Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 kwie 2021, 11:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05 cze 2011, 17:35 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
The „Quiet War” Against Humanity

http://www.henrymakow.com/000504.html

31.07.2009 tłumaczenie Ola Gordon

Prawda od razu staje się prostsza i bardziej wiarygodna, niż można uwierzyć. Szokujący dokument zatytułowany „Silent Weapons for Quiet Wars” [Cicha broń dla cichych wojen] potwierdza, że kult satanistyczny z siedzibą w Nowym Jorku trzyma ludzkość w niewoli poprzez stosowanie broni psychologicznej.

„Opinia publiczna nie rozumie tej broni i dlatego nie wierzy, że jest przez nią atakowana i ujarzmiana” – mówi dokument.

Jego autorzy to czciciele Lucyfera i są zdecydowani na przedefiniowanie rzeczywistości i na rządzenie naszą planetą. Gdybyś posiadał niestosowną część bogactw świata, czy dzieliłbyś się nią z nieokrzesaną masą? Czy nie nauczałbyś, że Boga nie ma, i że prawda i sprawiedliwość są pojęciami czysto subiektywnymi? Czy nie chciałbyś spróbować wykazać, że człowiek jest niczym innym jak zwierzęciem nadającym się albo na oswojenie, albo na zniszczenie?

Satanizm przeniknął do masonerii i wielu religii, instytucji i grup. Ukryci sataniści kontrolują środki nacisku władzy: kredyt, media, szkolnictwo, rząd i kościół. Występują jako liberałowie, socjaliści, konserwatyści, syjoniści, neokonserwatyści, naziści itd. Wielu z nich to chrześcijańscy hipokryci chcący nas oszukać.

Kult ten stopniowo korumpuje, odczłowiecza i przygotowuje nas do zaakceptowania państwa policyjnego (nowy porządek świata). Oni usypiają i rozpraszają nas i równocześnie odbierają nam wolność i przygotowują do represji, posługując się fałszywym pretekstem – ‘terroryzmem’.

Aldous Huxley w wykładzie który miał miejsce w 1961 roku, opisał państwo policyjne jako „ostateczną rewolucję” i „dyktaturę bez łez”, w której ludzie „kochają swój status niewolników”.

Mówił, że ‘szczepionki medycyny behawioralnej’ mogą przyspieszyć przejście dziecka z mającej zniknąć rodziny do ‘kontrolowanego przez państwo szkolnictwa i państwowych placówek opieki dziennej nad dziećmi’.

Jak mówi Huxley, celem jest tu stworzenie „pewnego rodzaju bezbolesnego obozu koncentracyjnego dla całych społeczeństw po to, by odebrać ludziom wolność… ale… ich uwaga zostanie odwrócona od jakiejkolwiek chęci buntu poprzez propagandę i pranie mózgu… wzmocnione metodami farmakologicznymi”.

Wśród środków farmakologicznych rozpoznajemy Ritalin, Prozac i Viagrę, które stosują zdrowi mężczyźni w celu zapewnienia sobie sukcesów seksualnych. Lekarze to elitarni dilerzy, a ich rolą jest spowodowanie uzależniania, oszukiwania i znieczulania społeczeństwa.

Szczegółowy plan działania satanistów

Pochodzący z maja 1979 roku dokument ‘Cicha broń dla cichych wojen’ (Instrukcja Techniczna SW7905.1) znaleziony został w 1986 r. w kopiarce IBM, zakupionej na wyprzedaży. Jest to produkt należący do dziedziny ‘Badań Operacyjnych’ powstały w czasie drugiej wojny światowej w celu zaatakowania wroga przy pomocy narzędzi takich jak inżynieria społeczna i wojna psychologiczna.

Według tego dokumentu, ‘międzynarodowa elita’ zdecydowała w 1954 r. wypowiedzieć ‘cichą wojnę’ Amerykanom w celu przeniesienia bogactwa z rąk ‘wielu nieodpowiedzialnych’ do rąk ‘niewielu odpowiedzialnych i na nie zasługujących”.

„Według prawa naturalnej selekcji uzgodniono, że państwo lub świat ludzi, którzy nie potrafią posłużyć się inteligencją, nie są lepsi od zwierząt które nie posiadają inteligencji. Tacy ludzie są zwierzętami jucznymi i stekami podawanymi na stół (!) z wyboru i za ich zgodą”.

Jego celem było ustanowienie gospodarki ‘całkowicie przewidywalnej i dającej się manipulować.’ Masy ludzkie będą ‘ćwiczone i przypisywane do obowiązków… od bardzo młodego wieku…’

W celu osiągnięcia takiego przyzwolenia, ‘koniecznym będzie rozłożenie rodziny poprzez zwiększanie zawodowych zainteresowań rodziców i ustanowienie rządowych ośrodków dziennych dla dzieci osieroconych przez zawodowe zaangażowanie rodziców.’

To będzie osiągnięte przez użycie ‘cichej broni’ (propaganda i inżynieria społeczna) aplikowanej przez media i placówki oświatowe.

„Kiedy ta cicha broń stosowana jest stopniowo, społeczeństwo przyzwyczaja się… do momentu kiedy nacisk staje się zbyt duży i następuje załamanie… tak więc ta cicha broń jest rodzajem broni biologicznej… atakuje… ich źródła naturalnej i społecznej energii, siły fizycznej, umysłowej i emocjonalnej…”

Mimo, że pozostaje nienazwane, tą cichą bronią jest feminizm promujący lezbianizm, który udaje obrońcę kobiet.

