Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 3:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Witam ! Nazywam się Daniel, od kilku lat mieszkam i pracuję w Monachium. mam 29 Lat, z wykształcenia Informatyk.

Utworzyłem ten temat ponieważ niedawno zostałem pierwszym "niemiecko-polskim" dystrybutorem bardzo ciekawego produktu z kat. Superfood/Healthcare i obecnie jestem w fazie poszukiwania "testerów" / dystrybutorów na każde Województwo/Miasto celem zbudowania solidnej sieci marketingowej.

Proszę tym samym również o wasze opinie odnośnie stosowania poniższych roślin/nasion, które są ogólnie znane już od dawna.

Rain International jest stosunkowo młodą firmą. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych a znajomy Grek ściągnął ich produkty do Europy 9 miesięcy temu. Zaczął od Ojczyzny, pózniej Niemiec a następnie zaproponował mi, abym wszedł z Produktem na polski rynek. On sam w okresie zaledwie 9 miesięcy - poprzez dobranie dokładnie 18-stu zmotywowanych partnerów - uzyskał strukturę konsumencką liczącą już ponad 16tyś. użytkowników/dystrybutorów. Ponieważ cały polski Rynek stoi otworem (oraz połowa europejskiego), jestem obecnie w fazie budowania solidnego „szkieletu”. Co za tym idzie - szukam przede wszystkim osób pragnących zdrowo żyć, chętnie marketingowców, handlowców z doświadczeniem w branży MLM.

Teraz może troszeczkę o głównym bohaterze. W wielkim skrócie mowa jest o 2 saszetkach zwierajacych olej/ekstrakt powstały w wyniku tłoczenia na zimno z nastepujacych nasion/roślin:

CORE:
Olej z nasion czarnuszki, ostropest plamisty, nasiona żurawiny, jarmuż, chlorella, spirulina, trawa pszeniczna, mniszek, aloes, chlorofilina,

SOUL:
nasiona czarnuszki, nasiona maliny czarnej, pestki winogron chardonnay

Właściwości Core + Soul:
-Znakomite źródło resweratrolu
-8-krotnie wieksza niż najczęściej spożywane owoce i warzywa aktywność przeciwko tlenowi singletowemu
-Duża zawartość D-rybozy
-Odtruwają organizm, oczyszczają wątrobę
-Działają przeciwzapalnie
-Łagodzą bóle mięśni po wysiłku fizycznym
-Przyczyniają się do ograniczania uszkodzeń DNA
-Zwalczają choroby skóry i poprawiają jej jędrność
-Doskonałe źródło egzogennych kwasów tłuszczowych
-Bezpieczne dla osób w każdym wieku
-Nie zawierają nasion modyfikowanych genetycznie (GMO)
-Wartość ORAC jednej saszetki = 8990 (μmol TE / g)
-Poprawiają samopoczucie
-Naturalnie łagodzą ból
-Regulują stężenie cukru we krwi
-Stymulują utratę masy ciała
-Dostarczają większość niezbędnych witamin i minerałów
-Koją układ pokarmowy

Szczególne prozdrowotne związki chemiczne zawarte w Core i Soul:
-proantocyjanidyny
-polifenole
-krystaliczny nigellon
-tymochinon,
-beta sitosterol,
-kwas mirystynowy,
-kwas palmitynowy,
-kwas oleopalmitynowy,
-kwas stearynowy,
-kwas oleinowy,
-kwas linolowy,
-kwas linolenowy,
-kwas arachidonowy,
-adaptogeny
-cholina
-kompleks flawonoidów
-sylimaryna
-elagotaniny i antocyjaniny.
-aloina
-barbaloina
-aloeemodyna
-związki seskwiterpenowe i triterpenowe
-inulina
-chlorfilina
-luteina
-zeaksantyna

Produkt powinien skupiać uwagę przede wszystkim: sportowców, pracowników służby zdrowia, diabetyków, wegan, ludzi cierpiących na schorzenia skórne, otyłość, cukrzycę oraz przeróżne inne dolegliwości. Niektórzy Amerykańscy lekarze (np. Dr. Bradford Weeks ) są przekonania, iż produktem Soul można wyleczyć raka, bądź co najmniej stworzyć środowisko zasadowe uniemożliwiające jego rozwój (w USA tylko 1 znany lekarz Onkolog dystrybuuje wśród swoich pacjentów ponad 500 pakietów tygodniowo). Organizm pacjenta po chemioterapii w momencie gdy najbardziej potrzebuje całego kompleksu substancji odżywczych i związków chemicznych nie jest w stanie przełknąć nawet lyżki budyniu a dostępność metod żywienia dojelitowego w Polsce? - zgadnijcie. Wiem bo bliska mi osoba niedawno zmarła na raka.

Przede wszystkim jednak szukamy osób, które chcą używać produktów Rain SOUL i CORE, gdyż tylko w ten sposób przekonują się o ich właściwościach. Dzięki temu z kolei potencjalny klient/dystrybutor na pewno pozostanie w programie Rain. Mało tego - znajdując zaledwie kilku kolejnych użytkowników jego prowizje zwrócą koszt samego użytkowania produktu, z czasem natomiast przyniosą spore zyski. W Azji odnotowano największą liczbę użytkowników oraz testimoniali. (Linki drogą mailowa)

Zdaję sobie sprawę z tego, iż z definicji Multi-Level-Marketing może nie wydawać się prosty i kojarzyć z „kocią wiarą” lecz weź pod uwagę, że z założenia jest to przede wszystkim system konsumencki a nie sprzedaży bezpośredniej oraz :

1) Nasz produkt to nie odkurzacz, balsam lub perfum z Oriflame bądź Avonu, na który w tym miesiącu jest popyt a już w następnym potencjalny klient nabywa inny w Rossmanie. Ty natomiast znów musisz bawić się w akwizytora i prosić o nabywców. Jest to pierwszy i jedyny na świecie kompleksowy suplement diety uzyskany w procesie tłoczenia z nasion, których lecznicze działanie znane jest ludzkości od wieków. Masa antyoksydantów i najbogatszych związków chemicznych, co stanowi najlepsze na świecie „paliwo” dla narządów wewnętrznych organizmu ludzkiego, jak również oczyszcza go ze wszystkich trujących odczynników używanych w produktach spożywczych XXI wieku, pozwalając nam tym samym o wiele dłużej pozostać młodym, pełnym wigoru i przede wszystkim ZDROWYM.´

2) Nie jest to produkt, którego dystrybutorów znajdziesz na każdym rogu z racji tego, że dopiero co wszedł do Europy.

