Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sty 2016, 20:17 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 lip 2014, 16:10
Posty: 81
Płeć: mężczyzna
Znany klimatolog potwierdza prowadzenie geoinżynieryjnych eksperymentów


Cytuj:
Znany klimatolog potwierdza prowadzenie geoinżynieryjnych eksperymentów

Wiodący brytyjski klimatolog ujawnił, prawdopodobnie nie zdając sobie z tego sprawy, że geoinżynieria klimatu wykorzystująca smugi chemiczne to nie jakaś teoria spiskowa, ale coś, co się dzieje na całym świecie już dziś.

Profesor Tim Lenton z katedry Nauk o Systemach Ziemskich i Zmian Klimatycznych na uniwersytecie w Exeter w Wielkiej Brytanii, brał udział w konferencji w Paryżu dotyczącej przyszłości ludzkości w kontekście zmian klimatycznych. Tam zgodził się odpowiedzieć na pytania dotyczące modyfikacji pogody i ich wpływu na naszą planetę.

Olga Raffa z organizacji Chemtrails Project UK pytała profesora, dlaczego realizuje się programy geoinżynieryjne skoro nie prowadzi się badań nad ich skutkami. Aktywistka chciała też wiedzieć, jak tłumaczy się wykorzystywanie w nich aerozoli zawierających glin, bar i inne substancje, które, jak wiadomo, przyczyniają się do ginięcia pszczół.
„Reprezentuję dużą grupę ludzi, którzy zastanawiają się, dlaczego nie bierze się pod uwagę takich programów jak modyfikacja pogody czy prowadzonych na całym świecie eksperymentów geoinżynieryjnych” – powiedziała Raffa w kontekście trwającej debaty w sprawie zmian klimatycznych, w której całkowicie pomija się kwestię geoinżynierii.
„Codziennie obserwujemy, jak wpływają na nasze środowisko rozprowadzane w atmosferze aerozole, stopniowo blokujące słońce. A w przyrodzie pojawiły się ogromne ilości glinu – nawet w organizmach pszczół. Jak wiemy, mamy do czynienia z masowym ginięciem tych owadów i w ogóle całego świata ożywionego.”

Raffa poruszyła też kwestię promieniowania elektromagnetycznego, HAARP’a, tajnych programów wojskowych i inne mocne tematy, które wielu wiodących klimatologów woli ignorować, ale nie profesor Lenton.

W swojej odpowiedzi naukowiec wyraził swój sprzeciw wobec „technik odbijania światła słonecznego” oraz „programów usuwania węgla na dużą skalę”, które wykorzystuje się jako usprawiedliwienie prowadzenia oprysków na naszym niebie.


Profesor Lenton przyznaje, że niekontrolowany eksperyment geoinżynieryjny trwa…

W kolejnym pytaniu, zadanym przez dr Colin Pritchard z Uniwersytetu w Edynburgu, profesor Lenton przyznał, że programy modyfikacji pogody to nie wizja przyszłości, ale rzeczywistość, która ma miejsce już dziś.

Przyciśnięty w sprawie swoich poglądów na temat zagrożeń związanych z „przez nikogo niekontrolowany, ale prowadzony w skali całego globu eksperyment geoinżynierii” profesor odpowiedział:
„Uważam, że musimy być ostrożni wobec pewnych propozycji nowych technologii. Ale myślę także, że chyba wszyscy możemy się zgodzić, że nikt z nas nie chce kontynuować obecnego, przez nikogo niekontrolowanego, eksperymentu.”

Innymi słowy, według profesora, rządy i wszyscy inni, którzy skłaniają się ku geoinżynierii już teraz uczestniczą w niekontrolowanym przez społeczeństwo eksperymencie prowadzonym na całym globie. I tak jak wielu z nas, Lenton chce by ten eksperyment przerwano i zaczęto słuchać prawdziwie naukowych propozycji.

Ale aby tak się stało, najpierw należałoby przyznać, że te eksperymenty to prawda, co wydaje się jednak niemożliwe w przypadku wielu oponentów teorii chemtrails. W tej chwili nie ma już po co dyskutować, czy chemtrails istnieją – BO ISTNIEJĄ, ale raczej od jak dawna są na naszym niebie.

Aktualnie profesor Lenton zaprzecza, że jego słowa dotyczyły geoinżynierii i chemtrails, ale według członków Chemtrails Project UK jest to tylko nieudolna próba wycofania się ze swojej wypowiedzi:
„Jasnym jest, że ten -niekontrolowany eksperyment-, o którym mówił Lenton to ten sam -niekontrolowany eksperyment geoinżynieryjny-, o który pytała go Pritchard. Wiemy to, ponieważ jego odpowiedź padła bezpośrednio po jej pytaniu.”Tekst źródłowy Natural News

Tłumaczenie i źródło polskie: xebola.wordpress.com
Znikanie pszczół a trwałe smugi - ChemtrailsCytuj:
Znikanie pszczół a trwałe smugi - Chemtrails

Już od ponad 100 lat wiadomo, że wojsko ukrywa zdecydowaną większość swoich operacji pod szyldem bezpieczeństwa narodowego. Bez wątpienia do takich „eksperymentów” należy sprawa zasypywania ziemi proszkiem z samolotów, ukrywana pod pojęciem geoinżynierii. Jeszcze kilka lat temu pewien naukowiec z prestiżowej instytucji w Polsce spierał się na forum, że pojęcie geoinżynierii odnosi się tylko do budowy kanałów, tam, itp. Co mogą wynieść z takiego nauczania studenci? Sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć, Szanowny Czytelniku. Ale jednocześnie zrozumiesz, dlaczego uczelnie zwane wyższymi w tym „wesołym baraku”, notowane są w świecie na 20 000 miejscu i dalszych.

Takich przykładów maskowania negatywnych skutków swojej działalności przez kompleks militarny, mamy całe serie.

False Flag, lub bardziej opisowo, działanie pod fałszywą flagą, to według Wikipedii działania prowadzone przez rządy, korporacje, lub inne organizacje. Operacja ta wywodzi się z militarnej koncepcji false colors - czyli wykonywanej w obcych barwach.

Operacje takie nie ograniczają się do działań wojennych, ale mogą występować także w czasie pokoju. Celem ich jest odwrócenie uwagi od właściwego problemu, lub /i obarczenie odpowiedzialnością kogoś innego: organizacji, grupy etnicznej za zamieszanie.

Takim typowym przykładem była operacja CIA z 1962 roku, skrywana pod kryptonimem “Northwoods”. Miała ona na celu, poprzez liczne ataki terrorystyczne w miastach USA, zmienić nastawienie społeczeństwa do Fidela Castro.

Medycznym przykładem takiego działania, czyli dezinformacji społeczeństwa, czytaj podatników, jest wmawianie społeczeństwu, że palenie papierosów jest główną przyczyną raka płuc, w celu odwrócenia uwagi od opadu promieniotwórczego, spowodowanego przez ponad 3000 wybuchów tzw. doświadczalnych.

Wybuchy te można porównać do zrzucenia 50 000 bomb atomowych o mocy bomby hiroszimskiej. Po podzieleniu tej liczby przez liczbę lat i dni, okazuje się, że chłopcy dokonywali około 3 eksplozji atomowych w dziennie, okresie 40 lat, tj. do 1985 roku. Czyli bawili się zdrowiem ludzkości, oczywiście w imię wyższych celów zabezpieczenia bytu narodowego danego kraju. Cokolwiek to znaczy. Oczywiście, straty biologiczne były wliczone w koszta bezpieczeństwa narodowego. Nie można przecież powiedzieć, że byli takimi nieukami, że nie wiedzieli, co robą. Wszyscy mieli wyższe wykształcenie!

Wojsko, a właściwie przemysł wojskowy, dysponując olbrzymimi kwotami, jest w stanie zapewnić sobie dostateczna osłonę mass mediów oraz usłużnych uczelni, aby sprawy nie wydostawały się na światło dzienne.

Przypomnę, że takimi sprawami Fałszywej Flagi, było usuwanie odpadów fluorków z produkcji aluminium i bomby atomowej w pastach do zębów, pod pretekstem walki z próchnicą. Na świecie robiono to przez prawie 3 pokolenia, czyli ponad 70 lat. I proszę zauważyć, że w Polsce jeszcze obecnie istnieje pod bokiem Ministerstwa i Izb Lekarskich, w samej WARSZAWIE, KILKADZIESIĄT PRZYCHODNI ZAJMUJĄCYCH SIE TYM TRUCIEM LUDZI FLUOREM.

I co najciekawsze, żadna z tych instytucji nie reaguje, czyli uważają, że trucie jest wpisane w działalność tych atrap.Co ma wspólnego fałszywa flaga operacji wojskowych z ginięciem pszczół? Bardzo dużo. Ginięcie pszczół jest bowiem, według dostępnych danych, spowodowane rozsypywaniem materiałów ferromagnetycznych w powietrzu.Już w 2009 roku rozpoczęliśmy badania tzw.. trwałych smug. Wynikiem była publikacja na konferencji Bezpieczeństwo Narodowe w Poznaniu. Praca ta znalazła się w obiegu m.in. internetowym.Udowodniliśmy, że smugi te są wynikiem realizacji wojskowego planu obniżenia jonosfery, w celu poprawy działania tzw. radarów horyzontalnych.

W 2014 roku udało się nam na radarze pogodowym Sat 24 uchwycić loty niezidentyfikowanych samolotów, kreślących na niebie znajome pasy. Nie tylko nam udało się udowodnić takie akcje za pomocą radaru pogodowego. W internecie znaleźliśmy zdjęcia potwierdzające nasze obserwacje.

Wiadomo od 2003 roku, że pszczelarze na świecie zgłaszają masowe ZNIKANIE pszczół, z angielskiego zwane CCD - Colon Collapse Disorder. Nie umieranie z powodu zatrucia, ale ZNIKANIE. Obserwacje wykazują, że pszczoły opuszczają ule, chociaż czerwie jeszcze się nie wykluły, królowa zostaje w ulu i zapas miodu jest spory.

Usłużne trolle, lub tzw. pracownicy masowej dezinformacji, oczywiście z tytułami naukowymi, zarówno w Unii Europejskiej jak i w Kraju, w licznych publikacjach usiłują wmówić społeczeństwu, że to umieranie pszczół spowodowane jest przez a to pestycydy, a to roztocza Varroa, a to inne pasożyty, na przykład pasożyta jelita Nosema, przez zimno, czy neonikotynoidowe pestycydy, etc.

Wykorzystując niewiedzę społeczeństwa, mieszają pojęcia: umieranie pszczół ze znikaniem pszczół. Prasa dla pszczelarzy pełna jest takich dezinformacji pisanych na zamówienie. I o dziwo, nikt nie protestuje.

Pierwsze zniknięcia pszczół, podane do publicznej wiadomości, miały miejsce już przed ponad 20 laty w Kalifornii. Największe straty ponieśli plantatorzy migdałów. Migdały są zapylane tylko przez pszczoły. Zniknięcia pszczół dotyczyły 50 % pasiek.

Obecnie plantatorzy kalifornijscy, a w szczególności plantatorzy migdałów, muszą sprowadzać pszczoły z Kanady i z Alaski. Znacznie podnosi to koszty upraw.

Podobnie, około 10 lat po wojnie jugosłowiańskiej, zaczęto podawać do publicznej wiadomości informacje o ginięciu pszczół na Bałkanach. Wiadomo, że radar horyzontalny w czasie wojny był w stałym użyciu. Opracowany przez NATO program pozwalał pokryć sztuczną jonosferą całą Europę, w okresie krótszym niż tydzień. Obecnie jest to za pewne znacznie krótszy okres.Jak wiadomo, pszczoła posiada zmysł pozwalający jej orientować się w przestrzeni za pomocą zmian pola magnetycznego. Każdy może sobie przeprowadzić proste doświadczenie. Należy położyć na stole zwykły kompas i potem obok na przykład siekierkę. Okazuje sie, że w zależności od odległości siekierki od kompasu, igła magnetyczna zmienia kierunek.Znany jest skład chemiczny oprysków - trwałych smug. W większości badanych przypadków jest on następujący, wraz ze wzrostem w procentach po opylaniu:Aluminium powyżej 5120% normy

Bar wzrost powyżej 44480%

Bor powyżej 13100 %

Wapń 16600%

Chrom 28,2 mg/kg wobec śladowych ilości w kontroli

Miedź 78800%

Żelazo 33600%

Magnez 4320%

Mangan 11240%

Nikiel 672%

Ołów 202%

Stront 4900%

Wanad 1248%

Cynk 1186%Ferromagnetyki zostały wytłuszczone. To one właśnie są odpowiedzialne z zmianę kompasu wewnętrznego owadów.

Pszczoła, zarówno w powietrzu jak i na kwiecie, styka się z tym “trującym” opadem. Nanocząstki przyklejają się do niej, mogą dostawać się do tchawek, dostają się do przewodu pokarmowego. Każda pszczoła “oblepia” się indywidualną ilością opadu. Tak więc jej zaburzenia kierunku i natężenia pola magnetycznego będą indywidualne. Po wylocie z ula, pszczoła udaje się w poszukiwaniu kwiatów. Każda w trochę innym kierunku. Oblepianie się nanocząstkami powoduje zaburzenie odbioru pola magnetycznego. Pszczoła więc lata i lata, aż padnie z powodu wyczerpania. Jeżeli na obszarze 1 ha, czyli 10 000 metrów kwadratowych, padnie 1000, czy też 10 000 pszczół, to nikt nie jest w stanie ich znaleźć, ponieważ na obszarze 10 metrów kwadratowych jedna pszczółka leżąca w trawie jest niewidoczna. A nawet jak ktoś znajdzie taką jedną pszczółkę, to nie skojarzy z padnięciem całej kolonii.

O tym, że sprawa znikania pszczół zależy od oblepiania nanocząstkami ferromagnetycznymi świadczy fakt, że także trutnie i inne owady reagujące na pole elektromagnetyczne również znikają. Po prostu pszczoły w ulach mogą być lepiej obserwowane i stanowią dochód pszczelarzy, są wiec bardziej kontrolowane.

Dezinformacje dobiegają do społeczeństwa w pierwszym rzędzie z oficjalnych organów rządowych i administracyjnych. Nawet komisja europejska wydała już dokument stwierdzający, że główną przyczyną znikania pszczół są opryski.

Problem polega na tym, że po pierwsze: opryski chemiczne istnieją od wielu, wielu lat, a pszczoły zaczęły zanikać około 10 lat temu, najbardziej na terenach działań wojennych.

Jest wyraźna korelacja pomiędzy stosowaniem trwałych smug, a znikaniem pszczół.

Poza tym, u ludzi zamieszkujących teren, na którym wojsko broni granic za pomocą trwałych smug, występuje choroba zwana Morgellons. Okres utajenia wynosi około 10 lat.

Zmiany notowane u ludzi są tak samo powszechne, jak znikanie pszczół i występują na całym świecie w tych samych regionach, tylko u ludzi po dłuższym czasie stosowania “oprysków”.

Proszę zauważyć, pomimo, że oficjalnie wiadomo o rozpylaniu nad naszymi głowami rozmaitego rodzaju związków chemicznych, państwowe instytucje powołane do ochrony środowiska, a opłacane przez podatnika, na swoich stronach internetowych nie zawierają nawet śladu informacji o chemtrailsach i morgellons. Taki jest zakres zacofania podstawowej wiedzy u urzędników.W ostatnim okresie sytuacja staje się dramatyczna. 19 maja 2015 roku David Gutierrez opublikował artykuł, w którym podał, że w minionym roku, w takich stanach jak Iowa, Maine, Maryland, Oklahoma, Wisconsin, zniknęło 60% pszczół.

Najwięcej pszczół znika w okresie letnim, kiedy zbierają one pyłek. Średnio, w okresie od kwietnia 2014, do kwietnia 2015, zniknęło w USA 42% rodzin pszczelich.

Musisz pamiętać, Szanowny Czytelniku, że spośród 100 różnych roślin, które stanowią 90 % światowej diety, pszczoły zapylają 70 spośród nich.

Pszczoły są niezbędne do „produkcji” jabłek, cebuli, awokado, marchwi, mango, cytryn, cukinii, bakłażanów, ogórków, selera, kalafiora, pory, jarmużu, brokuł, gorczycy itd.

W 1940 roku w USA było 5 000 000 rodzin pszczelich, obecnie jest tylko 50 % tej wielkości.Amerykanie, jak to oni, wszystko przeliczają na dolary. Uważają, że straty w wysokości 33% czyni hodowlę pszczół nieopłacalną. Tak wysokie straty w lecie są bardzo niepokojące. Autorzy podkreślają, że straty te zwiększają się właśnie w lecie.

W Chinach powstał już specjalny zawód zapylacza drzew. Świadczy to o tym, że ktoś chce przejąć monopol na żywność i na całym świecie doprowadza do zmniejszenia produkcji żywności: a to poprzez GMO, czyli rośliny nie wytwarzające nasion, a to przez pestycydy, czyli środki chemiczne zmniejszające produkcję, czy to poprzez niszczenie pszczół.P.S.Jak zacofana jest polska nauka świadczy patent nr 6315213 US złożony przez Armię USA w dniu 13 listopada 2002 roku dotyczacy polimeru rozpraszanego w trwałych smugach w celu wchłaniania wody. Polimer taki zmniejsza zdolność chmur do „produkcji” deszczu.

Innymi slwoy można w dowolnym miejscu na świecie, poprzez modyfikację sypanego proszku powodować albo deszcze albo suszę.

To zanczy, że można kontrolować uprawy żywności a więc i jej ceny.

Dlatego wlaśnie to Armia patentuje takie wynalazki.

Można wygrać wojnę bez wojny!

I dlaczego o tym w Polsce tzw. eksperci nic nie wiedzą i nie ostrzegają ludności zamiast tego durności opowiadaja o smugach kondensacyjnych? W internecie pełno jest takich telewizyjnych ekspertów wypowiedzi. Nie będę im robił reklamy.

Jest to jednocześnie dowód jak tworzy się od 1945 roku tzw . naukowców.

dr J. JaśkowskiTylko małe sekrety muszą być ukrywane.

Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu tzw. opinii publicznej.

Marshall Mc LuhanNie masz czasu na czytanie?

