Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 maja 2019, 9:04

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
wywalone mam na propagandę i NWO i postsowiecką, jeśli mam wybór między wujkiem Samem a wujkiem Iwanem, to dla mnie wybór jest prosty, jak taki senior jesteś, że z takim rozrzewnieniem wspominasz dobrobyt za Edwarda, to pewnie pamiętasz taki skecz w którym padały słowa "Acz ci amerykanie oni nie są tacy źli, oni najpierw napadną ale potem przeproszą, a nas kurwa nikt nie chce od 50 lat przeprosić!" i tyle na ten temat.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 mar 2014, 21:46 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Cytuj:
Siergiej Łukjanienko zabrania tłumaczenia swoich książek na ukraiński. Czytelnicy odsyłają mu książki

Obrazek

Siergiej Łukjanienko, popularny rosyjski pisarz fantasy i science fiction, autor lubianej również w Polsce serii "Nocny patrol", zabronił tłumaczenia swoich książek na język ukraiński. Na odpowiedź nie musiał długo czekać: w ramach protestu czytelnicy z Ukrainy odsyłają mu egzemplarze jego książek.

Zaczęło się od oświadczenia, jakie autor zamieścił na swoim blogu. "Od teraz nie jeżdżę na Ukrainę, nie uczestniczę w konwentach ukraińskich i zabraniam tłumaczenia moich książek na ukraiński" – napisał, komentując ostatnie wydarzenia na Majdanie. Łukjanienko skierował również słowa pod adresem ukraińskich pisarzy, których nie wymienił z nazwiska, ale – jak zapewnił – adresaci wiedzą, o kogo chodzi: "Półgłówki, chwalicie bojowników na Majdanie i przynosicie im paczki z ciastem. Ale jeśli któreś z literackich ‘osobistości’, które wysławiają Majdan, a piszą w języku rosyjskim i są publikowani w Rosji, zechcą pojawić się na rosyjskich konwentach – będę przeciwko nim" – oświadczył, dodając, że dołoży wszelkich starań, aby zapobiec publikacji ich książek w Federacji Rosyjskiej.

Łukjanienko nie uznaje Ukrainy za państwo: "Nie ma takiego kraju, jak Ukraina, i nigdy nie powinno być. To będzie albo część Rosji, albo polski protektorat" – stwierdził. Zdaniem pisarza władze w Kijowie przejęli naziści i mordercy, dlatego zalecił "normalnym Ukraińcom" uciekać do Rosji albo na Białoruś, ponieważ obecna Ukraina to "przeklęta ziemia", z której łotrostwo i tchórzostwo uda się wyplenić dopiero po trzech pokoleniach.

Łukjanienko nie uznaje Ukrainy za państwo: "Nie ma takiego kraju, jak Ukraina, i nigdy nie powinno być. To będzie albo część Rosji, albo polski protektorat" – stwierdził. Zdaniem pisarza władze w Kijowie przejęli naziści i mordercy, dlatego zalecił "normalnym Ukraińcom" uciekać do Rosji albo na Białoruś, ponieważ obecna Ukraina to "przeklęta ziemia", z której łotrostwo i tchórzostwo uda się wyplenić dopiero po trzech pokoleniach.

Zrodlo: http://ksiazki.onet.pl/wiadomosci/siergiej-lukjanienko-zabrania-tlumaczenia-swoich-ksiazek-na-ukrainski-czytelnicy/km7tr

angelrage pisze:
Fenio - a dodatkowo to skrajni hipokryci ... Zachód twierdzi że reakcja Rosji jest przesadzona...

Senator usa J. Peter Kerry- zarzuca Rosji że nie mogą przeprowadzać inwazji na państwo pod fałszywym pretekstem... no rzesz kurna ... :lol: :lol:

A co tam te wszystkie Bandyckie napaście na inne kraje...

Irak, Libia, Serbia/Jugosławia, Libia, Syria( w trakcie), Podchody do Iranu....

Stanom wolno pilnować swoich interesów(wsadzając nosa w nie swoje sprawy) i w ich imię wprowadzać "demokrację" po drugiej stronie półkuli...

ale Rosji już nie wolno...i to nawet nie pod przykrywką demokracji- bo faktycznie to co robią JEST w ich interesach bezpieczeństwa( choćby wprowadzenie strefy buforowej) Rosjanie nie bombardują "celi cywilnych" (zabijając cywilów na ślubach ), nie zrzucają bomb fosforowych na osiedla w Palestynie, nie wprowadzają "ładu i porządku" stosując taktykę spalonej ziemi... przynajmniej nie aż na taką skalę
- bo święci to nie są- oj nie są... Choćby Czeczenia....

Ale to nic w porównaniu z tym co robią Ussmani.

I jeszcze jedno- gdyby nie Rosja, to Syria by już dawno podzieliła losy Iraku czy Libii... To samo z Iranem- nie podskoczą zbytnio póki Rosja stoi za ich plecami...zresztą nie tylko Rosja, bo i Chiny mają tam sporo inwestycji na których utracenie sobie nie pozwolą.

Putin wie co robi i ma wiele asów w rękawie....

Samo to że trzyma rękę na kurkach z gazem jest jednym z nich - umiecie gotować bez gazu ? to lepiej się nauczcie :lol: :lol:

Głupi nie jesteś, więc zastanawiam mnie w dwójnasób Twa troska o bezpieczeństwo Rosji i dobry nastrój pułkownika Putina.

A o skali zbrodni poczytaj sobie trochę więcej o tym co się pod światłymi rządami Moskwy działo przez stulecia a trochę mniej może o wzięciach i reptylianach.

Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Dlaczego analizujecie tylko hipotetyczny najazd Rosji na Polskę skoro to banderowcy upa otwarcie deklarują na wiecach chęć przejęcia terytorium Polski ?
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiec-we ... lski/fxxep
Tak było na wiecu w 2011r, dzisiaj ci sami banderowcy mają pod kontrolą Ukrainę.

Co do sankcji gospodarczych to trochę śmieszny blef ze strony UE biorąc pod uwagę ilość produkowanej w Rosji ropy naftowej http://weglowodory.pl/wp-content/upload ... ftowej.jpg
To Rosja może nałożyć sankcję które w rezultacie dadzą 1l benzyny po 10zł i wielki kryzys paliwowy w Europie.

Bardzo podobnie ma się sprawa z wydobyciem gazu ziemnego
http://weglowodory.pl/wp-content/upload ... wiecie.jpg
Sankcje ze strony USA to zagrywka na odległość, USA są zabezpieczone energetycznie więc USA pogrożą paluszkiem a baty w odwecie dostanie UE (pacynka USA).

Fenio pisze:
Dlaczego analizujecie tylko hipotetyczny najazd Rosji na Polskę skoro to banderowcy upa otwarcie deklarują na wiecach chęć przejęcia terytorium Polski ?
Tak było na wiecu w 2011r, dzisiaj ci sami banderowcy mają pod kontrolą Ukrainę.

Co do sankcji gospodarczych to trochę śmieszny blef ze strony UE biorąc pod uwagę ilość produkowanej w Rosji ropy naftowej http://weglowodory.pl/wp-content/upload ... ftowej.jpg
To Rosja może nałożyć sankcję które w rezultacie dadzą 1l benzyny po 10zł i wielki kryzys paliwowy w Europie.

Sankcje ze strony USA to zagrywka na odległość, USA są zabezpieczone energetycznie więc USA pogrożą paluszkiem a baty w odwecie dostanie UE (pacynka USA).