3) Nie jestem akwizytorem, nie chodzę po domach i nie wciskam ludziom niczego na siłe. Rozdaję próbki a klient sam podejmuje decyzje na bazie swoich odczuć. Może też pierwszy zakupiony cały pakiet odesłać - nieważne czy w środku zostanie 30, 15 czy 2 saszetki - pieniażki dostanie spowrotem.
Sam mam znajomego. który sprzedawał zwykłe kołdry w cenie 3tys pln starym biednym ludziom, ale to naprawde nie jest ten sam system i proszę nie mylić z piramidą finansową.

4)Jest to sieć sprzedaży konsumenckiej porównywalna do zwyczajnego sklepu ze zdrową żywnoscią czy piwem . Różnica jest taka, że "sprzedawcami" są sami konsumenci, którzy w tym wypadku chcą zdrowiej żyć, sami nabywają Produkt testują go a następnie polecają swoim znajomym a oni z kolei swoim znajomym. W rezultacie z czasem dochody z prowizji od poleconych przewyższają cenę miesięcznego stosowania a nastepnie przynoszą spore zyski.
Skąd pieniądze na te wszystkie prowizje ? Taki System nie potrzebuje reklam, zatrudniania sprzedawców oraz nie ponosi kosztów związanych z prowadzenie naziemnych punktów sprzedaży.
Sam Donald Trump w jednym z wywiadów stwierdził, że gdyby musiał dziś zaczynac budować swoje Imperium od nowa, stworzyłby MLM na bazie konkretnego produktu.

Ja sam znam systemy MLM od 10 lat (Avon, Skandia, Oriflame), natomiast w żaden jeszcze nie wszedłem, ponieważ nigdy nie spotkałem tak konkretnego PRODUKTU. Sam System oparty jest na bardzo atrakcyjnym planie binarnym z podziałem na Generacje (brak limitu poziomów) oraz 7-ma różnymi rodzajami premii.

Wszystkich chętnych do współpracy proszę o prywatną wiadomość oraz podanie adresu e-mail, na który prześlę broszurki, plan biznesowy oraz kompensacji. Chętnie odpowiem również na każde pytanie osobiście, telefonicznie lub pisemnie. Poprzez Remote Desktop pokażę jak wygląda proces zarabiania oraz jak obsługiwać twój internetowy Backoffce, który otrzymasz po zapisaniu się do sieci. W Lipcu będę 3 tygodnie w Polsce wraz z próbkami Core & Soul. Chętnie spotkam się z każdym osobiście a jeśli zbierzesz co najmniej 10-osobową grupę zainteresowanych zorganizuję wam grupowe szkolenie. Przy większych spotkaniach będzie obecny nasz grecki Team-leader.

Pozdrawiam
Daniel Z.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 cze 2016, 15:28 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Sam Donald Trump w jednym z wywiadów stwierdził, że gdyby musiał dziś zaczynac budować swoje Imperium od nowa, stworzyłby MLM na bazie konkretnego produktu.

Donald Trump powiadasz? :D
:hmmm:
Nie chcę Cię zniechęcać do robienia biznesu, czy budowania struktur, ani krytykować pomysł... O medycznych aspektach nie będę się wypowiadał, jest tu wielu ekspertów. Podejrzewam, że skoro to tłoczone na zimno z tylu różnych rodzajów nasion to niemało będzie kosztować - pytanie czy warto tyle wydawać, czy sprawdzone? Ale te kwestie pozostawiam innym.

Skoro już piszesz na tym forum, przywołując taki "autorytet" jak Donald Trump, to masz okazję dowiedzieć się czegoś, co przeważające większość, jak nie wszyscy forumowicze DI, wiedzą doskonale. :D A mianowicie, że ten typ spod ciemnej gwiazdy (delikatnie mówiąc) niczego nie zbudował od początku, nie stworzył swego imperium od zera, jak to się wmawia nieświadomym ludkom.
To taka sama bujda, jak ta często powtarzana bajeczka pt. "od pucybuta do milionera", czyli spełniony amerykański sen:
http://www.polskieradio.pl/39/156/Artyk ... kanski-sen
Podobnie sprawa się miała w przypadku firmy Amway prekursora marketingu wielopoziomowego (MLM).

Dowodów na poparcie moich słów odnośnie Trumpa nie trzeba daleko szukać, wystarczy zajrzeć do Wikipedii z tym, że anglojęzycznej: https://en.wikipedia.org/wiki/Fred_Trump i tam jest tatuś naszego biznesmena-polityka kandydata na preżydenta USRaela z majątkiem wyliczonym na "Net worth $250–$300 million (1999)".

Proponuję lekturę tego forum. Można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć, oczywiście jeśli znajdziesz czas, jak to się mówi w między czasie w trakcie budowania struktur, biznesu, fortuny. :D
Odrobina prawdy nikomu nie powinna zaszkodzić. :D

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

a przyznam osobiście i szczerze @Daniel,że jakoś osobiście wręcz trudno uwierzyć w jakieś "saszetki" z tą całą masą substancji i ich tak cudowne oddziaływanie.Nie,nie twierdzę że nie działa;nie twierdzę,że nie ma to sensu w stosowaniu i poprawie zdrowia-ten przypadek raka troszkę może namieszać:
Cytuj:
Organizm pacjenta po chemioterapii w momencie gdy najbardziej potrzebuje całego kompleksu substancji odżywczych i związków chemicznych nie jest w stanie przełknąć nawet lyżki budyniu a dostępność metod żywienia dojelitowego w Polsce? - zgadnijcie. Wiem bo bliska mi osoba niedawno zmarła na raka.

Szkoda,że się nie podzieliłeś jakąś dokumentacją,którą chcesz rozsyłać wyłącznie dla zainteresowanych dystrybucją,więc podejrzewam że to tajemnica handlowa.Nie za dużo składników oferujecie w jednej saszetce?
Jakieś badania co do ich wzajemnej tolerancji lub przeciwstawnych wręcz działań przy zestawieniu?

