Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 sie 2020, 23:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Homorek- nudne się to już robi...zarzucasz innym agenturę ale sam z uporem maniaka zbywasz wszelkie info - niezgodne z tvnowską wersją wydarzeń - jako rosyjską manipulację- ogarnij się....

Powoływanie się na komentarze... no to dopiero jest godne źródło informacji i przemyśleń

Cytuj:
Taki komentarz do tego znalazłem:

gość (gość) (80.47.37.***) dzisiaj, 21:05

Ne wiadomo kto ale wiadomo że ktoś. Nie wiadomo po co ale wiadomo że powód jakiś był. Nie wiadomo gdzie ale wiadomo że to się stało. I tak dalej.

Jak to nie wiadomo po co....

TO JEST TEN SAM SCHEMAT- więc mnie nie zdziwi, że prawdopodobnie zastosowano go w wersji "mini" na majdanie.

Ten sam schemat był i jest stosowany choćby w Syrii - najemnicy/snajperzy zabijający w biały dzień zarówno cywili - jak i atakujący centra rządowe.

Potem jak policja i wojsko ich tępią, to się robi nagonkę że zabijają powstańców...albo cywilów( z reguły media nie mówią nic o prawdziwych powodach dlaczego tak się dzieje, nie pokazują zabitych kobiet, dzieci- całych akcji policji która z tym walczy)

Metoda z "ukrytymi" strzelcami jest doskonałą metodą do zaczynania wszelkich prowokacji- bo potem można zwalić W MEDIACH na kogo się tylko chce.... niestety, tak prawdomówni nie są- aby przynajmniej w połowie powiedzieć prawdę... więc nagle w języku medialnym przyklejane jest do władzy docelowego kraju( który ma zostać obalony)nalepka "tyran", "reżim zabijający cywili", ci biedni ludzie- trzeba wysłać misję pokojową.. ale najpierw wyślemy już uzbrojoną armię "powstańców" fundowaną przez albo Usrael, którzy będą pełnić medialna rolę powstańców walczących z "dyktaturą"- która wogle ośmiela się do nich strzelać w obronie

I podobny schemat - tylko w mini wersji został wdrożony na majdanie....

Jakbyś był jednym z tych policjantów- i by cię zasypała salwa mołotowów , albo by ci kule nad głową zaczęły latać to myślę ze szybko byś zmienił postrzeganie pewnych rzeczy. To że Berkut mógł przegiąć w drugą stronę to nie wykluczam- ale Janukowicz wiedział co się święci... znał powyższe mechanizmy.I wiedział ze jeśli przegnie- to będzie miał błyskawiczną misję "stabilizacyjną EU" na głowie i zostanie na 100% powieszony. Grał jednak na czas- i jak narazie udało mu się ocalić się z płonącego okrętu.

To samo w Syrii- Assad wykańczał BANDY NAJEMNIKÓW, systematycznie i skutecznie- więc wtedy zagrali kartą awaryjną z gazem bojowym... zwalając to na "reżim" assada... Usa tylko na to czekały( w koncu to od nich wyszło).

Assad musiał by być ostatnim debilem żeby sobie strzelać samemu w stopę...

Zrobiłem mała dygresję- ale TO NIE JEST TYLKO UKRAINA.....

Mało tego- skupiamy się na ukrainie.... a w Wenezueli kolejna "rewolucja"... ciekawe za czyje pieniądze :lol:

Wenezuela oskarża U.S. o powodowanie kolorowej rewolucji [ENG]

phpBB [video]

zródło:http://www.infowars.com/venezuela-accuses-u-s-of-fomenting-color-revolution-unrest/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 mar 2014, 22:46 
VIP Member
Awatar

Janukowycz dla Ukrainy byłby całkiem niezły, gdyby nie korupcja, ciągnął od wszystkich równo gdzie się dało, coś jak Tito historycznie można by porównać.

Knight of the East or Sword * 15th Degree

angelrage pisze:
Homorek- nudne się to już robi...zarzucasz innym agenturę ale sam z uporem maniaka zbywasz wszelkie info - niezgodne z tvnowską wersją wydarzeń - jako rosyjską manipulację- ogarnij się....

Nie wciskaj mi ciemnoty, ponieważ tego nie lubię.

Cytuje sam siebie:
"Najgorsze jest to, że nic nie jest bardziej jasne."

Twój tekst to zdanie oznajmiające:
"Snajperzy w Kijowie wynajęci przez przywódców Majdanu"

W przeciwieństwie do ciebie nie jestem niczego pewien. Przekazuje inny punkt widzenia, ale nie przesądzam o swojej racji bez zebrania odpowiedniej ilości informacji. Wielu rzeczy i tak się nie dowiemy, a jak nawet będzie prowadzone śledztwo to też może być nie po naszej myśli. Znaleźliśmy się w kotle informacyjnym i bardzo trudno ocenić dzisiaj jakie informacje są prawdziwe.

Komentarz jaki wkleiłem jest z polskiej strony, a ty się oparłeś na Putina informacjach. To co według ciebie, mam bezmyślnie wierzyć w informacje największego bandyty w rejonie, który Polskę ma za gówno ? Jeszcze nie wiesz co potrafi Putin i dopiero jak czołgi ruskie zobaczysz przed domem to się pewnie opamiętasz. Dzisiaj Niemcy dogadują się z Rosją. Co tam pod stołem uknują to się dowiemy już po fakcie. Zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji? Gówno mnie obchodzi dzisiaj Syria i Libia jak mam niebezpieczeństwo za progiem. Tusk gra kolejny akt w tym teatrze i też mu nie wierzę.

angelrage pisze:
Mało tego- skupiamy się na ukrainie.... a w Wenezueli kolejna "rewolucja"..

Tak. Skupiamy się na Ukrainie Syrii i Wenezueli, a Polska bezbronna jest w trakcie kolejnego rozbioru.

Może zajmiemy się w końcu swoim krajem.

.

homorek pisze:
Zgoda moderator. Tylko próbujesz tu manipulować moim zdaniem, a nie do tego moderator jest powołany. Nie są to moje pochopne uwagi tylko dobrze przemyślane. W tej chwili już to się zaczyna wyjaśniać jak jesteśmy atakowani przez agenturę, a temat banderowców jest tym samym co walka z antysemityzmem, faszyzmem czy kibolami aby likwidować opozycję. Jeszcze chwila i przyznasz mi rację. Pozdrawiam.

@homorek Nie zarzucaj mi manipulacji i nie przypominaj ciągle o obowiązkach i powołaniu moderatora ,bo zaczynasz przeginać!Ostrzegam kolejne takie "przemyślane" uwagi z Twojej strony w moim lub innych moderatorów kierunku ,a dostajesz bana na uspokojenie .

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

"Snajperzy w Kijowie wynajęci przez przywódców Majdanu - Wyciekło nagranie rozmowy pomiędzy MSZ Estonii- Urmasa Paeta i reprezentanta EU- Catherine Ashton."

Osobiście nie wierzę ,żeby przywódcy Majdanu wynajeli snajperów ,bardziej uwierzę że mogli oni pochodzić z zachodu albo przez zachód zostali przekupieni aby w odpowiednim momencie zadziałać.
Nawet jeśli ci przywódcy brali kasę z zachodu to wcale nie musieli wiedzieć o snajperach w swoich szeregach, zachód może nie chciał im o tym mówić bo wiedział, że nie poszliby na to czyli prowokacja zachodu aby berkut zaczął strzelać (zakładając że nie strzelali wcześniej) i w ten sposób pogrążyć ostatecznie Janukowycza. Jeśli Majdan na prawdę dostawał kasę i przeszkolonych bojowników od zachodu to taka prowokacja jest możliwa.
Nie wierzę zachodowi a Putin jak widać kłamie w żywe oczy.
Wilki biją się o Ukrainę. I pewnie ją rozerwą na dwie części. Gdyby Putin był mądrzejszy ukraińcy nie chcieliby wyrwać się z jego wpływów ale może on właśnie ma grać taką rolę jaką gra.

Awatar użytkownika

A ja to widzę tak i jest to jedynie moje subiektywne zdanie:

Mamy NWO. Już je dość dawno mamy. Na całym świecie.

Na Ukrainie pojawił się ruch wolnościowy ale nie w sensie kolejnej rewolucji, a po prostu wspólnota ludzi chcących żyć NORMALNIE.

To jest oczywiście nie do przyjęcia przez NWO.

Uruchamia się więc całą machinę "dziel i rządź". Putin straszy ze wschodu. Unia, NATO (aż po Kanadę, tak słuchałem dziś uważnie naszego ekch...lol Premiera) z zachodu poprzez Polskę pomaga. Najlepsza jest ta pomoc w stylu 15 mld dolarów KREDYTU... Jakby ktoś pytał co oznacza taka "pomoc" dla biednego kraju to proszę spytać w Afryce...

Cóż więcej można napisać?

A właśnie - to jest model jaki byłby zastosowany w Polsce, w razie ewentualnych ruchów "normalnościowych" w naszym kraju. A że nie wiadomo jak się rozwinie sytuacja to już nasz sojusznik USA nam oferuje pomoc w postaci swoich wojsk w naszych granicach. Tak na wszelki wypadek.

Już mamy ustawę 1066, jak wyglądają obce nieoznakowane wojska na terenie, gdzie nie powinno ich być już chyba wszyscy widzieli...

Tak to się robi. U nas byłoby to samo i tak samo.

NWO

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Thozo: Na Ukrainie pojawił się ruch wolnościowy ale nie w sensie kolejnej rewolucji, a po prostu wspólnota ludzi chcących żyć NORMALNIE.

Zapewne tak, - tylko ze najwyraźniej ta cześć ludzi która tam tak protestowała, została wykorzystana jako taran...i tło rozgrywki politycznej, który tak naprawdę nie orientuje się w sytuacji- i nie wie czego NIE ROBIĆ, by nie przejść z jednego niewolnictwa do drugiego. Żyć normalnie...czyli co? Mieć dobra płacę, opiekę zdrowotną itd?- takie zycie jest zarezerwowane dla narodów "szlacheckich"- Anglia, Francja, Austria, Niemcy... na wschód to już "chłopi i wyrobnicy" I tak jak piszesz z pożyczką... dostaną założone niezdejmowalne chomąto kredytowe którym będą "orać pole"... i to już nawet nie swoje....

