Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 22:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Zakładam luźny temat i pytam bo jestem strasznie ciekawy co na ten temat sądzicie ?
Jak wiadomo nie było, żadnej transformacji, synchronizacji, końca świata itd

przypadkowo wszedłem na stronę Pani Hanny Kotwickiej, z ciekawości i widzę, że dalej zadawane są pytania, interpretowane kiny wydarzeń itd.

Co z użytkownikami którzy przed rokiem 2012 mieli w avatarach kiny narodzin ?
Łacznie z administratorem Krzysztofem na czele ?:
Obrazek

Czy kalendarz majów to już zamknięty rozdział ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 kwie 2014, 10:26 
VIP Member
Awatar

piranha pisze:
Zakładam luźny temat i pytam bo jestem strasznie ciekawy co na ten temat sądzicie ?
Jak wiadomo nie było, żadnej transformacji, synchronizacji, końca świata itd

Mija prawie dwa lata a ty dopiero się obudziłeś ? 8-) :D tych tematów było masę w tym mój list do Kotwickiej.
Kiedy zadałem to samo pytanie na łamach NTV zostałem zjechany prze fanatyków. jednym z gości była jakaś kobieta od kalendarza. Kotwicka mi odpowiedziała że w sumie mogę się wypchać jak mi się nie podoba i nie wchodzić tam. Napisałem że Kalandarz się skończył a Wy nadal nabijacie kasę na naiwności ludzkiej. Studiowałem prace Callemana i skłonny byłem przyznać jemu rację, tak samo ja metodzie Bradena obliczania fraktalnego czasu. Dla Kotwickiej i jej zwolenników wszystko trwa nadal ze względu na biznes, inaczej powinna zamknąć stronę i firmę, co nie wchodzi w grę.

Cytuj:
"Jak wiadomo nie było, żadnej transformacji, synchronizacji, końca świata itd "

No nie wiem, ja widzę solidną transformacje wszystkich środowisk ezoterycznych i duchowych, wychodzą oszustwa, kłamstwa, cwaniarstwo i zwykłe naciąganie ludzi, moi zdaniem młyn jest 10 razy większy i rośnie.

Wszystko pisaliśmy tutaj:

http://davidicke.pl/forum/nasze-przeslanie-na-2012-rok-t8994.html

http://davidicke.pl/forum/mega-artykul-czyli-przestroga-a-nowe-wyzwania-w-roku-2013-t11331.html

Cytuj:
Co z użytkownikami którzy przed rokiem 2012 mieli w avatarach kiny narodzin ?
Łacznie z administratorem Krzysztofem na czele ?:
Czy kalendarz majów to już zamknięty rozdział ?

Żyją nadal ... wtedy kin był potrzebny ale teraz już nie jest, proste. Kalendarz się skończył a że nie jestem ekspertem przestało mnie to dawno interesować, zresztą nie przywiązywałem do tego nigdy większej wagi, najpierw robiłem swoje potem sprawdzałem. Nick został bo to już znak rozpoznawczy i marka sama w sobie :język: i nie da się zmienić wszystkich ścieżek . Postanowiłem pozostać przy naszej polskiej tradycji która bardziej do nas pasuje duchowo i znaczeniowo niż Majowie, tym bardziej że symbolika równie piękna jak i bogatsza historia. Coraz lepiej rozumiemy okultyzm, teorię elektrycznego wszechświata, kult Saturna to tym bardziej rozumiemy te zależności. Czy ma to znaczenie ? Ma ogromne.

Nie mniej pochodzenie Kalendarza Majów jest dosyć nieciekawe, wiele gadziej symboliki. Ponadto istoty nas kontrolujące znają doskonale wszelkie cykle, przemiany i skoki...i wcale się ich nie boją. Potrafią się przystosować bo problem nie leży w tym jaki cykl i era nadejdzie...tylko W NAS.

Awatar użytkownika

Dzięki za odpowiedź.

Jeszcze w zeszłej dekadzie (rok 2006), sam zamówiłem z tej strony kalendarz nascienny, kina i jeszcze coś już nie pamiętam co.

Wtedy było to coś niesamowitego, były duże oczekiwania w stosunku do 2012, na chwilę obecną nie rozumiem jednej rzeczy - czemu dalej w to brną, widocznie jest na to popyt :?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]