Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:50

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 149  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Ikarus pisze:
Nad Szczecinem od kilku dni też ostro dają czadu. Zauważyłem smugi w świetle Księżyca, czyli działają też w nocy. Wygląda to na skoordynowaną akcję. Niestety zauważyłem u siebie negatywną reakcję organizmu, szczególnie układu oddechowego, ból głowy :cry: . Może to tylko zbieg okoliczności, ale coś mi mówi, że to skutek oprysków.

Nad Lublinem także jest nieciekawie może to też zbieg okoliczności :shock: ale głowa mi pęka i czuję się ogólnie osłabiony od kilku dni. Oczywiscie to nie przypadek bo zawsze tak reaguje mój organizm na to cholerstwo.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 sie 2009, 13:59 
VIP Member
Awatar

Sonial13 pisze:
Bo było kiedyś na nautilusie pisane przez ichnych "fahofcóf", że chemtrails to bujda, bzdura, i w ogóle "psychole od teorii spiskowych w tej chwili do szpitala marsz!" :lol: :lol: :lol:

Szczepionki :) polepszające samopoczucie w kryzysie:)

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Ikarus pisze:
Nad Szczecinem od kilku dni też ostro dają czadu. Zauważyłem smugi w świetle Księżyca, czyli działają też w nocy. Wygląda to na skoordynowaną akcję. Niestety zauważyłem u siebie negatywną reakcję organizmu, szczególnie układu oddechowego, ból głowy :cry: . Może to tylko zbieg okoliczności, ale coś mi mówi, że to skutek oprysków.

Czyli nie bierzesz pod uwagę prostej zależności meteorologicznej, która jednocześnie powodowałaby utrzymywanie się chmur z samolotów i zmiany samopoczucia? Zmiana ciśnienia atmosferycznego (co akurat w Polsce zdarza się dość często) wraz ze zmianą wilgotności powietrza i określonymi kierunkami wiatrów na dużych wysokościach - hm, wyż/niż dla kogoś? jeżeli to jakieś opryski - zbierz próbkę. Przecież jeżeli działa na Ciebie, to musi być jakaś dawka - może nawet większa od homeopatycznej.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dorzucę parę fotek z wczorajszego dnia i wcześniejszych dni nad Poznaniem i dodam że ostatnio dużo znajomych mówi o bólach głowy i złym samopoczuciu.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Nie lubię się powtarzać, ale ze względu na wielu nowych użytkowników i niesamowity bałagan na forum na którym zamieściłem swoją wypowiedź przytoczę fragmenty swojego postu.

Ignorowałem zjawisko do momentu gdy osobiście nie zauważyłem na niebie przerywane smugi, wtedy stało się dla mnie jasne, że nie są to smugi kondensacyjne (no chyba, ze pilot wrzucił "na luz" lub zgasił silnik oszczędzając paliwo ;) ) a "coś" jest rozpylane, tylko co i po co?

Szukając w necie informacji trafiłem na prognozę pogody z niemieckiej ZDF, która utwierdziła mnie w słuszności podejrzeń, ok 50 sek. facet wyraźnie tłumaczy się z cienkich pasków widocznych na mapie radarowej, że to samoloty wojskowe po południu coś rozpyliły!:
phpBB [video]

Nie zakładam, że że chemtrails to celowe działanie mające na celu depopulację ludności, najbardziej według mnie prawdopodobnym celem jest manipulacja pogodą lub atmosferą, pozorowane lub faktyczne oddziaływanie na dziurę ozonową lub sztucznie tworzenie warunków do głoszenia tezy o ociepleniu klimatu. Tak czy siak na końcu jest kasa ... czyli wielkie pieniądze pieniądze wyłudzane z naszych kieszeni.

Swoją tezę oparłem na informacji nt. pewnego patentu:
Cytuj:
Według tego patentu* rozpylane substancje zawierają sole barytowe, utleniające się do tlenków barytu wiążących się z tlenkiem węgla w wyższych regionach atmosfery.
(Wzrost zawartości tlenku węgla w atmosferze jest uważany za główną przyczynę zmian klimatycznych.)

Drugą substancją w tych chemicznych wstążkach jest pył aluminiowy mający odbijać promieniowanie ultrafioletowe i wraz z barytem powoduje powstanie pola elektrycznego. To pole elektryczne napromieniowane poprzez pole elektromagnetyczne ELF (extremely low frequency) o częstotliwości od 0 do 300 Herc, takie jakie jest wysyłane przez linie wysokiego napięcia, trakcje elektryczne czy łodzie podwodne wywołuje elektrostatyczne wyładowania przy czym powstaje ozon.

