Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2021, 5:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co dalej??
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ponieważ problem z dostępem do strony DI i stron o podobnej tematyce staje się coraz częstszy a z czasem może nastąpić całkowita blokada, proponuje pomyśleć nad sposobem działania w takiej sytuacji. Co proponujecie i jak by miała dalej wyglądać nasze uświadamianie ludzi i robienie spotkań?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Co dalej??
: 27 lut 2010, 4:05 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Co dalej??
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Nie da się ukryć, że trzeba wyjść do ludzi, zacząć mówić, kontaktować się - stracić prywatność ;)
albo to, albo...
Ja już nie mówię o organizowaniu dużych spotkań, bo rozumiem, że może to być problematyczne*, ale rozejrzyjcie się na forum, znajdźcie ludzi z waszego miasta i się po prostu spotykajcie :zęby:
To już jest wyjście do ludzi - swoich ludzi, ale i z tym chyba czasem mamy problem...
Wielu forumowiczów ma kontakt do siebie w profilu - gg, czy stronę internetową, przez którą można się skontaktować - zaczepiajcie tych, których lubicie i twórzcie jedną całość poza forum - jeśli ono padnie, będzie na to za późno :)

Można zrobić na prawdę cokolwiek i większość działań jest banalnie prosta - jeśli nas nawet na nie nie stać, to nie ma co się pieklić, że dzieje się, co się dzieje, bo sami na to pozwalamy ;)

Zamiast tego bądźmy jak studenci - jak nas wyrzucą drzwiami, wpakujmy się do środka oknem :lol:

*) poprzez wewnętrzne blokady, nie przez warunki zewnętrzne, bo te się naginają pod nas, kiedy postawimy sobie klarowny cel i będziemy przekonani, że chcemy go zrealizować :mrgreen:

Alternatywa informacyjna w drodze jak już zresztą wspominałem, jeśli padną źródła to spotkamy się we Wrocku we wrześniu i tyle :D
Spokojnie :king:

Robić kopie swoich portali / forów, mogą się przydać albo i nie... z powodu zmiany skali problemu na większy, wtedy nie będzie czasu na studiowanie "drobiazgów" a wszystko zacznie się "dziać" samo z lawinowym postępem.

Nie czas żałować róż gdy lasy płoną...

Plany nwo są mocno opóźnione i oparte o elektronikę a z nią różnie bywa :język: :ninja: :wacko:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Hmm... no właśnie na harmonii rozważaliśmy żeby wybrać jakieś miejsce w Polsce by kontaktować/spotykać się w razie totalnego chaosu.
Oczywiście spotkanie we wrześniu jest jak najbardziej w planach o ile się nic ciekawego nie wydarzy i nie przeszkodzi w tym.
A co zamierzacie gdy padnie wszystko łącznie z prądem, czy rozważacie taka możliwość? :drugged:

Zabraknie prądu = koniec nwo = koniec tego akurat problemu = początek innych, zupełnie nowych "problemów" dotąd niespotykanych w dziejach "nowożytnych"...

Skala...

Nie zamartwiajmy się jednak na zapas.

timewave, wiem, ze swoje zdanie nt NWO i elektrycznosci opierasz na ksiazce van Helsinga, ale powiedz mi (bo też ją przeczytałem) dlaczego chipy maja nie dzialac gdy siądzie elektrycznosc i ich komputery? Przeciez moga wprowadzic wolna energie - pytanie tylko na jakiej zasadzie to dziala - dlatego tez pytam, bo czuje sie z tym problemem w glowie jak z kamyszkami w skarpetce :P

http://www.youtube.com/watch?v=25LBTSUEU0A Timbaland - Morning after dark

Widać w pewnym momencie, świecący pod skórą CHIP no i sam tytuł. Martwią mnie te przekazy. Nie juz same gestykulacje / zakrywanie jednego oka... ale np tekst Barta Simpsona w pewnym odcinku "Koty... mmmm armia moich nocnych zabójców" (kocie oczy wyglądaja jak jaszczurze, na dodatek koty... są dziwne... [miałem 4]- pamiętajmy, że za tym filmem stoi mason 33 stopnia :b

wybaczcie za bałagan w poscie ale wszystko jest pisane na łeb.

EDIT: zapomniałem dodać, że czarownice zakopywały czy też COŚ tam robiły z kotami :so:

Niekoniecznie, skąd takie przypuszczenie? Helsing nie jestem dla mnie wzor(c)em a jedynie źródłem takich a nie innych informacji.

