Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2018, 2:35

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Na podkarpaciu dzisiaj niezwykle intensywne "chemy". Od rana samolot za samolotem. Aktualnie na niebie okrutna zawiesina. Dawno czegoś takiego nie widziałem. Ostatni raz chyba w 2011 roku.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 cze 2017, 12:09 
VIP Member
Awatar

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,lecieli-do-pekinu-dreamlinerem-musieli-zawrocic,234569.html

oficjalna wiadomość i ciekawe zdjęcie na którym widać rozpylane smugi nie z silników..

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Hubert Czerniak TV - #Chemtrails! Efekt Ebner'a! Fluor! Anatomia kłamstwa. Tak nas trują!#STOPNWO! :zły:

phpBB [video]

Eksterminacja mieszkańców Holandii przez NATO za pomocą oprysków chemicznych (chemtrails)

phpBB [video]

Budujcie Chembustery to super działa :!: :!: :!: :!: :!: :!:

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Ostatnio zmieniony 06 paź 2017, 6:09 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Intendant of the Building * 8th Degree

Witam;Mam pytanie, dotyczy rozpylania środków chem.Czy może jest ktoś zorientowany ,czy Anglia, Szkocja,Irlandia, są opryskiwane? Czy ktoś z was to widział na własne oczy. Ewentualnie od zaufanej osoby coś na ten temat wie.Pytanie nie dotyczy ojca Pio, ale ten temat został właśnie poruszony. Wiec idąc za ciosem zapytuję? Polska jest opryskiwana nagminnie. Przynajmniej tam gdzie ja mieszkam. Była krótka przerwa w opryskach od momentu jak trampek przyjechał, do nie dawna.Opryski wróciły od dziesięciu dni i są cały czas robione.Mieszkam zachodnia polska,BYŁA granica NRD.Jeśli ktoś coś wie to proszę o krótką odpowiedź : Jest to ważne dla mnie. Pozdrawiam. :pisze:

Szkocja jest praktycznie opryskiwana codziennie. Mieszkałam tam kilka lat i na początku nie mogłam się nadziwić tamtejszym dziwnym chmurom. Okazało się że to są chemtrailsy. Anglia też jest opryskiwana ale rzadziej. Opryskiwana jest również Skandynawia. Kiedy byłam na Teneryfie to też była opryskiwana przez cały tydzień. Do godziny 9 czyste niebo, koło 9 nadlatywały samoloty i pryskały ile się da. Widocznie nie startowały z Teneryfy tylko przylatywały z lądu. Takie mieliśmy spostrzeżenia. Tydzień temu byłam na Majorce również ją pryskano. Aha i jak byłam w Agadirze to również codziennie z rana mieli ładną mgiełkę na niebie. Pytałam miejscowych od kiedy mają tą mgiełkę, która ponoć jest przez cały rok oprócz zimy to mi odpowiedzieli, że od jakiś 6 lat.

-- 05 paź 2017, 14:34 --

-- 05 paź 2017, 14:41 --

-- 05 paź 2017, 15:05 --

-- 05 paź 2017, 15:16 --

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

Smugi chemiczne (chemtrails) - nowe fakty - Julian Rose

phpBB [video]

---------------------------

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Postawię tezę a bardziej podzielę się spostrzeżeniem. Trzy lata temu zamieniłem miasto na wichurę. Przez moją posesję przepływa strumień, tak że chcąc czy nie chcąc obserwuje poziom wody.
Wszyscy w temacie "smug chemicznych" mówią o depopulacji, temat upada bo kto uwierzy że samoloty latają żeby ludzi było mniej ?
Czy fakt że opryski niosą dla ludzi zgubne skutki, nie jest tylko spłaszczaniem tematu ?
Jakiś czas temu popularne były wśród środowisk skupiających się wokół tematyki anty emigracyjnej, żarty dotyczące zakazu lepienia bałwanów w Arabii Saudyjskiej

Cytuj:
Dla mieszkańców pustynnych rejonów północno-zachodniej i w centralnej części Półwyspu Arabskiego opady śniegu, które pojawiły się poniedziałek rano, musiały być nie lada zaskoczeniem. Obywatele Arabii Saudyjskiej, którzy zaczęli oddawać się śniegowem...

Źródło: https://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/w ... g-689.html © http://www.prawdaobiektywna.pl

W tym samym czasie, na Pogórzu Izerskim gdzie pomieszkuje, panowała klęska suszy. Ludziom wysychały studnie, strumień prawie się zatrzymał. Z tego co rozumiem to ilość wody zawsze jest ta sama, czy ona jest na górze czy na dole. Skąd nagle w najbogatszym kraju na świecie niespotykane od 200 lat opady śniegu (wody) w momencie gdy u nas nie nazwana po imieniu klęska suszy ? Piszemy tu o Chemtrailsach a może to zaawansowana forma handlu wodą ?
Może i poszedłem za daleko, może i ktoś o tym pisał ale "Bój się tego czego nie widzisz"