Dokument mówi, że ojciec musi zostać ‘udomowiony’. Reklamy postarają się by albo podporządkował się żonie, albo będzie pozbawiony życia seksualnego. Kobieta „kieruje się najpierw emocjami, potem logiką…”, jest za bardzo romantyczna by zauważyć (jej dziecko będzie już potrafiło), że staje się albo mięsem armatnim bogatego mężczyzny, albo źródłem taniej niewolniczej pracy.

Autor dochodzi do wniosku, że „bezmyślna szkoła meduzy, ojciec, matka, syn i córka, stają się pożytecznymi zwierzętami jucznymi…”

Zmiana kierunku strategii podstawowej

Dokument mówi o ‘zdobywaniu kontroli nad społeczeństwem’ poprzez trzymanie go jako ‘niezdyscyplinowane, nie posiadające wiedzy, zdezorientowane, zdezorganizowane i zdekoncentrowane’:

- Odwracanie uwagi społeczeństwa od prawdziwych problemów społecznych, a zainteresowanie go sprawami nieistotnymi. Sabotaż myślenia poprzez stałe bombardowanie medialne seksem, przemocą i wojnami, tzw gwałt umysłowy i emocjonalny. Dać ludziom ‘niezdrową pożywkę dla umysłu’ i pozbawić ich wszystkiego czego potrzebują, szczególnie edukacji. Utrzymywać rozrywkę na poziomie szóstej klasy podstawówki.

- Praca: trzymanie ludzi ciągle zajętych, nie dawać czasu na myślenie, powrót na farmę do innych zwierząt

- Zniszczenie wzajemnego zaufania Amerykanów

- Zasada główna: korzyści osiąga się poprzez dezorientację; im więcej dezorientacji, tym więcej korzyści. Wniosek – najlepszym sposobem jest stwarzanie problemów i następnie oferowanie ich rozwiązań.


Państwo opiekuńcze jako broń strategiczna


„Społeczeństwo pragnie by rząd ‘uwiecznił ich rolę zależnego dzieciństwa”, czyli chce by ludzki bóg wyeliminował z jego życia wszystkie ryzyka, pogłaskał po głowie, ucałował rany, położył kurczaka na obiad na każdym stole, otulił kołderką i zapewnił, że wszystko jest w porządku.

Ten ‘ludzki bóg’ to polityk, który składa światu przyrzeczenia, ale nic nie daje. Zachowanie społeczne to ‘poddanie się ze strachu, lenistwa i konieczności. To jest podstawą państwa opiekuńczego jako broni strategicznej, przydatnej obrzydliwemu społeczeństwu.

Brakiem oporu społecznego jest znak, że człowiek jest – „dojrzały do poddania się i wyraża zgodę na zniewolenie i podległość prawną”. Dobrym… wskaźnikiem pory zbioru jest ilość obywateli płacących podatek dochodowy, pomimo zauważalnego braku odwzajemnionego i uczciwego traktowania nas przez rząd.

Przykłady cichej broni

Ktoś może pomyśleć, że ten dokument jest jeszcze jedną fałszywką. Ale ludzie myślący mogą zobaczyć w nim program, który już został wcielony.

Przykładem tej cichej broni jest promocja homoseksualizmu pod przykrywką ‘tolerancji’ i ‘równości’.

Zrównanie partnerstwa homoseksualistów z małżeństwem heteroseksualnym jest bezczelnym odrzuceniem unikalności heteroseksualizmu. Podczas gdy prawią nam o prawach człowieka, wściekle atakują zdrowie i szczęście 97% społeczeństwa.

Różnica między hetero- i homoseksualizmem to jeden wyraz: DZIECI. Homoseksualiści nie mają biologicznych dzieci. Rodzicielstwo jest podstawowym krokiem w rozwoju heteroseksualnym. To wymaga stałej wzajemnej więzi, oraz stanowi o naszej unikalności.

Homoseksualiści mogliby mieć specjalną formę małżeństwa ze wszystkimi takimi samymi prawami i obowiązkami. Ale oni są przyzwyczajeni do dezorientowania większości społeczeństwa w taki sposób, byśmy nie odczuwali tych więzi i nie cierpieli z powodu naszego rozwoju.

Innym przykładem jest feminizm. Odrzucając swoją zdrową, naturalną i heteroseksualną rolę, kobiety uzurpują sobie miejsce mężczyzn odpowiedzialnych za dobro rodziny i mają mało dzieci, lub nie mają ich wcale.

Mężczyźni mają być niepotrzebni lub stać się ‘żonami’. W ten sposób niszczy się rodziny i destabilizuje społeczeństwo.

Inna cicha broń

Środki masowego przekazu wprowadzają w błąd, manipulują, rozpraszają uwagę i zniekształcają. Nazywają to ‘gwałtem umysłowym i emocjonalnym’. Podczas gdy dostarczają nam wiele materiału, nasz umysł i dusza nie dostają prawdy.

Jesteśmy warunkowani by myśleć o bzdurach lub nie zajmować się rzeczywistością. Nie zezwala się nam na debaty w celu zdradzieckiego rozwoju światowego rządu i zniszczenia niezależnych państw.

Ponieważ nie będziemy mieli ani prawdziwej narodowości, ani demokracji, młodych nie naucza sie historii i cnót obywatelskich. Promuje się seks jako życiową obsesję. Pornografia w rozkwicie. Nie wolno nam myśleć o poważnych sprawach np. jaki świat odziedziczą nasze dzieci.