Będziesz miał na płakanie.http://www.guardian.co.uk/environment/2 ... redspecies

http://www.guardian.co.uk/environment/2 ... tomb-hives

http://www.grist.org/article/2011-01-21 ... de-harmful

http://www.beeuntoothers.com/index.php/ ... crobe-refs
http://www.kirkwebster.com/index.php/collapse-and-recovery-the-gateway-to-treatment-free-beekeeping
http://www.kirkwebster.com/index.php/a-practical-plan-for-removing-all-treatment-from-commercial-apiaries

http://spectregroup.wordpress.com/2011/ ... honeybees/

https://www.youtube.com/watch?v=5WIhZBAosfQ

https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco

https://www.youtube.com/watch?v=UWeOvUGKwZY

https://www.youtube.com/watch?v=moqys6WeSyg

https://www.youtube.com/watch?v=cxM2MQShOoE

https://www.youtube.com/watch?v=f7Z35pSUPC4

https://www.youtube.com/watch?v=SpVFv4NwWLQ

https://www.youtube.com/watch?v=PiBiXvLXDS4

https://www.youtube.com/watch?v=ldGuW6MbvVw

https://www.youtube.com/watch?v=J_-Afcb7Ya8

https://www.youtube.com/watch?v=BxCrtsranP8

https://www.youtube.com/watch?v=OZtbxFoI0kY

https://www.youtube.com/watch?v=GUVrD5pkZ_4

https://www.youtube.com/watch?v=y4IPBzXfkYs

https://www.youtube.com/watch?v=s_7s07tg7ww

https://www.youtube.com/watch?v=6rJqLnCaPHs

https://www.youtube.com/watch?v=VWBueYWLB6M

https://www.youtube.com/watch?v=sDtWdZ4pbHk

https://www.youtube.com/watch?v=ZTbSVDfIPXM

naukawpolsce.pap.pl/ z 26 kwietnia 2015 roku.

http://www.polishclub.org/2013/07/21/dr ... m-czesc-1/

http://www.dailymotion.com/video/x1yune ... rails_tech

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/g ... 2021997870

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/g ... 2021997870

https://www.youtube.com/watch?v=E_BcIf855FE

http://gloria.tv/?media=592317&language=YiwzPCkSG6u

http://educodomi.blog.pl/2014/07/13/50- ... istorii-2/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_tech ... 1649349431

http://chemtrailswielun.blogspot.com/20 ... rials.html

Rady praktyczne dla panów. Prostata.

Rady starego lekarza.

Ostatnio nasila się reklama, czyli wyłudzanie pieniędzy z kieszeni naiwniaków, czyli starszych panów. U ludów azjatyckich seks jest szczególnym priorytetem. Obrzezanie powoduje bowiem stan, który można porównać do, mówiąc obrazowo, powstania modzeli na dłoniach od ciężkiej pracy. W tej sytuacji potrzeba coraz większych bodźców do wywołania erekcji i ejakulacji. To z kolei wymaga czasu, a starsi panowie już go nie mają. Czyli spada aktywność seksualna. Spadek aktywności seksualnej powoduje stan, który, znowu obrazowo, można porównać do długiego przetrzymywania jajek i powstania zbuków. Czyli produkcja gruczołu prostaty, nie usuwana, doprowadza do jego przerostu i stanu zapalnego i ucisku na cewkę moczową. To powoduje trudności w oddawaniu moczu. Fizycznie, siłą ucisku pęcherza moczowego wypełnionego moczem, musimy przewyższyć siłę ucisku prostaty na cewkę. Jak siła pęcherza jest większa, to mocz wypływa. Jak ciśnienie spada, to przestaje. Stan taki powoduje stałe zaleganie moczu w pęcherzu, a to może być przyczyną stanów zapalnych i dalszych problemów.
Co robić?

Są dwie proste metody. Jedna polega na masażu gruczołu krokowego. W zależności od stopnia powiększenia wystarczy raz/ dwa razy w tygodniu taki masaż przeprowadzać przez kilka tygodni/miesięcy. Potem gruczoł sam zaprzestaje produkcji. Po prostu osoba druga musi włożyć palec do odbytu. Pacjent stoi w pozycji zgiętej do przodu, oparty o krzesło. Opuszka palca natrafia na mały twardy guzek. Wystarczy go pomasować przez kilka minut. O tym, czy dobrze masujemy, świadczy uczucie parcia i wypływ kropelek cieczy z cewki.

Drugi sposób polega na piciu preparatów z korzenia i kłącza pokrzywy. Jak się przygotowuje taki preparat, w następnym odcinku. Trzeba tylko pamiętać, że równocześnie powinniśmy wykonać badanie 25 OHD i poziom powinien być w granicach 50 - 60 ng.

Badanie PSA, masowo zalecanie w Polsce od 20 lat, jest tylko historyczną pozostałością reklamy producentów. Nie ma żadnej wartości diagnostycznej. jest doskonałym sposoben na wyciąganie pieniedzy z kieszeni przestraszonego pacjenta.

W internecie na hasło prostata pojawia sie ponad 400 000 rekordów reklamwoych, żaden nie pdoaje prostego badania i sposobu leczenia. Wszsytkie chcą twoich pieniędzy.

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl


http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-smugi-chemiczne/item/59990-znikanie-pszczol-a-trwale-smugi-chemtrailsNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 sty 2016, 20:17 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 08 lut 2016, 12:44 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
W poniedziałek 8 lutego – pierwsza konferencja Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu »
Wykorzystanie HAARP jako broni psychotronicznej
download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF

