Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 mar 2021, 11:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2014, 13:47 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 05 lip 2012, 23:26
Posty: 236
Płeć: mężczyzna
Shanti pisze:
Ale jeżeli Rosja wkroczy to za nią wkroczy USA a za USA pewnie i UE. Za Rosją pewnie pójdą Chiny i Korea Północna. I tak oto powstanie III wojna światowa.


Pamiętaj że Chiny ubiegają się od Rosji po cichu całej Syberii więc jest teraz w szponach wszystkich, przypomina to role Polski w II WŚ, Rosja została sama...

Jestem przekonany że już wszyscy chcieli by zrobić "end game" i żeby świat wyklarował się na nowo tylko te nuklearne nie w smak każdemu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 mar 2014, 13:47 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 02 mar 2014, 14:47 
R3C0NF1GUR3D pisze:
Shanti pisze:
Ale jeżeli Rosja wkroczy to za nią wkroczy USA a za USA pewnie i UE. Za Rosją pewnie pójdą Chiny i Korea Północna. I tak oto powstanie III wojna światowa.


Pamiętaj że Chiny ubiegają się od Rosji po cichu całej Syberii więc jest teraz w szponach wszystkich, przypomina to role Polski w II WŚ, Rosja została sama...

Jestem przekonany że już wszyscy chcieli by zrobić "end game" i żeby świat wyklarował się na nowo tylko te nuklearne nie w smak każdemu.


Jak się ma wspólnego wroga (USA) to uważam, że to czy Chiny chcą Syberii nie ma znaczenia. Jeżeli Chiny jednak miałby zaatakować Rosję to jest ona na straconej pozycji. Z zachodu USA+UE ze wschodu Chiny. "Co to będzie, co to będzie."

I nawet jakby doszło do wojny i świat byłby w ruinach, to i tak po jakimś czasie pojawi się rządne władzy państwo, które doprowadzi do kolejnej wojenki.Na górę
   
 
 
Post: 02 mar 2014, 17:34 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Piszę to przy okazji sytuacji na Ukrainie, ale dotyczy to także innych będących na topie tematów. Jest wiele wrogich ośrodków, którym zależy na podgrzewaniu atmosfery w naszym regionie i innych. Robią to przez odświeżanie historycznych sporów pomiędzy grupami etnicznymi i także całymi narodami. Jest to nic innego jak dążenie do kolejnej wojny bratobójczej w imię obcych interesów.

Nie dajcie się więc nabrać na wpisy o banderowcach czy też podsycanie nastrojów do odzyskania ziem na kresach. Ani nam, ani Ukraińcom nie jest to w tej chwili potrzebne jak wróg jest w innym miejscu. Proponuję więc nie wklejać artykułów do tego nawołujących.

Doskonale to przedstawia jeden z autorów komentarzy pod artykułem:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/75540-donald-tusk-po-spotkaniu-w-kprm-to-bardzo-powazny-kryzys-ktory-moze-zawazyc-na-historii-polski-ten-konflikt-ktory-angazuje-wszystkie-panstwa-swiata-moze-poprzedzic-wojne

Ole! (gość) (176.111.19.***) dzisiaj, 16:59

Zwróćcie uwagę, jak ostatnimi czasy, pod postami piszącymi prawdę o zbrodniach Rusków, zaraz pojawia się kilka idiotycznych lub kłamliwych wpisów. Wydaje się, jakby nagle pół Polski było prorosyjskie. A to tylko ściema - zwykła, zorganizowana i opłacona przez ruskich akcja. Sprawdźcie w Internecie hasło: "Rosyjskie Brygady Sieciowe"!

Idealnie z resztą się wpisują w dotychczasowe działania firm PR wynajętych przez... Kancelarię Premiera RP Donalda Tuska! Skąd w wielu miejscach tyle bezsensownych wpisów lżących PIS, Kaczyńskich lub Polskę? Ano dlatego że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wynajęła firmę Brand Addicted sp. z o.o. do prowadzenia "kampanii mających na celu złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów". Problem w tym, że usługa ta jest opłacana pieniędzmi podatników!

Za wykonanie umowy spółce BrandAddicted będzie przysługiwać wynagrodzenie w wysokości 35 tysięcy złotych netto (brutto to 43 050 zł).http://niewygodne.info.pl/artykul/00474.htm Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wynajęła firmę BrandAddicted sp. z o.o. do prowadzenia "kampanii mających na celu złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów".Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2014, 20:27 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 891
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
NATO szkoliło ukraińskich bojówkarzy

Zachodnia “demokracja” budowana na terroryzmie
Obrazek

Ukraina – NATOwcy szkolili ukraińskich bojówkarzy. Ukraińska młodzież nacjonalistyczna przechodzi szkoleniowy kurs dywersyjno-terrorystyczny pod kierownictwem instruktorów NATO na terytorium bazy wojskowej w Estonii latem 2006 roku. To nie są turyści ani żaden zespół folklorystyczny. To są przyszli dywersanci.

«Вони не боялися як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пішли в тiї лiси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з нiмцями, боролися з жидвою i з iншою нечистю, яка хотiла забрати в нас нашу українську державу… Треба вiддати Україну, нарештi, українцям. Отi молодi люди i ви, сивочолi, оце є та сумiш якої найбiльше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогоднi керує в Українi». (Олег Тягнибок, народный депутат Украины).

(Oni nie bali się tak jak i my nie możemy się bać. Oni wzięli automaty, powiesiwszy je na szyjach, i poszli w te lasy, oni trudzili się i walczyli z Moskalami, walczyli z Niemcami walczyli z żydostwem i z innym brudem, który pragnął odebrać nam nasze państwo ukraińskie. Trzeba wreszcie oddać Ukrainę Ukraińcom. Ci młodzi ludzie i wy, siwowłosi, to jest ta mieszanina, której najbardziej boi się moskalsko-żydowska mafia, która obecnie rządzi na Ukrainie-żyd Ołeh Tiahnybok-Frotman).

phpBB [video]


Żyd Ołeh Tiahnibok-Frotman-bandero-sracz

Obrazek

Oni już chodzą w mundurach wojskowych, na których widnieje ukraiński dwukolor i symbolika ukraińskiej organizacji nacjonalistycznej UNA-Unso.

