Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 kwie 2021, 15:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 mar 2014, 3:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Obiecuję, że nie będę się więcej wypowiadał w tym temacie. Tak naprawdę polityka wcale mnie nie obchodzi. Już zaczęło się mieszanie tak zawzięte i mocne, że nikt nie dojdzie prawdy na logikę.

Co robili Ukraińcy i Ruscy i Niemcy opowiadała mi babcia, naoczny świadek i uczestnik. Bestialstwa opisane tu wcześniej niestety zgadzają się z jej opowieścią.

Pozdrawiam


EDIT: oby nie na Ukrainie. Kaczor Donald 1943

phpBB [video]

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 mar 2014, 3:33 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 08 mar 2014, 6:46 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Prawdziwe oblicze MFW
Obrazek

Cytuj:
"Są dwa sposoby na podbicie i zniewolenie narodu: miecz albo dług".
John Adams (1735-1826)

Oto przepis na kupienie prawie każdego państwa, nie dając mu ani jednego $, dosłownie ani jednego prawdziwego dolara !

Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii William Hague powiedział w sobotę[zeszłą sobotę-dopisek], że będzie się konsultował z Międzynarodowym Funduszem Walutowym, by uruchomić pomoc finansową dla Ukrainy.

Hague pochwalił w oficjalnym komunikacie "wielkie postępy", jakie poczyniła Ukraina i oznajmił, że Londyn jest gotów "popierać nowy rząd" tego kraju oraz uruchomić pomoc finansową MFW.

Polacy wiedzą jakie są efekty takiej pomocy, wystarczy się rozejrzeć i zastanowić dlaczego jesteśmy sprowadzeni jako Naród do roli taniej siły roboczej.

Obrazek

"oszczędności" MFW

To stara sztuczka - owinąć bolesną rzeczywistość w kwieciste frazesy. Słyszymy to cały czas w naszym codziennym życiu i w większości przypadków umiemy czytać między wierszami, kiedy ktoś próbuje to robić.

Kiedy lekarz mówi, że "to będzie bolało tylko trochę", wiesz dobrze, że musisz przygotować się na bolesną procedurę. Kiedy twój szef mówi, że ma dla ciebie nowy, ekscytujący projekt, wiesz, że zostaniesz obarczony zadaniem, którego nikt inny nie chce wykonywać. Kiedy sprzedawca mówi ci, że używany samochód wymaga tylko drobnego remontu, wiesz że patrzysz na stertę złomu.

Podobnie jest, gdy MFW mówi narodowi, że trzeba wdrożyć "środki oszczędnościowe", aby wydostać się z kryzysu finansowego – również tu leży ziejąca przepaść między językiem, a rzeczywistością.

"Środki oszczędnościowe" to jeden z tych orwellowskich terminów, który został wstrzyknięty w nasz polityczny dyskurs właśnie dlatego, że jest to ładnie brzmiące słowo na określenie bardzo bolesnej rzeczywistości. "Oszczędności" oznaczają dyscyplinę, opanowanie, nawet szlachetność. "Oszczędności" to rozważność. "Oszczędności" to skromność. "Oszczędności" to cnota. Są celem samym w sobie.

Gdyby MFW lub Europejski Bank Centralny przyszedł do społeczeństwa upadającego narodu europejskiego i powiedział, że ludzie muszą poświęcić swoje emerytury, oszczędności i swój standard życia za dług, który ich rząd oszukańczo zaciągnął w ich imieniu, nikt na to by nie pozwolił. I słusznie.

Ale powiedz tym samym ludziom, że muszą wdrożyć "środki oszczędnościowe", aby "stanąć na nogi" ekonomicznie, wielu będzie skłonnych do życia w najtrudniejszych warunkach, godząc się na likwidację ich narodu w próżnej nadziei, że dając więcej władzy międzynarodowym instytucjom finansowym mogą w jakiś sposób uniknąć gospodarczego kolapsu.

Sztuczka, oczywiście, polega na tym, że rzeczywistość jest całkowicie odwrotna. Tak jak lekarz dający ci fałszywe zapewnienie, że będzie bolało tylko trochę, podobnie ekonomiczna amputacja, którą bankierzy mają przygotowaną dla dumnych niegdyś narodów świata uprzemysłowionego, będzie dla nich nie do zniesienia.

Wystarczy zapytać kogokolwiek w trzecim świecie. Powinni wiedzieć. Przechodzą przez te "plany oszczędnościowe" od dziesięcioleci.

Zapytaj ludzi w Etiopii czy "gospodarcza terapia" MFW i Banku Światowego z lat dziewięćdziesiątych zadziałała na korzyść ich narodu. Zapytaj ich o grabieżczą wyprzedaż aktywów państwowych, zakładów użyteczności publicznej, gospodarstw i fabryk, międzynarodowym korporacjom za grosze. Zapytaj ich jak USAID pomogło w biednych państwach afrykańskich jako charytatywnej pomocy żywnościowej pozbyć się nadwyżek genetycznie modyfikowanych roślin, które nie mogły być sprzedawane w Europie.

Zakres okropności zadany Etiopii przez międzynarodową finansjerę wprost domaga się opisania.

Banksterom nie wystarczyło pokrojenie kraju na kawałki i sprzedanie ich swoim biznesowym kolesiom. Następnie mieli więc czelność ukraść żywność ze stołów ubogich rolników i zastąpić ją frankeinsteinową modyfikowaną genetycznie żywnością, której reszta świata nie chciała nawet tknąć.

To jest prawdziwe oblicze "oszczędności". Jest to nic innego, jak gospodarcze niewolnictwo względem elitarnej grupy banksterów, którzy stworzyli własne bogactwo z pustego powietrza.

Etiopia nie jest jedynym przykładem tego procesu. Wręcz przeciwnie. Podobny proces rozegrał się w prawie każdym kraju, który międzynarodowi finansowi oligarchowie próbują "naprawić" swoimi procedurami, które będą "bolały tylko trochę".

W Brazylii reformy MFW zasadniczo zmieniły charakter brazylijskiej konstytucji, zatrzymując transfer funduszy federalnych do władz stanowych, po to aby środki te mogły być użyte do płacenia bankierom.

Program dostosowania strukturalnego MFW w Peru zniszczył lokalną gospodarkę rolną i zdelegalizował produkcję koki - jedynego możliwego dla wielu rolników sposobu, aby zarobić na życie. Mimo to od pierwszego pakietu sponsorowanych przez MFW "reform gospodarczych" w Peru w 1978 r. do drugiej rundy na początku lat 1990, produkcja koki wzrosła o ponad 400%.

4,8 miliarda dolarów kredytu MFW dla Rosji w latach 1990 nigdy nie trafiło do rosyjskiej kasy - miliardy zostały osadzone bezpośrednio na zagranicznych rachunkach bankowych, powiązanych z przestępcami, politykami i banksterami. Pomimo faktu, że Rosjanie nie ujrzeli nawet jednego rubla tych pieniędzy, byli nadal odpowiedzialni za spłacenie tego długu z powrotem do międzynarodowych bankierów, którzy byli na tyle uprzejmi, aby pożyczyć im go na procent.

Raz za razem, kraj po kraju, w każdym zakątku globu, pożyczki MFW sprowadzają katastrofę na ludzi, pozostawionych na lodzie z długami.

Sednem całego problemu jest to, że nic z tego nie jest niespodzianką. W rzeczywistości jest to zaplanowanym elementem programów oszczędnościowych MFW.

Jak ujawnił Joseph Stiglitz, były główny ekonomista Banku Światowego, celem MFW jest przeprowadzenie nalotu na gospodarki zadłużonych krajów, demontaż i wyprzedaż infrastruktury na rzecz zagranicznych korporacji i upewnienie się, że wszystkie publiczne pieniądze są wykorzystywane na spłatę długu bankierom.

Stiglitz ma nawet nazwę na to, co "oszczędnościowe programy" MFW nieuchronnie powodują, czyli rozpad społeczeństwa: zamieszki MFW.