Daje do myślenia Twój profesjonalnie skonstruowany przekaz, systematycznie powtarzany z umiejętnie przesuwanymi akcentami, jak dodać do tego aktywność tylko w jednym temacie praktycznie i to dość świeżym, to rodzi się we mnie pytanie takie: etacik?

pamiętaj, nawet w propagandzie nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rothen pisze:

i będzie jak w 39'

Jak ma sie zacząć ,to niech się zaczyna,na nic innego ich nie stać,nic innego nie wymyślą w końcu grają do jednej bramki czy to zachód czy ruskie czy ktokolwiek.
Pokój nam panowie,pokój z kulą w głowie

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

500 ukraińskich hrywien i już wszystko jasne... :shock:

:hmmm:

Obrazek

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Ossosso - wiem ze czerwoni mają na koncie wiele zbrodni... wiem - i to nie tylko z "czytanego" ale z pierwszej ręki... moja prababcia przeżyła dwie wojny światowe - razem z dziadkiem wysłani byli na sybir- rożne opowieściowi opowiadali.

To wszytko jedna mafia- tylko jedni działają z trochę większą finezją od drugich. I skupiam się tutaj na bardziej aktualnych czasach,

Ile Suwerennych państw zostało od środka, najpierw osłabione( poprzez tworzenie "ruchu oporu" czyli płatnych najemników) a potem często bezpośrednio zaatakowane- wraz z infrastrukturą( którą się oczywiście odbuduje.... za GIGANTYCZNE pożyczki od BC). Ilu ludzi zabito i dalej się morduje w imię walki z terroryzmem(który sami stworzyli).

Teraz- Ile z tych napadniętych państw ( które zresztą tu były wymieniane wielokrotnie) zostały napadnięte przez Rosję ????? Ja już nawet nie wspominam o ingerencji w afryce... to juz jest temat sam w sobie.

Czyje drony bojowe latają po niebie Pakistanu?

nie tylko czerwoni, imperium rosyjskie powstało z krwi podbijanych przez stulecia ludów Eurazji i imperium to było i jest nadal równie okrutne i brutalne co inne. Karty się odwróciły i tak jak Moskwa pożerała przez stulecia, tak dziś, z sporą pomocą konkurencji, rzyga tymi zdobyczami od pewnego czasu. Skoro znasz dokonania czerwonych, to nie widzisz analogii w tym procederze? Tyle, że kiedyś oni, a teraz ich, mechanizmy pozostają te same.

Dziś rzutem na taśmę USA próbują zbudować i ugruntować swoją globalną supremacje w perspektywie konfrontacji na Pacyfiku. A dyskutować o tym tutaj możemy, bo amerykański szatan puki co ma taką zajawkę i nie dość, że zrobił internet, to hołubi jeszcze w jakiejś formie wolność słowa i pozwala swoim obywatelom posiadać broń. To dla mnie zamyka całą dyskusje o to kto jest gorszy.

przepraszam za uwagę o wzięciach i reptolach, poniżej pasa to było i po chamsku wypadło, nie było to moją intencją, wybacz.

Ossosso pisze:
Fenio pisze:

Daje do myślenia Twój profesjonalnie skonstruowany przekaz, systematycznie powtarzany z umiejętnie przesuwanymi akcentami, jak dodać do tego aktywność tylko w jednym temacie praktycznie i to dość świeżym, to rodzi się we mnie pytanie takie: etacik?

pamiętaj, nawet w propagandzie nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...

@Ossosso :okok: Zrobiłeś to za mnie. Ja już wcześniej zwróciłem na tego gościa uwagę. Doskonale to się pokrywa z moim wcześniejszym wpisem.

Cytuję:
Zwróćcie uwagę, jak ostatnimi czasy, pod postami piszącymi prawdę o zbrodniach Rusków, zaraz pojawia się kilka idiotycznych lub kłamliwych wpisów. Wydaje się, jakby nagle pół Polski było prorosyjskie. A to tylko ściema - zwykła, zorganizowana i opłacona przez ruskich akcja. Sprawdźcie w Internecie hasło: "Rosyjskie (ruskie) Brygady Sieciowe"!

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

CHARKÓW – WIEC I SZTURM DOMU RAD 1.03.2014
phpBB [video]

1 marca 2014r. pokonane bojówki “Prawego sektora” (banderowcy) w Charkowie
phpBB [video]

Awatar użytkownika

homorek pisze:
@Ossosso :okok: Zrobiłeś to za mnie. Ja już wcześniej zwróciłem na tego gościa uwagę. Doskonale to się pokrywa z moim wcześniejszym wpisem.
Cytuję:
Zwróćcie uwagę, jak ostatnimi czasy, pod postami piszącymi prawdę o zbrodniach Rusków, zaraz pojawia się kilka idiotycznych lub kłamliwych wpisów. Wydaje się, jakby nagle pół Polski było prorosyjskie. A to tylko ściema - zwykła, zorganizowana i opłacona przez ruskich akcja. Sprawdźcie w Internecie hasło: "Rosyjskie (ruskie) Brygady Sieciowe"!

Są ludzie z którymi można dyskutować mając poglądy inne niż druga strona, na tym polega dyskusja. Jaki ustrój przypomina wam szufladkowanie ludzi w zależności od ich poglądów z uproszczeniem do dwóch szuflad. Jedna to "nasi" a druga to "agenci i zdrajcy" ? Bo taki pogląd właśnie prezentujesz. Siedzisz na forum teoretycznie dla ludzi o otwartym umyśle jednocześnie brnąc w skrajnościach "dobrzy i źli" według schematu który podają wszystkie media głównego nurtu (czyt. nwo).

Nikt nie wybiela Rosjan, nikt nie twierdzi że są bez winy a ich historia jest czysta jak łza. Przedstawiam (i nie tylko ja) drugą stronę medalu którą tacy jak Ty całkowicie ignorują. To nie jest walka krajów dobrobytu ze złą Rosją, to jest walka NWO sterowanego przez USA z krajami które się NWO nie chcą podporządkować. I bynajmniej nie dlatego że są to kraje "dobre i praworządne" które gardzą celami NWO. To są kraje które same chcą być mocarstwem niezależnym i panującym na wielkim obszarze Ziemi. Tu jest właśnie różnica miedzy celami USA a Rosji. USA i ich marionetka UE to NWO, ich celem jak każdy minimalnie obeznany w temacie wie jest opanowanie całego globu i zarządzanie nim poprzez jeden rząd składający się z "ich".
Cel Rosji nie jest tak globalny, oni chcą "jedynie" odbudować potęgę ZSRR czyli niepodległa nikomu Rosja otoczona państwami marionetkowymi. Ich plany kolidują z planami USA i stąd całe zamieszanie.

Można się rozpisywać godzinami o analizie sytuacji ale nie ma to sensu dla ludzi którzy z góry ustalili kto jest zły i takie "szczegóły" jak kraj pod władaniem jednego z największych wrogów Polski (Banderowców UPA) pozostaje dla nich nieistotny. No to chwila o co w tym wszystkim Wam chodzi ? Chyba jesteście Polakami więc czy bezpieczeństwo Polski nie powinno być dla Was na pierwszym miejscu ? Nie korzyści USA, Unii Europejskiej ani nawet nie korzyści dla Ukraińców i Rosjan.

Teoretycznie gdyby dzisiaj w Niemczech powstały bojówki nazistowskie hołdujące Hitlerowi i maszerując przez Berlin ze swastykami obalili by rząd kraju, nawet jeśli był by to rząd skorumpowany to czy również wspierali byście ich w dążeniu do "wolności" ? A może problemem jest brak wiedzy kim są banderowcy i ich UPA ? Bynajmniej nie są to pacyfistyczne oddziały patriotów. Ich okrutność można było poznać 70 lat temu i niestety pod tym względem przebili nawet nazistów. Dzisiaj te same bojówki z tym samym bohaterem, tymi samymi flagami i taką samą ideologią odrodziły się przy współpracy UE w kraju który przylega do Polski i tak wiele osób nie widzi w tym żadnego problemu. Aż dziw bierze jak propaganda medialna jest skuteczna, całe szczęście nie na wszystkich i coraz więcej ludzi dostrzega brudne gierki obu stron bez upraszczania na dobrych i złych.

http://www.rp.pl/artykul/1083009.html
Oto świeże wypowiedzi w wywiadzie z banderowcem walczących po stronie maidanu:

[pytanie]Bandera zainspirował jednak rzeź na Wołyniu, w wyniku której zostało zamordowanych przeszło 100 tys. Polaków. Nie odpowiada więc za ludobójstwo?