Odnośnie braku prądu odniosłem się do tego jedynie czysto teoretycznie i hipotetycznie, nie miałem więc na myśli, że prądu nie będzie na pewno ale co by było gdyby go nie było / nagle zabrakło.

Ponadto prąd to tylko przepływ elektronów bez różnicy w jaki sposób zostanie (prąd nie elektron) wytworzony.

Tym samym wolna energia też by się nie sprawdziła w przypadku gdy zmieniają się prawa fizyczne LOKALNIE lub ewentualnie generalnie. Dziś są takie a jutro mogą być zupełnie inne ale nadal nie sprzeczne z generalnymi "prawami duchowymi".
Podobnie jak rożne metody wytwarzania prądu na przestrzeni czasu, kiedyś nie był wytwarzany w ogóle (jeszcze przed butelką Lejdejską) ale błyskawice były :język: potem jak już został "odkryty" zaczęto wykorzystywać i otrzymywać coraz to nowszymi technikami nie METODAMI ale to nadal to samo, mające znaczenie jedynie ekonomiczne w jaki sposób zostanie wytworzony ale nie w samej zasadzie czym on jest.

imo "oni" znają jedynie plany swojego pana a nie przeciwne więc nie mogąc się do nich odnieść podążają w kierunku który wydaje się im być po-znany i jako tako pewny a to może być zupełnie mylne i błędne pojmowanie, skoro sami mają zostać zniszczeni po wykonaniu "zadania" więc już tylko z samego tego widać, że nie wiedzą wszystkiego. Są takim samym trybikiem w machinie jak wszystko inne...

Liczy się plan a nie jedynie wykonawcy, kto pozna plan i jego kreatora będzie ponad tym wszystkim i pojmie "całość" (oczywiście jedynie fragment większej "całości", tej z kolei jeszcze z większej i tak aż do źródła).

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

trzysz pisze:
Nie da się ukryć, że trzeba wyjść do ludzi, zacząć mówić, kontaktować się - stracić prywatność ;)
albo to, albo...
Ja już nie mówię o organizowaniu dużych spotkań, bo rozumiem, że może to być problematyczne*, ale rozejrzyjcie się na forum, znajdźcie ludzi z waszego miasta i się po prostu spotykajcie :zęby:
To już jest wyjście do ludzi - swoich ludzi, ale i z tym chyba czasem mamy problem...
Wielu forumowiczów ma kontakt do siebie w profilu - gg, czy stronę internetową, przez którą można się skontaktować - zaczepiajcie tych, których lubicie i twórzcie jedną całość poza forum - jeśli ono padnie, będzie na to za późno :)

Dokładnie trzysz, zgadzam się w 100% , że trzeba stracić prywatność, chociaż jeszcze nie każdy czuje się gotowy, każdy chciałby pozostać tylko nikiem, ale czy to nik czy imię i nazwisko jakie to ma tak naprawdę znaczenie, to tylko "nazwa" naszego kombinezonu genetycznego, nazwa naszej obecnej inkarnacji.
trzeba się spotykać, czuć energię grupy, która jest POTĘGOWANA do potęgi 3, kiedy spotyka się grupa. np. w przypadku grupowego uzdrawiania lub wizualizowania, to MA MOC.
Moją pierwszą myślą w przypadku braku komunikacji internetowej i telefonicznej, która może zaistnieć niekoniecznie z powodu NWO, tylko tez z powodu np. kataklizmów naturalnych, to lokalne spotykanie się w naturalnych miejscach w naturalnych dla Ziemi dniach np. pełniach Księżyca.

Czy to nie przypomina Wam od razu spotkań Na'vi z Avatara po zburzeniu Home Tree? Tak, i być może specjalnie zostało to zrobione, abyśmy myśleli , że niebieskie ludki tylko tak robią, spotykają się łapią za ręce i szamanka przywołuje energie przodków i uzdrowienia i ludzie tak nie mają wcale robić, że to śmieszne i NIELUDZKIE, ale to właśnie to, co powinniśmy robić, przezwyciężyć latami wbudowywany w głowę program, że energie przodków, siatka energii Ziemi, porozumiewanie się telepatyczne to jakieś BAJKI,

to nie tak, to jest waśnie NASZA MOC, do której teraz właśnie się BUDZIMY, i która została nam dana razem z naszym KRÓLEWSKIM DNA, tak samo jak FAKT, że jesteśmy związani z Ziemią, która teraz się oczyszcza, i przygotowuje do zmiany, do transmutacji, i zrobi to z nami czy bez nas, tak jak napisał Radosław: to jest moment, kiedy atom włożony w wyższe pole energetyczne w jednej chwili się do niego dostraja.