Boliwijczycy wywołali zamieszki z powodu cen wody, Indonezyjczycy z powodu braku dofinansowań żywności i paliwa, Ekwadorczycy z powodu cen gazu do gotowania, a Argentyńczycy z powodu całkowitego upadku swego niegdyś bogatego narodu. Wspólnym mianownikiem wszystkich tych przypadków są "środki oszczędnościowe" i MFW.

Obecnie początki zamieszek MFW kształtują się w Europie. Ludzie wychodzą na ulice, aby zaprotestować przeciwko środkom, które mają zostać podjęte w imię płacenia banksterom, tego co skorumpowane rządy ukradły od ludzi. Po drugiej stronie stoi policja, coraz bardziej zmilitaryzowana i działająca w służbie banksterów i polityków. Linie frontu się formują.

Ale czy istnieje inne wyjście?

Czy narody Europy mogą wyciągnąć lekcję z przykładu Islandii? Ten mały naród północnoatlantyckiej wyspy również stanął w obliczu całkowitej upadłości, kiedy napędzana derywatami bańka islandzkiego sektora finansowego wybuchła po upadku Lehman Brothers. Ludzie zostali po raz kolejny zostawieni na lodzie z miliardami dolarów długów do spłacenia zagranicznym bankom i ciche uliczki sennego Reykjaviku rozgorzały przemocą.

Ale w Islandii ludzie nie walczyli z rządem. Stali się rządem. Masowy ruch ludzi zmusił do upadku rząd Islandii i wyniósł do władzy nie-polityków.

Rozpisali oni referendum, w którym ludzie zdecydowanie odrzucili pomysł płacenia miliardów dolarów zagranicznym banksterom za dług, który nie był ich. Dług był oszukańczy. Nie będą płacić.

Niedługo okaże się, czy narody krajów G20 będą w stanie wziąć przykład z Islandczyków, kiedy pasożyt długu zaczyna zżerać gospodarki "bogatych" krajów uprzemysłowionych. Pierwszy test może się zdarzyć już w tym tygodniu na spotkaniu G8/G20 w Toronto, gdzie polityczne marionetki rządu kanadyjskiego zadłużyły kanadyjskie społeczeństwo na olbrzymią kwotę miliarda dolarów na opłacenie operacji totalitarnego państwa policyjnego, które nieuchronnie prowokuje takie bezmyślne, gwałtowne reakcje.

Stoimy na rozdrożu, w którym ludzie mogą masowo powstać przeciwko finansowym oligarchom, którzy zaplanowali ten upadek i pozbyć się politycznych marionetek zarówno z prawej jak i lewej strony sceny politycznej. Polityków-marionetek, którzy zgodnie podrygują w rytm muzyki wygrywanej przez sępy z Wall Street, bez względu na to kto zasiada w Białym Domu... albo nie rozumiejąc, co się dzieje, tego kto naprawdę stoi za politykami, ludzie mogą zostać doprowadzeni do bezsensownych aktów przemocy przeciwko ubranym na czarno policjantom w bitwach, które nie rozwiązują źródła problemu, prowadząc do bólu i cierpienia.

Pierwszym krokiem jest zrozumienie, że „oszczędności" proponowane przez banksterów nie są rozwiązaniem naszych problemów - są ich początkiem. Wtedy będziemy wiedzieć, co to znaczy, kiedy MFW mówi, że "to będzie bolało tylko trochę".

James Corbett
Tłumaczenie: davidoski

Corbett Report

źródło:
http://abelikain.blogspot.fr/2014/03/pr ... e-mfw.html

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 7:18 
wszystko prawda, szkopuł w tym tylko jeden, dzięki temu "szatanowi z Waszyngtonu" możecie tutaj się produkować i demonstrować swoje niezadowolenie z tego czy owego, zdrowy, wojujący, ateizm czy inne powroty do pogaństwa. Spróbowalibyście tego pod miłującymi pokój i wolność rządami Moskwy, Pekinu czy innego Teheranu? Jak świat światem tak się ten biznes kręcił, jedne tyranie były bardziej znośne, inne mniej, demokracja i kapitalizm w obecnym wydaniu jest do dupy, ale w zamian do wyboru jest azjatycki feudalizm i absolutyzm ubrany w mundury.Na górę
   
 
 
Post: 08 mar 2014, 8:49 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
PILNE!!! Wojna praktycznie nieunikniona! Na Ukrainę przybyło tysiące amerykańskich najemników!

Drodzy rodacy, według wiarygodnych danych uzyskanych przez nas z Borispolia, już ponad tydzień na to lotnisko, z USA i innych krajów, przybywa codziennie (!) do 30 (!) samolotów z najemnikami. Są oni wyładowywani jako cywile. Nie ulega wątpliwości, że przybywają profesjonalni bojownicy nie tylko na to lotnisko ale i na inne. Dlatego ich liczba idzie już nawet nie w setki i tysiące ale w dziesiątki tysięcy. WOJNA JEST JUŻ PRAKTYCZNIE NIEUNIKNIONA! Rosyjskie media dopiero teraz zaczęły o tym mówić ale nie mają one wiarygodnych informacji o liczbie JUŻ PRZYBYŁYCH na Ukrainę najemników. Ich nie są setki ale setki razy więcej. Rosyjskie przywództwo i osobiście Władimir Putin powinni wziąć to pod uwagę Krymczan trzeba będzie bronić nie przed tysiącami „amatorskich” bojówkarzy „Prawego Sektora” ale przed profesjonalnymi, najemnymi mordercami z USA. Jeżeli natychmiast nie wzmocni się Krymu bronią i rosyjskimi siłami specjalnymi to zginą dziesiątki tysięcy rosyjskich obywateli, w tym kobiety i dzieci.

Władimirze Putin, jeżeli pan powiedział A to trzeba powiedzieć B. Rosja poparła Krymczan i Sewastopolan w ich prawie do samookreślenia, tak, że teraz obroń ich przed bezlitosną armią morderców gotujących się do napaści na Krym i Sewastopol. W przeciwnym wypadku, prezydencie Putin, krew wszystkich rosyjskich ofiar spadnie na twoje sumienie!

P.S.

Bracia rodacy, ze względu na ratunek Rosjan, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, prosimy o rozpowszechnianie tej informacji jak najszerzej.

Doniesienie rosyjskich mediów.
phpBB [video]


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pilne ... na-2014-03

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 9:09 
a w walizkach przemycili wozy opancerzone a w skarpetkach śmigłowce... w przeciwieństwie do nieoznakowanych band w mundurach ze sklepu, które nic przemycać nie musiały... buldogi się gryzą o żerowisko i siebie nawzajem wszystkie są warte a niektórzy z uporem godnym lepszej sprawy i z nieznanych mi przyczyn dopieszczają tylko jedną narracje ;)Na górę
   
 
 
Post: 08 mar 2014, 10:43 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 15 sty 2011, 15:36
Posty: 61
Ossosso pisze:
wszystko prawda, szkopuł w tym tylko jeden, dzięki temu "szatanowi z Waszyngtonu" możecie tutaj się produkować i demonstrować swoje niezadowolenie z tego czy owego, zdrowy, wojujący, ateizm czy inne powroty do pogaństwa. Spróbowalibyście tego pod miłującymi pokój i wolność rządami Moskwy, Pekinu czy innego Teheranu? Jak świat światem tak się ten biznes kręcił, jedne tyranie były bardziej znośne, inne mniej, demokracja i kapitalizm w obecnym wydaniu jest do dupy, ale w zamian do wyboru jest azjatycki feudalizm i absolutyzm ubrany w mundury.