[odpowiedz banderowca]To brednia. Dokładnie śledziłem historię OUN i wiem, że to po prostu nieprawda. Owszem, Bandera zalecał stosowanie radykalnych metod, ale przecież z okupantem należy walczyć wszystkimi metodami. Tym bardziej kiedy ten okupant nie chce opuścić twojej ziemi.

[pytanie]Obecne granice Ukrainy są sprawiedliwe?

[odpowiedz banderowca]Nacjonalista to ktoś, kto dąży do zjednoczenia wszystkich ziem etnicznych swojego narodu, tych, gdzie Ukraińcy żyli od tysięcy lat. Inaczej nie można go nazwać nacjonalistą. Po wojnie operacja „Wisła" spowodowała, że Ukraińcy z tych ziem etnicznych zostali wyrzuceni i sprawiedliwość nakazywałaby, aby te ziemie do Ukrainy wróciły. Mówię o Przemyślu i kilkunastu innych powiatach.

[pytanie]Jak chcecie to osiągnąć?

[odpowiedz banderowca]Metodami dyplomatycznymi. Nie jesteśmy narodem imperialnym, nie sięgamy po cudze ziemie, chcemy jedynie tego, co nasze.

A teraz przypomnienie jak to "metodami dyplomatycznymi" bandy UPA pod patronem Bandery walczyły o to "co do nich należy":
(uwaga linki poniżej zawierają drastyczne zdjęcia, od lat 18)
http://www.upadeknarodu.cba.pl/zbrodnie-upa.html
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=135metod
I słynne "wianuszki" z dzieci którymi banderowcy upa zaspokajali swoje żądze
http://marucha.wordpress.com/polski-holocaust/

Czyli:
1. Te same bojówki.
2. Ta sama ideologia.
3. Ten sam cel odnośnie Polski.

Słyszałeś o hasbarze? tak, to nie strugaj skrzywdzonej niewinności, jeśli nie, to uzupełnij wiedzę o świecie. Dla mnie i jak się okazuje nie tylko dla mnie, Twoje wpisy podręcznikowo wpisują się w internetową wojnę propagandową a przypadkiem z powodu wykształcenia i zainteresowań nieskromnie napiszę, że znam się trochę na tym. Analizując Twoje wpisy dla mnie możliwości są dwie, albo "pożyteczny" albo zadaniowany, ponieważ bardzo sprawnie posługujesz się słowem pisanym, przekaz jest profesjonalnie skonstruowany i podawany, skłaniam się ku tej drugiej interpretacji.

A wracając do dyskusji w "tem temacie" to o czym tu dyskutować? Z ruskimi bajkami o świecie uzależnionym od ichnich paliw kopalnych? o cywilizacyjnej misji Moskwy? Chcesz dyskusji? proszę bardzo, USA nie muszą wprowadzać żadnych sankcji, wystarczy że pozwolą na eksport gazu i ropy z (g)łupków i Rosja jest ugotowana w dwa sezony a na Placu Czerwonym masz nowy majdan.

IV rozbiór Polski już był, w 1939, i brali w nim udział miłujący pokój w świecie sowieciarze kierowani z Moskwy i ich ideologiczni kuzyni z Berlina. Jakoś bardziej mnie niepokoi neosowiecko-imperialna Rosja wchodząca w sojusz z IV Rzeszą niż bandy ukraińskich neonazistów. Tak sobie myślę, że z Ukraińcami chcącym odzyskać Przemyśl jakoś sobie poradzimy nawet sami jak palec, z zagrożeniem płynącym z Kremla, a jeszcze ewentualnie sprzymierzonego z Berlinem, nie.

Głupków pokroju neobanderowców nie brakuje w żadnym kraju z tak pogmatwaną historią, gdybym nie miał bezpośrednich informacji o ludziach tam żyjących i znajomych, może bym łykał bezkrytycznie takie, nomen omen, strachy na Lachy.

Konflikt jest wielopoziomowy i bierze w nim udział kilku graczy, rozpad Ukrainy jest w interesie Rosji i Niemiec, w interesie USA jest wyłuskanie jej w całości z pod moskiewskiego wpływu , w mojej ocenie gwarantem jakiegokolwiek bezpieczeństwa między Bugiem a Odrą jest Waszyngton a naszym bezpieczeństwem jest on zainteresowany o tyle tylko gdy jest to zgodne z jego globalnymi interesami. Do tego dochodzi do tego Turcja, kolejne postimperium i Chiny, odradzająca się od kilkudziesięciu lat globalna potęga. Obalenie Janukowycza było nielegalne, złamano porozumienie z nim zawarte, jest to skurwisyństwo, ale tak działa ten świat, jeśli walczą mafie, to wolę, żeby wygrała ta "moja", która tylko chce mnie systematycznie doić a nie fizycznie eksterminować.

Ostatnio zmieniony 04 mar 2014, 7:52 przez Ossosso, łącznie zmieniany 2 razy

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jak podają teraz internetowe portale,w skrócie:
Rosja gotowa do rozmów w sprawie Ukrainy,ale stawia warunki - nic nowego.
USA zawiesiły współpracę wojskową z Rosją.John Kerry dzisiaj nawiedzi Kijów.
Obama grozi izolacją Rosji.[A komu to Obama nie groził?]
Dzisiaj nadzwyczajne spotkanie i narada NATO w Brukseli:

Cytuj:
...Tym razem spotkanie odbędzie się na wniosek Polski w ramach artykułu 4. Traktatu Waszyngtońskiego. Stanowi on, że sojusznicy będą się konsultować, jeśli zdaniem któregokolwiek z nich zagrożona jest jego integralność terytorialna lub bezpieczeństwo...

http://wiadomosci.wp.pl/lbid,6181,title ... azywo.html

Awatar użytkownika

Świeży materiał - przed chwilą wrzuciłem do sieci . Polecam. Napisy włączane http://www.wykop.pl/link/1892204/slowia ... 9-ukraina/

Ossosso pisze:
........... jeśli walczą mafie, to wolę, żeby wygrała ta "moja", która tylko chce mnie systematycznie doić a nie fizycznie eksterminować.

Obie opcje zakładają z góry rolę ofiary, Istnieje trzecia możliwość- wstać z kolan. To się już dzieje - jednym z elementów ( i przyczyn tego stanu) jest spranie głów narodu przez zarazę katolicką ( nadstawianie policzka i d..py).

Michałxl650 pisze:
Świeży materiał - przed chwilą wrzuciłem do sieci . Polecam. Napisy włączane http://www.wykop.pl/link/1892204/slowia ... 9-ukraina/

Ossosso pisze:
........... jeśli walczą mafie, to wolę, żeby wygrała ta "moja", która tylko chce mnie systematycznie doić a nie fizycznie eksterminować.

Obie opcje zakładają z góry rolę ofiary, Istnieje trzecia możliwość- wstać z kolan. To się już dzieje - jednym z elementów ( i przyczyn tego stanu) jest spranie głów narodu przez zarazę katolicką ( nadstawianie policzka i d..py).

kurcze, wdamy się w dyskusje Systemie a to trochę nie na temat, widzisz, ja nie wierzę w raj na ziemi i w to, że ludzie są w swej masie dobrzy, tylko System im nie pozwala, moim zdaniem jest odwrotnie i dowodem na to jest świat przyrody, większość to zakały na różnych płaszczyznach i powstrzymuje ich tylko strach przed realną, fizyczną, karą. Do egzekwowania reguł niestety przy tej gęstości zaludnienia jest konieczna zorganizowana struktura. Z Twoją oceną instytucji kościelnych też się nie zgadzam, są kulawe i niedoskonałe, natomiast znów, człowiek jako zwierze społeczne potrzebuje takiego bata bo pójdzie w szkodę. Pewnie, że bym chciał, by któregoś ranka świat się obudził w innych okolicznościach, niczym w piosence Buzu Squat, ale jakoś sądzę, że nie sądzę:)

ja nie muszę wstawać z kolan, nie mam niespłacalnych długów, umiem o siebie sam zadbać i mam ku temu odpowiednie warunki, doją mnie gdzieś tam, ale niemal tylko pośrednio bo funkcjonuje sobie spokojnie na pograniczu systemu i suma sumarum to jestem trochę takim pasożytem na zdrowej tkance matrixa, dla mnie to dobra droga i gdy będzie wystarczająco wielu takich, System w tej formie fiknie, ale na to potrzeba jeszcze dekad.