Więc - czujmy naszą Ziemię i jej energie, łączmy się z naszym wyższym ja, a oni nam powiedzą gdzie się będziemy musieli spotkać w danym czasie.

Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 15:03 przez alijaa, łącznie zmieniany 2 razy

Jesli nie bedzie prądu net przestanie być nam potrzebny, będziemy porozumiewać się odczytując pliki prosto z pola wokół naszej planety. Z tego pola:

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=352.0

Mój nick sie nie zmienia jakby sie ktos pytał :tak:

pozdrawiam

Ja też mam ostatnio problemy z wejściem tutaj, czy to nie jest powodowane tym ,że ktoś utrudnia? , czy raczej to kwestia techniczna, przeciążeń serwera, czy coś?

Cytuj:
Jesli nie bedzie prądu net przestanie być nam potrzebny, będziemy porozumiewać się odczytując pliki prosto z pola wokół naszej planety

Dokładnie tak uważam, padnięcie elektroniki to tylko kwestia czasu, nie bedzie innego wyjścia jak podłaczenie się do tej bazy danych. Intuicyjnie myślę, że aby to było możliwe nie zbedna będzie odpowiednia wibracja, czyli nie dla wszystkich, nie wszyscy pujdą do nieba :lol:

Jakbyś zgadł / wiedział :ninja:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Podbijam temat, bo czasy chaosu zbliżają się wielkimi krokami, a chyba po to tu jesteśmy by rozmawiać również o tym. Co proponujecie w przypadku wyłączenia wszystkiego, może ustalimy jakiś punkt w Polsce w którym mogli byśmy się spotkać w czasie największego bałaganu? Czy po prostu każdy będzie działał w swoim mieście i poustalać przez grupy w danym mieście miejsce spotkań bo chyba komórki będą nam niepotrzebne?

Trafne spostrzeżenie / pomysł, podobna propozycja już padła na portalu Jacues-a od kodu biblii.

Warto mieć na względzie, że w przypadku chaosu / okupacji etc. nie będzie niczego do czego nas przyzwyczajono, gotowego żarcia, wygód, internetu i w ogóle technicznego kontaktu, chaos to chaos nie po to się go przygotowuje żeby wszystko było OK.

Zastanówcie się nad miejscem kontaktowym tak na wszelki wypadek. Kwestia jeszcze jest taka jak sobie to info przekażemy.

Nie będzie można liczyć na kontakt ale i na transport. Wielu jeszcze pamięta polski stan wojenny. Żaden problem go zrealizować.

internet w ogóle jest palcem na wodzie pisany, wielki punkt styku obejmujący kilkadziesiąt procent ruchu w Polsce, jedno centrum kolokacyjne w górach zapewniające cały transfer do - i z zachodu, wystarczy przełączyć jeden wihajster głównego zasilania i paraliż informacyjny gotowy, komórki to samo bez BTS-ów sieć komórkowa nie istnieje, zwykłe tradycyjne telefony to samo, bezpiecznik zasilania centrali i power off gotowy.

Ogólnie czekamy na rozwój sytuacji ale nie bezczynnie, tak na wszelki wypadek warto mieć w zanadrzu miejsce na przetrwanie.

Upadek gospodarek szykują przede wszystkim na zachodzie np. głównie w usa ale nie tylko vide Grecja.

Są cholernie inteligentni i przewidujący więc twierdzenie, że pożyczając wirtualne pieniądze na lewo i prawo nie przewidzieli skutków zakrawa o posądzenie przynajmniej o naiwność.

Awatar użytkownika

To jest dobry temat. Widzę po ludziach, również w innych źródłach niż nasze forum, że właśnie nadchodzą czasy wielkie dezinformacji i szumu. Różne przekazy, informacje.
Ja osobiście chcę gdzieś zainwestować swoje oszczędności, żeby w razie czego te "cyferki na ekranie" nie znikły :].
Odnośnie punktu spotkań to chyba nie warto wybierać miast... chociaż sama nie wiem... Co myślicie?