Obrazek

Oprócz Ukraińców szkolenie wojskowe przechodzili młodzi ludzie z innych krajów (Litwa, Estonia).

Obrazek

Młodzież z zainteresowaniem słuchała wykładu instruktorów NATO o metodach prowadzenia działań dywersyjno-terrorystycznych i technikach wojny partyzanckiej.

Obrazek

Wykład na temat udzielania pierwszej pomocy w przypadku odniesionych ran w działaniach bojowych.

Obrazek

To oficer NATO prowadził wykład na temat techniki zakładania min.

Obrazek

To są zdalnie kierowane radiowo miny ukierunkowanej eksplozji.

Obrazek

Taka mina to nieodzowna rzecz do prowadzenia działań dywersyjnych.

Obrazek

Przyszli dywersanci byli szkoleni w wykorzystywaniu także takich „zabawek”.

Obrazek

W program szkolenia wchodziły zajęcia przygotowujące do samodzielnego wykonywania urządzeń wybuchowych.

Obrazek

Umiejętność wykonywania i stosowania „machin piekielnych” wchodzi obecnie do bojowego arsenału młodych Ukraińców.

Obrazek

Szczególną uwagę przykładano do posługiwania się zdalnie kierowanymi minami o działaniu kierunkowym.

Obrazek

Ukraińscy „kursanci” z wielkim zapałem podeszli do przyswojenia sobie umiejętności dywersyjnych.

http://wiernipolsce.files.wordpress.com ... .jpg?w=594

Dzięki temu estońskiemu oficerowi, instruktorowi NATO, ikraińscy chłopcy i dziewczęta uzyskali umiejętności prowadzenia dywersji i zamachów terrorystycznych, a od oficerów starszych stopniem instrukcje gdzie trzeba je przeprowadzać.

Obrazek

Wiedza teoretyczna była sprawdzana na zajęciach praktycznych


Obrazek


Ukraińscy „kursanci” zakładają minę radiową działania kierunkowego w lesie przy drodze.
Obrazek

Mina jest tak zakładana ażeby razić samochód przejeżdżający drogą.

Obrazek


Na drodze pojawił się samochód, jego kierowca i pasażerowie nawet nie podejrzewają, że są celem eksplozji.
Obrazek

Obrazek

Zajęcia poszły pomyślnie, nauka dywersji przekazana przez instruktora NATO, została przyswojona przez bojówkarzy UNA-Unso, pozostało tylko czekać na rozkaz zastosowania umiejętności w boju.

Obrazek

I pokonywania przeszkód wodnych.

Obrazek

Pod czujnym okiem instruktorów NATO prowadzono także szkolenie w zakresie strzelania.

Obrazek


„Kursanci” poznali wiele rodzajów ręcznej broni strzeleckiej. Amunicji nie szczędzono.

Obrazek

Zapoznanie się z karabinem snajperskim.

Obrazek

Strzelanie z bazooki (na czapce bojówkarza symbol UNA-UNSO).

Obrazek


Arsenał ukraińskich nacjonalistów robi wrażenie. Czy to wszystko jest już teraz na Ukrainie?


Obrazek


Broń biała, niezbędny towarzysz każdego dywersanta z OUN-UNSO (w rękach ukraińskiego bojówkarza sztylet wojsk SS).

Obrazek

W wolnym czasie młodzi ludzie doskonalili umiejętności wybierając zazwyczaj za cel obiekty cywilne.

Obrazek

Cel pewny, palec na spuście nie drgnie, kto na muszce?

Obrazek

W arsenale ukraińskich bojówkarzy jest i taka egzotyczna broń.

Obrazek

Ale szczególny szacunek jest oddawany broni Wehrmachtu (pistolet maszynowy MP-38).

Obrazek

„Kursant” odbywający szkolenie dywersyjno-terrorystyczne w obozie NATO w Estonii wita swoich instruktorów.

Obrazek

Natowski hełm i nazistowska furażerka-w umundurowaniu i gestach ukraińskich bojówkarzy widoczna jest wyraźna ciągłość historyczna.

Obrazek

Absolwenci kursów dywersyjno-terrorystycznych uczcili pamięć nazistowskich żołnierzy (niemieckich, estońskich i fińskich), poległych w latach II Wojny Światowej na terytorium Estonii.

Obrazek

Nastąpił długo oczekiwany moment wręczenia świadectw odbycia kursu dywersyjno terrorystycznego NATO.

Obrazek

Nowo upieczony terrorysta gotów do działań bojowych, wkrótce usłyszymy o jego „wyczynach”.

Obrazek

Czy ten natowsko-ukraiński desant będzie przygotowywał następne lądowanie wojsk NATO na Krymie?

Obrazek

źródło: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/01/nato-szkolilo-ukrainskich-bojowkarzy/

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2014, 20:56 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
angelrage pisze:
NATO szkoliło ukraińskich bojówkarzyAle się napracowałeś. Tylko dlaczego tak bezmyślnie?

angelrage pisze:
To nie są turyści ani żaden zespół folklorystyczny. To są przyszli dywersanci.


Po tym zdaniu oceniam całość jako prowokację.

Pozowane zdjęcia tej samej grupki młodych ludzi plus twarz szkoleniowca, to na pewno szkolenie przyszłych dywersantów? To się nazywa profesjonalizm. Ja też z nudów pojechałbym na taki obóz szkoleniowy.

:cooo?: :cooo?: :!: :beff: :mrgreen:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2014, 21:38 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 891
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Ale się napracowałeś. Tylko dlaczego tak bezmyślnie?


Choćby dlatego aby ktoś taki spostrzegawczy, jak ty, mógł to po swojemu skomentować, stwierdzić czy to jest co warte czy nie...przedstawić kontrargumenty.... po to to wklejam aby wsiąść to "na dyskusję" a nie "na gotowe".