Nie wiem- ale nie wydaje mi się żeby NORMALNI i w miarę inteligentni ludzie na Ukrainie pchali się do unii- chyba wiedza co się dzieje w Polsce, na Węgrzech... jak tam wszyscy szczęśliwi z przynależności....że aż parę milionów wyjechało z kraju szukać "normalnego życia".

Z drugiej strony, też i na wchód im nie spieszno....

Inna kwestia to to, że wschodnie tereny Ukrainy, przynależały do Rosji...- zanim Chruszczow ich nie "podarował" Ukrainie. Nic dziwnego że ludzi tam mieszkających bardziej do Rosji ciągnie.

Tak więc dość możliwe, że tort zostanie podzielony- i to tym razem nawet za pomocą prowokacji putnia... czemu nie. Na razie myślę ze czeka- i wręcz liczy na jakis atak, ze strony radykałów z kijowa aby mieć uzasadnienie.

Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

thozo pisze:
A ja to widzę tak i jest to jedynie moje subiektywne zdanie:
Mamy NWO. Już je dość dawno mamy. Na całym świecie.
Na Ukrainie pojawił się ruch wolnościowy ale nie w sensie kolejnej rewolucji, a po prostu wspólnota ludzi chcących żyć NORMALNIE.
To jest oczywiście nie do przyjęcia przez NWO.
Uruchamia się więc całą machinę "dziel i rządź".

Wiesz w ilu miejscach na Ziemi żyją ludzie co chcą żyć normalnie ? I co ? I nic. Mogą się co najwyżej zebrać i wspólnie ponarzekać na zły los bo bez "zapalnika" i mocnej siły która by ich wspierała nie są w stanie stworzyć żadnej rewolucji. Warto sobie przypomnieć jaki jest główny cel NWO. Zakładając że cały glob jest już w posiadaniu NWO to czy korzystne dla NWO jest sztuczne tworzenie konfliktów w podległych im terenach, niszczących na nich siłę roboczą i motywujących ludzi do siłowego przeciwstawiania się temu co wydaje im się złe ? Według mnie nie. Bo nic tak nie motywuje do działania i myślenia całych mas ludzi jak zagrożenie. Przyjmując że NWO przejęło wszystkie kraje w tym Rosję to zrobienie z Ukrainy kołchozu taniej siły roboczej oraz miejsca eksploatowania złóż naturalnych było czymś banalnie prostym bez żadnych wojen.

Całkowicie inną sprawą choć powiązaną z tym o czym mówimy jest to skąd pochodzi źródło NWO. Jeśli pochodzenie NWO jest Reptoidalne to nic nie stoi na przeszkodzie aby na Ziemi rozgrywały się gierki na wielu poziomach jednocześnie. Najniższy to nasze oficjalne rządy i ich czyny o których trąbią media. Za tym mamy NWO w formie małej grupki ludzi posiadających znaczne wpływy w formie tajnych rządów i grup trzymających władze (rodziny szlacheckie "czystej krwi"). Ale nad nimi mamy coś więcej, siłę której obojętna jest polityka.

Co do Ukrainy uważam osobiście ze wojna to juz kilka tygodni NATO i USA zmienili zdanie o 360 postanowili wzmocnić kraje bałtyckie coś oni musza wiedzieć.Putin zwariował jak Merkel mówiła zwariował i obawiam sie ze ona mówiła prawdę. I te testy broni jądrowej które niby były zapowiedziane ale kto uwierzy w to? ja na pewno nie. Tak samo ćwiczenia na Kaliningradzie tez mi sie nie wydaje ze to przypadek i tylko ćwiczenia. Putin rządzi Rosja parlamentem wiec wszystko sfałszować mogą

Przepowiednie wangi sie sprawdzają . http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/jasno ... 83988.html

Pokaż Uwagi moderatora

Ostatnio zmieniony 07 mar 2014, 12:40 przez Damrar1, łącznie zmieniany 2 razy

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Bardzo blisko Nas się to rozgrywa i swoim wpływem ma niesamowitą moc oddziaływania na zachowania i sposób funkcjonowania psychiki,odruchów...itd...A jeszcze jak bezpośrednio dotyczy to już wzmocnienie jest konkretne.

Ale tak naprawdę na co My mamy wpływ.Od zawsze wszystko się działo poza Naszymi plecami-napór i działania agentów jak nie ze wschodu to z zachodu[zza oceanu].
Istniejemy sobie między młotem a kowadłem [już tak gdzieś/kiedyś tutaj pisałem].Jedynie możemy w celach informacyjnych uwypuklić cały schemat działania tego żydostwa/illuminati z ich machinerią o nazwie NWO.To są BARDZO grube nici i tak to jest szyte,

Możemy jedynie pooddzielać na swój sposób prawdy od medialnego zakłamania i mydlenia oczu naiwnym.Zawsze początki sięgają pewnych ruchów historycznych,które też trzeba w zrozumiały sposób odkręcić czy przypomnieć, i nie trzymać się sztywno przekręcanych pseudoreguł w formowaniu zakłamań przeszłości,co usiłowano przekazać Nam i celowo powpajać od lat namłodszych.
Robią to przeróżni władcy od zawsze,walczą i podstawiają sobie kretowiska nawzajem do zmanipulowania tłumu i dla własnego zysku.

I nalepiej zawsze wychodzi schemat,w którym siła nadrzędna i dominująca manipuluje i skłóca wewnętrzną siłę jakiegokolwiek Narodu.A mając przy tym swoich "delegatów" może tym sterować jak marionetkami.
U Nas w kraju to widać od lat na przykład.

Obraz sytuacji tego typu musi po prostu być powiązany właśnie z zarysem historycznym,bo zawsze skutki na teraz mają swoje źródła w tym co dane Nam było przeżyć.

Zdrajcy i tak pozostaną zdrajcami i zostaną rozliczeni idąc w niebyt i będąc plamą na Naszej historii.A najgorsi są tacy,którzy robią wszystko w "białych rękawiczkach" i pieprzą w kółko,że dla "wspólnego dobra nas wszystkich",bo zostali "demokratycznie" wybrani itpbleble...
Wszyscy ci,mający wpływ na rządzenie i wpychający Nasz Kraj w pasmo nędzy i grający świadomie
na niekorzyść jego mieszkańców,powinni mieć urzedowo skorygowane książeczki wojskowe i wbitą kategorię "R"[w przypadku celowego wywołania wewnętrznych zamieszek : ROZSTRZELAĆ].I tyle w ogólniku.

Awatar użytkownika

@angelrage i Fenio

Tak zostawiłem do dookreślenia słowo NORMALNIE. Żyjemy w pasożytniczym, piramidalnym systemie. Zakładam, że zwykli ludzie na Ukrainie, mający już tak jasno przedstawione pasożytnictwo, zjednoczyli się przeciwko "piramidzie". Jednak nie w postaci rewolucji zbrojnej (choć i były tam takie elementy - celowo rozdmuchiwane w mediach). No i zaczęli przejmować kontrolę. Wtedy zaczęła się szopka kompleksu militarno-przemysłowego. Mącenie, próby podburzania jednych przeciwko drugim. To oczywiście jedynie uproszczenia - mówię o głównym rdzeniu tej akcji.

Tak Fenio, gra na pewno odbywa się na wielu poziomach/płaszczyznach. Tutaj na poziomie politycznym Ukraina była "trzymana za mordę" przez byłego prezydenta na linii NWO - Putin - Ukraina. Ukraina się wyłamała. Putinowi NIE UDAŁO się sprowokować "normalnej" w takiej sytuacji krwawej jatki.

Starczy zauważyć, że dopiero po tym fakcie tzw. społeczność międzynarodowa zaczęła jakieś działania. Kiedy walczył Majdan Ukraina była zostawiona sama sobie. Kiedy obalili pasożyta (który zaraz uciekł pod skrzydełka swych mocodawców), wszyscy myśleli, że teraz Putin załatwi sprawę. A tu nic. Prowokacja nie wyszła. No i teraz dopiero zaczęła się prawdziwa akcja - zdobycz zaczęła się wymykać z systemu.

To, że "system" musiał zmienić konfigurację widać w postawie Tuska. Jeszcze chwilę temu złego słowa nie powiedziałby na Putina i Rosję choćby w sprawie Smoleńska posłusznie chowając głowę w piasek, jednocześnie liżąc co trzeba Zachodowi. W ciągu paru dni - nagła odmiana - Tusk gromi Rosję, pouczając NATO, UE itd. lol.

NWO stwierdziło, że system musi zmienić konfigurację. Aktorzy zaczęli grać nowe role bez szemrania. Czy im coś to da? Moim zdaniem wyraźnie coś się zmienia.

Laura M. Eisenhower przewiduje taki obrót spraw:

Cytuj:
Laura Eisenhower: Unity consciousness will collapse military-industrial complex

In an exclusive interview on ExopoliticsTV released January 17, 2011, Laura M. Eisenhower, the great granddaughter of US President Dwight D. Eisenhower, reveals a rare depth of public candor for a member of a US presidential family by predicting the coming collapse of the Military-Industrial Complex and a global transformation driven by enlightened unity consciousness. Her declarations come on the 50th anniversary of President Eisenhower’s famous Farewell Address of January 17, 1961, in which he warned the American people about the untoward influence of “the Military-Industrial Complex” on the US government.

Tłumaczenie fragmentu:

Cytuj:
Laura Eisenhower: Świadomość jedności doprowadzi do zapaści kompleksu militarno-przemysłowego.

