Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lip 2014, 18:05

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Drodzy Koledzy i Koleżanki tego forum

Mój problem, a właściwie zmora mojego życia pojawiła się prawie 2 miesiące temu.
Podczas dźwignia towaru na sklepowe półki zerwałem mięśnie podbrzusza w tym co ważne także te erekcyjne.
Lekarz chirurg skierował mnie do urologa. Ten następnie orzekł zabieg operacyjny, ale ostrzegł mnie że mięśnie nie będą pracować jak dawniej i zawsze będę musiał uważać.

Ostatnio dużo czytałem o chirurgii fantomowej, iż jest dużo bezpieczniejsza, a tym samym mniej powikłań i zero krwi.

Apeluję do wszystkich internautów obeznanych w tym temacie o podsuniecie swoich sugestii, spostrzeżeń, opinii, a także wskazanie bioenergoterapeutów, którzy podejmą się takiego zabiegu.

Sprawa jest pilna, bo od tego w dużej mierze zależeć będzie moje przyszłe życie.

Pozdrawiam :hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 maja 2011, 12:08 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o bioterapeutę, to mogę polecić ci osobę Piotra Leszczyńskiego z Ostrowca Św. W tematach chirurgii fantomowej porusza się dość swobodnie i ma na koncie duże sukcesy w tej dziedzinie. Niektórzy tu na forum mieli okazję poznać go osobiście. Kontakt do niego www.bioterapiazabiegi.pl. Śmiało polecam.

Pozdrawiam
i życzę zdrowia

Dzień Dobry

Jeśli zapoznasz się z wątkiem internetowa społeczność uzdrowicieli być może znajdziesz tam inspiracje.do dalszego działania.
Ja osobiście uważam iż zawsze warto opierać się na kilku źródłach informacji lub korzystać z pomocy z różnych niezależnych źródeł.

Pozdrawiam Zbyszek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]