Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 149  Następna
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

raffpluk pisze:
http://www.youtube.com/watch?v=ugOfbIHC0QQ&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=j2z_NU0H ... annel_page
bez komentarza :|
juz mi sie nawet niechce ich filmowac ,a ludzi w okol to i tak nie obchodzi
bo przeciez jak by truli nas to truli by i siebie
ale najlepsze to ze niemiecke centrum meteologiczne zapytalo swoj rzad o co chodzi tymi chmurami :lol:
i wiem ze jednym ze skladnikow tych smug jest rtec :o

Gdzie wyczytałes o tej rtęci??

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 lip 2009, 23:56 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Jacolo pisze:
raffpluk pisze:
http://www.youtube.com/watch?v=ugOfbIHC0QQ&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=j2z_NU0H ... annel_page
bez komentarza :|
juz mi sie nawet niechce ich filmowac ,a ludzi w okol to i tak nie obchodzi
bo przeciez jak by truli nas to truli by i siebie
ale najlepsze to ze niemiecke centrum meteologiczne zapytalo swoj rzad o co chodzi tymi chmurami :lol:
i wiem ze jednym ze skladnikow tych smug jest rtec :o

Gdzie wyczytałes o tej rtęci??

to bylo w jakims niemieckim filmiku na ten temat,ja niemieckiego nie znam ale siostra mi przetlumaczyla ,teraz niestety nie jestem w stanie tego znalesc ,ale jak znajde to zamieszcze

Awatar użytkownika

zauwarzylem ze skubance sie wycwanili i juz nie robia takich dlugoch i dobrze widocznych smug
teraz robia kruciutkie z odstepami,trudniej je dostrzec i szybciej sie rozchodza :/

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

raffpluk pisze:
zauwarzylem ze skubance sie wycwanili i juz nie robia takich dlugoch i dobrze widocznych smug
teraz robia kruciutkie z odstepami,trudniej je dostrzec i szybciej sie rozchodza :/

W istocie też zauważyłem, że częściej są poprzerywane te smugi, albo są mniej widoczne. Miałem ostatnio okazję oglądać smugi formowane przez samoloty, które leciały na ten samej trasie począwszy od g. 5 rano. Ciekawe czemu tak robili? Być może było widać tą ciągnącą się smugę na zdjęciach satelitarnych, gdyby takowe ktoś wykonał...

Grand Elect Mason * 14th Degree

jak każdy z przebudzonych znam i ja ten temat...
ale jedno proste acz zasadnicze pytanie?
jak się bronić przed wpływem tego syfu?

na myśl przychodzą mi tylko techniki medytacyjne, OBE itp..., ale jak mam to wytłumaczyć moim dzieciom (jak je chronić?) :!:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

konserwa pisze:
na myśl przychodzą mi tylko techniki medytacyjne, OBE itp..., ale jak mam to wytłumaczyć moim dzieciom (jak je chronić?) :!:

Przeszukaj temat od początku , troche było o tym powiedziane wcześniej , powinieneś coś znaleźć

Awatar użytkownika

konserwa pisze:

Pierwsza zasada (a tak na prawdę żadnych nie ma ;)) - nie przejmować się. Kiedy się nad czymś skupiasz, to wspomagasz tego ustrojstwa działanie. Nie ma powodu przed niczym się bronić - chęć obrony sugeruje strach przed czymś, a strach jest jedyną rzeczą, której powinniśmy się obawiać ;) Ucz dzieci miłości, a cała reszta przyjdzie sama.