Awatar użytkownika

Ossosso pisze:
IV rozbiór Polski już był, w 1939, i brali w nim udział miłujący pokój w świecie sowieciarze kierowani z Moskwy i ich ideologiczni kuzyni z Berlina. Jakoś bardziej mnie niepokoi neosowiecko-imperialna Rosja wchodząca w sojusz z IV Rzeszą niż bandy ukraińskich neonazistów. Tak sobie myślę, że z Ukraińcami chcącym odzyskać Przemyśl jakoś sobie poradzimy nawet sami jak palec, z zagrożeniem płynącym z Kremla, a jeszcze ewentualnie sprzymierzonego z Berlinem, nie.

Co innego nie zorganizowane bandy a co innego bandy które rządzą w nie małym państwie.

Cytuj:
to wolę, żeby wygrała ta "moja", która tylko chce mnie systematycznie doić a nie fizycznie eksterminować.

Jak pokazała historia banderowcy w eksterminowaniu ludzi nie mają sobie równych. Dla nich ludność cywilna zajmująca tereny własnego państwa jest okupantem z którym trzeba walczyć wszystkimi możliwymi środkami. Jakie środki są ich ulubionymi to już opisywałem wcześniej.
Rosja jest jaka jest, na pewno nie święta ale nie opiera się na ideologi Stalinowskiej ani nie maszeruje na wroga z pieśniami wielbiącymi Stalina. Rosja z przed 70 lat to kraj inny niż Rosja dzisiaj. Za to w rozumowaniu banderowców tak i w rozumowaniu nazistów - nie zmieniło się nic.

Proponuję nie podejmować dyskusji z @Fenio. Każdy jego wpis musi zawierać słowo banderowcy. Jest to prowokacja nam dzisiaj niepotrzebna.
Jego retoryka przypomina propagandę sowiecką, która specjalizuje się w tym, żeby tworzyć kompletnie oderwany od rzeczywistości obraz świata.

Było już kilku takich na forum, którym tylko zależało na podjudzaniu i nawoływaniu do nienawiści. Moderator ma obowiązek zainteresować się takim gościem i jak najszybciej zareagować.

Obrazek

Awatar użytkownika

Fenio czy ty jesteś agentem? bo ledwo się zarejestrowałeś a cały czas agitujesz na rzecz Rosji
Rosja się wcale nie zmieniła tak jak rządy w Polsce się nie zmieniły tylko zmieniła nazwę i ludzi-marionetki na stanowiskach. Putin wbił sobie do łba że musi dawną potęgę CCCP przywrócić albo ktoś mu to wbił bo facet wziął się znikąd.
Oficer KGB nikomu nie znany zostaje prezydentem mocarstwa , śmierdzi to podstawieniem marionetki z ukrytą prawdziwą władzą w tle.
Ta ukryta władza nie ma narodowości ,interesuje ją tylko władza i kasa. Ja myślę że NWO już działa w Rosji ale potrzebny jest konfrontacja mocarstw dla napędzania strachu, zbrojeń i kasy z tego płynącej, dla wojen które też przynoszą kasę bankom i koncernom i pewnie wielu innych rzeczy.

Awatar użytkownika

Dokładnie co do NWO to samo myślę assun. Kojarzenie NWO li tylko z "zachodem" jest błędem. Już nawet z nazwy World sugeruje, że chodzi o Cały świat. Z czego wynika, że planiści NWO raczej nie pominęli przechwycenia już wcześniej władzy w Rosji, o Chinach nie wspominając - tam kontrola umysłu działa tak dobrze, że ten ponad miliard ludzi zgadza się na wszystko.

Tak więc obrazowanie Putina jako "obrońcy przed NWO" jest bardzo naiwne.

co do Fenio - zgadzam się z przedmówcami - mam praktykę tu na forum z takimi. Too Pro To be True. Mruga

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

Na Majdanie złapano najemnika z USA
phpBB [video]

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
"...Wprawni wojskowi, zajmują więc pozycję na której nie
mogą przegrać, a jednocześnie nie stracić okazji do pokonania wroga. Dlatego też przyszły
zwycięzca najpierw wygrywa, a potem walczy, przegrany zaś najpierw wdaje się w walkę,
a potem stara się wygrać..."
Sun Tzu- " Sztuka Wojny"

I w mojej ocenie - na takiej pozycji strategicznej jest Putin...

Tu już nawet nie chodzi o militarne asy w rękawie, nie chodzi o kurki z gazem... ale o informacje- które mogą solidnie namieszać. Otwarcie mówił ostatnio przecież o napaściach usa na kraje arabskie- które odbyły się przy oficjalnym aplauzie medialnym...ale już jak Rosja( w przeciwieństwie do Zachodu) używa wojsk przy granicach( bez - poki co- strat w ludziach, bez bombardowań, podpalania szybów naftowych itd) -to się już miesza Rosję z błotem... Czy grożono stanom jakimkolwiek sankcjom ?- za to co ostatnio wyprawiali ? Ależ nie...przecież co wojewodzie to... tyle że tu się przeliczyli- robiąc zadymę pod nosem
Rosji....która smrodem jak widać nie jest.

Podczas ostatniej konferencji - na spokojnie,pewny siebie- Putin mówił otwarcie o tym, jak to na majdanie walczyli bojówkarze szkoleni na Litwie, Ukrainie, Polsce( czyżby donek wiedział coś o tym i dlatego taki nerwowy ostatnio ?). Jeśli to się komuś wydaje "niemożliwe" - to niech pomyśli o obozach tortur CIA w Polsce- których rzekomo nigdy nie było...( Putin na pewno dobrze wie, co, gdzie jak, kto komu zapłacił itd)

Jakby nie było- zwykłym polakom to nie wyjdzie finansowo na dobre- już mówią o podniesieniu cen paliwa( co innego ze "nasz' nie-rząd może obecną sytuację nadmiernie wykorzystać -jako dodatkowe usprawiedliwienie - na podniesienie cen paliwa... także 7 zł za litr wydaje się dość możliwe w tym roku).

Złotemu się też oberwie.

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Kojarzenie NWO li tylko z "zachodem" jest błędem. Już nawet z nazwy World sugeruje, że chodzi o Cały świat. Z czego wynika, że planiści NWO raczej nie pominęli przechwycenia już wcześniej władzy w Rosji, o Chinach nie wspominając

NWO to plany na cały świat, prawda. Ale nie wynika z tego że cały świat już wcześniej został objęty NWO a to napisałeś. NWO nie zakończyło jeszcze swojej misji co niektórzy próbują wmawiać jako prawdę oczywistą.
homorek pisze:

Jego retoryka przypomina propagandę sowiecką, która specjalizuje się w tym, żeby tworzyć kompletnie oderwany od rzeczywistości obraz świata.
Było już kilku takich na forum, którym tylko zależało na podjudzaniu i nawoływaniu do nienawiści. Moderator ma obowiązek zainteresować się takim gościem i jak najszybciej zareagować.