W wywiadzie na ExopoliticsTV pokazanym 17. Stycznia 2011r. Laura M. Eisenhower, prawnuczka byłego prezydenta USA Eisenhowera, przedstawiła niezwykłą jak dla członka rodziny prezydenckiej szczerość i otwartość przewidując nadchodzącą zapaść kompleksu militarno - przemysłowego i globalną przemianę napędzaną przez "oświeconą" świadomość jedności. Jej deklaracja nadeszła w 50 rocznicę słynnej mowy prezydenta Eisenhowera z 17. Stycznia 1961, w której ostrzegł on Amerykę przed niebezpośrednio widocznym wpływem kompleksu militarno przemysłowego.

Źródło:
http://goldenageofgaia.com/accountability/warmongering/laura-eisenhower-unity-consciousness-collapse-militaryindustrial-complex/

Tak więc moim prywatnym zdaniem na scenę polityczną wchodzi już widocznie następna, jakże trudna do zdefiniowania siła: świadomość jedności. Moim zdaniem to co się dzieje na Ukrainie jest tego przejawem. Siła jest tak nieuchwytna, że planiści NWO raczej ją zaniedbują w planowaniu. Na szczęście. :spoko:

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Niech każdy trzyma swój umysł w ryzach.Nie wdaje się w konflikty np.na drodze.Przestanie oszukiwać czy wyżywać się na słabszych itd.Nawet niech nie klnie.Otworzy się z puszki ego.Tylko żyje świadomie.Efekt setnej małpy.Codzienne życie bez dokładania syfu w eter.

Tak naprawdę macamy to co się dzieje na zewnątrz.Raz czytam Rosja dobra.Raz zła.Potem Żydzi.Znów inni Żydzi się sprzeciwiają syjonistom.Tyle tego że co chcesz wyciągnąć to wyciągasz jako wniosek.Wszystko p.pieprzone na maksa.

Myślę że na najwyższych stołkach ludzie przestali być już w swej świadomości ludźmi .A rządzenie przez nieludzi tym bardziej fiksują i nie są przewidywalni z poziomu ludzkiego.Może tylko chciwość została a może i to zwichrowało się.Olać to rozważania co i jak.Przeczytajcie Limes Inferior Zajdla ( "źli" są dobrzy ) albo Robot Snerga ( patrzenie z pozycji kury na fermę )...Umyka logicznemu.Olać rozważania.To tylko "myślenie".

Nie mówię : chować głowę w piasek czy zamknąć się w sobie i tyle.Robić swoje.Tu i teraz na tym podwórku.Tym ciałem i tym umysłem jaki mamy.Najpierw.Potem i tak to wszystko się zmieni.

Bo to jedna zupa drogie warzywa.Sorry że tak nie w temacie i "ogólnie".

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
To, że "system" musiał zmienić konfigurację widać w postawie Tuska. Jeszcze chwilę temu złego słowa nie powiedziałby na Putina i Rosję choćby w sprawie Smoleńska posłusznie chowając głowę w piasek, jednocześnie liżąc co trzeba Zachodowi. W ciągu paru dni - nagła odmiana - Tusk gromi Rosję, pouczając NATO, UE itd. lol.

NWO stwierdziło, że system musi zmienić konfigurację. Aktorzy zaczęli grać nowe role bez szemrania. Czy im coś to da? Moim zdaniem wyraźnie coś się zmienia.

Dokładnie to samo zauważyłem.

Wcześniej potulnie i posłusznie godził się na wszystko w tak ważnej dla "polski" sytuacji a teraz w analogicznych okolicznościach reakcja o 180 stopni inna. Jakby wszyscy grali a rewolucja była wywołana celowo bo ktoś miał w tym interes.

Śmierdzi mi to na kilometr.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rosyjski politolog: Panuje przekonanie, że Putin może Tuska skompromitować

" Donald Tusk wybrał linię pełnego uniżenia przed Moskwą i nie może już zawrócić - przekonuje w rozmowie z RMF FM krytyczny wobec Kremla rosyjski politolog Andriej Piontkowski

Jego zdaniem Rosjanom udało się rozegrać atak na swoją ambasadę w Warszawie, wykorzystując reakcje premiera Tuska i prezydenta Bronisława Komorowskiego.

- Pokazali wam kim jesteście, kim jest Tusk, a kim jest Putin. Tuskowi i Komorowskiemu jeszcze raz to pokazali. Zresztą oni sami wybrali tę rolę, kiedy po smoleńskiej katastrofie we wszystkim starali się dogodzić Moskwie. Tusk został zakładnikiem tej sytuacji i zawsze nim będzie, zawsze będzie w tej pozycji. Premier Tusk już nic nie może zrobić, wybrał tę rolę przez swoje zachowanie po katastrofie - wskazuje Piontkowski.

Jego zdaniem "w uświadomionych rosyjskich kręgach panuje przekonanie, że jeżeli Tusk zachowałby się w sposób, który nie spodoba się Moskwie, to mogą go skompromitować". - Chociażby upubliczniając jakieś protokoły rozmów po katastrofie smoleńskiej, które byłyby zabójcze dla jego pozycji w Polsce. Moim zdaniem Breżniew z większym szacunkiem rozmawiał z Gomułką i kto tam u was był? Z Gierkiem, a tym bardziej z Jaruzelskim, niż Putin z Tuskiem - ocenia działacz antyputinowskiej opozycji. "

źródło: http://www.rp.pl/artykul/173943,1065323 ... Rosja.html

Tusek i ekipa sami są między młotem a kowadłem- oby dostali i jednym i drugim

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Gerald Celente. Ameryka jawnie destabilizuje Ukrainę jak nigdy wcześniej.

phpBB [video]

Cytuj:
"Nigdy nie widziałem tak otwartych działań destabilizujących inne państwo, wtrącania przez Amerykę swoich trzech groszy. TO NIE SPEKULACJE, TO FAKTY!"

=
Unia EU - jej liderzy- wstrzymali negocjacje z Rosją.Grożą sankcjami w sytuacji niewycofania wojsk z Krymu.
Samoloty F-16 mają wylądować w Polsce,wspomina się o 12 sztukach i liczbie 300 żołnierzy.
Turcja też się zaangażowała w grę o Krym
:
Cytuj:
...Turcja prowadziła wojnę z Rosją o Krym i Ukrainę Południową. Turcja również wspierała działania konfederatów barskich. Wojny z Turcją te toczone w okresie tuż przed i międzyrozbiorowym miały miejsce w latach 1768-1774 oraz latach 1787-1791.Sto lat wcześniej toczyła się ostatnia wojna Polsko-Turecka której początkiem była Odsiecz Wiedeńska. Wojna ta trwała od 1683 roku do roku 1700 i zakończyła się traktatem pokojowym w Karłowicach kończącym okres nieustannych wojen trwających od 255 lata. Co ciekawe to od czasu podpisania tego Pokoju Rzeczpospolita I Turcja nigdy nie stoczyły już żadnej wojny, co więcej o interesy Polski zadbano przy podpisaniu tzw traktatu pruckiego zawartego w czasie III wojny północnej
http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_prucki
Zupełnie zrozumiały staje się teraz fakt że z początkiem XVIII wieku Rzeczpospolita i Turcja miały jednego wspólnego wroga czyli Rosję, dlatego też Turcja nigdy nie uznała rozbiorów Rzeczypospolitej i do wybuchu I Wojny Światowej w jej ambasadzie wisiała mapa Polski przedrozbiorowa. Turcja utraciła Krym na rzecz Rosji już w roku 1783.Jeśli kto ma chęć, to może prześledzić rozwój terytorialny Państwa Rosyjskiego głównie w XVI XVIII .Oczywiście wszystkie te podboje innych ościennych krajów były podbojami pokojowymi albo dobrowolnym zrzeczeniem się niepodległości na rzecz Rosji.

http://nnka.wordpress.com/2014/03/05/kr ... ospolitej/

stare metody

Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, a ten był w rękach demonstrantów.

Snajperzy strzelali z hotelu „Ukraina”, który był opanowany przez demonstrantów. Strzelano do własnych ludzi – w plecy. Dlatego też tarcze, którymi chronili się demonstranci nie zostały przestrzelone. Jeden z kamerzystów był w tym samym miejscu, skąd strzelano i mógł współpracować z mordercą. Być może właśnie chodziło o to by takie nagrania trafiły do opinii publicznej.

Analiza przedstawiona na rosyjskim RuTube, wygląda na rzetelną, choć należało by ją zweryfikować. Nagranie jest dostępne też na YouTube:

phpBB [video]

Nagranie BBC to zresztą potwierdza, strzelano z hotelu Ukraina, gdzie także byli … przedstawiciele międzynarodowych mediów.

phpBB [video]

Ścierwomedia jakoś nie palą się by analizować pod takim kątem nagrania przez nich wykorzystywane jako dowód zbrodni ze strony ludzi Janukowycza. Logiczne jest, że jeśli ktoś chciał namieszać na Ukrainie, to zatrudnił i snajperów.

Dziwne, że nikt nawet z mediów alternatywnych, nie próbuje tego analizować. Na stronie Euroradio.fm podano, że reporter TVP Info, Jacek Gasiński podał iż snajpera złapano właśnie w hotelu Ukraina: http://euroradio.fm/en/sniper-caught-hotel-ukraine
„Wygląda na to, że był zarejestrowany w hotelu” – podał dziennikarz.
Wpis, który znalazłem na Wykopie przez google: Sniper was caught on the 10th floor of the Hotel Ukraina, (snajper został złapany na 10 piętrze hotelu Ukraina) już nie istnieje.

Prof. Michael Chossudovsky w artykule „Ukraine’s “Democratic Coup d’Etat”: Killing Civilians as a Pretext for Regime Change” („Ukraiński demokratyczny zamach stanu: zabijając cywilów w celu stworzenia pretekstu do wojny”) zwraca uwagę na ciekawy zbieg okoliczności, że zbrodni dokonano w momencie gdy prezydent Janukowycz spotykał się z wysokim przedstawicielem Unii Europejskiej.

Rozmowa telefoniczna pomiędzy Catherine Ashton z UE oraz estońskim ministrem spraw zagranicznych Urmas Paetem, którą rzekomo przechwycono wynika, że to właśnie liderzy Majdanu zatrudnili snajperów.