Kiedy obejrzałeś film, który czegoś cię nauczył lub zainspirował? Który zawierał rozpoznawalne sytuacje i emocje? Który mówił o naszych prawdziwych problemach? Który rozgrzał ci serce i spowodował, że cieszysz się z życia? Kiedy jakiś film pokazał bohatera, który mógłby stać się dla ciebie przykładem?
Ludzkość jest na tyle mądra by stworzyć wspaniały świat. Sabotuje się nas. Wyznawcy szatana są odpowiedzialni za liczne mordy na prezydentach i innych przywódcach, za kryzys, ludobójstwa i wojny, łącznie z wymyśloną ‘zimną wojną’ i jej następczynią – ‘wojną z terroryzmem’. Wszystkie wojny są przeciwko ludzkości i organizowane przez ten satanistyczny kult.

Jego siedzibą jest Chatham House w Londynie, a jego filia w Pratt House w Nowym Jorku. Ta sieć kontroli sięga poza banki Rockefellerów i Rothschildów, poza fundacje, korporacje, doradztwa, sieci wywiadowcze i rządy. Symbole wielu ogromnych korporacji, łącznie ze środkami masowego przekazu, zawierają elementy masońskie.

Nasi ‘przywódcy’ polityczni, ekonomiczni i kulturowi sprzedali swoje dusze i zdradzili społeczeństwo. Oni są prawdziwymi sługami szatana. W przeciwnym wypadku nie tolerowaliby tego, że obaj prezydenccy kandydaci są członkami tajnego stowarzyszenia satanistycznego, Czaszki i Piszczeli. Nie tolerowaliby oszustwa jaki miało miejsce 11 września. Oni wyobrażają sobie, że w nowym porządku świata będą uprzywilejowani. Ale historia pokazuje, że każdy z nas jest do jednorazowego użytku.

Wnioski

Nazywamy siebie ‘postępowymi’, ale to jest kolejny przykład hipokryzji. ‘Postęp’ jest dokonywany, ale przez Illuminati.

Kiedy człowiek stworzony był na obraz Boga, życie ludzkie było święte. Kiedy zgodziliśmy się na to, że Boga nie ma, staliśmy się jednorazowi. I dlatego autor ‘Cichych wojen’ mówi o nas jako o ‘zwierzętach jucznych’ i wykorzystuje ‘darwinowską walkę’ do usprawiedliwienia zniewolenia i ludobójstwa.

Szatana nie zadowoli zniszczenie nas fizycznie. On założył się z Bogiem. Jesteśmy stworzeni na obraz Boga czy nie? By wygrać, będzie musiał udowodnić, że jesteśmy tylko niemymi zwierzętami.

Brak oporu z naszej strony wskazuje na nasze przyzwolenie. Jesteśmy ‘postępowo’ demoralizowani i omamiani. Musimy otrząsnąć się z odrętwienia i pokazać, że nie jesteśmy meduzami ale ludźmi, którzy będą walczyć o swoje boskie prawo do życia.

To jest bitwa, której ludzkość nigdy nie uniknie. Im dłużej będziemy ją odkładać, tym trudniej będzie ją wygrać.


http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/05/cicha-wojna-z-ludzkoscia/#more-10674

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 cze 2011, 17:35 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 05 cze 2011, 19:19 
Kolejny "sensacyjny" artykuł kolejnego debilnego fanatyka którego źródłem jest "drukarka"...z 1986 roku.

Sednem tego "przesłania" jest fanatyzm , tępota umysłowa i pomieszanie z poplątaniem. Nic dziwnego że ludzi zajmującymi się poważne sprawami dotyczącymi Illuminati mają za kretynów...właśnie przez takich kretynów co piszą takie paszkwile... Potem trzeba tracić tygodnie na przepychanki z fanatykami wierzącymi w te bzdety i wyjaśniać im podstawy relacji międzyludzkich czy podstawy funkcjonowania społeczeństwa.

Cytuj:
Wyznawcy szatana są odpowiedzialni za liczne mordy na prezydentach i innych przywódcach, za kryzys, ludobójstwa i wojny, łącznie z wymyśloną ‘zimną wojną’ i jej następczynią – ‘wojną z terroryzmem’. Wszystkie wojny są przeciwko ludzkości i organizowane przez ten satanistyczny kult.


Moja diagnoza - schizofrenia paranoidalna najwyższego stopnia.

Cholerni fanatycy, jad i nienawiść w próbie usprawiedliwiania swojej nienawiści do inności. jak czytam takie jego żałosne wypociny http://www.cruelhoax.ca/?cruelhoaxbook to mi się na wymioty zbiera.

Wnioski autora...

Cytuj:
Szatana nie zadowoli zniszczenie nas fizycznie. On założył się z Bogiem. Jesteśmy stworzeni na obraz Boga czy nie? By wygrać, będzie musiał udowodnić, że jesteśmy tylko niemymi zwierzętami.


Moje wnioski - leczenie na oddziale zamkniętym.

Cytuj:
Kiedy obejrzałeś film, który czegoś cię nauczył lub zainspirował? Który zawierał rozpoznawalne sytuacje i emocje? Który mówił o naszych prawdziwych problemach? Który rozgrzał ci serce i spowodował, że cieszysz się z życia? Kiedy jakiś film pokazał bohatera, który mógłby stać się dla ciebie przykładem?