* Jest to tzw -Welsbach Patent-(.pdf, 288,5 KB), wynalazek kupiony przez Hughes Aerospace z Los Angeles od dwóch naukowców pochodzenia chińskiego I-Fu Shih und David Chang i zameldowany przez tą firmę do patentu. http://www.iddd.de/umtsno/chemtrailswelsb.pdf

i jeszcze jedna sprawa ..

Zupełnie inną sprawą jest oddziaływanie tych związków na nasze zdrowie i środowisko w którym żyjemy ... np. pszczoły, które są dużo bardziej wrażliwe na chemię niż ludzi.

Mam nadzieję, że wkrótce ukaże się na tym forum film z napisami Aerosol Crimes (aka Chemtrails), który powinien wiele wyjaśnić, w lipcu była taka informacja:
redmuluc pisze:
Wto Lip 14, 2009 - Kończę synchro filmu o smugach chemicznych. :D

poczekajmy więc cierpliwie ... bardzo dobry dokument!

Być może też, Discovery wyemituje film "Best evidence, chemical contrails" w ludzkim narzeczu, wersja angielskojęzyczna jest już dostępna w sieci, i tutaj prośba do ludzi dla których angielski nie jest językiem obcym o krótką recenzję tego filmu:
[GoogleV]http://video.google.com/videoplay?docid=7964362014319375838[/GoogleV]

klio1212 pisze:
po co mi wiedza o chemtrails? skoro praktycznie nie mozna sie przed tym bronic.
ale widocznie jest jakis powod.

pamiętam z któregoś z filmów na ten temat, że im nas więcej bedzie o tym mówiło, tym trudniej będzie tym rozpylającym udawać, że wszystko jest ok. pasuje mi taki argument, chociaż dalej mało mnie to uskrzydla, chmmmmm.......

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Pepe pisze:
(...) Mam nadzieję, że wkrótce ukaże się na tym forum film z napisami Aerosol Crimes (aka Chemtrails), który powinien wiele wyjaśnić, w lipcu była taka informacja:
redmuluc pisze:

poczekajmy więc cierpliwie ... bardzo dobry dokument! (...)

Czy to nie jest czasem to:
http://davidicke.pl/forum/post468.html#p468
:?: :?: :?:

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Sonial13 pisze:
redmuluc pisze:

poczekajmy więc cierpliwie ... bardzo dobry dokument! (...)

Czy to nie jest czasem to:
http://davidicke.pl/forum/post468.html#p468
:?: :?: :?:[/quote]

Tak to jest to...nie czepiaj się 8-) czasu nie było :? :D

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
W końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia istnienia geoinżynieryjnej technologii rozpylania mikroskopijnych cząsteczek, w wyższych partiach atmosfery. - czyli CHEMTRAILS !

Nie potwierdził tego byle kto, ale sam J.P. Holdren, główny doradca ds. Nauki i Techniki, w administracji Prezydenta Obamy !

Na Onet.pl możemy przeczytać taka oto wypowiedz Holdrena (link tutaj):

"Nowy doradca naukowy prezydenta Baracka Obamy oświadczył, że globalne ocieplenie jest tak daleko posunięte, że administracja Obamy rozważa użycie radykalnych technologii do schłodzenia powietrza na Ziemi.

John Holdren, doradca prezydenta, powiedział agencji AP, że w ekipie Obamy jest omawiana idea użycia geoinżynierii w walce z ociepleniem klimatu. Jedno z ekstremalnych rozwiązań zakłada wystrzelenie skażonych cząstek do wyższych obszarów atmosfery, tak aby odbić promienie słoneczne. "Holdren dodaje jednak, że wystrzelenie do atmosfery cząstek - tworzenie "sztucznego wulkanu", jak określił to jeden z laureatów nagrody Nobla - może mieć różne efekty i kompletnie nie rozwiązać wszystkich problemów z emisją gazów cieplarnianych."

żródło: http://www.globalnaswiadomosc.com/timec ... oldren.htm

Grand Elect Mason * 14th Degree

bravo!
w zasadzie p. Holdren już nie musiał dodawać wywodów o dotychczasowych sposobach i celach wykorzystywania takich technologii, bo to trafiłoby już na pierwsze strony brukowców, a tak mimo wszystko trzeba wykonać minimalny wysiłek myślowy aby skojarzyć fakty :(
jak tu nie rozumieć iluminatów, którzy jak w rozmowie z van Helsingiem, mówią że cała wiedza jest ogólnie dostępna trzeba tylko chcieć poznać prawdę i analizować fakty.....

