiłem przedstawić Wam moje emocje i doświadczenia związane z forum Davidem Icke...

Ehhhh... 25 maja 2009 zarejestrował się na tym forum taki sobie Mikołajek w średnio zaawansowanej fazie wiedzy o NWO iluminatach oraz o 2012 roku, duchowości UFO i tego typu spraw. Mikołajek, który czuł się przygniatająco samotny i niezrozumiany przez nikogo z bagażem tej wiedzy o świecie i tej zakłamanej rzeczywistości...

Siedział sobie przed komputerem i sam nie wiedział jak żyć i co robić. Nie chciał się dać ponownie załadować do pudełka - o nie! tego już się nie dało zrobić - nie dało się znów powrócić do matrixa i zapomnieć o tym wszystkim, zacząć żyć zwyczajnym programem ludzkiej egzystencji wmuszanym na każdej jednostce...Powrotu nie było...ale co dalej...?

Forum D.I okazało się czymś niesamowitym dla mnie. Nigdy nie udzielałem się na przeróżnych forach - czytałem je, przeglądałem, ale nie pisałem...jakoś nie były one dla mnie. A tu nagle BACH! - ale forum! Ludzie na poziomie, z ogromną wiedzą w wielu dziedzinach, spory i kłótnie zawsze na pewnym poziomie i konstruktywne! Musiałem coś napisać. Poczułem, że to mój dom, moje miejsce.

Od razu się zakochałem :D :język:

Jejkuś - dzięki Wam nie tylko poczułem, że nie jestem sam, nie tylko dowiedziałem się sporo, ale dzięki temu forum zacząłem coś robić, działać, organizować spotkania. KURDE - to dzięki Wam było mi dane przeżyć tak wiele wspaniałych przygód, spotkań, wyjazdów,

to dzięki Wam uczestniczyłem w audycji radiowej :o :shock: :lol: :zęby: !!! Niesamowite gdzie mnie powiodło życie dzięki Wam...Spotykałem was w wielu miastach Polski, w wielu miejscach i okolicznościach. To dzięki temu forum moje skromne szare życie nabrało sensu, mojej dotychczasowej szarej przeciętnej egzystencji nadało kolory, szczęścia, spełnienia i wielu wielu pozytywnych emocji!

Bez Was by tego nie było...

Oprócz wspaniałych znajomości czysto internetowych poznałem dzięki forum wielu wspaniałych, cudownych, oryginalnych ludzi. Pierwsze osoby jakie mi przychodzą teraz na myśl

- Jacolo - pierwsza osoba z Poznania jaką znałem z tematyki NWO! ulżyło mi wówczas :) Znamy się i gadamy do dziś i do końca świata oraz jeden dzień dłużej będziemy sobie piwko sączyć : Pozdro

- Trzyszu - ty mój myślicielu, człowieku o inteligentnym dowcipie i niesamowitym spokoju ducha oraz opanowaniu - mój ty współpracowniku radiowy - świetnie, że było mi dane Cię poznać!! :tak: :spoko: Jesteś the best :D

- Alijoo - z Tobą to jak faktycznie przejażdżka kolejką górską - ahoj przygodo :boisie: :hura: :załamka: :hura:
Fajnie, że Cię poznałem, spotkałem i że zainspirowałaś mnie chcąc nie chcąc do działania oraz przemiany mentalnej :zęby: Stokrotne DZIĘKI!
- Songohan - stary - bardzo Cię polubiłem - parafrazując z Misia "Bo wszystkie Songohany to porządne chłopy" :lol:
Przeprowadzaj się szybko do Poznania, żebym miał do Ciebie bliżej!
- Etznab z żoną - no co tu dużo mówić - full zestaw miłości. energii i optymizmu dla każdego! CÓŻ ZA INSPIRACJA!!!
Uwielbiam Was!

Divinorum - wspaniały koleś, do którego muszę jeszcze wpaść nad morze, żeby se "polatać" :boisie: :lol:

- Moniko - wróżko Semiro Ty moja najukochańsza! Kiedy mi znowu powróżysz??? :winko: Twoje zdrowie!