Tak spotkałem takiego bohatera - czy kapitan Jack Sparrow się kwalifikuje ? :język:
Jak dla mnie to absolutnie wzór godny naśladowania z prostej przyczyny...ma w dupie nie tylko satanistów ale i samego diabła... :spoko:

PS. I niech się w końcu portal stopsyjonizmowi zdecyduje - żydzi czy sataniści, inaczej będzie to paranoja do kwadratu. :dope:Na górę
   
 
 
Post: 05 cze 2011, 21:26 
Oczywiście Redmuluc, przez takich nawiedzonych ''ekspertuw'' jesteśmy traktowani jak banda idiotów.
Problem jest naprawdę duży... myślę, że ludzie ze strony ''S.S'' to, w dużej mierze katolicy, bądź inna patologicznie nieobiektywna grupa.

Co do bohatera filmowego, a raczej serialowego to, z pewnością John Locke, z Zagubionych (4, 8, 15, 16, 23, 42 :chatownik: ) nie oglądam już filmów jednak, bo nie spełniają moich oczekiwań, żadne...Na górę
   
 
 
Post: 05 cze 2011, 21:41 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2011, 13:57
Posty: 41
Lokalizacja: wolny kraj
Płeć: mężczyzna
Wszyscy ludzie są niewolnikami tej planety lecz architekci kontrolujący masy myślą że są wolni... :wysmiewacz: .Druga sprawa której nigdy nie pojmę to PO JAKĄ CHOLERĘ ONI MUSZĄ KOGOŚ LUB COŚ CZCIĆ? :bezradny:

_________________
DLACZEGO TERAZ?DLACZEGO TUTAJ?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 cze 2011, 21:48 
To im się wydaje, że są mądrzy i wspaniali, lecz prawda jest zupełnie inna, to słabe istoty, małe... Lecz szalenie niebezpieczne. Prawdziwa mądrość nigdy nie dopuści, w swojej głowie myśli (a jeśli nawet to wycofa się, z niej), żeby czynić jakiekolwiek zło. Mogą nazywać siebie oświeconymi, królami pośród tępoty, albo mędrcami wszechświata :lol:
Dla mnie są zwykłymi krecikami, sam fakt potajemnego działania, przez tyle lat, doskonale pokazuje, z kim my tutaj obcujemy.Na górę
   
 
 
Post: 05 cze 2011, 22:09 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2009, 21:18
Posty: 841
richelieu motfuc pisze:
....
.Druga sprawa której nigdy nie pojmę to PO JAKĄ CHOLERĘ ONI MUSZĄ KOGOŚ LUB COŚ CZCIĆ? :bezradny:


To chyba logiczna konsekwencja ich założeń, skoro uważają się za coś lepszego od "mas", to i musi być ktoś lepszy od nich.
:zmęczony:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 cze 2011, 8:38 
xpio pisze:
To chyba logiczna konsekwencja ich założeń, skoro uważają się za coś lepszego od "mas", to i musi być ktoś lepszy od nich.
:zmęczony:


Lepsi w czym ...w propagowaniu patologii chyba i w złodziejstwie, mogą mieć całą kasę z tej małej kulki błota zwanej Ziemią a i tak będą idiotami czczącymi innego Idiotę które chce mieć władzę nad tą kulką błota czyli ich wszechmocnym szatanem który nie ma kasy aby przejąć Ziemię i musi posługiwać się takimi patafianami satanistami bo sam jakoś nie ma smykałki do interesów. Oczywiście szatan wpadł na szatański pomysł aby zawładnąć ziemią dzięki drukarce, feminizmowi czy homoseksualistom (jakby jedno miało coś ze sobą wspólnego).

I jeśli chodzi o cholerną ścisłość to "stolicą" kultów satanistycznych nie jest Nowy Jork ale Londyn oraz kilka centrów we Francji należących do Markiza de Liebaux w Lotaryngii. Tym się różną konkretne opracowania na temat satanistycznych kultów jak robił np Ted Gunderson czyli fakty, daty, imiona i Nazwiska, miejsca, dokumentny i dowody od takich niedouczonych fanatyków jacy piszą takie bełkotliwe artykuły czyli ZERO KONKRETÓW

Potem znowu za jakiś mamy wysyp bezmyślnych naśladowców na forum którzy podniecają się niezdrową i całkowicie pustą sensacją, ja zresztą nie mam zamiaru już prowadzić wojen z podobnymi pustakami, wiemy wystarczająco dużo aby wiedzieć jak powinien wyglądać konkretny materiał. Zresztą ostatnio ofiarą podobnego anty homo lesbo femino - diabeł wie co jeszcze była ostatnio na onecie Smerfy propagujące homoseksualizm czy "Smerfy" rysunkową historią loży masońskiej? albo inne twory nieleczonej schizofrenii. Żałosne.

Efekt zawsze ten sam - wychodzimy na idiotów.Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 9:01 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2009, 2:25
Posty: 688
Autorowi tego tekstu zabrakło tego czegoś co pozwala sypać nazwiskami, datami i faktami, nawet z kapelusza, większość ludzi i tak przyjmuję na wiarę.
Jest wiele zakrętów na których można się skierować i trafić w zupełnie inne miejsca, ktoś trafił gdzieś gdzie mógł napisać Quiet War a ktoś trafił w inne miejsce gdzie mógł krytykować tą pierwszą osobę/y.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 cze 2011, 9:56 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
RedMuluc:
Cytuj:
Cytuj:
Wyznawcy szatana są odpowiedzialni za liczne mordy na prezydentach i innych przywódcach, za kryzys, ludobójstwa i wojny, łącznie z wymyśloną ‘zimną wojną’ i jej następczynią – ‘wojną z terroryzmem’. Wszystkie wojny są przeciwko ludzkości i organizowane przez ten satanistyczny kult.