W Chinach jest wiecej pracy niz u nas, ludzie wiecej zarabiaja.
Rosja to mimo wszystko demokracja.
Putina poparl narod, nie bylo zadnych szwindli, pamietacie chyba jak wygladaly wybory? Zaden kraj nie zastosowal tak przejrzystych procedur, np kamery w kazdym lokalu wyborczym. Putin zrobil to zeby nie dac zadnego argumentu zachodowi, ale i tak propaganda zrobila swoje.
Putin broni sie przed takim samym zawlaszczeniem panstwa przez bankierow jak w Polsce, stad jest troche restrykcji. Zobaczyl jak zagraniczne organizacje "wspieraja demokracje".

Widzac jak te organizacje wsparly demokracje na Ukrainie
to dobrze zrobil, czy zle?
moim zdzaniem dobrze, byl swiadom zagrozen i tu go popieram w 100%
Wiekszosc polakow popiera jego prawa dotyczace pederastow, tzn zakaz promocji


U nas nikt sie nie bronil przed zawlaszczaniem przez zachod, dlatego Polski nie ma, nie mamy na nic wplywu jako Polacy.


Ostatnio zmieniony 12 mar 2014, 2:46 przez MaxMartini, łącznie zmieniany 4 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 11:07 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Niby wszystko jest oczywiste,czyli cała ta operacja na Ukrainie ,w której w wewnętrzną grę włączyli się dobrze opłacani przebierańcy i zdestabilizowali,skłócili ten region prawie do totalnej wojny domowej. Nagle wszyscy -portale,media zaczęli wkoło uderzać w antyrosyjską kampanię wojenną.Kampania propagandowa aż się drze zewsząd.

Putin sobie nie da grać w taką grę i w takiej skali.Za cwany lis.Chce na siłę odtworzyć potęgę swojego kraju,a USrańscom jest z tym nie po drodze w tym momencie.
Chinom zresztą też,ale nie do końca wiadomo w jakim stopniu poprą Rosjan mając i tak swoje własne interesy w tym konflikcie.
Gra w tego typu szachy rozgrywa się w każdym zdestabilizowanym w podobny sposób kraju ,przez mafie banksterów i ich sługusów i przy ekonomii przymusu i uległości.W przypadku zagrożenia interesów wrzuca się wojsko w strefy działań.

Dostawaliśmy ze wschodu baty nie raz- jak nie od samych Rosjan to od Ukraińców.
Nie da się wyważyć tych krzywd ,ale trzeba pamiętać że żyjemy w tym kraju i ciągle jesteśmy ich sąsiadami i może się okazać,że w pewnym momencie "zrzuty" wojsk wrócą do siebie a MY zostaniemy z musztardą po obiedzie.
Już sobie daruję chyba ten temat,wszystko i tak pójdzie swoim torem.
Pozdrawiam

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 14:13 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 891
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Propaganda w scierwomediach lepsza niż za czasów wojennej propagandy.. nagle wyciagaja wszelkie przewinienia rosjan.... a moze by tak usraelców powyciągać.

A moze by tak o Guantanamo wspomnieć.... amerykański przyczółek W OBCYM KRAJU- NA KUBIE...tyle lat... Fidel nie moze się doprosić aby stamtąd się wynieśli... szcegolnie ze to GIGANTYCZNY OBÓZ TORTUR.

Tragiczne jest to - ze palanty z wiejskiej wciągną ten kraj w jeszcze większe szambo i najprawdopodobniej im włos z glowy nie spadnie... kto wie czy Niemcy nie wkroczą z bratnią pomocą od zachodu.... POLSKA NIE MA ARMII...zresztą czego tu bronić... co jest jeszcze w Polsce polskie? Fabryki albo niemieckie albo francuskie, żydowskie itd itp...

Gdyby tak przypadkiem- w biegu wydarzeń- jakas rosyjska rakietka zaplątała się na wiejską podczas gorliwego przemówienia ekipy z zielonej wyspy ( oczywiscie w wyniku błędu...no co- amerykanie co chwila popełniają błędy- albo zbombardują cywili na slubie- myląc z terrorystami, albo gdzies im się rakieta 'zaplącze"i zabiją rodzinę z dziecmi... ONI mogą przecież- to czemu nie Rosji :buja:

Cytuj:
Chinom zresztą też,ale nie do końca wiadomo w jakim stopniu poprą Rosjan mając i tak swoje własne interesy w tym konflikcie.


Myślę ze się dogadają ze skośnookimi co do syberii... kto wie- moze nawet ją Chinom w części sprzedadzą, lub w zamian za "cos". Rosjanie wiedzą ze chinom potrzeba surowców i ze patrzą na te tereny. Poza tym... Putin ma wiele asó w rękawie... zobaczycie jeszcze. Dobry układ z chinami - a te spuszczą Koreę pólnocną z łańcucha...obambo nie bedzie miał wojsk by ogarnąc sytuację.... zresztą nie jest to jedyne miejsce gdzie mozna podciąć nogi siłom amerykańskim. Nie wspomnę już nawet o powiązaniu pakistanu i chin... Chiny narazie oficjalnie nie są brane pod uwagę w tej zadymie...a to błąd- bo są kluczowym elementem i odegraja swoją rolę( gdyby sytuacja miała eskalować)

Jeszce jedna kwestia.... uchodźcy z Ukrainy...

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 14:25 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1103
Płeć: mężczyzna
MaxMartini pisze:
Dlatego od 20 lat te same mordy nami rzadza, taki byl scenariusz.

Super trafione.
Interesujesz się polityką od dawna to może odpowiesz jaki cel przyświecał USA żeby rozwalić rządy w krajach arabskich. Bez wątpienia oni to zrobili ale jaki mieli w tym cel? Przecież teraz u władzy są fundamentaliści, a przynajmniej tak mi się wydaje.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 14:41 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Rejestracja: 02 lut 2013, 22:08
Posty: 445
Płeć: mężczyzna
angelrage
Kilka dni temu ktoś wkleił w tym temacie dokładnie ten sam artykuł, aktywnie uczestniczysz w dyskusji, więc dziwi mnie, że pominąłeś jeden z sensowniejszych komentarzy tutaj.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 15:14 
dobra analiza, gra jest złożona i graczy kilku i wszyscy równie troszczących się o los bydła którym dla nich jesteśmy.

USA miały interes w rozgonieniu reżimów bliskowschodnich, bo po pierwsze nie mogły być pewne ich lojalności w przypadku konfrontacji z Iranem w kontekście Izraela, po drugie reżimy te były już totalnie niewydolne i czekał je tak czy siak głęboki kryzys z przyczyn demograficznych, łatwiej taką minę rozbrajają zawsze nowe twarze niż zgrani gracze, do tego bazy i wpływy militarne w basenie morza śródziemnego, a do tego Chiny w tle prowadzące równie rozległą i długofalową grę.


***************
Nie chce mi się bawić w to cięcie cytatów, Rosja to mimo wszystko demokracja, ludzie siedzą w Polsce w domu w skrócie.

Broni Ci ktoś wychodzić i protestować?

O Czeczenii nie chce mi się tu pisać i komentować, przypadkiem zajmowałem się tematem kiedyś trochę, jak komentować te brednie które tu wypisujecie?

Normalny Polak bardziej nienawidzi Ukraińców niż Rosjan czy Niemców? lecz się i doucz kto priwiślański kraj orał przez 300 lat i w jakim stylu.

Wasza Putinofila jest fascynująca, czemu jeszcze się nie pakujecie i nie emigrujecie do tego ostoi wolności i miłości na świecie - putinowskiej rosji.

pracy w chinach więcej i zarobki lepsze, o bliskowschodnich miłośnikach wolności nikt nic jakoś nie smaruje jak to u nich lepiej? nie doceniacie islamskiej tolerancji?wstyd normalnie, chyba jakiejś szatańskiej propagandzie ulegliście.

To dzięki tym UŚrańcom możecie te mądrości wypisywać i sążniste analizy zamieszczać, jakoś żaden domorosły analityk i specjalista tego nie komentuje??Na górę
   
 
 
Post: 08 mar 2014, 15:46 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 15 sty 2011, 15:36
Posty: 61
Bow1 pisze:
MaxMartini pisze:
Dlatego od 20 lat te same mordy nami rzadza, taki byl scenariusz.