Nadmienię tylko,że ten Twój wpis znalazł się tutaj, bo nie potraktowałem tego jako typowej Reklamy,która tu jest najnormalniej odpłatna i wymaga kontaktu z Administracją,a raczej jako temat do dyskusji z ludźmi,którzy tu naprawdę mają swoje zdanie i orientację tematyczną,uwierz :tak:
.
Wiem,że i tak znajdziesz chętnych,bo ludzi szukających nawet tak zwanej ostatniej deski ratunku nie brakuje nigdzie-przy tej całej mafii farmaceutycznej nie ma dziwne.Życzę Ci powodzenia.
A specyfików niechemicznych i mających cudowne działanie,wielopoziomowo działających, najnormalniej ciągle brak,albo jeszcze nie powstały

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Przypadkowy, ubogi i niezbilansowany ten skład za to opis działania bogaty.
Szkoda słów.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Mnie się generalnie struktury MLM źle kojażą. A przynajmniej te Polskie - u nas w kraju te ideii zawsze są jakieś takie.... powykręcane. Byłem na kilku spotkaniach i słyszałem tylko co drugie słowo jaka to wspaniała okazja i może nawet jedyna w moim życiu i oh ah Merole Wille i prywatne Jet Plany :język: I oczywiście prymitywne gadki napakowane szablonowym NLP od Roberta Cialdiniego. Generalnie było to żałosne.

Ale znając realia produkty MLM są często 100% nawet 200% droższe do tego co na rynku. Pytanie czy produkt jest tego wart. Ale patrząc po składzie, nie ma on nic czego nie można by było kupić w sklepie zielarskim.

W sprawie wyciskania oleju i pras do nasion chyba będę polegał na opinii Bow. Pamiętam temat w którym było to dosc mocno przez niego opisywane. Myślę, że on ma najlepsze kompretencje jeśli chodzi o ocenę tego produktu.

No cóż, jeśli produkt jest tego wart - to czemu nie. U nas w Polsce branża Wellness tak naprawdę jeszcze raczkuje. A ze względu na cenę, bardziej kojaży mi się ze snobizmem niż dobrymi i fajnymi produktami.

Cytuj:
Szkoda słów.

Ah czyli klasyka - standardowa marketingowa gadka. No tak też myślałem. Większość tych nasion można kupić i samemu sprasować. I jakoś skład nijak nie pokrywa się z właściwościami.

To jeszcze ciekaw jestem ceny tego cuda.

Cytuj:
2) Nie jest to produkt, którego dystrybutorów znajdziesz na każdym rogu z racji tego, że dopiero co wszedł do Europy.

Cytuj:
1) Nasz produkt to nie odkurzacz, balsam lub perfum z Oriflame bądź Avonu, na który w tym miesiącu jest popyt a już w następnym potencjalny klient nabywa inny w Rossmanie.

No tak, a już znalazłem na Amazonie.
https://www.amazon.com/Combo-Pack-SOUL- ... TZE6XMRJKA

Rain Core + Rain Soul kosztuje... $128.00 czyli coś około 500 zł :shock:
Czyli jedno opakowanie kosztuje $64 czyli 256 zł. Ale to cena pakietu dzielonego na pół.
Kupowane osobno pewnie będą o 10$ dorższe czyli coś w granicach 70 kilu dolarów.
Co daje 300 zł za paczkę.

W Polsce pewnie ceny nie będą się wiele różnić. Mogą być nawet droższe bo u nas w kraju mamy jeszcze wysoki VAT. Jeśli to mają być ceny za skład który podałeś, to ja odpadam. Chyba bardziej opłaca się zainwestować w wyciskarkę do nasion niż kupować coś tak drogiego.

Reasumując:

- Produkt skierowany raczej do snobów.
- Moooooooocno przepłacony i to o wiele więcej niż 200%
- Typowy marketingowy bełkot rodem z MLM - wszędzie to samo bo ludzie
którzy zajmują się MLM mają gotowe skypty i materiały na temat produktu.
- Przesadzone informacje.
- Niektóre składniki które podałeś wystepują w tak marginalnie niskim stężeniu, że nie mają one znaczenia.
- Produkt słaby jakościowo.

No i fajny bełkot:

- Jest to pierwszy i jedyny,kompleksowy, najlepsze na świecie, oczyszcza go ze wszystkich trujących odczynników.

Cytuj:
Sam mam znajomego. który sprzedawał zwykłe kołdry w cenie 3tys pln starym biednym ludziom, ale to naprawde nie jest ten sam system i proszę nie mylić z piramidą finansową.

Nom, trzeba dokonać separacji na my i oni. Sprzedajesz Olej za 20-30 zł za 300 zł. I tak, to jest dokładnie ten sam system. I żadne metody separacji "co złego to nie ja" się tu nie sprawdzają.

No i jak kurwa nie jest to piramida. Czemu przy każdym MLMie mówi się, że nie to to piramida fiansowa ?
Bo...każdy MLM nią jest. Tylko fajnie można tu się bawić w definicje Piramidy finansowej, a tym zajmuje się już szkolenie które ma tą definicje przeramować. Ale prawda jest taka, że duża firma wykorzystuje ręce ludzi by ograniczyć swoje ryzyko praktycznie do zera i pozbyć się w ekspresownym tempie towaru ze składu. I oni są super mega szczęśliwi. Kilka tyś ludzi generuje hurtowe rynki zbytu i zapitala tylko po to by firma mogła pozbyć się ryzyka i robi to sprzedając marzenia o gigantycznych zyskach. I defakto tym w sumie jest, ale tylko dla ludzi na szczycie tych piramid. Więc jeśli masz niesymetryczną profil wypłaty który zależy tylko od ilości ludzi którym hurtowo opyla się towar. To dalej jest to piramida.

Defakto twoim celem jest tylko i wyłącznie ograniczanie strat i napędzanie komuś obrotu. Skoro masz strukture piramidalną w której ludzie pod tobą pracują na ciebie, jak można nie nazwać tego piramidą ? Tu nawet nie chodzi o handel danym produktem. Bo sam produkt jest tu kompletnie nieistotny i to może być nawet produkt z Chin który sobie można rebrandować i narzucić 150% marży na markę. Bo każdy produkt MLM jest też dostępny w internecie, więc to nie o niego chodzi. Chodzi tylko o zdobywanie ludzi pod tobą, to jest celem MLMa i tego kto tym kręci. Nie żadna sprzedaż produktu, dla firmy jest to mało efektywne. Ponieważ ten model ma zapewnić szybkie i akresywne obracanie dużymi partiami towaru. Można to zrobić tylko generując samonapędzające się i rozrastające struktury odbiorców który będą gonić za marzeniami które ktoś sprzedał im na szkoleniu. A jest to proces wykładniczy.