Pomijając już powyższe fotki- ten sam schemat był zastosowany w Libii...Obecnie w Syrii... Cała "arabska wiosna" to niemalże identyczny mechanizm finansowania skrajnych ugrupowań(lub tworzenia ich od podstaw) do obalania niewygodnych rządów w imię walki o "wolność" uciśnionego społeczeństwa - a to ze normalni ludzie się w to mogą wmieszać jest często częścią procesu- i tak jest w mojej ocenie na Ukrainie. Nieświadomy niczego taran- sam się nie rozpędzi...

No nic- jedziemy dalej.

Video:Uzbrojeni Neo-Nazisci patroluja ulice Kijova [ENG]

Skrajne ugrupowania prawicowe, były odpowiedzialne za większość zorganizowanych demonstracji i brutalnych protestów.

phpBB [video]


zródło: http://www.prisonplanet.com/armed-neo-nazi-groups-patrol-kiev.html

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2014, 22:12 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
angelrage pisze:
a to ze normalni ludzie się w to mogą wmieszać jest często częścią procesu


Tylko że tych normalnych ludzi, którzy dostali dyplomy i kubki pamiątkowe nazywasz terrorystami? W dwa tygodnie to można tylko dotknąć tematu. Czy piłkę nożną i koszulkę piłkarza też tam zauważyłeś?

Sortuj trochę tą propagandę bo się śmietnik ludziom robi z mózgów.

Możliwe, że nie przeczytałeś wcześniejszego mojego wpisu więc jeszcze raz cytuję:

Piszę to przy okazji sytuacji na Ukrainie, ale dotyczy to także innych będących na topie tematów. Jest wiele wrogich ośrodków, którym zależy na podgrzewaniu atmosfery w naszym regionie i innych. Robią to przez odświeżanie historycznych sporów pomiędzy grupami etnicznymi i także całymi narodami. Jest to nic innego jak dążenie do kolejnej wojny bratobójczej w imię obcych interesów.

Nie dajcie się więc nabrać na wpisy o banderowcach czy też podsycanie nastrojów do odzyskania ziem na kresach. Ani nam, ani Ukraińcom nie jest to w tej chwili potrzebne jak wróg jest w innym miejscu. Proponuję więc nie wklejać artykułów do tego nawołujących.

Doskonale to przedstawia jeden z autorów komentarzy pod artykułem:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/75540-do ... dzic-wojne

Ole! (gość) (176.111.19.***) dzisiaj, 16:59

Zwróćcie uwagę, jak ostatnimi czasy, pod postami piszącymi prawdę o zbrodniach Rusków, zaraz pojawia się kilka idiotycznych lub kłamliwych wpisów. Wydaje się, jakby nagle pół Polski było prorosyjskie. A to tylko ściema - zwykła, zorganizowana i opłacona przez ruskich akcja. Sprawdźcie w Internecie hasło: "Rosyjskie Brygady Sieciowe"!

Idealnie z resztą się wpisują w dotychczasowe działania firm PR wynajętych przez... Kancelarię Premiera RP Donalda Tuska! Skąd w wielu miejscach tyle bezsensownych wpisów lżących PIS, Kaczyńskich lub Polskę? Ano dlatego że Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wynajęła firmę Brand Addicted sp. z o.o. do prowadzenia "kampanii mających na celu złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów". Problem w tym, że usługa ta jest opłacana pieniędzmi podatników!

Za wykonanie umowy spółce BrandAddicted będzie przysługiwać wynagrodzenie w wysokości 35 tysięcy złotych netto (brutto to 43 050 zł).http://niewygodne.info.pl/artykul/00474.htm Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wynajęła firmę BrandAddicted sp. z o.o. do prowadzenia "kampanii mających na celu złagodzenia lub zniwelowania w mediach społecznościowych opinii o działaniach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jak i samego Prezesa Rady Ministrów".

Pokaż Uwagi moderatora

Zgoda moderator. Tylko próbujesz tu manipulować moim zdaniem, a nie do tego moderator jest powołany. Nie są to moje pochopne uwagi tylko dobrze przemyślane. W tej chwili już to się zaczyna wyjaśniać jak jesteśmy atakowani przez agenturę, a temat banderowców jest tym samym co walka z antysemityzmem, faszyzmem czy kibolami aby likwidować opozycję. Jeszcze chwila i przyznasz mi rację. Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2014, 11:17 przez homorek, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 mar 2014, 23:48 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2013, 1:45
Posty: 209
Płeć: mężczyzna
niestety brak polskiego tłumaczenia - spróbujcie sobie w google tłumacz wlepić . Wyjaśnie wiele . Link dla dociekliwych http://vk.com/feed?w=wall5672673_34Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 0:27 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Było to tu w temacie, ale się skasowało: jakże trzeźwe spojrzenie. MaX Kolonko, na pewno ma w tym swój interes (czytaj kto mu płaci?), jednak trudno mu odmówić logiki.

phpBB [video]


Pozdrawiam

ps. robię "screena" jakby "się skasowało", to będę go wklejał... tak po prostu.

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 0:34 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2013, 1:45
Posty: 209
Płeć: mężczyzna
thozo pisze:
Było to tu w temacie, ale się skasowało: jakże trzeźwe spojrzenie. MaX Kolonko, na pewno ma w tym swój interes (czytaj kto mu płaci?), jednak trudno mu odmówić logiki.

.............
Kolonko brylował w TV jeszcze za komuny. Reptilom logiki nie brakuje.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 0:46 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Ależ użyj swojej logiki Michałx, nie cudzej... Czyż to się nie klei?

To co mówi o ustawie 1066 jest dokładnie tym, co myślę o niej. To jest ustawa dająca prawo strzelać KOMUKOLWIEK do ludzi, którzy protestowaliby przeciwko CZEMUKOLWIEK w naszym suwerennym kraju. Ustawowo, w białych rękawiczkach.

Ale wszystko jest w porządku, ale wszystko jest ok.