Moja diagnoza - schizofrenia paranoidalna najwyższego stopnia.


Red powiedz mi co tu jest kłamstwem?

NIe rozumiem cie Redmuluc sam tłumaczysz Teda Gundersona który np. opowiada historie jak dzieciaki z przedszkola uważały że przemycano je potajemnie przez sekretne tunele i prowadzono je do miejsce gdzie je gwałcono i gdzie widziały rytauły na których poświęcano dzieci szatanowi.
Ted mówi także że zabójstwo Kennediego to spisek satanistów,wspomina o sprawie Franklina w której to to wyszło na jaw że zabierano dzieci z sierocińców przewożono je samolotami do Białego DOmu i tam je gwałcono.Jedna z ofiar Paul Bonnaci w czasie procesu sądowego twierdził że był wzęty do bohemian Grove i zmuszony do zabójstwa w czasie satanistycznego rytuału a potem do zjedzenia mięsa ofiary.

phpBB [video]


Zresztą sam David ICke mówi o Białym Domu i Bohemian Grove w kontekście satanizmu.Sam stworzyłeś wątek "David Icke - Pedofilia i satanizm, struktura sieci" http://davidicke.pl/forum/post31595.html?hilit=satanizm#p31595

phpBB [video]

phpBB [video]


Redmuluc
Cytuj:
Cholerni fanatycy, jad i nienawiść w próbie usprawiedliwiania swojej nienawiści do inności.


Akceptujesz inność satanistów?Ja satanistów w ogóle nie akceptuje.Nie akceptuje ofiar ze zwierząt i ludzi.


Powiedz mi Red jaki cel jest ten strony bo ja zaczynam sie gubić.Każdy na tej tronie uważa że 11 Wrzesnia to wewnętrzna robota ale takich zamachów było w historii więcej.Żeby dopuszczać się takich okrucieństw trzeba być satanistą, zresztą sam David Icke mówi o tym.Mówi o bankierach i arystokracji którzy wszczynali wojny i sponsorowali obie strony konfliktu.Ta arystokracja wywodzi się według ICke z Babilonu gdzie czciła Molocha, Moloch jest aspektem Nimroda.I temu Molochowi poświęcano dzieci.

phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]


phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 cze 2011, 10:56 
EN.KI pisze:
Red powiedz mi co tu jest kłamstwem?

NIe rozumiem cie Redmuluc sam tłumaczysz Teda Gundersona który np. opowiada historie jak dzieciaki z przedszkola uważały że przemycano je potajemnie przez sekretne tunele i prowadzono je do miejsce gdzie je gwałcono i gdzie widziały rytauły na których poświęcano dzieci szatanowi.
Ted mówi także że zabójstwo Kennediego to spisek satanistów,wspomina o sprawie Franklina w której to to wyszło na jaw że zabierano dzieci z sierocińców przewożono je samolotami do Białego DOmu i tam je gwałcono.Jedna z ofiar Paul Bonnaci w czasie procesu sądowego twierdził że był wzęty do bohemian Grove i zmuszony do zabójstwa w czasie satanistycznego rytuału a potem do zjedzenia mięsa ofiary.


Nie czytałeś co pisałem powyżej ? Ten pacan nawet nie ma pojęcia gdzie jest stolica satanizmu i o co tu chodzi , na pewno nie o zakład przy piwie z Bogiem, na pewno nie o nienawiść do feministek i mieszanie tego w jednym tyglu z homoseksualizmem i satanizmem.

Taki bełkot mogę produkować w tysiącach egzemplarzy ale i tak nic więcej z nich nie wyniknie oprócz bełkotu i zamieszania w to Smerfów co już nie jest nawet żartem. Nie porównuj Gundersona do naćpanego pawiana Makowa.

Cytuj:
Powiedz mi Red jaki cel jest ten strony bo ja zaczynam sie gubić.Każdy na tej tronie uważa że 11 Wrzesnia to wewnętrzna robota ale takich zamachów było w historii więcej.Żeby dopuszczać się takich okrucieństw trzeba być satanistą,


Widzisz i ja mam z tym problem bo myślałem że żydzi (wg stopsyjonizmowi)...a może satanistyczni żydzi ? a może satanistyczni masońscy homoseksualni żydzi ? może satanistyczne feministyczne lesbijki żydowsko masońskie ? Bo tak z tego artykułu wynika...co najmniej. :bangheadwall: :lol: :lol: :lol:

Ten temat dotyczący satanistycznych powiązań takie artykuły tylko spłycają, ośmieszają i sprawiają że wychodzimy na głupców. Sprawa jet bardzo poważna i jej nie lekceważę ale jeśli komuś się wydaje że chodzi tylko o władzę to się grubo myli.Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 14:33 
Tutaj nie chodzi, o jakiegoś śmiesznego pana, z rogami.
Tutaj chodzi, o rasę gadów, więc dlaczego tak to omijamy? Skoro to, jest serce, napędzające tą wielką maszynę.