Śmiechu warte jak kilka osób jest w stanie prowadzić propagandę na forum a każde próby normalnej dyskusji z kimś kto ma inne zdanie a nawet próbuje obnażyć ich manipulacje stosuje się metodę którą można by nazwać metodą odwrotności. Stosując propagandę zarzucamy propagandę rozmówcy. Stosując manipulację zarzucamy manipulację temu z kim rozmawiamy. Przedstawiając wybiorczo fakty zarzucamy innym stronniczość. A gdy argumentów już brakuje bo fakty o drugim dnie całego maidanu i rewolucji wlatują na forum w tempie ekspresowym to zaczyna się wyzywanie od agentów i namawianie władzy (moderatorów :) ) aby siłowo usunąć rozmówce który nie podziela ogólnej propagandy pro-amerykańskiej i pro-unijnej.

Napisałeś że moje wypowiedzi są oderwane od rzeczywistości więc kilka cytatów z wypowiedziami tak oderwanymi od rzeczywistości że już bardziej się nie da:
homorek pisze:
Ale się napracowałeś. Tylko dlaczego tak bezmyślnie?
angelrage pisze:
To nie są turyści ani żaden zespół folklorystyczny. To są przyszli dywersanci.

Po tym zdaniu oceniam całość jako prowokację.

To reakcja na wstawienie przez Angelrage zdjęć ze szkoleń pewnej grupy młodych ludzi. Na jednym zdjęciu widzimy jak jeden z nich z pewnością zamawia 5 piw wysuwając rękę przed siebie i do góry z płaskim ułożeniem palców dłoni. Nauka jak zakładać miny... to muszą być skauci. Według tych nie oderwanych od rzeczywistości nic nie wskazuje że to szkolone bojówki. Do tego pretensje że w ogóle wstawił te zdjęcia no bo jak to tak ukazywać ciemne gierki UE. Rozumowanie że aż ręce opadają.
Cytuj:
Kolonko brylował w TV jeszcze za komuny. Reptilom logiki nie brakuje.

Bo jeśli ktoś istniał publicznie za komuny to MUSI być Gadem... no po prostu załamanie. Nie zgadzam się w 100% ze wszystkimi poglądami Maxa ale to jaki ten facet ma wkład w otwieranie rozumu u Polaków jest po prostu bezcenne. Dyskredytowanie go w ten sposób jest żałosne. Samo stwierdzenie że "brylował w TV za komuny" to bzdura. Wycinek kariery Maxa:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Max_Kolonko
"W latach 80. jako student był prowadzącym audycje Zapraszamy do Trójki, pracując etatowo w Programie III Polskiego Radia, współpracował z Polskim Radiem prowadząc audycje Lato z Radiem.
W 1988 roku wyjechał do USA, gdzie założył firmę budowlaną. Od 1992 roku był amerykańskim korespondentem Panoramy
"
1992 to nie jest żadna komuna. Za komuny to on studiował, bywał w radiu (tak radiu nie "radio", mówię nie dla "nowomowy") i rozkręcał firmę budlowlaną w USA. Tak wygląda jego "brylowanie w tv" do 1989r.
Ossosso pisze:
jak taki senior jesteś, że z takim rozrzewnieniem wspominasz dobrobyt za Edwarda,

To jest odpowiedz na moją wzmiankę o fakcie że za czasów Gierka najwięcej się w Polsce budowało i było wiadomo na co idzie zaciągany dług w przeciwieństwie do niewiedzy na co zaciągany jest dług pod rządami UE. Nigdzie nie pisałem o dobrobycie bo takiego w Polsce nigdy nie było ale manipulacja wymaga od Ossosso aby używał odpowiedzi na słowa które nigdy nie padły.
Ossosso pisze:
o czym tu dyskutować? Z ruskimi bajkami o świecie uzależnionym od ichnich paliw kopalnych?

Dowiadujemy się że Europa wcale nie jest uzależniona od paliw kopalnych Rosji. Wcale. Ale oderwanie od rzeczywistości łatwo przychodzi zarzucanie innym.
Cytuj:
Jakoś bardziej mnie niepokoi neosowiecko-imperialna Rosja wchodząca w sojusz z IV Rzeszą niż bandy ukraińskich neonazistów.

Tu dowiadujemy się że Ukraińcy neonaziści z UPA to tylko "bandy". Tylko jak banda przejmuje władze w państwie to już nie jest tylko bandą a prezentuje siłę zbrojną całego kraju. Banda z regularnym wojskiem, marynarką, lotnictwem i miliardowym budżetem to już nie jest "banda". Nieudolna próba wmawiania ciemnoty o Ukrainie która będąc pod rządami UPA pozostaje neutralna dla Polski choć UPA nigdy nie było neutralne dla Polski a o nasze ziemie oni upominają się już od dawna. Z mojej strony EOT w gadaniu o osobach które wprowadzają zamieszanie, to nie jest wątek ani o mnie ani o nich.

sążniste elaboraty piszesz, literówkę rozumiem, że wypłacają a nie od posta, w sumie to nie Onet, trzeba się bardziej przyłożyć. Tylko logika Ci się sypie już w tych wywodach. Zdecyduj się, banderowcy to tchórze i Ukraina nie ma siły militarnej żadnej czy też może jakiś potwór czai się u granic kraju między Bugiem a Odrą?

Napisałem Ci czemu ruskie paliwa kopalne z dnia na dzień mogą stać się psu na budę potrzebne sojusznikom USA? to po kiego, nie napisze przez grzeczność co, wyrywasz jedno zdanie z kontekstu i na nim budujesz jakieś wygibasy?

Skoroś senior to przypomnij mi co to za ptaszynki na stypendia w latach 80 fruwały na zachód i kto organizował telewizje w początkach neoPRLu? nie przypadkiem zasłużeni i sprawdzeni w boju ideologicznym towarzysz i TW?

Koleżko źle trafiłeś, tu trzeba trochę bardziej finezyjnie a Twoja radosna twórczość zalatuje kremlowszczyzną od pierwszego zdania w każdym wpisie niemal.

I nie unoś się tak nad tym, że ja czy ktoś inny wali Cię po łapkach i nie wysila się przy tym, brudzisz propagandowymi agitkami, spodziewaj się równie łopatologicznych odpowiedzi, to nie szkoła dla panienek z dobrych domów...

trebor pisze:
Na Majdanie złapano najemnika z USA

@trebor - Sprawdzaj kanał z jakiego podajesz linka. Nieświadomie stajesz się tubą jednej ze stron.

Musimy mieć świadomość, że dzisiaj wojna odbywa się również w internecie i Polska jest szczególnie narażona na prowokacyjne informacje ze strony Moskwy. Zmasowany atak właśnie nastąpił i selekcja informacji jest jak najbardziej wskazana. Jest taka książka pod tytułem "Psychosocjotechnika, dezinformacja - oręż wojny". Kiedyś to miałem w rekach, ale czasu zabrakło na jej przeczytanie. Polecam w tym momencie jako lekturę na czasie.

.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wymienione poniżej metody tortur i okrucieństw stanowią tylko przykłady i nie obejmują pełnego zbioru, stosowanych przez terrorystów OUN-UPA metod pozbawiania życia - polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w męczarniach. Pomysłowość tortur była nagradzana. Zbrodnia przeciw ludzkości popełniona przez ukraińskich terrorystów może być przedmiotem badań nie tylko historyków, prawników, socjologów, ekonomistów, ale także i psychiatrów.

001. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy.
002. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie).
003. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy.
004. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło.
005. Wyrzynanie na czole "orła".
006. Wbijanie bagnetu w skroń głowy.
007. Wyłupywanie jednego oka.
008. Wybieranie dwoje oczu.
009. Obcinanie nosa.
010. Obcinanie jednego ucha.
011. Obrzynanie obydwu uszu.
012. Przebijanie kołami dzieci na wylot.
013. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha.
014. Obrzynanie warg.
015. Obcinanie języka.
016. Podrzynanie gardła.
017. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz.
018. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty.
019. Wybijanie zębów.
020. Łamanie szczęki.
021. Rozrywanie ust od ucha do ucha.
022. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar.
023. Podcinanie szyi nożem lub sierpem.
024. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.
025. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy.
026. Skręcanie głowy do tyłu.
027. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą.
028. Obcinanie głowy sierpem.
029. Obcinanie głowy kosą.
030. Odrąbywanie głowy siekierą.
031. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.
032. Zadawanie ran kłutych w głowie.
033. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców.
034. Zadawanie innych ran ciętych na plecach.
035. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy.
036. Łamanie kości żeber klatki piersiowej.
037. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca.
038. Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś.
039. Obcinanie kobietom piersi sierpem.
040. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą.
041. Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej.
042. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską.
043. Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem.
044. Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem.
045. Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych.
046. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.
047. Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku - kipiącej wody.
048. Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki.
049. Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do wnętrza potłuczonego szkła.
050. Wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp.
051. Wkładanie do pochwy - wagina rozżarzonego żelaza.
052. Wkładanie do waginy szyszek sosny od strony wierzchołka.
053. Wkładanie do waginy zaostrzonego kołka i przepychanie aż do gardła, na wylot.
054. Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od waginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz.
055. Wieszanie ofiar za wnętrzności.
056. Wkładanie do waginy szklanej butelki i jej rozbicie.
057. Wkładanie do otworu analnego szklanej butelki i jej stłuczenie.
058. Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi wnętrznościami.
059. Odrąbywanie siekierą jednej ręki.
060. Odrąbywanie siekierą obydwóch rąk.
061. Przebijanie dłoni nożem.
062. Obcinanie palców u ręki nożem.
063. Obcinanie dłoni.
064. Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej.
065. Odrąbywanie pięty.
066. Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej.
067. Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem.
068. Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem.
069. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami.
070. Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą.
071. Obcinanie piłą obie nogi.
072. Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem.
073. Przybijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi.
074. Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami.
075. Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio głową do podłogi.
076. Zadawanie ciosów siekierą na całym tułowiu.
077. Rąbanie siekierą całego tułowia na części.
078. Łamanie na żywo kości nóg i rąk w tzw. kieracie.
079. Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później wisiało na nim.
080. Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół.
081. Rozpruwanie brzuszka dzieciom.
082. Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu.
083. Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi.
084. Łamanie stawów nóg dziecka.
085. Łamanie stawów rąk dziecka.
086. Zaduszenie dziecka przez narzucenie na niego różnych szmat.
087. Wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem.
088. Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku.
089. Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec.
090. Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele.
091. Wbijanie dziecka na pal.
092. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.
093. Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi.
094. Wieszanie na drzewie głową do góry.
095. Wieszanie na drzewie nogami do góry.
096. Wieszanie na drzewie nogami do góry i osmalanie głowy od dołu ogniem zapalonego pod głową ogniska.
097. Zrzucanie w dół ze skały.
098. Topienie w rzece.
099. Topienie przez wrzucenie do głębinowej studni.
100. Topienie w studni i narzucanie na ofiarę kamieni.
101. Zadźganie widłami, a potem pieczenie kawałków ciała na ognisku.
102. Wrzucenie dorosłego w płomienie ogniska na polanie leśnej, wokół którego ukraińskie dziewczęta śpiewały i tańczyły przy dźwiękach harmonii.
103. Wbijanie koła do brzucha na wylot i utwierdzanie go w ziemi.
104. Przywiązanie do drzewa człowieka i strzelanie do niego jak do tarczy strzelniczej.
105. Prowadzenie nago lub w bieliźnie na mrozie.
106. Duszenie przez skręcanie namydlonym sznurem zawieszonym na szyi, zwanym arkanem.
107. Wleczenie po ulicy tułowia przy pomocy sznura zaciśniętego na szyi.
108. Przywiązanie nóg kobiety do dwóch drzew oraz rąk ponad głową i rozcinanie brzucha od krocza do piersi.
109. Rozrywanie tułowia przy pomocy łańcuchów.
110. Wleczenie po ziemi przywiązanego do pojazdu konnego.
111. Wleczenie po ulicy matki z trojgiem dzieci, przywiązanych do wozu o zaprzęgu konnym w ten sposób, że jedną nogę matki przywiązano łańcuchem do wozu, a do drugiej nogi matki jedną nogę najstarszego dziecka, a do drugiej nogi najstarszego dziecka przywiązano nogę młodszego dziecka, a do drugiej nogi młodszego dziecka, przywiązano nogę dziecka najmłodszego.
112. Przebicie tułowia na wylot lufą karabinu.
113. Ściskanie ofiary drutem kolczastym.
114. Ściskanie razem dwie ofiary drutem kolczastym.
115. Ściskanie więcej ofiar razem drutem kolczastym.
116. Periodyczne zaciskanie tułowia drutem kolczastym i co kilka godzin polewanie ofiary zimną wodą w celu odzyskania przytomności i odczuwania bólu i cierpienia.
117. Zakopywanie ofiary do ziemi na stojąco po szyję i w takim stanie jej pozostawienie.
118. Zakopywanie żywcem do ziemi po szyję i ścinanie później głowy kosą.
119. Rozrywanie tułowia na wpół przez konie.
120. Rozrywanie tułowia na wpół przez przywiązanie ofiary do dwóch przygiętych drzew i następnie ich uwolnienie.
121. Wrzucanie dorosłych w płomienie ognia palącego się budynku.
122. Podpalanie ofiary oblanej uprzednio naftą.
123. Okładanie ofiary dookoła słomą-snopem i jej podpalenie, czyniąc w ten sposób pochodnię Nerona.
124. Wbijanie noża w plecy i pozostawienie go w ciele ofiary.
125. Wbijanie niemowlęcia na widły i wrzucanie go w płomienie ognia.
126. Wyrzynanie żyletkami skóry z twarzy.
127. Wbijanie dębowych kołków pomiędzy żebra.
128. Wieszanie na kolczastym drucie.
129. Zdzieranie z ciała skóry i zalewanie rany atramentem oraz oblewanie jej wrzącą wodą.
130. Przymocowanie tułowia do oparcia i rzucanie w nie nożami.
131. Wiązanie - skuwanie rąk drutem kolczastym.
132. Zadawanie śmiertelnych uderzeń łopatą.
133. Przybijanie rąk do progu mieszkania.
134. Wleczenie ciała po ziemi, za nogi związane sznurem.
135. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. "wianuszki".

Źródło:
A.Korman - Ukraińska Powstańcza Armia na terenach II Rzeczypospolitej Polskiej i jej stosunek do ludności polskiej - NA RUBIEŻY Nr 35/1999
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=135metod

za

http://pozoga.blogspot.com/2010/02/135-metod-zameczania-polakow-przez-uon.html

Pozdrawiam rozmówców.

Ostatnio zmieniony 04 mar 2014, 17:09 przez bronson, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Cytuj:
Inwestycje Sorosa w "otwarte społeczeństwo" na Ukrainie 2000-2012

Jako ciekawostka. Dotyczy jednej tylko organizacji na Ukrainie - International Renaissance Foundation, być może Dżordż ma też inne sposoby wspierania budowy "otwartego społeczeństwa" na Ukrainie.

Środki* z Open Society Institute (OSI), (z pominięciem danych z kat."third parties founding")

2012 - 10,4 mln. $
2011- 10,3 mln. $
2010 - 12,25 mln. $
2009 - 8,4 mln. $
2008 - 7 mln. $
2007 - 6,9 mln. $
2006 - 6,8 mln. $
2005 - 5,3 mln. $
2004 - 6,85 mln. $
2003 - 5,3 mln. $ (wydane)
2002 - 6,1 mln.$ (wydane)
2001 - 6,4 mln. $ (wydane)
2000 - 5,4 mln. $ (wydane)

Łącznie do IRF - ok. 97,4 mln.$

The International Renaissance Foundation(IRF) została założona w 1990 r. i jest częścią międzynarodowej sieci Sorosa, działającej w około 30 państwach (2000 r.), głównie w Europie centralnej i wschodniej, ale także na terenie byłego ZSRS. Celem jest postęp i umocnienie otwartego społeczeństwa. To największa "charytatywna" organizacja na Ukrainie (2000).