No i Andromedan, Detro - wspaniali ludzie o wspaniałym poczuciu humoru i optymizmie....Dzięki, że was poznałem!
- Redmi - ja chyba coś czuję, że jeszcze z Tobą mam wiele spraw do przerobienia i zrobienia w życiu :D Musimy się lepiej poznać.
- Tangerine i Omni - normalnie mega inteligentne kobitki, że mnie zagięło!!! Kopalnia wiedzy i mądrości. Cudowne jesteście!

No obym kogoś nie pominął - jeśli tak przepraszam, ale wszyscy jesteście wyjątkowi. Wszyscy jesteście/jesteśmy tym NOWYM, zmianą, ludźmi nowej ery, z nową świadomością i wspaniale się uzupełniamy...

Osobno gratulacje dla Redmiego - za to co zrobił. Dzięki niemu Was poznałem, tak wiele się dowiedziałem, przeżyłem te wszystkie przygody i wiele jeszcze pewnie przeżyję.

Redmi - gratulacje, pełen szacunek, podziw i przede wszystkim wielkie dzięki ode mnie z całego serca za wspaniałą pracę! Już zawsze będę Twoim dłużnikiem w pewnym sensie.

Dziękuję też mentalnie każdego dnia Davidowi Ickowi - zobaczcie jak jego niesamowita energia działa, jaki ma zasięg...My tu w Polsce dzięki jego pracy od lat 90-tych poznaliśmy się, spotkaliśmy i doznajemy niemal codziennie czegoś wspaniałego komunikując się na forum jego imienia....

Dzięki drogi Icku. Dzięki za twą pracę, poświęcenie i energię.

Chciałbym też zaznaczyć szczególnie, że jeśli cokolwiek kiedyś głupiego napisałem, lub kogoś uraziłem w jakiś posób - bardzo przepraszam szczerze. Jak to w potyczkach słownych i sporach zdarzają się takie sytuacje, ale zawsze pam,iętam co jest najważniejsze.

Lubię tu używać metafory piłkarskiej: to jest jak mecz piłkarski - bez rywalizacji, walki, ambicji, starć i zaangażowania - mecz jest nudny, przewidywalny i nie emocjonujący. Dlatego jest to naturalne - ale po meczu zawsze opadają emocje i wiemy, że to tylko gra - podajemy sobie zatem rękę z szacunkiem dla rywala, za wspaniałą walkę i idziemy na piwo. To bowiem tylko gra, ale żeby miała ona sens i czegoś uczyła - obie strony muszą się angażować.

Tak i tu na forum trzeba czasem bronić swego punktu widzenia i spierać się, bo to właśnie jest solą wzrostu świadomości i wiedzy. Bez tego było by jałowe potakiwanie.

Tak więc nie zależnie co tam napisałem lub napiszę kiedyś, w jakie spory nie wejdziemy pamiętajcie;

Zawsze jesteście moją rodziną, kochanymi bliskimi, wśród których czuję się jak w domu.

Podsumowując: Światłość, nadzieję, optymizm - oto co w skrócie dało mi to forum i Wy

Więc jeszcze raz osobne podziękowania dla Was wszystkich. Zwyczajne:

Dziękuję, że jesteście. Lova ya!

PS.
OSTRZEGAM! - jakiekolwiek próby negatywnych wojenek pod tym tematem, kłótnie nie związane z nim i bezsensowne czepianie się słówek zostanie uznane za agenturalne działanie! :język: :język: :D :D :D

Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 18:01 przez MRozbicki, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 maja 2010, 19:27 
VIP Member
Awatar

