Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2021, 6:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co dalej??
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jeżeli ewentualny problem ma sie wyłącznie do braku kontaktu ,poprzez wył. internet (jak pisałem moim PRZECZUCIU ponad 200postów wstecz,w moim 1 szym poscie na D.I :cry: )To jak najbardziej spotkajmy sie w miastach typu KRAKÓW czy inne.Jeżeli problem okazał by sie szerszy,połaczony z upadkiem ekonomii ,czy z brakiem prądu ,to mamy gwarantowany stan wyjatkowy czy wojenny na skale globalną-Wtedy napewno nie pojawie sie w zadnym miescie,a opcja z miejscami spotkań takich jak Ślęża ,pozostaje jednyną bezpieczną opcją,pomijając spsób transportu w to miejsce.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 maja 2010, 8:58 
VIP Member
Awatar

Zastanawiałem się nad utworzeniem bazy danych użytkowników David Icke.Pl.: numery telefonów, adresy, itd.
Nie wiem jak zapatrują się na to inni użytkownicy i jak w praktyce miałoby to wyglądać, czy byłaby możliwość np. założenia osobnego działu, gdzie mieliby dostęp tylko użytkownicy o określonym rankingu... Nie wiem, głośno myślę, może ktoś ma jakiś pomysł? Wiem że zaraz podniosą się głosy, że jak to, dane osobowe dostępne dla wszystkich użytkowników? No cóż jeśli naprawę wierzymy w to co robimy na tym forum i w życiu, to w zasadzie kwestia zaufania nie powinna być w ogóle poruszana, skoro to my mamy tworzyć trzon tego nowego, lepszego świata oraz społeczeństwa, które jest oświecone. Dobrze byłoby gdyby w razie wielkich trudności, a z takimi z pewnością przyjdzie nam się zmierzyć, trudne czasy muszą nadejść i nie ma się co czarować w tej kwestii, to chciałbym mieć możliwość pomóc osobie, która mieszka w wielkim mieście i nagle staje przed problemem, jechać do Suchego albo umrzeć z głodu na przykład. Ja mieszkam na wsi, otaczają mnie pola, które nie są uprawiane, gdyby trzeba było nagle być samowystarczalnym i zacząć hodować żywność sam raczej niewiele zdziałam, a sądząc po sąsiadach, którzy mają mnie za dziwaka i ekscentryka, to raczej mogę spodziewać się jedynie paniki, kiedy ich świat zacznie się walić.
Niech jakaś tęga głowa to przemyśli, bo naprawdę może dojść do sytuacji gdzie będziemy się nawzajem potrzebowali, a społeczność tysiąca osób, która jest w stanie utworzyć komunę w jakimś bezpiecznym zakątku kraju, chyba nie jest jakimś mega dziwactwem czy pomysłem zaczerpniętym z książek Since-fiction.

Pozdrawiam serdecznie :uścisk:

Ja dziękuje ,ale kiedy się zacznie, wybuchnie chaos - to pewne i lepiej nie być wtedy w dużym miescie. Najlepsze do spotkań byłyby miejsca mocy- można by przy okazji wysyłać odpowiednią intencje do pola, ale zastanawiam się czy miejsca mocy nie będą obstawione przypadkiem. Np. taka Slęża, na której szczycie jest umieszczony wielki maszt radiowy. Niektórzy twierdzą, że ten jak i inne tego rodzaju konstrukcje współdziałają z systemem HAARP jesli tak jest to chyba nie bedzie można od tak po prostu wejść na tą górę. Będzie pilnowana, Wawel również jak myslę. Na pewno jeśli coś ustalicie ,gdzie sie spotkacie to chyba lepiej tego nie ujawniać do publicznej wiadomości.

O tym właśnie mowa, wierzę w możliwość spotkania na Ślęży, ale nie wierzę w możliwość przeżycia na Ślęży, jakiegoś trudnego okresu przejściowego.
Najlepszym miejscem są zadupia, takie jak moje.
Nie chodzi tu o podawanie miejsc spotkań do wiadomości publicznej, ale o płynny przepływ informacji pomiędzy użytkownikami forum, ludźmi z którymi będę mógł coś zdziałać z zamkniętymi oczyma.

Pozdrowionka:)

Suchy pisze:
Zastanawiałem się nad utworzeniem bazy danych użytkowników David Icke.Pl.: numery telefonów, adresy, itd.

w razie jakiegos stanu wyjatkowego na pewno telefony nie beda dzialac i nie bedzie zadnego kontaktu poza osobistym, pozostaje nam dostac sie gdzies na zadupie.
adresami i telefonami mozemy sie powymieniac na priva i zapisac sobie gdzies w papierowym notesie

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jakis czas temu znalazłem stronę angielska która podobnie jak nasze forum wspiera kampanie Anty-NWO.Ciesze się tym bardziej ze nie mam możliwości brania udziału w spotkaniach w Polsce i ze znalazłem w miejscu gdzie mieszkam kolejnego sprzymierzeńca.Musze zaznaczyć ze jest to bardzo aktywna postać sami zobaczcie.Moim zdaniem to czas i nas nas by wyjść na ulice z megafonem po prostu i nie bać się mówić wprost do ludzi co jest grane !

Konferencje organizowane po knajpach to za mało z całym szacunkiem.
Tutaj potrzebna jest terapia szokowa.
Wstrząs!!!

http://thelovepolice.eu/

Obrazek

Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 5:29 przez Suchy, łącznie zmieniany 1 raz

Suchy pisze:
Wojtek........ Adres będzie widoczny przez 48 godzin, potem wyedytuje post, kto z użytkowników chce może zapisać.
Jeśli zjawi się ktoś z Was u mnie będąc w potrzebie, wystarczy że przedstawi się nickiem z David Icke.Pl.