Śpimy dalej, milutko. :spoko:

ps. jeśli ktoś myśli, że tu chodzi o Putina, Ukrainę, NATO, Polskę, terrorystów, czy cokolwiek innego, to proszę się puknąć głową w ścianę. A potem spytać samego siebie: Jaki mam wpływ na to co się dzieje w Polsce, a co dopiero na Ukrainie? Wybory... LOL

Jedyny wpływ jaki mamy to jest wpływ na samego siebie. W prostych CODZIENNYCH, a właściwie COCHWILOWYCH wyborach TU i TERAZ.

To właśnie jest przebudzenie.
Pokaż Uwagi moderatora

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 0:52 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2014, 14:27
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Max nie wspomina jednak o istotnej sprawie, zimna wojna trwa i nigdy trwać nie przestała. Obecna sytuacja to nic innego jak walka dwóch mocarstw, usa dążącego do NWO oraz Rosji która stoi im na przeszkodzie. Ale ta walka nie jest obecnie bezpośrednia, zarówno Rosja jak i USA używają państw marionetkowych do własnych celów. USA chcą rozbić wpływy po ZSRR tak aby odciąć Rosję od państw granicznych. Używają do tego celu Unii Europejskiej która steruje marionetkami USA w postaci państw podległych jak niestety również Polska. Marionetki stworzyły ruch pro-unijny w Ukrainie aby zwyczajnie ją przejąć. Rosja nie chce się tą marionetką (Ukrainą) dzielić i stąd cały problem. To jak walka dwóch psów o jedną kość.

Mamy do wyboru albo ekspansje Rosji która ma ambicję na odbicie się od dna i ponowne utworzenie sieci krajów marionetkowych jak to było za czasów potężnego ZSRR. Drugi wybór to działania pro-unijne czyli ekspansja wpływów USA działająca poprzez UE a UE działające poprzez bandy banderowców na Ukrainie.

Ukraincy są między młotem a kowadłem. Każdy wybór będzie dla nich wyborem złym bo obie strony dążą do przejęcia kontroli nad krajem ich krajem. Kontroli nie przejmuje się dla tworzenia utopii tylko dla wyzysku.

Jednak z perspektywy Polski co jest dla nas mniejszym zagrożeniem ? Ukraina jako państwo pod wpływami Rosji czy Ukraina pod wpływami bojówek Banderowców UPA ? Według mnie znacznie gorsza dla nas jest druga opcja. Szczególnie że działania UE w razie stawiania oporu Rosji dadzą w efekcie konflikt zbrojny który rozegra się również na terenie Polski. Otwarta walka między NATO (UE) a Rosją oznacza III Wojnę Światową której głównym poligonem będzie nasz kraj. W sytuacji czysto teoretycznej nawet gdyby zwyciężyło NATO to co uzyskamy ? Kraj sąsiedni rządzony przez wrogów Polski - banderowców UPA. W tym wszystkim USA są na najlepszej dla nich pozycji, wszystkim sterują zdalnie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 6:39 
Wolę NWO i iluminatów niż Unie Euroazjatycką pod świetlanym przywództwem Moskwy i Berlina.Na górę
   
 
 
Post: 03 mar 2014, 10:51 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
mnie ciekawi co zrobi zachód bo czerwony karzeł zajmuje Krym jak na razie bez wystrzału ale może przecież pójść dalej.
Zachód może zablokować Rosję finansowo i gospodarczo ale czy naprawdę tego chce?
Do tego ostatnio Rosja rozmawiała z Chinami i zapewne przygotowuje się na taką ewentualność dogadując się właśnie z chińczykami.
Jeśli Putin pójdzie dalej do zapewne ukraińcy w końcu zaczną się bronić i zacznie się prawdziwa wojna.
Ale według mnie karzeł dalej nie pójdzie tylko będzie czekał na ruch zachodu czyli na atak.
Atak zachodu penie nie nastąpi a sami ukraińcy też nie zaatakują bo wiedzą że w ten sposób stracą nie tylko Krym ale całą Ukrainę. I tak Ukraina zostanie podzielona.
Osobiście wolałbym być w UE niż pod rządami Putina.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 11:58 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
assun pisze:
mnie ciekawi co zrobi zachód bo czerwony karzeł zajmuje Krym jak na razie bez wystrzału ale może przecież pójść dalej.


A nie ciekawi cię co zrobi "rudy olsen" ?

Posłużę się cytatem:

Braterstwo.org (gość) (93.154.220.***) dzisiaj, 10:23

W 2012 roku prezydenckie Biuro Bezpieczeństwa Narodowego (BBN) przygotowało ekspertyzy, z których wynika, że to Rosja, a nie NATO powinna być gwarantem bezpieczeństwa Polski w Europie. Jakby tego było mało Polska - jako jedyny kraj wśród członków NATO, byłych członków Układu Warszawskiego - ma plan współpracy wojskowej z Rosją. Wynika to z podpisanego przez BBN i Radę Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej "Planu współpracy między BBN i Aparatem RB FR na lata 2013-2014".

http://wpolityce.pl/wydarzenia/75587-rozpoczelo-sie-posiedzenie-rbn-ws-sytuacji-na-ukrainie-w-spotkaniu-uczestniczy-jaroslaw-kaczynski-relacja-na-zywoNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 12:35 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 13:31 
z bloga wielce nam oddanego wodza w stanie spoczynku

~LIBERTE
3 marca 2014 o 11:21

BOLEK-KAŻY MĄDRY CZŁOWIEK KTÓRY WŁADAŁ BY IMPERIUM ROSYJSKIM W TEJ CHWILI,A CHCĄCY TEGO, BY BRONIĆ INTERESÓW ROSJI-ZROBIŁ BY TO SAMO CO ZROBIŁ PUTIN.

PRZECIEŻ ROSJA TO KRAJ PRAKTYCZNIE SAMO WYSTARCZALNY POSIADAJĄCY W SWOJEJ ZIEMI CAŁĄ TABLICĘ MENDELEJEWA-TO KRAJ NIE TYLKO BOGATY ALE I PRZEBOGATY-WIEDZIAŁ O TYM NAPOLEON I WIEDZIAŁ O TYM DOSKONALE ADOLF HITLER.