No i w tym szczególnym czasie - nie bójmy się doświadczać! cokolwiek nas spotyka, jest informacją od nas dla nas - od naszego wnętrza, dla naszej powierzchowności - to co na zewnątrz (wydarzenia or sth), jest tylko tego procesu materializacją. niech informacja, która ma nas wyzwolić, nie stanie się obręczą wiążącego nas strachu ;)

Będzie dobrze, jeśli tak zdecydujesz :mrgreen:

Awatar użytkownika

o tuz to :D

Intimate Secretary * 6th Degree

Obrazek

A kuku!

phpBB [video]

Faktycznie zmieniają taktykę w rozpylaniu, nie ma już takich efektownych kratownic (szachownic) które nawet kompletny ignorant by zauważył ale niekoniecznie zrozumiał co to jest. W/g jednej z osób, której powiedziałem o tym są to spaliny ;)
Na moje pytanie: no dobrze ale od kiedy to samoloty latają w tym samym czasie obok siebie a następnie również obok ale w poprzek? - brak odpowiedzi. Tak właśnie wygląda uświadamianie "od kuchni" :lol:

agent70 pisze:
Szkoda, że fundacja Nautilus, poszła na łatwiznę, po części nam szkodząc (chemtraisl). Fundacja ta odnosi raczej negatywnie odnośnie np "pogłosek" na temat 11/9, że była to robota wewnętrzna.
Nautilus reklamuje się jako "organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione", lecz czy naprawdę tak jest? Czy wogóle fundacja ta jest obiektywna?; odpowiedz zostawiam wam...

PS Według mnie to kolejny tłumik dla budzących się ludzi, pod przykrywka otwartych umysłów chcących wyjaśnić ukrytą przed ludźmi prawdę...

Od tamtej chwili przestałem czytać Nautilusa :) tzn od smug. Z opinii o 11.09 to tylko pośmiałem się :lol: . Teraz jedynie przeglądam i czytam komentarze ale czasem, nie codziennie jak kiedyś. Co do tematyki artykułów obecnie, pozostawię to bez komentarza...

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

AMooN pisze:
Od tamtej chwili przestałem czytać Nautilusa :) tzn od smug. Z opinii o 11.09 to tylko pośmiałem się :lol: . Teraz jedynie przeglądam i czytam komentarze ale czasem, nie codziennie jak kiedyś. Co do tematyki artykułów obecnie, pozostawię to bez komentarza...

Dobrze, że mamy przynajmniej to forum :)

PS W dzisiejszym świecie dezinformacji....

Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

LCH pisze:
Cytuj:
już nie działa link na allegro, może masz jakiś namiar?

Niestety nie. Rowniez nie znam nikogo w Polsce kto moglby wykonywac orgonity.

Witam Was serdecznie, sprawdzałam właśnie czy w Polskim necie pokazały się jakieś głosy o orgonit'cie :) i jestem mile zaskoczona :)

Jeśli chodzi o produkcję - to jest bajecznie prosta, ale niestety czasochłonna.
Robiliśmy orgonity już 2 razy. Wykonaliśmy jednego cloudbuster'a, około 600 towerbusterów (gifting) i sporo stożków( oraz odpromienników na komórki. W planach mamy wyrób piramid oraz tetrahedron'ów :)
Polecam każdemu kto ma trochę czasu i lubi czasem zrobić coś dla siebie i dla innych oczywiście :)

W tym momencie przygotowujemy sklep internetowy, więc możliwy będzie już niedługo zakup orgonitów w Polsce.
Nasze orgonity przeszły badania pola energetycznego, metodą fotografii kirianowskiej.
Oferować będziemy także czarno-białe zdjęcia kirianowskie (stanowią nie tylko dowód na zwiększone pole energetyczne wokół orgonitów, ale bywają także pieknymi, wręcz niesamowitymi obrazami)

Obrazek

Metoda wyrobu "Orgonit'u" jest oczywicie open sorce - więc każdy kto ma chęć i czas może zrobić to sam, a tych którzy niestety nie mają warunków do tego żeby zrobić je samemu polecam sklepy internetowe (ze sprawdzonych mogę polecić np: orgoniseafrica.com, niestety koszty przesyłki są dosyć spore przy zamówieniach z zagranicy)

Chciałam dodać, że samo gift'owanie to świetna sprawa :) a jest co giftować, szczególnie w miastach...
Myślę że każdy zainteresowany tematem znajdzie na ten temat bardzo dużo informacji na anglojęzycznych serwisach, a tak jak już wcześniej wspominałam już niebawem także po polsku. Temat jest bardzo interesujący ale i kontrowersyjny, jestem jednak zdania, że otwarty umysł jest jedyną metodą na poznanie prawdy, dlatego też... warto odkrywać, sprawdzać, uczyć się, czytać, działać i cieszyć się efektami :)

Peace!

