Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 sty 2021, 4:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2010, 8:49 
Banksterski klan Rothschildów jest najbogatszym i najbardziej wpływowym klanem na świecie. Spis jego posiadłości byłby potężną księgą. Dużo łatwiej byłoby wyliczyć te banki i megakoncerny oraz gałęzie przemysłu, których on nie kontroluje, lub w których nie jest współudziałowcem. Choć najczęściej robi to on za pośrednictwem podstawionych agentów (lub firm) z innym, niepodpadającym nazwiskiem.

Z wielu przekazów wiadome jest, że na spotkaniach ojców chrzestnych klanów Rothschilda i Rockefellera ten drugi z należnym ważniejszemu od siebie szacunkiem traktuje Pate Rothschilda.

Nie jest przypadkiem, że Rothschild nie bierze udziału w zlotach grupy Bilderberga czy Komisji Trójstronnej. Po prostu nie widzi on takiej potrzeby. Ma tam swoich przedstawicieli, a jego duch krąży nad obradującymi. Możemy być pewni, że w tych gremiach nigdy nie zapadają decyzje, które byłyby niezgodne z wolą i interesami tego banksterskiego klanu.

Jednym z zaufanych przedstawicieli Rothschildów, reprezentujących wspólne ich interesy w tych gremiach jest właśnie Rockefeller. Jest on też znanym zwolennikiem zachipowania wszystkich ludzi (o tym później).

O planach chipowania ludzi mówi się sporo. Zwłaszcza w internecie, choć i w oficjalnych mediach czasami też.

Kiedyś w dyskusji o chipach w TVP padł argument, że np. zasypanych pod ziemią górników łatwiej i prędzej można by odnaleźć, gdyby mieli chipy. Racja, chciałoby się rzec. Ale z drugiej strony, kiedy będzie się poszukiwanym przez władzę za nieprawomyślność przestępcą, nie będzie gdzie się ukryć, bo nawet pod ziemią takiego namierzą.

Jak na razie trwa medialne przygotowanie nas do chipowania. Będzie ono poprzedzone okresem przejściowym, do którego właśnie zmierzamy. W okresie przejściowym zlikwidowane mają zostać realne pieniądze, a wszelkie transakcje i opłaty, nawet w miejskich szaletach, uiszczane mają być za pośrednictwem kart kredytowych, bankowych czy płatniczych.

Powoli nasila się trwająca już od pewnego czasu kampania przekonywania ludzi co do zalet kart kradytowych.

Argumenty za wprowadzeniem takich kart są niewyszukanie proste:

- nie zostaniesz okradziony,

- nie zgubisz pieniędy,

- skończą się napady rabunkowe na sklepy i banki,

- zlikwidowane zostanie łapownictwo.

- zlikwidowyny zostanie czarny rynek, w tym i handel bronią, narkotykami itp.

Czyli będziemy żyć w pięknym nowym świecie bez złodziei, korupcji i nielegalnego handlu.

Niby prawda. Tyle że kartę też mogą ci ukraść. Możesz ją też – jak pieniądze – zgubić. A jeśli to stanie się podczas urlopu na drugim końcu świata, może być to naprawdę problematyczne i nieprzyjemne. Napady i kradzieże mimo wprowadzenia kart będą istniały nadal. Złodzieje kraść będą towar a nie kasę. Czarny rynek przeobrazi się w czarny handel wymienny. Pieniężne łapówki zastąpią prezenty. Zresztą, naprawdę najgorsze i najbardziej szkodliwe łapownictwo na samej górze od dawna obchodzi się bez pieniędzy. Tam płaci się koncesjami, zezwoleniami , awansami, pozycjami w radach nadzorczych itp.

Także i nielegalny handel narkotykami czy bronią nie zanikną. Większość tych rynków kontrolowana jest przez tajne służby cywilne i wojskowe (w branży narkotycznej CIA to światowy potentat). W ich interesie jest więc znalezienie nowej formy uiszczania opłat za oferowany towar.

Natomiast propaganda (wiadomo, w czyich rękach są media) nie wspomina ani słówkiem o tym, że po wprowadzeniu kart płatniczych będziemy społeczeństwem pod policyjną lupą.