PS.
Sataniści, Syjoniści, Masoneria (być może nie wszystkie loże)... to wszystko jest tylko narzędziem obcej rasy, ale przez takich ludzi jak ci, z portalu ''Stop syjonizmowi.. prowadzoną przez Polaków-Katolików-Patriotów-Heteroseksualistów...'') BYĆ MOŻE PRZEGRAMY.Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 14:54 
richelieu motfuc pisze:
Wszyscy ludzie są niewolnikami tej planety lecz architekci kontrolujący masy myślą że są wolni... :wysmiewacz:


Wszyscy i wszystko na tej planecie jest niewolnikiem. Ci na górze są największymi, bo tak zagubieni...Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 16:35 
@redmuluc, do ...zaby nakrapianej !! :evil:

Znowu cie ponioslo. Nie kazdy o sprawach manipulacji mowi jak ty. Do chrzescijan jak chcesz dotrzec?
Wycierajac sobie nimi buty? Nie dojdziesz do czlowieka wysmiewajac jego wartosci. Nie sugeruj sie niedawnymi wojnami forumowymi czy wlasnymi antychrzescijanskimi pogladami. Masz do nich prawo, ale inni maja prawo do swoich. Chyba ze chcesz miec powtorke z historii i rozrywki dla lepszego zrozumienia lekcji. Wszechswiat jest bezlitosnie konsekwentnym nauczycielem.
Chcesz sie wykrwawiac, czy zachowac sily do powazniejszych zadan? Wiesz ze nie uciekniesz przed nimi.

Merytorycznie: artykul jakich pelno w necie o manipulacji. Duzo wnosi tym, ktorzy dotykaja dopiero tematu.
W wielu punktach moge sie zgodzic i sie zgadzam, choc ujecie ich jest nieco dla mnie...szablonowe.
Ale to jest retoryka katolicka widocznie. Nie musi do kazdego docierac, kwestia upodoban w rodzaju przekazu.

Inna sprawa to taka, ze jest troszke jak z syjonizmem- albo mowic konkretnie i naprawde miec mocne argumenty, albo sie zostanie wysmianym (tylko ze w przypadku syjonizmu presja i poprzeczka jest jeszcze wyzej postawiona, bez argumentow wytaczanych jak ciezkie dziala w kazdym momencie dla poparcia tezy mozna byc oskarzonym o wszystko i strone sie zamyka...).Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 17:09 
Może nie będzie mi dane już nic napisać na tym forum, ale pragnę podzielić się moim spostrzeżeniem, które mówi mi, że pan Redmuluc pokazuje dość niski poziom, a to może się źle odbić na niektórych-młodych poszukiwaczach prawdy :shock:Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 17:20 
SeventhSon pisze:
Może nie będzie mi dane już nic napisać na tym forum, ale pragnę podzielić się moim spostrzeżeniem, które mówi mi, że pan Redmuluc pokazuje dość niski poziom, a to może się źle odbić na niektórych-młodych poszukiwaczach prawdy :shock:


Może w końcu ktoś zacznie szukać informacji na innym poziomie, a mój poziom dotyczy jedynie krytyki bezproduktywnego artykułu który jak rozumiem wg twoje znacznika poziomów jest bardzo wysoki...może łaskawie odnoś się do artykułu OK ? I ukaż mi jego wartość. Chyba że tobie też pasują wypociny o feministkach czy bajki o homoseksualizmie smerfów czego źródłem są tacy autorzy jak ten idiota.

Iriomote Okti pisze:
@redmuluc,
Merytorycznie: artykul jakich pelno w necie o manipulacji. Duzo wnosi tym, ktorzy dotykaja dopiero tematu.


Tak merytorycznie to niestety dno, może ktoś lubi denne artykuły jeśli mam być szczery to takie teksy spełniają kompletnie odwrotne zadanie niż to o czym myślisz. Właśnie to odpycha ludzi którzy się z tym materiałem stykają.

Chcesz coś napisać na temat satanizmu. Proszę bardzo napisz o zamku de Libeaux czyli Pindara. Napisz co się działo na zamku Chateau des Amerois wtedy pogadamy o wnoszeniu czegoś do tematu. Zamiast pisania konkretów - odważnie mamy bełkot o grze z Bogiem... i zakładzie z diabłem...może bajki czeskie poczytajmy.Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 17:25 
Nie pasują mi takie artykuły, ale także nie pasuje mi twój ton krytyki, możesz zrobić to, z klasą.

PS. Myślę jednak, że problem satanizmu, czy jak chcesz to nazywać, istnieje i jest bardzo poważny.
Wiele istnieje: sataniści, rasa gadów, pedofilia wśród elit, rytuały itp.
My mamy bronić każdego dobra, na tym świecie, zachowując przy tym poziom, tylko tak jesteśmy, w stanie być przekonującymi i lojalnymi osobami wobec siebie oraz innych.

PS II. Doceniam twój największy, chyba wkład, w tą stronę, ale nie wydaje ci się, że troszkę przesadzasz, w swoich takich... bardzo ofensywnych natarciach, na ludzi, którzy mają inne poglądy?


Ostatnio zmieniony 06 cze 2011, 17:39 przez SeventhSon, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 17:38 
SeventhSon pisze:
Nie pasują mi takie artykuły, ale także nie pasuje mi twój ton krytyki, możesz zrobić to, z klasą.


Pretensje do autora artykułu, ja odniosłem się jedynie tylko do tego o czym ten gość pisze.. i sorry ale z klasą top można się odnosić do artykułów z klasą i ludzi z klasą, co nie dotyczy w moim mniemaniu szowinistycznych świń mających kompleksy na punkcie kobiet czy mniejszości seksualnych. Dopinasz się ode mnie o tolerancję dla gościa który by cię zatłukł małą łyżeczką od herbaty gdyby mu coś nie pasowało. Poczytaj na jego stronie inne wypociny to wtedy pogadamy.