Super trafione.
Interesujesz się polityką od dawna to może odpowiesz jaki cel przyświecał USA żeby rozwalić rządy w krajach arabskich. Bez wątpienia oni to zrobili ale jaki mieli w tym cel? Przecież teraz u władzy są fundamentaliści, a przynajmniej tak mi się wydaje.taki scenariusz realizuja w kazdym podbitym kraju:

my pozyczamy wam kase na odbudowe i na zycie takie jak z amerykanskiego snu, bo zaslugujecie na wolnosc :) wy kase oddajecie z odsetkami
i w zamian tak reformujecie gospodarke aby byla zdrowa konkurencja (czyt, nasi moga bez przeszkod zajmowac wasz rynek i wysysac kapital)
odbudowa zajmuja sie tez nasze firmy :)


podobnie jest tez w polsce, ale najlepsza sa takie kraje ktore nie sa zadluzone a maja jakies surowce, badz duze rezerwy


Ostatnio zmieniony 12 mar 2014, 2:49 przez MaxMartini, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 17:20 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
7 marzec, 2014

Egipska jasnowidząca: na Ukrainie zostanie przywrócona równowaga

Obrazek

Opadów śniegu w zawsze ciepłym w grudniu Kairze (pierwsze od ponad 100 lat) nie zapowiadał żaden meteorolog na świecie. Niezwykłe zjawisko przewidziała i ostrzegła przed nim „Głos Rosji” astrolog i numerolog Joy Ayad.

Zapowiedziała również odsunięcie od władzy prezydenta Mursiego wówczas, gdy jego władza wydawała się niezachwiana. O tym, jaka przyszłość czeka Ukrainę, kto zostanie kolejnym prezydentem Egiptu i jakie kraje wchodzą w „łuk niestabilności” w wywiadzie dla „Głosu Rosji” opowiedziała kairska „caryca proroctw”, Joy Ayad. Oto jej prognoza na najbliższe miesiące

Nadchodzący okres nie będzie tak spokojny, jakby się chciało. Żywioły będą szaleć aż do końca kwietnia. Kwiecień w ogóle będzie trudnym miesiącem, ponieważ w drugiej jego połowie nastąpi zaćmienie księżycowe i słoneczne. Ten szał żywiołów przeciągnie się częściowo na maj. W tym czasie należy się spodziewać niepokojących wydarzeń. Na przykład w Iranie, gdzie zacznie się wzburzenie umysłów.

Jak powiedziałam wcześniej, w Turcji również nie będzie spokoju, można spodziewać się dużych zmian w świadomości ludzi. Fala ta szybko opadnie, gdy znajdą się zdecydowani liderzy, którzy zaangażują się w proces w osatniej decydujcej chwili, co natychmiast zaowocuje stabilizacją. Na całym świecie wywoła to niepokój i spory religijne, które jednak potrwają niezbyt długo.

Powstaje taki łuk z południowego wschodu na północny zachód: od Iranu do Turcji. Następnym punktem tego łuku jest Ukraina. Jeśli mówimy o czasie pojawienia się tych zmian, to będą się one odbywać w przeciwstawnym kierunku: od północnego zachodu na południowy wschód. Obecnie ta plama niestabilności wisi nad Ukrainą, później ruszy w dół wzdłuż tego łuku. Sytuacja na Ukrainie uspokoi się.

Piszą do mnie teraz niektórzy obywatele Ukrainy, nawet niektórzy deputowani. Mogę powiedzieć: wolą Boga sytuacja stopniowo wróci do normy i po wskazanym przez mnie okresie w czerwcu zostanie przywrócona równowaga.

W Egipcie niedługo odbędą się wybory prezydenckie. Mówiłam i mówię, że Ahmed Szafik zostanie „gospodarzem Egiptu”, chociaż żywię głęboki szacunek do ministra obrony as-Sisiego. Kiedy powiedziałam to, ściągnęłam na siebie wiele nieprzyjemności i nawet zaczęłam dostawać groźby. Mimo wszystko nadal twierdzę, że widzę Szafika jako „gospodarza Egiptu”. Nie ma znaczenia, że mówię o tym tylko ja. Potem przekonają się o tym wszyscy. Kiedy to nastąpi, egipski piasek zamieni się w złoto.

http://polish.ruvr.ru/2014_03_07/Egipska-jasnowidzaca-na-Ukrainie-zostanie-przywrocona-rownowaga-7720/


Cytuj:
5 grudnia, 2013

Egipska jasnowidząca: w 2014 roku mapa świata się zmieni

Obrazek

Ta sympatyczna kobieta w Kairze nazywana jest „carycą proroctw”. Przepowiadanie przyszłości w Egipcie jest rzemiosłem z tradycją i cieszy się szacunkiem. Egipcjanie nie wierzą jednak wszystkim, a ta kobieta przez wielu traktowana jest poważnie.

Z wykształcenia jest licencjatem sztuki francuskiej, a z powołania – astrologiem i numerologiem. Jej przepowiednie są publikowane już od prawie 10 lat. Jak twierdzą jej liczni zwolennicy, słowa jasnowidzącej spełniają się z zaskakującą dokładnością.

Prawdziwą sławę Joy Ayad zyskała w tym roku, gdy przepowiedziała obalenie prezydenta Muhammada Mursiego, kiedy pozycja prezydenta wydawała się niezachwiana. Mimo to z ekranu telewizji uparcie mówiła o nieuchronnym odejściu Mursiego. Prowadzący z uśmiechem słuchali jej proroctw. W rezultacie sceptycy musieli przyznać porażkę.

W 2014 roku mapa świata się zmieni, a Rosja zyska większe wpływy niż Stany Zjednoczone i Chiny. W najbliższym czasie Arabię Saudyjską czeka powódź. Jest to jedynie kilka prognoz z jej wywiadu dla radia „Głos Rosji”:

Przepowiedziałam atak terrorystyczny w Aleksandrii i śmierć wiceprezydenta Egiptu, Omara Sulejmana, trzęsienie ziemi w Iranie i huragan w Stanach Zjednoczonych. Wszystko to zostało opublikowane na mojej stronie na Facebooku.

Czy może Pani zdradzić nam mechanizm przepowiadania?

Jeśli chodzi o mechanizmu przepowiadania, to wszyscy chcieliby go poznać, ja też. Niektóre moje prognozy na początku zaskakiwały mnie samą. Nie do końca rozumiałam, o co chodzi. Na przykład, wszystko wskazywało na to, że jeden z liderów egipskich „Braci Muzułmanów” zostanie poniżony z powodu kobiety, a drugi będzie się zachowywał jak kobieta. Kiedy to ogłosiłam, nie mogłam niczego wyraźnie wyjaśnić. Natomiast gdy niedługo po tym „Bracia” zostali obaleni, a ich przywódca duchowy Safuat Higazi próbował uciec z Egiptu w nikabie (kobieca zasłona na twarz), połowa przepowiedni się wyjaśniła. A potem druga osoba w kierownictwie "Braci", Hajrat al-Szatir, został zdemaskowany z powodu żony, która zajmowała się koordynacją kontaktów „Braci” z palestyńskim Hamasem. Ponadto przepowiedziałam, że minister obrony al-Sisi, który na przełomie czerwca i lipca poparł masowe wystąpienia na rzecz obalenia Mursiego, będzie się cieszył dużą popularnością, co właśnie stało się w rzeczywistości. Mówiłam o tym kilka miesięcy przed rewolucją 30 czerwca.

Co czeka nas w przyszłym roku?

Skoro mówię to do „Głosu Rosji”, to powiem – mówię to po raz pierwszy – że Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek. Sąsiadów Egiptu czekają ciężkie czasy. Dojdzie do drugiej rewolucji w Tunezji, w Libii zmieni się władza.