Superkomputer będzie w stanie na bieżąco informować policję o wielu danych dotyczących tysięcy podejrzanych, nieprawomyślnych przeciwników postępu i demokracji.

Policja (tajne służby) na bieżąco będą wiedziały o tobie:

- Co, gdzie, kiedy i ile kupujesz. A przy okazji – czy, co i ile pijesz (jeśli w knajpce nieznajomy zaproponuje ci drinka i zamówi twój ulubiony trunek, niekoniecznie musi to być przypadek).

- Czy i jak często chodzisz do kina, teatru (ulubiony repertuar daje twój profil psychologiczny).

- Czy chodzisz na fitness lub do sex-shopu. Czy korzystasz z agencji towarzyskich (możliwość szantażu)

- Czy, dokąd, kiedy i jak często jeździsz pociągami, autobusami, latasz samolotami.

- A nawet, jak jeździsz autem, to wiedzą, gdzie tankujesz, gdzie i jak długo parkujesz.

Mówiąc krótko i zwięźle – za każdym razem, gdy gdziekolwiek i za cokolwiek zmuszony będziesz uiścić opłatę, Wielki Brat będzie o tym wiedział.

Już na tym etapie będziemy społeczeństwem inwigilowanym.

Płacenie wyłącznie kartami wprowadzone zostanie bez głosowania w parlamentach, bez decyzji rządów. Już dzisiaj, z dnia na dzień wzrasta ilość sklepów nie przyjmujących gotówki. Pewnego dnia w ulubionym sklepiku za rogiem też po prostu nie kupimy niczego za pieniądze. Do płacenia kartami zostaniemy w ten sposób bez przymusu przymuszeni.

Po zlikwidowaniu realnego pieniądza usłużne ideologom NWO i przez nich sterowane i kontrolowane media zmienią ton. Rozpocznie się narzekanie na karty płatnicze.

- że są niewygodne, bo trzeba pamiętać numery kodu,

- że giną, są kradzione, podrabiane czy fałszowane,

- czyli że niewiele lepsze są one od zlikwidowanych pieniędzy.

No i wtedy media przekonają nas, że najlepszym rozwiązaniem będą chipy.

- Nie musisz pamiętać kodu.

- Nie zgubisz go, nikt ci go nie ukradnie (o uciętych przez bandytów rękach z chipami media przezornie nie będą nas informowały).

I od tego dnia będziemy zachipowanym bydłem roboczym.

Po co jednak to wszystko – zapyta sceptyk. Po co władcom świata te chipy.

Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w wywiadzie z Aaronem Russo.

Wypowiedź jego jest o tyle warta uwagi, że o przyczynach planowanego chipowania ma on informacje z pierwszej ręki - od przedstawiciela klanu Rockefellerów. Istotą chipa jest to, że jak podpadniesz władzy i chipa ci wyłączą, to nie kupisz nawet wody mineralnej, czy cokolwiek do zjedzenia. Nie dostaniesz się też do autobusu, pociągu czy samolotu, aby uciec przed szukającą ciebie policją. Nie schowasz się nawet pod ziemią. GPS czuwa – znajdzie ciebie i tam.

Będziemy kontrolowanymi non stop, 24 godziny na dobę, niewolnikami. Niepokornych będzie się głodem (nie kupisz jedzenia wyłączonym chipem) zmuszać do posłuszeństwa.

Orwell w grobie się przewraca. Jego Wielki Brat w porównaniu z Rothschildami i Rockefellerami, to nieudolny pętak.

Jeszcze jedna uwaga. Katastrofa finansowa i bankructwo naszego unijnego baraku nie jest przypadkiem.

Jest to zgodne z planem o którym mówił David Rockefeller:

Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.

