Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ] 
Autor Wiadomość
Nie zrobiłbym nic :język:

Ostatnio zmieniony 25 paź 2011, 21:49 przez grx, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 paź 2011, 20:28 
VIP Member
Awatar

haha nie zwracają uwagi na bez sens pytania odpowiem, że: "przed śmiercią chciałbym wskoczyć do innego wymiaru, pozwiedzać inne światy, poznać różne fajne gadzie dupeczki a na koniec wrócić na Ziemię, wysrać się na granicy USA z Mongolią i podetrzeć się dolarami hahaha :lol:

No nie wiem :lol: Nie za dobrze :lol:

Najlepiej nie umierać :lol:

Ja chciał bym zebrać tyle powera by nie skusić się na "światełko w tunelu" a potem iść w bok i nie dać się zrobić w ciula ;-D

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Ja bym chciał wypić piwo i spalić ostatniego jointa

Provost and Judge * 7th Degree

Wziąć kwasa.

W praktyce to nic, bo taka jest juz tego kolej. W teoríi skok z spadochronem. Chciala bym choc raz poczuc sie jak ptak. Albo zrobic cos zupelnie odjechanego cos co mnie wczesniej powstrzymywalo

Przed śmiercią chciałbym pochować mamę (tata już umarł); to naturalna kolej rzeczy, kiedy dzieci chowają rodziców.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Zmienić tą planetę na miejsce gdzie fajnie się żyje.

@Vortex7
Cytuj:
Przed śmiercią chciałbym pochować mamę (tata już umarł); to naturalna kolej rzeczy, kiedy dzieci chowają rodziców.

A ja nie miałbym nic przeciwko aby odlać się na grób ojca. W planach mam jeszcze dać mu w mordę, ale mi się nie chce tam jechać. Za dużo wysiłku.
Vortex akurat wjechał na poranne przemyślenia o rodzince :mrgreen:

A tak bardziej serio. Mam banalne i mało oryginalne marzenie. Chciałbym być w dobrym miejscu wśród życzliwych mi ludzi. Chciałbym też żeby żadne syfy, czy to w głowie czy poza nią, nie przeszkadzały mi się tym cieszyć.
Tak po prostu, chciałbym znaleźć dom.

Przed jaką śmiercią? To tylko ciało się rozpadnie :)

Ale zanim to nastąpi... wingsuit :D
phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Witajcie!
Czemu myślicie o czymś, czego nie ma????.
Śmierć nie istnieje, możesz wszak "żyć "w tym ciele,tak długo jak zechcesz. Możesz mieć i ciało nieśmiertelne. Przecież życie nie umiera , to czemu chcesz Ty ???

Nic... Mruga

Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, 9:35 przez La_Mandragora, łącznie zmieniany 1 raz

Zadziwiające jak bezsensowne pytanie może wywołać lawinę odpowiedzi hmm ... ciekawe o czym to świadczy... Mruga

Cytuj:
Zadziwiające jak bezsensowne pytanie może wywołać lawinę odpowiedzi hmm ... ciekawe o czym to świadczy... Mruga

O tym, że ludziom się nudzi przed komputerami. A że pytanie jest na maksa neutralne każdy może się poprodukować.

Hmm... Ponoc na glupie pytanie jest glupa odpowiedz... :tak: Jednak... ponoc nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi... Mruga Maslo maslane... maslane maslo...

@BioSine... nie zal Ci Twojego cennego czasu na zagladanie do jakze bezsensownego watku? To jakby nie bylo Twoja juz druga tu, jakze cenna wypowiedz... Mruga

Poza tym... kazdy ocenia pobodki innych wg swoich. To, ze niektorym sie nudzi nie znaczy, ze kazdy moze sobie pozwolic na luksus zwany nuda. :mrgreen:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

phillip pisze:
Zmienić tą planetę na miejsce gdzie fajnie się żyje.
też tak myślę :buja:
Odkryć wszystkie tajemnice świata .Odwiedzić wszystkie starożytne budowle np Piramidy ,Puna Punku itp.
Też chociaż skoczyć sobie raz jak Jeb Corliss mój idol (tylko mam lęk wysokości ;p)
jeszcze dobrze się najeść i się napić przed końcem
a podobno jutro już jest koniec świata :język:

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,tit ... omosc.html

Awatar użytkownika

Chcialbym zaplakac na Manhattanie, gdzie byly Wtc.