Ponadto nasz region nawiedzą klęski żywiołowe. Na przykład w Egipcie spadnie śnieg. Arabia Saudyjska zostanie dotknięta powodzią, najprawdopodobniej Dżudda.

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

W ogóle na świecie wiele rzeczy się zmieni. Wszystkie ważne wydarzenia, które zadecydowały o początku nowej epoki, nastąpiły już w 2013 roku. Na razie wiele z tych wydarzeń jest ukrytych przed ludźmi, ale nieco później się o nich dowiemy. A teraz musimy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą.


http://polish.ruvr.ru/2013_12_05/Egipska-jasnowidzaca-w-2014-roku-mapa-swiata-sie-zmieni/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 17:27 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 15 sty 2011, 15:36
Posty: 61
i miejmy nadzieje ze Rosja przyczyni sie do tego ze w koncu opadnie ta kurtyna klamstwa i hipokryzji USA

Dla tych klamcow kazdy kto mowi prawde to terrorysta (jak Snowden)


tylko pomyslcie, w jakiej sytuacji bedzie Polska?
I czyja to bedzie wina jak nie naszej madrej elity?

nasza elita zachowuje sie jakby dostala 100% zapewnienie z USA ze Rosja przegra ten konfliktNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 17:49 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
"nasze" elity to marionetki. Tusk szczeka na Rosję bo mu tak rozkazali a on marzy o stołku we władzach UE wiec powie wszystko aby pokazać ,że potrafi i jest usłużny. Ciekawe że tak nie szczekał jak Rosja niszczyła dokumenty w spawie smoleńskiej i olewała nasze prośby o dokumenty. Należy się domyślać że działał na zlecenie zachodu bo każdej stronie pasowała śmierć Lecha a jemu najbardziej.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 mar 2014, 19:34 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
:muza: Anna Turska

„POLSKA DLA UKRAINY-FREEDOM FOR UKRAINE !!!”

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 mar 2014, 10:51 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 02 lis 2013, 8:56
Posty: 2
Płeć: mężczyzna
MaxMartini pisze:
i miejmy nadzieje ze Rosja przyczyni sie do tego ze w koncu opadnie ta kurtyna klamstwa i hipokryzji USA

Dla tych klamcow kazdy kto mowi prawde to terrorysta (jak Snowden)


tylko pomyslcie, w jakiej sytuacji bedzie Polska?
I czyja to bedzie wina jak nie naszej madrej elity?

nasza elita zachowuje sie jakby dostala 100% zapewnienie z USA ze Rosja przegra ten konflikt

Myśle że kolega nierozumie co się dzieje na świecie i w polityce. Tusk mówi tyle ile mu Putin pozwoli powiedzieć a najbardziej boi się tego że putin zdradzi światu szczegóły zamachu w smoleńsku .
Ktoś wyżej napisał że rosja nie chce oddać nam dokumentów w sprawie smoleńskiej , ale to nie rosja nie chce oddać nam dokumentów tylko nasz rząd nie chce żeby te dokumenty dostały się do publicznej wiadomości i zostały zbadane przez zachodnich ekspertów , tak jak i czarne skrzynki nie zostaną udostępnione dopuki nie zostaną dokładnie wyczyszczone z niewygodnych faktów .
Piszecie że wszyscy krytykują rosję a nikt nie krytykuje USA , ale to przecież rosja jest teraz krajem najbardziej nam zagrażającym . Jeśli uda się im podbić ukrainę przyjdzie kolej na Polskę a jeśli do tej pory nie zmieni się włądza to Tusk podpisze kapitulację bez walki bo jak już wspomniałem najbardziej się boi prawdy . Dlatego Putin ma nasz rząd w kieszeni i będą tańczyć tak jak im zagra chociaż prze opinią publiczną mogą odgrywać krytyków rosyjskiej inwazji tak naprawdę nie mogą nic zrobić bo mają krew na rękach tak samo jak Putin .Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 mar 2014, 13:28 
@Lokator
wszytko już było przedyskutowane ,ale ciągle trzeba przypominać słowa towarzysza Lenina:rewolucja bolszewicka nie udałaby się
bez masy pożytecznych idiotów
i udała się i to z jakim "rewelacyjnym" skutkiem ,poniotno? :evil:Na górę
   
 
 
Post: 09 mar 2014, 23:19 
Trzeba sobie zdawać sprawę że Amerykanie nigdy nie okupowali Polski a nasz sąsiad ze wschodu tak.
Następna sprawa to poziom świadomości wodza ze wschodu jest tak niski że na pewno przyciśnie guzik jak tylko będzie okazja.
Obama jest jego przeciwieństwem, to nie Busz, chce uniknąć guziczka ale mając za "partnera" kogoś takiego jak drugi Stalin będzie mu trudno zachować pokój.
Na szczęście ktoś trzeci się włączył za kulisy i stanowczo zaczyna neutralizować negatywne energie którymi się nakręcają strony konfliktu.
Co z tego będzie to się dopiero okaże.
Tam jest mnóstwo działań, ścierają się potężne energie,ale nie wszystko jestem w stanie odczytać dokładnie.
Po tym co zaobserwowałem przed 1 i 2 wojna światową to były one poprzedzone jej odpowiednikami w astralu, a dopiero gdy ilość nienawiści zresztą umiejętnie podsycanej osiągnęła krytyczny poziom, zaczęto się mordować pod takim czy innym pretekstem.
Istnieją przepowiednie że ktoś wysoko wibracyjny pojawi się na Ziemi, ale widać tylko ogromne ilości energii jakimi działa, za to sam czy sami są nie do namierzenia.
Trudno sobie nawet wyobrazić jakie predyspozycje musi mieć ktoś taki, obserwując ilość i jakość energii którymi się posługuje.Na górę
   
 
 
Post: 10 mar 2014, 6:03 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 15 sty 2011, 15:36
Posty: 61
nie mialem racji :(


Ostatnio zmieniony 12 mar 2014, 2:51 przez MaxMartini, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2014, 7:33 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 14:52
Posty: 130
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

Cytuj:
Dowódca symferopolskiej jednostki specjalnej milicji “Berkut” major Aleksander Wasjukow został postrzelony w głowę podczas starć z protestującymi na Majdanie. Wczoraj (8 marca) w Symferopolu wystąpił na pierwszej po wypisaniu ze szpitala konferencji prasowej, na której był obecny korespondent specjalny KazanFirst na Krymie. Wasjukow opowiedział co działo się na majdanie, dlaczego “Berkut” nie miał broni, dlaczego kierownictwo MSW Ukrainy nie wydało rozkazu rozpędzenia protestujących. Publikujemy najciekawsze części wypowiedzi.

“Po tym wszystkim, co przeżyli wszyscy z “Berkutu” mamy wielki żal do tych ludzi, którzy nas tam posłali i pozostawili”, – tak rozpoczął rozmowę z dziennikarzami Wasjukow. Spotkanie z prasą trwało tylko 20 minut. Cały ten czas Wasjukow mówił o tym co działo się z nim i jego towarzyszami. “Państwo, którego broniliśmy – pozostawiło nas samym sobie”, – powiedział oficer.

Nie dostaliśmy żadnych poleceń ani rozkazów, wspomina początkowe dni na Majdanie.

- (Władze) mówili – powstrzymajcie ich (protestujących). Później pojawiły się tłumy radykałów z “Prawego sektora”. Cztery razy ich spędzaliśmy z powrotem na Majdan z (ulicy) Gruszewskiego. Natychmiast przychodził rozkaz od wiceministra (Spraw Wewnętrznych): “Berkut” ma wracać z powrotem!”

- Zawrócono nas z powrotem, a w wiadomościach podano kłamstwo, że majdanowcy i “Prawy sektor” odparli “Berkut” do tyłu. Mieliśmy wrażenie, że to jakiś spektakl, odgrywany według jakiegoś scenariusza. Jakby ktoś ponad naszymi głowami po prostu szydził z nas.