Wszystko biegnie więc zgodnie z planem banksterów. Aktualnie pracują oni nad odpowiednio wielkim kryzysem. Jeśli się plan banksterów przejrzało, to nagle wiele wydawałoby się niepowiązanych ze sobą wydarzeń nagle doskonale pasuje do siebie. Trzeba jedynie zrozumieć to, że nad polityką, finansami i gospodarką pieczę sprawują banksterzy, realizujący ich plan – budowę dyktatorskiego światowego rządu, czyli nowy, bankstersko-talmudyczny porządek świata.

http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/16/chipowanie-czas-zaczac-rothschild-reka-skinal/#more-3845


Ostatnio zmieniony 16 paź 2010, 9:31 przez sfath, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 paź 2010, 8:49 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 16 paź 2010, 9:04 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1505
Poliszynel daje po garach: WYKOP! http://www.wykop.pl/link/497681/chipowanie-czas-zaczac-rothschild-reka-skinal/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 paź 2010, 9:16 
Kolejny krok do real big bro pod przykrywką troski o obywatela. Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że gro obywateli tą pseudo troskę bezrefleksyjnie łyka. Co więcej są szczęśliwsi gdy myśli się za nich i wdzięczni za Unię, jej dofinansowania, życie na kredyt :bangheadwall:Na górę
   
 
 
Post: 16 paź 2010, 11:46 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2010, 8:39
Posty: 228
Płeć: mężczyzna
Jakoś nie chce mi się wierzyć w powszechne czipowanie. Ten cwany plan im nie wyjdzie. Już szczepionki odrzuciliśmy, a co dopiero jakieś małe elektroniczne gówienko. Jaki idiota da sobie to wczepić. Wielu ludzi da sobie to zainstalować dopiero z lufą przy skroni.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 paź 2010, 13:33 
Quintus Maximus pisze:
Jakoś nie chce mi się wierzyć w powszechne czipowanie. Ten cwany plan im nie wyjdzie. Już szczepionki odrzuciliśmy, a co dopiero jakieś małe elektroniczne gówienko. Jaki idiota da sobie to wczepić. Wielu ludzi da sobie to zainstalować dopiero z lufą przy skroni.


Czipowaie w Polsce rusza od 1 stycznia 2011 roku. Co za różnica czy masz czip na obrączce, na łańcuszku, w ciele, czy w portfelu? Ciekawe ile będzie protestów i obywatelskiego nieposłuszeństwa zwłaszcza wśród użytkowników tego forum?

http://nowy-dowod-osobisty.pl/Na górę
   
 
 
Post: 16 paź 2010, 14:43 
Dla mnie, jeśli ktoś sobie życzy może mieć czipa nawet w tyłku. Nie podoba mi się natomiast jakkolwiek forma przymusu czipowania.

Cytuj:
Ciekawe ile będzie protestów i obywatelskiego nieposłuszeństwa zwłaszcza wśród użytkowników tego forum?


Podejrzewam, że niewiele. Biurokracja dosłownie wymusi dowód z czipem. O państwowej "opiece" zdrowotnej przeciętny Kowalski bez czipa tez będzie mógł zapomnieć. Ożyciu na ponad stan i na kredyt nie wspominając.Na górę
   
 
 
Post: 16 paź 2010, 19:44 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2010, 8:39
Posty: 228
Płeć: mężczyzna
a. gdzieś wyczytałem, że przed nadejściem NWO wszyscy będą musieli być zaczipowani
b. mój dowód osobisty jest ważny do 2016 roku
c. czyli czip będzie mi towarzyszył minimum od 2017 roku, chyba że zainstalują mi go w inny sposób np. wraz ze zjedzoną drożdżówką.
d. czy czip w dowodzie będzie spełniał funkcję tego sławnego enwuowskiego czipa?

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 paź 2010, 21:59 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 20:24
Posty: 581
Lokalizacja: Maryjenburg
Płeć: mężczyzna
Się uchowałem - nie mam konta w banku - nie dam się dobrowolnie zaczipować ani zaszczepić. Pętla zaciska się.
Drobnymi kroczkami, systematycznie - milimetr po milimetrze - mam tego świadomość.
Wścieka mnie to, do furii doprowadza.
AleNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 paź 2010, 8:27 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 19 cze 2009, 9:35
Posty: 1505
Chrześcijanin nie da się zachipować bo jest to niezgodne z jego wiarą :lol:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 paź 2010, 9:29 
Tak jest Wyspa, Watykan już dawno powinien usunąć wpis o "znamieniu Bestii" z Biblii :mrgreen:
Ale jeśli jestesmy kontrolowani poprzez karty, chipy w dokumentach, dziwne wzory AZTEC znajdujące się pod bluzą np Adidasa czy też opakowaniu HDD (w WORDzie było tak podpisane - AZTEC)

No i sam HAARP może bez metalu w skórze - Nami kontrolować...