Urmas: Jest coraz bardziej jasne, że za snajperami stoi nie Janukowycz, ale ktoś z nowej koalicji.
Ashton: Nie chcemy robić dochodzenia, tzn. nie zrozumiałam o co chodzi, to interesujące…

Rozmowę ujawniono w rosyjskiej Russia Today, podano, że była przeprowadzona 25 lutego w szczycie wydarzeń. Paet dodał też, że lekarka, z którym rozmawiał uznał, że zarówno do policji jak i demonstrantów strzelali ci sami ludzie. Pokazała mu zdjęcia, z kórych wynikało, że użyto takich samych nabojów. Ashton skwitowała to tylko jednym zdaniem „tak, to straszne”. Russia Today podaje, że rozmowa została przechwycona przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy lojalną wobec Janukowycza.

Zobaczymy, czy któreś z „polskich” kryminalnych mediów podejmie ten temat. Powyższe nagrania wideo stanowią dowód w.s. zbrojnego napadu na niepodległe państwo ze strony sił obcych. Nowe władze są władzami uzurpatorskimi, są to zbrodniarze, którzy siłą obalili legalnie wybranego prezydenta. Cel ich działania jest na pewno kryminalny. Polskie władze współpracują z ludźmi, którzy na sam start mają krew na swoich rękach.

Sytuacja od strony berkutu:

phpBB [video]

źródło: http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/23225-snajperzy-strzelali-z-hotelu-%E2%80%9Eukraina%E2%80%9D-a-ten-by%C5%82-w-r%C4%99kach-demonstrant%C3%B3w

Prawdopodobnie do protestujących na majdanie strzelali snajperzy wysłani przez opozycję, nie berkutowcy

Jak wiadomo podczas niedawno zakończonej Olimpiady w rosyjskim Soczi doszło do poważnego rozlewu krwi na Ukrainie. Snajperzy zastrzelili wtedy ponad 80 osób. Wszyscy uznali, że strzelały służby Janukowycza, ale wyciekła ciekawa rozmowa, która wskazuje na to, że mogło być inaczej.

Przypomnijmy, że 20 lutego snajperzy otworzyli ogień do bojowników na kijowskim Majdanie. Wczoraj prezydent Putin powiedział, że Wiktor Janukowycz twierdzi, że nie dał zgody na użycie snajperów przeciwko protestującym i nie wie kto wtedy strzelał. Dzisiaj wypływa nagranie, z którego wynika, że nie wiadomo kto strzelał.

Jest to rozmowa ministra spraw zagranicznych Estonii, Urmasa Paeta z Wysokim Przedstawicielem UE ds. spraw zagranicznych, Catherine Ashton. Nagranie dotyczy sytuacji na Ukrainie i jego autentyczność została potwierdzona przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Estonii. Nie wiadomo kto nagrał tą rozmowę, podaje się, że ukraińskie służby, ale pewnie raczej rosyjskie.

Z rozmowy wynika, że snajperzy strzelający do ludzi zostali zatrudnieni przez liderów Majdanu. Od ich kul zginęli nie tylko protestujący, ale i milicjanci. Paet uznał, że to jest bardzo niepokojące, że nowa koalicja nie chce zbadania tych wydarzeń i staje się jasne, że snajperzy nie byli od Janukowycza.

Paet dodaje, że obawia się, że ta wiedza wcześniej czy później dotrze do ludzi i to zdyskredytuje obecną władzę. Przedstawiciele Unii Europejskiej nie komentują tej rozmowy, ale niewątpliwie stała się ona już publiczna. Istnieje niestety duże prawdopodobieństwo, że Putin ma jeszcze inne rewelacje w gotowości. Oby nie dotyczyły one jakiegoś uwikłania naszego kraju w te wydarzenia na Ukrainie.

phpBB [video]

źródło: http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/23218-do-protestuj%C4%85cych-na-majdanie-strzelali-snajperzy-wys%C5%82ani-przez-opozycj%C4%99-nie-berkutowcy

Pokaż Uwagi moderatora

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Nie wiadomo na razie, co ze wschodnimi "rosyjskojęzycznymi" regionami Ukrainy, ale Rosja NA 100 % NIE odda już Krymu... nawet jeśli by groziło to zadymą zbrojną i sankcjami.

Co więcej, na chwilę obecną Krym z własnej woli( no-może delikatnie pomogli paszportami :mrgreen: ) na 90 % zostanie włączony do Rosji- nie żadna tam autonomia...

"Krymski parlament przegłosował przyłączenie regionu do terytorium Rosji, decyzja nabierze mocy- dopiero gdy zostanie zatwierdzona przez mieszkańców Krymu na drodze referendum, które odbędzie się za 10 dni" [ENG]

Obrazek

źródło: http://rt.com/news/crimea-referendum-status-ukraine-154/

Awatar użytkownika

angelrage pisze:
Co więcej, na chwilę obecną Krym z własnej woli( no-może delikatnie pomogli paszportami :mrgreen: ) na 90 % zostanie włączony do Rosji- nie żadna tam autonomia...

Z rozdawaniem paszportów to przecież genialne rozwiązanie problemu gdzie wilk cały i owca cała. W ten sposób można przejąć dane terytorium o ile mieszka na nim ludność która z własnej woli chce przyłączenia się do innego państwa. Bez żadnej wojny ani nawet małego konfliktu zbrojnego można zmieniać podział polityczny krajów. Paszporty nie są wciskane na siłę, kto chce może się o niego ubiegać i zapewne bez problemów paszport dostanie. W takiej sytuacji robi się uproszczone procedury byle tylko każdy kto chce dostał paszport. Kto nie chce po prostu paszportu nie bierze i nie deklaruje utożsamiania się z innym narodem.

Gdyby Polska rozgrywała politykę z myślą o korzyściach dla Polski to tak jak to przedstawiał jakiś czas temu Max Kolonko można było podzielić Ukrainę na.... Polskę oraz Rosję. Część zamieszkiwana przez Rosjan dostała by to co chciała, część pro-europejska dostała by nawet więcej niż chciała bo natychmiastowe członkostwo w UE. Ale patrząc na realne wydarzenia i to jakie jest ich źródło taka ewentualność to tylko abstrakcja na zasadzie "co by było gdyby" i ciekawostka że było by to możliwe do wykonania.

Dokładnie to o czym mówi Max w odniesieniu do Polskiej rewizji granic właśnie zostaje wykonywane ale przez Rosję. Bynajmniej nie jest to sposób w jaki media starają się przedstawić Rosję jako brutalnego najeźdźce który siłą militarną podbija wolny i niepodległy kraj walcząc z jego ludnością. To co robi Rosja to po prostu świetnie zaplanowana polityka. To jak wygląda polityka Polski w odniesieniu do tego konfliktu to już wolę nie komentować... można uznać że Polskiej polityki nie ma bo nie słyszałem o żadnym zagraniu politycznym Polski skierowanym na korzyści dla Polski.
phpBB [video]

Fenio pisze:

Gdyby Polska rozgrywała politykę z myślą o korzyściach dla Polski to tak jak to przedstawiał jakiś czas temu Max Kolonko można było podzielić Ukrainę na.... Polskę oraz Rosję.

no, a za dziesięć lat pakowała by manatki ze śląska, Wrocławia, Gdańska i okolic, tak Kolego, Polska to kraj który powinien postulować rewizje granic jałtańskich w Europie, oczywiście. Absolutnie to nie jest propaganda na rzecz ruskich i IV Rzeszy, dołączyć do tego może jeszcze Budapeszt i będzie piękny rozbiór Ukrainy.

No a co z tymi neobanderowcami zrobicie? jakieś oboziki filtrujące?

Awatar użytkownika

Warto też zwrócić uwagę na kwestie żydowską/syjonistyczną w tym całym ,,procederze'',
a o której interesach się w mediach nie usłyszy,

kto wie czy nie chodzi o dążenie do utworzenia Judeopolonii z części Polski i Ukrainy, pewne poszlaki pasujące do wysuniętej tezy już są:

- Obrady nadzwyczajne Knessetu w Krakowie 27.01,
- Wprowadzenie w Polsce ustawy zezwalającej obcym służbom na interwencje w naszym kraju
- Aktywny udział Chabad lubawicz w kryzysie na Ukrainie (kierują prawym sektorem)
- Słowa Putina o nietolerowaniu antysemityzmu
- Netanjahu nie ma już tak pewnych gwarancji bezpieczeństwa Izraela od USA jak kiedyś
- powstaje właśnie kibuc w Warszawie (żydowska wspólnota gospodarczo/rolna)

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polacy-eksmitowani-z-centrum-stolicy-ich-miejsce-zajmie-zydowski-kibuc-2013-11

http://www.jewish.org.pl/index.php/wiadomopci-mainmenu-57/5605-ruszy-kibuc-warszawa.html

To jest tylko pewna plotka, opinia znaleziona w komentarzach, lecz warto się zastanowić:

Cytuj:
włodi napisał:

Mam super tajne informacje!! Właśnie je dostałem od człowieka który zawsze stał po stronie prawdy i wie wszystko ale nie moge powiedziec kto to.

Okazuje się że syjoniści dogadali się z Putinem - a wcześniej z Gorbaczowem, Breżniewem, Chruszczowem, Stalinem. Okazuje się że to oni swymi tajnymi agentami wyniesli Hitlera do władzy i spowodowali że wywołał wojnę. Jak Hitler się zatrzymał w drodze na wschód (zgodnie z planem) Stalin we współpracy z Syjonistami obserwował spokojnie całą sytuację by w odpowiedznim momencie zmanipulowac Hitlera by zaatakował ZSRR. Tak Stalin miał mozliwość odparcia ataku i jako wybawiciel skolonizowac część Europy. Dalej juz znacie...

Okazuje się że układy nie wygasły. Obecnie Putin również w porozumieniu z syjonistami doprowadził do przewrotu na Ukrainie. Tak dąży do ponownej kolonizacji duzej części Europy by stworzyc państwo Żydowskie i (jak sam Putin się oficjalnie wypowiada) zabezpieczyć żydów przed zachodnimi nacjonalistami.