Kraków-rynek :D
Jeśli przyjdzie czas, tam się spotkamy, pogadamy, damy sobie dyrektywy i w świat. Tak naprawdę nie będzie juz trudno "wyjść z cienia" jeśli się "to" stanie....bo wtedy nie będziemy już wariatami od "teorii spiskowych" tylko ludźmi którzy mieli czelność to zauważyć i przewidzieć. Wtedy ludzie łatwiej posłuchają.....zawsze tak robią gdy jest ZA PÓŹNO .....
Kraków? Bo ładny, bo Czakram, bo każdy zna drogę. Wszystkie drogi tam prowadzą :D

Z miejscem spotkania może być problem tego typu, że zostanie utrudniony swobodny ruch, wyłączenie komunikacji, blokada dróg, nie wiem czy u nas aż tak będzie ale jestem niemal pewien, że usa się oberwie na pewno, przynajmniej na początek w ramach testów, tam działają najmocniej.

Mam też pewien pomysł na rozpoznawczy gadżet ale tylko podczas spotkania live.

timewave pisze:

I bardzo dobrze, i mądrze :tak:

timewave pisze:
Z miejscem spotkania może być problem tego typu, że zostanie utrudniony swobodny ruch, wyłączenie komunikacji, blokada dróg, nie wiem czy u nas aż tak będzie ale jestem niemal pewien, że usa się oberwie na pewno, przynajmniej na początek w ramach testów, tam działają najmocniej.

pewnie nie zorganizujemy spotkania dla wszystkich bo jestesmy z roznych stron, ale moze zaczniemy organizowac spotkania w duzych miastach?

Awatar użytkownika

kibur pisze:
Kraków? Bo ładny, bo Czakram, bo każdy zna drogę. Wszystkie drogi tam prowadzą :D

(...) jak najbardziej popieram :dope:. Nie mieszkam w Krakowie ale daleko nie mam ;).
Jeśli oczywiście jestem w Polsce :).

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ja też jestem za Krakowem. Wawelski czakram nas ochroni. Przez ponad 1000 lat różnych zawieruch i wojen skuteczanie chronił Kraków, to i z NWO też sobie poradzi :)
Jak jestem w Polsce to też mam niedaleko. 40 min. jazdy minibusem i już jestem na rynku

Wybierzcie 3 najbardziej dopasowane miasta w Polsce, tak by z każdego zakątka kraju było blisko do - chociaż jednego z trzech. :uśmiech:

Awatar użytkownika

Jak zwykle my "Pomorzaki" mamy wszędzie daleko(((((
:dobani:

P.S.
Znam dobrze te problemy z dostępem, ale powiem Wam że na przestrzeni dwóch tygodni pszczółeczka :) nie licząc doła z moim YT

Kraków,Toruń i Gniezno :D
I każde inne jak ktoś poda :D

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Niepołomice zapraszają :)

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Najlepiej by było w środku Polski żeby większość z nas miała mniej więcej po równo, tylko w okolicach Łodzi nic ciekawego niema, może Ślęża ale dla tych z pomorza to może być kłopot.

Awatar użytkownika

Ślęża w środku Polski? I nie rozumiem po co ma być tam coś ciekawego. Chodzi raczej o możliwość jak najszybszego i łatwego kontaktu więc sugeruję okolice centrów dużych miast lub jeszcze lepiej okolice PKS/PKP. Jak ktoś zauważył 3 miasta powiedzmy Gdańsk Warszawa/Łódź Kraków.

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

MI chodzi po głowie jakieś nie jawny site o byle czym np o lakirach i farbach czy byle czym

Ukryty link a tam forum chat i jakić audio komunikator wityna w 4 wersjach replikowana w 4 karajch na 4 serwerach.

Mozna by tam pokopiować co sie da z innych stron.

Co o tym myslicie

Ja mysałem o budowe małego shronu to mnie rodzina wyśmiała.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Kobi_van_Kenobi pisze:
Ślęża w środku Polski? I nie rozumiem po co ma być tam coś ciekawego. Chodzi raczej o możliwość jak najszybszego i łatwego kontaktu więc sugeruję okolice centrów dużych miast lub jeszcze lepiej okolice PKS/PKP. Jak ktoś zauważył 3 miasta powiedzmy Gdańsk Warszawa/Łódź Kraków.

Gdzie napisałem że Ślęża jest w środku polski, masz problemy ze zrozumieniem? podałem tylko propozycję miejsc, może skończymy z tą wszech obecną krytyką i łapanie za słówka a zaczniemy wspólnie pracować?

To może Poznań, Warszawa, Katowice, bardzo ładnie się prezentują jako odwrócona piramida ;)

Jak by nie patrzeć w Poznaniu mamy niezłą grupę ludzi, dolnośląskie tez by miało swój punkt Katowice i Wawa gdzie jest chyba najmniej osób z tamtego regionu

Awatar użytkownika

Też jestem za Krakowem jako jednym z miast :)

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Kraków 8-)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]