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

konserwa pisze:
jeszcze jedno...
może jestem trochę nawiedzony :oops: ale czy tylko ja ostatnio dostrzegam na niebie niezliczoną liczbę smug-szachownic (chemitrails)? wczoraj nad Warszawą, przedwczoraj w okolicach Olsztyna, tydzień temu nad Wrocławiem? nie wiem, może to było wcześniej, a ja nie zwracałem na to uwagi :?: może to rzeczywiście zwykłe smugi kondensacyjne :?:
oczywiście w przypadki nie wierzę.... ;) a nadmiar informacji może powodować powstanie "stanów nawiedzenia", jeśli tak to proszę Was o "sprowadzenie mnie na ziemie" :?

Zrodlo cytatu jest tutaj
Hmm, to dla mnie mimo wszystko zastanawiajace co napisales. Ogladam niebo od co najmniej 4 miesiecy. Codziennie przed wakacjami, ale to codziennie widzialam to na niebie. Nie mialam jednak ani aparatu ani kamerki zeby to zarejstrowac. I wlasnie sobie kupilam (miesiac temu), w pogotowiu czekam na zrobienie jakiegos filmiku - a tu nic. Caly lipiec i sierpien na moim terenie nic nie ma. Bylam takze na wakacjach w Polsce przez trzy tygodnie. I to samo. W sierpniu niebo jest "czyste". Czytalam gdzies na necie (ktos sie wypowiadal to bylo chyba na You Tube) ze oni w lipcu i w sierpniu, jako ze duzo jest wtedy ludzi na wakacjach, majacych czas i mogacych za czesto patrzyc w niebo, ze oni tego w tym czasie nie robia (albo mniej). W czerwcu mialam to caly czas, naprawde przerazajace a teraz wogole tego u mnie nie ma.
Czy to nie ironia losu? Czekam z ta moja nowa kamerka i aparatem a tu nic. Naprawde obserwuje. No ale oczywiscie konserwa to nic nie znaczy, bo mieszkamy gdzie indziej- wiec pewno u was sie do tego nie stosuja. Ja napisalam tylko jak jest u mnie.

Polecam stronke : http://www.chemtrails-france.com/ naprawde bardzo kompletna, spojrzcie co sie dzieje w innych krajach - juz niewazne ze nie znacie francuskiego-choc szkoda, ale jest mnostwo interesujacych zdjec, naprawde interesujacych-warto zobaczyc.

Intendant of the Building * 8th Degree

A kim sa ci piloci co pilotuja te samoloty? Lataja w maskach, bo moze pod nimi skrywaja jaszczurze geby ;)

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Ayerys nad Wrocławiem też się uspokoiło. Jakoś dziwnie zbiegło się to w czasie z ustąpieniem tych nagłych burz.

Wyłączenie wtyczki, która umożliwia funkcjonowanie Twojemu telewizorowi może dać Ci bardzo wiele korzyści. Mały odwyk sprawi, że poprawi się Twoje samopoczucie, zmniejszy poziom stresu i zwiększy zdolność do kreatywnego myślenia.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nad Poznaniem wczoraj było tyle smug że jeszcze tyle nigdy nie widziałem a najlepsze jest to że powstawały tylko miedzy 7-9 i potem z tych smug zrobiła się biała zawiesina która była do dzisiejszego dnia ale za to dzisiaj nie było ani jednej smugi.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ja od dluzszego czasu zauwzylem, iz tak jakby zmienili taktyke. Zaobserwowalem badz mi sie wydaje iz rozpylaj (przynajmniej w mojeje okolicy), mniej, natomiast stosuja wyraznie cos innego prawdopodobnie technologie HAARP, niemal ze codziennie. Ewidentnie widac to po "chmurach".

Takie mam odczucie przynajmniej.

Awatar użytkownika

Czy to nie ciekawe - mieszkam raczej w spokojnym rejonie - zgodzę się mamy chyba ze 2 korytarze powietrzne, oba równoległe z zachodu na wschód. Latają przeważnie nocami - widać migające światła.

Natomiast na czas chemetrial'ów nagle pojawia się ich kilka, latają bez ładu i składu, typowe "A", "X". nawet ostro rozpoczęty i nagle zakończony wyraźnie równy krzyż, krótkie odcinki, jest tego po prostu pełno. Jednego dnia ze wszystkich stron, po czym znikają. W bezwietrzny dzień robi się mleczne niebo, lub poszarpana zawiesina.