Obrazek

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
W tym momencie przygotowujemy sklep internetowy, więc możliwy będzie już niedługo zakup orgonitów w Polsce.

Swietnie ciesze sie iz orgonity zagoscily w Polsce. Pora, aby rozpropagowac gifting w Polsce i jak najwiecej ludzi zaczelo dzialac w tym kierunku.

Podaj pozniej adres strony tutaj na forum @yellow.mellow.

Kiedy sklep zacznie funkcjonowac?

Awatar użytkownika

yellow.mellow pisze:
...
...
Peace!

jak już otworzycie sklep internetowy (a tego życzę ;) ), to daj znać na forum. Na pewno się przyda :D

Ostatnio zmieniony 12 lip 2009, 23:05 przez agent70, łącznie zmieniany 1 raz

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

agent70 pisze:
Hmmm a może masz jakieś "instrukcje" budowy w internecie? Coś poza tą jedyną: http://www.daro.it.pl/dzialo_orgonowe.html

A czytałeś temat od początku bo tam jest pare linków do stron z dokładnym tutorialem?

26 lipca 2009 wieczorem miejscowość Ahlbeck wyspa Uznam cała szachownica białych smug co najmniej siedem, zauważyłem je około 22.00 były już trochę rozmazane i zdjęcia na moim marnym aparacie nie oddają tego co można było zobaczyć " na żywo";

Awatar użytkownika

Gniezno Wielkopolska , ostatnio to już nie chce mi sie nagrywać jest tego tyle że ledwo jedne znikaja za chwile lecą kolejne . Oficjalnie jestem oburzony ;)
Tak na serio to wzmorzona jest ostatnio ich aktywność to już przesada .

Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Trochę nie rozumiem w jakim kierunku poszedł ten temat. Wiadomo że NWO się zbliża wielkimi krokami, świadczą o tym ślady "na niebie i ziemi". Nie wierzę że uratują mnie jakieś kryształy, pewnie to z braku wiedzy choć bardziej wiary. Możliwe też że jest to odwrócenie uwagi od problemu. Faktem jest że oprócz robienia "koralików" nie widać odpowiedzi co z tym zrobić.
Zastanawia mnie jednak kilka rzeczy. Rozmawialiśmy parę miesięcy temu na tutejszym forum o radach artykułu Pani Berrendy Vox. Radziła wtedy aby przy typowych objawach zatrucia, położyć się i napić wody.

http://davidicke.pl/forum/dr-berrenda-vox-dla-kogo-pracuje-t271.html

Teraz przy pojawiających się pytaniach słyszę o "koralikach"... pewnie na allegro będzie z tego niezły biznes- co prawda nie taki jak na szczepionkach. Trochę pachnie mi to tak jak w przypadku Pani Vox tekstem- zdychaj grzecznie.

Również w tamtym czasie był post na forum dotyczący Alexa Jonesa.

http://davidicke.pl/forum/alex-jones-zdrajca-bohater-t226.html

Zastanawiało mnie dlaczego pozwalają mu krzyczeć te wszystkie rzeczy. Dlaczego pozwalają na istnienie takich rewolucyjnych względem nich stron jak ta czy jej podobnych. Miałem wtedy bardzo małą wiedzę na przedstawiane tu zagadnienia, teraz mam ciut większą i coś mi świta. Maszyna ruszyła, ruszyła już bardzo dawno a to o czym mówimy nie stanowi dla nich zagrożenia gdyż są na finishu. Ponadto, istnieje jeszcze dezinformacja. Istnieje nie tylko w mediach, istnieje również w internecie.