@Mikołaj, pomysł zacny, więc pozwól że podzielę się swoimi osobistymi wrażeniami...
Otóż forum David Icke.pl dało mi Światło, Nadzieję i Optymizm;)
Dobra... teraz na serio, ludzie których spotkałem na forum to dosyć specyficzna grupa, pierwszy raz nie zostałem wyśmiany za swoje przekonania, sposób pojmowania świata, wizje mojego życia i przyszłości moich dzieci na tej wspaniałej, Niebieskiej Planecie jaką jest Ziemia;)
Nazywamy siebie "Przebudzonymi", z pewnością nimi jesteśmy, każdy z nas jest szczególny i wyjątkowy, i myślę że te cechy powinniśmy w sobie nawzajem pielęgnować, wspierać się ze wszystkich sił, przekazywać sobie Miłość, utwierdzać się w przekonaniu że jesteśmy wyjątkowi, nie jako członkowie forum, ale jako Rasa.
Co dało mi forum? Zawsze staram się myśleć co ja mogę od siebie wnieść na to forum, co ja mogę dać innym od siebie, żeby mogli poczuć się wyjątkowi i wspaniali.
Myślę że jedynie takie postrzeganie Nas samych jako społeczności, zaprowadzi Nas ku lepszemu.
Każdy z Nas jest na zupełnie innym etapie swojej Duchowej przygody, co nie dzieli Nas na lepszych i gorszych, bardziej lub mniej uświadomionych.
Praca którą wykonała Administracja, Tłumacze, zamieszczając niewyobrażalną wręcz ilość materiałów, wykładów, artykułów, jest godna najwyższego podziwu. Praca, którą wykonujecie jest nie do przecenienia i jestem za to głęboko wdzięczny. W dużej mierze to właśnie Wam zawdzięczam ogromne spektrum wiedzy o Matrix.
To dzięki Waszej pracy, codziennie dołączają nowo "Przebudzeni", jesteście potężnym katalizatorem zmian, efekty są widoczne.

Więc Na koniec parafrazując wszystkim znane słowa:
Nie pytaj co forum może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla forum, hahaha;)

Pozdrawiam serdecznie :uścisk:

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cudowny temat Mikołaj. Właśnie tego mi brakowało... Zbierałam się do podobnego tematu, bo właśnie niedługo minie mi rok na forum. (Tobie 25 maja a mi 26 maja :) )

Cudowne forum, na którym od razu się zarejestrowałam, po obejrzeniu filmów Davida na YT bo miałam przeogromną chęć podzielenia się z ludźmi wrażeniami, a w realu wiadomo.. jak to w realu (chociaż na początku, o naiwna JA, myslałam, że jak wyślę wszystkim znajomym linki do Davida to będą mieli od razu takie samo olśnienie jak ja). Na początku było tu chyba ok 50 osób tylko :)

Większość z Was znam osobiście, lub pół-osobiście przez Facebooka :) bo nigdy nie lubiłam zbyt długo spędzać czasu rozmawiając z "nikami" i zawsze dążę do spotkania face-to-face :).
Dzięki za wszystko, szczególnie Redmulucowi za jego pracę i tłumaczenia, Tobie Mikołaj za Twoją energię i światło i ogromny zapał, Trzyszowi za spokój, Lily za pozytywne światło (i za pamiętny filmik orgazm przy porodzie, który chyba będzie zapamiętany do końca zycia forum :lol: ) Divinorum za pokazanie drugiej strony medalu i śmiech ( :P ), całej majówkowej gromadzie i wszystkim innym którzy byli tu od początku i którzy przyszli tu i przychodzą cały czas, bo kierują się ku SWOJEMU światłu i SWOJEJ prawdzie.

Chciałabym też napisać, że niepotrzebnie takie osoby jak PBsoft lub Hakun chcą nas ochraniać przed czymś, bo OSTATNI, któzy tu docierają sa takimi, którzy by we wszystko uwierzyli i byli jak owce. Ten, kto dotarł aż tu, ma sobie wielki przekór i odwagę mówienia "NIE, tak nie jest, jest inaczej!" i na pewno nie wierzy we wszystko tylko szuka w sobie i wszystko analizuje...