Dodam iż te normalne, powszednie, są dosyć rzadkie i zostawiają normalne szybko zanikające smugi kondensacyjne.

Ostatnia obserwacja:20.08.09.

A to jedno z niewielu zdj - nie chce mi się robić :oops: :oops: :oops:
Obrazek

Zdjęcia nadesłane przez @konserwa

Obrazek
Obrazek

Ahlbeck (wyspa Uznam )26.07 około godz.21.30

Obrazek
Międzywodzie 27.07

Dzięki Redmuluc!
krótki komentarz do zdjęć, które zrobiłem;
robiłem je zwykłym aparatem kieszonkowym, cała filozofia w uchwyceniu tych szachownic polega na złapaniu ich w momencie gdy mają postać kreski; trwa to niestety dość krótko (kilka minut), później się "rozszerzają" tracą wyraźny kształt; na zdjęciach z Ahlbecku w górnej części nieba ledwo widać już mocno rozpuszczone smugi, natomiast na zdjęciach z Międzywodza te ślady rozpuszczonych smug widać w dolnej części horyzontu;
jak to szybko się zmienia widać na zdjęciach z Ahlbecku: drugie z nich był robione jakieś 2, 3 minuty po pierwszym, a jak różnica (praktycznie nie widać już smugi po lewej stronie horyzontu)...dodatkowo zwiększał się zmrok

Awatar użytkownika

Smugi chemiczne nad Rybnikiem (Śląsk)

Jakość średnia, z powodu robienia zdjęć komórką (zawsze jest pod ręką :roll: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

doskonałe zdjęcia!
potwierdza to moją obserwację, iż smuga w kształcie kreski pozostaje przez krótki moment, potem się rozszerza-rozrz(ż)edza by w końcu przybrać kształt podłużnego prostokąta ( śladu po grubym pędzlu) - cały proces trwa kilkanaście minut; wydaje mi się że ten moment zmiany najlepiej widać na Twoim zdjęciu nr 2

pozdrawiam

p.s.
patrzmy częściej w niebo z aparatem pod ręką

Awatar użytkownika

konserwa pisze:
doskonałe zdjęcia!
potwierdza to moją obserwację, iż smuga w kształcie kreski pozostaje przez krótki moment, potem się rozszerza-rozrz(ż)edza by w końcu przybrać kształt podłużnego prostokąta ( śladu po grubym pędzlu) - cały proces trwa kilkanaście minut; wydaje mi się że ten moment zmiany najlepiej widać na Twoim zdjęciu nr 2

pozdrawiam

p.s.
patrzmy częściej w niebo z aparatem pod ręką

Dokładnie, również to zaobserwowałem udało mi się to uchwycić na zdjęciu nr 2.
Najpierw jest smuga która, zamienia się w grubszą kreskę, następnie się rozszerza oraz rozrzedza, pokrywając większa cześć nieba niż na początku (powstaje taka mgiełka) (na zdjęciach nr 1,2,3 uchwycono takie właśnie pozostałości po smudze).

jak będę mieć więcej takich zdjęć to podzielę się, mam nadzieje że już z aparatu. ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

w ponizszym linku moje zdjecia:

http://www.flickr.com/photos/lchaja/sets/72157616570213984/

LCH- zdjęcia są fantastyczne, ale dodaj jakieś opisy ;)
widzę, że muszę zapolować na smugi i zrobić całą sekwencję zdjęć z jednego miejsca w ciągu minimum 5 minut

Awatar użytkownika

troche ode mnie

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

Obejrzałem dostępne filmy dokumenty, i po raz kolejny standardowo - wiem, że nic nie wiem..., a daleki jestem od nadinterpretacji, w końcu szukamy Prawdy, jaka ona by nie była, nie?
Na pewno wiem jedno: są smugi, które mają znamiona zjawisk anomalnych, nie powinny zachowywać się i wyglądać tak jak to robią (np. nie wylatują z silników samolotów). A co to za smugi, jaki ich skład, po co są i w jakim celu...? Czas jak zwykle pokaże. Obserwujmy, katalogujmy, archiwizujmy.

Znalazłem taki oto okaz, w swoim buszowaniu netowym - wpis KAPa z salonu24 (P.S. tego samego na którym publikuje Arek Jadczyk), dotyczący chemtrailsów:
http://kap1.salon24.pl/110816,26-samoloty-nad-krakowem
Wpis jak wpis, ładny jest, ale to nie koniec. Poczytajcie komentarze, są linki do profesjonalnych for meteo, szukajcie linków koleżki "wyhaczacz" - dla dociekliwych (mnie się nie chce czytać...)