To po co Nam ten chip, do czego służy? Może jednak to DOBRE? :z jęzorem:Na górę
   
 
 
Post: 31 maja 2012, 21:33 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 13:32
Posty: 122
Nie lubię takich info, ale cóż... z okrzykiem "NIE PRZEJDZIE!" wrzucam.

Portugalskie ministerstwo sprawiedliwości stworzy możliwość informowania lokalnych społeczności o miejscu pobytu osób skazanych za pedofilię. Przewidziano też wszczepianie chipów dzieciom, które padły ofiarą ataków seksualnych oraz samym pedofilom.

- Chip pomoże dbać o bezpieczeństwo skrzywdzonych dzieci, stale monitorować miejsce ich pobytu oraz chronić je przed ewentualnym atakiem napastnika poprzez zaalarmowanie miejscowych organów ścigania - poinformowała minister sprawiedliwości Paula Teixeira da Cruz.

Jej zdaniem nowe przepisy, które obecnie są opracowywane przez resort, nie mają na celu dyskryminowania pedofilów, ale "kontrolę ich zachowań" po wyjściu z więzienia, a także ochronę zagrożonych przez nich dzieci.

Zdaniem komentatorów wprowadzenie do portugalskiego ustawodawstwa środków prewencyjnych wobec pedofilów ma związek z tzw. aferą Casa Pia, a także wysoką liczbą zaginięć dzieci na terenie Portugalii.

W 2011 r. w Portugalii zniknęło bez śladu 2842 dzieci, zaś w pierwszym kwartale br. - 892 osób nieletnich.

W 2002 r. portugalska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego wychowanków publicznego sierocińca Casa Pia w Lizbonie. Głównymi podejrzanymi w aferze było kilkanaście osób, w tym kilka znanych osobistości portugalskiej polityki i kultury. We wrześniu 2010 r. sąd skazał sześciu oskarżonych na kary od 6 do 18 lat pozbawienia wolności za popełnienie łącznie 900 przestępstw. Obecnie tylko jeden z nich odsiaduje karę. Pozostali przebywają na wolności, oczekując na rozpatrzenie ich apelacji.

Źródło: Gazeta Wyborcza

http://wyborcza.pl/1,76842,11826133,Portugalia_zaostrza_prawo_przeciw_pedofilii__Chipy.html


1) Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej uznaje istnienie godności ludzkiej i stanowi, że musi być ona szanowana i chroniona. W rozdziale I zatytułowanym Godność Karta wymienia prawo do życia, PRAWO DO INTEGRALNOŚCI CIELESNEJ oraz zakazuje tortur, nieludzkiego lub poniżającego traktowania, karania oraz niewolnictwa i pracy przymusowej.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Godno%C5%9B%C4%87_cz%C5%82owieka#W_polskiej_Konstytucji

2) Znakowanie zwierząt - trwałe oznaczanie każdego zwierzęcia hodowlanego, umożliwiające jego identyfikację.

(...) Jedną z najstarszych jest wypalanie znaków na zadzie, stosowane u koni i bydła, także wypalanie numerów lub znaków na rogach bydła. Innymi metodami są: zakładanie kolczyków na uszy bydła, świń i owiec, tatuowanie numerów na uszach królików, owiec, lisów i świń, a także psów rasowych (...)

Obecnie na coraz szerszą skalę stosuje się metodę znakowania elektronicznego, polegającą na znakowaniu zwierząt niewielkimi znaczkami z tworzywa sztucznego, wprowadzanymi podskórnie, zawierającymi kolejne numery.
http://portalwiedzy.onet.pl/3779,,,,znakowanie_zwierzat,haslo.html

_________________
http://swietageometria.info/ ; http://www.youtube.com/Leszko2012 ;Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 cze 2012, 1:27 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Tak, mikroczipy już teraz nie zdają praktycznego egzaminu jak pokazuje to
przykład Fernandeza de Cevallosa, byłego meksykańskiego kandydata na
prezydenta. Porywacze go po prostu wycięli i zabrali delikwenta bez czipa.
Jedynie w przypadku pojazdów i czasem zwierząt i ludzi ma to jakieś zastosowanie.
Ale wiadomo jak duże muszą być takie urządzenia by działały.
http://www.laht.com/article.asp?ArticleId=358451&CategoryId=14091