Wiem też o tym, że JESTEŚMY chronieni my wszyscy i tak i tak , więc nie ma się o co bać.
DZIĘKUJĘ że mogę tu być TU i TERAZ

Ja powiem krótko.
Wrażenie jakie zrobiła na mnie osoba Davida Icke doprowadziło mnie tutaj i to był strzał w dyche. To było ponad rok temu i byłem wtedy innym człowiekiem. Wszedłem tutaj na poziomie: Oni nas zjedzą, będzie strasznie, depopulacja i katastrofy - masakra jak ciężkie jest nasze położenie ogólnie - dziś patrze na te sprawy z innej perspektywy. Dzieki forum i ludziom którzy je tworzą wiem że PRZEBUDZENIE nie jest tylko mrzonką a naprawdę sie dzieje. A my nie jestesmy bezbronnymi ludzikami tylko potężnymi istotami duchowymi a to zmienia postać rzeczy.

Myślę, że działalnośc forum, wymiana poglądów i konfrontacja wiedzy przybliża nas do bardzo ważnej kwestii. Kiedy za jakis czas, gdy zabraknie prądu, lub wyłączą internet, (lub redmuluc zamknie forum :lol: ;)) nie będziemy się bać lecz będziemy wiedzieć co trzeba zrobić.

Kocham was jak braci i siostry, naprawde :D

Dzięki za fajny temat Mikołaj i twoje przemyślenia.

songohan pisze:
Myślę, że działalnośc forum, wymiana poglądów i konfrontacja wiedzy przybliża nas do bardzo ważnej kwestii. Kiedy za jakis czas, gdy zabraknie prądu, lub wyłączą internet, (lub redmuluc zamknie forum :lol: ;)) nie będziemy się bać lecz będziemy wiedzieć co trzeba zrobić.

No NARESZCIE ktoś zajarzył o co mi chodzi...BO DOKŁADNIE O TO MI CHODZI ! :tak:
Jestem jedynie inicjatorem nowej rzeczywistości, dokładnie takim jaki powinien być mój kin na którym to wszytko płynie.
Macie zdobyć wszystkie możliwe informacje z każdego poziomu nie ważne czy się zgadzacie czy nie, to tylko informacja. To nasza największa broń. To co chcę zrobić to uzyskać HOLOGRAM taki jaki mówił Alex Collier opisując holograficzną strukturę piramidy. To ma być wstęp no nowego hologramu o którym mówił. Nie ważne co zrobię, nie ważne czy forum będzie istnieć czy nie w dowolnej chwili, będziecie wiedzieć co trzeba zrobić.

We wstępnym artykule na otwarcie napisałem nie bez powodu:
Cytuj:
...ta strona ma być jedynie przystankiem w twoim życiu, na którym to zatrzymasz się na tyle na ile jest to konieczne.