Pod przykrywką braku współpracy z Izraelem udaje im się zachować pełną konspirację.

Ale jaja co...

http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-moskwie ... ny-ukraina

Ostatnio zmieniony 07 mar 2014, 2:32 przez squam, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Ossosso pisze:
no, a za dziesięć lat pakowała by manatki ze śląska, Wrocławia, Gdańska i okolic, tak Kolego, Polska to kraj który powinien postulować rewizje granic jałtańskich w Europie, oczywiście. Absolutnie to nie jest propaganda na rzecz ruskich i IV Rzeszy, dołączyć do tego może jeszcze Budapeszt i będzie piękny rozbiór Ukrainy.
No a co z tymi neobanderowcami zrobicie? jakieś oboziki filtrujące?

Granice kraju powinny odpowiadać przynależności społeczeństwa do danego kraju. Jeśli ludność części Polski nie czuje się Polakami to naturalną koleją rzeczy jest rewizja granic. Tworzenie sztucznych tworów z granicami politycznymi nie odpowiadającymi przynależnością narodową większości społeczeństwa nie jest niczym dobrym.

Ale jeśli założyć że Polska zaczyna prowadzić politykę pro-Polską (abstrakcja na chwilę obecną) to naprawdę wątpię aby społeczeństwo Polski chciało zmieniać granicę kraju i własne obywatelstwo. Nikt nie ucieka z kraju w którym jest dobrze. Za to wielu ucieka z kraju w którym dobrze nie jest szukając każdego pretekstu byle tylko przeskoczyć do Niemiec jeśli mówimy o polskich realiach.

Cytuj:
włodi napisał:
Mam super tajne informacje!!
...
UE z USA nie mają nic wspólnego z Izraelem za to Rosja ma ? Według mnie nonsens wynikający z czyjeś fantazji lub świadomej dezinformacji. Plan Mitteleuropa działa i ma się dobrze ale odbudowa ZSRR mocno by go zakłóciła stąd zamieszanie z walką o wpływy.
Według mnie najbardziej prawdopodobna przyczyna tego konfliktu (całego, nie tylko UEvsRU) została opisana na http://zezorro.blogspot.com/2014/03/o-c ... skiej.html (ten link był już wcześniej podany).

Awatar użytkownika

Kraj A wynajmuje ludzi piszących pochlebne komentarze i posty na forach dla wrogiej polityki kraju B (coś co dla większości jest nieprawdopodobne). Kraj A upublicznia informację że komentarze i posty powstały sztucznie przez wynajętych ludzi i serwery proxy wielu krajów tylko nie kraju B, zostaje to potwierdzone bo faktycznie tak było. Kto w tym momencie jest manipulatorem ? Kraj A. Kto jest manipulatorem w ocenie społeczeństwa ? Kraj B. Mission Complete.

Dlatego takie rewelacje zawsze powinno się brać z bardzo dużym dystansem, równie dobrze można je całkowicie odrzucić jako niemożliwe do weryfikacji.

Awatar użytkownika

W USA i UE było wielu lobbystów syjonistycznych, i silny jak zawsze Mossad poza granicą. Z resztą Izrael ma podobno zniknąć do 2022 jak powiedział Kissinger, jak widać cel uświęca środki ku rządowi swiatowemu.

Ten zezowaty skopiował fragment książki Brzezinskiego, tez zydka.

,,Fenio'' to co piszesz dalej nie wyklucza dokładania cegiełek do powstawania Judeopolonii już Hitler się musiał liczyć z ruchem syjonistycznym czy zydami bankierami ktorzy go finansowali, FED należy do tych samych właścicieli którzy sfinansowali komunizm, jego upadek, Hitlera i jego upadek (wciągniecie USA w wojnę) i mediow ktore relacjonuja ten teatrzyk , Putin, Obama, Merkel to tylko pionki rozstawiane na szachownicy.

Awatar użytkownika

Do mnie wczoraj takie 2 linki trafiły:

Cytuj:
Arogancja Waszyngtonu, pycha i zło czynią przygotowania do wojny

W dniu wczorajszym na prywatną pocztę otrzymałem artykuł, którego tłumacz na język polski uzyskał zgodę autora, dr. Paula C. Robertsa. Poproszono o możliwość publikacji artykułu na naszym portalu, co niniejszym czynimy. Jednocześnie osoba, która dokonała tłumaczenia poprosiła o anonimowość. Oczywiście szanujemy prośbę, dziękując za wkład pracy i jednocześnie za możliwość zapoznania czytelnika polskiego z ciekawym tekstem.

PZ

3 marca 2014

Paul Craig Roberts

(dr. Paul C. Roberts, naukowiec, b. minister w administracji Reagana)

W niektórych kręgach do świadomości społecznej docierają teksty Stephena Lendmana, Michela Chossudovskiego, Ricka Rozoffa, moje i kilku innych w kwestii zdania sobie sprawy z poważnego zagrożenia z kryzysu, jaki Waszyngton stworzył na Ukrainie.

Politycy – marionetki, których Waszyngton chciał umieścić u władzy na Ukrainie, stracili kontrolę nad sytuacją na rzecz zorganizowanych i uzbrojonych neonazistów, którzy atakują Żydów, Rosjan i zastraszają ukraińskich polityków. Rząd Krymu, rosyjskiej prowincji, którą Nikita Chruszczow uczynił częścią ZSRR w latach 50. XX w., dezawuował nielegalny rząd, który nielegalnie przejął władzę w Kijowie, oraz poprosił Rosję o ochronę. Ukraińskie siły zbrojne na Krymie przeszły na stronę Rosji. Rząd
Rosji ogłosił, że będzie również chronić dawne rosyjskie prowincje na wschodzie Ukrainy.

Aleksandr Sołżenicyn zauważył, że głupotą Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego było oddanie historycznych prowincji Rosji Ukrainie. W tamtym momencie radzieckiemu kierownictwu wydawało się to korzystne. Ukraina była częścią Związku Radzieckiego i była kontrolowana przez Rosję od XVIII wieku. Dodanie fragmentu terytorium Rosji do Ukrainy służyło osłabieniu nazistowskich elementów w Zachodniej, które walczyły u boku Hitlera w czasie II wojny światowej. Być może też inny czynnik zaważył na
poszerzeniu Ukrainy, jakim był fakt ukraińskiego dziedzictwa Chruszczowa.

Niezależnie od tego, nie miało to znaczenia dopóki ZSRR i byłe imperium rosyjskie nie zaczęło się rozpadać. Pod presją Waszyngtonu Ukraina stała się odrębnym krajem, zachowując część rosyjskiego terytorium, przy czym Rosja zachowała swoją bazę morską Floty Morza Czarnego na Krymie.

Waszyngton starał się, ale bezskutecznie, przejąć Ukrainę w 2004 roku w czasie finansowanej przez Waszyngton tzw. „Pomarańczowej Rewolucji”. Według Asystent Sekretarza Stanu Victorii Nuland, od tego fiaska (od 2004 r. – przyp. tłum.) Waszyngton „zainwestował” 5 miliardów dolarów na Ukrainie, aby wzniecić agitację na rzecz członkostwa Ukrainy w UE. Członkostwo w UE otworzy Ukrainę dla grabieży przez zachodnich bankierów i korporacje, ale głównym celem Waszyngtonu
jest ustanowienie amerykańskich baz rakietowych na granicy Rosji z Ukrainą i pozbawienie Rosji jej bazy morskiej Floty Morza Czarnego i produktów przemysłu zbrojeniowego rozlokowanego we wschodniej Ukrainie. Członkostwo w UE dla Ukrainy oznacza jej członkostwo w NATO.

Waszyngton pragnie baz rakietowych na Ukrainie w celu ograniczenia potencjału odstraszania jądrowego Rosji, co zmniejsza zdolność Rosji do opierania się hegemonii USA. Tylko trzy kraje stoją na drodze Waszyngtonu do osiągnięcia hegemonii w świecie: są to Rosja, Chiny i Iran.

Iran jest otoczony amerykańskimi bazami wojskowymi i flotą USA u swych wybrzeży. Program „Oś ku Azji” (Pivot to Asia), ogłoszony przez podżegający do wojny reżim Obamy, otacza Chiny bazami lotniczymi i morskimi. Waszyngton otacza Rosję bazami rakietowymi i bazami NATO. Skorumpowane rządy w Polsce i Czechach zostały opłacone, by przyjąć amerykańskie bazy rakietowe i radarowe, co sprawia, że marionetkowe państwa polskie i czeskie stały się głównymi celami nuklearnej zagłady.
Washington „kupił” Gruzję, dawną prowincję rosyjską i radziecką, miejsce urodzenia Józefa Stalina, i obecnie jest w trakcie umieszczania jej jako swej marionetki w NATO.

Marionetki Waszyngtonu w Europie Zachodniej są zbyt chciwi na pieniądze, by zdać sobie sprawę z faktu, że powyższe prowokacyjne działania są bezpośrednim zagrożeniem dla Rosji. Postawa rządów europejskich wydaje się odzwierciedlać powiedzenie „a po mnie to potop”.

Rosja przez lata powoli reagowała na wiele prowokacji Waszyngtonu, mając nadzieję na jakiś przejaw zdrowego rozsądku i dobrej woli, które liczyła, że wyłonią się na Zachodzie. Zamiast tego Rosja odnotowuje rosnące demonizowanie jej ze strony Waszyngtonu i państw europejskich oraz liczne fałszywe wypowiedzi na jej temat będące pianą na ustach „medialnych dziwek” Zachodu. Większość społeczeństwa amerykańskiego i europejskiego poddano praniu mózgów, stąd uważają, że za skutki
wtrącania się przez Waszyngton w sprawy Ukrainy winna jest Rosja. Wczoraj usłyszałem w amerykańskim radiu państwowym (National Public Radio), jak „presstytutka” (zbitka angielskich słów press – prasa i prostitute – prostytutka, czyli „prostytuujące się media” – przyp. tłum.) z pisma „New Republic” opisuje Putina jako problem.