Obrazek

W związku z dzisiejszą konferencją kilka ciekawych informacji nt. wykorzystania mikrofal w ludobójstwie psychotronicznym. Poniższy tekst może wyglądać na dzieło osoby z paranoją, ale niestety, wiele jest w nim prawdy. Pamiętajmy, że bronią psychotroniczną atakowane są jednostki, które są zagrożeniem dla „elit” lub też potencjalnie mogą jest stworzyć, a więc odważne, inteligentne i obdarzone silną moralnością. Te, które są pod długim wpływem broni psychotronicznej, które np. są co nocy budzone, mogą wykazywać autentyczne objawy choroby psychicznej – na to trzeba brać poprawkę czytając poniższy tekst.
HAARP – Anglosaska tajemnica
Pragnę Państwa zapoznać i uczulić na tajną, anglosaską broń HAARP, co po polsku znaczy – Aktywna Aureola wysokiej częstotliwości fal – program doświadczalny. HAARP, to nie tylko Alaska. Na Kuli Ziemskiej jest wiele amerykańskich i angielskich baz HAARP-a. Nie znalazłam nigdzie wykazu tych baz, ale z różnych publikacji dowiedziałam się o sześciu z nich. HAARP jest bronią, która działa w oparciu o wynalazki Nikoli Tesli, który zapoczątkował bezprzewodowe przesyłanie prądu i fal radiowych. Badania nad tą bronią zostały zapoczątkowane już w 1900 roku. Broń ta jest o bardzo wielorakim zastosowaniu. Najbardziej jest znane wykorzystanie tej broni przy zmianach pogodowych, trzęsieniach ziemi i tworzeniu tajfunów. Prawie zupełnie nie jest znane używanie tej broni do wszelkich wybuchów, do możliwości sterowania samolotem czy samochodem, a także każdym komputerem.
Wiadomo jest, że ta broń korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi, może dotknąć w każdej chwili każdego człowieka i zwierze. Każdy może zmierzyć swoje bioprądy zwykłym woltomierzem. Działanie broni HAARP jest niewidoczne i niesłyszalne, dlatego ludzie nie zdają sobie sprawy z jej istnienia. To działa tak, jak przesyłanie fali radiowej. Można to też porównać do działania telefonii komórkowej.
Tajne publikacje na temat tej broni mówią o działaniu na ludzi tylko w aspekcie badań mózgu ludzkiego i możliwości sterowania mózgiem ludzkim. W rożnych językach można na ten temat znaleźć wiadomości. Mało się mówi o działaniu broni HAARP na całe ciało ludzkie. Broń ta może dotykać człowieka i zwierzę na całym ciele wywołując różne bóle i powodując lub symulując przeróżne choroby.
Intensywne działanie broni HAARP na ludzkie organizmy zaczęto stosować na całym świecie już 1960 roku. W roku 1930 przeprowadzono pierwsze próby zdalnego dotykania ludzi i zwierząt falami Tesli, które mogą być prądowe i radiowe. Ta działalność broni HAARP jest zupełnie nieznana szerszemu ogółowi. Najbardziej powinni znać ją lekarze na całym świecie, którzy zarabiają pieniądze dzięki dużej ilości pacjentów. Moje hasło brzmi: „Pamiętaj, wielu lekarzy o broni HAARP wie. Szczególnie chirurdzy. Tylko wtedy lekarz będzie z Tobą inaczej rozmawiał, jak będzie wiedział, że Ty też o niej wiesz”.
Ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość tej broni. Znajomość jej wielorakiego działania może zmienić tok wielu spraw w sądzie. Proszę pamiętać, że broń HAARP dzięki swoim falom i możliwości obserwowania oraz słyszenia ludzi, może kraść każda technologię i każdą informację. Pomaga jej w tym od lat program ECHELON.
Pamiętajmy, głos i obraz są przekazywane dzięki falom. To właśnie dzięki temu, operator komputera, który wysyła fale do człowieka i z nim się łączy, może tego człowieka widzieć i słyszeć. Ta technika jest stosowana już od dawna w programach HAARP-a, który jest utrzymywany przez Amerykański Departament Obrony w USA. W Anglii jest prawdopodobnie tak samo.
Jak działa ta bron wiedza tylko trzy państwa na świecie : USA, W. Brytanie i Rosja. Rosja od 1954 jest związana układem z USA o tajności najnowszych technologii i kosmosie.
Wyemitowana fala leci po kablach pod wskazany adres. Specjalny rodzaj fal [częstotliwosci organiczne] odbierają nasze uszy – anteny przekazując je do naszego mózgu i innych organów. Każdy odbiera minimalnie inną częstotliwość ! Zgadza się ona z indywidualnym wytwarzaniem fali. Pracujące organy wytwarzają fale. Dobry lekarz słuchajac ich przez steteskop jest w stanie powiedzieć nawet, czy dany organ jest zdrowy czy chory. Tyle ogólnych wiadomości o tej strasznej broni.
HAARP i MEDYCYNA
Jeżeli źle się czujesz. Masz jakieś bóle i wyniki laboratoryjne wskazują na jakieś zmiany w organiźmie, to pamiętaj, że może to być spowodowane ingerencją HAARP-a w Twój organizm !!!!
W dzisiejszych czasach trudno rozdzielić HAARP-a i Medycynę. Jest to prawie niemożliwe z uwagi na możliwość ingerencji HAARP-a na zdrowie i życie ludzkie. Dzięki HAARP-owi stworzono wielki przemysł medyczny ! Już po samym zapotrzebowaniu na personel medyczny na całym świecie, widać wyraźnie, że ludzie częściej chorują.
Dla każdego rządu są ważne wysokie podatki od wysokich zarobków lekarzy i firm farmaceutycznych. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z wpływów HAARP-a na ich zdrowie i życie. HAARP może symulować i wywoływać bóle, które mogą zmieniać miejsce i trwać tylko okresowo, np. tylko w dzień lub tylko w nocy. HAARP może zatruwać organizm, powodować zawały serca, wszelkiego rodzaju choroby rakowe, wylewy krwi do mózgu, różne choroby oczu oraz może powodować różne niegojące się rany. Operatorzy mogą wprowadzać czy symulować wiele chorób, do tej pory znanych i nieznanych. Ludzie się leczą nie zdając sobie często sprawy z tego, że większość lekarstw wyniszcza ich organizm i kieszeń. Czasami czując poprawę zdrowia myślą, że to zasługa lekarstwa. W większości wypadków jest to tylko symulacja HAARP-a, żeby uwierzyć w zbawienność leku, często bardzo drogiego.
Trzeba też wiedzieć, że HAARP każde lekarstwo może zniwelować w naszym organizmie. Przekonałam się o tym, jak nie zadziałał zastrzyk znieczulający u dentysty. Pamiętajmy, wszelkie niedomagania naszego organizmu zawsze powinny się objawiać gorączką. Nawet miesiączka u kobiety. Jak nie ma gorączki, a coś nam dolega, to niewątpliwie jest to sprawa HAARP-a. Obserwujmy swój organizm przynajmniej przez siedem dni. Większość dolegliwości spowodowanych przez broń HAARP objawia się właśnie bezgorączkowo. Stały się modne wszelkie choroby wirusowe, które objawiają się bezgorączkowo. Wszystkie te choroby muszą być wywoływane przez broń HAARP, bo pojęcie wirus zostało wynalezione na użytek komputera. Choroby wirusowe w Polsce w latach 50-tych były jeszcze nieznane.
Dzisiaj o dziwo, nawet ludzie chorzy na raka czy inne straszne choroby, nie mają gorączki i do śmierci są bardzo aktywni. HAARP prawie nigdy nie działa na jedną osobę bez końca. Ma do obsłużenia miliony ludzi. Lekarze i farmokologia mają się coraz lepiej dzięki działalności HAARP-a. Działalność HAARP-a jest objęta tajemnicą i sam ten fakt już napawa niepokojem. Wielu ludzi odczuwa dziwne czyjeś działanie na swój organizm, ale nie umie tego nazwać i nie wie komu to przypisać.
W tej chwili przed tą bronią nie ma w zasadzie ucieczki. Można ja wykryć w naszym organizmie analizatorem spectrum [może już teraz jest coś nowszego]. Nie można jej niestety zneutralizować. Moim zdaniem należy wrócić do pięciu podstawowych lekarstw :penicylina, pabialgina, akron, krople na żołądek i kropelki na serce [wszystko w starym wydaniu]. Nigdy proszę nie brać żadnych lekarstw, które nie maja podanego składu i ulotki o szkodliwości.
Pamiętajmy, prawdziwej choroby możemy się dopiero nabawić przez zażywanie nowomodnych lekarstw, które starają się zawładnąć Polską i resztą świata.
Lekarze za przepisywanie leków w dużych ilościach mają różne profity od firm farmaceutycznych. Rak był praktycznie nieznany dopóki nie wprowadzono przymusowych szczepień przeciw krowiance. Pamiętajmy też, że rak w Polsce jest dopiero od 1960 roku. Inne choroby zaczęły napływac po nim. Nie wspomnę o operacjach, które w większości są nie do przeprowadzenia. Kończyły się i kończą przecięciem skóry i jej zaszyciu. Jest to świadectwo dla pacjenta i płatnika. To jest od dawna wielka tajemnica lekarzy.
Najlepiej jednak przy wszelkich dolegliwościach pytać lekarza, czy nie jest to wpływ działalności programu HAARP. Żądać badania aparatem wykrywającym promienie czy fale HAARP-a. Do minimum ograniczyć zażywanie wszelkich leków. Przestać wierzyć lekarzom, którzy w większości wiedzą o działalności HAARP-a.
Na działanie HAARP-a może być narażony każdy człowiek w różnoraki sposób. Trzeba dużo czytać na ten temat. Nic w tej chwili nie jest tak ważne, jak różnorakie działanie HAARP-a na całym swiecie. Na stronach internetowych można znaleźć dużo rzeczy na ten temat w różnych językach. Trzeba wystukać na wyszukiwarce „HAARP broń” w różnych językach lub „Człowiek i HAARP” albo „Sekret HAARP”, albo „Kontrola Umysłu”. Ważny jest też dział – Broń Psychotroniczna.
Na stronach polskich praktycznie prawie nic nie ma na ten temat. Pamiętajmy, że lekarze chirurdzy różnych specjalizacji o tej broni wiedza od dawna na Zachodzie. Ta broń istnieje od 1948 roku. Przestańmy więc ślepo wierzyć lekarzom. Przestańmy ślepo przyjmować przepisane lekarstwa. Słyszałam, że niektóre zawierają nawet uran. Wiele lekarstw jeżeli nawet ma podany skład, to często jest on niepełny.
ZĘBY i ZWIERZĘTA
Zdrowy ząb nie powinien boleć. Szkorbut powinien występować w dzisiejszych czasach bardzo rzadko. Objawia się krwawieniem dziąseł i awitaminozą. Zaczynają się ruszać nawet zdrowe zęby. Niemniej jest to proces raczej mało bolesny. Działalność HAARP-a symuluje często szkorbut, ale bez krwawienia. Często bolą zdrowe zęby, a nawet zaczynają same wypadać. Mnie usunęli bezboleśnie ze zdrowych dziąseł zdrowy ząb jedynkę na przodzie. Wypadł na podłogę.
W dzisiejszych czasach, kiedy nie brakuje nam słodkiej wody i pożywienia, szkorbut nie ma racji bytu. Przestał istnieć. Wymyślono więc parodontozę i wypadają nam zdrowe zęby ze zdrowych dziąseł albo się w nich ruszają. W encyklopedii jest zaznaczone, że przyczyna parodontozy jest nieznana. Ząb, który nie jest zepsuty na czarno nie powinien nigdy boleć.
Pamiętajmy, że na nasze zęby często działa HAARP dla zarobku dentystów. Dzisiaj wielu ludzi musi często odwiedzać dentystę. Najczęściej kończy się to ekstrakcją. Dotyczy to często nawet ludzi młodych i w średnim wieku. Pamiętajmy, że bóle uzębienia bardzo często sprawia nam HAARP. Są to często bóle bardzo ostre ale np. w nocy zęby nie bolą. Bóle zębów, tak jak wszystkie inne bóle powinny zmieniać temperaturę ciała. Sprawdzanie temperatury, to podstawowa czynność dbania o zdrowie. Prawidłowa temperatura, to 36.6 C.
Druga sprawa na którą chcę zwrócić uwagę, to zwierzęta domowe. Weterynarze dzięki działalności HAARP-a prosperują świetnie. Nasze zwierzęta bardzo często dzisiaj chorują i wymagają opieki lekarskiej i leków często bardzo kosztownych, a nawet różnych „operacji”. Pamiętajmy, że nasze zwierzęta tak samo jak my są narażone na działanie promieni i fal HAARP-a, który działa korzystając z bioprądów istot żywych na Ziemi. Sugeruje, żeby nawet listownie o działalność HAARP-a pytać rząd państwa w którym mieszkamy.
WAGA
Trzeba bardzo zwracać uwagę na jedzenie przy istnieniu HAARP-a i jego możliwej ingerencji w nasz organizm. Jeżeli zauważymy, że z naszym apetytem coś się dzieje, to należy zachować spokój i jeść tyle i tylko tyle co do tej pory. Ludzki mózg już jest dosyć dobrze przez HAARP-a znany i wprowadzając do niego odpowiednią energię w odpowiednie miejsce mózgu jest w stanie nim manipulować. Może to się stać bez żadnych oznak, zupełnie bez naszej świadomości, bo mogą zagnieździć się w nocy podczas snu. Najwyżej zaboli trochę głowa.
Jedzenie, to bardzo ważny czynnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. HAARP może nas pozbawić zupełnie apetytu i łaknienia [anoreksja- zawsze mnie zastanawiało, jak ci ludzie jeszcze żyją i są zdrowi i w pełni władz umysłowych?]. HAARP może też sprawić, że zaczynamy jeść ponad miarę bez żadnego opanowania i ludzie zaczynają osiągać monstrualne rozmiary i wagi, co przy normalnym funkcjonowaniu organizmu nigdy nie było możliwe.
Nie wspomnę o tym, że HAARP może dodatkowo każdego człowieka napompować i wyssać. Robiono na mnie takie próby wielokrotnie. Czym to robią, to oczywiście nie wiem. Mogą też zmieniać smak pokarmów, czyli nasze odczucia. Możemy czuć samą sól w pokarmie zupełnie niesłonym i odwrotnie, nie czuć smaku soli czy cukru. To samo dotyczy innych smaków. W każdym razie już teraz cały przemysł dietetyczny kwitnie i wszystkie gabinety ćwiczeń. Póki tam płacisz, to jakoś chudniesz. Jak przestaniesz do nich chodzić, to tyjesz znowu, mimo, że przecież więcej nie jesz.
Ważną rzeczą jest regularne wypróżnianie się. HAARP jest w stanie pozbawić człowieka uczucia chęci załatwiania się – parcia. Możemy przestać odczuwać taką potrzebę, co oczywście prowadzi natychmiast do zaburzeń w całym organiźmie i do zaparć. Ta możliwość wprowadzana przez HAARP jest dla człowieka bardzo niebezpieczna !!!
Chcę jeszcze zwrócić uwagę na takie drobiazgi , jak regulowanie wzrokiem. Mogą w każdej chwili kogoś oślepić. Wywoływać też mogą różne choroby oczu. Ostatnio modna jest jaskra i zaćma. Do stołów operacyjnych są straszne kolejki. Teraz już prawie każdy, kto jest po sześćdziesiątce ma te choroby. Pokazali się rosyjscy lekarze okuliści, którzy cudotwórczo przywracają wzrok, szczególnie krótkowidzom, za duże pieniądze. Dużo ich pracuje podobno w Poznaniu. Dostali w Polsce pozwolenie na prywatną praktykę. Jestem pewna, że współpracują z HAARP-em. Przecież chory nie wie, kto faktycznie naprawia mu jakąkolwiek operowaną część ciała.
Na zakończenie powiem tylko, że można strasznie przygryźć sobie bok języka. Mnie się to trafia zawsze wtedy, jak coś mówię nie po ich mysli. Zaznaczam tylko, że jest to bardzo bolesne. Można też bardzo poparzyć się jedzeniem, szczególnie z microfalówki – może nie stygnąc nawet tylko jego część. Mogą też strzelać tłuszczem z patelni czy z garnka np. przy smażeniu czegokolwiek. Na dowolnie wybraną część ciała przez HAARP, leci wtedy gorący tłuszcz – czasem w bardzo dużych ilościach. Może się też zapalić płyta. Bardzo wielu ludzi męczą też hemoroidami. Mnie też męczyli w różnych okresach czasu. Pojawiają się one bez żadnej wyraźnej przyczyny i bez temperatury oczywiście.
OBSERWACJE
Wolno w HAARP-a nie wierzyć, ale ja jestem juz osiem lat królikiem doświadczalnym HAARP-a i bardzo dużo wiem na ten temat. Mnie HAARP ładuje i eksperymentuje na mnie jawnie czyli tak, żebym to czuła i wiedziała, że ktoś mi to robi. Widocznie potrzebują takich ludzi, bo oni się nie leczą. Mają czysty organizm. Wiem jednak, że potrafią to robić w ukryciu i wtedy ludzie myślą, że są chorzy i zaczynają się leczyć, poddają się róznym niepotrzebnym operacjom i nadal choruja. Choroba się ciagle nawraca. Często jeszcze za to placą. Ja nie zażywam żadnych leków. Cały czas przeprowadzają na mnie różne eksperymenty.
Najcześciej bardzo bolesne i zawsze wtedy, jak wieczorem położe się do łóżka.Trzesą mi czasami głową, jak ją tylko przyłoże do poduszki. Zawsze wtedy myśle o naszym Papieżu Janie Pawle II. Z własnego doświadczenia wiem, do czego są zdolni i myslę, że zawładneli też Nim. Utrzymywali Go przy życiu w strasznych męczarniach, bo te Parkinsony i Alzheimery to jest też ich wymysł, jak dziesiatki innych chorób. Parkinson czy Alzheimer, to są bardzo drogie choroby. Miesięczna dawka leków na Alzheimera kosztuje w Polsce 4 tys. zł. Drogie choroby powoduje się ludziom bogatym. Jestem tego pewna. Przez to, że działaja w sekrecie, to ludzie rzadko o nich w ogóle wiedzą i nie podejrzewają podstępu. Są tacy, co wiedzą, ale boją się odezwać, bo sa zastraszani torturami albo uważa się ich za nienormalnych i często leczy się ich psychiatrycznie. Trzeba pamiętać, że nielicznym tylko pokazują swoje możliwości. Na milionach ludzi działają bez ujawniania się i w zupełnym sekrecie. Ja postanowilam mówic o tym głośno i przestrzegać ludzi przed tą bronią.
Ja się już nie boję. Zresztą nigdy się nie bałam, ale nie znałam nazwy broni, którą mnie torturują. Teraz wiem, że to jest własnie HAARP. Jedyna tego typu broń na świecie w tej chwili, która może w ten sposób działać. Przez osiem lat poznałam wiele jej mozliwości i chce je ludziom przekazać i ostrzec. Być może po to przeżyłam i mimo zadawanych tortur jestem jeszcze sprawna. Póki będę mogła dojść do komputera, to będę ludzi ostrzegać i namawiać do wszelkich możliwych interwencji u władz państwowych. Operatorzy, którzy mną się zajmowali, nie przypuszczali, że bedę kiedyś o tym pisać do ludzi.
Ludziom często coś dolega i nie wiedzą, skąd się to bierze, jak to nazwać i komu przypisać ? Teraz miedzy innymi bedą wiedzieli ode mnie. Działanie tej broni może objawiać się bezsennością. Częste budzenie się w nocy. Może się też objawiać straszną agresją, z którą sobie bardzo trudno poradzić. W ten sposób w dzisiejszych czasach produkuje się morderców, wariatów i samobojców. Do perfekcji mają opanowane tez powodowanie strachu i zwiazane z tym rózne efekty słuchowe. Mogą też umieszczać głosy w głowie, w gardle i w nosie. Mogą zamazywać pamięć. Powodować czasową lub przewleklą amnezję. Mogą powodować różne stany psychiczne i cielesne, które człowiekowi są zupełnie nieznane. Szczególnie to wszystko dzieje się w nocy. W dzień jest najcześciej wszystko w porzadku po takich seansach. W dzień torturują ludzi objawami różnych chorób. Mogą powodować uderzenia krwi do głowy. Mogą ocieplać i wychładzać organizm. Nie ma to nic wspólnego z gorączkowaniem. Mogą też powodować wypadki. Do perfekcji mają opanowane powodowanie potykania się, nawet na parkiecie. Przy takim potknięciu o upadek jest bardzo łatwo.
Potrafią też spowodować zawrót głowy ludziom będącym na wysokosciach !!! W ogóle wszystko mogą powodować !!! Każdy objaw innego samopoczucia, jak normalny, to trzeba zawsze sie zastanowić, czy to nie jest HAARP. Każdy z tych efektów mogę rozwinąć na życzenie. Gama możliwości jest ogromna ! Sprawa jest bardzo poważna, bo teraz juz nikt nie mówi o tej broni. Takie są moje refleksje i obserwacje na ten temat.
TRUCIE
HAARP na przesyłanej fali może przesłac każda truciznę. Z własnego doświadczenia wiem, ze HAARP może zatruć każde jedzenie i picie. Zarówno to, które juz mamy w domu jak i to, które jest w sklepie czy w restauracji. Wiele razy zatruwano mi jedzenie i picie i to czasem truciznami bardzo szybko działajacymi. Wystarczył jeden łyk czegoś lub kęs jedzenia i traciłam przytomność.
Mnie od razu reanimowano, bo ja wlaśnie jestem królikiem doświadczalnym, ale innych ludzi truje się skutecznie w różnych dawkach. Ja już teraz się nie boję i stało mi się obojętne, co ze mną zrobią, więc jem i pije wszystko nawet jak czuje, że coś w tym jest. Czasem jest jednak nie do przełknięcia. Kiedyś robiłam np. dziesięć herbat, żeby nie czuc jakis dziwnych substancji w nich zawartych.
Trzeba też pamiętać, że czasem wypicie jednego kieliszka alkoholu przy HAARP-ie, może spowodować kompletne zamroczenie alkoholowe. Mogą człowieka zrobić kompletnie pijanym. Jest to niesamowita potęga. Tak jak powiedziałam, przed HAARP-em nie ma ucieczki dla zwykłego człowieka. HAARP co bedzie chciał, to z nami zrobi. Trzeba tylko inaczej zacząć oceniać różne sytuacje dziejące się w nas i wokół nas, a także na swiecie. To jest podstawa do lepszego poznania działalności HAARP-a i walki z nim.
PAPIEROSY
Często ostatnio czytam o truciźnie zawartej w papierosach. Sama palę i wiele razy doświadczyłam, jak HAARP przesyła mi do papierosów różne substancje, które czasem powodują prawie natychmiastowe zatrucie organizmu. Każdy papieros z tej samej paczki ma inny smak. Mnie jest juz wszystko jedno, co ze mną zrobią, więc palę dalej. Po niektórym papierosie reanimują mnie natychmiast.
Ktoś może nie rozumieć na czym to polega, ale to jest tak wysoka technika, że są w stanie reagować natychmiast na stan mojego organizmu i czuje tylko przyśpieszone płynięcie krwi w moich żyłach. Właśnie w tej chwili tak się dzieje po kilku pociągnieciach papierosa. Oni często w ten sposob reagują – truja mnie, jak powiem jakąś mysl głośno przeciawko nim albo na temat polityki.
Ludzie myśla, że jest to wina wytwórni papierosów, że chorują. Z całą stanowczościa stwierdzam, że może to być wina HAARP-a !!!! Dodam tylko jeszcze, że rzucenie palenia nic nie da, bo potrafią przesłać wokoło ciebie takie powietrze, że będziesz musiał oddychać tylko tym czym oni chcą. Mogą też przesyłać różne narkotyki i w ten sposób uzależniać młodych ludzi i nie tylko młodych.
Wiele razy przesyłali mi jakąś amforę i jakieś inne – chyba narkotyki, których nie znam, ale zaczęło w pewnym momencie mi tego brakować. Było to coś szybko uzależniającego, po czym miałam wspaniały humor. Mogą też przesyłać różne zapachy, które często mogą służyć do poróżnienia ludzi między sobą. Są też w stanie zatrzymać wszelkie powonienie i dzięki temu można nie czuć dymu we własnym domu, co jest bardzo niebezpieczne. Wydaje mi się, że bardzo ważne jest informowanie o tym wszystkim najbliższych. Ja wiem, że nic nie mogą poradzić, ale mogą nas wesprzeć. Nie bedą wyśmiewać.
Te wszystkie sprawy są nieznane i trudne do zaakceptowania. Trzeba się jednak pogodzić z tym, że one są naprawde. Nie dziś, to jutro mogą spotkać ciebie lub kogoś najbliższego. Zwracajmy szczególną uwagę na to co mówią dzieci i nigdy nie twierdźmy, że nie mają racji. Nie przypisujmy im kłamstwa. Pamiętajmy – wszystko jest mozliwe !!! To jest bardzo ważne !!!
SAMOCHOD I MIESZKANIE
W 2002 roku leżałam w szpitalu. Leżałam sobie na łóżku i nagle wyskoczyłam jak z katapulty. Nie uderzyłam się o podłogę. Wylądowałam na jakiejś powietrznej poduszce, która delikatnie posadziła mnie na podłodze. Było to coś niesamowitego, ale jednocześnie bardzo imponujacego. W szpitalu byłam tydzień. Każdej nocy strasznie bolała mnie głowa. To był straszny ból, który zaczynał sie o godzinie 23.00 i twał do 6.00 rano. Po takiej nocy czułam się, jak skowronek. Nic mi nie dolegało i nie potrzebowałam snu. Kładłam się wieczorem do łóżka i o 23.00 zaczynał się znowu straszny ból głowy, który trwał do 6.00 rano.
Tak było przez siedem dni. Mam w domu czajnik elektryczny ze świetlna kontrolką. Włączam wode do gotowania, to zapala się kontrolka i to widze. Nie zawsze jednak czajnik zaczyna gotować wodę. Czasami upływa 5 minut zanim zastartuje przy włączonej kontrolce oczywiście. Uwaga ! Pod prysznicem można zostać poparzonym. Ciepłotą wody potrafią tak manipulować jak prądem. Kiedyś szukałam zródła tej energii, która zawładnęła moim ciałem. Szukałam jej w prądzie, bo takie miałam odczucia, że jak siedzę pod żarówką, to mnie więcej ładuje. Sprawdzałam wszystkie gniazdka prądowe w mieszkaniu. Robiłam to kilkakrotnie. Zawsze wyłączałam główny korek, żeby nie złapał mnie prąd przy zmianie kabelków w gniazdkach.
Kiedyś zapomniałam wyłączyć główny korek i prąd by mnie zabił gdyby nie HAARP, który natychmiast wyłączył cały pion. Dziękowałam im wtedy głośno, bo oni mnie słyszą i widzą, tak zresztą, jak każdego kogo mają w swoich rękach. Ktoś może zapytać, skąd to wiem ? Wiem, bo w moim przypadku odpowiednio reagują moim ciałem, jak coś powiem albo coś zrobię, co im się podoba albo nie podoba. Moje ciało reaguje od razu na ich zadowolenie lub dezaprobatę. Trzeba uważać, żeby nie stać się ich zabawką !!!
Wszystko co mam w posiadaniu jest pod ich kontrolą. Potrafią podgłaśniać mi radio albo ściszać. Potrafią z mojego radia stereofonicznego wydobyć kwadrofonie z pięknymi efektami. Włączona płyta CD odgrywa czasami więcej utworów, jak ich posiada w wykazie. Mają też w posiadaniu mój samochód. Kiedyś jadę sobie i zdjęłam nogę z gazu, bo chciałam zwolnić, a samochód ruszył do przodu, jak szalony. Dałam po hamulcach i leciutko dodałam gazu, a samochód znowu wyrwał. Wtedy się zorientowałam, że to oni sterują moim samochodem. Mogą też uśpić na chwilę kierowce. W ten sposób mogą powodować wypadki samochodowe.
Mnie na dosyć pustej drodze tylko pokazali, jak to się robi. Z samochodem mogą zrobić dosłownie wszystko : unieruchomić silnik lub hamulce, zepsuć i pewnie wysadzić w powietrze też. Dlatego zalecam ostrożną i wolna jazdę, żeby był zawsze czas na reakcję. Przy jeździe ponad 60 km. na godzinę jest dużo trudniej wychwycić czyjąś ingerencję na nasz pedał gazu czy kierownicę. Często wydawało mi się, że ktoś bywa u mnie w domu. Mieszkałam wtedy sama w swoim oddzielnym mieszkaniu.
Pod moją nieobecność ktoś bywał u mnie w domu i czasami w nocy jak mnie uśpili. Pamietałam to jak przez sen. Zmieniłam więc zamki. Zaczęli się wtedy ze mną drażnić, juz nie na żarty, a ja ciągle zmieniałam zamki i ich kody. Wydałam mase pieniędzy na to wszystko. Kosztowało mnie to masę nerwów, a najgorsza była bezsilność. Wreszcie skapitulowałam z hasłem „niech się dzieje co chce”. Doszłam do wniosku, ze otwierają każdy zamek u każdego. Mogą wchodzić do każdego mieszkania, kiedy tylko chcą.
Firma HAARP robi z ludzi swoich konfidentow, często bez ich swiadomości, którzy w różny sposób dokuczają ludziom kontrolowanym przez HAARP-a. Ponieważ mają swoich konfidentów, to mogą ludzi odwiedzać w domach. Mogą gwałcić i zarażać różnymi chorobami, mogą wywozić w inne miejsca. Dzisiaj nawet nie można być pewnym, czy dzieci są na pewno partnera z którym żyjemy, bo kobieta może nic nie wiedzieć, że jest przez kogoś obcego zapłodniona. Usypiają domowników łącznie z psami i robią co chcą. Usypiają manipulując mózgiem za pomocą fal. Czasem tylko na prześcieradle zostają ślady w postaci spermy czy krwi lub ślady brudnych buciorów. Czasem też „pokazują” się jednemu z domowników. Wtedy nikt nie chce mu wierzyć.
Zaznacze też, że kiedyś w nocy w domu włożono do mojej torebki pieniadze. Innym razem włożyli mi pieniądze do szuflady. Sporą sumę. HAARP może pomagać mi nawet ruszać rękoma i przebierać szybko nogami, może mnie pchać do przodu i zatrzymać w miejscu. Może pomagać mi nieść jakiś ciężar, który się staje jak piórko, a czasami lekka rzecz może ważyć bardzo dużo. Może to mieć duży wpływ na wyniki sportowców na różnych zawodach sportowych. Wybrańcom mogą pomagać. Drzwi garażowe napędzane elektrycznie, mogą się same otwierać o każdej porze dnia i nocy.
SEKS
Kiedyś w szpitalu poczułam pociąg do dosyć szpetnej kobiety. Zaczęła mi się podobać i zaczęłam czuć fizyczne do niej pożądanie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w zyciu. Trwało to może przez dziesięć minut. Później jak patrzyłam na tą kobietę, to już nic do niej nie czułam i ubolewałam nad tym, że taka jest brzydka. Jestem szaloną estetką. Dzisiaj wiem, ze HAARP może wpływać na nasz seks i na preferencje płciowe. Nad tym pracowali już bardzo Niemcy podczas II Wojny Światowej. Jedno jest dla mnie pewne, ze HAARP tworzy dzisiaj te całe rzesze pederastów, lezbijek i pedofilow, żeby osłabic wartość prawidłowej rodziny, a co za tym idzie zmniejszyć ilość rodziców i potomstwa w wielu narodach. HAARP może wpływać na nasze życie płciowe. Możemy czuć nawet bardzo częstą potrzebę współżycia i o niczym innym nie mysleć. Możemy też dzięki HAARP-owi zatracić zupełnie nasze libido. Stosunki mogą być bardzo bolesne i odstraszać. Gama możliwości ingerencji HAARP-a na życie płciowe jest bardzo rożnorodna i bardzo niebezpieczna. Poznałam te możliwości dosyć dobrze. Mogę o nich napisać broszure i opisywać mozliwości na żądanie. Przed HAARP-em jest tylko jedna obrona. Trzeba głośno o tym mówić i znać jego działanie i mozliwości. Domagać się od władz państwowych i lekarzy wyjaśnień w tej sprawie.
TECHNIKA
Zapomniałam sie ustosunkować do inwigilacji ludzi przez tą broń. Istnieje ona też już od dawna, bo każdy człowiek ma w sobie magnes [bioprądy], do którego te promienie mogą trafić. Od wielu lat technika poszła bardzo do przodu i na falach można już przesyłac nawet lasery, nie wspomnę o gazach, zapachach i nawet różnych drobinach, na których czasem można złamać ząb. Przesyłają też tlen, powietrze i roznego rodzaju likwidy, które pompują w ciało. Mnie tak powiększali piersi kilka razy. Mogą też zmieniać skład chemiczny naszego organizmu, bo kiedyś wypływała ze mnie jakaś ciecz w kolorze żywej zieleni, ktorą brudziłam majtki. Kiedyś, jak zacięłam się dosyć głeboko, to z rany leciał mi czarny, gęsty smar. Innym razem, kilka dni mój kał byl zupełnie biały. W każdym razie, ja w swoim organiźmie czułam wielokrotnie jakieś obce substancje chemiczne. Nie jestem pewna, czy nie mogą zmieniać wyników na wszelkich badaniach. W każdym razie moja siostra raz miała widoczny kamień w woreczku zółciowym, a raz nie. Tak się powtarzało kilka razy. Fale te mogą też przesyłać głosy i rózne dzwięki, które nie koniecznie muszą pochodzić z kierunku z którego je słyszymy. Na przyklad, słyszymy obok nas hamujący samochód, a tak naprawde ten samochód mógł zahamować bardzo daleko od nas. Potrafią przenosić dzwięki. Myslę, że potrafią na tych falach przesyłać też prąd czy iskre zapalną. Na tych falach przesyłają też różne obrazy, jakbym patrzyła na telewizję. Tylko kolory byly takie bure, ale na prostokątnym ekraniku. Przesyłają oczywiscie też głos. Potrafią tym głosem tak modulować jakbyś słyszał kogoś dobrze znajomego, kogo poznajesz po głosie. Ten aspekt jest często używany do tego żeby z ludzi zrobić nienormalnych. Oni to teraz nazwali sobie schizofrenią i wszystkich tych ludzi przymusowo leczą jakimiś lekarstwami, bo ludzie słyszą głosy w głowie, czy widzą jakieś obrazy przed oczami. Wiem, że przesyłają też głos bezpośrednio do ucha. W tej chwili ta technika jest na bardzo wysokim poziomie. Co mi się przypomni, to bedę pisała.
ŚLAD
Ludzi poddaje się różnym testom. Piszą o schizofrenii i jej uleczeniu przez jakieś egzorcyzmy. Do mnie to zupełnie nie trafia, bo niby ich uleczono, najczęściej po to, żeby zamknęli buzie. Nazywa się to zgubieniem śladu. Ja oczywiście nie watpię w to, że wielu ludzi zgłasza jakieś prądy w swoim ciele – o czym zresztą powiedział mi nawet mój lekarz. Robi się wszystko, żeby tych ludzi wprowadzić w błąd i przypisuje się im różne choroby, żeby nie trzeba było wydać swojego sekretu, że przeprowadza się na tych ludziach bezprawnie jakieś badania oraz, że zwyczajnie im się dokucza i nie tylko. Miliony ludzi jest doprowadzanych do choroby i do śmierci.
Nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, że jego właśnie zaatakował HAARP, bo broń ta jest niewidoczna i niesłyszalna. Czasem tylko może ktoś usłyszeć taki przydzwięk przelatujacego prądu. Wiekszość ludzi nawet nie wie, że taka broń istnieje. Przecież HAARP działa tajnie i nie może garstce ludzi przyznać racji w ich odczuciach i sugestiach. Dlatego trzeba zacząć głośno na ten temat mówić !
CYTAT – 1
Cytat z książki „HAARP BRON OSTATECZNA” – „Nie wszyscy badacze byli profesjonalistami. Jefferey Dalhmer, skazany za seksualny kanibalizm, nie zamierzał zabić żadnej ze swoich ofiar. Usiłował stworzyć przypominającego zombie seksualnego niewolnika, jednak jego eksperymenty, obejmujące głównie wiercenie dziur w głowach i nalewanie przez nie kwasu, były po prostu nieco zbyt okrutne. Niektóre techniki stosowane przez profesjonalistów, szczególnie nazistów, były równie „subtelne”. – Mnie jeszcze w głowie dziury nikt nie wywiercił, ale torturują mnie z dużą zaciekłością. Ja rozumiem, że ktoś przeprowadza na mnie bezprawnie eksperymenty, ale ciągłego sprawiania mi bólu nie rozumiem. Przez tyle lat nie pozwalają mi spokojnie w nocy spać. Przez tyle lat grzebią w moim mózgu i w ciele sprawiając mi ból i dyskomfort. Do bestialstwa zaliczam wkładanie innych ludzi we mnie. Ja wiem, że będzie to trudno zrozumieć szerszemu ogółowi, ale jakoś to robią i wtedy człowiek czuje się strasznie. Ma w sobie kogoś, kto ma nawet inna ślinę i oddech, komu czasem śmierdzi bardzo z ust. Często ten ktoś jest tęższy ode mnie więc mnie powiększają. Często nalewają czegoś w moje ciało. Staje się wtedy wiotkie jakieś i powiększa się biust, brzuch , pośladki. Mogą powodować straszne skurcze w nogach i innych częściach ciała, co szczególnie w wodzie może być bardzo niebezpieczne. Powiększyli mi też kostkę jednej nogi. Zresztą przy nogach ostatnio ciągle mi coś robią. Czasami mam bardzo spuchnięte i zdrętwiałe. Bardzo popękały mi wszystkie naczynia. Czasami bardzo boleśnie ściągają mi coś z lewej nogi przez piętę. Wtedy kostka w nodze przybiera normalny kształt, ale za jakiś czas znowu mi do niej coś wciskają, co jest mniej bolesne jak wyciąganie. Mogą też wydłużać i skracać kończyny. Mnie wydłużyli lewą nogę i teraz mam trudności ze staniem w miejscu. Bardzo drętwieją mi ręce w każdej pozycji. Nawet jak jadę samochodem. W łóżku drętwienie łączy się ze strasznym bólem. Mogą też przez dłoń przepuścić prąd. To są ich jakieś ostatnie wymysły. Stosują mi to w sklepie na zakupach. Przepuszczają mi prąd przez palce, kiedy uważają, że nie powinnam czegoś kupować. Wiem, że lekarze od pewnego czasu pacjentów z drętwieniem dłoni kierują na operacje nadgarstków. U nas do tego zabiegu jest kolejka. Podejrzewam, że jest to tylko operacja na zarobek. Tak jak wiele, wiele innych. Są okresowe mody na odpowiednie operacje. Obserwuje to już od lat. Żyję wśród Polonii i widzę, że prawie każdy już był operowany na coś. Przeszli już prawie wszyscy tak modne bajpasy, kolana, nadgarstki, biodra i inne operacje. Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy chorzy na to samo. Rak piersi wykosił z Polonii znaczną część Polek. Teraz jest modny rak krtani i trzustki. Właśnie z tych względów proszę wszystkich o pierwsze pytanie u lekarza o HAARP-a. To jest bardzo poważna sprawa. Znęcają się nad ofiarą na rożne wyrafinowane sposoby. Ofiarą może być każdy zupełnie nieświadomie, bo nie zdaje sobie sprawy z istnienia broni o takich możliwościach.
CYTAT – 2
Cytat z książki HAARP BRON OSTATECZNA – „Doktor George H Eastbrooks [1895-1973], przemawiając jako kierownik wydziału psychologii na Colgate University, powiedział: „Mogę zahipnotyzować dowolnego człowieka bez jego wiedzy i świadomości tak, że popełni zbrodnię przeciwko Stanom Zjednoczonym”. Doktor Eastbrooks, w chwili gdy wygłosił to oświadczenie, był jednym z największych autorytetów w dziedzinie hipnozy. Powiedział on też urzędnikom w Waszyngtonie, ze garstka 200 wyszkolonych hipnotyzerów może stworzyć armie podlegających kontroli umysłu członków piątej kolumny w ogarniętej wojną Ameryce.” – Napisze teraz moje zdanie na ten temat osiągnięte przez moje doświadczenia i przypuszczenia. Uważam, że takich hipnotyzerów na całym świecie bardzo przybyło.
Są to ludzie HAARP-a, którzy działają w celu odwrócenia uwagi od właściwego sprawcy usypiania i penetracji [badania] mózgów w tym czasie. Nic nie wiem na temat hipnozy. Wątpię żeby w ogóle istniała. Wychodzę z założenia, że każdy mi może wmówić co chce jak ja w tym czasie spałam. Jeżeli chodzi o usypianie, to HAARP ma opanowane to wszechstronnie. Może uśpić tak, ze wszystko słyszysz co dookoła się dzieje. W tym czasie możesz mieć nawet marzenia senne. Może cię uśpić natychmiast. Nawet nie zdążysz nic pomyśleć. Może cię uśpić tak twardo, że nawet jak będzie cię ktoś gwałcił, to nie będziesz o tym wiedział, chyba że rozbudzi cię w jakimś stopniu przed zakończeniem seansu, a po przebudzeniu będzie sperma a czasem krew na twoim łóżku. Mogą cię też wozić gdzieś na różne spotkania i w razie czego nie wyprzesz się niczego, bo wszystko jest dokładnie filmowane i nagrywane. Mogą to zrobić z każdym w zależności od potrzeb, nawet politycznych.
Mnie też tak kiedyś wywieźli z jednego szpitala do drugiego na jakieś specjalistyczne badania. Tyle mi dali wtedy zapamiętać. Czułam się na drugi dzień bardzo poobijana. Dzięki tym sposobom mogą zarazić cię jakąś chorobą weneryczną i innymi liszajami. Pamiętaj zawsze o tym, że twoją rodzinę mogą uśpić tak, że nikt nic nie usłyszy i o niczym nie będzie wiedział, co dzieje się w Twoim domu. Szczególnie jak masz oddzielną sypialnię. Nie wierze w jakieś rozmowy przeprowadzane podczas snu. Hipnoza została szeroko wprowadzona na Ziemi na użytek HAARP-a. Kiedyś tego nie było. Nawet nagrania nic nie dają, bo oni umieją podkładać twój własny głos. Tego doświadczyłam słuchając głosów przekazywanych przez nich do mojej głowy. Słyszałam nawet głos mojego ojca i osób już nieżyjących, a także moich znajomych.
Te sprawy są dosyć trudne do zrozumienia dla ludzi, którzy jeszcze tego nie przeżyli, ale ja o nich pisze po to żeby nie dać zrobić z siebie głupka w razie takiej zaszłości. Mogą też wprowadzić do ludzkiego mózgu komendę „idź” i wtedy taki człowiek idzie tam gdzie oni chcą. Prawdopodobnie dzięki temu ginie tyle ludzi. Nigdy nie wiadomo, co kogo spotka i kiedy jemu dobiorą się do skory. Przeżyłam też śmierć zaaranżowaną przez HAARP. Zostaje bardzo nikła świadomość i nic w Twoim organizmie już nie pracuje. Już się nie ruszysz. Jesteś nieboszczykiem. Czy jest ten stan w jakiś sposób wykorzystywany? Nie wiem.
Nie jestem pewna, czy odpowiedni lekarz nie może wypisać aktu zgonu? Myślę, że musi jednak z czymś się wiązać wprowadzanie ludzi w taki stan. Nie jestem pewna, czy nie bawią się ludźmi pod ziemia. To są moje przypuszczenia, ale mowie o nich z przekonaniem i czekam na zmartwychwstanie. Mogą w ten sposób symulować też śmierć kliniczną.
PRZYPADKI
HAARP wywoływał u mnie straszny strach i panikę działając odpowiednio na mój mozg. HAARP może z łatwością zmieniać nastroje człowieka. To dzięki HAARP-owi byłam przez odpowiednie stymulacje pocięta wzdłuż i w szerz. HAARP wkładał mi do gardła odpowiednia barwę głosu i nagłośnienie, dzięki czemu mogłam być śpiewaczką czy piosenkarką pierwszej klasy.
Nie wątpię, że korzysta z tego masa tych sławnych i robiących na glosie wspaniałe pieniądze. Połomskiemu np. głos się w ogóle nie starzeje. HAARP już w tej chwili ma prawie nieograniczone możliwości, dlatego tak ważne jest aby przyzwyczaić się pytać o HAARP-a w każdej możliwej sytuacji. Jeżeli cokolwiek Ci się dzieje, to najpierw pomyśl o HAARP-ie. Tak jak dzisiaj: wstawiłam zupę do gotowania. Zaczęła kopcić płyta. Włączyłam wentylator i zaczęło skwierczeć. Zdjęłam garnek z płyty, patrzę a na płycie jest jakiś olej. Umyłam to wszystko. Postawiłam garnek, a historia się powtarza, tylko że obok płyty wypływa jakiś olej na moich oczach. Zdjęłam garnek. Sprawdziłam, że nie jest dziurawy i postawiłam go na płycie z powrotem. Olej już teraz wypływał na kuchenkę. Dopiero jak się zaczęłam śmiać, że do mnie zaczną przyjeżdżać pielgrzymki, żeby to zjawisko oglądać, tak jak do pewnego kościoła na południu naszego stanu.
Do tego kościoła jeżdżą pielgrzymki oglądać posążek Matki Boskiej, z której oczu wypływa jakiś olej, który już na rożnych uniwersytetach badali, a ona wciąż płacze olejowymi łzami i ludzie jeżdżą się do niej modlić. Cala sprawa była kilka razy w telewizji. Ja mojej kuchenki do telewizji nie podałam, tylko głośno stwierdziłam, ze HAARP się nudzi i cały proces ustał. Już kiedyś tak miałam, że moja kuchenka na prąd do gotowania działała tylko wtedy, jak leciała woda z kranu. Takich rożnych przypadłości może być setki jeżeli nie tysiące. Pamiętaj więc człowieku, żeby najpierw pomyśleć o HAARP-ie jak cokolwiek Ci się stanie !!!
ZAKOŃCZENIE
Dzisiaj bardzo mało ludzi wie cokolwiek o broni HAARP. Wiadomości o tej broni docierają do ludzi prawie tylko z „drugiego obiegu”. Jeszcze przed rokiem 2000 tych wiadomości było więcej w prasie i w książkach wydawanych na ten temat. Dzisiaj nakłady książek się wyczerpały. Nowych wydawnictwa boja się wydać, bo już dzisiaj wiadomo, ze można to przepłacić życiem czy zdrowiem i że nikomu nie można nic udowodnić. Niektóre organizacje rozmawiają na temat broni HAARP w Unii Europejskiej, ale do publicznej wiadomości przedostaje się na ten temat niewiele albo nic. Nawet ci co wnoszą petycje na rożne fora międzynarodowe nie są w stanie udowodnić pełnego zakresu działania broni HAARP. Z tych wiadomości, które mam, to największą walkę z ta bronią podejmują Rosjanie mimo, że od 1954 roku maja podpisana umowę z USA o tajności najnowszych technologii i kosmosie. Mówią o tym na forum ONZ i w Unii Europejskiej.
Właściciele tej broni dobrze znają ludzką mentalność. Dobrze wiedzą, że człowiek człowiekowi nie wierzy. Dzięki temu działają dziesiątki lat bez żadnej kontroli i bez ludzkich niepokojów. Ludzie nic nie wiedząc o tej broni i nie znając jej możliwości nie czuja niepokoju. Większość ludzi jak nie usłyszy o czymś w telewizji lub nie przeczyta w przysłowiowej „Gazecie Wyborczej”, to uważa, ze sprawa nie istnieje. „Nie wiecie, czego nie wiecie”.
PAMIĘTAJMY: TO WSZYSTKO WYGLĄDA ZAWSZE BARDZO NATURALNIE
Każde opisane wyżej działanie HAARP-a mogę rozwinąć na żądanie !Goska: Rocznik 1951. maryla@iinet.net.au
Zeskanowaną książkę pt. „HAARP bron ostateczna” mogę przesłać przez internet.
PRZYDATNE LINKI
http://blogi.newsweek.pl/Autor/Goska/
http://www.youtube.com/watch?v=itRs-YNX ... re=related
Film z lat 90-tych nakręcony dla amerykańskiej telewizji. Polskie napisy.
http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc
http://www.youtube.com/watch?v=FU_6f_x4qy8&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=g9WxpB5ekQQ&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=L8SGzdEOObo&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=wpb6JCMZcMQ&NR=1