ROSJĘ KIEDYŚ CHWILOWO OSŁABIŁY GWIEZDNE WOJNY REGANA ,ORAZ POLITYKA DWÓCH UTRACJUSZY -GORBACZOWA I WIECZNIE PIJANEGO JELCYNA KTÓRY UWIERZYŁ ŻYDOM I ODDAŁ W ICH RĘCE NIEMAL CAŁĄ GOSPODARKĘ ROSJI.

PUTIN TO ROSYJSKI PATRIOTA-PRZECIEŻ PRZYSTĄPIENIE UKRAINY DO UNII EUROPEJSKIEJ-TO WRÓG ROSJI U JEJ BRAM.KRYM TO BARDZO ISTOTNY KAWAŁEK ZIEMI -WRĘCZ SPEŁNIAJĄCY NIESAMOWITĄ ROLĘ W OBRONNOSCI ROSJI.KRYM JAK I UKRAINA WSCHODNIA TO KAWAŁEK ROSJI KTÓRY POWINIEN DO NIEJ NALEŻEĆ.KIEDYŚ TO WŁASNIE ROSJA BYŁA GWARANTEM SWIATOWEGO POKOJU-GDYBY NIE ROZPAD I OSŁABIENIE ROSJI,TO NIE BYŁO BY DZISIAJ WOJNY W SYRII,WOJNY W IRAKU,ZNISZCZENIA LIBII KADAFIEGO.BRACIA W SYJONIE MAJĄ JESZCZE WIELKI APETYT NA IRAN,A NAJWIĘKSZY OCZYWIŚCIE NA ROSJĘ.

PUTIN TO WIELKI ROSYJSKI PATRIOTA,TO MĄDRY POLITYK I STRATEG.DZISIAJ KIEDY PUTIN ROZERWAŁ JUŻ JEDNO OGNIWO TO PRZYPUSZCZAM PÓJDZIE JUŻ ZA CIOSEM.TACY POLITYCY JAK TY I CI OD 1989R W POLSCE POWINNI SIĘ TEGO BAĆ-ALE NIE MUSI SIĘ BAĆ ŻADEN UCZCIWY CZŁOWIEK. ROSJA TO KRAJ SŁOWIAN-I ZLE SIĘ STAŁO,ŻE TE ANTY POLSKIE RZĄDY KTÓRE PROWADZĄ POLSKĘ DO NIKĄD-CAŁY CZAS DRAZNIĄ ROSJĘ-BO NA TYM TRACĄ TYLKO POLACY JAKO NARÓD.

CO DAŁA POLSCE UNIA EUROPEJSKA-NIC…JEDYNIE JĄ TOTALNIE ZNISZCZYŁA MAJĄC SYJONISTYCZNYCH KACYKÓW W KORYCIE POLSKIEJ WŁADZY.

PUTIN PO PROSTU NAPRAWIA TO CO ZNISZCZYLI JELCYN Z GORBACZOWEM-Z INNEJ STRONY CO ZNACZY UKRAINA BEZ ROSJI-ZNACZY TYLE CO NIC-BO I GAZU NIET I ROPY NIET I PRODUKCJI NIET-

A CO UKRAINA BY DOSTAŁA OD UE-TO SAMO CO POLSKA-BILIONOWE DŁUGI W STOSUNKU DO ZACHODNIEJ LICHWY-WIELO MILIONOWE BEZROBOCIE I TOTALNY DRENARZ CAŁEJ UKRAINSKIEJ GOSPODARKI.

EUROPA ZACHODNIA TO WESZ-KTÓRA TYLKO NISZCZY I WYSSYSA KREW NARODÓW PODBITYCH-ZNACZNIE GORSZA NIŻ DAWNIEJSZE ZSRR.

ORBAN NA WĘGRZECH SIĘ OPAMIĘTAŁ-WYPROWADZIŁ WĘGRY NA PROSTĄ-PRZYJĄŁ DŁOŃ OTWARTĄ PUTINA,I NARÓD WĘGIERSKI GO ZA TO CHWALI.

KIM LUB CZYM TERAZ JEST POLSKA-BEZ PRZENYSŁU,BEZ BANKÓW,BEZ ARMII….NICZYM-TOTALNYM NICZYM ,A JEDYNIE BANTUSTANEM Z KACYKAMI U KORYTA KTÓRZY TERAZ S..R.AJĄ DO GACI ZE STRACHU-NO BO KTO POLSCE POMOŻE-

NIKT NIE CHCIAŁ UMIERAĆ KIEDYS ZA GDAŃSK- A SOJUSZE ZACHODNIE WŁĄCZNIE Z USA-TO TYLKO SŁOWA NAPISANE PATYKIEM NA WODZIE.
TAK TO POLSKA WCHODZĄC DO UNII EUROPEJSKIEJ WPADŁA Z DESZCZU PO RYNNE.PRZYSZŁOŚC POLSKI TO ROSJA NIE EUROPA ZACHODNIA KTÓRA MA TYLKO ZIEMIE I PIASEK W SWOJEJ GLEBIE.

MOŻE TERAZ BOLKU DO CIEBIE DOTARŁO-DLACZEGO TYM Z BILDERBERGA,BOHEMIAN KLUB I TYM OD ILUMINATÓW ORAZ WSZELKICH INNYCH MASONÓW ROZCHODZI SIĘ TAK BARDZO O ROSJĘ.

PUTIN TO SZACHISTA,A NIE GRACZ W WARCABY-TO SWIATOWY MISTRZ SZACHÓW .