Suchy, dzięki :bużki: zapisałam. Ja niestety mieszkam w samym centrum Oslo i tak na prawdę to przyjdzie mnie wiać stąd....o ile będzie szansa się wydostać. Nie liczę na samoloty, a latać nie umiem(jeszcze) nie liczę na promy, a kraulem się nie da-nawet przy największej motywacji. Jeżeli coś się zacznie, to tutaj będą "dożynki", Norwegowie to jeden z najbardziej spolegliwych narodów wśród jakich żyłam. Zobaczymy jak to będzie....liczę jednak, ze ludzie się opamiętają wcześniej. Że wyjdą z domów, z fabryk, wysiądą z aut, staną przed szpitalami, rzeźnicy odejdą od zwierząt, żołnierze położą karabiny.....że uniosą głowy i zrozumieją, że życie należy do nas samych i wyłącznie. Że staną w ciszy i przeminie stary świat.....

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Mam Pomysł
Mozna postawić radiostacje CB dalkiego zasięgu nietrzeba ich rejestrować antena to w sumie nie wielki koszt
a taką radiostacje można zasilać zakumulatora lub silnika magnetycznego tylko trzeba by go zbudować :/

Jak by co u mnie też jest 1 ha orny ale bez zabudowań

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Może trzeba by pomyśleć o rozwoju zdolności telepatycznych?
Już taki pomysł był rzucony na forum, ale w obliczu braku szybkich rezultatów (czy aby na pewno?) oraz dostępności (póki co) innych, sprawniejszych metod, których nie trzeba trenować (telefon, gg,...), zdaje się że poległ :) Może warto go wznowić, bo ta forma komunikacji jest, jak się zdaje, najbardziej uniwersalną we wszechświecie.

Skoro już się wielu forumowiczów spotyka o 22 każdego dnia, to w część tej inicjatywy wplećcie skupienie na reszcie uczestników, lub na jednym konkretnym (wydaje mi się, że najlepiej by było się umówić, tak żeby ćwiczyć połączenie w dwójkę razem) - w sumie forma dla każdego może być inna, ważne jest ukierunkowanie swoich myśli na drugą osobę lub osoby - w ten sposób nawiązuje się połączenie, które po jakimś czasie zaowocuje synchronicznościami w życiu - może nie będziecie od razu w stanie rozmawiać jak przez telefon, ale bardzo szybko powinna się pojawić synchronizacja myśli, co wg mnie jest nieświadomym czytaniem ze wspólnego pola lub przekazywaniem sobie myśli, tylko na nieco subtelniejszej płaszczyźnie, niż nadawca-odbiorca.

To nic trudnego, a narzędzia posiada każdy z nas - jeśli nawet troszkę przykurzone, to czas najwyższy je oczyścić i zacząć używać :mrgreen:

powodzenia :spoko:

Słuszne uwagi;) Zauważyłem pewną prawidłowość, do tej pory kiedy medytowałem sam, medytowałem i tyle. Teraz kiedy mam świadomość że o 22.00 robi to większa ilość osób, w konkretnym celu, często jest tak że zaczynam płakać, ale nie dlatego że jest mi smutno, czuje coś bardzo pozytywnego i bardzo potężnego, powiedziałbym że... Miłość...;) Czuję jak Czakra Serca wypełnia się Miłością i zaczyna nią emanować, to jest naprawdę cudowne uczucie;)

Pozdrawiam serdecznie;)

Awatar użytkownika

Suchy pisze:
Jeśli zjawi się ktoś z Was u mnie będąc w potrzebie, wystarczy że przedstawi się nickiem z David Icke.Pl.

Ale tak nie może być ! Moze przyjść każdy kto zechce i powie ze jest Ayerys albo wymieni jakiś inny forumowy nick :? . Bo poczytał sobie nasze posty na forum. Moze nawet cytować nasze wypowiedzi.

A w ogóle to masz odwagę z tym adresem. Ja bym się nie odważyła.

Ayerys pisze:
Suchy pisze:

Ale tak nie może być ! Moze przyjść każdy kto zechce i powie ze jest Ayerys albo wymieni jakiś inny forumowy nick :? . Bo poczytał sobie nasze posty na forum. Moze nawet cytować nasze wypowiedzi.

A w ogóle to masz odwagę z tym adresem. Ja bym się nie odważyła.

Ludzie piszą na PW i zostawiają namiary na siebie, adres jest widoczny do jutra. Czego właściwie mam się bać?
Że zabiorą mi biokombinezon? Kiedyś i tak będę musiał go zostawić w "wypożyczalni".

Pozdrawiam;)

Awatar użytkownika

:)
Suchy, skoro tak do tego podchodzisz, to ok.

Nie sądzisz jednak ze powinno być coś więcej do rozpoznania niż zwykłe puk, puk do drzwi, jestem Ayerys?

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Ayerys pisze:
Nie sądzisz jednak ze powinno być coś więcej do rozpoznania niż zwykłe puk, puk do drzwi, jestem Ayerys?

Ja bym Cię poznał :zęby:.
Ale tak poważnie, to jest kilka dróg: od pełnej jawności do anonimowości. Zwykle warto coś wiedzieć o kimś, albo poruszyć jakiś temat, który był poruszany na pw, czy w jakiejś innej formie komunikacji internetowej. Telefony, zdjęcia, adresy to już inna kwestia większej jawności.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]