Może pogadajmy o jego genialnych wnioskach...
Cytuj:
Mimo, że pozostaje nienazwane, tą cichą bronią jest feminizm promujący lezbianizm, który udaje obrońcę kobiet.


To ja się pytam...w rączki go całować czy pogłaskać po główce że ten pan zaszczyca internet swoimi fanatycznymi bredniami. Nie kolego ja nazywam rzeczy po imieniu tak jak myślę i nie będę owijał w bawełnę aby było łagodniej i miło się czytało.Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 17:43 
redmuluc pisze:
Tak merytorycznie to niestety dno, może ktoś lubi denne artykuły jeśli mam być szczery to takie teksy spełniają kompletnie odwrotne zadanie niż to o czym myślisz. Właśnie to odpycha ludzi którzy się z tym materiałem stykają.

Zalezy ktorych, red. Naprawde zalezy od wielu czynnikow.
Patrzysz ze swojej perspektywy ciagle. Mnie nie przeszkadza spojrzec z twojej, dlatego rozumiem skad twoje nerwy, zwlaszcza jak sie powtarza to samo w bardziej merytoryczny sposob od lat.
ALE ...!!! Nawet ty musiales nieraz weryfikowac informacje. Nie zapominaj o tym. Nie posiadles wiedzy ostatecznej w temacie, posiadles INFORMACJE. Na nich budujesz wiedze. Inni tak samo. Nic nie poradzisz na roznice w definiowaniu informacji, mozesz drzec wlosy z glowy jak chcesz, nic nie da.

SeventhSon pisze:
Myślę jednak, że problem satanizmu czy jak chcesz to nazywać, istnieje.
Wiele istnieje: sataniści, rasa gadów, pedofilia wśród elit, rytuały itp.

Mowisz o jednym i tym samym tak naprawde. Rozszerz kontekst.Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 17:54 
Iriomote Okti pisze:
ALE ...!!! Nawet ty musiales nieraz weryfikowac informacje. Nie zapominaj o tym. Nie posiadłeś wiedzy ostatecznej w temacie, posiadles INFORMACJE. Na nich budujesz wiedze. Inni tak samo.


Informacje są aż nadto konkretne i nie wnerwiam się bo daleko mi do tego. Nie ma nawet o co.

Teraz o ile masz mocne nerwy a ostrzegam że to bardzo ciężki materiał...porównaj teraz to o czym pisze ten autor o prawdziwych rytuałach o prawdziwych niewyimaginowanych ludziach ...mamy daty zdjęcia i nazwiska.

http://www.thelostpoet.be/page_60.html

Tym się zajmował Ted Gunderson robił to odważnie bez owijania w bawełnę, bez bełkotu bez ośmieszania tematyki, bez bajek że "On założył się z Bogiem"...i co taki pseudo poszukiwacz prawdy ryzykuje...jak Henry Makow ryzykuje ? kompletnie nic zwykły pieniacz i tchórz a tacy mi nie imponują.


Pozwolicie że zacytuję fragment wywiadu dotyczący Henry Makowa...

Cytuj:
Tacy jak Makow, to ludzie którzy nigdy nie mieli niczego pozytywnego do powiedzenia o kobietach.
Tylko krytyka. Śmierdząca, podła krytyka. On nienawidzi, dosłownie nienawidzi, połowy populacja świata .. kobiecej połowy


lub inny jego cytat:

Cytuj:
...On wini wszystkie kobiety świata za niepowodzenia mężczyzn. On wydaje się sugerować , że gdyby kobiety nosiły bawełniane sukienki i pozostały w kuchni, nieszczęścia całego świata byłyby rozwiązane.


Jakieś pytania ?

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread407342/pg1

czy może zamienił stryjek siekierkę na kijek...Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 18:03 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Red
Cytuj:
Tak merytorycznie to niestety dno


Ja się tu nie zgodze bo sam Arron Russo w wywiadzie udzielonym Alexowi Jonesowi mówi że feminizm został wymyślony przez Rockefelerów w celu zniszczenia rodziny, mówi to w tym wywiadzie

phpBB [video]


Więc ataki Makowa na Rockefelerów są uzasadnione.


Jak spojrzysz na fragmenty textu Makowa które wkleiłem poniżej to zobaczysz zbieżność z tym co mówi Icke a co mówi Makow.
Makow umieszczate fakty w kontekscie chrześcijaństwo vs. satanizm a Icke umieszcza takie fakty w kontekscie ludzkość vs jaszczury.Jedno wybierają ten kontekst i a inni ten drugi.
Tworzą się dwa obozy które właściwie walczą w dużym stopniu z tym samym, mają właściwie tych samych wrogów.Więć może można być stworzyć jakąś nić pozumienia zamiast się z nimi napieprzać.
Nie twórzmy nowych podziałów i nie wzmacniajmy już istniejących.

Cytuj:
Mówił, że ‘szczepionki medycyny behawioralnej’ mogą przyspieszyć przejście dziecka z mającej zniknąć rodziny do ‘kontrolowanego przez państwo szkolnictwa i państwowych placówek opieki dziennej nad dziećmi’.

Jak mówi Huxley, celem jest tu stworzenie „pewnego rodzaju bezbolesnego obozu koncentracyjnego dla całych społeczeństw po to, by odebrać ludziom wolność… ale… ich uwaga zostanie odwrócona od jakiejkolwiek chęci buntu poprzez propagandę i pranie mózgu… wzmocnione metodami farmakologicznymi”.