Witam; Temat-opryski,jest od dawna wałkowany. To wszystko jest udokumentowane. I to dość dokładnie ,łącznie z zdjęciami wnętrza samolotu. Zbiorniki na płyn, pompy, rury itp. ( instalacje ). Co do tego jeszcze dodać? Skład oprysków, aluminium, brom,to jest na 100% . + jakieś inne składniki chemiczne; trudne do zweryfikowania ( dla mnie ). Inne weryfikacje traktuję luźno; Może tak , może siak. Ostatnio skład chemiczny się zmienił, z całą odpowiedzialnością mogę to potwierdzić. Tłumaczenie do czego to służy? Każdy kto interesuje się fizyką , chemią, biologią , szybko się zorientuje że to co nam głoszą to jest lipa. Wierutna lipa. Proponuję przekopać tutejsze forum na ten temat; Ilość materiału na ten temat jest jest porażająca. A twierdzenie że coś dzisiaj jest niemożliwe? Świadczy to tylko o bardzo słabej wiedzy na ten temat. Naprawdę trudno jest każdemu z osobna tłumaczyć ,co i jak i dlaczego?
Film powyżej dosyć jasno tłumaczy cały aspekt sprawy. Pytań jest wiele? Odpowiedzi ,( oficjalnych ) - prawie wcale. Dla pieniędzy jesteśmy gotowi zabić każdego, nawet brata i siostrę. Ci co robią opryski , też zapłacą swoim zdrowiem; nie pomogą żadne pieniądze, żaden lekarz. Mało pocieszający fakt. Czeka nas wszystkich ,degeneracja i powolna śmierć. A reszta jest – blaa, blaa, blaa. Zacytuję ;
Wesele Wyspiańskiego. Miałeś chamie złoty róg; itd. Pozdrawiam. :pisze:

PS.to tylko cytat ,który sugeruje jak jesteśmy zakręceni.

Awatar użytkownika

No to chyba mój pierwszy post w tym najdłuższym temacie na forum, gdzie większość wrzutek zdjęć smug i rozkmin na ten temat pewnie zatacza koło.... Ja na kanale BaldTV (który na pewno jeszcze mnie zaskoczy nie raz) obejrzałem taki oto film, z taką oto gigantyczną smugą....

phpBB [video]

Co Wy o tym sądzicie?

Awatar użytkownika

MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ - NOWE FAKTY

phpBB [video]

---------------------------

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Legendarny aktor kina akcji Chuck Norris opublikował bardzo rzeczowy artykuł na temat chemtrails, powołując się na badania naukowców oraz własne obserwacje nazywa odpowiedzialnych za projekty geoinżynierii – zbrodniarzami.

Dlatego jest tak wyśmiewany od lat, dlatego powstało o nim tyle dowcipów, które zna cały świat (chyba nie ma drugiej takiej osoby, co by mu dorównywała w tej kwestii). Pokazuje to jak potężna jest machina manipulacji, propagandy. Jednych demaskatorów zabijają (np. Prince'a), innych zostawiają przy życiu, ale ośmieszają po to, żeby ośmieszyć tematy jakimi się zajmują.

Inny przykład niebezpiecznych tematów, na jakie wypowiadał się Chuck Norris:
Cytuj:
Ameryka zadłużyła się u Chińczyków na 1 bilion 500 miliardów dolarów. Trzeba było im dać jakieś gwarancje na tak gigantyczną kwotę. I co zrobił nasz rząd? Zawarł sekretny deal z Pekinem: »Oczywiście nie powiemy tego wyborcom, ale jeśli chcecie, możecie wydobywać naszą ropę u wybrzeży Florydy«” – powiedział niedawno aktor Chuck Norris w talk-show Mike’a Huckabee.

post133433.html?hilit=Chuck%20Norris#p133433

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

W piątek z samego rana na samochodach, (na swoim również) zauważyłem żółtą warstewkę pyłu, który ciężko schodził jak przejechało się palcem po karoserii. Znalazłem film, sprzed kilku dni, w którym ktoś zbadał co znajduje się w podobnie wyglądającym pyłku.
phpBB [video]

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dr Hubert Czerniak o chemtrails
phpBB [video]

i
Cytuj:
Tłumaczenie na język polski: Rząd niemiecki ogłosił dzisiaj, że kontrowersyjny program mający na celu wytruwanie społeczności po 19 latach na koniec miesiąca zakończył się. Powodem są wzrastające koszty i ogromne straty czasu potrzebne do rozpylania chemikaliów na niebie – twierdzi rzecznik rządu Stefan Seibert; ” Zamierzone cele nie zostały wystarczająco zrealizowane tak jak planowano ” .

Nawet po wielu latach rozpylania chemikaliów obywatele niemieccy są ciągle płodni , a tereny pryskane nie zostały wystarczająco skażone środkiem ” barium ” a temperatury w Niemczech nie obniżyły się.

Iluminaci – tajny rząd światowy USA i ogólnoświatowa społeczność żydowska w między czasie potwierdzili wygaśnięcie umowy dotyczącej rozsypywania chemikaliów w Niemczech.

Od czasu rozpoczęcia tego programu od roku 1996 – trujące chemikalia zostały rozpryskane na kwotę 310 miliardów Euro .

Rząd niemiecki ogłosił , że należy koncentrować się na alternatywnie tańszych wydatkach i metodach trucia społeczności takich jak; szczepienia czy zanieczyszczeniami żywności.

Chemtrails 2018 - niemiecka telewizja mówi oficjalnie. Niedowiarki w Polsce są w szoku!
phpBB [video]

za:
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/niem ... ch-2018-08

oops,coś nie działa tak do końca? :o

Hmmm coś to nie tak, w niemieckich mediach na temat "chemtrailsów" cisza a Postillion24 to satyryczna strona na której publikowane są codziennie artykuły/audycje w stylu artykułów prasowych albo relacji agencyjnych.
https://de.wikipedia.org/wiki/Der_%20Postillon
Chyba autor wpisu https://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemiecka-tv-oficjalnie-o-chemtrailsach-2018-08 nie wziął tego na poważnie...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149

Strefa czasowa UTC [letni]