Kiedy David Icke odejdzie z tej rzeczywistości, nasze zadanie nie zmieni się nawet odrobinę...będziemy kontynuować jego pracę...każdy z Nas ma zachować ten nowy hologram. Będziecie wiedzieć co trzeba robić dalej.
Każdy z nas ma potencjał zmiany, potężne możliwości pomimo poczucia swojej mizernej wartości wdrukowanej nam przez społeczeństwo. Jestem tylko zwykłym człowiekiem, wychowałem się na wsi. Jedyne co zrobiłem to postanowiłem uwierzyć w Siebie i po prostu coś zrobić. Resztę już znacie... :tak: To samo dotyczy mojego brata.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rzadko się wypowiadam na forum, ale skoro jest możliwość przy tym temacie. Takie jest moje odczucie :
Świadomosc tego forum kształtowała sie na przełomie roku w przerózny sposób. Natłok informacji na początku pochłaniany na oślep, roztrzasaliscie, dzieliliscie na wasze sposoby co wytwarzało róznorakie wiazki energii pozytywnej lub nie. Podeszlisscie do tego forum w sposób emocjonalny dla niektórych możliwe ze to był jakis synonim ucieczki. Nauczyliscie sie, a ja wraz z wami jako czytelnik tego forum jak podchodzic do tematów, co odrzucać co przyjmować –każdy swoiście, i jak się zachować. Niektóre historie dopasowywały sie do was, inne stopniowo odrzucał wasz indywidualny filtr. Rośliscie wraz z nimi co w połaczeniu z waszą świadomościa, wiedzą budowało Was , dajac poczatek procesowi nieskończonego rozwoju świadomości. Wielu skrystaliwoało sie opuszczając swoje klatki, by kreować nowa rzecziwstość co za tym idzie „ nowego siebie”(i odwrotnie), podążała za wewnecznym głosem ku wyższej egzystencji . Eureka okazuje się ze można łamać schematy :D . Podzieliliscie się, jednoczyliście się, wyczuwaliscie się, przeszkadzaliscie sobie, podobaliscie sie sobie,przygladaliście się sobie, celowo ignorowaliscie jak było trzeba :P, czasem manipulowaliscie , osłanialiscie sie sobą, obserwowaliście swoje role i nowych użytkowników, porównywaliście z sobą z wszystkim, by w koncu odrzec się z wszystkiego i podkreslić. Bardzo piekny akt uwolnienia. Patrze z perspektywy ukrytego czytelnika, króry ma poważny dar wczuwania sie w emocje ludzi /tekstu + bogata wyobraznie. Moge powiedzieć ze znam Was, choc nigdy sie nie widzielismy i raczej nei zobaczymy :) . Bardzo wam dziekuje za przyblizanie nurtujacych kwestii . Te forum dzieki wam skupia w jednym miesjcu duzo ciekawej wiedzy, naładowanej waszymi indywidualnymi energiami. Gdzie to zmierza? hmmm w nieskończoność? do póki nie zabrakinie tematów i siły?.. na prawde fajnie to sie szczytuje . Jakbys czytał ksiazke rozdział po rozdziale, w której wystepuja prawdziwe postacie LUDZIE z krwi i kości z wszystkimi emocjami/przywarami z tej cześci europy:) - czyli WY! Pieknie, na prawde piekna odsłona . Troche jak serial o tytule „z pogranicza 3G i 4G”, gdy się juz tak człowiek w was wczuje, wtedy widać jak czas ułożył was i z kim a „przeciwko” komu/czemu (poglady, przestrzeń)".Kto przez co ma wpływ na to i owo" .Wszystko to pomiedzy skrupulatnie rozbitymi, przygotowanymi i wybranymi tematami. Nie jestem aż takim fanem DI, ale sporo tematów z tego forum samoistnie skłania mnei do zgłębiania, analizowania. Czesc rzeczy przyjmuje, reszte odrzucam ,wiadomo. Jestescie barwnymi Ludzmi z róznych srodowisk społecznych i mentalnych przekonanymi do tego co prawdziwie wazne : !! Dazeniem do dobra, MIŁOSCI , zmian swiata/polski/kosmosu !! + ta zacna idea przekazywania dalej mysli waszego nie wiem czy uzyje dobrego słowa "guru" . Czytanie was i obcowanie z wami równiez miało wpływ na mnie. otworzyło mnie na pojęcia i utwierdziło w przekonaniu iż podążam od dawna w dobrym kierunku, o którym jest mowa cały czas pomiedzy wierszami . zacne na serio.
Bardzo pozdrawiam wszystkich aktywistów, administratorów jak również czytelników tego forum .
Podkreslam ze to tylko moj chwilowy przewód myślowy. ot tak . marginalny i zupełnie nieistotny.
Dobra robota i oby tak dalej !!
peace&love

Jestem tu od niedawna,właściwie bardzo krotko.Więc i moj post w tym temacie będzie krotki.
Powiem tak,trafiłem tu ponieważ jest to forum tworzone przez ludzi postrzegających rzeczywistość podobnie jak ja,
jest to forum tworzone przez ludzi szukających prawdy i ludzi o ogromnym zasobie wiedzy na szczegolnie interesujące mnie tematy.Forum jest dla mnie nieocenioną skarbnicą informacji,jest miejscem pełnym pozytywnej energii wypływającej z Waszych postow.A przede wszystkim miejscem w ktorym czuję się dobrze,jak w domu.
Odkąd odnalazłem to forum codziennie czytam Wasze posty,codziennie oglądam materiały przez Was opracowane,codziennie mogę korzystać z tej skarbnicy wiedzy jaką jest forum David Icke.
Co tu dużo gadać-Good Job!
Pozdrawiam :)

I pomyśleć, że Red. myślał o likwidacji forum :shock: :uoeee: :język:

Fajnie, że praca nielicznych przydaje się w jakikolwiek sposób jak na razie również nielicznym, choć ewolucja to nie pstryk palcami. Po to właśnie się to robi zamiast się nudzić w "życiu" będąc wkręcanym w matrix-a.