Do tego według amerykańskich firm ochroniarskich takie czipy są po prostu
za słabe by mogły komunikować się z satelitami. By system oparty na RFID
których sygnały są znacznie słabsze od telefonów komórkowych skutecznie
działał skanerów sygnału musiałoby być więcej niż mamy obecnie masztów
telefonii komórkowej. A biomechaniczne czipy obcych to zupełnie inny
poziom technologii oparty na zupełnie innych zasadach. Na pewno
sygnał jest odczytywany jeśli w pobliżu jest np. nadajnik komórkowy
przystosowany do odbierania tego typu sygnałów ale nie ma ich wszędzie.
Do tego na dalsze odległości trzeba przy sobie mieć nadajnik GPS wielkości
telefonu komórkowego lub po prostu telefon z GPS, inaczej brak sygnału.
Każdy kto ma router radiowy, internet mobilny i problemy z sygnałem
przy złej pogodzie wie jak to działa w praktyce.
Odpowiednik czipa namierzającego już od lat istnieje w postaci telefonów.

Cytuj:
http://www.khouse.org/enews_article/2011/1820/

"Mowy nie ma by coś tego rozmiaru (ziarnka ryżu) mogło komunikować się bezpośrednio
z satelitą," powiedział Justin Patton, dyrektor zarządzający Centrum Badawczym RFID
Uniwersytetu Arkansas. "Mam drogie systemy z bateriami na pokładzie i nawet one
nie mogą zostać odczytane z dystansu wiekszego niż kilkaset metrów bez żadnych
interferencji po drodze," stwierdził Patton.


Póki co mikroczipy służą jedynie skutecznemu wyciąganiu pieniędzy
od bogatych meksykanów obawiających się porwania co nawet
przy działającym systemie niewiele im pomoże ponieważ około 20%
policjantów i wojskowych w Meksyku współpracuje z przestępcami.
Musieliby ujawnić zbyt wiele z utajnionych technologii by stworzyć
skutecznie działający system kontroli populacji poprzez implanty RFID.
Porwania i zaginięcia osób z czipami oraz problemy techniczne
skutecznie wybiją wszystkim z głowy podobne pomysły.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 cze 2012, 7:11 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2009, 9:19
Posty: 297
Lokalizacja: Wawa
Płeć: mężczyzna
Obrazek
Władze kilku amerykańskich szkół planują wprowadzić pilotażowo program znakowania uczniów. (fot. Eastnews)
Nie wiem wyjade tam gdzie tego niema, nie dam sobie tego wstrzyknąć :!:
Obrazek
Czy tak właśnie będzie wyglądać nasza przyszłość? (fot. Eastnews)
Orwell znów się nie pomylił.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 cze 2012, 16:38 
Jeśli Orwell sie nie pomylił to może sie okazać że wszyscy co ulegną dobrowolnie, dokonają najgorszej wymiany w zyciu,a w zamian uzyskają fałszywe bezpieczeństwo.Na górę
   
 
 
Post: 02 cze 2012, 10:04 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Rosja: prawosławni przeciw technologiom identyfikacji ludzi
1 Czerwiec 2012 Dodaj komentarz

Źródło:http://www.oecumene.radiovaticana.org/POL/articolo.asp?c=593034

Obrazek

Zagrożenia kryjące się w nowych technologiach identyfikacji człowieka opublikował w projekcie dokumentu patriarchat moskiewski. Odnosi się on do metod biometrycznych, chipów i innych urządzeń wszczepianych w ciało ludzkie.

W projekcie dokumentu Rosyjski Kościół Prawosławny apeluje do władz o przyjęcie propozycji prawnego zakazu stosowania jakichkolwiek widocznych lub niewidocznych znaków biometrycznych w ciele ludzkim. Zakaz powinien dotyczyć implantacji mikro- i nanoelektronicznych urządzeń w mózgu lub innej części ciała. Autorzy projektu dokumentu podkreślili, że zastosowanie metod biometrycznych pozwoli na kierowanie człowiekiem poprzez różne sfery życia, takie jak finanse, opieka medyczna, rodzina, pomoc społeczna, posiadanie własności i inne. Istnieje realne zagrożenie wpływania nie tylko na życie codzienne, ale i na sferę duchową. Mimo, że metody biometryczne mogą okazać swoją przydatność w walce z przestępczością czy w kontrolowaniu wstępu do stref chronionych, to jednak powszechne i przymusowe zbieranie informacji o konkretnym człowieku, umieszczanie ich w bazie danych urządzeń elektronicznych zagraża godności i wolności nadanym ludziom przez Boga.