Cytuj:
‘koniecznym będzie rozłożenie rodziny poprzez zwiększanie zawodowych zainteresowań rodziców i ustanowienie rządowych ośrodków dziennych dla dzieci osieroconych przez zawodowe zaangażowanie rodziców.’

To będzie osiągnięte przez użycie ‘cichej broni’ (propaganda i inżynieria społeczna) aplikowanej przez media i placówki oświatowe.


Cytuj:
Dokument mówi o ‘zdobywaniu kontroli nad społeczeństwem’ poprzez trzymanie go jako ‘niezdyscyplinowane, nie posiadające wiedzy, zdezorientowane, zdezorganizowane i zdekoncentrowane’:

- Odwracanie uwagi społeczeństwa od prawdziwych problemów społecznych, a zainteresowanie go sprawami nieistotnymi. Sabotaż myślenia poprzez stałe bombardowanie medialne seksem, przemocą i wojnami, tzw gwałt umysłowy i emocjonalny. Dać ludziom ‘niezdrową pożywkę dla umysłu’ i pozbawić ich wszystkiego czego potrzebują, szczególnie edukacji. Utrzymywać rozrywkę na poziomie szóstej klasy podstawówki.

- Praca: trzymanie ludzi ciągle zajętych, nie dawać czasu na myślenie, powrót na farmę do innych zwierząt

- Zniszczenie wzajemnego zaufania Amerykanów

- Zasada główna: korzyści osiąga się poprzez dezorientację; im więcej dezorientacji, tym więcej korzyści. Wniosek – najlepszym sposobem jest stwarzanie problemów i następnie oferowanie ich rozwiązań.
Fakt Icke nie atakuje feminizmu i homoseksualizmu

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 cze 2011, 19:03 
Enki

Dogadać się, mówisz... Takim sposobem nie stworzymy ''świata marzeń, bez zła'', ale może jest, w tym coś rozsądnego... Niestety, ale po ewentualnym ''zwycięstwie'' nad jednym wrogiem nastały by kolejne spory, ponieważ Chrześcijanie są, w jakimś stopniu ''ludźmi ciemnoty'' i do takich jak my nastawieni są, po prostu trochę, albo i bardziej niż trochę, negatywnie.

Iriomote Okti

Chciałem po prostu ''przekazać'', to co już wszyscy wiemy, mianowicie MAMY WIELU wrogów, i sprawa jest cholernie skomplikowana :)Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 20:28 
Zgadzam się z Okti.....

a że tak sobie sparafrazuję podpis jednego z użytkowników..: zanim zaczniemy zmieniać świat, warto najpierw zacząć panować nad własnymi emocjami i płytkimi , pochopnymi osądami warunkowanymi przez te emocje..... A od siebie dodam jeszcze że agresywny ton wypowiedzi zawsze działa na niekorzyść mówcy... nawet jeśli głosiłby on najwyższe prawdy wszechświata.....

pozdrawiam

:tak:Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 20:42 
@Red
Albo jestem zwichnieta psychicznie, albo nie dociera do mnie, albo mam za mocne nerwy, ale wytrzymalam material.
Ale rozumiem ze szlag moze trafiac czlowieka, jasne ze tak. Zastanawiam sie co musiala Arizona Wilder wytrzymac...

Ty masz dryl wojskowy i taka merytoryke. Rozumiem. Ale mieszasz ze swoim programem antyklerykalnym i antychrzescijanskim. Wychodzisz potem na pieniacza, nie na admina.
Wystarczy ci wejsc na program i jestes jak na tacy z przystawka podany. :mrgreen:
Ale wole twoje wojskowe maniery po stokroc od lajtworkersowego smarowania miodem. Niestety ale moja podswiadomosc jest czasem malo tolerancyjna, bo ma w nosie reguly, i mi mowi odnosnie "swietlistych" ze sa troche...oslizgli :dobani:

@Siódmy Synu Pratchetta :king:
Jedni mowia ze mamy wielu wrogow, drudzy ze to chodzi o jedno i to samo tylko w roznych maskach... Mruga
A ja mysle ze jak sobie z wrogiem w sobie nie poradzimy, czyli nie odwazymy sie poznac siebie i z dystansem podejsc do tego co odkryjemy jako terapeuci dla samych siebie,to nie sposob sie nam mierzyc z wiekszymi wrogami.
Jak to mowil Pawlak w "Samych swoich": po coz nam nowego wroga szukac, jak ten stary i znany tuz za miedza... :lol:Na górę
   
 
 
Post: 06 cze 2011, 21:16 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2011, 19:30
Posty: 194
Płeć: mężczyzna
Podaje strone na ktorej jest filmik dajcie troche na dol i jest,nie trzeba rozomiec obrazki mowia same za siebie http://www.rafapal.com/?p=9783

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 lut 2021, 17:39 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 31 sty 2017, 23:12
Posty: 146
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bayern
Wedlug mnie to ten artykul pisany przez EN.KI jest w pelni aktualny. Wszystko co tam omowiono sie sprawdza: atakujace fenimistki, rozhukani homoseksualisci, przeciez to wlasnie przerabiamy. z jednym bym sie nie zgodzil, to wychowanie w tradycyjnej katolickiej, czy islamskiej rodzinie, lub zydowskiej, w tych rodzinach preferuje sie wzorce niewolnictwa, i na takich wzorcach wychowywani sa mlodzi ludzie. Chociaz to jest to ze ja juz jestem stary, i mam odniesienie do tych czasow gdy ja bylem mlody, no ale to bylo pol wieku temu.
Krzysztof moze sobie pluc w .... ze to negowal.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group