W kwestii smug. Dlaczego skoro na zmianę klimatu nie ma wpływu człowiek oni mieliby starać się to naprawiać?
Podobno nie istnieje problem świńskiej grypy, jednak muszą mówić ludziom na co umierają skoro nie z powodu chemicznych oprysków. Nie badałem jeszcze objawów oprysków i świńskiej grypy...

Nadmierna eksploracja Ziemi jest spowodowana przeludnieniem. To poważny problem gdy wszystkie zasoby naturalne się kończą. Jest to ogólnoświatowy problem więc rozwiązanie musi być drastyczne, choć możliwie humanitarne ( zminimalizować możliwe zamieszki ).
Wmówić ludziom że ziemia zagrożona jest z powodu efektu cieplarnianego wywołanego przez nadmierną emisje zanieczyszczeń. Podać rozwiązanie problemu polegające na rozpylaniu z samolotów substancji które to zmienią. Odwrócić uwagę od tego co się dzieję nad ich głowami nieistniejącą pandemią.

Problem, reakcja, rozwiązanie.

P.S. Oleje te koraliki i zostanę przy swojej zielonej herbatce.

Pozdrawiam

Wyłączenie wtyczki, która umożliwia funkcjonowanie Twojemu telewizorowi może dać Ci bardzo wiele korzyści. Mały odwyk sprawi, że poprawi się Twoje samopoczucie, zmniejszy poziom stresu i zwiększy zdolność do kreatywnego myślenia.

Ostatnio zmieniony 11 sie 2009, 18:10 przez Miłosz Niewierny, łącznie zmieniany 1 raz

Miłosz pisze:
Nadmierna eksploracja Ziemi jest spowodowana przeludnieniem. To poważny problem gdy wszystkie zasoby naturalne się kończą. Jest to ogólnoświatowy problem więc rozwiązanie musi być drastyczne, choć możliwie humanitarne ( zminimalizować możliwe zamieszki ).

...ja osobiscie nawet jednego, najbardziej niewartego uwagi ludzkiego zycia nie poswiecilbym w imie ocalenia zasobow, ktore sam wczesniej wyeksploatowalem :shock:

Przeludnienie Ziemii ? :shock:

Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
Miłosz pisze:

...ja osobiscie nawet jednego, najbardziej niewartego uwagi ludzkiego zycia nie poswiecilbym w imie ocalenia zasobow, ktore sam wczesniej wyeksploatowalem :shock:

Martw się o siebie i swoją rodzinę- powiedział jeden z Iluminatów bodajże do Russo.

Czy ziemia nie jest przeludniona ? A co chciał przekazać swym Home-m Luc Besson ? Można się o to spierać...

Przy smugach posłużę się tym co pisał radosław ( swoją drogą dziękuje za wyczerpującą informacje które tu przedstawiłeś )

Cytuje radosława:
Do typowych objawów po rozpyleniu należą:
- spontaniczne krwawienie z nosa(po intensywniejszym oddziaływaniu... jeżdzie na rowerze?),
- duszności
- bóle głowy
- zachwianie równowagi
- chroniczne zmęczenie
Dochodziło również do epidemii grypy...

Zbędne jest już chyba porównywanie z informacjami na temat objawów świńskiej przypadłości...

Wyłączenie wtyczki, która umożliwia funkcjonowanie Twojemu telewizorowi może dać Ci bardzo wiele korzyści. Mały odwyk sprawi, że poprawi się Twoje samopoczucie, zmniejszy poziom stresu i zwiększy zdolność do kreatywnego myślenia.