[url]http://lubczasopismo.salon24.pl/ukraina/post/564528,inwestycje-sorosa-w-otwarte-spoleczenstwo-na-ukrainie-2000-12
[/url]

W Polsce Soros założył Fundację im. Stefana Batorego(nazwa nieprzypadkowa), Balcerowicz był w jego kieszeni.

Cytuj:
Soros mówi otwarcie o „nowym porządku świata”

George Soros mówi otwarcie o „nowym porządku świata”. Omawia również potrzebę „kontrolowanego upadku” dolara amerykańskiego i konieczność stworzenia nowej światowej waluty. Kim jest więc George Soros?

Miliarder - filantrop, który stał się znany jako „człowieka, który złamał Bank Anglii”, kiedy zdobył oszałamiające miliardy dolarów w „Czarną Środę” kryzysu walutowego w 1992 roku. W ostatnich dniach jest znany, jako najbardziej aktywny politycznie miliarder na świecie.

Jego Open Society Institute, działający w ponad 60 krajach, i Fundacja Sorosa wydają około 600 milionów dolarów rocznie na promowanie idei, które odpowiadają Sorosowi. Soros i jego „ręce” w postaci wymienionych organizacji odegrały kluczową rolę w wielu „rewolucjach” na całym świecie w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie głównym celem Sorosa jest dokonanie zmian politycznych w Stanach Zjednoczonych.

[url]
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-inf ... a%E2%80%9D[/url]

Cytuj:
Organizatorem logistycznego i finansowego zaplecza dla celów realizowanych przez Komisję Trójstronną jest George Soros (ur. 12 stycznia 1930 r. na Węgrzech) - mieszkający w USA, jeden z najbardziej znanych spekulantów finansowych żydowskiego pochodzenia.

jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, ale także filantrop, fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego i licznych fundacji, w tym Fundacji im. Stefana Batorego, uczeń Karla Poppera.

Ogromnych pieniędzy dorobił się jak to zazwyczaj u nich bywa na szeroko rozumianej spekulacji. Dość zagmatwał w Anglii z wartością wielu ich spółek oraz z kursem funta. Defraudacje itd.

Napisał książkę, w której stwierdza, że to on jest w spół odpowiedzialny za obalenie komunizmu

Zobaczcie jakie to wydaje się proste:
-dopomóż opozycji
-dokonajcie obalenia rządu
-wprowadźcie "demokrację"
-zainwestuj w zacofanym kraju ogromne dla nich pieniądze

NO A POTEM WSZYSTKICH I WSZYSTKO MASZ W KIESZENI !

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=2724

To jedna strona medalu, druga to ta:

Rewolucja październikowa, Lenin, Trocki byli finansowani przez Kaisera Niemiec, przy wsparciu syjonisty Parvusa, i późniejszym dołączeniu Rotszyldów do finansowania eksperymentu pod nazwą komunizm (Rosja, Chiny),
to zasada ,,dziel i rządz'', finansowanie obu ścierających się ze sobą stron ideologicznie, militarnie, gospodarczo aby stworzyć finalnie synteze tezy i antytezy czyli NWO

Cytuj:
WYCOFANIE OBAMY W SYRII - GRA OSTATECZNA ROZPOCZYNA SIĘ

W kontekście wielu interwencji wojskowych, wojen, ataków z dronów, itp., w które USA, zwykle z pomocą Wielkiej Brytanii, rutynowo się angażuje - z małym lub zupełnym brakiem troski o prawo międzynarodowe, opinię publiczną lub konsekwencje dla ludności cywilnej - było niezwykle zaskakujące, że najpierw Cameron, a potem Obama porzucił swoją obietnicę zareagowania na przekroczenie określonej przez Obamę tzw. "czerwonej linii", zwracając się do Parlamentu Europejskiego i Kongresu, w których głosowanie przeciwko interwencji było nieomal pewne.

Nie wszyscy od razu spostrzegli, jak doniosły moment zmiany sygnalizowany został przez ten bezprecedensowy odwrót, ale doniosłość zmiany szybko stała się widoczna dla wszystkich wraz z następującymi po niej wydarzeniami. Pierwszym niezwykłym wydarzeniem następczym był nagły wzrost dyplomatycznej ważności Władimira Putina. Ale nawet to zostało przyćmione przez ogłoszenie, że Waszyngton i Iran mają rozpocząć wyglądające bardzo obiecująco negocjacje twarzą w twarz w kwestii jądrowej, ku skrajnemu niezadowoleniu Netanjahu, który do tej pory wydawał się ogonem machającym amerykańskim psem na Bliskim Wschodzie.

Takie doniosłe zmiany w skali globalnej nie zdarzają się przez przypadek. Takie wydarzenia muszą być interpretowane w kontekście agendy Bogów Pieniędzy, w szczególności z kontekście ich Wielkiego Projektu przekształcenia świata we własne prywatne lenno. "Przygotowali plac budowy" poprzez destabilizację świata na wiele sposobów opisanych powyżej i już zaczęli mikro-zarządzać budżetami krajowymi. Nadszedł czas, zdaje się, aby rozpocząć formalną instalację Nowego Porządku Świata. Nie siłą, tylko przy powszechnych oklaskach.

NAGŁE POJAWIENIE SIĘ PUTINA, JAKO ŚWIATOWEGO LIDERA

Od pewnego już czasu trwa walka między USA z jednej strony, a Rosją, Chinami i państwami BRICS z drugiej strony, dotycząca pragnienia przez tę drugą grupę wielobiegunowego świata, a nie zdominowanego przez USA świata jednobiegunowego. Utrzymywanie dolara jako światowej waluty rezerwowej i wyjątkowość Stanów Zjednoczonych w ogóle, były poważnym problemem i zawsze USA strzegły tego, co postrzegały jako swoje prawowite prerogatywy.

W przypadkach Syrii i Iranu, na przykład, apele Putina i innych o rozsądek były ignorowane lub spotykały się tradycyjną arogancją USA. Nagle wszystko to się zmieniło. W szczególności Putin został wyniesiony do statusu szanowanego światowego lidera i byłoby nie do pomyślenia jeszcze kilka miesięcy temu, aby USA dopuściły Rosję do zarządzania demontażem broni chemicznej Syrii. Putin nie zmienił swojej narracji ani stylu. Mówi to samo, co zawsze mówił. To co się zmieniło, to że teraz nie jest on odrzucany przez Waszyngton i globalne media, kontrolowane oczywiście przez Bogów Pieniędzy, które teraz przedstawiają go nieomal w heroicznych barwach. Wielobiegunowość świata stała się rzeczywistością w ciągu nocy.

DE-AMERYKANIZACJA

Amerykański interwencjonizm i oburzenie przeciwko niemu to oczywiście nic nowego. Ale szczególnie po 9/11 takie przypadki stają się coraz bardziej niebezpieczne. Z groźbami wojny z Iranem, "zwrotem na Wschód" skierowanym przeciwko Chinom i innymi niedawnymi ruchami, wydawało się, że balansujemy ku sytuacji, która może nawet wywołać pełnowymiarową konfrontację nuklearną w skali globalnej - spełnienie złowieszczego "Projektu dla Nowego Amerykańskiego Stulecia".

Świat, jak widzieliśmy w doniesieniach mediów od momentu wycofania USA z "czerwonej linii", jest bardziej niż gotowy na przyjęcie de-amerykanizacji. Amerykańskie przywództwo, z zadowoleniem przyjęte po II wojnie światowej, od dawna już popadło w niełaskę. Można niemal usłyszeć westchnienie ulgi po przeczytaniu niektórych optymistycznych słów analityków w ostatnich dniach. A kto może zostać wypuszczony z butelki poprzez ten obrót wydarzeń, który widzimy odkąd Waszyngton nie wydaje się dalej pociągać za sznurki? Kiedy Obama mówi, słyszymy zazwyczaj retorykę polityka, kiedy mówi Putin, słyszymy rozsądne słowa przenikliwego męża stanu.