Ignorancja, brak uczciwości i brak niezależności mediów w USA znacznie zwiększają szanse na wybuch wojny. Obraz rysowany przed niefrasobliwymi Amerykanami jest całkowicie fałszywy. Świadomi ludzie wybuchną śmiechem słysząc, jak sekretarz stanu USA John Kerry potępił Rosję za „inwazję Ukrainy” i „naruszenie prawa międzynarodowego”. Kerry jest ministrem spraw zagranicznych państwa, które nielegalnie najechało na Irak, Afganistan, Somalię, zorganizowało obalenie rządu
w Libii, próbowało obalić rząd w Syrii, atakuje dronami i rakietami ludność cywilną w Pakistanie i Jemenie, stale grozi Iranowi atakiem, wysłało armię gruzińską wyszkoloną przez USA i Izrael przeciwko rosyjskiej ludności w Osetii Południowej, a teraz grozi Rosji sankcjami za to, że stała za Rosjanami i rosyjskimi interesami strategicznymi. Rosyjski rząd zauważył, że Kerry podniósł hipokryzję na nowy poziom.

Kerry nie ma odpowiedzi na pytanie: „Od kiedy rząd USA faktycznie szanuje i broni koncepcji suwerenności i integralności terytorialnej państw?”

Kerry, jak to zawsze bywa, lży przez zęby. Rosja przecież nie zaatakowała Ukrainy. Rosja wysłała kilku żołnierzy więcej, by dołączyli do tych, którzy już stacjonują w rosyjskiej bazie nad Morzem Czarnym na Krymie, w kontekście gwałtownych antyrosyjskich wypowiedzi i działań pochodzących z Kijowa. Ukraińscy żołnierze na Krymie przechodzą na stronę Rosji, zatem przysłanie dodatkowych wojsk rosyjskich było koniecznością.

Bezmyślny Kerry, tarzając się w swej arogancji, pysze i złu, bezpośrednio groził Rosji. Rosyjski minister spraw zagranicznych (Siergiej Ławrow – przyp. tłum.) odrzucił groźby Kerry’ego jako „nie do przyjęcia”. Zatem trwają przygotowania do wojny.

Zwróćcie uwagę na absurdalność sytuacji. Kijów został przejęty przez ultra-nacjonalistycznych neonazistów. Banda ultra-nacjonalistycznych zbirów jest ostatnią rzeczą, jaką Unia Europejska chce lub potrzebuje jako państwo członkowskie. UE centralizuje w swych rękach władzę i tłumi suwerenność państw członkowskich. Zwróć uwagę na ułożenie w szeregu neokonserwatywnego reżimu Obamy z antysemickimi neonazistami. Neokonserwatywna klika, która zdominowała rząd USA od czasów reżimu Clintona, składa
się w dużej mierze z Żydów, a wielu jej członków ma podwójne obywatelstwo: Izraela i USA. Żydowscy neokonserwatyści, zastępca Sekretarza Stanu Victoria Nuland i doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Susan Rice, stracili kontrolę nad zorganizowanym przez siebie zamachem stanu na rzecz neonazistów, którzy głoszą hasła „śmierć Żydom”.

Izraelska gazeta „Haaretz” poinformowała 24 lutego 2014 r., że ukraiński Rabin Moshe Reuven Azman zaleca „Żydom z Kijowa opuszczenie miasta, a nawet kraju.” Edward Dolinsky, szef organizacji zrzeszającej ukraińskich Żydów, opisał sytuację ukraińskich Żydów jako „straszną” i zażądał pomocy Izraela.

To właśnie jest sytuacja, jaką Waszyngton stworzył i teraz broni, podczas gdy oskarża Rosję o duszenie ukraińskiej demokracji. Obieralna demokracja jest tym, co Ukraina miała zanim obalił ją Waszyngton.

W tej chwili nie ma żadnego prawowitego ukraińskiego rządu.

Każdy musi zrozumieć, że Waszyngton kłamie w sprawie Ukrainy tak, kłamał o broni masowego rażenia Saddama Husajna w Iraku, tak jak kłamał w sprawie irańskiej bomby jądrowej, tak jak kłamał w sprawie rzekomego użycia broni chemicznej przez syryjskiego prezydenta Asada, tak jak kłamał w sprawie Afganistanu, Libii, szpiegostwa NSA (wywiad elektroniczny USA – przyp. tłumacza), czy tortur. Czy jest coś, o czym Waszyngton nie kłamał?

Waszyngton składa się z trzech elementów: arogancji, pychy i zła. Poza tym nie ma tam nic innego.

link do oryginału:

http://www.paulcraigroberts.org/2014/03 ... stage-war/

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/03/05/arogancja-waszyngtonu-pycha-i-zlo-czynia-przygotowania-do-wojny/

Cytuj:
Polskie ratlerki szczekają, a (ruska) karawana jedzie dalej

Władymir Putin jest największym wygranym „wojny, której nie było”, osiągnął swoje cele, zajmując strategiczne miejsca na Krymie i teraz on dyktuje warunki. Polska natomiast otrzymała, krótką, ale dotkliwą lekcję z polityki, z której pewnie znów nie wyciągnie wniosków. Nawet największy matołek zorientował się już chyba, że na Unię i NATO liczyć nie możemy, że w naszym interesie jest Ukraina słaba i podzielona. Już za miesiąc za dwa, nasz eksport do Rosji stopnieje do zera, Niemcom, Francuzom, Anglikom wzrośnie.

Granie Ukrainą w celu osłabienie Rosji, zaaranżowana przez USA, Izrael i banksterów, nie powiodła się. Na placu boju pozostał już tylko drugorzędny pomagier Tusk. Głupota, ślepota i dyspozycyjność polskich polityków oraz pchanie łap, tam, gdzie pchać się nie powinno, znów sprawiła, że pozostaliśmy na lodzie. Ściślej: Polacy zostali na lodzie, natomiast politycy dadzą sobie radę - „sami się wyżywią”, że zacytuję klasyka.

Majdan, USA, Izrael i „banksterzy”

Zamysł Amerykanów był następujący – zablokować Rosji możliwość korzystania z baz Floty Czarnomorskiej na Krymie, w celu zamknięcia drogi do Syrii i Iranu, które Moskwa wspiera. A wspiera, bo są to jedyne państwa, które mogą trzymać w szachu Izrael. Amerykanie ze zrozumiałych względów nie lubią, gdy Izrael jest trzymany w szachu, a jeszcze bardziej nie lubi tego sam Izrael.

Już wcześniej z podobnych powodów USA zaczęły mącić w Czeczenii, sowicie opłacając tamtejszych „bojowników o wolność”, a jeszcze wcześniej w Afganistanie. Chodziło i chodzi ciągle o odcięcie Rosji od szlaków wiodących do Iranu.

Tym razem amerykańscy stratedzy wymyślili, że czas igrzysk w Soczi, to czas najlepszy, do tego, by ów zamysł zrealizować. Putin i cała wierchuszka zaabsorbowana przygotowaniami do igrzysk, a później już samymi igrzyskami, mieli być – zdaniem strategów – mniej czujni. Wcześniej udało się z Janukowycza zrobić zdrajcę, marionetkę Putina, człowieka, który chce zatrzymać Ukrainę, w drodze do prawdziwej niepodległości, czytaj: Unii Europejskiej. Majdan zaczął się wczesną zimą ubiegłego roku, początkowo było to spontaniczne wiecowanie młodych ludzi, ale w odpowiednim momencie Majdan został przejęli go banderowcy.

Od tej chwili datuje się perfekcyjna organizacja demonstracji. Pod każdym względem,. Począwszy od służb medycznych, porządkowych itp., kończąc na kateringu. To wszystko musiało kosztować. Na Majdanie, z znakomitej większości przebywały osoby niezamożne lub wręcz biedne, nie było ich stać na finansowanie takiego przedsięwzięcia, nawet małymi sumami.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Majdan rozgrywał się również i poza Majdanem, tam dochodziło do napadów na milicjantów, prowokowano ich, bito, obrzucano kamieniami, koktajlami Mołotowa.

Zachodnie media nie pokazywały wszystkiego, ale prawdą jest również, że i druga strona manipulowała przekazem. Do demonstracji zaczęło się przyłączać coraz więcej radykałów, a wraz nimi wielu dziwnych ludzi, znających sztuki walki, podobnych do siebie z wyglądu, z ubioru, z zachowania. Według opozycji byli, to prawdopodobnie, prowokatorzy z Rosji albo żołnierze z jednostek specjalnych udający cywilów. Ich zadaniem miało być danie pretekstu milicji do użycia broni. Władze zaprzeczyły.

Można im wierzyć lub nie, ale przecież nie ma żadnej pewności, że to nie najemnicyopłaceni np. przez CIA. A niedawno Putin stwierdził publicznie, że ci ludzie byli szkoleni w Polsce i na Litwie. Polskie władze zaprzeczyły, ale zaprzeczały również, że w Polsce istniało więzienie CIA. Komu wierzyć?

Polska, niemiecka kolonia, czyli wart Kaczyński Tuska

Mam świadomość, że wszystko, co do tej pory napisałem, brzmi jak pro-Putinowska agitka, bo, oto prawy, szlachetny przywódca osamotnionego, osaczonego mocarstwa, wygrywa z amerykańsko-żydowskim spiskiem, a ja, nie dość, że cieszę się z jego sukcesu, to jeszcze namawiam do popierania Rosji i Janukowycza. No, bo jak mogę - przecież Rosja, to rozbiory, nóż w plecy w 1939, Katyń, łagry i kilkadziesiąt lat zniewolenia. Nie namawiam, ale próbuję myśleć, czasami głośno.

Polityka, to szachy, a naczelnym obowiązkiem przywódców jest troszczenie się o dobro narodu i poszukiwanie najlepszych rozwiązań.

W Polsce walczą o władzę dwa obozy: proniemiecki (Platforma Obywatelska) i proamerykański (PiS, SLD) i oba wykonują polecenia swoich mocodawców, które czasami się, ze sobą, pokrywają.