- Broni palnej w zasięgu nie mieliśmy. Nawet nie mieliśmy broni do strzelania gumowymi kulami. Dostaliśmy je znacznie później, kiedy na Gruszewskiego rozgorzała strzelanina.

- Rozpowiadano, że odłamki granatu ogłuszającego komuś urwały ręce. Wszystko to bzdura! Taki granat jest specjalnie w środku pusty i żadnych odłamków mieć nie może.

- Co do oskarżenia (“Berkutu”) o snajperów – to również kompletna bzdura. Snajper z naszej jednostki był bezpośrednio z nami, w grupie specjalnego zastosowania. To grupa, która rzucała granaty ogłuszające w celu powstrzymywania radykałów. Żadnej broni palnej nie mieli. Po prostu nie wydano nam jej.

- Zostałem ranny w czasie rozpędzania Majdanu, 18 lutego. Wyszliśmy. Korygowałem działania żołnierzy. Po lewej szedł kijowski “Berkut”. Powinniśmy posuwać się symetrycznie, ale wyszło że pozostawaliśmy w tyle lub zbyt szybko szliśmy. Radykałowie zaszli od skrzydła. W tym momencie poczułem silne uderzenie w czoło. Potem niczego już nie widziałem. Było wiele krwi. Najpierw nie zrozumiałem co się ze mną działo. Pomyślałem, że straciłem wzrok. Moi odprowadzili mnie na tyły. Wielu było rannych. Karetki jeździły tam i z powrotem. Zawieziono mnie do szpitala MSW w Kijowie. Ale była tam taka ilość rannych, że nie było możliwości zrobienia rentgena. Na Krymie zrobiono mi tomografię. Okazało się, że nie mam kuli a śrut (kartacz).

- O 18-stej wieczorem oni (protestujący) po raz pierwszy użyli broni palnej. Na moich oczach zginął żołnierz z Eupatorii. Potem ja byłem ranny. Po mnie został ranny jeden z naszych z 1 kompanii. Kula trafiła go w płuco. Używali broni pod osłoną ciemności. Potem zobaczyli, że (Berkut) w odpowiedź nie strzela. Strzelać nie było czym. Zaczęli być bezczelni. Tłumy. Strzelali wszystkim co mają. Przybyli snajperzy. Najpierw strzelali do dniepropietrowskiego “Berkutu”. Oni siedzieli w miejscu. W ten sposób snajper w ciągu 10 minut odstrzelił około dziesięciu ludzi. Dopiero wtedy nasze władze się ruszyły.

- Przy całym moim stosunku do prezydenta Janukowycza, ja bym go nie oskarżał o krew, która została przelana. On nas sprzedał. A krew – nie starczyło mu po prostu ducha. Nie użylibyśmy broni nawet gdybyśmy ją mieli. Mogliby ucierpieć ludzie. Było tam wielu nieuzbrojonych.

- W Kijowie było 150 ludzi z krymskiego “Berkutu”. 32 zostały ranne. Jeden człowiek zginął. Ludziom, którzy tu przybyli, ludności cywilnej, trudno wytłumaczyć, co ich mogłoby spotkać w tym miejscu. Przyzwyczaili się do tej sytuacji, do życia w pokoju. Tutaj napłynęłyby teraz takie tłumy nacjonalistów …

- Nie dostałem rosyjskiego dowodu, ponieważ jestem w trakcie leczenia. Dopiero dzisiaj zdjęto mi szwy. Wiem, że dowody dostało sześciu z “Berkutu”. Potem jeszcze inni otrzymali. Dokładnie nie wiem ilu. Oczywiście, planuję go otrzymać (rosyjski dowód osobisty).

Aleksiej Tiurin

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2014, 11:17 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2013, 1:45
Posty: 209
Płeć: mężczyzna
Było ? http://www.monitor-polski.pl/anonimowi- ... a-polakow/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2014, 11:31 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
MaxMartini - napisz dlaczego wg Ciebie Rosjanie kryją zamach USA pod Smoleńskiem?
Dlaczego niszczą dowody zamachu którego wg Ciebie nie popełnili i tym samym zacierają winę USA?

trebor - ciekawy filmik. Teraz czy filmik jest prowokacją czy przedstawione wydarzenia na nim są prowokacją? Wszystko jest możliwe, mogli specjalnie strzelać w drzewo aby to nagrać jako dowód.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2014, 12:57 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 15 sty 2011, 15:36
Posty: 61
Moim zdaniem Ruskie kryja USA w sprawie zamachu
bo nie maja dowodow a tylko podejrzenia
i zostali wepchnieci na mine.

Wszystko wskazuje na zamach (slady materialow wybuchowych), wiec jak moga to ujawnic, skoro caly swiat pomysli ze to oczywiscie oni sami?

Gdyby oddali dowody, swiat (propaganda) by powiedzial, Ruskie zwariowali, zlikwidowali prezydenta i perfidnie klamia!
Chca wojny!

Putin wiedzial co sie szykuje i zaczal sie szybciej zbroic, Chcial miec czas
dlatego nie reagowal na Libie, Egipt. Stosunki Stany USA bardzo sie pogorszyly od momentu katastrofy.
Po katastrofie wybuchly te wszystkie rewolucje arabskie.

Nie chcial sie angazowac militarnie w Syrie wiec zalatwil to dyplomatycznie

Po katastrofie wszyscy szykali motywu, zastanawiali sie skoro zamach to po co?
Ja wiedzialem jedno, ci hipokryci z zachodu sa przebiegli. Wiedzialem ze powod tej katastrofy na pewno nie bedzie oczywisty ale przyjdzie czas ze wszystko sie wyklaruje. I teraz sie klaruje.

Generala Sikorskiego tez zlikwidowali "zachodni przyjaciele", dlatego ze plan na swiat po wojnie juz byl gotowy.
Rola Polski juz byla przesadzona, wszystko bylo dogadane z Ruskimi ze nas przejma. Jeszcze pare lat przed Jalta. Jalta to bylo przedstawienie dla mas. Nie sprzedali nas w Jalcie tylko wiele lat przed!
Sikorskiego zabili bo szukal miejsca dla Polski na zachodzie i im bruzdzil. Zabili go brytole.


Tak wlasnie ci zli ludzie robia polityke, teraz dzialaja jeszcze skuteczniej. Plany maja gotowe na x lat przed! Nic sie nie dzieje przypadkowo, zadne rewolucje nie dzieja sie przypadkowo, zadne wojny. Prezydenci w samolotach nie spadaja przypadkowo. Wszystko to jest czescia dlugofalowego planu.


Katastrofa tez miala swoj swiatowy cel, nie zadne tam bzdury ze zemsta, tak moga dzialac jacys dyktatorzy, watazki a nie ktos wywazony jak Putin. To nie mogla byc zadna zemsta ktora nic nie dala Putinowi a tylko mogla zaszkodzic.


Samolot moglbyc wyposazony w jakis ladunek wybuchowy jeszcze w Polsce, przy wspolpracy paru kretow, bez udzialy Ruskich a Amerykanow!. Niktorzy z naszy mogi o tym wiedziec, w koncu bylo im to na reke. Kaczynskieo, brata, potraktowali jak uzytecznego idiote, napuscili go na Ruskich.

I dlatego jedyne co moga teraz zrobic Rosjanie to mataczyc.

Niektorzy pisza ze tylko czekaja az w zemscie za to co sie dzieje na Ukrainie Ruskie ujawnia kwity na Tuska.
Ruskie nic nie ujawnia w sprawie katastrofy, ide o ogromny zaklad! bo nie maja zadnych kwitow. Kwity maja amerykanie i to dlatego nasi tancza dokladnie jak USA gra!

Tusk nigdy by tak zaciecie nie krzyczal w sprawie Ukriany gdyby Putin mial na niego kwity, no ludzie, gdzie tu sens?

nie widzicie tego?