Generalnie byłem na kilku spotkaniach MLM i świetnie się bawiłem, techniki które tam widziałem były praktycznie żywcem wyjęte z kościoła scientologicznego. No cóż, trzeba przecież wzrować się na najlepszych.

Nie mam nic przeciwko MLM, jeśli mamy dobry produkt za rozsądną cenę i chcemy dorobić kilka zł dystrybułując go w środowisku znajomych, to ok. Ale pranie ludziom mózgów na szkoleniach to już mega przegięcie. Jak czytam o systemach binarnych i matrycowych i poziomach wynagradzania połączonych z tanimi tekstami persfazyjnymi to mi niedobrze.

Trzeba tylko pamiętać, że system nie może być korporacyjnym potworem który traktuje rynek jak by ten był bez dna

A najlepsze jest to, że jeśl produkt sam w sobie jest dobry, to nie potrzebuje systemu MLM. W dobie internetu i handlu e-commerce jest to irracjonalne. Bo jeśli coś jest dobre, to ludzie będą to kupować od dystrybutora i nie potrzebuje on takiego systemu. Bo jak już mówiłem produkt jest drugorzedny albo trzeciorzędny. Liczy się agresywny obrót towaru w skali wykładniczej który nakierowany jest na pseudo ekskluzywność i liczony z wysoką marżą.

MLMy kojażą mi się z jedną fajną sceną z filmu Glengarry Glen Ross

phpBB [video]

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

No to teraz pokaż jakieś badania naukowe potwierdzające bezpieczeństwo, a co ważniejsze skuteczność tych suplementów.

Awatar użytkownika

Witam, na wstępie dziekuję za zaakceptowanie postu.

Odnośnie Trumpa, nie wiem jak się dorobił ale sam System MLM w wersji sieci konsumenckiej to wg. mnie ciekawy pomysł.

Levibc - to nie jest tak, że ciekawy produkt bedzie się i tak sprzedawał bo co z reklama? jak przekonasz do niego ludzi? jak rozdasz próbki na całym świecie? Jakich wymaga to nakładów finansowych?
Sklepy internetowe na całym świecie? rejestrowanie firmy w każdym Kraju, koszty wymajnu domen, opłacenie zaprojektowania, stworzenia i administracji portali internetowych w różnych językach, znalezienie i opłacenie kompetentnych marketingowców i managerów na każdy kraj ?
W MLM zarządzanie Firmą odbywa się centralnie, tłumaczone są jedynie broszurki i to nie dla wszystkich państw (obecnie są dostępne w około kilkunastu językach)
Tylko Nie MLM! - Cała prawda o MLM. Nie zapraszaj tu swoich znajomych i rodziny!
phpBB [video]

W piramidzie finansowej aby cokolwiek zarobić należy sprzedawac określona ilość produktów a prowizje płacone są zazwyczaj tylko od pierwszych kilku leveli.

Dokładnie 300pln ale ja po miesiącu mam ten Produkt za darmo bo zarabiam okolo 60$ tak więc nie interesują mnie koszta.

Nie liczę też na mercedsy i odrzutowce, a na jakieś kieszonkowe.
Sam jestem sportowcem, niezawsze zdrowo żyję, stosuję dietę bardzo wysokobiałkową co już na wstępie jest anomalią dla moich nerek i wątroby. Stosuję inne amerykańskie wynalazki typu stacki przedtreningowe zawierające, Geranium i inne cuda po który czuję sie jak Robot. Nie chcę wiedzieć jak się to produkuje ale jest tam pewnie cała tablica mendelejewa.
Mieszkam od kilku lat w Monachium a tutaj nawet u rzeźnika za potrójną cenę dostaniecie mięso z największych hodowli w Holandii zatytułowane jako "swojskie" (nie kupuję tam). Wiem bo znajomy prowadzi tutaj restauracje i zna rynek miesny bardzo dobrze. Zjadam zatem nawet do 1kg "supermarketowego" mięsa dziennie. W miarę możliwości przywożę po 10kg wołowinki od zaufanego wiejskiego hodowcy z rodzimych polskich stron i to mięso nie wypaca 400g wody i innego dziadostwa na kg.
Jadłem łososia i myslałem, że będę zdrowy, aż dowiedziałem się, że wiekszość na rynku europejskim pochodzi prosto z hodowli w Norwegi a karmi się je paszą zawierajacą pestycydy Endosulphan. Pewnie słyszeliscie o paszach zawierających odpady zwierzęce – wieprzowinę, kurczaki, ryby do tego wzbogaconych antybiotykami, barwnikami i innymi substancjami chemicznymi?
Słyszeliście o aferze oliwy z oliwek - niemczech przeprowadzono test oliw i wyszło z niego, że nawet najdroższe marki w cenie naweto do 15e za litr zawierają substancje rakotwórcze. Szczegółów nie znam ale chodziło o to, że w procesie tłoczenia cieżko jest usunać metale ciężkie - ale nie chcę sie zbłaźnić. W każdym razie ja piłem 50ml "przystepnej cenowo" oliwy dziennie przez 5lat olej (zamieniłem na olej orzechów włoskich)
Niestety pomimo, iż jestem sportowcem propwadzę stresujące życie i a walka z rzuceniem papierosów idzie mi słabo. Wiecie ile substancji uzależniających i toksyn zawieraja papierosy? wiecie, że paczka papierosów z prawdziwego "nie obrabianego" tytoniu kosztuje około 100dolarów?

Zmierzam do tego, że w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy zdrowych więc sam osobiscie od 3 lat jestem fanem Prof. Tombaka i staram sie w miarę możliwości pić sok z buraka coby jakoś funkcjonować.