CAŁE ZŁO SWIATA-SWIĄTYNIA ZŁA TO GOLDMAN,SOROS,SACHS,ROTSCHILD, ROCKEFELER, WARBURG I

PARU JESZCZE ORAZ ICH WYSŁAŃCY TYPU BALCEROWICZ,ROSTOVSKI ETC-ETC-ETC.PUTIN TO ŁEBSKI

FACET KTÓRY MA JAJA -ROSJA TO GWARANT NASZEJ WOLNOSCI -NIESTETY ALE TAKA JEST PRAWDA


teraz już pod nickiem Piotr bo oryginał znikł .

http://lechwalesa.blog.pl/2014/03/03/to ... ny-kryzys/


ode mnie .......może w miejsce analizowania sytuacji Ukrainy i Rosji przeanalizowalibyśmy nasze realia i naszych zdrajców na świecznikach ? .....

pozdrawiam

marek


Ostatnio zmieniony 04 mar 2014, 9:59 przez marek2, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 03 mar 2014, 13:50 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2014, 14:27
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Ossosso pisze:
Wolę NWO i iluminatów niż Unie Euroazjatycką pod świetlanym przywództwem Moskwy i Berlina.


Zapomniałeś o bojówkach UPA które już sobie ostrzą kły na tereny wschodniej Polski tak samo jak ich bohater w przeszłości. Bandera nie żyje ale jego ideologia nie umarła, żyje i ma się dobrze więc dla Polski dzisiaj banderowcy są takim samym zagrożeniem jak 70 lat temu. Nie wiem na jakiej podstawie opierasz przekonanie że NWO jest mniejszym złem od Rosji.
Nie wiem czy dane Ci było żyć w latach 80'tych ale uwierz mi nie wszystko wtedy było złe. Nawet ZSRR nie wykończyło tak gospodarki Polski jak zrobiła to Unia. Dług Polski za czasów członkostwa w UE rośnie w tempie znacznie większym niż za czasów Gierka. Do tego Gierek zaciągając dług wydał go na budowę infrastruktury drogowej, mosty, szkoły, szpitale, osiedla, fabryki państwowe. Na co poszedł ciągle zaciągany gigantyczny dług za czasów UE ? Pewnie na to samo co pieniądze z OFE.

Cytuj:
Zachód może zablokować Rosję finansowo i gospodarczo ale czy naprawdę tego chce?


Przestaną kupować ropę i gaz od Rosji aby zrobić jej na złość ?
To Rosja trzyma asa w rękawie właśnie z postaci dystrybucji ropy i gazu do krajów które nie są samowystarczalne energetycznie.

Cytuj:
Jeśli Putin pójdzie dalej do zapewne ukraińcy w końcu zaczną się bronić i zacznie się prawdziwa wojna.


Ale kogo masz na myśli pisząc o Ukraincach ? Tych Rosjan ze wschodniej Ukrainy co zostali razem z terenami podarowani w prezencie od Chruszczowa ? Jedna głupia decyzja Chruszczowa która zamiast zostać anulowana próbuje być siłowo forsowana pomimo sprzeciwu ludności zamieszkujących tamte tereny. Razem z rozpadem ZSRR wschodnia Ukraina powinna wrócić do Rosji.

Co do Ukrainy zajętej obecnie przez banderowców to ich siła bojowa jest żenująca słaba i nie mają żadnych szans w konfrontacji z Rosją. Stawianie oporu było by bezcelowe, niepotrzebnie zginęli by tylko ludzie a wyniku bitw i tak by to nie zmieniło.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 14:12 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
Bolek - to między innymi przez tego przygłupa mamy dziś taką władzę , wolał w ciągu jednej nocy zdymisjonować cały rząd aby tylko nie dopuścić do lustracji i pozbycia się agentów z "elit" władzy,
wiedział że na listach jest i jego nazwisko. Potem jako prezydent wypożyczył dokumenty z IPN i duża część tych dokumentów dziwnie poginęła. Dla mnie to podstawiony "bohater". I jeszcze baran mówi ,
że jak potrzebował pieniędzy to zawsze wygrywał w Totka, chyba ta Matka Boska co ją w klapie nosił tak
mu pomagała ha,ha.
Unia jest zła ,idzie w złym kierunku ale można z nią wygrać, Węgry dały przykład a spróbuj wygrać z Putinem w Rosji, długo nie pożyjesz albo skończysz w pudle, zarzuty się znajdą jak będzie potrzeba.
Więc też dzięki Bolkowi nie mamy teraz polskiego Orbana tylko marionetkę Tuska, który daje dupy na
zachodzie i ma wschodzie a sam dyma nas polaków z kasy, emerytur, majątku narodowego, zdrowia itp.

Jeżdżę na Ukrainę co roku od ponad 10lat, to bardzo gościnni ludzie ,nigdy nic złego mnie tam nie spotkało a zapraszano mnie do siebie ,popijaliśmy bo to mamy wspólne, o polityce też czasami rozmawiamy. Janukowycza od dawna uważają za rosyjską wtyczkę a wybory wygrał przekupstwem - opowiadali ,że przyjeżdżali na zapadłe wiochy i przekupywali chłopów za głosy na Janukowycza.
Jeśliby mieli takiego Orbana na czele to mogliby sobie w UE lepiej od nas poradzić ale będąc w łąpach Putina nie rozwiną się.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 17:59 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Jeżeli się nie poddadzą do wczesnych godzin rannych naszego czasu będzie szturm wojsk Rosyjskich
[informacje prasowe i tv]

===================

Siergiej Łukjanienko - znany pisarz rosyjski:
Cytuj:
...Łukjanienko nie uznaje Ukrainy za państwo: „Nie ma takiego kraju, jak Ukraina, i nigdy nie powinno być. To będzie albo część Rosji, albo polski protektorat” – stwierdził. Zdaniem pisarza władze w Kijowie przejęli naziści i mordercy, dlatego zalecił „normalnym Ukraińcom” uciekać do Rosji albo na Białoruś, ponieważ obecna Ukraina to „przeklęta ziemia”, z której łotrostwo i tchórzostwo uda się wyplenić dopiero po trzech pokoleniach....

http://booklips.pl/newsy/siergiej-lukja ... u-ksiazki/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 18:00 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Jeżeli się nie poddadzą do wczesnych godzin rannych naszego czasu będzie szturm wojsk Rosyjskich
[informacje prasowe i tv]

dopiszę:
moim ...bardzo skromnym zdaniem na strachu i pokazie siły się to skończy i bez użycia totalnej przemocy.