Projekt dokumentu, zatytułowany „O stanowisku Kościoła w związku z pojawieniem się perspektyw rozwoju nowych technologii identyfikacji człowieka”, został przesłany do wszystkich diecezji rosyjskiego prawosławia w celu przedyskutowania jego treści. Przez internet swoje komentarze do projektu mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani.

W. Raiter, Moskwa

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 cze 2012, 17:18 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2010, 3:36
Posty: 323
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Płeć: mężczyzna
RoX pisze:
Nie wiem wyjade tam gdzie tego niema, nie dam sobie tego wstrzyknąć

Rox, a nie uważasz że lepiej zostać tu gdzie się jest i wypieprzyć ludzi co chcą tych zmian (m.in. czipów) na orbitę, i pozwolić im tam żyć? Ja na pewno nigdzie nie będę uciekał, trzeba z tymi sk...mi raz na zawsze skończyć i ich wyrzucić, stąd i teraz, a nie uciekać. Bo ile można?

_________________
Pozdrawiam,
-----------------
Claude mOnet

posłuchaj mojej audycji Teoria Chaosu
teraz na żywo w Radiu Na Fali i Radiu Paranormalium w każdy piątek po 24!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 cze 2012, 21:21 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2009, 9:19
Posty: 297
Lokalizacja: Wawa
Płeć: mężczyzna
Claude mOnet pisze:
RoX pisze:
Nie wiem wyjade tam gdzie tego niema, nie dam sobie tego wstrzyknąć

Rox, a nie uważasz że lepiej zostać tu gdzie się jest i wypieprzyć ludzi co chcą tych zmian (m.in. czipów) na orbitę, i pozwolić im tam żyć? Ja na pewno nigdzie nie będę uciekał, trzeba z tymi sk...mi raz na zawsze skończyć i ich wyrzucić, stąd i teraz, a nie uciekać. Bo ile można?


Raczej nie, zawsze tworzy się ostatni bastion gdzieś na świecie a ja chciałbym tam być.

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 cze 2012, 8:30 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sie 2009, 9:19
Posty: 297
Lokalizacja: Wawa
Płeć: mężczyzna
mammłotek pisze:
RoX pisze:
Raczej nie, zawsze tworzy się ostatni bastion gdzieś na świecie a ja chciałbym tam być.

Myślenie ściganego zwierzęcia. Naprawdę myślisz, że ten "ostatni bastion" będzie czymś więcej niż rezerwatem. W najlepszym wypadku oczywiście. W bardziej realnym przypadku będziecie po prostu małą, łatwą do zlikwidowania mniejszością. Robótka tym łatwiejsza, że siedzicie w tym bastionie.
@Rox, OGARNIJ SIĘ
Uciekając nic nie zdziałasz. Co najwyżej zjedziesz buty 8-)


Ciężko się ogarnąć :D zobaczysz jak będzie jak się zacznie. Takie jest moje zdanie, ale tylko świnia nie zmienia zdania :D

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 cze 2012, 11:12 
Claude mOnet pisze:
RoX pisze:
Nie wiem wyjade tam gdzie tego niema, nie dam sobie tego wstrzyknąć

Rox, a nie uważasz że lepiej zostać tu gdzie się jest i wypieprzyć ludzi co chcą tych zmian (m.in. czipów) na orbitę, i pozwolić im tam żyć? Ja na pewno nigdzie nie będę uciekał, trzeba z tymi sk... mi raz na zawsze skończyć i ich wyrzucić, stąd i teraz, a nie uciekać. Bo ile można?


:tak:
Cloude też jestem tego zdania bo nie może być inne.