Tak z tym zmienianiem świata to wystarczyło by zmienić gady, ewentualnie przepędzić je.
Chyba człowiek jest na tyle dobrą istotą, że w dobie ogólnodostępnej informacji, zmiany nadeszły by szybko.
Dla siebie to podróż dookoła świata - najlepiej zygzakiem ;]

La_Mandragora pisze:
Hmm... Ponoc na glupie pytanie jest glupa odpowiedz... :tak: Jednak... ponoc nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi... Mruga Maslo maslane... maslane maslo...

@BioSine... nie zal Ci Twojego cennego czasu na zagladanie do jakze bezsensownego watku? To jakby nie bylo Twoja juz druga tu, jakze cenna wypowiedz... Mruga

Poza tym... kazdy ocenia pobodki innych wg swoich. To, ze niektorym sie nudzi nie znaczy, ze kazdy moze sobie pozwolic na luksus zwany nuda. :mrgreen:

A owszem - nie żal mi "czasu" bo czym jest czas w środku wieczności? Mruga

Zgadza się, to moja druga a nawet trzecia wypowiedź w tym wątku ale bynajmniej nie z powodu bezsensownego pytania ale w związku z reakcjami na to pytanie.

I nie wykluczam, że to prawdopodobnie ja zapoczątkowałem tą lawinę odpowiedzi swoim pierwszym wpisem i to mnie najbardziej zdumiewa. :)
Tym bardziej, że na początku zdanie autora było bardziej rozwinięte a dopiero później wyedytowane i skrócone do "Nie zrobiłbym nic :język:"..
Więc podświadomie ludzie jak zaczęli wchodzić do tego tematu to pierwszy wpis, który "widzieli" i który w nich "coś otwierał" nie był "Nie robiłbym nic :język:" ale
ten drugi w którym dla żartów "wyśmiałem" pytanie. I co nastąpiło? A no to, że tak jakby prawie cała reszta też się "dostosowała" do tej mojej bezsensownej odpowiedzi.

Czysta "psychologia". :D

Cytuj:
Tym bardziej, że na początku zdanie autora było bardziej rozwinięte a dopiero później wyedytowane i skrócone do "Nie zrobiłbym nic "..
Więc podświadomie ludzie jak zaczęli wchodzić do tego tematu to pierwszy wpis, który "widzieli" i który w nich "coś otwierał" nie był "Nie robiłbym nic " ale
ten drugi w którym dla żartów "wyśmiałem" pytanie. I co nastąpiło? A no to, że tak jakby prawie cała reszta też się "dostosowała" do tej mojej bezsensownej odpowiedzi.

No widzisz, a mnie do wypowiedzic zachecil tytul pytania "Co chcielibyście zrobić przed śmiercią?" jak rowniez ta oto wypowiedz...

Cytuj:
Witajcie!
Czemu myślicie o czymś, czego nie ma????.
Śmierć nie istnieje, możesz wszak "żyć "w tym ciele,tak długo jak zechcesz. Możesz mieć i ciało nieśmiertelne. Przecież życie nie umiera , to czemu chcesz Ty ???

:D :hejka:

La_Mandragora pisze:

No widzisz, a mnie do wypowiedzic zachecil tytul pytania "Co chcielibyście zrobić przed śmiercią?" jak rowniez ta oto wypowiedz...

Dlatego napisałem "prawie cała reszta" :język:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

:D

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Przed śmiercią hmmmm ... ja chciałbym stać się nieśmiertelnym :język: :lol: :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]