===================

Siergiej Łukjanienko - znany pisarz rosyjski:
Cytuj:
...Łukjanienko nie uznaje Ukrainy za państwo: „Nie ma takiego kraju, jak Ukraina, i nigdy nie powinno być. To będzie albo część Rosji, albo polski protektorat” – stwierdził. Zdaniem pisarza władze w Kijowie przejęli naziści i mordercy, dlatego zalecił „normalnym Ukraińcom” uciekać do Rosji albo na Białoruś, ponieważ obecna Ukraina to „przeklęta ziemia”, z której łotrostwo i tchórzostwo uda się wyplenić dopiero po trzech pokoleniach....

http://booklips.pl/newsy/siergiej-lukja ... u-ksiazki/

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 18:16 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Jeden dzień ataku na Ukrainę kosztował Rosję ponad 55 miliardów dolarów! To więcej niż koszt olimpiady w Soczi.

ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 18:49 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Nikt nie chce walczyć oprócz Putina. Rosja kontra Reszta Świata z powodu Ukrainy?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 20:21 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2014, 14:27
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Zadziwiające jest jak mocno jesteście przekonani o kłamstwach w mediach, tajnych rządach i marionetkach jako rządy oficjalne a jednocześnie pojawiają się głosy wierzące ślepo w to co media powiedziały.
Skąd wiadomo że tylko Putin chce walczyć ? Bo tak w wiadomościach mówili ?
To są wszystko zagrywki PR'owe. Dla oligarchów nowy teren do podbicia to nowe zyski, dla generałów wojska taki konflikt to szansa na wykazanie się w tym co potrafią i lubią robić. Ambicje odbudowy ZSRR powstały już za pierwszej kadencji Putina więc to nie jest nowy pomysł z którym Putin teraz wyskoczył. Krym był częścią Rosji, żyją tam Rosjanie którzy czują się związani z Rosją (to chyba nic dziwnego) więc dlaczego ten teren miał by należeć do grupy bojówkarzy którzy siłą przejęli władzę na Ukrainie ?

Gdy banderowcy przejmowali Ukrainę to nikt problemu oficjalnie nie widział. Nie był to zbrojny najazd siłowy. Gdy Rosja chce przyłączenia części Ukrainy zamieszkującą przez Rosjan to jest to przedstawiane jako akt terroru na niepodległe państwo. Nie bronię Rosji ale na tym przykładzie widać jak media sterują wskazując co jest dobre a co złe.
Ludność Krymu chce przyłączenia do Rosji, czy ktoś się liczy z ich zdaniem ?
Gdy ludność zachodniej Ukrainy chciała obalenia władzy i przyłączenia do UE to każde media trąbiły o tym jak to biedni nieuzbrojeni ludzie walczą z dyktatorem. Gdzie są media mówiące o tym czego chcą Ukraińcy ze wschodniej części ?

Co do samego konfliktu militarnego to najazd Rosji po pierwsze rozegrał by się przy aprobacie ludności która uważa banderowców z UPA za terrorystów. Po drugie Ukraina NIE jest w NATO więc atak NATO na wojska Rosyjskie jest bardzo mało prawdopodobny.

Cytuj:
Bolek - to między innymi przez tego przygłupa mamy dziś taką władzę , wolał w ciągu jednej nocy zdymisjonować cały rząd aby tylko nie dopuścić do lustracji i pozbycia się agentów z "elit" władzy,


Nie po to wsadzali tego aktora na wysoki stołek żeby miał ich rozliczać za przeszłość. Władza wbrew pozorom się nie zmieniła, niektórzy tylko odeszli na emeryturę przekazując pałeczkę swoim zaufanym towarzyszom.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 20:38 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Nieudolnie prowokowana wojna.Jak wiesz coś więcej to napiszNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 20:49 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 cze 2012, 16:25
Posty: 93
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Śmiech ogarnia, jakie rzeczy niektórzy tutaj wypisują.
W pełni zgadzam się z tym co napisał Ch. Everard:

Cytuj:
PUTIN is a former Lt.Col in the KGB spying network and has been a puppet of the Romanov-Bagration families who are the cousins of the Saxe-Coburgs at Buckingham Palace - everything you see is the latest episode in an age-old tussle between these families to gain access to the gas and oil in the Black Sea region and the pipelines which carry it to the car manufacturing plants of Germany...

Those car manufacturing plants - such as VOLKSWAGEN - have been under covert British control for a long time. A former British officer called Mr Hirst built VW up to what it is today, and Only about 40% of BMW is held by the original Quandt family who supported the Third Reich... The Third Reich was itself funded by Prince Carl Eduard Coburg who was a grandson of Queen Victoria.

The Ukrainian oil, fracking and gas industries have been wrenched from the Kremlin's control because Ukrainian people are sick and tired of high heating bills when they see all this gas and oil flowing through pipelines in their nation. Old President Yank did NOTHING to improve the living standards of Ukrainian people, and so EU ministers stepped in under the authority of Bavarian intelligence officers and the German captains of Her Majesty's EU SuperState...

The BBC are doing a 'mopping up' operation, again failing to report that this REGIME CHANGE was instigated by the PEOPLE. It was the same when the 5-star Truth Movement of BEPPE GRILLO were voted-into nearly 30% of ITALY'S PARLIAMENT and demanded an end to corruption...

If you think Putin is such a good guy, then ask yourselves why Ukrainian people have spent 3 months in freezing temperatures, and why Russian Soldiers were sent in to torture and kill journalists?

PEOPE POWER will break-up the old Soviet Empire, and yes, the new leaders will have to be tested and then ousted again if they succumb to the temptation of CORRUPTION.