Za: http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm

DOŚWIADCZENIE

Obrazek

Radar :Microwave Weapons ( Raytheon Style ) http://www.youtube.com/watch?v=TKlKhMbK468

Europa ma swojego HAARP-a – EISCAT w Norwegii (zob. efekty działania). Jest dużo większy jak ten HAARP na Alasce. Tak Europa jak i USA ma dużo baz z aparatura wysyłająca fale, mikrofale, lasery i prąd bezprzewodowo. Dominują w tym oczywiście Anglosasi, co wcale nie znaczy, ze inne kraje nie uczestniczą w całym projekcie. Najważniejszym jest fakt, ze mogą się dostać do każdego człowieka. Elektryfikacja całych państw pozwala po kablach elektrycznych przesyłać fale do każdego domostwa. Najlepszym przykładem może być doświadczenie ze zwykłym sznurkiem. Przytwierdzając na końcach sznurka dwie metalowe nakrętki na słoiki można się przekonać, że jak sznurek jest nawet bardzo długi, to gdy ktoś na jednym końcu mówi do pokrywki, to druga osoba trzymając przykrywkę przy uchu na drugim końcu sznurka będzie wszystko wyraźnie słyszała. Taki eksperyment można przeprowadzić mówiąc do siebie nawet szeptem – zależnie od siły głosu. Zaznaczam, ze dziurki do przytwierdzenia sznurka musza być zrobione w środku pokrywki. Przez dziurkę przekłada się sznurek i zawiązuje pętelkę, żeby nie wyleciał. Pokrywka jest membraną, która przekształca glos na fale, które się niosą po sznurku w postaci wiązki i docierają do ucha i do mózgu, który formuje z tych fal wyrazy.