Mikołaj :king: :spoko: :uczeń: :winko: :spox: :cwaniak: :chatownik: :czytaj: 8-)

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Mikołaju majański smoku, dziękuje Ci za to co napisałeś w tym temacie.
Myślę, że tym samym ustanowiłeś jakiś nowych horyzont dla relacji jakie zachodzą na tym forum :)
I nie tylko dla ciebie to forum stało się wyjątkowym miejscem w tym wirtualnym świecie, chcąc nie chcąc wkraczamy na nowy poziom w którym to otwarte przedstawianie swoich uczuć nie jest już tematem tabu.
Cenie ludzi za szczerość i sam staram się taki być, łamać tę główną zasadę kontroli która trzymała w ryzach tyle czasu Icke, czyli co inni o mnie pomyślą jak zacznę prezentować prawdziwego siebie. :dobani:
Teraz wkraczamy w okres w którym te nasze ponure maski, które narzucono nam byśmy je nosili zaczynają pękać, a wraz z tym w tle u otwierających się ludzi widać coraz więcej prawdziwego ciepłego uśmiechu :uśmiech:

Także na początku zalogowałem się tutaj by dalej szukać ciekawych informacji, wówczas na prawdzie2 zrobiono małe nagonki na szukanie czarownic, czyli wykluczanie lub ograniczanie wypowiedzi dla użytkowników, którzy patrzą ponad schematy manipulacji NWO. Nie planowałem szukania jakiś nowych znajomości, chciałem żyć po staremu ale się nie dało :język: z czego się bardzo cieszę, bo obecnie moje życie dzięki katalizatorowi jakim jest to forum zmienia się diametralnie i odczuwam to każdego dnia, przez co mam też trochę mniej czasu by tu wleźć i coś więcej popisać niż parę luźnych linijek.
Nie wiem, czy chce tu wymieniać co komu tutaj zawdzięczam, ponieważ mamy już tu tyle użytkowników, a każdy swój jakiś wkład w dobro tego forum włożył. No mogę co jedynie coś napisać o osobach, które spotkałem poza ramami monitora :)
Jacolo, etznab, MRozbicki, alijaa, songohan, Monika, Omni, Tangerine, Maupa, Andromedan, Detro, NarajanaJane - dziękuję wam za te wibracje jakich można doświadczyć w waszym otoczeniu, każda z nich jest jest niezwykle inspirująca i wyjątkowa, czasami lubię poczuć wysokie wibracje innych aby móc samemu dalej działać :)
Nie chce tu także zapominać o radoslawie, LCH których już od dawna nie widziałem, a których bardzo szanuje i bardzo cenie to co ze sobą reprezentują. Poznać was osobiście było dla mnie prawdziwym zaszczytem ;)
Na koniec Redmuluc wiedza jaką reprezentujesz i twój upór są dla mnie niesamowite, w sumie jakby nie patrzeć to właśnie ty jesteś tą osobą która tak bardzo wpłynęła na ewolucje świadomości nas wszystkich i myślę, że nawet z samego tego powodu powinieneś skakać z radości, ja skacze :haha: :haha: Od razu nasuwa mi się na myśl konferencja 2013 którą praktycznie przegadaliśmy przedstawiając własne opinie praktycznie na wszystko co tam było prezentowane, a ciężko znaleźć druga taką gadułę jak ja ;)
Jeszcze chciałbym napisać coś do trzysza, którego jeszcze niestety nie miałem okazji poznać osobiście ale przysłuchując się czasem naszym rozmową uważam, że chyba jesteś najbardziej podobną do mnie osobą jaką znam. Nie chodzi mi o sam charakter ale o no właśnie nie wiem jak to określić, sposób postrzegania świata przez ten jakby niezreformowany dorosłością pryzmat szczęścia i radości, chyba to będzie właśnie to :D
No i nie jestem w stanie zapomnieć o Toe Negro PhD stary jesteś tutaj chyba moim ulubieńcem, twoje posty to istny majstersztyk i nie ma możliwości abym je przegapił, bądź nie czytał z zapałem, super że się przeprowadziłeś do nas z prawdy2 :spoko:
Wszyscy jesteście niezwykli, a możliwość pobycia z wami czasem cenie bardziej niż spędzenie go w Jakuci na Bora-bora :winko: Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam dlatego nie lubię za bardzo wyszczególniać, jednych może uskrzydla, a kogoś może zranić dlatego kocham was wszystkich i cieszę się z tego, że jesteście kim jesteście, a jesteście WIELCY :)
Dziękuje także za wasze wyżej wymienione ciepłe słowa, wbrew pozorom takie proste gesty mocno ładują i motywują
ehhh.. tyle musiałem przebrnąć, żeby w końcu zrozumieć co jest głównym spoiwem utrzymującym tę rzeczywistość, a jest nim właśnie to co płynie przez ten temat :)