Rola wyznaczona Polsce przez Niemcy, to nadzór nad naszą własną samodegradacją, to sprowadzenie naszego kraju do roli zaplecza – rezerwuaru taniej siły roboczej, rynku zbytu dla niższej jakości niemieckich produktów, złomowiska używanych pojazdów, maszyn rolniczych itp.

Tu trzeba przyznać, że w tej kwestii Niemcy są konsekwentni od 100 lat. Koncepcja uczynienia Polski, kolonią jest realizowana bez względu na to, kto w danym chwili rządzi w Niemczech. Zmieniają się jedynie metody. Teraz nie potrzeba Polski najeżdżać, by ją sobie podporządkować, teraz wystarczą pieniądze.

Po 1989 roku, pozwoliliśmy się ogołocić ze wszystkiego i obecnie nie mamy nic, prócz lasów, ale i te przestaną niebawem do nas należeć (pierwsze kroki już poczyniono). W tym -akurat - przypadku przyznaję rację Jarosławowi Kaczyńskiemu, który nazywa Polskę Tuska -„niemieckim kondominium”, tylko, że sam jest amerykańskim pieskiem i namiestnikiem „kondominium amerykańskiego”, to czy ma prawo, czuć się lepszy?

Drugi obóz, to proamerykański PiS wraz SLD, działające osobno. Trzeba przyznać, że jest to koncepcja bardziej moralna, lecz równie niebezpieczna, ale z innych nieco powodów. Amerykanie wyznaczyli nam rolę – wichrzyciela, harcownika lub -jak kto woli – szczekającego, szarpiącego za nogawki kundelka. Kundelek ma jątrzyć na Białorusi, na Ukrainie, czy w Gruzji, w każdym razie tam, gdzie akurat Waszyngton sobie zażyczy.

Zarówno Niemcy, jak i USA używają nas do testowania reakcji Rosji. Wysyłają nas na pierwszy ogień, byśmy mącili na Ukrainie, czy Białorusi, a najlepiej i tu, i tam. A my słuchamy i wykonujemy.

Pytanie: Jakie nasz kraj, nasz naród, ma z tego korzyści? Zardzewiałe, niemieckie czołgi, przestarzałe amerykańskie myśliwce i zabytkowe korwety, trupy w Iraku i Afganistanie? Najwyższe w Europie ceny gazu? Utrudnienia w handlu z Rosją? Ukraińskie roszczenia terytorialne, antypolską propagandę, restytucję mienia żydowskiego? Czy tak ma wyglądać polska racja stanu?

„Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić” - miał podobno powiedzieć Marszałek, do przedstawicieli współczesnej sobie klasy politycznej. Marszałek znał się na polityce i wiedział co mówi. A co by powiedział dziś? Rzekłby zapewne, że obecnym naszym politykom, nawet prowadzenia kur na szczanie, by nie powierzył. Anegdota o kurach przypomniała mi się kiedy nasz premier opowiadał w telewizorze, jak to on i Unia stracha Putinowi napędzili.

A Rosja? Nie traktuje nas poważnie

Pozostaje nam jeszcze Rosja. Po 1989 roku zaczęto Polakom robić wodę mózgu, wykorzystując ich potrzebę odreagowania półwiecznego przebywania pod sowieckim butem. Utrzymywano nas w przekonaniu, iż dla Rosji najważniejsze jest to, by znów wrócić do Polski i ponownie ją zniewolić, choć nic na to nie wskazywało, a nawet wręcz przeciwnie – Jelcyn przekazał część dokumentów katyńskich, później|Rosja przeprosiła za Katyń, ale szybko zapominaliśmy o tym, natomiast długo i wytrwale potępialiśmy rosyjską interwencję w Czeczenii, maczanie palców w Osetii, Abchazji itp. Przymykaliśmy jednocześnie oko, co Amerykanie z naszym udziałem robią w Iraku, czy Afganistanie ( nie potępialiśmy tego, choć kilka, kilkanaście lat wcześniej oburzaliśmy się, gdy to samo robili „Ruscy”).

Rosja, jeśli miała jakieś plany wobec Polski, to raczej natury biznesowej, nie interesowały jej ani polskie kopalnie diamentów, złota, ani nieprzebrane zasoby ropy i gazu, w tym łupkowego. Nie przerażało ich zardzewiałe polskie oręże, ani nawet nasza jedyna łódź podwodna (nb. produkcji radzieckiej). Kilka razy nawaliliśmy w tych biznesach, oczywiście pod dyktando Niemiec i USA, więc Rosja przestała nas traktować poważnie i tak jest zresztą do dzisiaj. Już wie, że Polska, to państwo niepoważne, niesuwerenne.

Jedyne co Rosja w nas widzi, to ewentualny bufor pomiędzy sobą, a Niemcami. Owo państwo buforowe, czyli my, powinniśmy być buforem silnym, bo co to za bufor, który łatwo się gniecie. Silna, prowadząca niezależną politykę Polska, byłaby czymś korzystnym dla Rosji, bo wówczas nie miałaby u swoich granic uciążliwego ratlerka, lecz „poważne państwo”, że użyję terminu Stanisława Michalkiewicza. Silna Polska, to również, to również taka, przed którą respekt czuć będzie banderowska Ukraina i nie poważy się podnieść ręki nasze ziemie wschodnie i zacznie szanować tamtejszych Polaków, mało tego- silna Polska będzie mogła sobie sama pozwolić na roszczenia terytorialne i zaręczam, że Rosja, nie zareaguje na to słowem.

Wsiowy głupek Europy

Obsesyjna rusofobia naszych polityków, tchórzostwo, serwilizm, głupota, zdolność myślenia jedynie w perspektywie sejmowej kadencji, sprawiła, że do władzy na Ukrainie, dzięki Polsce, doszli do władzy wrogowie Polski. Paranoja.

Dzięki owej „wojnie bez wojny” na Ukrainie, przekonaliśmy się, iż to, że jesteśmy w NATO niczego nam nie gwarantuje, oprócz tego, że w razie konfliktu zbrojnego będziemy poligonem do wymiany ciosów i mięsem armatnim. Anglicy już nam pokazali, że żadne sankcje wobec Rosji – niech się wali, niech się pali, nie wchodzą w rachubą. Bardzo szybko do Anglików dołączyli |Francuzi. A i Niemcom się to nie opłaca, więc też na „subtelnym” straszeniu się skończyło. A USA? Też uznały, że pójście na „solo” z Rosją na embarga, sankcje itp. im się nie kalkuluje, więc dały sobie spokój. Na razie oczywiście.

A my? Tkwimy teraz samotnie na placu, boju, znów zachowaliśmy się jak wsiowy głupek. Rosja nie zapomni nam bezustannego, pełnego nienawiści jazgotu, antyrosyjskich bredni, nie zapomni, że największe ataki szły z Polski, toteż niebawem należy się spodziewać, że polski eksport do Rosji, zastąpią eksporterzy niemieccy, brytyjscy, czy francuscy. A na koniec kolejna „herezja” - integralność Ukrainy jest może dobra dla USA, ale zła dla Polski. Korzystniejsze jest dla nas banderowskie państewko u granic Polski, biedne, zacofane, bez przemysłu i bogactw mineralnych, które to państewko łatwo nakryć beretem, niż kilkudziesięciomilionowe państwo, rządzone przez banderowskich fanatyków. To oczywiście wielki wstyd, że rządzą nami takie pacany, ale grasując po internecie stwierdzam, że w Polsce nastąpiło przebudzenie (nb. sam się też przebudziłem), że mamy zatrzęsienie mądrych, rozsądnych ludzi, i to w różnym wieku, czego dowodem są również komentarze na naszym portalu Dlatego zakończę patetycznie – wierzę, że jeszcze Polska nie zginęła. Cdn.

http://thepolishreview.co.uk/index.php/nie-lubie-poniedzialkow/911-polskie-ratlerki-szczekaja-a-ruska-karawana-jedzie-dalej.html

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Zauważyliście ze na portalach informacyjnych wyrastają jak grzyby po deszczu rożnego rodzaju "sondaże" ? Np: "czy wspierasz Ukrainę", "czy dojdzie do wojny" itp

Obrazek

Większość ankietowanych Polaków nie jest gotowa do poświęceń dla kraju w przypadku zagrożenia - wynika z sondażu przeprowadzonego przez MillwardBrown SA dla TVN24. Na ryzyko utraty życia i zdrowia na rzecz ojczyzny godzi się 43 proc. badanych.

zródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sondaz-nie-wszyscy-gotowi-do-poswiecen-dla-kraju,405326.html

Cytuj:
“Polakom … zrobimy drugi Katyń”.Video.