Ponieważ prąd dociera do każdego domostwa, to po kablach przesyłających prąd można puszczać wiązki fal do konkretnego odbiorcy pod wskazany adres. Mózg wychwytuje te rożne fale ze swojego otoczenia i reaguje odpowiednio. Załączam rożne częstotliwości tych fal, którymi HAARP bombarduje ludzi powodując przeróżne dolegliwości.
http://www.zwiastun2009.republika.pl/ha ... encies.htm

Nie potrzeba być ochipowanym, żeby HAARP dotarł do wybranego człowieka ! Wszyscy są w niebezpieczeństwie !!!

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm
Telefon na policje : http://flaker.pl/f/3186840

______________________________________________________________________________________
PRZEPŁYW FAL i PRĄDU z GNIAZDKA do CZŁOWIEKA
WiTricity wykorzystuje obiekty, które rezonują. Dwa takie obiekty, których rezonans ma tę samą częstotliwość, wymieniają energię bardzo efektywnie, a jednocześnie niemal nie oddziałują z innymi obiektami.
Przykładem takich obiektów może być Np. głos śpiewaka operowego i kieliszek z winem. Jeśli w pokoju ustawimy szereg kieliszków, napełnionych w różnych stopniu winem, będą miały one różne częstotliwości rezonansu. Gdy w tym samym pokoju solista operowy zacznie śpiewać to, przynajmniej teoretycznie, kieliszek o tej samej częstotliwości rezonansu co jego głos może zakumulować tyle energii, że pęknie. Inne kieliszki pozostaną nienaruszone.
W każdym układzie dwóch rezonatorów istnieje pewna granica, która, po osiągnięciu, gwarantuje bardzo efektowne przesyłanie pomiędzy nimi energii.
http://manager.money.pl/hitech/artykuly ... 46183.html
Mózg każdego człowieka rezonuje i wysyła fale. Dla każdego mózgu jest to inny rezonans i dlatego łatwo mózg wychwytuje fale z takim samym rezonansem. Kontroler HAARP-a się dostraja do wybranego mózgu. Najczęściej to robi kiedy śpimy. Kiedy nieruchomo spoczywamy w jakimś miejscu. Ma wtedy czas, żeby sprawdzić co nasz mózg przyjmuje i co on jest w stanie odebrać. Technologia w tym względzie jest juz bardzo zaawansowana. Operator odbiera nawet z naszego mózgu obrazy, które my widzimy naszymi oczami lub nasza wyobraźnia. Glos i myśli tez odbiera. Juz w latach 70-tych były maszyny do wykrywania kłamstw stosowane w postępowaniu śledczym. Później to skasowali, bo te sprawy stały się tajne. HAARP jest opłacany przez Departament Obrony USA. Jest to wiec program wojskowy, a wojsko ma zawsze wszystko najwcześniej, nawet o dziesiątki lat, zanim cos trafi do powszechnego użytku.

Bezprzewodowy prąd : Film – http://www.youtube.com/watch?v=QTBNbCAYmn4

Artykuł :
Podstawowa zasada działania WREL opiera się na zjawisku rezonansu: odbiornik WREL (rezonator) jest w stanie wytworzyć energię elektryczną z pola magnetycznego za pomocą miedzianego zwoju. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy nadajnik (również rezonator z miedzianym zwojem) emituje ją na właściwej częstotliwości. Punkt kulminacyjny programu: skręcony drut działa jak biegi w rowerze: niższego biegu używamy, wjeżdżając pod górę, by efektywniej wykorzystywać energię, natomiast wyższych biegów używamy, zjeżdżając z górki. Rozmiar uzwojenia odbiornika decyduje o pobieranym natężeniu i napięciu prądu. Dodatkową zaletą jego działania jest to, że transmiter WREL emituje tylko tyle energii, ile potrzebuje odbiornik.
Opisaną technologię zastosowano już w elektrycznych szczoteczkach albo nowych telefonach komórkowych. Przykładem może być nowa stacja ładująca Touchstone przeznaczona do telefonu Palm Pre. Jednak w tych przypadkach urządzenie musi być bardzo blisko albo nawet dotykać ładowarki, tymczasem WREL świetnie sprawdza się też, gdy w grę wchodzą większe odległości. Jak wynika z przeprowadzonych dotychczas testów, baterie można ładować z odległości od 20 centymetrów do 1 metra. Naukowcy Intela nazywają ten obszar polem magnetycznym, odbiornik WREL może się po nim przemieszczać bez zakłócania dostaw prądu.

http://www.chip.pl/artykuly/trendy/2010 ... anie-pradu

______________________________________________________________________________________
Oświadczenie ONZ

Uważam, ze podglądanie HAARP-a jest raczej niemożliwe z uwagi na to, ze jako program doświadczalny nie podlega żadnej kontroli [oświadczenie ONZ]. HAARP pracuje na 11-tu różnych programach. Pobieżnie te programy są opisane w książce Pt. HAARP broń ostateczna. Miałam tez kiedyś wgląd do patentów HAARP-a, ale zlikwidowali mi ta stronę parę lat temu. Nie skopiowałam jej, bo nie spodziewałam się, że ktoś to skasuje. Od 2001 roku wszystko zostało jeszcze bardziej utajnione.

Myślę, że EISCAT europejski jest objęty tą samą tajemnicą – czyli nie podlega żadnej kontroli. Nie mam pojęcia, na jakich programach pracuje EISCAT. HAARP na pewno pracuje na programie obejmującym funkcje mózgu – od tego programu HAARP zaczął swoje doświadczenia w 1948 roku.

Żadne rządy nie maja wglądu w prace i w programy HAARP-a ! http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm

za: http://www.zwiastun2009.republika.pl/Br ... niczna.htm

http://www.monitor-polski.pl/wykorzysta ... more-12179


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 lut 2016, 12:23 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 lip 2014, 16:10
Posty: 81
Płeć: mężczyzna
Nowe dowody na chemtrails – jednak trują!


Cytuj:
Nowe dowody na chemtrails – jednak trują!
Jesteś pewien, że rządy nigdy nie rozpylały nad głowami obywateli chemikaliów i patogenów? Ujawnione właśnie w USA dowody mówią co innego.

Chemtrails to chyba jeden z najstarszych spisków opisywanych przez media: że niby rządy prowadzą szeroki zakres badań eksperymentalnych na różnych populacjach bez ich wiedzy, a tym bardziej zgody – badania, które w konsekwencji mogą być złe dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Chemtrails, czyli mętne smugi pozostawione za niektórymi samolotami, które są pełne metali ciężkich, takich jak aluminium, bar i stront.

Niektórzy uważają to za absurd, pomimo oficjalnych prób dokonywanych przez niezależne laboratoria, a także inne instytucje sponsorowanych przez rząd, takie jak inicjatywa Air Force 1990 do kontrolowania pogody poprzez tzw. „zasiewanie chmur”, co jest już przedsięwzięciem komercyjnym i ma w pełni działać do 2025 roku.

W cokolwiek wierzycie to ujawnione właśnie raporty dowodzą, że ​​rząd USA faktycznie przeprowadził biologiczne i chemiczne eksperymenty na niektórych z jej obywateli. Uważacie, że w Europie jest inaczej?

Brak odpowiedzialności

Jak donoszą reporterzy Sputnik News, pierwsze eksperymenty były prowadzone przez armię amerykańską tuż po II wojnie światowej. Amerykańska armia przeprowadziła tajne badania broni biologicznej na mieście San Francisco. naturalnie bez wiedzy ludzi. Całe miasto zostało zainfekowane, a jedna osoba zmarła. Ale to nie był jedyny przypadek. Podobnych było co najmniej 239 tego typu udokumentowanych przypadków.

Raport zauważa, że ​​w San Francisco, około roku 1950, armia amerykańska wprowadziła nowego rodzaju broń biologiczną w postaci mgły, która pojawiła się nad zatoką San Francisco. Jak donosi San Francisco Chronicle w październiku 2004 roku, armia prowadziła tajne badania z udziałem bakterii Serratia, gdyż uważano w tym czasie, że nie wywołują choroby. Okazało się inaczej.

Raport dalej informuje

Armia sprawdzała Serratia aby dowieść czy wróg może zrealizować atak biologiczny na portowe miasto, takie jak San Francisco, z odleglejszej lokalizacji na morzu. Przez sześć dni w końcu września 1950, niewielka jednostka wojskowe w pobliżu San Francisco rozpylała ogromny obłok cząstek Serratia, gdy tylko pogoda temu sprzyjała. W konsekwencji badania naukowców wykazały, że rozpylona chmura z bakterią naraziła setki tysięcy ludzi wzdłuż szerokiego pasu zatoki San Fransisco jak też okolicznych miast jak Albany, Sausalito, Berkeley, Oakland i oczywiście samego San Francisco. A wszystko to w jasny sposób wyszło po analizie dokumentów, które zostały ostatecznie odtajnione.

Historia śmierci i choroby

W następnych dniach i tygodniach po oprysku, 11 osób zgłosiło się do lekarzy z infekcjami, które były niezwykle trudne do leczenia. W listopadzie jeden z tych pacjentów zmarł; jeden ze świadków – 75-letni Edward Nevin, pracownik Pacific Gas., miał zaatakowane zastawki serca.

Wszystkie infekcje, z którymi zgłaszali się pacjenci były na tyle niezwykłe, że niektórzy lekarze Stanford opisali przypadki w czasopismach medycznych.

W 1976 roku, reporter San Francisco Chronicle, który badał całą sprawę nie znalazł żadnych dowodów na to, że armia w trosce o obywateli zgłosiła władzom medycznym faktu prowadzenia eksperymentów. Dr Lee Riley, profesor chorób zakaźnych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley powiedział w 2004 roku, że testy, które zostały dokonane, mogą być odpowiedzialne za zakażenia zastawek serca, które stały się bardziej powszechne w następstwie eksperymentów, jak również były odpowiedzialne za poważne zakażenia wśród osób przyjmujących zastrzyki w latach 60-tych i 70-tych.

Nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności za eksperymenty. Także fakt ich prowadzenia nigdy nie został podany do wiedzy opinii publicznej.
A o jakich testach my nie wiemy, bo nie są ujawniane? Spójrzcie czasem w niebo…

Źródło artykułu: naturalnews.com, zdjęcie: nervous.io
Tekst pochodzi ze strony:http://polakuleczsiesam.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2016, 22:31 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Akcja przeciwko opryskom chemicznym - Kraków luty 2016. Prywatyzacja centrów miast. :hejka: :spoko: :spoko: :spoko:

phpBB [video]-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 mar 2016, 10:55 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 405
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
zdjęcia a wnętrza samolotów chemtrailsowych

http://www.polishclub.org/2016/03/09/zd ... ailsowych/

sprzęt do broni chemicznej przygotowany ,ciekawe kiedy spuszczą cos naprawdę zabójczego ,może czekają
na wojnę a potem będą zwalać winę np. na ruskich albo terrorystów?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 14 mar 2016, 17:37 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 lip 2014, 16:10
Posty: 81
Płeć: mężczyzna
Cypryjskie władze chcą zbadać zjawisko chemtrails

Cytuj:
Cypryjski Minister Rolnictwa i Środowiska, Nicos Kouyialis, zadeklarował, że rząd przyjrzy się sprawie rozpylania substancji chemicznych nad wyspą i w ten sposób wyjdzie naprzeciw żądaniom zaniepokojonych obywateli, aktywistów i rolników.

W środę nad tą sprawą dyskutowano w Komisji ds. Ochrony Środowiska.

Inicjator dyskusji i przewodniczący Partii Zielonych, George Perdikis, powiedział dziennikarzom, że jest zadowolony ze zobowiązania ministra.
Perdikis ma nadzieję, że tym razem badania zostaną przeprowadzone rzetelnie, przy współudziale rządu i naukowców z całego świata.
„Zakładając, że udowodnimy istnienie chemtrails” – dodał – „to mam nadzieję, że rząd natychmiast podejmie kroki w celu powstrzymania tego procederu.”
Perdikis przypomniał też o wcześniejszym dochodzeniu w tej sprawie przez rząd, w 2010, kiedy to jego zdaniem wyniki analiz próbek powietrza sfałszowano.

Według Zielonych celem rozpylania substancji w powietrzu w postaci smug chemicznych jest chęć zapanowania nad pogodą (tzw. geoinżynieria). Twierdzą oni, że to samoloty z SBA (suwerennych baz brytyjskich na wyspie: Akrotiri i Dhekelia) się tym zajmują, które chcą w ten sposób np. zapobiec tworzeniu się chmur i zwiększyć widoczność w dniach nalotów na Syrię. Perdikis twierdzi, że przyczyna może być jeszcze inna: system radarowy na terenie SBA, bo rozpylanie w powietrzu mikroskopowych cząstek wzmacnia sygnał radaru. Istnieje jeszcze teoria, że chemtrails służą do kontroli ludzkich umysłów, ale Zieloni nie są szczególnymi jej zwolennikami.

W swoim liście z dn. 16 lutego 2016 ww. Minister Kouyialis poinstruował rządową Komisję ds. Ochrony Środowiska, by ta dogłębnie zbadała zjawisko smug chemicznych. Powołał się w nim na formalną skargę złożoną przez Zrzeszenie Cypryjskich Rolników (EKA), zaniepokojonych tym procederem. Oni także twierdzą, że smugi chemiczne ciągną się za samolotami wylatującymi z SBA. Panicos Hambas, generalny sekretarz EKA, oświadczył dziennikarzom:
„Jesteśmy głęboko zaniepokojeni obserwując ostatnie anomalia pogodowe, choćby dzisiejszą temperaturę.”

W liście Kouyialis pisał:
„Na pierwszy rzut oka, choć nie mamy jeszcze potwierdzenia, można przypuszczać, że te działania wpływają na klimat naszego regionu poprzez zmianę składu powietrza i inicjowanie w atmosferze różnych zjawisk np. deszczu.”
Poprosił on Ministra Spraw Zagranicznych, by ten skontaktował się z administracją SBA i przyjrzał się tej całej sprawie.
W odpowiedzi rzecznik SBA, Connie Pierce, wydała oświadczenie:
„Brytyjskie bazy chcą podkreślić, że żaden z samolotów wylatujących z RAF Akrotiri nie prowadzi takich działań.”

Wyrażenie „smuga chemiczna” (z ang. chemtrail) pochodzi od słów „chemiczny” (z ang. chemical) i „ślad” (z ang. trail). Oznacza smugę powstałą przez rozpylenie przez samolot na dużych wysokościach chemicznych substancji. Kilka takich smug na niebie daje obraz charakterystycznych krzyżujących się białych linii. Zjawisko: to nie dotyczy opylania upraw, zasiewania chmur czy gaszenia pożarów z powietrza. Smuga chemiczna nie ma także nic wspólnego ze smugą kondensacyjną powstałą po przelocie zwykłych samolotów pasażerskich.Zródło powyższego tekstu: https://xebola.wordpress.com/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 mar 2016, 0:12 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Chemtrails, HDTV, fale SSSS i kontrola umysłu

Obrazek

Na czym polega nasz pęd ku „postępowi”?

David Richards (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Wyobraź sobie scenariusz filmu sci-fi: Niedaleka przyszłość, zaawansowana technologicznie dyktatura używa fal elektromagnetycznych do kontroli mas, zamykając je w sztucznym świecie negatywnych i chaotycznych myśli.

Przerażające? Jest w tym scenariuszu nawet coś gorszego – to nie jest fikcja. Illuminati zaczęli używać przeciwko nam takiej broni już teraz, bombardując nas falami SSSS (Silent Sound Spread Spectrum – Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku). Dwoma głównymi źródłami ataku są chemtraile i zestawy HDTV.

Chemtrails są naszym podstawowym problemem.

Chemtraile „zasiewają” nasze niebo metalowymi cząsteczkami które przewodzą częstotliwości HAARP (i prawdopodobnie innych emiterów fal takich jak wieże GWEN), wysyłając fale SSSS które wpływają na nasze samopoczucie, wywołują u nas niepokój i depresje.

Jeden z głównych strategów geopolitycznych Illuminati, Zbigniew Brzeziński (W 1981 został odznaczony amerykańskim Medalem Wolności, w 1995 – Orderem Orła Białego, w 1996 – Orderem za Zasługi dla Ukrainy I klasy, w 1998 – czeskim Orderem Masaryka I klasy. W roku 2006 Gazeta Wyborcza wyróżniła profesora Brzezińskiego tytułem Człowieka Roku. Laudację na cześć laureata wygłosił były minister spraw zagranicznych Stefan Meller. – wikipedia) pisał o otumianiu społeczeństwa falami SSSS w swojej książce „”Between Two Ages -Pomiędzy dwoma wiekami” (1970): „Możliwym jest – i kuszącym – wykorzystać dla celów strategiczno-politycznych owoce nauki o mózgu i ludzkim zachowaniu.”

Gordon J. F. MacDonald, geofizyk specjalizujący się problematyce działań wojennych, pisał o tego typu częstotliwościach: „W ten sposób, można by opracować system mogący poważnie upośledzać prace mózgów dużej populacji w wybranych regionach przez dłuższy okres czasu.” Może ty też masz te poczucie pustek w swoim sąsiedztwie. Moje miasto rodzinne w Anglii wygląda jakby ktoś wyssał z niego całe życie. To jest efekt fal SSSS.

Tutaj pojawia się problem: jeśli agenda Illuminati traktuje nas falami SSSS z użyciem chemtrails, to czy ich również nie dotykają skutki oddziaływania tej broni? Podejrzewam że odpowiedz leży w powyższej wypowiedzi: „w wybranych regionach”. Biorąc pod uwagę jak wyrafinowana jest to technologia, musimy założyć że jest również bardzo celna, dzięki czemu opryskują chemią ogromne obszary ale fale SSSS przechodzą tylko w wybranych regionach. Dla przykładu – chemtrails mogą być rozpylane nad całym Londynem, lecz fale nie będą oddziaływać na terenach Elity (np. w londyńskim City).

Niedawno jeden z angielskich aktywistów anty-NWO odwiedził tereny Rotszyldów i sfilmował rozpylane nad nim chemtraile. Po co Rotszyldowie mieliby pryskać samych siebie? Nie ma to żadnego sensu, chyba że przyjmiemy iż starannie wybierają regiony do ataków elektromagnetycznych.