Co do samego forum to fajnie widzieć, że więcej osób traktuje go nie jak przystanek, a bardziej jak dom lub jakieś wspólne miejsce sacrum, dzięki takiej perspektywie wniesiemy do tego forum mniej błota i bardziej będziemy szanować to co w nim delikatne i piękne, wysokie wibracje są bardzo delikatne i łatwo je zabłocić różnymi ciężarami. A najbardziej delikatna jest jak pisała kibur cisza i także chce usłyszeć tych którzy tutaj nie krzyczą, a mają wiele cennego do powiedzenia.
No tyle słodzenia na dziś , a teraz czas działać dalej :ninja: :język: :D

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

"Co dało mi forum David Icke?"

Czytając ten temat normalnie się poczułam jak za cudownych czasów szkolnych pisząc wypracowania :D

Ale rozpisywać się nie będę.

Od kiedy pamiętam mam stale jedno ulubione zajęcie, które sprowadza się do naginania rzeczywistości przez nachalne zadawanie pytania "dlaczego", "po co" i "jak". Od kilku ładnych miesięcy nasiliło się do tego stopnia, że bywa irytujące (dla niektórych). A to wszystko przez was :D :uścisk: chcę tylko powiedzieć, że to nie przypadek, iż jest nas tu i teraz właśnie tyle i właśnie takich, i że najcenniejsze co możemy stąd wynieść to dzielenie się swoimi doświadczeniami i uczenie się od siebie nawzajem, czyli najfajniejsze na planecie Ziemia bycie ze sobą :spoko:

3majcie się ludziska - May the force be with you! że tak Yode mistrza zacytuję :)

divi, jak miło, że jesteś gadułą, ja wręcz przeciwnie, btw. trzyszu też gaduła więc równowaga w rodzinie zachowana :D

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Powiem krótko: to forum to dla mnie przede wszystkim informacje, bezcenne informacje. Dziękuję za wykonaną pracę, liczę na ciąg dalszy, bo te informacje przekładają się na konkretną prace dla dobra Ziemi. :bużki:

Awatar użytkownika

Całą masę informacji przerabia się tutaj co dnia, w dodatku wszystko 'trawione' jest przez niebanalne i co najważniejsze otwarte umysły. Jedną z zalet jest brak monotematyczności - porusza się tu wszystkie tematy, jakie śmiało nazwać można pewnego rodzaju tajemnicami. Szczęśliwie nie pisze się tylko o tym co D. Icke już powiedział, dostrzec można samodzielność i zaangażowanie piszących posty.