There is a NEW ELECTION planned for May 25th. That is the day when we'll see Buckingham Palace play a 'trump card' over their Romanov-Bagration cousins. For the Royal Elite it's like a checkers game. For the PEOPLE it's the difference between being able to have open borders with the EU and re-gaining the sovereignty of the Ukraine.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 21:09 
Fenio pisze:
Ossosso pisze:
Wolę NWO i iluminatów niż Unie Euroazjatycką pod świetlanym przywództwem Moskwy i Berlina.


Zapomniałeś o bojówkach UPA które już sobie ostrzą kły na tereny wschodniej Polski tak samo jak ich bohater w przeszłości. Bandera nie żyje ale jego ideologia nie umarła, żyje i ma się dobrze więc dla Polski dzisiaj banderowcy są takim samym zagrożeniem jak 70 lat temu. Nie wiem na jakiej podstawie opierasz przekonanie że NWO jest mniejszym złem od Rosji.
Nie wiem czy dane Ci było żyć w latach 80'tych ale uwierz mi nie wszystko wtedy było złe. Nawet ZSRR nie wykończyło tak gospodarki Polski jak zrobiła to Unia. Dług Polski za czasów członkostwa w UE rośnie w tempie znacznie większym niż za czasów Gierka. Do tego Gierek zaciągając dług wydał go na budowę infrastruktury drogowej, mosty, szkoły, szpitale, osiedla, fabryki państwowe. Na co poszedł ciągle zaciągany gigantyczny dług za czasów UE ? Pewnie na to samo co pieniądze z OFE.

Cytuj:
Zachód może zablokować Rosję finansowo i gospodarczo ale czy naprawdę tego chce?


Przestaną kupować ropę i gaz od Rosji aby zrobić jej na złość ?
To Rosja trzyma asa w rękawie właśnie z postaci dystrybucji ropy i gazu do krajów które nie są samowystarczalne energetycznie.

Cytuj:
Jeśli Putin pójdzie dalej do zapewne ukraińcy w końcu zaczną się bronić i zacznie się prawdziwa wojna.


Ale kogo masz na myśli pisząc o Ukraincach ? Tych Rosjan ze wschodniej Ukrainy co zostali razem z terenami podarowani w prezencie od Chruszczowa ? Jedna głupia decyzja Chruszczowa która zamiast zostać anulowana próbuje być siłowo forsowana pomimo sprzeciwu ludności zamieszkujących tamte tereny. Razem z rozpadem ZSRR wschodnia Ukraina powinna wrócić do Rosji.

Co do Ukrainy zajętej obecnie przez banderowców to ich siła bojowa jest żenująca słaba i nie mają żadnych szans w konfrontacji z Rosją. Stawianie oporu było by bezcelowe, niepotrzebnie zginęli by tylko ludzie a wyniku bitw i tak by to nie zmieniło.


Żyłem sobie i w latach 70, więc mi nie sadź głodnych kawałków o dobrobycie i wolności w PRLu. Mam rodzinę w Rosji i na Ukrainie i cirka 33% ruskiej krwi w sobie. Reszty proputinowsko wielkoruskiej propagandy w Twoim wykonaniu nie chce mi się komentować.

pozdr.Na górę
   
 
 
Post: 03 mar 2014, 21:27 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lut 2014, 14:27
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Ossosso pisze:
nie sadź głodnych kawałków o dobrobycie i wolności w PRLu


Stosujesz taką samą manipulacje jak pewna znana telewizja, odpowiadasz na coś co nigdy nie zostało napisane. Nigdy nie pisałem że za PRL był dobrobyt i wolność. Jeśli nie zrozumiałeś to powtórzę jeszcze raz, nie wszystko w PRL'u było złe jak to stara się przedstawić propaganda nwo.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 21:34 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 891
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Fenio - a dodatkowo to skrajni hipokryci ... Zachód twierdzi że reakcja Rosji jest przesadzona...

Senator usa J. Peter Kerry- zarzuca Rosji że nie mogą przeprowadzać inwazji na państwo pod fałszywym pretekstem... no rzesz kurna ... :lol: :lol:

A co tam te wszystkie Bandyckie napaście na inne kraje...

Irak, Libia, Serbia/Jugosławia, Libia, Syria( w trakcie), Podchody do Iranu....

Stanom wolno pilnować swoich interesów(wsadzając nosa w nie swoje sprawy) i w ich imię wprowadzać "demokrację" po drugiej stronie półkuli...

ale Rosji już nie wolno...i to nawet nie pod przykrywką demokracji- bo faktycznie to co robią JEST w ich interesach bezpieczeństwa( choćby wprowadzenie strefy buforowej) Rosjanie nie bombardują "celi cywilnych" (zabijając cywilów na ślubach ), nie zrzucają bomb fosforowych na osiedla w Palestynie, nie wprowadzają "ładu i porządku" stosując taktykę spalonej ziemi... przynajmniej nie aż na taką skalę
- bo święci to nie są- oj nie są... Choćby Czeczenia....

Ale to nic w porównaniu z tym co robią Ussmani.

I jeszcze jedno- gdyby nie Rosja, to Syria by już dawno podzieliła losy Iraku czy Libii... To samo z Iranem- nie podskoczą zbytnio póki Rosja stoi za ich plecami...zresztą nie tylko Rosja, bo i Chiny mają tam sporo inwestycji na których utracenie sobie nie pozwolą.

Putin wie co robi i ma wiele asów w rękawie....

Samo to że trzyma rękę na kurkach z gazem jest jednym z nich - umiecie gotować bez gazu ? to lepiej się nauczcie :lol: :lol:

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 mar 2014, 21:43 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 16 gru 2011, 0:09
Posty: 30
Płeć: mężczyzna
wildboy pisze:
Nikt nie chce walczyć oprócz Putina. Rosja kontra Reszta Świata z powodu Ukrainy?Dokładnie. Potem wszyscy inni sobie pomyślą tak samo, tylko, że w miejsce "Ukrainy" wpiszesz "Polski" i będzie jak w 39' I nie pomogą nam nawet nasze czołgi ... oba.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group