Technologia Cichego Dzwięku wykorzystywana jest też w zestawach HDTV. Możliwości kontroli umysłu przy użyciu HDTV zostały opisane w amerykańskim patencie z 2002 roku zatytułowanym ‚Nervous System Manipulation by EM Fields from Monitors’ (Manipulacja Systemu Nerwowego przy użyciu Pól EM z Monitorów):

Wiele monitorów komputerowych i ekranów HDTV podczas wyświetlania obrazu emituje pulsujące promieniowanie elektromagnetyczne o wystarczającej amplitudzie do wywołania takiego pobudzenia. Dzięki temu możliwa jest manipulacja systemu nerwowego obiektu, poprzez pulsujące obrazy wyświetlane na pobliskim monitorze komputera lub telewizorze HDTV.

Pierwsze użycie fal SSSS w urządzeniach do komunikacji/rozrywki odnotowano podczas wojny w Zatoce Perskiej, gdy armia USA wykorzystała je do wywołania masowej kapitulacji Irakijczyków. Armia amerykańska najpierw zniszczyła centrum dowodzenia i koordynacji Saddama, zmuszając jego armię do komunikacji przy pomocy zwykłego radia (FM). Wtedy zaczęli nadawać fałszywe informacje dla armii irackiej zawierające w sobie częstotliwości SSSS.

Media USA tuszowały wszelkie informacje o tej technologii ale media z Londynu, ITN News , donosiły o „niewiarygodnym i ściśle tajnym programie PsyOp”. Odnotowali że technologia ta „zaimplantowała” żołnierzom irackim negatywny stan emocjonalny – „uczucia strachu, rozpaczy i beznadziejności”. Reporter wręcz zachwycał się tą technologią: „Ten niezwykle efektywny system przekazów podprogowych nie ogranicza się do mówienia danej osobie by poczuła wybraną emocję, on powoduje że ona to naprawdę czuję; implantuje tą emocję prosto do jej mózgu.”

Efektywność ataku była zdumiewająca. To był zwiastun tego co nas czeka jeśli pozwolimy zachodnim rządom na wykorzystanie tej technologii przeciwko nam – żołnierze iraccy całkowicie skapitulowali.

Te same fale SSSS są teraz wysyłane przez telewizory HDTV w naszym pokoju gościnnym.

To jest prawdziwy powód dla którego Obama podpisał ustawę o dotowaniu mediów publicznych i przejścia na HD (również i w Polsce przyśpiesza się wprowadzenie telewizji cyfrowej kosztem wyłączenia telewizji analogowej -Rad). Podczas kolejnej kampanii Obama nie będzie już musiał powtarzać idiotycznego słowa „Nadzieja”! Zamiast tego skieruje odpowiednią sugestię wprost do twojej głowy!

Trzeba zdać sobie sprawę z tego że SSSS to atak globalny. Technologii tej używa się we wszystkich krajach zachodnich i Europy Wschodniej (możliwe że też w innych), gdzie użycie jej koordynują służby specjalne pracujące bezpośrednio dla Illuminati.

Edward Tilton, prezydent Silent Sounds Inc., jednej z prywatnych firm zajmujących się technologią SSSS napisał w broszurze z 1996 „tworzymy taśmy i płyty CD dla rządu niemieckiego a nawet krajów byłego Związku Radzieckiego!”

To jest globalny atak ze strony najwyższej władzy – Illuminati.

Technologia

Poszerzone Spektrum Cichego Dźwięku, technologia SSSS, znana też jako „S-quad” emituje fale elektromagnetyczne niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Ponieważ nasz mózg sam wytwarza impulsy elektryczne, fale te wpływają na jego pracę i naszą świadomość.

Mogą też wpływać na nasz nastrój. Naukowcy potrafią wyodrębnić wybrane wzorce fal mózgowych występujące w czasie gdy odczuwamy np. apatię lub depresję, nagrać je i odtworzyć jako „ścieżkę”. Nagranie te może być wyemitowane, wywołując wybraną emocję u niczego nie podejrzewającej ofiary.

Wiem że wielu ludzi uzna to za absurd, ale ta technologia ma już 70 lat. Co najmniej. Po raz pierwszy wspomniał o niej twórca cybernetyki, Norbert Weiner, (zupełnym przypadkiem Żyd) w swojej książce „Cybernetyka czyli sterowanie i komunikacja w zwierzęciu i maszynie” z roku 1948 (polski przekład: PWN, Warszawa 1971, s. 261). Weiner wylicza swoje eksperymenty z lat 1942-47 w czasie których wystawiał badanych na działanie pól elektrycznych niskiego natężenia, wiedząc że mogą one manipulować naszymi naturalnymi falami ELF (Extremely Low Frequency – skrajnie niska częstotliwość).

CIA rozwinęła tą technologię w ciągu ostatnich dekad. W swojej książce „Poszukiwania Mandżurskiego Kandydata” (1979) John Marks relacjonuje że na jego zapytanie poparte prawem do informacji (Freedom of Information Act), CIA przyznała że mają pokój pełen dokumentów o technologii elektromagnetycznej stymulującej mózg i zmieniającej ludzkie zachowanie. Agencja odmówiła jednak wydania tych dokumentów, które do tej pory pozostają utajnione.

Eksperymenty te nie ograniczają się do prostego wpływania na emocje. W książce „Body Electric” (1974) dr. R. O. Becker opisuje swoje sukcesy w przekazywaniu „słów hipnotyzera” bezpośrednio do nieświadomego mózgu ochotnika przy użyciu fal elektromagnetycznych.

Illuminati chcą pełnej kontroli. Chcą wpływać na nas przy użyciu fal SSSS. Wyjaśnia nam to dokument od Rady Naukowej Armii Amerykańskiej (USAF Scientific Advisory Board) z roku 1996, zatytułowany ‚New World Vistas Air and Space Power for the 21st Century’.

Można wyobrazić sobie rozwój elektromagnetycznych zródeł energii, którą będzie można wysyłać, kształtować i ukierunkowywać, wysyłać ją do ludzkiego ciała blokując świadome ruchy mięśni, kontrolować emocje (i przez to akcje), usypiać, przekazywać sugestię, wpływać na krótko i długo terminową pamięć, tworzyć i kasować ludzkie doznania.

Konkluzja

Jesteśmy poddani atakom „cichego dźwięku”. Fale te nie są śmiertelne i szkodliwe bezpośrednio, tworzą w nas jednak negatywne emocje i zakłócają nasz tok myślenia. Osłabiają nasze umysły i inicjatywę w czasie gdy Illuminati przygotowują nam potężne zmiany na świecie, które mają nas popchnąć w kierunku ich satanistycznej dyktatury.

Planują w pełni wykorzystać mozliwości tej technologii, istnieje także prawdopodobieństwo że w pewnym momencie będzie już za późno by się przed nią obronić.

To nie jest science fiction, to się dzieje naprawdę. Najwyższy czas by zmądrzeć i poczuć gniew. Oni bawią się nami jak zabawkami, zdemaskujmy w końcu tych drani!Zobacz także:

10 współczesnych technik manipulacji

Jak się żyje w krajach niezwykle zaawansowanych technologicznie:

Korea Południowa-kraj depresji i samobójstw

Samobójstwa w Japonii

https://radtrap.wordpress.com/2011/07/2 ... la-umyslu/-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 kwie 2016, 14:13 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 lip 2014, 16:10
Posty: 81
Płeć: mężczyzna
Dzisiaj(23.04.2016) odbywa się światowy marsz przeciwko chemtrails.


Strona protestu: http://globalmarchagainstchemtrailsandgeoengineering.com/
Fanpage: https://www.facebook.com/GlobalMarchAgainstChemtrailsAndGeoengineering
Filmik przedstawia czarną smugę\ linię, koło smugi opryskującego samolotu.

WOW! Chemtrails With Mysterious BLACK LINE PHENOMENUM...WTF??
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 kwie 2016, 23:53 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 160
Płeć: mężczyzna
Wybaczcie, że po angielsku to tu wrzucam, ale wart uwagi.

DARK JOURNALIST - CHEMTRAILS HAARP SPACE FENCE & WEATHER WARFARE - ELANA FREELAND
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 maja 2016, 8:23 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
Chuck Norris następny w kolejce po Prince

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chuck-norris-nienawidze-obserwowac-chemtrails-na-niebie-2016-05Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 maja 2016, 12:26 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 02 lip 2014, 16:10
Posty: 81
Płeć: mężczyzna
Znany muzyk Prince poruszał wiele niewygodnych tematów dla NWO, w tym też dużo o opryskach chemtrails.Zagadkowa śmierć ikony muzyki pop - Czy Prince rzeczywiście umarł na grypę ?
phpBB [video]Przyśpieszone nagranie ,które ukazuje akcję rozpylania aerozoli przez samoloty.

jak powstają SMUGI CHEMICZNE filmik przyspieszony - WARTO!
phpBB [video]Chemtrails czyli szit na niebie , szit na ziemi,Efekt Halo,Haarp, Polimery oraz chembuster
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 maja 2016, 8:55 
Offline
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 10 maja 2016, 10:54
Posty: 1
Płeć: kobieta
Lokalizacja: lodz
Na grypę? W XXIw w USA będąc milionerem umrzeć na zwykłą grypę? Ale jak? :shock:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 maja 2016, 22:04 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 160
Płeć: mężczyzna
W sprawie Prince'a
Prince mówił o Chemtrails i Nowym Porządku Świata
phpBB [video]


Chemtrails - Reportaż stacji telewizyjnej NBC
phpBB [video]


AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 cze 2016, 12:08 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 03 cze 2016, 18:35
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Parę słów o chemtrails.

Samoloty rozpylające chemtrails są nieoznakowane na radarze, często nawet nie pozostawiają za sobą smug.
Latają tylko wtedy kiedy jest czyste niebo.

Resztę zrobią i tak zwykłe samoloty rejsowe.

Samolot rejsowy oznakowany na radarze lecąc przez chemtrails (pył z elektrowni węglowych) powoduje że powstająca w silniku para wodna skrapla się na pyle, w ten sposób powstają trwałe smugi kondensacyjne.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 16 cze 2016, 10:42 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Alternews - 15.06.2016

Początek dotyczy Chemtrails warto posłuchać.... Mruga

phpBB [video]


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 20 sie 2016, 13:07 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
tak sobie czytam,i stwierdzam że samoloty z tym gównem są inteligentne,wywodzą się z gatunku homoniewiadomo i najnormalniej pierdzą!
http://www.geekweek.pl/aktualnosci/2703 ... -to-bzdura
gdzie:
Cytuj:
...
Ponadto informuję, że Ministerstwu Środowiska nie są znane jakiekolwiek informacje na temat rozpylania przez samoloty niedozwolonych substancji chemicznych w polskiej przestrzeni powietrznej.

Dzisiaj prof. Jan Szyszko jest ministrem środowiska, ma dostęp do pełnej bazy danych na ten temat i póki co żadnych rewelacji o smugach chemicznych nie ujawnił, z prostego powodu, teoria spiskowa jest tylko fikcją.


Same fikcje -od smug do ministra i aż po puszczę Białowieską,z tymi wstręciuchami ,stworkami zwanymi korniki.
od zera do profesera,albo Lady Pank

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 wrz 2016, 7:51 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Chemtrails - Dwie Dekady

phpBB [video]


Opublikowany 25.08.2016
Marzeniem globalistów jest wmówienie całemu światu, że chodzi o zatrzymanie promieni słonecznych z dala od ziemi, że jest to walka z globalnym ociepleniem, nie musisz być super inteligentny, aby zrozumieć co się tu dzieje. Spójrz w górę jak drastycznie zmieniło się niebo przez ostatnie 20 lat. W jakim celu stosuje się geoinżynierie pogodową i komu potrzebne są drastyczne zmiany klimatyczne?


:stop: :stop: :stop: :zły: CHEMTRAILS
TRZEBA BYĆ NIEDOROBIONYM IGNORANTEM SZAFUJĄCYM ZDROWIEM ABY TEGO NIE ZAUWAŻAĆ.

Dzięki Ripsonar za super przekład..... :spoko: :hejka:

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.Ostatnio zmieniony 09 wrz 2016, 8:17 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 3 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 wrz 2016, 8:07 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 405
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
a ja wczoraj robiłem z domu zdjęcia jak na "błękitnym" niebie w jednym kierunku równolegle do siebie ale z pewnym opóźnieniem czasowym leciały sobie te smrodziuchy, na niebieskim tle trzy białe pasy.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 wrz 2016, 12:40 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Lendziel pisze:
A tu coś o Chemtrails i Janie Taratajcio, konstruktora Bio-rezonatora "Nunczako"

Na pana Taratajcio radził bym uważać, promuje on pseudo urządzenia wolnej energii zwane Magravami, które "działają" jedynie podłączone na prądu i pod warunkiem dobrych intencji (wibracji), uczuć, modlitw... - szkodząc w ten sposób tematyce wolnej energii, ośmieszając ją. Było tu wałkowane na forum wielokrotnie m.in w temacie Keshe.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 wrz 2016, 21:39 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Tu list do Macierewicza który można wysyłać, odnośnie Chemtrailsów:
https://akademiapolityczna.wordpress.co ... ierewicza/


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 lis 2016, 11:00 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
Sądzę, że geoinżynieria to nie tylko smugi chemiczne (chemtrails). Uważam że na zjawisko trzeba spojrzeć szerzej jeśli chcemy je zrozumieć, czy chociażby wysnuć jakieś sensowne hipotezy.

Widzę, że była tu kiedyś próba założenia oddzielnego tematu Geoinżynieria :Cicha wojna ( post188390.html#p188390 ) ale został on włączony w ten.

Uważam, że związek z geoinżynierią mają też próby jądrowe (być może był to jeden z głównych celów zimnej wojny) i tzw. katastrofy elektrowni atomowych w Czarnobylu i Fukushimie, a także wiele innych procesów, oraz upowszechnianie i używanie określonych substancji (np. paliw kopalnych, freonów, pestycydów), ogromny kilkumiesięczny wyciek w Zatoce Meksykańskiej, uwalnianie wodorotlenku metanu z dna morskiego, itd...

"Detonacje Bomb Atomowych 1945-1998 (Isao Hashimoto)"
phpBB [video]


Z opisu na YouTube pod filmem:
Cytuj:
"2053" - Jest to liczba wybuchów jądrowych przeprowadzonych w różnych częściach świata.
Japoński artysta Isao Hashimoto stworzył piękną i bez wątpienia straszną mapę przedstawiającą 2053 eksplozji nuklearnych, które miały miejsce w latach 1945-1998r. Poczynając od Manhattan Project z testem bomby "Trinity" w pobliżu Los Alamos do prób nuklearnych w Pakistanie w maju 1998 roku. Zrezygnowano z dwóch rzekomych prób jądrowych Korei Północnej w ostatnim dziesięcioleciu.


Cytuj:
As we know, the oceans are a primary source of oxygen and other vital atmospheric components. According to a recent EarthSky.org report, “most of Earth’s oxygen comes from tiny ocean plants – called phytoplankton – that live near the water’s surface and drift with the currents.” Now add to this environment at least 300 tons of radioactive waste per day, for over 3½ years [source] and the ocean is now itself a source of radioactive elements, poisoning ocean life and reaching back into our breathable atmosphere.

http://wakeup-world.com/2014/11/25/chem ... onnection/

Tłumaczę powyższe:
"Jak wiemy, oceany są głównym źródłem tlenu i innych ważnych składników atmosferycznych. Według niedawnego raportu EarthSky.org "większość tlenu Ziemi pochodzi od drobnych roślin morskich - zwanych fitoplanktonem - które mieszkają w pobliżu powierzchni wody i dryfują z prądem". Teraz dodaj do tego środowiska co najmniej 300 ton odpadów radioaktywnych dziennie przez ponad 3 i pół roku [źródło], a ocean sam staje się źródłem pierwiastków promieniotwórczych, zatruwających życie oceanu i przenikających do atmosfery."

Na blogu Ripsonara jest o tym (już tu kiedyś wklejałem):
https://ripsonar.wordpress.com/2015/07/ ... ej-pogody/

Przypomnę też (jako ciekawostkę), że GazetaŚląska.pl to zamieściła:
http://gazetaslaska.pl/uncategorized/je ... ej-pogody/

Także na problem geoinżynierii trzeba spojrzeć szerzej, a nie tylko opryski, depopulacja... Byłby to wyjątkowo niewydajny sposób depopulacji.

Co do samych podziemnych wybuchów jądrowych (tzw. prób), to ich celem mogło być też stworzenie dużych podziemnych wolnych przestrzeni, które miały zostać wykorzystane następnie do budowy podziemnych baz. (?) Oczywiście to tylko spekulacje.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lis 2016, 10:31 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
greg2014
26 listopada 2016 at 23:38 · Odpowiedz

Tadeusz Kuryś pisze:
STOP CHEMTRAILS NAD POLSKĄ !!!