Między innymi jest to też jedno z najlepszych zbiorów tytułów ze świata literatury (i nie tylko) o tematyce w dużej mierze ezoterycznej. Znalazłem tu wiele pozycji, kilka z nich przerobiłem i sporo nadal na mnie czeka. :uczeń:

Najpiękniejsze jednak jest tutaj to dążenie do pełni świadomości, połączone z pozytywną walką przeciw wszelkim przejawom ograniczania wolności w tle (NWO). Ciężko znaleźć taki klimat na innych forach, jaki powstał już na tym imienia DI.

Forum "dało mi" przede wszystkim przyjemność współpracy z Wami.

Oby tak dalej :spoko:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dało mi wiele materiałów, które przyswajając zrobiłem ileś tam kroków do przodu, a te nie przerobione jeszcze
zapewne także się przydadzą. Ostatnio dzięki temu Forum i przede wrzystkim dzięki Wam, którzy je tworzycie
intensywnie poznaje samego siebie :mrgreen:

Edit: zapomniałem dodać: DZIĘKUJĘ

Awatar użytkownika

Przezayebisty temat.
Wcale nie dokonales Mikołaju tym tematem energetycznej ingerencji zmieniając nieco polaryzacje ;)
Mnie dało to forum kupe informacji w których mogłem przebierać tworząc jakiś bardziej spójny
obraz tego czego szukam.

Dużo rzeczy które rzuciły światło na ciemność niektórych wątków mojego życia znlazłem
właśnie tutaj.
Osobiście podejrzewam to forum o jakieś nieprzejaiwone synchronistyczne moce, iż forum
jako całość może dać poszczególnym jednostkom to czego własnie szukają, więc pewnie
jest wiele rzeczy o których nie wiemy że dało lub daje nam forum ;)
Być może czegoś akurat potrzebowalismy aby iść schodek wyżej i niby przypadkiem to znaleźlismy
tutaj.
Dało mi świadomość ogrtomnej liczby ludzi brnących w podobnych wątkach życia i "problemach".
Pomyślcie że takich forów jest na świcie troszku więcej, pomagających grupkom młodych czarodziejów
synchronizować jakoś myśli. Tak sobie mysle że dopiero się możemy dowiedzieć do dało nam to forum ;)

to ja przwrotnie napiszę - nie co mi dało forum, ale co ja mu dam, a raczej dac pragnę :)

w Twoim temacie, Mikołaju, podpisując sie pod Twoją wypowiedzią i wyczuwając intuicyjnie Twoje intencje, chciałabym dać wszystkim tutaj na tym forum bezwarunkową miłość i wsparcie w nadchodzących trudnych czasach :)

Bo jeszcze dzisiaj pracujemy i dążymy do wolności, ale już niedługo nadejdą zmiany. Dlatego nie możemy marnować czasu na bezsensowne dywagacje i sprzeczki. Teraz już tylko prosta droga przed nami...

Pozwole sobie zacytowac za Broniewskim:

Kiedy przyjdą podpalić dom,
ten, w którym mieszkasz - Polskę,
kiedy rzucą przed siebie grom
kiedy runą żelaznym wojskiem
i pod drzwiami staną, i nocą
kolbami w drzwi załomocą -
ty, ze snu podnosząc skroń,
stań u drzwi.

W tym miejscu cytat się kończy, gdyż nie powiem 'bagnet na broń', lecz 'nie miej w sobie lęku, bo nie moga Ci nic zrobić. Twoja moc jest nieskończona'.

Dziękuję Wam forumowicze. Przez Was mam naprawdę dużo nadziei i spokoju. Tak po prostu.

Awatar użytkownika

Przeglądałem ostatnio stare archiwalne materiały z różnych stron napotkałem na ciekawe wypowiedzi audio użytkowników z forum http://oobe.pl zamieszczone chyba z 3 lata temu, albo i więcej.. :)
Zamieszczam niżej jedno ciekawsze, bo bardzo pozytywnie ładuje i co nieco także inspiruje :)
Polecam przesłuchać sobie co daje ludziom domowa atmosfera na ciekawym tematycznie forum: http://www.przeklej.pl/plik/starr-mp3-00214v0ah1dc :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]