05/03/2014

To słowa Dmitrija Jarosza -przywódcy “Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahniobokiem – przywódcą partii “Swoboda “
Stenogram rozmowy pomiędzy liderem ugrupowania „Swoboda” Oleg Tiahnibok i liderem ugrupowania „Prawy sektor” Dmitrij Jarosz .
Rozmowa miała miejsce w dniu 25 lutego 2014 r. w restauracji „Turgieniew” na ulicy Wielkiej Żytomirskiej 40 w Kijowie / na tej samej ulicy pod numerem 23 mieści się siedziba partii “Swoboda”/. W rozmowie poruszony jest również polski wątek.

http://wesservic.livejournal.com/851729.html
Tłumaczenie własne przytoczonej wyżej rozmowy pomiędzy Tiahnibokiem i Jaroszem w części dotyczącej Polski i Polaków :
Oleg Tiahnibok : Dobrze! Z Rosjanami i Europejczykami jasne, co myślisz o Polakach . Oni poważnie myślą o powrocie na Wołyń. Na mapach już zaczęli Wschodnie Kresy rysować. Tam są silne prapolskie nastroje. Jeśli z Europą wspólnego języka nie znajdziemy , rozżaleni na nas mogą spuścić „polskiego psa”. W styczniu polski sejm oskarżył “Swobodę” / ugrupowanie Tiahniboka –przyp. własna/ o prowadzenie antypolskiej polityki.
Dmitrij Jarosz : Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA krwi przelali ? Będą podnosić głowę, my im zrobimy drugi Katyń . Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy ani Rosjanom, ani Polakom , ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy. Mam do ciebie Oleg kolejne pytanie. Ja nie rozpuszczę Majdanu do prezydenckich wyborów. Zainstaluje kontrolę w najważniejszych ministerstwach i regionach. Będę ubezpieczał twoje działania. . W zestawieniu z możliwościami twojej „Swobody”to będzie siła. W ostatecznym etapie jeżeli „pacuki” / prawdopodobnie chodzi o Jaceniuka , Kliczkę i Tymoszenko -przyp. własna/ znowu zaczną handlować Ukrainą, my znowu podniesiemy Majdan i weźmiemy władzę. Naród już jest gotów do tego…
Oto z jakimi hasłami maszerują bojówkarze Dmitrija Jarosza – lidera “Prawego Sektora” i członkowie partii “Swoboda” na czele której stoi Oleg Tiahniobok, a sceneria przypomina marsze niemieckich faszystów.

phpBB [video]

P.S.Komentarz Blogera KULALIS62 bez cenzury i korrektury:
Choć nie z mojej bajki oceniam na trzeźwo, że Putin jest trzeźwiejszy niż wszystkie mądre głowy zachodniej Europy co widać, słychać i czuć. Robi co chce a reszta gapi się i pomrukuje od poniedziałku do piątku. Nie dość, że Polską rządzą skundlone chamy durnie i nieudaczniki to jeszcze takie same nieudaczniki chamy i tumany rządzą UE. Tu i tam to są najgorsze miernoty, tumany i nieudaczniki. Kundle na smyczy obcych państw, służb, korporacji. Te kundle potrafią tylko służyć, aportować, siadać i ujadać na polecenie swojego pana. Powstań narodzie, zerwij kajdany, wsadź do więzień tych zdrajców, kundli i chamy. Tylko tak wolność i godność odzyskamy. Putin wie, że Obama wie, że on Putin ma rację. Dziwię się, że w Polsce przymyka się oczy na to co widać na YouTube: Ukraina jest o połowę biedniejsza niż Polska – skąd ci demonstranci na Majdanie mają wyposażenie (ochraniacze i kamizelki kuloodporne, hełmy) za ok. 2000 dolarów? Der Spiegel podaje, że w skład rządu zamachowców weszli ministrowie z “prawicowo ekstremistycznej” (żeby nie przyznać racji Putinowi i nie napisać: faszystowskiej) partii, która powstała jako “Socjalistyczno-Narodowa Partia Ukrainy”, ale przemianowała się na “Swoboda”, a jej trzyosobowa delegacja przebywała w maju 2013r. w gości frakcji neofaszystowskiej NPD w parlamencie krajowym w Dreźnie, RFN. Ta współtworząca rząd zamachowców “Swoboda” oficjalnie utrzymuje, że ukraińska Dywizja Waffen-SS “Galizien” to nie było nic złego, lecz walka na froncie przeciwko ZSRR, że naród to “wspólnota połączona krwią i duchem” (co wyklucza Rosjan, Tatarów itp.) itd. Faszyści wystawiają kilku ministrów, wicepremiera, Prokuratora Generalnego. Sekretarzem Rady Bezpieczeństwa i Obrony Ukrainy, czyli koordynatorem tajnych służb Ukrainy, został Andrij Parubi, który przeszedł od faszystów do Partii Ojczyźnianej J. Timoszenko, a stanowisko dostał, bo na Majdanie wykazał się jako “Komendant”. – w: “Die fatalen Fehler der Regierung in Kiew”, Spiegel Online z 03.03.2014 Władimir Putin nagle uległ przemianie i z męża stanu przeistoczył się niemal w wilkołaka. W mediach trwają dywagacje, że oszalał, ma raka mózgu, a przynajmniej wypomina mu się przeszłość w KGB, jakież to nieeleganckie… Bo jeszcze nie tak dawno, raptem parę miesięcy temu był przyjmowanym na europejskich salonach, zgłoszonym nawet oficjalnie do Pokojowej Nagrody Nobla wybitnym Przywódcą. Czytaj więcej >> http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4812
P.S.NowyEkran:Komunikacja interpersonalna czyli prezkaz informacji to wymiana wiedzy między nadawcą i odbiorcą.Także drodzy państwo na NowyEkran.Czytelnicy sami oceniają.

Zrodlo: https://nowyekran.wordpress.com/2014/03/05/polakom-zrobimy-drugi-katyn-video/

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Kojarzy ktoś ubiegłoroczne manewry "Zapad(zachód) 2013" ....?

"Białoruś i Rosja ćwiczą likwidowanie tysięcy terrorystów w pobliżu granic Polski"

Białoruscy i rosyjscy wojskowi w ramach manewrów Zapad-2013 (Zachód-2013) przeprowadzą zniszczenie około 2 tysięcy umownych terrorystów. Co ciekawe, ich największe zgrupowanie ma znajdować się około 30 kilometrów od polskiej granicy. W operacji wezmą udział także samoloty bezzałogowe.

Zródło: http://konflikty.wp.pl/kat,132916,title ... omosc.html

"Rosja i Białoruś ćwiczyły atak na Polskę i kraje bałtyckie? Na tym polegały manewry Zachód 2013?"

Manewry na Białorusi oficjalnie miały symulować wspólną akcję w wypadku konfliktu religijno-etnicznego i zagrożenia terrorystycznego. Taki scenariusz Rosja i Białoruś przedstawiły NATO. Jednak według dyplomaty jednego z bałtyckich państw, anonimowego informatora gazety, faktycznie wojska miały ćwiczyć ofensywną operację militarną wymierzoną w Polskę i kraje bałtyckie.

By poprzeć swoje stanowisko, dyplomata przytoczył użycie strategicznych bombowców, podwodnych okrętów atomowych i rakiet dalekiego zasięgu, czyli środków, których nie stosuje się w operacjach antyterrorystycznych. Właśnie te elementy stanowiły główną siłę w białorusko-rosyjskich manewrach. W sumie, w różnych miejscach Białorusi i Rosji, uczestniczyło w nich 70 tysięcy żołnierzy z obu państw.

Białorusko-rosyjskie strategiczne manewry wojskowe Zapad-2013 rozpoczęły się 20 września. Odbywały się się głównie na poligonach Białorusi oraz w obwodzie kaliningradzkim. Dowodzili nimi minister obrony Białorusi Jury Żadobin oraz szef sztabu generalnego rosyjskich sił zbrojnych generał Walerij Gierasimow.

Władze Białorusi wielokrotnie zapewniały, że ćwiczenia mają wyłącznie obronny charakter. Manewry zakończyły się pod koniec ubiegłego tygodnia. Ich końcowy etap obserwowali prezydenci obu państw - Aleksander Łukaszenka i Władimir Putin.

żródło: http://konflikty.wp.pl/kat,132916,title ... omosc.html

Zbieg okoliczności ?

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Ukraine & WW3 (napisy PL)
phpBB [video]

Ave

Awatar użytkownika

Boziu jestem na 06:26 gadki tego łysego i niedobrze mi się robi. A właśnie sobie jem. Co za bzdury. Straszenie, manipulacja i slogany dla debili. Jakby USA nie witała nazistów po WWII z otwartymi rękami. Ale to poszło daleko! Już z USA straszą nas tutaj.

Jem dalej, dam radę. Alex się spalił dla mnie znów jeśli prezentuje takie coś.

Pozdrawiam

długo sobie nie pojadłem, musiałem zrobić screena za chwikę. No comments co do napisu.

Obrazek

EDIT2.

Cała gadka tego gościa to jakiś SF. Chyba uważa ludzi za debili. Wiem, że kieruje tę gadkę do ludności USA, ale chyba i tak nie docenia inteligencji odbiorcy.

Są plusy - wygląda na to, że "system" robi bokami.

EDIT3.

Jakbym się bał wojny jądrowej, nawykłem do takiego straszenia za dziecka, w sumie to miła szybka śmierć jakby co... Ale się muszą bać tego co się dzieje na Ukrainie, skoro tak straszą!

EDIT4. no nie mogę, to już offtop ale rozwalają mnie te "zamożne części Eurazji", no po prostu grubo tam jest

Obrazek

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

czy to ze USA przyjelo naukowcow z niemiec dyskredytuje fakt
ze Ukraincy wspolpracowali z Hitlerem i zabili cala mase Polakow?
Czy dyskredytuje to ze obecne bojowki ukrainskie to wlasnie spadkobiercy tych nazistow?

Przeciez to jest fakt

faktem jest ze USA wspiera ta rewolucje, ze robi to po raz 2, i ze wywalili na to 5 milardow do czego sie sami przyznali

Rosja siedziala przez dlugi czas cicho
nie pisnela gdy rozwalili Egipt, Libie, Irak, Afganistan.
Troche pokrzyczala na Syrie
ale USA wchodza jej na glowe, sprawa Ukrainy to jest dla nich, Rosjan, nie tylko dla Putina
kwestia prestizowa. To nie jest widzimisie Putina, bo on jak widac w cale palacy sie do konfliktow nie jest, bo siedzial przez dlugi czas cicho, on ma po prostu na karku presje calej Rosj. W Rosji nienawidza USA, tam ludzie widza co sie dzieje, wiedza ze USA metodycznie oslabia i okraza ich kraj.

Jesli USA nie odpuszcza, jestem pewien ze Rosja sie nie cofnie i bedzie bardzo powazny konflikt
mimo tego ze Putin w cale tego nie chce.

Tu nie chodzi w cale tylko o Putina, Chodzi o cala Rosje

Sprawa z Ukraina jest bardzo nieczysta, szyta tak grubymi nicmi ze kazdy srednio myslacy sie zorientuje.

Ostatnio zmieniony 12 mar 2014, 2:48 przez MaxMartini, łącznie zmieniany 5 razy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]