To jest jedyne rozwiązanie, rezerwat ale dla tych co chcą mieć władzę nad światem, chip w dooopę i papa. :D

Planeta Ziemia dla normalnych ludzi chcących po prostu żyć a nie użerać się i taplać mimo woli w szambie. Mam nadzieję, że takich jest więcej ale nie mają siły przebicia, jeszcze...Na górę
   
 
 
Post: 21 cze 2012, 21:26 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 08 mar 2012, 1:13
Posty: 85
Płeć: kobieta
tak to czytam, czytam... i żarówa się nad łbem zapaliła.

czy to przypadkiem nie ma po prostu sluzyc tej calej depopulacji? negatywne promieniowanie..itp itd ?

_________________
Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznejNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 wrz 2012, 12:29 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2010, 8:57
Posty: 521
Bolek chce czypować :)na początek polytkierców.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/walesa-ochipowac-politykow,274708.html

pzdrNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 wrz 2012, 14:15 
Jestem ciekaw kiedy w całym procesie samostresowania i samonapędzania stanu zagrożenia w końcu pojawi się artykuł jak łatwo zdezaktywować taki chip ? Owszem możemy nie mieć wyboru, zostanie na nas wymuszone lecz w sytuacji bezpośredniego zagrożenia, sytuacji krytycznej gdy np. stoimy w obliczu, powiedzmy taki skrajnie paranoiczny wariant, łapanki na ulicy, równolegle do polityki wzajemnego zastraszania i lamentów nad nadchodzącym niewolnictwem pojawiło się co najmniej 8 ( tyle znalazłem w 30 min ) sposobów kompletnej dezaktywacji chipów RFID i dowolnych opartych na technologii półprzewodnikowej. Paradoksalnie stopień miniaturyzacji oraz skala integracji tylko sprzyja dezaktywacji oraz zmniejsza ryzyko niewielkich i tak obrażeń.

Jeśli wymyślą inne sposoby znakowania, powiedzmy radioizotopowego, polimerycznych obwodów warstwowych sprawa może się ciutkę skomplikować, chociaż i to jest już przewidziane. Co najwyżej ciutkę mocniej zaboli pozostaną ciutkę większe obrażenia.

Obrażeń, które są wynikiem niezastosowania się do procedur ! I poza banalnym usunięciem inwazyjnym nie potrzebny tu skalpel, igły czy inne żelastwo. Załatwia się sprawę czystą energią... I nie chodzi o żadne ezoteryczne obrzędy :tak:

Dodam, że zerkając na ten temat zupełnie "od niechcenia" znalazłem w sieci w 30 minut jak bezinwazyjnie, w dwóch przypadkach z ryzykiem nieuciążliwych ale mało bolesnych obrażeń, uczynić to z wykorzystaniem prostych urządzeń, sprzętów ogólnie dostępnych lub niespodziewanie powszechnych w użyciu i wymagających niewielkiej przeróbki bez konieczności posiadania nawet średnio zaawansowanej wiedzy technicznej. Metody są tak proste, że z pomocą męża potrafiącego naprawić kontakt, żona może się z tym uporać w pół godziny. Przygotowanie za wczasu urządzenia lub dostosowanie istniejącego sprzętu w niemalże każdym domu ( kuchni ) może skrócić ten czas dosłownie do sekund czy kilku minut minut.

Nie wspominam o tym, że jak zwykle zapędziwszy się w poczucie beznadziei w obliczu tak groteskowych pomysłów ( i praktycznie niewykonalnych na skalę masową ) jak wszczepianie chipów wgłąb pnia mózgowego, wewnątrz czaszki czy już łatwiejszy sposób - głęboko w tkankę mięśniową, zapominamy, że zawsze wszelkie nowe "smycze" i "dojarki" systemowe zawsze szybko zostają obchodzone w tzw. siedlisku dekadencji ( undergroundu ). W momencie masowego chipowania jestem więcej niż pewien, że zakwitnie podziemie usuwania, klonowania* czy przeprograowywania takich chipów. Tak jak z automatami telefonicznymi, potem komórkami, GPS'ami, WiFi, kartami kredytowymi, płatniczymi, kartami-biletami do metra, kartami do dekoderów SAT itp.

Być może to doda trochę otuchy i zmniejszy poziom zagrożenia z żółtego na zielony tym, którzy podchodzą do tego z pozycji zastraszonej owieczki, która czuje się przytłoczona lawiną zagrożeń jaka wali się z sufitem z każdą kolejną medialną wiadomością.