Ale panowie:
W tym posranym mieście potrzebuję godziny-połtorej nim dojadę do domu (godzina 18), nagotuję jedzenia (dziewczyna wraca do domu o 21), ogarnę się i wyruszę na trening, wracam i idę spać. Jeśli mam w po drodze jeszcze milion rzeczy do ogarnięcia i do tego znależć swieże buraki, które nie są tutaj mega popularnym produktem (często leżą ponad tydzien w sklepowych ladach u Turka i też swoje kosztują burak 3e/kg, marchewka 2e/kg, jablko 3e/kg), stać w kasie, potem obierać, wirować, myć sokoworówke + powtarzać dziennie....... spójrzmy prawdzie w oczy - godzinę czasu mam -za przeproszeniem- w anusie a mogę w tych czasie zrobić nadgodziny.

W każdym razie poznałem w pracy pewnego greka, który nawet mnie nie namawiał na ten prepart bo sam nie jest dystrybutorem. Po prostu stosowal, ja to zauważyłem sprubowałem i też stosuję bo tak JEST MI ŁATWIEJ - ot cała filozofia. Dopiero po 2 miesiacach skontaktował się ze mna jego dystrybutor i przyjaciel a zarazem europejski lider i zapytał czy chcę mu pomóc wprowadzic produktu do Polski. No i jestem.

Dlaczego z góry swtierdzacie, że produkt nie jest wart swojej ceny? Zróbmy test, kupmy te nasionka i wytłoczmy z nich 60ml (core) lub 120 ml (soul). Ile to potrwa? jak czyści się taką maszyne do tłoczenia i kto ma na to czas?

i w końcu dlaczego kupujemy chlep a nie pieczemy go sami?

Materiały informacyjne zamieszczę niebawem.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

dukenukem pisze:
Dlaczego z góry swtierdzacie, że produkt nie jest wart swojej ceny?

A jaka jest cena? 300 pln? Za jaką pojemność?

dukenukem pisze:
Odnośnie Trumpa, nie wiem jak się dorobił ale sam System MLM w wersji sieci konsumenckiej to wg. mnie ciekawy pomysł.

Zapewne uczciwą pracą. :tak: Trzeba by zacząć od tego, że on się nie dorobił, jemu spadło z nieba. :D

Takie pytanie, może nieco naiwne, ale podstawowe - o co w tym chodzi? Czy chodzi o to, że ktoś odkrył super produkt i zdecydował się na tym zarobić w systemie MLM (bo czemu nie), czy ktoś wykombinował sobie, że zarobi na systemie MLM, bo jak stwierdził guru biznesu Trump, najlepszym sposobem, by dzisiaj zbudować imperium od nowa, jest stworzenie MLM na bazie konkretnego produktu i wymyślił miksturę?

Innymi słowy pytanie zasadnicze: co było pierwsze - super produkt, czy chęć zbicia fortuny? :D

Mi się wydaje, że ktoś główkował mocno jakby tu szybko zarobić, by się za dużo nie narobić, na czym najlepiej, w jakiej branży, na jakim produkcie. Tak więc zadał sobie podstawowe pytanie, na co jest największy popyt w dzisiejszych czasach, czego pragną wszyscy, czego potrzebują, nawet jak mają :D , czego sobie życzą... I eureka - zdrowia. :D Tak więc doskonale sprzedającym się produktem jest zdrowie, a dokładnie obietnica bycia zdrowym, niezachorowania, bądź wyzdrowienia, wyleczenia. Wiedzą o tym rzesze szarlatanów, wszelkiej maści uzdrowicieli... Ludzie w obliczu choroby i śmierci (swojej bądź najbliższych) są w stanie zapłacić spore pieniądze za obietnicę chociażby nieznacznej poprawy. Tak więc wystarczy teraz opracować odpowiednią procedurę, technologię produkcji (lub kupić gotową, know how), promocję, itd... Wystarczy zmieszać, połączyć znane wszystkim zioła, rośliny lecznicze, "wtłoczyć" w piękne buteleczki jak z perfumy, kolorowe pudełko, ładne logo, nowoczesny dizajn, marketing, idea sprzedaży bezpośredniej (zarabiasz ty zamiast pośrednicy: hurtownie, hipermarkety itd...). Mamy podwójną korzyść obiecaną, nie to że będziemy zdrowi, to jeszcze staniemy się bogaci. Najlepiej sprzedają się marzenia, wiedzą o tym guru MLM, różne Trump'y, Amway-owcy (ci wiedzą to doskonale - obiecują młodym ludziom w małych miasteczkach, że jak ich posłuchają i będą postępować wg instrukcji, to też staną się "diamentami" i będą pić drinki z parasolkami na Teneryfie, a kasa sama będzie wpływać na konto :tak: )...

To oczywiście tylko moja prywatna, subiektywna opinia - ponoć po to wrzuca się na forach takie rzeczy, by poznać czyjąś opinię. :D

Cytuj:
co było pierwsze - super produkt, czy chęć zbicia fortuny? :D

Oczywiście, że to drugie, bo każdy aspekt naszego codziennego życia zależy od fortuny, dlatego mamy taki gówniany świat jaki mamy. Dlatego ponawiam pytanie jakie stoi zaplecze naukowe za tym produktem.

Awatar użytkownika

Bow1 pisze:
Szkoda słów.

Po czym to wnioskujesz ?

Cytuj:
Oczywiście, że to drugie, bo każdy aspekt naszego codziennego życia zależy od fortuny

nie każdy - inaczej nie kupowałbyś nawet piwa w sklepie ale sadził chmiel.

Wg was i tak każdy Produkt w MLM to dziadostwo.

A może, ktoś po prostu stworzyl dobry Produkt i postanowił pójść w MLM bo jest to po prostu łatwiejsze? tym bardziej, że chodzi o Produkt konsumencki.
Gdyby nie działał to i tak nie byłoby zbytu, a tym czasem w Azji co tydzień przybywa 2000 nowych konsumentów.

I dajcie spokój z tą ceną dlaczego pijecie Lecha za 3 pln skoro biedronkowe piwo za 1,50pln jest tym samym. A chmiel posadzicie sa 20groszy i będzie z tego cały 6ciopak.

w każdym bądź razie są ludzie których na to stać lub po porstu tacy, którzy znajdą kolejnych 2 (noga lewa i prawa) a reszta poleci sama.
Ja już po tygodniu mialem 3 ludzi, A NIKOGO NIE ZWERBOWAŁEM. Ktoś z góry ich podemną dopisał. bo miał już wszystkie sloty w drzewku zajęte. Sam buduję dopiero lewą nogę. Jeśli dopiszę Kowalskiego na 1levelu nogi prawej to zwerbowany przezemne Nowak i Cieslak bedą już pod Kowalskim. Istnieje zatem możliwość, że Nowak i Cieślak się zaangażują i znajdą 300stu. Kowalski z bedzie miał w dupie a i tak dzięki mnie zarobi na 5paczek Produktu miesięcznie.