To jest oczywiscie tylko moja wlasna prywatna hipoteza... Uwazam ze na ukrainie bedzie wojna.
Tysiece najemikow. Bedzie jatka dokladnie taka sama jak w krajach arabskich. Tyle ze Tu Rosja nie bedzie stala z boku. jesli z terytorium Polski beda jakies dzialania, typu samoloty, dostarczanie broni, to oberwiemy na 100%

Lepiej uciekac za wczasu. Polska ma byc strefa buforowa, na ukrainie na pewno bedzie wojna, u nas prawdopodobnie tez.
Wiz nie dostalismy przez tyle lat zebysmy nie mogli spierdolic gdy zacznie sie wojna.

Zamach na Kaczynskiego przeprowadzono zebysmy ochoczo szli do walki, bo to nasz wrog, Rosja!

Nie ufam duzo bardziej zachodowi niz Rosji, przeciez nie mamy zadnego powodu zeby im ufac
za kazdym razem poslugiwali sie nami jak narzedziem realizujac swe interesy i nigdy nie kiwneli palcem.

Myslicie ze teraz jest inaczej? Ze jestesmy ich soujusznikami? Oni nas potrzebuja, jak i Ukraine tylko do walki z ich wrogiem, Rosja. Potrzebowali nas aby nas wydrenowac.

Z ukriany juz wywiezli zloto, po co? Bo tam bedzie wojna!

Roszpetaja wojne i maja w dupie ze bedziemy ginac, ze Ukraincy beda ginac. Czego wy sie po nich spodziewacie?

Popatrzcie co sie z Polska stalo przez ostanie 25 lat, jestesmy krajem na ktory najwiekszy wplyw ma USA. a zaden kraj postkomunistyczny nie zostal tak wydrenowany finansowo jak nasz!

Oni nienawidza Polakow!

To nie sa nasi przyjaciele, to nie sa nasi sojusznicy. Nasi politycy to tylko ich marionetki. Oni dzialaja wbrew polskiemu interesowi.

Rosja to tez nie sa nasi przyjaciele (politycy bo zwykli rosjanie nas lubia), ale Rosjanie nie sa takimi hipokrytami i klamcami jak zachod! Z Putinem mozna sie normlanie ulozyc twardo rozmawiajac i zachowujac sie w porzadku w stosunku do nich.
Moglismy pozostawac w dobrych stosunkach i starac sie byc nieutralni, byc lacznikiem miedzy wschodem i zachodem! ale oczywiscie to nie bylo by na reke USANa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2014, 15:46 
http://instytutkosciuszki.salon24.pl/573026,cyberodslona-konfliktu-ukrainskiego

błyskotliwym analitykom co niektórym dedykuje ;)

w tekście i pod nim jest i o snajperach, i o cyberatakach, i o pożytecznych idiotach (jest tu kilku), jak i o agenturze wpływu (dwa typowania na forum mam ;p) i różnych innych smaczkach ukraińskiej imprezki.

W komentarzach zwłaszcza ciekawe dyskusje, pytania i próby odpowiedzi, zarówno kanoniczno meinstrimowe jak i teoretyczno spiskowe, choć tutejszym niektórym do pięt nie dorastają naturalnie ;pNa górę
   
 
 
Post: 10 mar 2014, 17:23 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 14:52
Posty: 130
Płeć: mężczyzna
Widzę, że kolega @Ossosso wyjeżdża z jakimiś insynuacjami o pożytecznych idiotach, lub... głębiej.
Otóż Szanowny jeśli wydaje Ci się, że tak jest to mam tylko 3 logiczne wytłumaczenia tego.
1.Pożyteczny, szkodliwy ....
2. Świadomy ...
3.Nieświadomy ....
Zaglądałem do waszych postów (homorek), żeby mieć punkt odniesienia. No bardzo głębokie przemyślenia polegające na atakowaniu tych, którzy mają inne zdanie. Jeden i drugi wmawiają mi (nie bezpośrednio), że nie zdaję sobie sprawy z wojny informacyjnej, która się teraz toczy i przez to jestem pożytecznym idiotą. Otóż wyprowadzę Szanownych z błędu, w pełni z znam mechanikę dezinformacji, trollingu, działania podobnych. Nie jestem głupi ani naiwny żeby wiedzieć kto za kim stoi i dlaczego - pytanie tylko na jakim poziomie mamy rozmawiać, ponieważ jest wiele poziomów wiedzy (nie dla każdego)? Wybrałem na tą chwilę poziom, który trafia do szerszego grona ludzi i jak widzę ma skuteczniejsze działanie niż siedzenie pie...lenie głupot (Szanownego), z których nic nie wynika. Jeden z elementów dezinformacji sami stosujecie (z homorkiem): po pierwsze atakujecie personalnie próbując do tego naginać moderatorów, i po 2. (najważniejsze) "rozmywacie problem" przez szereg wpisów bagatelizujących temat. To jest czysta socjotechnika manipulacji czy jak kto woli trollingu.
Wstawiam swoje posty i nie komentuje, nie atakuję innych... każdy ma swój rozum i sam potrafi wyciągnąć stosowne wnioski - tym zasadniczo się różnimy. I nie życzę sobie, żeby taki "ktoś" (i inni) pouczał mnie co mam robić. Wystarczy mi trolli na co dzień. Miałem również okazję poznać działanie naszych służb wiec wiem jakie są ich zagrywki (ruskich i amerykańskich też).

I na koniec (przy okazji) chciał bym wspomnieć o atakach podczas tłumaczeń na mnie (nie trollingowych), ci którzy tłumaczyli "niewygodne tematy" będą wiedzieli o co chodzi, im trafniejszy temat tym większy proporcjonalnie atak. Tak było z paroma tematami ostatnio, po których musiałem na jakiś czas odpuścić.

Tak więc reasumując, zamiast pisać co ślina na język przetłumaczyć coś sensownego a wtedy więcej pożytku to przyniesie (chyba, że jest to świadome działanie?).
Ostatni wpis w sprawie "tych Panów".Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2014, 18:18 
o pożytecznych idiotach to ja zacytowałem Lenina i jak patrzę na towarzysza Ossoso to widze ,że doskonale wpisuje się on w ten dekalog !!!co jest symptomatyczne dla tego matrixa,ale co tam
spójrzmy w te niebo ,toż to dzieło sztuki -przez ostatnie dwa dni było nad Olsztynem bezchmurnie i jak popatrzyłem na zachód słońca i chemtrailsy(jako jedyne chmurki ) na niebie to co można pomysleć o tych bzdetach pisanych przez towarzyszy?
To jest oczywiście nie na temat ,ale do ciężkiej cholery jak długo jeszcze?Na górę
   
 
 
Post: 10 mar 2014, 18:33 
uderz w stół a nożyce się odezwą?

akurat Twoja Skromna Osoba Szanowny nie zwróciła mej uwagi i nie Ją miałem na myśli pisząc o pożytecznych i etatowych, jednemu z nich zarzuciłem to otwarcie, drugiemu nie, bo robi robotę dużo bardziej finezyjną i na innym poziomie przekazu pracuje.Być może to moje "zawodowe" zboczenia i bogu ducha winnych Kolegów oskarżam o niecną działalność, nie wykluczam tego.

Różnica między mną a tymi których wywołuje polega na tym, że ja otwartym kodem piszę, że czy USA, czy Rosja czy to Chiny czy inne światowe mocarstwo gra tak samo i tylko lepiej lub gorzej pakuje to marketingowo, "atakowani" przeze mnie mają dziwną słabość do postsowieckiej Rosji i pułkownika służb specjalnych Władymira Putina.

Różnica jest taka między mną a jednym z kolegów, że nie przyjmuję za dobrą monetę propagandy kremla skierowanej na skłócenie Polaków i Ukraińców i śmiem twierdzić, że ich zbrodnie miały tło historyczne i nie były niczym nowym w historii i w tamtym czasie?

DOPRECYZUJ ŁASKAWCO ZARZUTY UPRZEJMIE POPROSZĘ.