Od dwóch dni i nocy nad Polską utrzymuje się duszący smog „chemtrailsowy”, który większość zwykłych zjadaczy chleba bierze za intensywne jesienne mgły, tak jak tego minionego lata „chmurzaste chemtrailsowe anomalia” na niebie za niezwykłe i piękne zjawiska przyrodnicze. Proszę – zwróćcie tylko uwagę na swoje samopoczucie w tym czasie i objawy temu towarzyszące takie jak: pieczenie i łzawienie oczu, suchość w nosie, krtani i metaliczny posmak w gardle, chrypka, duszności i drapanie w oskrzelach, odkrztuszanie wydzieliny z oskrzeli o nietypowym smaku, stany podgorączkowe i grypo podobne. Powietrze ma dziwny stęchły zapach i oddychanie nim przypomina oddychanie w pomieszczeniach świeżo tynkowanych czy murowanych z zaprawą cementową, gipsową lub z obecnością pyłu cementowego czy wapna w powietrzu. Dwa dni temu (22.11.2016) nad Polską południowo-zachodnią Wrocławiem i dolnośląskiem, były prowadzone intensywne „prace geoinżynierii klimatycznej” polegające na rozpylaniu z samolotów olbrzymich ilości substancji, mających na celu wywoływanie kondensacji pary wodnej wokół tychże rozpylanych drobinek tychże substancji niewiadomego pochodzenia i składu – tzw. nanocząsteczek (nazwa pochodzi od ich mikroskopijnej wielkości mierzonej w nanometrach – czyli tysięcznych części mikronów, mikrometrów. 1 nm = 0,001mikrona a 1 mikron natomiast jest 0,001 częścią milimetra). Od dwóch dni w tym i dzisiaj żyjemy już w swoistej komorze gazowej rozciągającej się i przykrywającej szczelnym całunem mgielnym nad całą prawdopodobnie Polską, Niemcami i dalej, co zauważyłem wczoraj przemierzając prawie pół Europy. Wszystko to dzieje się niby w imię walki z globalnym ociepleniem. A gdy nie wiele o czymś wiadomo – to wiadomo na pewno, że chodzi o kasę… i to bardzo grubą kasę, pod którą tak ochoczo podpięło się całe towarzystwo z UE wciągając w ten niecny i zbrodniczy proceder wszystkie praktycznie ogłupione doszczętnie rządy krajów, które pozwalają na takie działania… zwłaszcza w kontekście zakończonej w ostatnich dniach Konferencji Klimatycznej w Marakkeszu „błogosławiącej” i pieczętujące tym samym takie i tym podobne działania.==

https://www.facebook.com/DarwanEnigma?hc_ref=NEWSFEED

Link nieczynny oczywiście.
Po kiego ch..a publikuja takie rzeczy na tym zbuku.
Blokada pewna.

https://www.monitor-polski.pl/independe ... ent-263933


Celnie i dobitnie opisane to co obecnie stanowi nasz pseudo klimat tzn. powietrze którym mamy oddychać a którym się nie da...Ostro lecą w ch..a. :spoko:

Budujcie Chebustery to super działa..... :!: :!: :!: :!: :!: :!:

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 lis 2016, 13:38 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Obrazek

Chemtrails nad Polską

Cytuj:
Zrzuty nad Polską prawdopodobnie rozpoczęły się 2 stycznia 2005r (po akcesji polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004r).
Uwaga! Uważa się, że eksperymenty i przygotowania do tego rozpoczęły się w latach 90!

TRAKTAT TREATY ON OPEN SKIES
Powstał we wczesnych latach 90. XX w., ostatecznie wszedł jednak w życie dopiero 01.01.2002 r. Został ratyfikowany przez 34 państwa; obszarem zasięgu obejmuje niemal całą północną półkulę – Amerykę Północną, oraz północną część kontynentu Euroazjatyckiego. Jego celem było umożliwienie maszynom państw, które ratyfikowały traktat, na nieograniczone, nielimitowane korzystanie z przestrzeni powietrznej pozostałych krajów ratyfikujących. W praktyce oznacza to, iż samoloty USAF mogą, bez żadnej kontroli i nadzoru, wkraczać w polską przestrzeń powietrzną. Lot taki nie musi być kontrolowany, monitorowany, zaś jego cel – weryfikowany. Oficjalnym jego celem jest umożliwienie wzajemnej kontroli przestrzeni powietrznych oraz działań naziemnych
(przypis Indi)
Wojsko zrzuca nad terytorium Polski związki pierścieniowe (odpady z produkcji rakiet i ładunków wybuchowych => powoduje białaczkę!!!). Zrzutów dokonuje się między innymi w USA i w EU w dużych miastach przez nieoznakowane samoloty bezzałogowe.

Do tej pory zrzucano już:
Aluminium (Al – powoduje Alzheimera!!!), grzyby (w szczególności MUCOR!!! – perfidny grzyb który wnika do płuc dając zapalenie dróg oddechowych może powodować przerzuty do mózgu i panoszy się po całym ciele wraz z krwią), rtęć, ołów, niemetale, drożdże (ponieważ są bardzo duże i do ich wnętrza można wprowadzić dowolną bakterię lub wirusa do jego namnożenia), pleśnie, związki czynnie biologiczne są zrzucane w otoczkach (jak kapsułki leków) aby mogły się aktywować na odpowiedniej wysokości przy odpowiednim środowisku.

Obecnie zrzuca się:
MANGAN – ponieważ świetnie łączy się z wodą (nadmiar możne również sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii oraz pogłębiać chorobę Parkinsona) oraz pierwiastki ziem rzadkich dla katalizowania pewnych procesów, których nie znam.
Iterb(YB) – powoduje zaburzenia metabolizmu (utlenia się na powietrzu, reaguje z wodą, rozpuszcza się w kwasach, dodawany jest do stopów glinu).

Przelot jednego myśliwca zostawia tyle spalin (związki pierścieniowe) co spalą samochody stojące w 30km korku!!!

Chemtrails zrzucane są na różnych wysokościach. Smugi kondensacyjne mają różny wygląd
w zależności od składu chemicznego. Dużo o ich składzie mówią zdjęcia z kolorowymi obwódkami robione na tle księżyca, gdy księżyc przysłaniają przezroczyste chmury z górnych partii atmosfery.

Skażenie kumuluje się w powierzchniowej warstwie gleby do 60 cm głębokości, skąd jest pobierane przez rośliny i wbudowywane w komórki roślin oraz poprzez transpiracje
(parowanie z liści) trafia do atmosfery, gdzie kumulują się w szczególności do wysokości
3 metrów!!!

Pamiętajcie, że wszystkie zanieczyszczenia kumulują się na szczycie piramidy troficznej.
Skład chemtrails nad Polską został podany zgodnie ze stanem faktycznym!!!. Jest on wynikiem badań laboratoryjnych składu grzybów, które chłoną wszystko i w każdych ilościach, bo nie mają ścian komórkowych, możecie sami to sprawdzić!

Chemtrails powodują brak opadów (suche deszcze – w Europie zaczęło się od Szwajcarii w 2002r.), odbijają promienie słońca, co prowadzi do obniżenia temperatury, w konsekwencji do spadku plonów.
Może zauważyliście, że właśnie teraz mamy dość ciepłe warunki pogodowe. Wiele drzew powariowało
i zaczęło kwitnąć w GRUDNIU!!! Na Węgrzech jest fizyk który pracował dla NASA, ale zrezygnował
z pracy tam, ponieważ wszystkie modele NASA zakładają, że atmosfera ziemska jest nieskończona!!!
Choć już na wysokości 100km jest umowna granica przestrzeni kosmicznej. Sam dokonał symulacji zjawisk zachodzących w ziemskiej atmosferze, z uwzględnieniem ograniczoności naszej atmosfery. Sprawdzał on swoje wyniki na danych historycznych. Z badań wynika, że nawet małe odchylenia temperatury na plus, w krótkim czasie mogą powodować nieproporcjonalny spadek temperatury
w znacznie dłuższym czasie.

http://prawdaxlxpl.wordpress.comWypowiedzi z forum

Sierpień 23, 2009
Od kilku miesięcy obserwuję to zjawisko na polskim niebie i staram się przeniknąć jego istotę i cel tych działań… Uprawiałem żeglarstwo morskie, więc znam się na chmurach i różnych anomaliach pogodowych, a z racji wykształcenia i wykonywanej pracy; fizykę, chemię oraz matematykę znam nie tylko co do zasad, ale i wyjątków. Zacząłem dokumentować swe obserwacje wykonując zdjęcia
i opisując je; datę, godzinę oraz miejsce, a następnie opublikowałem w necie ze swoim komentarzem. Głównym motywem mojego działania było stworzenie bazy danych, dla kogoś kto by się pokusił
o wyciągnięcie wniosków, ewentualnie powiązanie faktów. Ostatnio już nie powiększam bazy zdjęć, albowiem stwierdziłem, że takie ślady na niebie i loty samolotów odbywają się prawie codziennie. Dopóki nie dopracuję się specjalnego (do tego celu) zestawu foto – uważam, że umieszczanie podobnych zdjęć mija się z celem, chyba, że celem miałby być efekt propagandowy… ale wtedy te zdjęcia musiałyby być wykonane inaczej…
Co zaobserwowałem i jakie są moje wnioski?
1. To zjawisko występuje na terenie całej Polski. Sporo podróżuję i gdziekolwiek jestem pilnie obserwuję niebo. Można powiedzieć, że doznałem alergii na samoloty, jak tylko je słyszę – zdzieram głowę do góry… i stale mam aparat pod ręką.
Ślady, albo już są, albo po niedługim czasie są robione!
Dodatkowo posiłkuję się bieżącymi informacjami z netu.
2. Nie są to smugi kondensacyjne ponieważ nie mają tendencji do zanikania, ale pozostają trwale na niebie, jedynie są rozrzedzane przez wiatr.
3. Polska prawie nie ma lotnictwa, nie licząc paru “Jastrząbi” – nielotów, a tu cała grupa samolotów
(5-6) lata bez sensu z lewa w prawo, w poprzek i odwrotnie, tak długo, aż swoimi śladami pokryją całe niebo.
Moja teza jest taka, że to nie są polskie samoloty! Ale zgodę na loty musiał wydać Prezydent i Premier – zgodnie milczą i udają, że nic nie wiedzą!
4. To są duże samoloty (transportowe?).
5. Smugi nie są efektem przypadkowym ( np. w wyniku dodania czegoś do paliwa) ponieważ loty tych samolotów nie są PRZYPADKOWE, choć sprawiają wrażenie chaotycznych.!
6. Zaobserwowałem związek tych smug z pogodą. Gdy niebo jest już całkowicie zasnute mgłą wytworzoną przez samoloty następuje załamanie pogody, w przeciągu kilku – kilkunastu godzin tworzą się chmury i następują opady, często gwałtowne.
7. Gwałtowne wyładowania atmosferyczne (pioruny) sugerują zwiększoną przewodność powietrza
(pył aluminiowy?).
8. Efekt po lotach – mgła zasnuwająca niebo dowodzi, że do atmosfery dostały się tony pyłu!
Wniosek końcowy!
Biorąc pod uwagę zasięg działań, analogiczne informacje z innych krajów europejskich i USA, należy stwierdzić, że jest to operacja wojskowa wykonywana przez lotnictwo USA, lub co najmniej pod kontrolą i nadzorem USA. Operacja kosztująca miliardy $.
Zniewolone zostały media i politycy, więc nie ma co liczyć na pomoc z ich strony!
Jeżeli ktoś uważa, że w Pentagonie zasiadają idealiści i altruiści, to naiwny może myśleć, że posypują nas -”szczepionką”!
http://lchx.wordpress.com


Luty 16, 2010
No przecież, sam uczestniczyłem w przejęciu... nie wiem czego, rozpylając chemitrailsy.
Czegóż tam nie było? Początkowo przed wejściem do NATO musieliśmy się pozbyć starych zapasów pochodzących jeszcze z Układu Warszawskiego. Na każdą tonę paliwa zalewano około 100 kilogramów substancji, śmierdziała jak stado ogrów, albo troli, jak komu pasuje, miała lekko zielonkawą barwę.
Nie można było tego dotykać, ponieważ zostawiała brunatne plamy, które bardzo ciężko się zmywały, poza tym jeżeli już te palmy powstały nie można było nimi dotykać... no wiecie, ponieważ mogło doprowadzić do impotencji. Staraliśmy się nawet nie zbliżać do tego. Jeszcze jedno, nie wlewało się tego do zbiorników podwieszanych, ponieważ chodziło o to by rozpylanie rozpoczynało się na odpowiedniej wysokości. Początkowo samolot był zasilany "czystym" paliwem, a po osiągnięciu żądanej H zużywało się paliwko "z wkładem". Pod koniec lat '90 zmieniły się nieco podejście do tajemnicy
i ludzie odpowiedzialni powiedzieli co zawiera taka ciecz. W zasadzie niczego czego byśmy nie znali, jednak poddane obróbce termicznej (komora spalania i dysza) zmieniała swoje właściwości
i oddziaływanie na ludzki organizm. Nigdy nie znaliśmy rejonu rozpylania, podawano nam go dopiero
po starcie, nawigator dawał kurs i wysokość, po osiągnięciu nakazanego punktu należało zmienić kurs na północny, wykonać dziesięciominutowy lot i zawrócić z przechyleniem około 20 stopni, aby wyjść
na odpowiednią szerokość (chodziło o najlepsze pokrycie terenu). Ze względu na ilość paliwa można było wykonać trzy cztery takie zajścia. Dlaczego nie robiono tego w chmurach lub nad? Substancja traciła swoje właściwości w połączeniu nadmierną ilością wilgoci. Przeprowadzono kiedyś eksperyment rozpylając nieco tego shit na żabę, nie wzięliśmy pod uwagę, że żaba ma mokrą skórę, słuchajcie nie da się opisać co ta żaba robiła. Z myszami nie wychodziło bo te małe świnie wiały do norek, z których było później słychać tylko takie pomrukiwanie. Nie odważyliśmy się stosować tego na sobie.
Okresy pylenia nie były przypadkowe, pamiętam większą akcję przed wyborami prezydenckimi,
po których wygrał Kwaśniewski, po ogłoszeniu wyników prawyborów i określeniu rejonów poparcia
dla przeciwników pana Olka, natychmiast udaliśmy się tam rozpylać. Domniemam, że nie działało
to na wszystkich, vide "obiad drawski", też tam byliśmy kilka dni przed.
OK, a co z NATOwskimi chemitrailsami.
Po naszym wstąpieniu do NATO na początku chciano się pozbyć MiG-ów-29, jednak ktoś wysunął argument, że nadają się one doskonale do rozpylania, gdyż posiadają dwa silniki i można zwiększyć nasycenie substancjami napylany obszar, czyli wykonać robotę za dwóch. Pierwotnie podważano taką teorię, ale podczas naszego przyjęcia kiedy to gen, Dziok machał flagą w Mińsku Maz. poddano próbie skuteczność rozpylania. Pod pretekstem dania honorowej asysty przylatującemu generałowi, dwa MiG-i rozpyliły substancję w okolicach Warszawy, a z samolotu "generała' pobrał próbki, wyniki były rewelacyjne. Dzięki temu rozpoczęła się doskonała współpraca w ramach sił NATO. W 2001 roku odbyło się ćwiczenie Sentry White Eagle z samolotami F-15, porównywano parametry (również dwa silniki), okazało się, że MiG w niczym mu nie ustępuje, ma jednak mniejszy zasięg, ale na terytorium naszego kraju wystarczy. Co rusz bada się nowy skład substancji. Po kolorze kombinezonu pilota można zorientować się kiedy tankują coś nowego, jest on pomarańczowy. Również częste latanie na te loty
w zwykłych kombinezonach powodowało ich płowienie, były one wyraźnie jaśniejsze.
Niestety nie mogę do końca ujawnić działania chemitrailsów, ale w związku z idącymi wyborami częściej spoglądajcie w niebo.

http://81.210.9.116/~apacz/smf/index.ph ... ;topicseen


Marzec 02, 2010
Żarty żartami ale opisywane historie nie są do końca fikcją. Do 1986 roku mieszkałem w Siemirowicach
i jako dziecko pamiętam jak lotnictwo morskie w latach 80. testowało urządzenia, których zadaniem było wtryskiwanie w dyszę wylotową Lim-ów nieznanej mi substancji. Ojciec mojego kolegi ze szkoły pracował w stopniu sierżanta w lotniskowym MPS. Faktycznie – tak jak pisał wcześniej Toyo – dotarła do Siemirowic partia jakiś środków chemicznych (pamiętam dokładnie skład kolejowy i nieprzeciętną ochronę – pamiętam, że widziałem wtedy pierwszy i ostatni raz na żywo radzieckiego oficera). W czasie przetaczania z cysterny tej substancji doszło do niewielkiego rozszczelnienia. Jeden z żołnierzy zawodowych i dwóch ze służby zasadniczej zatruło się oparami. Wiadomo, że mimo tajemnicy wojskowej w zielonym garnizonie wieści rozchodzą się szybko i jak się okazało, jeden z żołnierzy zmarł na terenie jednostki, a drugi wraz z żołnierzem zawodowym trafili do szpitala wojskowego w Oliwie – przetransportowano ich dyżurnym An-2 do Babich Dołów. Plotka głosiła, że lekarze w Oliwie byli przerażeni stanem żołnierzy i ich zachowaniem. Nigdy nie wrócili do jednostki i armia tuszowała całą sprawę. Obaj zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Żołnierz zawodowy strzelił sobie w głowę (skąd miał broń?) a żołnierz służby zasadniczej skoczył z okna szpitala. O pogrzebie nic nie wiem.

Mimo tego zajścia testy kontynuowano i Lotnictwo Marynarki Wojennej testowało substancję i jakieś dozowniki nad Bałtykiem. Zabawa polega na tym, że smugi kondensacyjne powstają na znacznej wysokości i przy odpowiednich warunkach a pamiętam jak Migi pozostawiały ślady – pewnie chemtrail’e – na stosunkowo niskich pułapach.

Pamiętam też, że w okresie testów An-2, który służył między innymi do oblotów pogody wchodził celowo w smugi kondensacyjne (te na niskim pułapie) w celu pobierania próbek śladów chemicznych. W czasie tych testów były dwa znane i odnotowane przypadki incydentów.
Raz załoga Antka straciła orientację i mimo działających przyrządów pokładowych zmieniła trasę lotu
i oddalała się od wybrzeża stronę Szwecji. Tylko dzięki śmigłowcowi MW zostali sprowadzeni na lotnisko w Redzikowie. Załoga podobno zeznała, że utrata orientacji wynikała z dziwnego stanu ich świadomości i wskazywali na zatrucie omawianą substancją.
Drugi znany mi przypadek do lądowanie awaryjne An-2 bezpośrednio po powrocie z testów. Inna załoga zeznała później, że również utraciła orientację na trasie przelotu i byli w stanie „zbliżonym do silnego upojenia alkoholowego”.
Historie znam z pierwszej ręki i jestem przekonany o jej autentyczności mimo, że narażę się
na śmieszność forumowiczów.
O ile mi wiadomo po kilku miesięcznych testach zaprzestano badań a całą sprawę tuszowano. Jeśli ktoś z Was ma więcej informacji nt. byłbym wdzięczny za rozszerzenie/uzupełnienie historii.


Cytuj:
Jak to wygląda w Polsce

Chemtrails 11.03.2010 Białystok
[bbvideo=560,315]https://youtu.be/BIrSdZueeEs[/bbvideo]
Chemtrails - Kto nas truje i dlaczego cz1
[bbvideo=560,315]https://youtu.be/B4XKU2wRemw[/bbvideo]
Chemtrails - Kto nas truje i dlaczego cz2
[bbvideo=560,315]https://youtu.be/nZJbEU96DO4[/bbvideo]

Skład chemiczny chemtrails

Obrazek


ANALIZA SKŁADU OPRYSKÓW

Jeżeli weźmiemy pod uwagę powyższe wyniki jako uśrednioną analizę składu oprysków (ponieważ niestety innych aktualnie nie posiadamy), a także doniesienia i dane, pochodzące z szeregu różnych badań, wykonanych na pozostałościach oprysków (m.in. olbrzymie ilości zaobserwowanych posklejanych, martwych czerwonych krwinek pomiędzy włóknami typu ‘morgellon’, wykorzystywanych p.podobnie jako czynnik do transportowania patogenów), to wówczas możemy pokusić się o prostą analizę ich składu.