Pytnie brzmi zatem dlaczego Kowalski ma patrzeć na cenę i od kiedy to zdrowie ma swoją cenę.

Dokumenty spakowane rarem tutaj:
http://przeklej.org/file/wuIhyx/Rain.rar

Załączam też kilka testimoniali.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Levibc - to nie jest tak, że ciekawy produkt bedzie się i tak sprzedawał bo co z reklama? jak przekonasz do niego ludzi? jak rozdasz próbki na całym świecie? Jakich wymaga to nakładów finansowych?
Sklepy internetowe na całym świecie? rejestrowanie firmy w każdym Kraju, koszty wymajnu domen, opłacenie zaprojektowania, stworzenia i administracji portali internetowych w różnych językach, znalezienie i opłacenie kompetentnych marketingowców i managerów na każdy kraj ?

W tym sęk - naprawdę DOBRY PRODUKT nie potrzebuje reklamy. Ponieważ najlepszą "reklamą" są rekomendacje ludzi i to, że on działa. I jeszcze raz - w dobie internetu i forów takie jak to, nie jest to problem. Prawidłowość jest prosta - im bardziej agresywna reklama i im więcej marketingowego bełkotu tym produkt jest gorszy. I mylisz pewne elementy, reklama to nie informacja o produkjcie tylko komunikat perswazyjny by go kupić.

Tylko, że tu nigdy nie chodzi o produkt. Tylko o sam agresywny system dystrybucji. Większość MLMów zwija się z rynku w bardzo krótkim czasie. Bo MLM są ZAPROJEKTOWANE by się zawalić. ZAWSZE, bo ich konstrukcja nie przewiduje limitu produkcji i przesycenia runku. A przy strukturach wykładnicznych jest to bardzo proste do osiągnięcia. Dlatego produkty MLMowskie są tak kosmicznie drogie i pseudo ekskluzywne, mają zarabiać dużą ilość pieniędzy w któtkim czasie. A im produkt jest gorszy tym ten czas jest krótszy. Ten system po prostu u swojego założenia ma odpompowywać kapitał z rynku.

Cytuj:
W piramidzie finansowej aby cokolwiek zarobić należy sprzedawac określona ilość produktów a prowizje płacone są zazwyczaj tylko od pierwszych kilku leveli.

Bzdura - Ładnie masz opisaną definicje na wikipedii. Piramida Fiansowa jest znana też pod nazwą Schematu Ponziego.

Cytuj:
Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze[1]. Od nazwiska twórcy pierwszej w historii piramidy finansowej Charlesa Ponziego struktura ta zwana jest także „schematem Ponziego

Cytuj:
Mechanizm działania piramid finansowych polega na pozyskiwaniu przez ich założycieli jak największej liczby uczestników, którzy – zachęceni obiecywanymi zyskami – wpłacają im pieniądze.

I tym jest produkt w MLM - ludzmi którzy sa wykładniczym systemem do dystrybucjji towaru i usług. Jedyną różnicą jest to, że ci nie wpłacają pieniędzy tylko kupują hurtowo towar - co dla beneficjenta jest praktycznie tożsame. A ludzie kupują te produkty by na tym zrobić bo MLM to biznes. Ci nad tobą pasożytują na tych którzy są poniżej i zgarniają prowizję od gałęzi. Kto nie jest zaznajomiony z koncepcjami MLM może sobie zobaczyć czym jest system Matrycowy i system Binarny i jakie są różne mutacje i wersje i jak rozdziela się prowizje.

Cytuj:
i w końcu dlaczego kupujemy chlep a nie pieczemy go sami?

Kto jak kto, ale pieczony chleb we własnej maszynie z własnymi dodatkami, ziołami, przyprawamia to coś co w sklepie kosztowało by 10 zł od bochenka. U mnie znam tylko jeden taki sklep w mieście. Jeśli miał bym go kupować codziennnie, to bym wolał piec go sam.
Niestety to co kupujemy w sklepie czy nawet piekarni, nijak ma się do jakości pieczywa jaką jesteś w stanie sam upiec. Po prostu takiego pieczywa jest na rynku bardzo mało i tylko w dobrych piekarnio cukieranich. A jak ktoś raz zakosztuje własnego chleba to zaręczam, że będzie go częściej piekł niż kupował. Ale to zawsze kwestia wyboru.

Cytuj:
Nie liczę też na mercedsy i odrzutowce, a na jakieś kieszonkowe.

Grunt to szczerość - teraz pytanie po co przystepujemy do MLM. By zarabiać pieniądze na handlu i dystrybucji - jednym słowem robić biznes. A nie oszukujemy się to jest motywacja większośc osób i właśnie to jest w MLM tak atrakcyjne. Wizje zarobków i do okoła tego kręcą się te całe szkolenia, wykłady, systemy i ich prezentacje i prowizje, sekrety i całe koncepcje pasywnego dochodu i efektywności.

Czy jednak chodzi nam by dystrybuować towar którego sami używamy i cenimy, zwracając sobie koszty i dorabiając kilka zł robiać taki payback z tego co sami kupujemy. To jest ok.

Teraz niech sobie każdy sam odpowie, czy suplement za 300 zł to jest coś co sam chce używać.

Cytuj:
I dajcie spokój z tą ceną dlaczego pijecie Lecha za 3 pln skoro biedronkowe piwo za 1,50pln jest tym samym. A chmiel posadzicie sa 20groszy i będzie z tego cały 6ciopak.

dukenukem sorry, wiem, ze mieszkasz i pracujesz w Monachium ale to jest Polska. Ludzie tyle zarabiają w tydzień.
300 zł to dużo za olej. Nawet w Niemczech nie jest to tania zabawa - przyznasz.

Cytuj:
A jaka jest cena? 300 pln? Za jaką pojemność?