I jakoś żaden z Was, że tak pozwolę sobie Kolego napisać, nie ustosunkowuje się do jednej kwestii, skoro Szatan z Waszyngtonu jest taki straszny i zbrodniczy, to czemu pozwala Wam o tym pisać w sieci? Spróbowałbyś pisać o zbrodniach armii rosyjskiej w Czeczenii albo zbrodniach Pekinu w Tybecie? A może to moje paranoje, obsesje i programy wgrane przez Złego Szatana z USA i żadnych zbrodni nie było a tych co się nimi zajmowano nie wymordowali nieznani sprawcy?

jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi i na co nacisk kładę, to sorry, nic na to nie poradzę.Na górę
   
 
 
Post: 10 mar 2014, 19:27 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 891
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Spróbowałbyś pisać o zbrodniach armii rosyjskiej w Czeczenii albo zbrodniach Pekinu w Tybecie? A może to moje paranoje, obsesje i programy wgrane przez Złego Szatana z USA i żadnych zbrodni nie było a tych co się nimi zajmowano nie wymordowali nieznani sprawcy?


To fakt... Tyle że po pierwsze nic straconego.... wszytko ku temu zmierza(szczególnie w stanach ale dojdzie i do nas)


Po drugie - na razie co prawda cenzury jak Chinach Czy Rosji nie ma- ALE- zamiast tego mamy nawał dezinformacji polegający na mieszaniu prawdy z kłamstwem, informacjami wykluczającymi się wzajemnie i serwowanymi jako prawda...ze mniej dociekliwym i obeznanym, odechciewa się całkowicie MYŚLEĆ czy filtrować dezinformację( na tyle na ile się da).

Taki banalny przykład- raz widzę nagłówek typu:

"Kawa szkodzi"... a tydzień potem piszą "pij kawę- chroni przed rakiem" , potem znowu " czy kawa taka szkodliwa czy nie? " ... i woda z mózgu normalnie :mrgreen:

Potem masz już w dupie czy jest szkodliwa czy nie.... wogle na samo słowo kawa robi ci się niedobrze ...

To samo z poważniejszymi informacjami- pranie mózgu.... pisać można tylko co z tego, jak masz 100 zagłuszaczy.... ile z tego prawdziwego info się "przyjmie"? i ilu będzie chciało cię słuchać na poważnie ?.


O Rosjanach co np robili w Czeczeni - to by mozna pisać do rana...i to bynajmniej nie opowieści na dobranoc- tylko kolejne historie bestialstwa i okrucieństwa. Tyle ze to nie ten temat kto jest gorszy.

Jakby nie było- donek i ekipa drażni niedźwiedzia kijem... a Niedźwiedź jak zacznie ich gonić to się pochowają- NAM SIĘ JEDNAK OBERWIE- w taki czy inny sposób. I to jest tragizm sytuacji....

Widziałem gdzies ostatnio propagandę bzdetów- jaką to armię mamy....ilu to się da zmobilizować żołnierzy w razie czego... :lol: :lol: :lol:

2-3 dni i rozpędzą WP jak harcerzy zanim ci dobrze buty zwiążą ... Sama Białoruś by rozgromiła naszą wspaniałą armię w parę dni...
Polska nie ma się czym bronić... ani czego zresztą - bo wszytko rozkradli i wyprzedali :lol: :lol:

donek liczy chyba ze Polacy będą walczyć za etat w tesco albo biedronce....

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 mar 2014, 20:43 
angelrage pisze:
Cytuj:
Spróbowałbyś pisać o zbrodniach armii rosyjskiej w Czeczenii albo zbrodniach Pekinu w Tybecie? A może to moje paranoje, obsesje i programy wgrane przez Złego Szatana z USA i żadnych zbrodni nie było a tych co się nimi zajmowano nie wymordowali nieznani sprawcy?


To fakt... Tyle że po pierwsze nic straconego.... wszytko ku temu zmierza(szczególnie w stanach ale dojdzie i do nas)


Po drugie - na razie co prawda cenzury jak Chinach Czy Rosji nie ma- ALE- zamiast tego mamy nawał dezinformacji polegający na mieszaniu prawdy z kłamstwem, informacjami wykluczającymi się wzajemnie i serwowanymi jako prawda...ze mniej dociekliwym i obeznanym, odechciewa się całkowicie MYŚLEĆ czy filtrować dezinformację( na tyle na ile się da).

Taki banalny przykład- raz widzę nagłówek typu:

"Kawa szkodzi"... a tydzień potem piszą "pij kawę- chroni przed rakiem" , potem znowu " czy kawa taka szkodliwa czy nie? " ... i woda z mózgu normalnie :mrgreen:

Potem masz już w dupie czy jest szkodliwa czy nie.... wogle na samo słowo kawa robi ci się niedobrze ...

To samo z poważniejszymi informacjami- pranie mózgu.... pisać można tylko co z tego, jak masz 100 zagłuszaczy.... ile z tego prawdziwego info się "przyjmie"? i ilu będzie chciało cię słuchać na poważnie ?.


O Rosjanach co np robili w Czeczeni - to by mozna pisać do rana...i to bynajmniej nie opowieści na dobranoc- tylko kolejne historie bestialstwa i okrucieństwa. Tyle ze to nie ten temat kto jest gorszy.

Jakby nie było- donek i ekipa drażni niedźwiedzia kijem... a Niedźwiedź jak zacznie ich gonić to się pochowają- NAM SIĘ JEDNAK OBERWIE- w taki czy inny sposób. I to jest tragizm sytuacji....

Widziałem gdzies ostatnio propagandę bzdetów- jaką to armię mamy....ilu to się da zmobilizować żołnierzy w razie czego... :lol: :lol: :lol:

2-3 dni i rozpędzą WP jak harcerzy zanim ci dobrze buty zwiążą ... Sama Białoruś by rozgromiła naszą wspaniałą armię w parę dni...
Polska nie ma się czym bronić... ani czego zresztą - bo wszytko rozkradli i wyprzedali :lol: :lol:

donek liczy chyba ze Polacy będą walczyć za etat w tesco albo biedronce....


Tak, tendencje są niepokojące, co nie zmienia faktu, że tylko ten szatan pozwala sobie na takie fanaberie i myślę, że się to nie zmieni.

dezinformacja czy może bardziej w tym przypadku już wojna informacyjna to nie nowe zjawisko, natężenie jest tylko większe subiektywnie z powodu X razy większej ilości informacji które dziś do każdego z nas docierają. Kiedyś raz w tygodniu byś słuchał "raportu z frontu" na targowisku, dziś dostajesz ten raport naście razy dziennie nie będąc uzależnionym od mediów.

Manipulacja słowami jest bardzo ważna i symptomatyczna, zwróć uwagę jak lata temu zmieniła się z dnia na dzień narracja na temat Czeczenii, jednego dnia byli "bojownicy", drugiego już "terroryści", stało się to niemal z dnia na dzień i bez wyraźnego powodu, jeszcze przed atakami na szkoły, szpitale czy teatry, za pół roku nastąpiła "poprawa relacji" z Rosją. Dziś z języka używanego w narracji ukraińskiej można wyciągać różne wnioski, ale mnie osobiście trochę niepokoi. Podobnie jak sekwencja reklam wojska w Polsce i krajach ościennych i obecne od pewnego czasu reklamy sprzętu wojskowego w ogólnodostępnych gazetach, do tej pory uważałem to za transfer pieniędzy z spółek skarbu państwa i okolic, czyli budżetu, do zaprzyjaźnionych mediów, teraz zaczynam na to patrzeć trochę inaczej.

Bronić się nie mamy za bardzo czym, natomiast zawsze jest o co walczyć, o życie i tak pół żartem, pół serio, to o to, żeby naszego baraku w obozie pilnował Wujek Sam a nie Wujek Sasza, doświadczyłem obu i jakoś tak wolę, skoro już mieszkam w planetarnym obozie :)Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group