WZMOCNIENIE WŁADZY ONZ

Nie potrzeba wiele wyobraźni, aby dostrzec, w jakim kierunku te zmiany idą. Dyplomacja zajmuje centralne miejsce i słychać nowe głosy w dyskursie "społeczności międzynarodowej". Oczekiwania rosną co do tego, że długotrwałe napięcia i kryzysy mogą w końcu stać się możliwe do rozwiązania. Gdy rzeczywiste wydarzenia zaczynają karmić te oczekiwania, co się stanie, gdy kryzys irański zostanie rozwiązany, a media zaczną mówić właściwe rzeczy? Pojawi się publiczne wezwanie do kontynuowania tego procesu, aby zapewnić, że rozsądek i dyplomacja staną się normą w stosunkach międzynarodowych.

Ze sztucznie wytworzonego kryzysu amerykańskiej wyjątkowości, zostaniemy potraktowani "rozwiązaniem" - nadaniem procesowi ONZ większego znaczenia i władzy. Nigdy więcej amerykańskiego weta wbrew globalnym nastrojom! Nigdy więcej amerykańskiego (lub izraelskiego) awanturnictwa wojskowego! Niech ONZ wykona zadanie do którego wykonania zostało powołane - usłyszymy, w celu stworzenia forum, gdzie można naprawdę rozwiązać problemy oraz zapewnić możliwość wprowadzenia w życie wynikających stąd decyzji. "Zreformowane" ONZ nie będzie nazwane rządem światowym, ale rodzaj uprawnień przyznanych ONZ przez "reformy" oznaczać będzie dokładnie to samo. Słowo „subsydiarność” może się pojawić ponownie, jeśli to konieczne, aby uciszyć głosy sprzeciwu, ale podobnie jak to było w przypadku UE, takie zapewnienia będą bez znaczenia.

ONZ JAKO KOŃ TROJAŃSKI

"Rodzenie dzieci powinno być karalnym przestępstwem wobec społeczeństwa, chyba że rodzice posiadają licencję rządową. Wszyscy potencjalni rodzice powinni być zobowiązani do używania antykoncepcyjnych chemikaliów, a rząd powinien wydawać antidotum obywatelom wybranym do rodzenia dzieci." - David Brower, pierwszy dyrektor wykonawczy Sierra Club.

Ważne jest, aby zauważyć, że wszystkie te ostatnie przełomy i zmiany dokonują się w sferze geopolityki. W tym parciu ku scentralizowanemu rządzeniu cała uwaga jest skupiana na kwestii wojny i pokoju. Przypuszczalnie każdy chce pokoju i stabilności między narodami. Zaoferowano nam atrakcyjnego drewnianego konia o nazwie Pokój, ale nie słyszymy wiele o tym, co jest w środku tego konia. Strzeż się elit niosących dary.

W rzeczywistości wiemy sporo na temat tego, co znajduje się wewnątrz drewnianego konia, ale tutaj mam miejsce tylko na jeden przykład lub dwa. Agenda 21 jest jednym z najbardziej przerażających elementów jakie koń w sobie zawiera. Ten program zaczyna się od uzasadnionych obaw dotyczących stabilności i przekształca je w Zielonego Potwora, który ma na celu mikro-zarządzanie każdym aspektem naszego życia, do tego stopnia, że ​​stary reżim sowiecki wydaje się nieomal wolną przedsiębiorczością w porównaniu z Agendą 21. Zalecamy każdemu, kto nie zna Agendy 21, aby się z nią zapoznał.

Nawet w sferze stosunków międzynarodowych, są pewne przerażające sygnały, w szczególności w zakresie ataków dronów. Należałoby mieć nadzieję, że te diaboliczne maszyny zostaną zakazane całkowicie, jeśli idziemy w kierunku bardziej harmonijnego świata. Ale nie, ONZ już rozważa kwestię dronów i chce ustanowić jakiś system ocen, aby odróżnić dobre ataki z dronów od złych ataków z dronów.

Co przywołuje ponownie całą kwestię "terroryzmu". Jak już stwierdziłem powyżej, a dowody są naprawdę przygniatające, wiele z tego, co nazywa się "terroryzmem" jest w rzeczywistości albo rządowymi operacjami fałszywej flagi, albo działaniami najemników pracujących dla zachodnich agencji wywiadowczych w dążeniu do destabilizacji lub zmiany jakiegoś reżimu. Jeśli pozór ten będzie kontynuowany, pozór że cały ten "terroryzm" jest prawdziwy i że w imię walki z nim wolności obywatelskie muszą nadal być uśmiercane, wówczas nasz drewniany koń nie jest już tak atrakcyjny, jak mogłoby się początkowo wydawać.

Są dwie rzeczy, których możemy być pewni, jeśli chodzi o naszego drewnianego konia. Po pierwsze, ONZ będzie organizacją mikro-zarządzania społeczeństwem, poprzez nieodpowiadające przed nikim biurokracje, takie jak MFW, IPCC, WHO, itp. Po drugie, z tak wieloma naszymi tradycyjnymi systemami celowo poddanymi destabilizacji, możemy się spodziewać, że podane nam będzie "rozwiązanie", w ramach nowego paradygmatu kulturowego i gospodarczego3.

Richard K. Moore

http://bankowaokupacja.blogspot.com/2014/01/new-world-order-ostateczna-rozgrywka.html

Ostatnio zmieniony 04 mar 2014, 17:40 przez squam, łącznie zmieniany 5 razy

Awatar użytkownika

Jaka kremlowska propaganda na tym forum? :lol:
To Polak już nie może być inteligentny?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Siedem powodów, dla których Chiny nie włączą się w wydarzenia na Ukrainie i „pozostaną w ukryciu”

Po pierwsze, doktryna chińskiej polityki zagranicznej

Po drugie, chłodno kalkulujcie – mierzcie siły na zamiary

Po trzecie, zabezpieczajcie pozycje, czekajcie na swój czas, czyli polityka wewnętrzna

Po czwarte, nie podnoście głowy

Po piąte, ukrywajcie własne możliwości, pozostawajcie w cieniu, wystawiajcie Rosję naprzeciw Zachodowi

Po szóste, uważnie obserwujcie

Po siódme, zachowajcie stabilne otoczenie międzynarodowe dla reform

Linkhttp://radoslawpyffel.natemat.pl/93903,siedem-powodow-dla-ktorych-chiny-nie-wlacza-sie-w-wydarzenia-na-ukrainie-i-pozostana-w-ukryciu

Awatar użytkownika

@Ossosso
1. Siła militarna Ukrainy na przeciw Rosji jest żadna. Siła militarna Ukrainy na przeciw Polski jest znacząca.
2. Gdyby uruchomienie gazu łupkowego przez USA miało odciąć zależność energetyczną od Rosji to USA już dawno wykonały by ten plan.
3. Nie każdy kto w czasach PRL wyjechał do USA jest szpiegiem. Trzeba mieć paranoję aby każdego nazywać szpiegiem kto tylko wyłamuje się z "jedynych słusznych" poglądów.

Oto jak przedstawiciel Prawego Sektora (Banderowcy UPA) prowadzi dyplomatyczną rozmowę z Ukraińskim prokuratorem:
phpBB [video]

Mogę jedynie przypuszczać że gdyby nie było w okolicy kamery a miejsce tego spotkania zmienić na las to pan prokurator skończył by tak jak Polscy cywile w Wołyniu.

@bronson
W okrucieństwie oni nie mają sobie równych a Polska od zawsze jest dla nich wrogiem okupujących ich tereny. Jak walczą z "okupantem" to właśnie przedstawia lista którą wkleiłeś.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]