W jednej saszetce są dwie uncje czyli około 60 gramów.
W jednej paczce zdaje się, że jest 30 zaszetek. To będzie jakieś 1,7 litra.
Oleju na jedno opakowanie. Chociaż może i nawet mniej bo olej ma wyższą gęstość niż woda
więc wagowo może wyjść nawet mniej 1,7.

Cytuj:
Wg was i tak każdy Produkt w MLM to dziadostwo.

A może, ktoś po prostu stworzyl dobry Produkt i postanowił pójść w MLM bo jest to po prostu łatwiejsze? tym bardziej, że chodzi o Produkt konsumencki. Gdyby nie działał to i tak nie byłoby zbytu, a tym czasem w Azji co tydzień przybywa 2000 nowych konsumentów.

Może....z mojej strony to się nazywa doświadczenie i brak ufności :)
Wiesz.. liczebność Azji to prawie 4,5 miliarda ludzi. Przy takim rynku 2000 nowych konsumentów na tydzień nie robi wrażenia.

Cytuj:
Pytnie brzmi zatem dlaczego Kowalski ma patrzeć na cenę i od kiedy to zdrowie ma swoją cenę.

Problem jest taki, że w przypadku takiego modelu dystrybucji cena jest płaska. I jest ona obliczona raczej dla przelicznika Euro/Funta/Dolara a nie złotówki.

Ok nie mówie, że to nie działa. Jednak jestem dalej ciekaw opinii Bow. Bo jak już mówiłem w kwestii nasion olejów i wyciskania, oraz szerokopojętej biochemii jest to osoba która ma dużo do powiedzenia.

Haa znalazłem - suplement do dyskusji. oleje-tloczone-na-zimno-t15305.html
Mamy tutaj cały wątek o tym. Ktoś biegły mógł by zliczyć koszty produkcji takiego oleju ?

Nie no luzik. MLM to MLM, a produkt który się sprzedaje za jego pomocą to inna sprawa. Ja odpadam, nie prędko mi do eksperymentowania. I nie mam doświadczenia z takimi suplementami. Ale chętnie poczytam opinii osób które się zdecydują na ten eksperyment. Bo to będzie najlepsza reklama, a raczej rekomendacja.

Awatar użytkownika

dukenukem pisze:

Jakby to było takie proste, to każdy by tak robił. :D
Żeby zrobić dobre piwo, i to z własnych wyhodowanych roślin, to trzeba prócz dużej wiedzy, także sporych nakładów pracy, dysponować działką, aparaturą... To jest temat dla hobbystów, pasjonatów, a nie dla piwoszy, co chcą mieć tanio piwo.

dukenukem pisze:
Dokumenty spakowane rarem tutaj:
http://przeklej.org/file/wuIhyx/Rain.rar

Tam trzeba podać nr komórki, aby otrzymać plik - a ja chciałem tylko z ciekawości zerknąć, bo absolutnie nie jestem tym zainteresowany, by w to wejść, bo wiem czym jest MLM i to z pierwszej ręki, osobiście miałem okazję przekonać się wiele lat temu.
Zgadzam się z tym, co napisał levibc. Ludzie wchodzą w ten system i potem kupują produkt głównie dla chęci zysku i całkiem prawdopodobne, że zyskają ale Ci co wejdą w to na początku, o ile pójdzie fama ile to nie zarobili, i ludzie uwierzą i maszynka się będzie napędzać...
Można się sprzeczać, czy to piramida finansowa, czy nie - zależy jak sformułuje się definicje. Jeśli weźmiemy tę z Wikipedii przykładowo:
"Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze"
to jest to piramida finansowa, bo twój zysk jest zależny od "wpłat" czyli zaangażowania finansowego, czasowego (a czas jak wiadomo, to pieniądz) późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Czy jednak chodzi nam by dystrybuować towar którego sami używamy i cenimy, zwracając sobie koszty i dorabiając kilka zł robiać taki payback z tego co sami kupujemy. To jest ok.

dokładnie o to czasem chodzi.

Pliki można całkiem normalnie pobrać. Nie wiem gdzie wpadłeś na ten nr. tel. ?
klikasz "pobierz" przekierowuje sie na inna stronę, gdzie czekasz 5sek i dajesz SKIP AD. to wszystko.

Aby uzyskać 1,7 litra trzeba pewnie 20kg nasion, tylko gdzie je zdobyć, skąd algi? skąd prasa i ile ona kosztuje.

Fakt -Cena niemała na Polskę ale wielu na to stać a pozostali mogą budować własne sieci konsumenckie - to jest naprawde banalnie proste biorąc pod uwagę, że z "góry" zawsze ktoś pomaga.
U greka na 240 levelu pojawił sie Ukrainiec, który w ciagu tygodnia zrektutowal 11 ludzi w czym 8 z pakietem Gold. Drzewo już poszło na nowy kraj. Jeśli Ukrainiec dalej tak bedzie szalał to zapewni kilku potencjalnycm nierobom (zwykły użytkownik, który zrekrutował tylko 2 osoby -noga lewa i prawa 1szego levelu) nad sobą ładne dochody.

Mowisz, że MLM szybko sie zawijają z rynku -a co z Oriflame ? tyle lat funkcjonuje a ich produkty to zadna rewelacja....

W lipcu przeprowadzę test na Ojcu. Ma Problem z cukrem , cholesterolem i cisnieniem. Badania lekarskie będą przed i po.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Mowisz, że MLM szybko sie zawijają z rynku -a co z Oriflame ? tyle lat funkcjonuje a ich produkty to zadna rewelacja....

Bo to już nie są "czyste" MLMy. Pamiętam MLMowy Boom na Oriflame i Amway w latach 90'. :tak:
Pamiętam ludzi którzy chodzili z katalogami po domach i organizowali dostawy i namawiali na biznes.
Pierwsze strony tych katalogow na ktorych byli ludzie którzy mieli największe osiągnięcia.
Złoci i srebrni sprzedawcy, czy jak to się tam nazywało.