ETAP 1
Spójrzmy, co można jednoznacznie wyciągnąć z powyższego wykresu: (pierwiastki, których stężenie jest wyraźnie podwyższone i wykraczające poza normę):
- Glin (Al), 5120% normy (!!); Ch
- Bar (Ba), 44 480% normy (!!!); Ch
- Bor (B), 1310% normy (!!); Ch
- Wapń (Ca), 16 600% normy (!!!); CK, Ch
- Chrom (Cr), trudne do ustalenia procentowo – 28.2 mg/kg wobec ilości śladowych w próbie kontrolnej (!!!); Ch
- Miedź (Cu), 7880% normy (!!); CK
- Żelazo (Fe), 33 600% normy (!!!); CK
- Potas (K), 3172% normy (!!); CK
- Magnez (Mg), 4320% normy (!!); CK
- Mangan (Mn), 11 240% normy (!!!); CK
- Sód (Na), 2548% normy (!!); CK
- Nikiel (Ni), 672% normy (!); Ch
- Ołów (Pb), 202% normy (!); Ch
- Krzem (Si), 408% normy (!); WM?
- Stront (Sr), 4900% normy (!!); Ch
- Wanad (V), 1248% normy (!!); Ch
- Cynk (Zn), 1186% normy (!!); CK

ETAP 2
Możemy teraz, mając dostępne dane liczbowe, skonfrontować je z istniejącymi doniesieniami. Możemy wysunąć na ich podstawie następujące podejrzenia:

1. Czerwone krwinki. Czynniki, oznaczone w powyższej kolumnie jako CK wskazują jednoznacznie
na obecność pozostałości rozkładu czerwonych komórek i, prawdopodobnie innych komórek/organizmów jednokomórkowych (doniesienia o obserwowaniu m.in. w Polsce pleśni na śniegu
i pomiędzy włóknami, a także badań oprysków z USA, które również sugerowały wysoką zawartość zarodników pleśni). Czerwone komórki stanowiłyby dla patogenów idealną pożywkę, tj zawierającą źródło cukrów i azotu (białka i cukry, zawarte w c.k., których jednak istnienia to badanie nie może potwierdzić – niezbadane stężenia węgla i azotu), a także, co równie ważne – kationów metali.
I tak dowodami koronnymi są: a) stosunek stężenia potasu i sodu (1.24:1) – podstawowym elektrolitem wewnątrzkomórkowym jest potas, sód zaś – zewnątrzkomórkowym, co sugeruje, że możemy tu mieć
do czynienia TYLKO z wylaną zawartością WNĘTRZA komórek; b) stężenie żelaza (z rozpadu hemoglobiny); c) stosunek stężenia żelaza i miedzi – białka szlaku przepływu elektronów oraz układów rozkładu wolnych rodników, niezwykle istotne dla działania c.k., zawierają kationy miedzi, obok kationów żelaza (stężeniowo jednak znacznie ustępując ilościom żelaza, zawartym w hemoglobinie, wypełniającej całą niemal c.k.); d) stężenia magnezu, manganu, cynku, a także część zaobserwowanej ilości wapnia – podstawowych kationów metali, obecnych w centrach aktywnych większości enzymów, jak i w cytoplazmie, niezbędnych dla funkcjonowania każdej żywej komórki.

2. Dodatkowe czynniki chemiczne (Ch), istniejące w określonych celach w owym chemicznym koktajlu. Wg kolejności:

a) glin – niezwykle toksyczny, przy trwałej ekspozycji powoduje zaburzenia pamięci oraz procesów myślowych, wynikiem długotrwałej akumulacji jest choroba Alzheimera (podstawa działania: symetryczne molekuły zdeprotonowanego pseudokwasu glinowego jako symetryczne, będą dążyć
do substancji niepolarnych, jak środowisko osłonek neuronów, gdzie ich ładunek ujemny będzie hamował przepływ kationów (K+, Na+) i tym samym zaburzał przewodnictwo nerwowe);

b) bar – silnie reaguje z wodą; powoduje zaburzenia równowagi wapniowej, wypierając wapń z jego związków i wiążąc się trwalej od niego – prowadzi to do ogólnego osłabienia organizmu, szczególnie układu odpornościowego i układu ruchu – mięśni i kości (mechanizm działania: różnica elektroujemności); podobną rolę, lecz dużo mniej efektywnie, może pełnić stront, który jednak z kolei ma wyższy udział izotopu promieniotwórczego;

c) nikiel – silny alergen, podrażnia układ odpornościowy do gwałtownej reakcji – ostatecznie prowadzi to do jego osłabienia i ciągłych stanów nadaktywności (mechanizm działania: różnica elektroujemności
i podobieństwo/jego brak do innych kationów metali);

d) ołów – powoduje ołowicę – szczególny przypadek zatrucia metalami ciężkimi; odkłada się głównie
w kościach, m.in. wypierając wapń; podobnie, jak rtęć, wykazuje tendencję do tworzenia wysoce toksycznych związków, jego akumulacja prowadzi do wzrostu ilości poronień, urodzeń z ciężkimi efektami genetycznymi i obniżonym ilorazem inteligencji (vide: Huta Ołowiu w Miasteczku Śląskim); może pochodzić z już obecnych w atmosferze zanieczyszczeń, pociąganych za sobą przez opad ‘chemtraili’, co sugeruje jego stosunkowo niskie, względem pozostałych metali, stężenie; (mechanizm działania: różnica elektroujemności, tworzenie symetrycznych/niesymetrycznych molekuł, podobieństwo do innych kationów metali/jego brak);

e) wanad – ciekawy przypadek: w formie tlenków (głównie tlenku (V) wanadu) jest katalizatorem, utleniającym tlenki siarki, przede wszystkim (IV) -> (VI); może to prowadzić to jeszcze silniejszego zakwaszenia obecnego nad miastami smogu oraz tworzenia się większych ilości toksycznego i żrącego m.in. śluzówki i nabłonki, głównie płuc, kwasu siarkowego (VI);

f) wapń – olbrzymie stężenia sugerują, że jest także składnikiem (jednym z podstawowych) owego toksycznego koktajlu – w postaci nieorganicznej jest zasadniczo nieprzyswajalny dla organizmu,
w środowisku i organizmach żywych będzie jednak odkładał się w olbrzymich ilościach, prowadząc
do m.in.: przejściowego lub trwałego wyjaławiania gleb, zwapniania tętnic, mózgu i serca (miażdżyca, objawy toksoplazmozy i in.), a także, wraz z m.in. obecnym w nadmiernych ilościach w środowisku fluorem (teflon, pokrywający garnki i patelnie, zeskrobywany regularnie do pożywienia, fluorowana woda, pasty do zębów etc.), przyczyniał się do przetrwałego i nieodwracalnego otępienia jednostek
i populacji oraz obniżenia ich inteligencji i świadomości poprzez udział w procesie zwapnienia szyszynki;

g) chrom – potencjalnie może chelatować składniki odżywcze (tj. wiązać je tak, by były nieprzyswajalne dla organizmu i przechodziły niewchłonięte przez jelita – dlatego m.in. jest jednym
z podstawowych składników leków odchudzających);

3. Włókna typu ‘morgellon’ (WM) – jednym z ich składników może być krzem. Historia naszej współczesnej nauki sugeruje, że same włókna najprawdopodobniej posiadają szkielet oparty na węglu lub krzemie (lub obydwu), podstawionych różnymi, p.podobnie tlenowymi/azotowymi grupami funkcyjnymi; podobne rozwiązania wskazuje szereg prostych eksperymentów, wykonanych na włóknach i dla porównania.

Cytuj:
Info dodatkowe

Choroby skórne (13.05.2010)
Z moich obserwacji wynika, że pojawiło się baaaaaardzo dużo dziwnych reakcji alergicznych na skórze - część osób mam wyrzuty w rodzaju opryszczki, które są rozsiane po całej twarzy, czasem szyi, są też takie osoby, które reagują wielkimi wypryskami z ropnym wysiękiem.
Jest tego tak dużo, w dodatku - z zupełnie nieznanych przyczyn, że powiązanie tego z ogromną ilością oprysków, które mają miejsce ostatnimi tygodniami nasuwa się samo.
Prawdopodobnie - gdy wątroba nie radzi sobie z oczyszczaniem ciała - toksyny wyrzucane zostają przez skórę.

Jak to leczyć?
Podobnie jak w przypadku "pseudogrypy", czy wszelkich infekcji dróg oddechowych - UNIKAĆ chemii,
a szczególnie antybiotyków!
Zdecydowanie - organizm poradzi sobie sam z tym dziwnym stanem chorobowym, musimy mu tylko stworzyć ku temu odpowiednie warunki, aby kurację przyspieszyć.

1. nie stosuj żadnych preparatów chemicznych na twarz, zarówno leków, maści itp, jak i klasycznych kosmetyków pielęgnacyjnych. Przejdź na kosmetyki ekologiczne, stosuj szare bądź naturalne, glicerynowe mydło. Unikaj kremów - ewentualnie stosuje ekologiczne. Na noc najlepiej nie używać żadnego kremu - niech skóra odpocznie.
Można stosować maść nagietkową lub arnikową - one natłuszczają, są przeciwzapalne, łagodzą podrażnienia (ale nie leczą w/w stanu chorobowego...). Mogą z powodzeniem zastąpić krem. Inny specyfik zamiast kremu - to maść z wit. A (oba preparaty są bardo tanie i dostępne w aptece).

2. odstaw na czas kuracji wszystkie preparaty i suplementy zwiększające odporność - one mogą pogarszać twój stan, myślę, że dlatego, iż system immunologiczny doładowany takim specyfikiem, będzie szczególnie zjadliwie reagować na patogeny.

3. pij zioła!!
Można zastosować dowolne zioła polskie, ale polecam konsultację u lekarza medycyny chińskiej, który zaleci kurację oczyszczającą dostosowaną do danego organizmu.
Osoby zainteresowane kuracją oczyszczającą górne drogi oddechowe, a przy okazji cały organizm - TUTAJ znajdą informacje na ten temat i recepturę.

4. odżywiaj się jak najlepiej, kupuj czyste jedzenie, nie stosuj konserwantów, chemii, unikaj sklepowego jedzenia, zaopatruj się na targu, bądź u zaprzyjaźnionych gospodarzy. Często jedz zupy warzywne, ponieważ są lekko strawne i wspierają organizm w walce z wszelkimi dolegliwościami.

5. wysypiaj się!! Postaraj się zasypiać przed 24, lub 23 - to pomoże ciału przyspieszyć regenerację.

Powyższe zalecenia pochodzą z własnego doświadczenia oraz osób, które zastosowawszy się do nich - przyspieszyły leczenie skórnej egzemy.

Życzę wam szczęścia!
Indi


Gdzie możesz znaleźć aktualne informacje na temat chemtrails:

Forum Davida Icke
http://davidicke.pl/forum

Codzienne smugi chemiczne nad Polską
http://chem-trails-everyday.blogspot.com

Robimy (z wielką miłością w sercu) dziurę w chmurach. Chemtrails nad Polską
http://www.zatruteniebo.wordpress.com

Zdjęcia chemtrails
http://www.garnek.pl

Rose of Sharon
http://www.vismaya-maitreya.pl

Urządzenia, które neutralizują chemtrails (technologia orgonu):

Green Harmony. Rozwojowy Sklep Internetowy
http://www.greenharmony.pl
http://www.greenharmony.com.pl

http://www.harmonica.pl/swiadomosc_artykuly26.htm


To jest międzynarodowy proceder i do tego LEGALNY!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 gru 2016, 0:40 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Alarmstufe ROT: Extreme KONTAMINIERUNG der Atemluft ist ein S :stop: :stop: :stop:

phpBB [video]


Alarm ,czerwony stopień zagrożenia ! Ekstremalne skażenie -zagrożenie dróg oddechowych !

W Bawarii oficjalnie przebadano laboratoryjnie powietrze na obecność zanieczyszczeń .Stan alarmowy ! przekroczone normy ,wysoka toksyczność …


https://www.youtube.com/watch?v=WScZIdzva0o

Video von Leyline übernommen. DIE AUSSAGE ÜBER "OVERCAST"+ SCHWEIZER ARMEE KANN ICH SOLANGE NICHT BESTÄTIGEN, BIS MIR ENTSPRECHENDE BEWEISE VORGELEGT WERDEN + NICHT NUR VERDACHT GEÄUSSERT WIRD! Ich habe zwar auch diverse Inhalte des Filmes zu kritisieren gehabt, worauf aber leider vom Filmschaffenden nicht eingegangen wurde!
WICHTIG: Folgendes als Mail + als Flyer verbreiten: Originaldokument hier: europa.eu/rapid/press-release_IP-16-2434_de.htm + Die Maske fällt-Vizepräsident der EU-Kommission: „Monokulturelle Staaten ausradieren«. http://www.chemtrail.de/?p=11242#more...
+ Ver­einte Natio­nen for­dern Bevöl­ke­rungs­aus­tausch von Deutschland http://www.chemtrail.de/?p=10191
Weitere interessante Informationen (+FLYER, AUFKLEBER, BÜCHER, SONDERDRUCKE ÜBER WETTERKONTROLLE, DIE WAHRE (ELEKTROMAGNETISCHE/SKALARE) URSACHE DES TSCHERNOBYL-GAU;+ URANMUNITION-EINSATZ) finden Sie im Shop auf: http://www.chemtrail.de/


Budujcie Chebustery to super działa..... :!: :!: :!: :!: :!: :!:

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lut 2017, 20:31 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lut 2010, 18:53
Posty: 160
Płeć: mężczyzna
Chemtrails. Ile dowodów ci jeszcze potrzeba?
phpBB [video]


AveNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 mar 2017, 10:02 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Military and civilian aircrafts spread chemtrails (Censored video)

phpBB [video]-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 mar 2017, 7:19 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 26 wrz 2010, 11:40
Posty: 181
Dzis nad żyrardowem sporo smugNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 17 mar 2017, 9:46 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 11 lut 2015, 14:14
Posty: 1697
Płeć: mężczyzna
Czy Koksu zobaczył UFO ?

phpBB [video]


Robert Burneika o chemtrails
MrugaNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 28 kwie 2017, 22:20 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sty 2016, 23:40
Posty: 189
Płeć: kobieta
Mechanik lotniczy opowiada o urządzeniach zraszających do chemitralis w samolotach

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 maja 2017, 22:18 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Legendarny aktor kina akcji Chuck Norris opublikował bardzo rzeczowy artykuł na temat chemtrails, powołując się na badania naukowców oraz własne obserwacje nazywa odpowiedzialnych za projekty geoinżynierii – zbrodniarzami. Tylko patrzeć jak szybko umrze tak jak Princre, komik Williams , Michael i inni..Załatwiają ich SS podziemnej armii „Stay Behind” uzywając tajnej technologii do indukowania chorób.. Poniżej fragment felietonu z kolumny prowadzonej przez Chucka Norrisa na stronie http://www.wnd.com:
Legenda muzyki Country Merle Haggard, który zmarł z powodu infekcji płuc (zapalenie płuc) w dniu 6 kwietnia, śpiewał w swojej piosence „Czego Nienawidzę”: „Nienawidzę patrzeć na chemtrails obserwując jasne niebo”. W dalszej części swojego felietonu Chuck Norris pisze: „Kilka miesięcy temu napisałem artykuł zatytułowany:

http://www.wnd.com/2015/11/why-are-geo- ... onewalled/

Przedstawiłem w nim szereg naukowych dowodów na temat geoinżynierii oraz chemtrails, których rozpylanie odbywa się nad naszymi głowami, bez naszej wiedzy. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tematem stratosferycznego szaleństwa, pozwólcie mi powtórzyć kilka definicji:

Geoinżynieria jest to sztuczna modyfikacja systemów klimatycznych na Ziemi za pomocą dwóch podstawowych technologii: Solar Radiation Management (SRM) i Carbon Dioxide Removal (CDR).
CDR to technologia m.in. „bio-energii z wychwytywaniem i składowaniem dwutlenku węgla, biowęgla, pobieranego bezpośrednio z powietrza i oceanów”- Wikipedia.

https://en.wikipedia.org/wiki/Carbon_dioxide_removal
SRM to technologia „dążąca do odbijania promieni słonecznych, a tym samym zmniejszenia globalnego ocieplenia. Proponowane przykłady obejmują tworzenie aerozoli siarczanowych w stratosferze” – Wikipedia.

https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_rad ... management
SAG (Stratospheric sulfate aerosols) projekt geoinżynierii pogodowej mający na celu ograniczenie negatywnego wpływu globalnego ocieplenia, poprzez rozpylanie aerozoli siarczanowych do atmosfery.” – Wikipedia”

http://en.wikipedia.org/wiki/Stratosphe ... ngineering)

Prawie wszystkie kraje świata, w tym Polska zobowiązały się do przestrzegania paktu Agenda 21, na mocy którego kraje zobowiązują się do przestrzegania zaleceń oraz prawa międzynarodowego dotyczącego przeciwdziałania globalnym zmianom klimatycznym.)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_21

W dalszej części swojego felietonu Chuck Norris cytuje naukowców powiązanych z NASA oraz innymi poważnymi organizacjami i uczelniami. Z cytowanych dokumentów jasno wynika, że dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz uniknięcia pandemii naukowcy chcą rozpylać szczepionki w postaci aerozolowej bezpośrednio do atmosfery, uzasadniając swoje pomysły koniecznością szybkiego działania.

Cały felieton Chucka Norrisa jest pełen dokumentacji w postaci aktywnych linków do stron źródłowych, na koniec aktor przypomina o zmarłym niedawno piosenkarzu Prince, który otwarcie mówił o zjawisku chemtrails oraz Nowym Porządku Świata.

Zobacz także:

Chemtrails – Geoinżynieryjne Imperium Rothschildów

Źródło: http://www.wnd.com/2016/04/sky-criminal ... xcJlHW7.99

Czy to może być prawda, bo jeśli tak to depopulacja idzie pełną parą a czy nasi politykierzy mają pojęcie o co tu chodzi, czy oni w ogóle wiedzą na jakim świecie żyją.

https://www.monitor-polski.pl/13850-2/#comment-278596


-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4456 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 145, 146, 147, 148, 149  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group