Głowa do góry ! Najwyżej poczujemy ukłucie, potem siup do rudery hackera-dealera, chwila pieczenia albo kolejne ukłucie i nosimy chipa pod plastrem, który możemy odkleić w godzinie X i znikamy wewnątrz śmieciarki, na dnie rzeki albo w kieszeni jakiegoś bogatego konformisty, któremu wrzucimy własnego chipa na dworcu.

O metodach w sieci jak dezaktywować je za pomocą trzech ogólnodostępnych sprzętów AGD ( po niewielkiej przeróbce bądź adaptacji ) można przeczytać od dawna. Proszę nie pytać o linki, zawsze odpowiedź będzie ta sama: wyoptować się z google, znaleźć samemu, myśleć samodzielnie i nie liczyć nigdy, że wszystko zostanie podane na tacy. Na bank nie znajdziecie tego na stronach Alexów Jonesów i innych streserów...

Są nawet filmiki o tym hehe...

Oczywiście zaraz to zostanie zdementowane i jak zwykle zignorowane. Na pewno wyśmiane. Oczywiście przez tych co spali na lekcjach w szkole...

Obrazek


* sklonować np. 5 sztuk, zapakować je do izolującego pojemniczka z metalu, z warstwą ołowiu dla pewności. W razie czego wrzucić jeden do autobusu, drugi do pociągu, trzeci do studzienki, czwarty wetknąć we frytkę ( albo wszystkie ) i dać bezdomnym bestiom na pożarcie. A jak masz 100 sztuk to wtedy na ekranie wielkiego brata nagle rozejdziesz się jako armia Janów Nowaków czy Beat Tyszkiewicz po całej Warszawie i ciutkę im się zejdzie by sprawdzić wszystkie tropy. Oczywiście to naiwna filmowa adaptacji sztuki Arnolda Schwarzennegera, Garego Sinise'a i innych podobnych jakie pojawiają się w kinach. Lecz czy już nie lepiej to brzmi niż: NWO nas zachipuje beee beee beee, co począć beee beee beee ?

ObrazekNa górę
   
 
 
Post: 15 wrz 2012, 11:01 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 kwie 2010, 8:57
Posty: 521
pisz dalej Acid.. :spoko:

Pozdrawiam :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 paź 2012, 19:37 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 16 mar 2012, 13:30
Posty: 18
Na razie w du..e dostają domowe zwierzaki:

http://www.pragapld.waw.pl/bezpatne-czipowanie-psow-i-kotow2012.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lis 2012, 23:39 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 08 mar 2012, 1:13
Posty: 85
Płeć: kobieta
Kilka dni temu gdy przechadzałam się galerią handlową koleżanka zadzwoniła i powiedziała, że na Polsacie mówią właśnie o płaceniu biometrycznym ;)) znaczy się..testują ;D

_________________
Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznejNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2017, 17:47 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Matrix Reaktywacja - Rosja w NeuroNecie PL (1-3)
phpBB [video]

Cytuj:
Galina Carewa, reżyser wielu filmów, w tym głośnego dokumentu o broni klimatycznej i programie HAARP, który stworzyli Amerykanie. Opowiada w Pravda.Ru jak fantastyka naukowa staje się dziś przerażającą rzeczywistością. Mówi o próbach przemiany ludzi w biologicznych robotów.

Matrix Reaktywacja - Rosja w NeuroNecie PL (2-3)
phpBB [video]

Matrix Reaktywacja - Rosja w NeuroNecie PL (3-3)
phpBB [video]


forma tekstowa:
https://treborok.wordpress.com/matrix-r ... eview=true

,
Rothschild swoją drogą,ale Putinowi i jego dumie też coś zdrowo odpdala od jakiegoś czasu

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sty 2017, 22:21 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 12 gru 2016, 19:12
Posty: 6
Płeć: mężczyzna
dar66 pisze:
Rothschild swoją drogą,ale Putinowi i jego dumie też coś zdrowo odpdala od jakiegoś czasu


Chyba nie sądzisz, że Putin to dyktator robiący wszystko co mu się żywnie podoba?
Tańczy tak jak mu zgrająNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group