Ale jednak wiele się zmieniło. Amway od lat nie produkuje własnych produktów tylko jest dystrybutorem popularnych marek. Produkty Oriflame można kupić normalnie w sieci, Amwaya zresztą również.
Obie firmy mają swoje firmowe sklepy. Utrzymują się bardziej ze względu na długotrwałą wierności marce
niż systemie MLM, który jest już bardziej dodatkiem niż głównym kanałem dystrybucji. Bo to naturalny proces ewolucyjny MLM, tak wygląda jego profesjonalizacja. To czym zajmowali się kiedyś ludzie, teraz jest pod kontrolą dużych dystrybutorów, którzy tych ludzi zatrudniają. Dlatego pojedyńcze osoby nie mogą już z nimi konkurować - taka reminescencja jak twór w postaci korporacji zawłaszcza wszystko.

Zresztą niektóre produkty Oriflame można już kupić w innych sklepach, więc nie jest to już MLM, teraz stanowi bardziej dodatek niż główny model dystrybucji. I te czasy nie wrócą. Bo rynek jest nasycony takimi produktami a w dobie internetu nie ma to już sensu. Sprzedaż bezpośrednia podobnie jak Akwizycja to relikt epoki przed upowszechnieniem się e-handlu. Firmy które się nie dostosowały upadły, bo przegapiły moment w którym powinny zostać zrestrukturyzowane i objąć nowy paradygmat.

Amway jako pierwowzór systemu pod którym funkcjonował Oriflame zebrał mnóstwo krytyki związanej z zarządzaniem strukturą i zarzucano mu psychomanipulacje i sekciarstwo. I niestety wiele nowych firm kopiuje ten model, dlaczego ? Bo działa i zarabia pieniądze. Dlatego mówiłem, że metody MLMów implementują schemat wykorzystowany przez Scientologie.

Według wikipedii można się dowiedzieć kilka ciekawych rzeczy która rozwija to co mówiłem odnosnie sekciarstwa.

Cytuj:
Przeciwnicy firmy z organizacji tropiących sekty[1][2][3] uważają, że współpraca z firmą Amway wymaga dużego zaangażowania emocjonalnego, jednocześnie oskarżając ją o psychomanipulacje i stosowanie metod podobnych do sposobu działania destruktywnych sekt[4].

Pomimo że Sąd Najwyższy USA w 1975 r. uznał, iż Amway nie kwalifikuje się pod definicję nielegalnej piramidy (sprawa FTC vs. Amway 93FTC618), krytycy firmy zarzucają jej piramidkową formę organizacyjną przedsiębiorstwa

Cytuj:
W 1997 powstał w Polsce film pt. Witajcie w życiu (reż. Henryk Dederko) przedstawiający w bardzo krytyczny sposób działalność koncernu. W związku z toczącym się procesem, w którym Amway oskarżyło twórców filmu o jednostronne i negatywne przedstawianie korporacji[5], jego rozpowszechnianie zostało objęte sądowym zakazem publikacji wskutek wniosku o tzw. zabezpieczenie powództwa złożonego przez Amway[6]. Nielegalne kopie filmu krążą jednak w obiegu niezależnym, m.in. Internecie. Sąd oddalił częściowo zastrzeżenia firmy Amway, przyznając że reżyser miał prawo skrytykować nowe zjawisko sprzedaży bezpośredniej, nakazał jednak sprostowanie oraz przeprosiny firmy Amway nieprawdziwych informacji na temat struktury dochodów firmy.

18 grudnia 2012 r. Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, iż TVP może wyświetlić film na swojej antenie, jednak jak zaznaczył w wyroku "pod warunkiem usunięcia z niego nieprawdziwych danych o strukturze dochodów korporacji"[7].

Sąd apelacyjny w Warszawie 26 marca 2014 r. prawomocnie orzekł, że producent filmu Henryka Dederki "Witajcie w życiu" nie musi przepraszać Amwaya za nieprawdziwe dane o podziale jej dochodów[8].

Jednocześnie Sąd utrzymał wyrok z 18 grudnia 2012, zgodnie z którym TVP (jako właściciel praw do filmu) nie może rozpowszechniać filmu z użyciem nieprawdziwych ekonomicznych danych na temat Amway. Film natomiast może zostać wyemitowany, jeśli zostaną z niego usunięte odpowiednie fragmenty określone przez Sąd w prawomocnych wyrokach: w procesie firmy Amway (wspomniany wyrok z dn. 18 grudnia 2012) oraz w procesie wytoczonym przez dystrybutorów współpracujących z Amway (wyrok z 27 października 2005)[9].

No to chyba to tyle.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

dukenukem pisze:
CORE:
Olej z nasion czarnuszki, ostropest plamisty, nasiona żurawiny, jarmuż, chlorella, spirulina, trawa pszeniczna, mniszek, aloes, chlorofilina,

Skład ubogi i przypadkowy, źle zbilansowany, bezsensowny, beznadziejny ustalony wyłącznie na podstawie modnych w tym sezonie produktów.
Skład opracowany przez kompletnego laika.
Kto wrzucił ten szajs?

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Dzięki, Bow, za rozstrzygające zdanie. Przynajmniej nie trzeba tracić czasu na czytanie śmieci :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

@ dukenukem
Człowieku gadasz jak handlowiec i wyglądasz jak handlowiec ( wizerunek to podstawa dobrego handlowca co nie ? :D ) żes se wkleił zdjecie bo nauczyli Cie na szkoleniach ,że klient (obiorca) dla odbiorcy będziesz bardziej wiarygodny hehe stare numery.
Cytuj:
1) Nasz produkt to nie odkurzacz, balsam lub perfum z Oriflame bądź Avonu, na który w tym miesiącu jest popyt a już w następnym potencjalny klient nabywa inny w Rossmanie. Ty natomiast znów musisz bawić się w akwizytora i prosić o nabywców. Jest to pierwszy i jedyny na świecie kompleksowy suplement diety uzyskany w procesie tłoczenia z nasion, których lecznicze działanie znane jest ludzkości od wieków

Bo odkurzacze i kołdry oraz drogeria z perfumerią to przeżytek ...teraz jest trendy : eko -odżywianie więc trzeba iść z prądem ,żeby zarobić :D
Produkt nowy, ale metody pozyskania klientów stare hehe

a produkt tak jak Bow powiedział wszystkie słowa wytrychy modne w ostatnim sezonie yeeeeeee :D

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Zamykam to info o cudownym preparacie ,i miejsce docelowe :hydepark.
Może pozostanie tu jako wspomnienie dla ewentualnych i na swój sposób poczarowanych nabywców.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]