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

nie mam fotek ale u mnie też się pojawiły smugi standardowo w kształcie x

Awatar użytkownika

Mozna sie domyslec ze te smugi to nic pozytywnego (jezeli sa rzeczywiscie jakimis chemikaliami bo do tej pory brak jednoznacznych dowodow). W przeciwnym wypadku chwaleniu sie organizacji za to odpowiedzialnych nie byloby konca, bo ktoz by to sfinansowal bez odpowiedniego poklasku... WHO? Watpie :) Nie jest to tez sprawa na tyle czysta zeby odwrocic kota ogonem i wcisnac w mediach kit o dobroczynnej chemi w naszej atmosferze. Prawdopodobnie substancje te musialyby byc pod scisla kontrola i nieobeszloby sie bez protestow - watpliwa jest w ogole oficjalna ustawa na to zezwalajaca. Jedno z wyjsc to wlasnie anty - cieplarniane zastosowanie, chyba mialoby szanse przejsc gdyby zostalo poparte dobrymi argumentami. (problem - reakcja - rozwiazanie)

Zauwazyliscie reklamy domestosa jakie ostanio pojawily sie na billboardach? Rzekomo domestos zabija wirusy swinskiej grypy... moze przesadzam ale wymyslilem jeden scenariusz: swinska grypa sie rozszalala, coraz wiecej ofiar i nie ma szczepionki (na temat ktorej zreszta jest wiele "niemilych" info) i nagle pomysl jakiegos genialnego biologa powiedzmy z renomowanej angielskiej uczelni - moze rozpylic to co ma domestos? Ostatnia deska ratunku, przeciez to (jak mowia w tv) nie szkodzi naszym organizmom gdy sie odpowiednio przygotuje. Choroba zostaje uleczona, koniec z objawami ale pelno nie dokonca sprawdzonych substancji w powietrzu nadal jest rozpylanych profilaktycznie. I tak juz zdziesiatkowana ludnosc zostaje "oszolomiona" przez powazne dawki chemtrials... elita z bezpiecznych miejsc rzadzi niedobitkami lepiej niz zawsze dbajac o ich przyszlosc. I nie ma juz powodow do teorii przeciw nim - przeciez nas uratowali. Tu mozna tez podpiac aryjczykow zyjacych na jednym z biegunow, a moze na obydwu, jakich znamy z opowiesci pewnego szalonego zeglaza, uznanego pozniej jednak za "nieszalonego" gdy byl im potrzebny (nie pamietam nazwiska ale obeznani w temacie beda wiedziec o co chodzi :oops: . Jest to gdzies na stronie www.ukrytesprawy.org) jako ludzi od myslenia.

Tak naprawde mozna wymyslic wiele historii zaleznie od wyobrazni np. zastepujac swinska grype efektem cieplarnianym ;) Ewentualnie takie kombo - nie koniecznie przyjazne sobie organizacje wpadly na ten sam pomysl tylko z innym elementem poczatkowym (problem) ale obydwa pomysly naraz nie wypala wiec dodatkowo utrudniaja sobie nawzajem sprawe :P .

Trzeba pamietac ze ONI napewno nie sa glupi, jezeli juz znikaja filmiki z YT to mozemy byc pewni ze niezalezny obieg informacji jest pelen dezinformacji. Usowanie ich moze miec na celu zarowno ograniczenie widzow, jak i popularyzacje... a spreparowane przez nich dokumenty naprawde moga sie wydac niezwykle realne.

Zawsze pociesza mnie cytat jednego z najwibitniejszych wg. mnie ludzi - "Bog nie gra w kosci" i tego sie trzymajmy. Tak najwyrazniej musi byc :)

Z drugiej jednak strony czy dzialania wynikajace z celowego zalozenia przypadkowosci sa przypadkiem :?: bo i taka wersja jest mozliwa ;)

Pozdrawiam !!!

Awatar użytkownika

nie można być w 100 % pewnym co to jest i jaki ma cel

Awatar użytkownika

Fotki sprzed kilku dni -
Obrazek

Obrazek

Takie obrazy widuje prawie codziennie, glownie rano. W moim rejonie jest duzo opryskow, mieszkam w Bielefeld, polozonym w Nadrenii Polnocnej - Westalii.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Awatar użytkownika

Nie wiem jak u was ale u mnie przez ostatnie dni zauważyłem nasilenie oprysków.

I taka ciekawostka po angielsku :):
http://www.youtube.com/watch?v=YOGUqXRXPts

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 149  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]