Awatar użytkownika

ale dzisiaj lataja! jeszcze nigdy w zyciu nie widzialem tyle smieci na niebie na raz. u mnie, niedaleko wroclawia, od samego rana lataja niemal bez przerwy po 3-4 samoloty jednoczesnie, w dodatku jest spory wiatr, wiec wszystko szybko sie rozwiewa. pisze jednak glownie po to, aby spytac was, czy u was tez wczoraj byla burza. u mnie byla, i to taka jakiej nigdy w zyciu nie widzialem - pioruny nie szly pionowo, tylko poziomo, po niebie - tak jakby miedzy chmurami a nie miedzy chmura a ziemia. jak sie blyskalo to w ciagu dwoch sekund kilkanascie razy, i co najlepsze - byly pioruny, ale nie bylo grzmotow. strasznie dziwnie sie czulem, jakby ktos wylaczyl dzwiek :D
spotkal sie ktos z was kiedys z czyms takim?

kto nie jest poeta.

Awatar użytkownika

Tak Alchemiku, znam to. Jestem fanem wszelkich anomalii pogodowych, spoglądam na niebo cały czas. Widziałem to juz wcześniej.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Williamsburg 2009, i kanalo-tunel Chesapeake Bay.

ja też widuję takie burze, superowe, błyska tak, że można książkę czytać. Nie połączylam tego ze smugami, chociaż bywały częste (pod Toruniem), ale to tylko z powodu roztrzepania, nie mam głowy do czasu.
Teraz jestem w Anglii i też widzę smugi, chociaż zauważyłam pewne zmiany. Te wcześniejsze długo utrzymywały sie na niebie, tworzyły różne wzory, a te dzisiejsze takie jakby lżejsze, takie jakby nigdy nic, przerywane, lekutkie, za chwilę wygladały jakby chmury rozpłynięte. I jest tego całkiem sporo i to każdego dnia. Dzisiaj widziałam samoloty (te normalne i te "smużące") i dało się łatwo rozpoznać dla mego wprawnego oka. Wkurza mnie, ze wiem "cuś" i nie wiem po kiego mi ta wiedza? I tak okna były otwarte, i tak chodziłam na spacery...
Pozdrowienia
El

Przede wszystkim ozdrawiam serdecznie moja immieniczke, tez sie zastanawialam po co mi wiedza o chemtrails?
skoro praktycznie nie mozna sie przed tym bronic.
ale widocznie jest jakis powod.

Awatar użytkownika

U mnie dzisiaj na niebie jedna długa smuga. Bardzo długo się utrzymuje, i co dziwne jest 100% czyste niebo! Żadnej chmurki, tylko ta jedna smuga od horyzontu po horyzont. Jeżeli ktoś mieszka w okolicach Wieliczki/Krakowa, na pewno ją widzi. Ja niestety nie mam aparatu i nie mogę zrobić zdjęcia :cry:

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Awatar użytkownika

Dorzucę i ja trzy grosze. Nie jestem jakoś "fanem tematu", ale dziś w Pruszczu Gd. to nawet ja spuściłem koparę do ziemi... Z dziesięć smug, prawie kratka, utrzymywały się przez wiele godzin :roll: :roll: :roll:
Ciekawe co na to meteorolodzy, spece od ciśnień i wysokości, ewentualnie lotnicy... Mamy takich tu na forum?
Bo było kiedyś na nautilusie pisane przez ichnych "fahofcóf", że chemtrails to bujda, bzdura, i w ogóle "psychole od teorii spiskowych w tej chwili do szpitala marsz!" :lol: :lol: :lol:

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

Awatar użytkownika

Nad Szczecinem od kilku dni też ostro dają czadu. Zauważyłem smugi w świetle Księżyca, czyli działają też w nocy. Wygląda to na skoordynowaną akcję. Niestety zauważyłem u siebie negatywną reakcję organizmu, szczególnie układu oddechowego, ból głowy :cry: . Może to tylko zbieg okoliczności, ale coś mi mówi, że to skutek oprysków.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 149  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]